آخرین خبرهای «اخبار خودرو»

فسخ قرارداد تحویل باتری به فیسکراخبار خودرو ، 7 ساعت پیشاخبار خودرو جوینت‌ونچر که بین شرکت تازه تاسیس هنری فیسکر و شرکت تولید باتری نانوتک بسته شده بود، قبل از اجرایی شدن، فسخ شد. متن کامل مطلب فسخ قرارداد تحویل باتری به فیسکر منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

برداشتن دست‌انداز برای جذب سرمایه خارجیاخبار خودرو ، 12 ساعت پیشاخبار خودرو از سوی دیگر معمولا سرمایه‌گذاران خارجی نیز برای ورود به اقتصاد هر کشوری به مطلوبیت این امر در کشور مقصد نگاه می‌کنند و برای این کار متغیرهایی را بررسی می‌کنند و پس از احراز مطلوب بودن سرمایه‌گذاری و امنیت اقتصادی آن کشور،‌ برای ورود اقدام می‌کنند. متن کامل مطلب برداشتن دست‌انداز برای جذب سرمایه خارجی منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

ولوو با پول پدرش سهام برادرش را خریداخبار خودرو ، 13 ساعت پیشاخبار خودرو پس از اینکه مشخص شد ولوو در شش ماه گذشته رشد فروش فوق‌العاده ۲۱ درصدی داشته، این شرکت از این موقعیت استفاده کرد و در برند تازه تاسیس لینک‌اندکو که مانند ولوو از زیر مجموعه‌های گروه جیلی است، سرمایه‌گذاری و نیمی از سهام آن را از گروه جیلی خریداری کرد. متن کامل مطلب ولوو با پول پدرش سهام برادرش را خرید منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

تمایل ایرانیان به خودروهای خارجیاخبار خودرو ، 14 ساعت پیشاخبار خودرو عدم پرداختن به مساله کیفیت در صنعت خودرو موجب ورود خودروهای چینی به کشور شده است. در شرایطی که خودروهای چینی سهم قابل توجهی از بازار ایران را کسب کرده‌اند، باید موضوع اقتصاد مقاومتی مورد توجه جدی خودروسازان داخلی قرار گیرد تا عملی شدن آن‌، این سهم به تولیدات داخلی اختصاص یابد. متن کامل مطلب تمایل ایرانیان به خودروهای خارجی منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

لزوم کاهش زمان پیشنهادی ۳۰ ماهه برای توسعه موتور ملی سه سیلندراخبار خودرو ، 20 ساعت پیشاخبار خودرو وزیر صنعت، معدن و تجارت تکمیل پروژه موتور ملی سه سیلندر را از نتایج ملموس برجام دانست و گفت: زمان پیشنهادی ۳۰ ماهه برای توسعه موتور ملی سه سیلندر در سطح خودرو باید کاهش پیدا کند. متن کامل مطلب لزوم کاهش زمان پیشنهادی ۳۰ ماهه برای توسعه موتور ملی سه سیلندر منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

امسال، اولین محصول از پلت‌فرم اس‌پی۱۰۰ روانه بازار می‌شوداخبار خودرو ، 20 ساعت پیشاخبار خودرو مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سایپا با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، اعضای هیئت مدیره، حسابرس قانونی، نمایندگان سازمان بورس، نمایندگان سهامداران حقوقی و جمعی از سهام داران حقیقی در مرکز همایش های پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد. متن کامل مطلب امسال، اولین محصول از پلت‌فرم اس‌پی۱۰۰ روانه بازار می‌شود منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

وکیل نجومی فولکس‌واگناخبار خودرو ، 20 ساعت پیشاخبار خودرو یک قاضی ایالتی آخر هفته گذشته از حقوق ۱۲۵ میلیون دلاری وکیل فولکس‌واگن در پرونده رسوایی دیزلی این شرکت سخن گفت. متن کامل مطلب وکیل نجومی فولکس‌واگن منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

هیچ‌کس نمی‌تواند شیـرون را شکست دهداخبار خودرو ، 20 ساعت پیشاخبار خودرو احتمالا هرگز خودرویی با قابلیت‌های ناب مکانیکی شیرون وجود نخواهد داشت و این واقعیت که هرگز آن را به لحاظ مکانیکی نمی‌توان شکست داد، شیرون را فوق العاده مطلوب می‌کند. متن کامل مطلب هیچ‌کس نمی‌تواند شیـرون را شکست دهد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

ساینا اتوماتیک با قیمت ۳۰ میلیون توماناخبار خودرو ، 20 ساعت پیشاخبار خودرو در شانزدهمین نمایشگاه خودرو شیراز، گروه سایپا ارزان‌ترین خودروی اتوماتیک بازار را رونمایی کرد. متن کامل مطلب ساینا اتوماتیک با قیمت ۳۰ میلیون تومان منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

