منابع خبری

آخرین خبرهای «ارانیکو»

به حرف‌های ترامپ خیلی توجه نکنیدارانیکو ، 2 ساعت پیشوزیر امور خارجه کشورمان به سخنان رئیس‌جمهوری آمریکا درباره پایبندی این کشور به تعهد برجامی‌اش واکنش نشان داد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین وزارت نیرو و مرکز همکاری‌های خاورمیانه‌ای ژاپنارانیکو ، 3 ساعت پیشرئیس مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع برق و آب وزارت نیرو گفت: با حضور قائم مقام وزیر نیرو، تفاهم نامه همکاری بین وزارت نیرو و مرکز همکاری‌های خاورمیانه ای ژاپن امضا شد.

بوئینگ نخستین هواپیمای خود را فروردین 97 به ایران ایر تحویل می‌دهد/ رد ناتوانی مالی هماارانیکو ، 5 ساعت پیشمدیرعامل هواپیمایی ‌جمهوری اسلامی ایران (هما) با بیان این که وارد نشدن بوئینگ 777 به ایران به دلیل ناتوانی مالی این شرکت نیست، گفت: براساس قرارداد ایران ایر با کمپانی بوئینگ نخستین فروند از سری هواپیماهای بوئینگ 777 در اواخر فروردین ماه 1397 تحویل ایران می‌شود.

اولین ای تی آر جمعه در مهرآباد می‌نشیند/ ۳ فروند هفته آینده می‌آیدارانیکو ، 6 ساعت پیشبه گفته یکی از مدیران ایران ایر، نخستین فروند از چهار فروند هواپیمای ای تی آر هما پس از پشت سر گذاشتن چک‌های تخصصی، جمعه این هفته وارد فرودگاه مهرآباد خواهد شد.

شمش روی ایران به 14 کشور جهان راه یافت/ رشد 22/5 درصدی تولید پارسالارانیکو ، 20 ساعت پیشمدیرعامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران گفت: بیش از 90 درصد شمش تولیدی ایران به بازارهای هدف برون مرزی در 14 کشور صادر می‌شود.

سهم دارایی‌های غیرمنقول بانک‌هاارانیکو ، 21 ساعت پیشآخرین اطلاعات منتشر شده از وضعیت سرمایه‌گذاری بانک‌ها نشان می‌دهد چهار درصد از دارایی 16 بانک به ارزش5 / 28 هزار میلیارد تومان به بخش املاک و مستغلات اختصاص دارد.

تعیین تکلیف نهایی پورشه‌های قاچاق/ مشتری خارجی نباشد، امحا می‌کنیمارانیکو ، 1 روز پیشرئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: اگر شرایط صادرات پورشه‌ها و دیگر خودروهای لوکس قاچاق به کشورهای دیگر فراهم شود، آنها را صادر کرده و در غیر این صورت، باید امحاء شوند.

ایران تا سه هفته دیگر ۳ فروند ای.تی.آر تحویل می‌گیردارانیکو ، 1 روز پیشمدیرعامل ایران ایر، عدم ورود بوئینگ ۷۷۷ به ایران را موجود نبودن این هواپیما دانست و گفت: ایران تا سه هفته دیگر، ۳ فروند ای.تی. آر سفارشی خود را تحویل می‌گیرد.

پیش‌بینی بازار نفت ۶۰ تا ۷۰ دلاریارانیکو ، 1 روز پیشموسسه مطالعات انرژی مک‌کینزی، نهاد تخصصی گردآوری و تحلیل اطلاعات انرژی در موسسه مشاور مک‌کینزی، تازه‌ترین گزارش چشم‌انداز عرضه و تقاضای جهانی نفت خود را منتشر کرده است که در آن مدعی است طی سه سال آینده بهای نفت در محدود 60 تا 70 دلار خواهد بود.

باید از همه ظرفیت‌ها برای توسعه و تحکیم روابط ایران و پاکستان استفاده کنیمارانیکو ، 1 روز پیشرییس‌ جمهور با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های گسترده ایران و پاکستان در بخش‌های مختلف، بر ضرورت تلاش در راستای توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات و همکاری‌های دو کشور و تحقق هدف 5 میلیارد دلاری در روابط تجاری و اقتصادی تهران-اسلام آباد تاکید کرد.

