منابع خبری

آخرین خبرهای «اخبار خودرو»

قیمت انواع و اقسام قالپاق خودرو براساس معاملات بازاراخبار خودرو ، 6 ساعت پیشاخبار خودرو قالپاق رانا سایز ۱۴ اینچ با قیمت ۶ هزار ۵۰۰ تومان به فروش می رسد. متن کامل مطلب قیمت انواع و اقسام قالپاق خودرو براساس معاملات بازار منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

پیش فروش نوروزی اچ۳۰ کراس اتوماتیکاخبار خودرو ، 6 ساعت پیشاخبار خودرو پیش فروش نوروزی خودرو اچ۳۰کراس ایران خودرو با گیربکس اتوماتیک از روز سه شنبه، سوم اسفندماه آغاز خواهد شد. متن کامل مطلب پیش فروش نوروزی اچ۳۰ کراس اتوماتیک منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

شرایط فروش اقساطی وانت آریساناخبار خودرو ، 7 ساعت پیشاخبار خودرو به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می‌رساند، شرایط فروش اقساطی منعطف وانت آریسان از روز یکشنبه ۹۵/۱۲/۰۱ لغایت ۹۶/۰۱/۳۱ یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می گردد. متن کامل مطلب شرایط فروش اقساطی وانت آریسان منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

پیش فروش نوروزی محصولات ایران خودرواخبار خودرو ، 7 ساعت پیشاخبار خودرو شرایط پیش فروش عادی اسفند ۹۵ و پیش فروش نوروزی ۹۶ (به صورت محدود) محصولات ایران خودرو به ھمراه ھدایای فروش تعھدی، از روز یکشنبه ۹۵/۱۲/۰۱ لغایت ۹۶/۰۱/۳۱ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست ( جداول شماره ۱، ۲ و ۳) ارائه می گردد. متن کامل مطلب پیش فروش نوروزی محصولات ایران خودرو منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

اولین خودروی بنتلی در ایران پلاک شداخبار خودرو ، 7 ساعت پیشاخبار خودرو این خودرو از دبی به ایران آمده و در منطقه آزاد اروند ترخیص و پلاک شده است. البته پیش از این چند دستگاه از این خودرو با پلاک موقت وارد کشور شده بود. متن کامل مطلب اولین خودروی بنتلی در ایران پلاک شد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

یک کیلومتر آزاد راه هم در استان سیستان و بلوچستان وجود ندارداخبار خودرو ، 7 ساعت پیشاخبار خودرو نماینده مردم زاهدان در مجلس در موافقت با استیضاح وزیر راه و شهرسازی، از بالا بودن آمار مرگ و میر در جاده‌های استان سیستان و بلوچستان انتقاد کرد و گفت: حتی یک کیلومتر آزاد راه هم وجود ندارد. متن کامل مطلب یک کیلومتر آزاد راه هم در استان سیستان و بلوچستان وجود ندارد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

ذائقه خودرویی ایرانی‌ها به زودی تغییر خواهد کرداخبار خودرو ، 10 ساعت پیشاخبار خودرو تا چند سال آینده ذائقه مردم ایران در خرید خودرو عوض خواهد شد و آن‌ها کیفیت را اولویت خود در خرید خود خواهند گذاشت و قیمت در مرتبه بعدی اهمیت قرار می‌گیرد. متن کامل مطلب ذائقه خودرویی ایرانی‌ها به زودی تغییر خواهد کرد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

«تمسا» با «کارمانیا» در ایران استارت زداخبار خودرو ، 23 ساعت پیشاخبار خودرو کمپانی تمسا از ترکیه که محصولاتی را برای آمریکا نیز تولید می‌کند، یکی از اتوبوس‌های خود را به ایران فرستاده است که در نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران نیز به نمایش درآمد. متن کامل مطلب «تمسا» با «کارمانیا» در ایران استارت زد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

جانبداری در اعلام نتایج نمی‌کنیماخبار خودرو ، 23 ساعت پیشاخبار خودرو اگر مشتری شاخص IQS را از خودروسازان بخواهند، می‌تواند در رشد کیفیت خودروهای تولیدی تاثیرگذار باشد. این شاخص، میزان عیب‌های یک خودرو در سه‌ماهه اول استفاده از آن است. متن کامل مطلب جانبداری در اعلام نتایج نمی‌کنیم منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