شتاب فعالیت «نگین خودرو» در شیرازاخبار خودرو ، 20 ساعت پیشاخبار خودرو نگین خودرو در رویکرد جدید خود به‌صورت مستقیم در شهرها حضور پیدا می‌کند و شعبه‌های رسمی خود را با استانداردهای از پیش تعیین‌شده به بهره‌برداری می‌رساند. یکی از استانداردهای اصلی نگین خودرو برای شعبه‌ها و نمایندگی‌های خود، یک شکل بودن آن‌هاست که بر مبنای قواعد رنو فرانسه تنظیم شده. متن کامل مطلب شتاب فعالیت «نگین خودرو» در شیراز منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

فناوری‌های جدید جیلی در راه ایراناخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو در شانزدهمین نمایشگاه خودرو شیراز فرصتی دست داد تا با آنتونی چانگ،‌ مسئول بخش همکاری تجاری CKD شرکت جیلی‌موتورز و خودروسازان بم گفت‌وگویی انجام دهیم. متن کامل مطلب فناوری‌های جدید جیلی در راه ایران منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

چینی‌ها از بوی نویی خودرو بدشان می‌‌آید!اخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو طبق گزارش‌هایی که بخش تحقیقات فورد در چین منتشر کرده است، ظاهرا مشتریان چینی فورد توجه زیادی به نبود بوی نو بودن در خودروهای خود دارند. متن کامل مطلب چینی‌ها از بوی نویی خودرو بدشان می‌‌آید! منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

‌ایران‌خودرو و سایپا مثبت به تابلو بازمی‌گردنداخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو روز گذشته مجامع عادی سالانه دو شرکت ایران‌خودرو و سایپا با حضور مدیران و سهامداران برگزار و در این مجامع خبر‌های خوشی از توسعه محصولات و افزایش تیراژ تولید اعلام شد. متن کامل مطلب ‌ایران‌خودرو و سایپا مثبت به تابلو بازمی‌گردند منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

عدم پیوستگی نوسازی عملا اقدامات گذشته را از بین می‌برداخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو از آلودگی هوا گرفته تا مصرف چندبرابری سوخت از مشکلات خودروهای فرسوده در کشور است. این آلودگی و مصرف سوخت بالا اثرات سویی ازجمله مانند سلامتی و اقتصاد می‌گذارند. متن کامل مطلب عدم پیوستگی نوسازی عملا اقدامات گذشته را از بین می‌برد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

فاو بسترن با قیمت رقابتی می‌آیداخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو فاو بسترن B30 از اواخر شهریور به جاده‌های کشور می‌آید و به عنوان یک خودروی کوچک‌تر از B50F قرار است سهم خوبی از بازار را برای گروه بهمن فراهم کند. متن کامل مطلب فاو بسترن با قیمت رقابتی می‌آید منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

پای دی اس به شیراز باز شداخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو شرکت آرین‌موتورتابان در نمایشگاه شیراز ۴ محصول را به بازار منطقه‌ای آن شهر معرفی کرد که گویا فروش به نسبت خوبی هم داشته است. متن کامل مطلب پای دی اس به شیراز باز شد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

موعد ثبت‌نام پژو ۳۰۱ نزدیک استاخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو بعد از ثبت نام پژو ۲۰۰۸ و عرضه ۵۰۸، طبق برنامه اعلام شده ایکاپ، حال نوبت پژو ۳۰۱ رسیده است. متن کامل مطلب موعد ثبت‌نام پژو ۳۰۱ نزدیک است منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

دستور شفاهی وزیر برای بستن سایت ثبتارشاخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو سایت ثبت سفارش مدتی به روی نمایندگی‌های رسمی خودروهای وارداتی بسته شده بود و دلیل این اتفاق را آمارگیری مطرح کردند اما چند روز پیش اعلام شد این سایت باز شده است. متن کامل مطلب دستور شفاهی وزیر برای بستن سایت ثبتارش منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

شرایط فروش ویژه ی ASX اعلام شداخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو شرکت آرین موتور پویا نمایندگی رسمی Mitsubishi Motors ژاپن در ایران، شرایط فروش ویژه ی ASX را اعلام کرد. متن کامل مطلب شرایط فروش ویژه ی ASX اعلام شد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

سایپا به دنبال حذف پراید است اما…اخبار خودرو ، 23 ساعت پیشاخبار خودرو مدیرعامل گروه سایپا با بیان اینکه حذف پراید به اقشار کم درآمد آسیب می زند، گفت: موتور سه سیلندر جدید سایپا استانداردهای ۸۲ گانه را پاس خواهد کرد و این در حالی است که این موتور بروی محصولات قدیمی استفاده نخواهد شد. متن کامل مطلب سایپا به دنبال حذف پراید است اما… منتشر شده در سایت اخبار خودرو.