منابع خبری

آخرین خبرهای «اخبار خودرو»

رولزرویس سوئپ‌تیل ، معرفی شداخبار خودرو ، 4 ساعت پیشاخبار خودرو جدیترین محصول رولزرویس، زبان طراحی مدرن این برند را به همراه دارد. تک‌نمونه‌ سوئپ‌تیل، یک سبک جدید در کلاس خودروهای سوپرلوکس دنیا محسوب می‌شود. متن کامل مطلب رولزرویس سوئپ‌تیل ، معرفی شد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

تاکسی برقی در مکزیکاخبار خودرو ، 9 ساعت پیشاخبار خودرو به گفته الیاس مسری، مدیر اجرایی جاینت موتورز در حال حاضر شرکت مشغول تهیه پروتوتایپ‌هایی است که تا پایان سال جاری میلادی تکمیل می‌شوند. متن کامل مطلب تاکسی برقی در مکزیک منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

صندلی سفارشی‌دوز آستون‌مارتیناخبار خودرو ، 10 ساعت پیشاخبار خودرو شرکت آستون مارتین از روش اسکن و چاپ سه‌بعدی برای ساختن صندلی مطابق خصوصیات بدنی مشتری استفاده می‌کند. متن کامل مطلب صندلی سفارشی‌دوز آستون‌مارتین منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

خودروهای کوچک مرگبار در جاده‌هااخبار خودرو ، 13 ساعت پیشاخبار خودرو انتشار نتایج پژوهش موسسه معتبر تست ایمنی خودروها به نام انستیتو تضمین امنیت بزرگراه‌ها یا IIHS در روز جمعه بر مرگبار بودن خودروهای کوچک صحه گذاشت. متن کامل مطلب خودروهای کوچک مرگبار در جاده‌ها منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

بی ام و M8 رقیب جدی مرسدس AMG S63اخبار خودرو ، 13 ساعت پیشاخبار خودرو درباره بی ام و M8 هنوز جزییات دقیقی منتشر نشده اما انتظار می‍رود رقیبی برای مرسدس AMG S63 با قدرت بیش از ۶۰۰ اسب بخار باشد. متن کامل مطلب بی ام و M8 رقیب جدی مرسدس AMG S63 منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

رونمایی از کانسپت بی ام و سری ۸ در ایتالیااخبار خودرو ، 13 ساعت پیشاخبار خودرو سرانجام بی ام و از کوپه لوکس خود، یعنی سری ۸ رونمایی کرد. اتومبیلی که قرار است S کلاس کوپه در سایه آن قرار بگیرد. متن کامل مطلب رونمایی از کانسپت بی ام و سری ۸ در ایتالیا منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

عرضه محموله ۵۰ میلیارد تومانی سراتو در بورس کالااخبار خودرو ، 13 ساعت پیشاخبار خودرو قرار است امروز برای نخستین بار ۵۰ دستگاه سراتو، محصول شرکت سایپا در بورس کالای ایران عرضه شود . بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که بین شرکت سایپا و بورس کالا صورت گرفته، قرار است این عرضه ادامه‌دار باشد. متن کامل مطلب عرضه محموله ۵۰ میلیارد تومانی سراتو در بورس کالا منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

جدیدترین شرایط فروش ایرتویااخبار خودرو ، 20 ساعت پیشاخبار خودرو شرکت ایرتویا شرایط فروش جدید محصولات خود را به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان اعلام کرده است. این بخشنامه که با نام "هرخرید، یک امید" درنظر گرفته شده است شامل تمام محصولات این شرکت می باشد. شرکت ایرتویا که همواره فعالیت های خیرخواهانه را در راس محورهای ارزشی خود قرار داده و همانطور که از قبل فعالیت هایی در راستای مسئولیت اجتماعی انجام داده است، اینبار نیز مانند سال گذشته به مناسبت ماه مبارک رمضان طرح "هرخرید، یک امید" را به جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان اجرا نموده است. متن کامل

رنو کوئید با پلاک جدید آزمایش فنی در تهران رویت شداخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو رنو کوئید بناست تا در ایران و با مشارکت شرکت رنو و سازمان گسترش (ایدرو) تولید شود. متن کامل مطلب رنو کوئید با پلاک جدید آزمایش فنی در تهران رویت شد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

معرفی رشته تعمیر موتور خودرواخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو فارغ‌التحصیلان رشته «تعمیر موتور خودرو» با ساختمان و کاربرد موتورهای احتراق داخلی آشنای کامل بوده و ضمن شناسایی ایراد موتور، می‌توانند به رفع مشکل بپردازند. متن کامل مطلب معرفی رشته تعمیر موتور خودرو منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