فروش خودرو با ورود مدل‌های جدید به اوج می‌رسداخبار خودرو ، 23 ساعت پیشاخبار خودرو کارشناسان معتقدند وضعیت اقتصادی کشور باعث شده است مشتریان چندان به فکر تعویض خودرو نباشند. اما چرا با وجود بازار نامناسب، برخی برند‌ها همچنان اقدام به معرفی و رونمایی از خودروهای جدید می‌کنند؟ متن کامل مطلب فروش خودرو با ورود مدل‌های جدید به اوج می‌رسد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

بازدید از مرز یک میلیون نفر گذشتاخبار خودرو ، 23 ساعت پیشاخبار خودرو به اعتقاد برخی کارشناسان و تحلیلگران صنعت خودرو برگزاری نمایشگاه‌های مختلف توانسته است تاثیر بسزایی در اصلاح چهره خودروسازان نزد آحاد مردم داشته باشد متن کامل مطلب بازدید از مرز یک میلیون نفر گذشت منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

شرایط جدید فروش خودروهای نیسان از سوی شرکت جهان نوین آریا اعلام شداخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ژاپن در ایران، فروش ۶٠ روزه خودروهای جوک و ایکس تریل را آغاز کرد. متن کامل مطلب شرایط جدید فروش خودروهای نیسان از سوی شرکت جهان نوین آریا اعلام شد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

آغاز پیش‌فروش بلیت نوروزی اتوبوس از فردااخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو رییس هیئت مدیره اتحادیه تعاونی‌های مسافری از آغاز پیش فروش بلیت اتوبوس‌ سفرهای نوروزی از فردا خبر داد و گفت: بر خلاف سال های قبل امسال نرخ بلیت‌ها افزایش نمی‌یابد. متن کامل مطلب آغاز پیش‌فروش بلیت نوروزی اتوبوس از فردا منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

شکسته شدن رکورد سرعت موتور برقیاخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو شرکت Lightning Motorcycles موفق به ساخت موتورسیکلت برقی جدیدی شده که پس از هر بار شارژ شدن می تواند تا ۸۰۰ کیلومتر را بپیماید. متن کامل مطلب شکسته شدن رکورد سرعت موتور برقی منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

شناسایی عاملان کمپین نخریدن خودروی داخلیاخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو وزیر صنعت، معدن و تجارت از شناسایی عوامل ایجاد کمپین عدم خرید خودروی داخلی خبر داد و گفت: این افراد شناسایی شده و اسامی آنها را به مقامات اعلام کرده‌ایم، افرادی که جالب است بدانید از بیت‌المال هم حقوق می‌گرفتند. متن کامل مطلب شناسایی عاملان کمپین نخریدن خودروی داخلی منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

اعلام قیمت حدودی چری تیگو ۷ در ایراناخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو مدیران خودرو در سال ۹۶ قصد دارد پرچمدار خودروهای چری را وارد بازار ایران کند. متن کامل مطلب اعلام قیمت حدودی چری تیگو ۷ در ایران منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

فروش اقساطی هیوندای توسان ۲۰۱۷ با تحویل ۱۸۰ روزهاخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو عظیم خودرو فروش اقساطی هیوندای توسان ۲۰۱۷ با اقساط ۶ الی ۱۲ ماهه را آغاز کرد. متن کامل مطلب فروش اقساطی هیوندای توسان ۲۰۱۷ با تحویل ۱۸۰ روزه منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

استارت آبی های جاده مخصوص در راه طراحی خودرواخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو هاشم یکه زارع، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، هفته گذشته از امضای قرارداد این شرکت با یک کنسرسیوم طراحی ایتالیایی برای طراحی پلتفرم ملی خبر داد؛ خبری که در صورت تحقق می تواند ایران خودرو را به معنای واقعی کلمه خودروساز کند. متن کامل مطلب استارت آبی های جاده مخصوص در راه طراحی خودرو منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

بسته شدن محور کرج – کندوان به علت بارش برفاخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو محور کرج - کندوان به علت بارش برف و کولاک شدید در مازندران تا اطلاع بعدی بسته شد. متن کامل مطلب بسته شدن محور کرج – کندوان به علت بارش برف منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

فراری از سریع‌ ترین خودروی جهان رونمایی کرداخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو فراری به‌زودی از سریع‌تری و قدرتمندترین خودروی تولید انبوه جهان رونمایی خواهد کرد. متن کامل مطلب فراری از سریع‌ ترین خودروی جهان رونمایی کرد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.