آخرین خبرهای «اخبار خودرو»

استارت خودروی کوییک توسط شریعتمداریاخبار خودرو ، 1 ساعت پیشاخبار خودرو وزیرصنعت،معدن و تجارت در روز پایانی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران با حضور در غرفه سایپا در جریان آخرین دستاوردهای این گروه خودروسازی قرار گرفت. متن کامل مطلب استارت خودروی کوییک توسط شریعتمداری منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

رودستر جدید تسلا، خودرویی فوق‌العاده جذاباخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو گفته می‌شود پرفورمنس این خودرو به معنای واقعی کلمه میخکوب کننده خواهد بود. نمی‌دانیم درباره تسلا چه نظری دارید اما باید گفت جزئیات ابتدایی از رودستر جدید کمپانی نشان می‌دهد خودرویی فوق‌العاده جذاب در راه است. متن کامل مطلب رودستر جدید تسلا، خودرویی فوق‌العاده جذاب منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

رونمایی از کشندهٔ تمام الکتریکی تسلااخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو کشندهٔ تسلا مشخصات خارق‌العاده‌ای دارد که مهم‌ترین آن‌ها بُرد ۸۰۰ کیلومتری آن است. طبق اعلام رسمی تسلا، این کشنده در شرایط بزرگراهی و با بار کامل که معادل ۳۶ تن است، با یک‌بار شارژ باطری‌ها می‌تواند چنین مسافتی را طی کند که حتی از بُرد بسیاری از کشنده‌های دیزلی با باک سوخت پُر هم بیشتر است. متن کامل مطلب رونمایی از کشندهٔ تمام الکتریکی تسلا منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

رنجروور ایووک با پلاک ملی در ایران چقدر قیمت دارد؟اخبار خودرو ، 22 ساعت پیشاخبار خودرو سال ۹۶ اولین سالی است که رنجروور Evoque را برای نخستین‌بار در ایران با پلاک ملی می‌بینیم: انگلیسی جذابی که برای گرفتن بازار پورشه ماکان در ایران آمده ولی قیمت آن بدلیل محدودیت واردات بسیار بالاتر از پورشه ماکان است. متن کامل مطلب رنجروور ایووک با پلاک ملی در ایران چقدر قیمت دارد؟ منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

طرح ترافیک و‌ زوج و فرد امروز طبق روال روزهای عادی اجرا می شوداخبار خودرو ، 23 ساعت پیشاخبار خودرو جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: طرح ترافیک و‌ زوج و فرد امروز طبق روال روزهای عادی اجرا می شود. متن کامل مطلب طرح ترافیک و‌ زوج و فرد امروز طبق روال روزهای عادی اجرا می شود منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

قرارداد رنو به آخر خط نرسید؟اخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو پس از مدت‌ها کش و قوس و گمانه‌زنی، سرانجام واگذاری سایت «بن‌رو» در حوالی ساوه به شرکت رنو منتفی شد. مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران که هم‌اکنون در فرانسه به‌سر می‌برد به دنبال آن است تا مواردی از قرارداد با رنو را مورد تجدیدنظر قرار دهد. متن کامل مطلب قرارداد رنو به آخر خط نرسید؟ منتشر شده در سایت اخبار خودرو.