منابع خبری

آخرین خبرهای «ارانیکو»

کاسه لبریز قیمت خودروهای قدیمیارانیکو ، 1 ساعت پیشبه‌رغم آنکه شورای رقابت تاکنون تصمیمی برای تعیین قیمت محصولات داخلی در سال‌جاری اتخاذ نکرده، اما بررسی عوامل موثر بر قیمت خودرو از بروز چالش جدید در این زمینه خبر می‌دهد.

پیشنهاد شرکت‌های بین‌المللی برای افزایش 3 میلیون بشکه‌ای تولید نفت کشورارانیکو ، 3 ساعت پیشمعاون شرکت ملی نفت گفت: بر اساس طرح‌ها و پیشنهادهایی که شرکت‌های بین‌المللی ارایه کرده‌اند امکان افزایش سه میلیون بشکه‌ای تولید نفت کشور وجود دارد.

اصلاح ساختار نظام بانکی در دولت دوازدهم ادامه پیدا می‌کندارانیکو ، 5 ساعت پیشعضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی گفت: در دولت یازدهم تلاش‌های زیادی در مورد اصلاح ساختار نظام بانکی، افزایش سرمایه بانک‌ها، پرداخت بدهی دولت به بانک‌ها و تلاش برای وصول مطالبات معوق صورت گرفته است و این اصلاحات قطعا در دولت دوازدهم ادامه پیدا می‌کند.

قیمت نفت در سال آینده میلادی به 60 دلار می‌رسدارانیکو ، 5 ساعت پیشبانک جهانی در گزارش فصلی خود از «چشم انداز بازار کالا» با یادآوری اینکه قیمت نفت در سال 2017 میلادی به 55 دلار در بشکه رسیده، پیش‌بینی کرده است که در این رقم در سال 2018 به 60 دلار برسد.

ماکرون: امیدواری‌ام به ادامه اجرای توافق هسته‌ای تقویت شدارانیکو ، 1 روز پیشرئیس‌جمهور فرانسه ضمن تبریک به حسن روحانی گفت که با انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس‌جمهور ایران، امیدواری‌ من به ادامه اجرای توافق هسته‌ای از سوی ایران را تقویت کرد.

امضای تفاهم‌نامه بین نفت پاسارگاد و شرکت ملی نفتکشارانیکو ، 1 روز پیششرکت نفت پاسارگاد و شرکت ملی نفتکش ایران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

بیانیه قالیباف درباره انتخابات ریاست جمهوریارانیکو ، 1 روز پیشکانال تلگرامی محمدباقر قالیباف این بیانیه را منتشر کرد.

ذرت و برنج اولین محصولات وارداتی به ایرانارانیکو ، 1 روز پیشمروری بر آمارهای کلی گویای آن است که در اولین ماه سال جاری میزان واردات کشور رقمی حدود دو میلیون و ۹۱ هزار تن بوده که ارزشی معادل ۲۳۴۸ میلیون دلار داشته است که به ترتیب ذرت دامی، برنج، وسایل نقلیه موتوری و کنجاله سویا بیشترین واردات را به خود اختصاص داده‌اند.

تمایل کشورهای حاشیه خلیج فارس به خرید گاز از ایران/ پساانتخابات فرصت مناسب پی‌گیریارانیکو ، 1 روز پیشمعاون وزیر نفت در امور گاز از تمایل کشورهای حاشیه خلیج فارس برای خرید گاز از ایران خبر داد و گفت: اکنون و پس از برگزاری انتخابات، فرصت مناسبی برای پی‌گیری این امر است.

پیام رئیس کل بیمه مرکزی به مناسبت حماسه حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوریارانیکو ، 1 روز پیشرئیس کل بیمه مرکزی در پیامی پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت.

سیگارهای وارداتی شناسنامه‏‌دار می‏‌شوندارانیکو ، 1 روز پیشرئیس مرکز برنامه‏‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور از الزامی شدن اظهار شناسه کالا در پیش‏فاکتور برای ثبت در سامانه «ثبتارش» و سامانه «جامع تجارت» برای واردات سیگار از تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه امسال خبر داد.

فرصت‌ها و تهدیدات ابزار جدید بازار سرمایهارانیکو ، 1 روز پیشدر روزهای آخر سال 95، گواهی سپرده سهام از سوی کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار به تصویب رسیده است. به گفته مسوولان، گواهی سپرده سهام به‌عنوان ابزاری برای تامین مالی سهامداران عمده و همچنین راهکاری برای افزایش سهام شناور آزاد شرکت‌ها معرفی شده که به سهامدار عمده امکان می‌دهد با حفظ توان مدیریتی خود بخشی از سهام تحت تملکش را به سرمایه‌گذاران بفروشد.

سال پایه تورم از مردادماه به سال 1395 تغییر می‌کندارانیکو ، 2 روز پیشمدیرکل آمارهای اقتصادی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از انتشار شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی بر اساس سال پایه 1395 از مردادماه امسال خبر داد.

6 دوره اشتغال‌زایی در صنعتارانیکو ، 2 روز پیشبررسی وضعیت 6 دوره اشتغال‌زایی صنعتی در کشور بیانگر بهبود روند ایجاد اشتغال است. ایجاد اشتغال را می‌توان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های تصمیم سازان کشور دانست، دغدغه‌ای که برای عبور از آن راهکارهای گوناگونی در نظر گرفته شده است؛ راهکارهایی که با توجه به آمار اعلام شده می‌توان گفت تا حدودی گره کور بیکاری در کشور را باز کرده است.

پیام به مناسبت حضور گسترده و حماسی مردم در انتخاباتارانیکو ، 2 روز پیشدر پی حضور پرشکوه و حماسی مردم در دوازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی پیام تشکر و قدردانی صادر و بر نکات مهمی تأکید کردند.

10 درخواست بخش خصوصی از روحانیارانیکو ، 2 روز پیشانتخابات به پایان رسید اما مشکلات کشور هم چنان باقی است. زودتر باید از حال و هوای انتخابات خارج شویم.

روحانی به صورت رسمی با ۵۷ درصد از آرای انتخابات رئیس دولت دوازدهم ایران شدارانیکو ، 2 روز پیشوزیر کشور با اعلام نتیجه نهای آرای ریاست جمهوری حسن روحانی را دوازدهمین رییس جمهور ایران اعلام کرد.

آمار بانک مرکزی دیده‌بان وضعیت اقتصادی کشور استارانیکو ، 2 روز پیشبخش آمار بانک مرکزی را باید به مثابه دیده‌بان بانک مرکزی تلقی کرد که به رصد وضعیت اقتصادی جاری کشور می‌پردازد. بر این اساس ارتقای دانش تخصصی همکاران محترم در حوزه آمار به مانند سایر حوزه‌های دیگر بانک مرکزی، به مثابه سرمایه‌گذاری تلقی می‌شود که مطمئناً در ارتقای کیفی نظام آماری تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

موگرینی با تبریک به روحانی: آماده ادامه همکاری‌ها هستیمارانیکو ، 2 روز پیشمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتشار پیامی ضمن تبریک به رییس جمهور کشورمان تاکید کرد: آماده ادامه همکاری برای اجرای برجام و تعامل دوجانبه و برقراری صلح منطقه‌ای هستیم.

شاخص کل بورس از 81 هزار واحد عبور کرد/ بورس سبزپوش شدارانیکو ، 2 روز پیشبازار سرمایه روز شنبه را با واکنش مثبت به نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری کشورمان آغاز کرد، به نحوی که ظرف یک ساعت با رشد 683 واحدی به ارتفاع 81 هزار و 27 واحد رسید.