منابع خبری

آخرین خبرهای «اعتدال»

افشاگری مهم مشاور روحانی درباره مناظره+ تصویراعتدال ، 1 ساعت پیشابوطالبی مشاور رييس‌جمهور درباره لحظات آخر مناظره نوشت: دكتر روحانی در مناظره به آقای قالیباف گفت: متنی را كه نشان دادی صادقانه و بلند بخوان؛ امتناع شد. روحانی متن را می‌گیرد تا برای مردم بخواند وقت تمام می‌شود.

نظرسنجی عجیب سايت وابسته به قاليباف/تصویراعتدال ، 1 ساعت پیشسايت وابسته به قاليباف در یک نظرسنجي درباره مناظره اول نامزدهای ریاست‌جمهوری سئوال خود را این‌گونه مطرح کرده است که "رفتار كدام نامزد غيراخلاقي بود؟ جهانگيري؟ روحاني؟ هردو؟" نکته جالب اینکه گویی که در این مناطره فقط روحانی و جهانگیری حضور داشتند و حتی روح قالیباف در این مناظره نبوده!

بازی با ایران تکرار یا ۳ بر صفر اعلام شوداعتدال ، 1 ساعت پیشسایت‌های چینی عقیده دارند فیفا ایران را خیلی کم جریمه کرده و آنها به این امر اعتراض خواهند کرد چرا که ایران باید یا ۳ بر صفر بازنده برابر چین اعلام شود یا اینکه بازی این تیم با چین تکرار شود.

چرا قالیباف همیشه یک پای رقابت ریاست جمهوری است؟اعتدال ، 1 ساعت پیشرئیس شورای شهر تهران می‌گوید قالیباف به اندازه رئیس جمهور مشغله ندارد پس می‌تواند کارهای شهرداری را هم در زمان تبلیغات ریاست جمهوری ادامه دهد.

آلودگی هوا دیدار استقلال و گسترش را لغو می‌کند؟اعتدال ، 1 ساعت پیشمسوول برگزاری مسابقات فوتبال در خوزستان گفت: در حال حاضر نظر بر این است که بازی تیم‌های استقلال خوزستان و گسترش فولاد برگزار شود، مگر این که در زمان آغاز بازی با توجه به غلظت آلودگی هوای اهواز، داور تصمیم دیگری بگیرد.

ارزیابی محمد هاشمی از اولین مناظره انتخاباتیاعتدال ، 1 ساعت پیشیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد که سبک و سیاق حرکت در مناظرات نباید نظام را تضعیف کند؛ چراکه مدیریت در کشور فقط مختص به قوه مجریه نیست.

انتخاب اصلح، ویژگی مردم سالاری دینی استاعتدال ، 1 ساعت پیشرئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: یکی از ویژگی های مردم سالاری دینی، انتخاب اصلح است که فرد مورد نظر باید در مسیر انقلاب و حفظ عزت کشور حرکت کند.

دولت اکنون در مرحله آواربرداری استاعتدال ، 1 ساعت پیشعضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامیبا بیان اینکه در هشت سال دولت اصولگرایی دیدیم که چگونه منابع مالی و سرمایه‌های اجتماعی کشور اتلاف شد، گفت که دولت اکنون در مرحله آواربرداری است و این مسیر باید تداوم پیدا کند.

غلبه سیاست بر دغدغه اجتماعاعتدال ، 1 ساعت پیشوعده‌ها و شعارهای نامزدهای ریاست‌جمهوری در حالی خالی از مسائل اجتماعی و محیط‌زیستی است که جامعه ایرانی از این دو چالش رنج می‌برد.

نگاه انتخاباتی رسانه‌های عربی در سایت اصولگرااعتدال ، 2 ساعت پیشانتخابات آینده ریاست جمهوری ایران که قرار است نوزدهم ماه مه آینده برگزار شود، از اهمیت بسیاری نه تنها در بعد داخلی بلکه در بعد خارجی و به‌ویژه در سطح منطقه‌ای برخودار است و به موازات آغاز پروسه برگزاری انتخابات رسانه‌ها و مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی منطقه ضمن رصد تحولات داخلی به تحلیل و ارزیابی این دور از انتخابات ریاست جمهوری در ایران پرداختند.

