آخرین خبرهای «ارانیکو»

ترامپ طرح تحریم‌ها ضد ایران، روسیه و کره شمالی را امضا کردارانیکو ، 2 هفته پیشرئیس جمهور آمریکا طرح تحریم‌ها علیه روسیه، ایران و کره شمالی را امضا و آن را به قانون تبدیل کرد.

سامانه ثبت قراردادهای کار، هفته آینده راه اندازی می‌شودارانیکو ، 2 هفته پیشمعاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از راه اندازی سامانه ثبت قراردادها در هفته آینده، همزمان با برگزاری همایش امنیت شغلی و امنیت سرمایه گذاری خبر داد.

تورم تولید کننده صنعت ٧/٤ درصد شدارانیکو ، 2 هفته پیششاخص قیمت تولیدکننده بخش صنعت در فصل بهار ۱۳۹۶ به عدد ۲۱۰/۳ رسید که نسبت به فصل مشابه سال قبل ۸/۸ درصد افزایش داشته ­است. تورم سالانه این گروه نیز ٧/٤ درصد بوده است.

گسترش ارتباطات بانکی ایران با غول اقتصادی آسیا / روابط کارگزاری و تامین مالی، زمینه‌های مورد علاقه طرفین استارانیکو ، 2 هفته پیشرئیس کل بانک مرکزی در دیدار با سفیر چین در ایران، توجه به «ایجاد روابط کارگزاری» در کنار همکاری‌ها در زمینه «تامین مالی پروژه‌ها» را حائز اهمیت خواند و گفت: تاسیس شعب و دفاتر نمایندگی بانک‌های چین در ایران، زمینه آشنایی بیشتر بانکداران آن کشور را با فضای فعالیت بانک‌های ایران فراهم و ابهام‌ها را رفع خواهد کرد.

تشکیل کارگروه استارت آپی نهادهای صنفیارانیکو ، 2 هفته پیشروز گذشته موضوع بررسی بازار فعالیت استارت آپی در کمیسیون فناوری اطلاعات اتاق بازرگانی ایران مورد بحث قرار گرفت.

رشد ۴۰ درصدی بیمه‌های زندگی/ ضریب نفوذ بیمه افزایش یافتارانیکو ، 2 هفته پیشرییس کل بیمه مرکزی از تداوم رشد حق بیمه تولیدی و افزایش ضریب نفوذ بیمه خبر داد و اعلام کرد: بیمه‌های زندگی در سال ۹۵ و چهارماهه نخست سال‌جاری ۴۰ درصد رشد داشته اند.

کار دولت یازدهم پایان یافت؛ برخی وزیران خداحافظی کردند، بعضی نه!ارانیکو ، 2 هفته پیشدر حالی که گفته می‌شود، چینش اعضای کابینه دوازدهم از سوی رئیس جمهور به پایان رسیده است، فردا پنجشنبه مراسم تنفیذ رئیس جمهور توسط رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی(ره) انجام خواهد شد و سه روز بعد یعنی شنبه هفته آینده، مراسم تحلیف رئیس جمهور در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد تا دولت دوازدهم از یکشنبه آینده، رسما کار خود را آغاز کند.

سیف: رییس کل بانک مرکزی در دولت دوازدهم خواهم بودارانیکو ، 2 هفته پیشرییس بانک مرکزی از ادامه حضورش در این سمت در دولت دوازدهم خبر داد.

نجات اقتصاد ایران از لبه پرتگاهارانیکو ، 2 هفته پیشکمتر از 5 ‌روز دیگر تا زمان تحلیف رییس‌جمهوری و 14 روز معرفی اسامی وزیران پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی باقی مانده و گمانه‌زنی‌ها بر سر گزینه‌های تصدی وزارتخانه‌ها ادامه دارد.

عربستان به دنبال بهبود روابط با ایران وهمسایگان استارانیکو ، 2 هفته پیشعبدالباری عطوان تحلیلگر مسایل عرب در تحلیلی در واکنش به دست دادن وزرای خارجه ایران وعربستان درحاشیه نشست سران همکاری های اسلامی دراستانبول نوشت: سفر مقتدی صدر به عربستان به دعوت محمد بن سلمان ولیعهد این کشور واقدام عادل الجبیر به دست دادن با محمد جواد ظریف وحضور حجاج ایران در مناسک حج نشان دهنده تغییر درسیاست ریاض و تلاش برای بهبود روابط با ایران وهمسایگان است.