امضای تفاهمنامه همکاری تام ایران‌ خودرو و زیمنس آلماناخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو پس از مذاکرات انجام شده با شرکت زیمنس آلمان، تفاهمنامه همکاری‌ مشترک بین تام ایران‌ خودرو و این شرکت امضا شد. متن کامل مطلب امضای تفاهمنامه همکاری تام ایران‌ خودرو و زیمنس آلمان منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

فولکس‌ واگن هشتاد ساله شداخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو هیتلر قصد داشت خودرویی بسازد که کمتر از ۱۰۰۰ رایش مارک (معادل ۱۴۰ دلار آن زمان) هزینه بردارد و از مهندس اتریشی، فردیناند پورشه کمک گرفت. متن کامل مطلب فولکس‌ واگن هشتاد ساله شد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

مخالفت دولت با طرح ممنوعیت شماره گذاری موتورهای بالای ۸۰سی‌سیاخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو هرگونه تصمیم‌گیری درخصوص توقف شماره‌گذاری موتورسیکلت‌های بالای ۸۰سی‌سی بدون نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت و مصوبه هیات دولت غیرقانونی است. متن کامل مطلب مخالفت دولت با طرح ممنوعیت شماره گذاری موتورهای بالای ۸۰سی‌سی منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

سفارش ۱۶ شهرداری کشور به ۹ اتوبوس‌ساز داخلیاخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو مشتریان اصلی این گروه از خودروها، شهرداری‌ها هستند که می‌توانند با سفارش این خودروها چرخ تولید کارخانه‌های ساخت اتوبوس را به گردش دربیاورند اما نه تنها این اتفاق رخ نداده است بلکه شاهد هستیم که هرازگاهی زمزمه واردات مدل‌های مختلف چینی و اروپایی شنیده می‌شود. متن کامل مطلب سفارش ۱۶ شهرداری کشور به ۹ اتوبوس‌ساز داخلی منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

دردسر مدل X تسلا از نگاه مدیر عامل و سایر مدیران شرکتاخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو روند تحویل مدل X باید سرعت بگیرد تا با روند تحویل مدل اس منطبق بر پیش‌بینی ماسک همگام شود با این حال ارزیابی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد ثبت‌نام برای این خودرو طی دو فصل گذشته کاهش داشته است. متن کامل مطلب دردسر مدل X تسلا از نگاه مدیر عامل و سایر مدیران شرکت منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

محصولات رنو را نمی‌توان ارزان‌تر تولید کرداخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو هزینه ساخت خودرو در کشور ما بالاست و این هزینه بالای تولید بر قیمت تمام‌شده اثر‌گذار خواهد بود. بنابراین نباید به کاهش قیمت خودروهای تولید در داخل خوش‌بین باشیم. متن کامل مطلب محصولات رنو را نمی‌توان ارزان‌تر تولید کرد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

چشم‌انداز قیمت خودروهای برقی در سال ۲۰۳۰اخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو منتقدان وسایل نقلیه برقی همواره به این نکته اشاره دارند که خودروهای الکتریکی بسیار گران‌تر از همتایان بنزینی و دیزلی خود هستند که در حال‌حاضر این مساله صحت دارد، اگرچه در سال‌های اخیر، اوضاع به‌طور چشم‌گیری تغییر کرده است. متن کامل مطلب چشم‌انداز قیمت خودروهای برقی در سال ۲۰۳۰ منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

مالیات اهرم جدید کشورهای پیشرفته برای کاهش آلودگیاخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو مالیات و عوارض خودرو مساله‌ای است که در همه کشورها وجود دارد. در برخی کشورها مالیات بسیاری بابت خودرو و استفاده از آن و در برخی دیگر مالیات و عوارض کمتری دریافت می‌شود. متن کامل مطلب مالیات اهرم جدید کشورهای پیشرفته برای کاهش آلودگی منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

مشکل اصلی نبود مراکز تحقیق و توسعه در واحدهای تولیدی استاخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو آنوش رحام با بیان اینکه عمده قطعه‌سازان ما معمولا در کار کپی هستند، افزود: «تولیدکنندگان قطعات در کشور به روش ساده و از طریق مهندسی معکوس، قطعات را کپی و تولید می‌کنند. همین عامل باعث وابستگی تولیدکنندگان به واردات قطعه شده است.» متن کامل مطلب مشکل اصلی نبود مراکز تحقیق و توسعه در واحدهای تولیدی است منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

سفر یک روزه با کوچک ترین عضو خانواده هیوندایاخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو سال گذشته بود که طی خبری اعلام شد همکاری هیوندای و کرمان موتور آغاز شده است و قرار است بزودی محصولات این برند کره ای در خط تولید داخلی مونتاژ شود. طولی نکشید که در نمایشگاه خودرو کرمان سال گذشته، کرمان موتور از دو محصول جدید هیوندای برای بازار ایران رونمایی کرد. متن کامل مطلب سفر یک روزه با کوچک ترین عضو خانواده هیوندای منتشر شده در سایت اخبار خودرو.