این پسماند، زائد نیستاعتدال ، 2 ساعت پیشپسماندهای صنعتی اصلی­‌ترین عوامل مخرب محیط زیست به ویژه آب و خاک هستند که اگر مدیریت نشوند در درازمدت سلامت مردم را تهدید خواهند کرد.

مصدومیت 16 نفر در انحراف اتوبوساعتدال ، 2 ساعت پیشسخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران از برخورد اتوبوس به دیواره کوه در محور هراز خبرداد.

بررسی حادثه تروریستی میرجاوه در کمیسیون امنیت ملیاعتدال ، 2 ساعت پیشیک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه کمیسیون هفته بعد از تعطیلات مجلس در جلسه‌ای با مسئولان مرزبانی ابعاد حادثه تروریستی میرجاوه را بررسی می‌کند گفت که اخباری درباره اسارت یکی از سربازان توسط گروه تروریستی و اشرار به دست رسیده اما هنوز دقیق نیست و ما پیگیر این موضوع هستیم.

«رئیسی» همان «احمدی‌نژاد» است؟اعتدال ، 2 ساعت پیشعضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت تأکید کرد: شباهت رئیسی با احمدی‌نژاد از ابتدا حضور او در جریان انتخابات مشخص بود. آقای رئیسی با رفتار خود نشان داد که طیف او با احمدی‌نژادی‌ها به هم نزدیک‌تر خواهند شد، اما در اینکه این امر تا چه حد اندازه در تصمیم‌گیری‌ها اثر گذارد و موج راه بیندازد با توجه به پرونده‌ها درگذشته خیلی امیدوارکننده، نیست.

شهردار اسبق تهران: ادعاهای قالیباف دروغ استاعتدال ، 2 ساعت پیشعلیرغم ادعاهای امروز قالیباف در مناظره، در چهار سال اخیر روزهای آلوده هوای تهران ۲.۵ برابر شده است.

افکار عمومی مناظره چالشی را می‌پسندداعتدال ، 2 ساعت پیشقائم مقام حزب موتلفه در خراسان رضوی گفت: مردم و افکار عمومی مناظره چالشی را می‌پسندد و نخبگان جامعه ما هم باید فضای جامعه را به سمت مباحث چالشی البته با حفظ اصول اخلاقی ببرند.

روسیه آماده همکاری با آمریکا در سوریه استاعتدال ، 3 ساعت پیشوزیر امور خارجه روسیه می‌گوید، کشورش آماده همکاری با آمریکا در حل بحران سوریه است.

روحانی کاندیدای اصلی اصلاح طلبان استاعتدال ، 3 ساعت پیشنائب رئیس شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان گفت: بر اساس اجماع کلی و نظر آقای روحانی برای موضوعات رسانه ای و بیان مواضع اصلاح طلبی اقای جهانگیری به صحنه آمدند.

فروش نفت تنها علت رشد اقتصادی نبوداعتدال ، 4 ساعت پیشعبور از رشد منفی اقتصادی و رسیدن به رشد مثبت فقط حاصل فروش نفت نبود‌،انضباط مالی و عملکرد بهینه رشد اقتصاد ایران را رقم زد.

قالیباف بازنده اصلی؛ روحانی همچنان شانس اولاعتدال ، 4 ساعت پیشرئیسی به عنوان کاندیدای اصلی اصولگرایان در نخستین مناظره کمرنگ ظاهر شد. این برای رئیسی خوب نیست زیرا وی همچون شهردار تهران شناخته شده نیست و نیاز دارد تا در مناظره ها خوب ظاهر شود تا بتواند خود را به رای دهندگان بشناساند. از نگاه شماری از ایرانیان شهردار ایران بازنده نخستین مناظره از سه مناظره انتخاباتی محسوب می شود.