انتقاد جهانگیری از وعده‌های برخی برای افزایش اشتغال در کشورارانیکو ، 2 روز پیشمعاون اول رئیس جمهوری با انتقاد از وعده‌های برخی مبنی بر این که میزان اشتغال در کشور را افزایش می‌دهیم، گفت: ظرفیت اقتصاد مشخص است که چه مقدار شغل می‌توان ایجاد کرد بنابراین کسی که بگوید چند میلیون شغل ایجاد می‌کنم، معلوم است که می‌خواهد مردم را فریب دهد.

اولین لامبورگینی هوراکان وارد ایران شدارانیکو ، 2 روز پیشخودروی اسپورت که رنگ آن sun set orange وارد کیش شد و در گمرک این جزیره پلاک جزیره کیش را گرفت.

چشم‌ها به ساختمان میرداماد/ نرخ تورم فروردین امروز اعلام می‌شود؟ارانیکو ، 2 روز پیشبانک مرکزی در نخستین روزهای امسال، تقویم زمانی انتشار نرخ تورم، حساب‌های ملی و شاخص تولید کارگاه‌های بزرگ صنعتی را منتشر کرد، بر این اساس امروز ۴ اردیبهشت، باید نرخ تورم فروردین ۹۶ اعلام شود.

ریسک اعتباری ایران ۲ تا ۳ است/ بانک‌ها واردات دوست هستندارانیکو ، 2 روز پیشمدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: از نظر صندوق، ریسک اعتباری ایران که هم اکنون عدد۶ اعلام می‌شود، بین عدد ۲تا ۳ قرار دارد.

بسته دولت برای صادرات 96ارانیکو ، 2 روز پیشبسته سیاستی دولت برای صادرات96 اعلام شده است. براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در زمینه صادرات، افزایش 25 درصدی صادرات در سال 96 در دستور کار دولت قرار گرفته است. همچنین مشوق‌ها و پیشنهادهایی نیز در نشست‌های شورای‌عالی صادرات و کارگروه توسعه صادرات مطرح شده است. افزایش 25 درصدی صادرات در سال 96 در حالی مطرح می‌شود که با وجود تاکید بر توسعه صادرات در سال گذشته، این بخش از تجارت کشور نتوانست به اهداف پیش‌بینی شده برسد.

ساختمان‌ها باید محل آرامش مردم باشد نه ابزار سود آوری/ از اهداف بلند شهرسازی فاصله داریمارانیکو ، 2 روز پیشرییس جمهور با تاکید بر اینکه «ساختمان‌ها باید محل آرامش مردم باشد نه ابزار سود آوری»، اظهارداشت: پیدا کردن منابع مشروع و سالم درآمدی برای شهرها ضروری است و دولت آماده همکاری و تهیه لوایح لازم است.

سونامی بلندمرتبه‌سازی در تهران از دهه ۸۰ به بعدارانیکو ، 2 روز پیشدر شهر تهران ۷۴۵ ساختمان بیش از ۱۲ طبقه وجود دارد که نیمی از آنها در دهه ۸۰ به بعد ساخته شده و هیچ مشخصاتی از ۲۳۱ ساختمان وجود ندارد.

نمایندگان 35 بانک، شرکت و موسسه مالی اروپایی به تهران می‌آیندارانیکو ، 2 روز پیشرییس پژوهشکده پولی و بانکی از حضور 35 بانک، شرکت و موسسه مالی اروپایی در چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران - اروپا خبر داد.

کارمندان در پرداخت مالیات سنگ تمام گذاشتند/ حقوق بگیران بیش از رقم پیش‌بینی شده مالیات دادندارانیکو ، 3 روز پیشکارمندان و کارگران بخش عمومی و خصوصی خوش‌حساب‌ترین و در عین حال سهل‌الوصول‌ترین مویدان مالیاتی کشور هستند، آنها قبل از اینکه حقوق و دستمزد خود را بگیرند مالیاتش را می‌پردازند؛ به مالیات این گروه مالیات مستقیم گفته می‌شود، بر اساس آمارهای رسمی میزان وصول مالیات مستقیم در 1395 از رقم پیش‌بینی شده در بودجه نیز فراتر رفت.

بزرگ‌ترین بانک‌های جهان با بیش از یک تریلیون دلار داراییارانیکو ، 3 روز پیشرتبه‌بندی جهانی بزرگ‌ترین بانک‌های جهان از نظر میزان دارایی که از سوی شرکت «اس اند پی گلوبال اینتلیجنس» منتشر شد، نشان می‌دهد بانک‌های چینی در صدر فهرست قرار دارند و پس از آنها، وام دهندگان آمریکایی و سپس بانک‌های اروپایی قرار می‌گیرند.