منابع خبری

آخرین خبر های آفتاب

نبایدهای پیش از خوابآفتاب ، 10 ساعت پیشغذاهای تند و چرب می توانند موجب تحریک معده شوند و از این رو، با رفلاکس اسید مواجه شوید. بدون تردید، ناراحتی حاصل از این شرایط خواب خوب و با کیفیتی را به همراه نخواهد داشت.

نودل‌های فوری این بلاها را به سرتان می‌آورندآفتاب ، 12 ساعت پیشاین روزها بسیاری از خانواده‌ها به دلیل مشغله‌ کاری، برای پخت‌و‌پز در منزل به مصرف غذاهای حاضری روی آورده‌اند.

تکذیبیه بنیاد مستضعفان درخصوص پلاسکوآفتاب ، 12 ساعت پیشبنیاد مستضعفان طی نامه اظهارات منتسب به ریاست این بنیاد مبنی بر عذرخواهی و قبول مسئولیت در حادثه ساختمان پلاسکو را تکذیب کرد.

پشت پرده بازگشت رحمتی به دروازه استقلالآفتاب ، 12 ساعت پیشعلیرضا منصوریان با مهدی رحمتی یک مشکل عدیده داشت. او توقع داشت رحمتی به مربیان تیم احترام بگذارد. همچنین توقع داشت با کنایه حرف نزند و یا به صورت عامیانه‌تر، به کسی متلک نیندازد.

عفونت کلیه و راههای درمان آنآفتاب ، 12 ساعت پیشیکی از بیماری‌های کلیه که ممکن است باعث از دست رفتن و تخریب کلیه‌ها شود، عفونت کلیه یا «پیلونفریت» است.

پیشگیری از دیابت با اصلاح روش زندگیآفتاب ، 12 ساعت پیشکارشناس مواد غذایی تأکید کرد: دیابت بیماری خاموش، غیر قابل درمان و در عین حال قابل پیشگیری است.

۸ هشداری که سکسکه درباره سلامتی تان می‌دهدآفتاب ، 12 ساعت پیشسکسکه از عوارضی است که نه تنها جنبه آزاردهنده دارد بلکه می تواند نشانه ای از ابتلا به مشکلات دیگر پزشکی باشد.

رای فیفا درباره پرونده سردار آزمون صادر شدآفتاب ، 14 ساعت پیشسایت چمپیونات روسیه از صدور رای نهایی پرونده اختلافی سردار آزمون و باشگاه روبین‌کازان توسط فیفا خبر داد.

جوش صورت، زنگ هشداری برای دیابتآفتاب ، 14 ساعت پیشجوش صورت و آکنه اعتماد به نفس و زیبایی افراد را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، اما با کنترل مصرف یک ماده خوراکی می‌توان تا حدود زیادی بر این مشکل غلبه کرد.

درمان آفت دهان با روش‌های خانگی و گیاهیآفتاب ، 15 ساعت پیشآفت های دهانی زخم‌های دردناکی هستند که درون دهان و اغلب در پایه لثه به وجو می آیند.

الفاظ تند کمالوند خطاب به علیفرآفتاب ، 15 ساعت پیشفراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در پایان نشست مطبوعاتی و در گفت‌وگو با دوربین‌های تلویزیونی جملات تندی علیه علی علیفر گزارشگر بازی به زبان آورد.

چگونه کارمند رویایی مدیرتان باشید؟آفتاب ، 15 ساعت پیشبسیاری از افراد می خواهند کارمند عالی و شایسته در محیط کار باشند اما راهکار های لازم برای این کار را نمی دانند و متاسفانه تبدیل به کارمندی بدون انگیزه می شوند.

بیرانوند: داور گفت اولین نفر خودت محروم می‌شوی!آفتاب ، 16 ساعت پیشدروازه‌بان پرسپولیس گفت: در بازی با گسترش فولاد به داور گفتم چند بازیکن ما دو اخطاره‌اند، کارت زیاد نده اما گفت برو وگرنه اولین نفر خودت محروم می‌شوی!

زمان و مکان قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ مشخص شدآفتاب ، 16 ساعت پیشزمان قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مشخص شد.

برانکو: شاید در داوری‌ها اراده‌ای در کار استآفتاب ، 16 ساعت پیشسرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید اگر این دیدار را نمی‌بردند، سه امتیازی که از فولاد گرفتند بی‌ارزش می‌شد.

سرود قهرمانی هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادیآفتاب ، 17 ساعت پیششاگردان برانکو ایوانکوویچ در حالی در هفته هجدهم لیگ به پیروزی ارزشمند رسیدند که هواداران این تیم سرود قهرمانی سر دادند.

طاهری: نامه فدایت شوم برای کی‌روش ننوشته‌امآفتاب ، 17 ساعت پیشمدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید سوت‌های داور قشنگی بازی را کاهش داد.

طارمی بازی با صبا را از دست دادآفتاب ، 17 ساعت پیشگلزن سرخ‌پوشان در دیدار با گسترش فولاد تبریز با دریافت کارت زرد سومین محروم سرخ‌پوشان در مقابل صبا لقب گرفت.

عذرخواهی رئیس بنیاد مستضعفان در خصوص حادثه پلاسکوآفتاب ، 17 ساعت پیشرئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان در جلسه امروز کمیسیون ، به سهم خود در خصوص حادثه ساختمان پلاسکو ضمن عذرخواهی و قبول کردن مسئولیت، قول داد در اولین فرصت ساختمان جدیدی احداث شود و به کسبه پلاسکو واگذار شود.

پرسپولیس یک - گسترش فولاد صفر/برد پرتلفات سرخ‌ها و تثبیت صدرنشینیآفتاب ، 17 ساعت پیشدر آخرین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس با یک گل گسترش فولاد را شکست داد و جایگاهش در صدر جدول را تثبیت کرد.