منابع خبری

آخرین خبرهای «آفتاب»

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه: به ائتلاف های سال های ۹۲ و ۹۴ پایبندیمآفتاب ، 5 ساعت پیشسخنگوی حزب اعتدال و توسعه با رد تمام شایعات موجود پیرامون این حزب گفت: حزب اعتدال و توسعه به ائتلاف های سال های ۹۲ و ۹۴ پایبند است.

اخباری از سینما و تئاترآفتاب ، 6 ساعت پیشراه‌یابی یک انیمیشن ایرانی به جشنواره دانشجویی ونیز، اجرای ویژه یک نمایش به یاد بهرام ریحانی و افتتاح اکران مستند «مردان ارباب جمشید» بخشی از خبرهای سوم اسفندماه در حوزه سینما و تئاتر هستند.

جهانگیری: سفر قریب الوقوع روحانی به مسکو/ تاکید پوتین بر اجرای دقیق برجام در تماس تلفنی با ترامپآفتاب ، 6 ساعت پیشمعاون اول رئیس جمهور از سفر قریب الوقوع روحانی به مسکو خبر داد.

قیمت برخی از خودروهای داخلی +جدولآفتاب ، 7 ساعت پیشتیگو x33 دنده ای در بازار با قیمت 61 میلیون تومان به فروش می رسد.

روسیه با توربین های ایرانی تحریم اروپا را دور می زندآفتاب ، 8 ساعت پیشرئیس شرکت دولتی دفاعی روستک روسیه گفت، این کشور امیدوار است با انعقاد قراردادی با ایران برای تامین تجهیزات توربین های گازی برای دو نیروگاه منطقه کریمه، تحریم های اتحادیه اروپا را دور بزند.

سنگ تمام عمانی‌ها برای الهلال مقابل پرسپولیس / تصاویرآفتاب ، 8 ساعت پیشکانون هواداران الهلال در عمان بنرهای حمایتی از الهلال در بازی مقابل پرسپولیس را در ورزشگاه سلطان قابوس نصب کرد.

ترکیب پرسپولیس مقابل الهلال مشخص شدآفتاب ، 8 ساعت پیشاولین دیدار پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امروز (سه‌شنبه) مقابل الهلال عربستان برگزار می‌شود.

بیشترین تنوع زبانی در کدام کشور است؟+تصویرآفتاب ، 8 ساعت پیشبر اساس آمارهای ارائه شده بیش از 800 نوع زبان گفتاری در نیویورک سیتی وجود دارد، اما هیچ مکانی به اندازه کوئینز تنوع زبانی ندارد.

انتقاد شدید پرستویی و فرخ‌نژاد از برنامه هفت؛ بهروز افخمی و فراستی سراپا عقده‌ و کینه‌اند/با بودجه بیت‌المال به منافع خوبی رسیده‌اندآفتاب ، 10 ساعت پیش«امیدوارم مسئولینی که دغدغه فرهنگ دارند تجدید نظری در خصوص این برنامه سینمایی کرده و از افراد لایق در این برنامه استفاده نمایند.»

رونمایی فراری از آخرین نسل سری کوپه‌های 12 سیلندر +عکسآفتاب ، 12 ساعت پیشخودرو برای شتاب صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت تنها به 2.9 ثانیه نیاز دارد و می‌تواند با سرعت بیش از 340 کیلومتر بر ساعت به حرکت خود ادامه دهد.

عکس/ بنتلی سواری خواننده ایرانی در هامبورگ!آفتاب ، 13 ساعت پیشبنتلی سواری رضا صادقی در هامبورگ

عکس/ پس از فرخ‌نژاد، محسن تنابنده هم از فراستی انتقاد کردآفتاب ، 13 ساعت پیشمحسن تنابنده با بازنشر انتقاد تند حمید فرخ‌نژاد در اینستاگرام به جمع منتقدان مسعود فراستی پیوست.

لاریجانی: مردم فلسطین باید مورد حمایت جدی واقع شوندآفتاب ، 13 ساعت پیشرئیس مجلس شورای اسلامی گفت:‌ حمایت بی‌دریغ از مستضعفان و دفاع از مبارزه حق‌طلبانه آنان در اصول متعدد قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مورد تأکید واقع شده است.

اختلاف بین تهیه کنندگان برنامه مهران مدیری؛ «دورهمی» روی هوا!آفتاب ، 13 ساعت پیشبه نظر می‌رسد «دورهمی» که پنج ماه از آخرین روز تصویربرداری آن می‌گذرد، درگیر حاشیه‌هایی شده که ممکن است ادامه ساخت این مجموعه را با مشکل مواجه کند.

رهبرانقلاب: بحرانهای منطقه، آرمان قدس را کمرنگ کرده/جهان به‌سمت مقابله با صهیونیست‌ها می‌رودآفتاب ، 13 ساعت پیشرهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین و در جمع رهبران گروههای فلسطینی، رئیسان و مسئولان مجالس کشورهای اسلامی، و صدها تن از اندیشمندان، فرزانگان و شخصیت‌های برجسته و آزادی‌خواه جهان اسلام، هدف فتنه‌ها و جنگهای داخلیِ تحمیلی در منطقه را کمرنگ‌شدن حمایت از آرمان مقدس آزادی قدس خواندند .

تصویری از بازیکن منشوری الاهلی که برای استقلال دردسر ساختآفتاب ، 13 ساعت پیشماخیته دیوپ بهترین بازیکن الاهلی مقابل استقلال بود.

گاف بزرگ روزنامه سعودی درباره پرسپولیسآفتاب ، 13 ساعت پیشروزنامه عربستانی در معرفی پرسپولیس برای هواداران الهلال، در چند خطی که نوشته، دو اشتباه بزرگ دارد.

معادله دو مجهولی برانکوآفتاب ، 13 ساعت پیشرامین رضاییان و صادق محرمی کجا باید بازی کنند؟

امکان حل «مشکل قطعی برق خوزستان» با فناوری «ناو»آفتاب ، 13 ساعت پیشقطعی برق طی هفته گذشته و روزهای اخیر در شهرهای مختلف خوزستان باعث ایجاد مشکلات متعددی برای مردم این استان شده به گونه‌ای که غلظت بسیار بالای گرد و خاک هوا در خوزستان و همراه شدن آن با رطوبت بالای هوا، در نهایت منجر به آسیب به دکلها و پستهای برق استان و قطعی برق بسیاری از شهرهای خوزستان شده است.

سود اوراق بدهی دولت از مرز ۲۶درصد گذشتآفتاب ، 14 ساعت پیشپدیده جدیدی در اقتصاد ایران اتفاق افتاده است. با بروز یک شکاف معنادار میان نرخ بازده اوراق بدهی دولت، نرخ تورم و نرخ بهره بانکی، بازارسرمایه، اقتصادایران و سرمایه‌گذاران دچار یک سردرگمی پیچیده شده‌اند