منابع خبری

آخرین خبرهای «آفتاب»

الگوی خواب شما با رژیم غذایی‌تان در ارتباط است!آفتاب ، 6 ساعت پیشبی‌ شک الگوی خواب صحیح یکی از ارکان تندرستی است. کما اینکه مطالعات بسیاری حاکی از آن هستند که کم‌ خوابی و پرخوابی می‌ تواند شانس ابتلا به اضافه وزن را افزایش دهند و تاثیرات نامطلوبی بر سلامت بدن داشته باشند، لذا برای پیشگیری از چاقی و دستیابی به تغذیه‌ای سالم، می‌ بایست از یک الگوی خواب صحیح پیروی کنید.

با این ۱۰ روش میگرن را در نطفه خفه کنید!آفتاب ، 8 ساعت پیشسازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است حدود ۳۰ میلیون از آمریکایی‌ها از سردردهای وحشتناک رنج می‌برند. آب و هوا، بوی قوی، خواب ناکافی، روشنایی و ... از عوامل بروز و تشدید میگرن است.

تولیت آستان قدس: بگویید از چه‌کسانی مالیات می‌گیرید؛ از یقه سفیدها هم گرفته اید؟آفتاب ، 9 ساعت پیشکاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: وضعیتی که امروز ما شاهد آن هستیم قابل تحمل نیست و وضعیت اجتماعی و اقتصادی به هیچ عنوان مورد رضایت مردم نیست.

جهانگیری: در مناظره دوم و سوم جدی‌تر ظاهر می‌شومآفتاب ، 9 ساعت پیشکاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: هزینه‌ای برای تبلیغات انتخاباتی نکرده‌ام.

علت اصلاحیه برنامه قالیباف در رادیو چه بود؟آفتاب ، 10 ساعت پیشقالیباف در این برنامه، انتشار عکس منتسب به عروسی دخترش را کار 4 درصدی‌ها عنوان کرده بود و بار دیگر جامعه را به 4 و 96 درصدی تقسیم کرد.

تاج زاده:قالیباف از شفافیت می‌گوید در حالیکه مانع از تحقیق و تفحص از شهرداری در مجلس شدند/گرانترین ستاد مربوط به قالیباف استآفتاب ، 11 ساعت پیشمعاون سیاسی وزارت کشور دولت اصلاحات گفت: در حال حاضر می‌بینیم تمام ابزارهای تبلیغاتی از رسانه‌های اصلاح‌طلب گرفته شده است

توضیح قالیباف درباره 4 درصدآفتاب ، 12 ساعت پیشکاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: برخی با رانت حقوق دیگران را از بین می‌برند.

شعار هواداران رئیسی در قزوین: ابراهیم بت شکن، بت فساد رو بشکن!+تصاویرآفتاب ، 13 ساعت پیشابراهیم رییسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز (یکشنبه) در سومین سفر تبلیغاتی خود، به شهر قزوین سفر کرد.

4 عاملی که احتمال ابتلا به سرطان پوست را افزایش می‌دهدآفتاب ، 13 ساعت پیشپزشکان طی تحقیقات خود ، 4 فاکتوری که امکان ابتلا افراد به سرطان پوست را افزایش می دهند را اعلام کردند.

اظهارات قالیباف در رادیو ایرانآفتاب ، 13 ساعت پیشکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: چنانچه که امروز قول می دهیم درآمدها را افزایش دهیم به این دلیل است که سطح رفاه و آسایش را برای مردم اقصی نقاط کشور فراهم کنیم.

اظهارات رئیسی در جمع هوادارانش در زنجانآفتاب ، 13 ساعت پیشسید ابراهیم رییسی گفت: امروز سی و هشت سال از انقلاب می‌گذرد و آنچه سایه جنگ را از کشور برداشته است حضور مردم و نیروهای حزب‌اللهی در صحنه است.

احتمال وقوع سیل در 8 استان کشورآفتاب ، 13 ساعت پیشمدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پیش بینی افزایش غلظت گرد و غبار در برخی مناطق استان خوزستان به علت افزایش سرعت باد در کشور عراق خبر داد.

تصویر/مراسم افتتاحیه ستاد مرکزی روحانی در استان مرکزیآفتاب ، 14 ساعت پیشمراسم افتتاحیه ستاد مرکزی حسن روحانی در استان مرکزی

گرگرفتگی در خانم‌ها و خطر مشکلات قلبی در آنهاآفتاب ، 15 ساعت پیشگرگرفتگی و بی‌ خوابی‌ های شبانه تنها نشانه‌ ها و مشکلات یائسگی نیستند. کم شدن میزان استروژن، بدن را دستخوش تغییرات محسوسی ساخته و منجر به خشکی بیشتر پوست و روییدن مو روی چانه می شود.

ورزش ناشتا را جدی بگیرید!آفتاب ، 15 ساعت پیشورزش کردن بعد از بیدار شدن از خواب و به صورت ناشتا باعث سوزاندن چربی‌ های بیشتری می‌ شود و از افزایش وزن جلوگیری می‌ کند. در مطالعاتی که پیش از این انجام شده بود، محققان بلژیکی از مردان جوان و سالم خواستند تا رژیم غذایی با ۳۰ درصد کالری و ۵۰ درصد چربی بیشتر داشته باشند.

توضیحات بانک ملی درباره کلاهبرداری ۵ میلیارد تومانیآفتاب ، 15 ساعت پیشبه دنبال انتشار اخباری مبنی بر وقوع کلاهبرداری پنج میلیارد تومانی در یکی از شعب بانک ملی در کرج، این بانک توضیحاتی در این رابطه ارائه کرد.

مهمان امشب برنامه دورهمى/ تصویرآفتاب ، 15 ساعت پیشمحمدرضا هدايتی، امشب يک‌شنبه ١٠ ارديبهشت ساعت ٢٣ همزمان با ميلاد پر بركت "قمربنی هاشم حضرت ابوالفضل" مهمان برنامه دورهمى خواهد بود.

رئیس ستاد جهانگیری مشخص شدآفتاب ، 15 ساعت پیشحسین مرعشی از اعضای حزب کارگزاران رئیس ستاد جهانگیری شد.

آخرین وضعیت پرونده تعرض به سفارت عربستان از زبان سخنگوی قوه قضاییهآفتاب ، 16 ساعت پیشسخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده تعرض به سفارت عربستان، گفت:‌ برخی از متهمان به لحاظ عدم اعتراض حکم شان قطعی شد، ولی برخی اعتراض کردند و پرونده به دادگاه تجدیدنظر رفت.

ارسال 100 پرونده تخلفات انتخاباتی به مراجع قضاییآفتاب ، 16 ساعت پیشسخنگوی قوه قضاییه گفت: حدود 101 پرونده تخلفات انتخاباتی در سراسر کشور به مراجع قضایی ارسال شده است.