آغاز سوآپ نفت زمان بر است/ در اکتشافات نفتی خزر به خارجی‌ها نیاز داریمارانیکو ، 2 هفته پیشوزیر نفت با بیان اینکه دستور آغاز سوآپ نفت صادر شده است، گفت: امروز کشورهای قزاقستان ، تراکمنستان و روسیه باید نسبت به تامین سوخت خام برای سوآپ در شمال اقدام کنند و ما در طرف ایرانی آمادگی کامل به لحاط خط و امکانات داریم.

سبقت اقتصادی گردشگری از خودروسازیارانیکو ، 2 هفته پیشبر اساس گزارش شورای جهانی سفر و گردشگری (WTTC) که به مقایسه سهم اقتصادی صنایع‌ مختلف در دنیا پرداخته، در سال 2016 بخش سفر و گردشگری رتبه چهارم مشارکت اقتصادی و اشتغال در بین صنایع مختلف در جهان را به خود اختصاص داده است.

راه خروج صنایع دریایی از رکودارانیکو ، 2 هفته پیشواقعیت نگاه روز دولت‌ها به صنایع دریایی در سطوح بین‌المللی به گونه‌ای است که با وجود قرار گرفتن صنایع دریایی در مقابل صنایع جدیدی نظیر نانوتکنولوژی، بایوتکنولوژی و فناوری اطلاعات، ولی همچنان به‌عنوان صنایع راهبردی، مورد توجه جدی دولت‌ها قرار گرفته‌اند.

تولید نفت اوپک به بالاترین میزان در سال ۲۰۱۷ رسید/ تولید نفت لیبی همچنان در حال افزایش استارانیکو ، 2 هفته پیشرویترز اعلام کرد: تولید نفت اوپک در ماه جولای به طور متوسط روزانه ۹۰ هزار بشکه در روز افزایش یافته و عملاً به بالاترین میزان در سال ۲۰۱۷ رسیده است.

جایگزین مالیات بر فروش نوسازهاارانیکو ، 2 هفته پیشمطلوب‌ترین نوع مالیات برای «تنظیم‌وکنترل بازار مسکن» و «تامین منابع درآمدی برای دولت» به منظور جایگزین شدن با فرمول تازه مصوب «مالیات بر ساخت و اولین فروش آپارتمان‌های نوساز» به دولت پیشنهاد شد.

ظریف: بدعهدی آمریکا نسبت به برجام را با اقدامات حقوقی و عملی پاسخ می‌دهیمارانیکو ، 2 هفته پیشمحمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد که ایران بدعهدی و رفتار خصمانه آمریکا نسبت به برجام را با اقدامات حقوقی و عملی متناسب پاسخ می‌دهد.

سندرز: توافق هسته‌ای با ایران را باید حفظ کنیمارانیکو ، 2 هفته پیشسناتور مستقل آمریکایی از افراد پیشرو در این کشور خواست، برای حفظ توافق هسته‌ای با ایران بسیج شوند.

همکاری آلمان و روسیه برای توسعه و نوسازی ناوگان ریلی ایرانارانیکو ، 2 هفته پیشایران با روسیه و آلمان برای توسعه و نوسازی ناوگان ریلی و استفاده از فناوری‌های جدید در این حوزه به توافق رسید.

مهمانان رییس‌جمهور دوازدهم در مراسم تحلیفارانیکو ، 2 هفته پیشمراسم تحلیف حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس‌جمهور کشورمان در روز شنبه بعدازظهر (14 مرداد ماه) با حضور تعداد قابل توجهی از مهمانان خارجی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

فرش قرمز برای شرکت‌های نفتیارانیکو ، 2 هفته پیشجدیدترین موج مخالفت با وزیر نفت دولت یازدهم با نزدیک شدن زمان امضای قرارداد همکاری با شرکت فرانسوی توتال به راه افتاد که نخستین توافق بر مبنای الگوی قراردادهای جدید در حوزه نفت و گاز محسوب می‌شود.