آخرین خبرهای «آفتاب»

قدردانی مدیرعامل بانک صادرات از همکاری‌ پلیس فتاآفتاب ، 6 روز پیشسیاوش زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران با اهدای لوح تقدیر به سرهنگ گودرزی، جانشین رئیس پلیس فتا (پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات) به دلیل همکاری نزدیک با این بانک و نظارت جدی بر امنیت فرآیندهای بانکداری الکترونیک واطلاع رسانی به هنگام، برای افزایش آگاهی‌های عمومی، قدردانی کرد.

ارایه صورت‌حساب بانکی به مشتریان در پیشخوان‌های شهرنت بانک شهرآفتاب ، 6 روز پیشارایه صورت حساب بانکی به مشتریان در پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر از ارایه صورت حساب بانکی به مشتریان در پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر خبرداد.

خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ و پروستات با کمبود این ویتامینآفتاب ، 1 هفته پیشیک فوق تخصص غدد و متابولیسم گفت: مطالعات نشان می‌دهد افرادی که مبتلا به فشارخون بوده و کمبود ویتامین D دارند دو برابر در معرض ابتلا به مشکلات قلبی و عروقی قرار دارند.

سلاحی مخفی در برابر دیابتآفتاب ، 1 هفته پیش۳۰۰ میلیون نفر در جهان به دیابت نوع ۲ مبتلا هستند. به گفته محققان شناسایی «سولفورافان» در کنترل دیابت تحول عظیمی را ایجاد می‌کند.

کشف پروتئین‌های متوقف‌کننده رشد تومورهای سرطان سینهآفتاب ، 1 هفته پیشدانشمندان می گویند نوعی پروتئینی را کشف کرده اند که می تواند رشد تومورهای سرطان سینه را متوقف سازد.

افزایش ریسک ابتلا به بیماری سل با کمبود این ویتامینآفتاب ، 1 هفته پیشافراد دچار کمبود ویتامین A که با افراد مبتلا به سل زندگی می کنند ۱۰ برابر بیشتر در معرض ابتلا به این بیماری در مقایسه با افراد دارای میزان بالای این ماده مغذی هستند.

این بیماری موجب تاخیر در بارداری می‌شودآفتاب ، 1 هفته پیشطبق یافته های پزشکی محققان، وجود یک باکتری شایع مرتبط با بیماری لثه ممکن است بارداری در زنان را به تعویق اندازد.

هشدارهای معده را جدی بگیریدآفتاب ، 1 هفته پیشبی توجهی به تغذیه و سه وعده غذایی عوارض خطرناکی را در پیش دارد.

رعایت‌نکردن زمان سخنرانی برخی اصحاب رسانه در ضیافت افطاری رئیس‌جمهورآفتاب ، 1 هفته پیشدر ضیافت افطاری رئیس‌جمهور با اهالی رسانه، برخی از اصحاب رسانه با رعایت نکردن زمان سخنرانی خود مانع از آن شدند که فرصت به سایر سخنرانان از جمله مدیرعامل ایسنا برسد.

واکنش رونالدو به اتهام کلاهبرداری مالیاتی+تصاویرآفتاب ، 1 هفته پیشمهاجم تیم فوتبال رئال مادرید به اخباری که در خصوص فرار وی از پرداخت مالیات‌هایش منتشر شده واکنش نشان داد.

روزبه چشمی با استقلال دوساله بست+تصویرآفتاب ، 1 هفته پیشهافبک میانی استقلال قراردادش را با این تیم تمدید کرد.به گزارش ایسنا، روزبه چشمی هافبک میانی استقلال که قراردادش با این تیم از نیم فصل تمام شده بود، با عقد قراردادی دوساله، در جمع آبی ها ماندنی شد.او اولین بازیکنی است که قراردادش را با این تیم تمدید کرده است.

ابراز همدردی سفارت ایران در لندن با خانواده قربانیان حادثه گرنفلآفتاب ، 1 هفته پیشسفارت ایران در لندن با خانواده قربانیان حادثه آتش‌سوزی در برج گرنفل ابراز همدردی کرد.

واکنش همسر کاوه رضایی به قرارداد با شارلوا+عکسآفتاب ، 1 هفته پیشخبر جدایی کاوه رضایی از استقلال و پیوستنش به شارلوای بلژیک که شب گذشته منتشر شد، واکنش‌های مختلفی را به دنبال داشته است. به گزارش ایلنا، فرنوش شیخی، ملی‌پوش والیبال کشورمان و همسر کاوه رضایی هم یکی از کسانی بود که در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نسبت به این انتقال واکنش نشان داد.

ابراز همدردی قالیباف با شهردار لندن در پی حادثه گرنفلآفتاب ، 1 هفته پیششهردار تهران با شهردار لندن در پی حریق ساختمان گرنفل ابراز همدردی کرد.

افزایش 150 شعبه بانک پارسیان در ماه های پیش روآفتاب ، 1 هفته پیشبه فضل الهی در شش ماه اول سال جاری 30 شعبه جدید بانک پارسیان در سراسرکشور آماده خدمت رسانی به مردم عزیز ایران اسلامی خواهد بود.

الیاس نادران: فضای مجازی مثل ناموس استآفتاب ، 1 هفته پیشالیاس نادران نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی‌اش نوشت: فضای مجازی مثل ناموس است؛ دست هرکسی ندهید. عواقب دارد.

بهترین راه‌های درمان اسهال/علائم و نشانه‌هاآفتاب ، 1 هفته پیشبیماری اسهال مدفوع آبکی و یا شل و سست است که سه بار یا بیشتر در هر روز اتفاق می‌افتد. تقریبا همه انسان‌ها تجربه اسهال را در طول زندگی خود را داشته‌اند.

هشدار درباره ابتلا به تب مالت در فصل گرماآفتاب ، 1 هفته پیشمسئول بیماری‌های غیرواگیر مرکز بهداشت بجنورد از افزایش احتمال ابتلا به تب مالت در فصل گرما خبرداد.

یکی از شایع‌ترین علل عقب‌ماندگی ذهنی نوزدانآفتاب ، 1 هفته پیشیک کارشناس مبارزه با بیماری‌های مرکز بهداشت ملایر درباره برنامه غربالگری نوزادان(هیپوتیروئیدی) گفت: در حال حاضر برنامه غربالگری نوزادان شامل دو بیماری کم‌کاری مادرزادی تیروئید نوزادی و بیماری فنیل کتونوری است.

اهدای خون زنان و باورهای نادرستآفتاب ، 1 هفته پیشزنان همیشه هدیه دادن و هدیه گرفتن را دوست داشته‌اند و در این زمینه گوی سبقت را از مردان ربوده‌اند، اما گویا در یک مورد خاص یعنی اهدای خون قضیه برعکس و به گونه‌ای دیگر است.