آخرین خبرهای «اعتدال»

تکذیب ادعای بازداشت خبرنگاران فارساعتدال ، 18 دقیقه پیشمحسنی اژه ای ادعای بازداشت دو تن از دبیران خبرگزاری فارس را تکذیب کرد.

بهشتی، مظلومیت در عین شجاعتاعتدال ، 23 دقیقه پیش

دستگیری 9نفر در پرونده لو رفتن سوالات امتحان نهاییاعتدال ، 1 ساعت پیشدستگیری یک دانش‌آموز و ۸ کلاهبردار در پرونده لو رفتن سوالات /مالباختگان شکایت کنند

عکس/ آقای بازیگر و همسرش در حال گشت و گذاراعتدال ، 1 ساعت پیشبهزاد خداویسی بازیگر سینما و تلویزیون به اتفاق همسرش در حال گشت و گذار هستند.

مورینیو جام ویمبلدون اندی ماری را به سرقت برد/ عکساعتدال ، 1 ساعت پیشژوزه مورینیو و ادنی ماری در تبلیغ جالبی برای کمپانی خودروسازی جگوار حضور یافتند.

11+1 ستاره بی تیم فوتبال ایراناعتدال ، 1 ساعت پیشدر حالی که در اوج فصل نقل و انتقالات به سر می بریم هنوز تکلیف خیلی از ستاره ها مشخص نشده است.

وضعیت 30 حزب بزرگ اصلاح‌طلب+ جدولاعتدال ، 3 ساعت پیش

پاپ: عاملان انتحاری "شهید" نیستنداعتدال ، 3 ساعت پیششهید واقعی کسی است که نه تنها به دیگران آسیب نمی‌رساند بلکه شخصیتی فروتن و صادق داشته و به دلیل آنکه فرزند واقعی خدا است و به دلیل ایمان مذهبی‌اش آزار می‌بیند.

حکم اعدام برای رئیس‌جمهوری سابق کرهاعتدال ، 3 ساعت پیشدولت پیونگ‌یانگ امروز (چهارشنبه) حکم اعدام رئیس‌جمهوری سابق کره‌جنوبی و رئیس دستگاه اطلاعاتی دولت وی را به اتهام برنامه‌ریزی برای ترور رهبر کره‌شمالی صادر کرد.

توانمندی پنهان بهشتیاعتدال ، 4 ساعت پیشتوانمندى فقهى مرحوم بهشتى در زیر سایه جهات سیاسى ایشان پنهان مانده است. و این حجاب که کم و بیش بر دیگر عالمان سیاست مدار هم سایه گسترده است، مى تواند به مدد آشنایان با فکر و سخن ایشان تا حدودى زدوه شود.

جنگ سرد تندروها علیه دولت روحانیاعتدال ، 4 ساعت پیش«اگر سایر کاندیداهای ریاست‌جمهوری در انتخابات اخیر رویای پاستور را برای نیل به قدرت در سر می‌پروراندند، حسن روحانی آینده را در کابوس‌های شبانه‌اش می‌دید. کابوس‌هایی که در حال محقق شدن هستند و شاید نقطه پایانی هم برایشان وجود ندارد. انگار روحانی چنین روزهایی را پیش‌بینی می‌کرد و از آینده خود بر اساس تجارب به‌ دست آمده‌اش آگاه بود که نمی‌خواست یک بار دیگر پای در ره بگذارد؛ چرا که قریب به دو ماه است ملت ایران و منتخب آنها درگیر هجمه‌های سریالی مخالفان دولت هستند.»

روایت یک اصلاح طلب از حادثه ۷ تیراعتدال ، 4 ساعت پیش«نماینده اولین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: من از ماشین جلوی حزب جمهوری پیاده و وارد حیاط حزب شدم. یک دفعه صدای مهیبی بلند شد. با چشم دیدم تمام ستون‌های ساختمان از بین رفت و سقف یک تکه پایین آمد.»

تخصیص ۲۰۰۰ میلیارد تومانی به سپاهاعتدال ، 4 ساعت پیشرئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت که در طرح مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای گسترش فعالیت‌های موشکی و ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای مبارزه با تروریسم توسط نیروی قدس سپاه پاسداران پیش بینی شده است.

حاشیه‌های ناتمام «زير پاي مادر»اعتدال ، 4 ساعت پیش«آخرين قسمت سريال «زير پاي مادر» (لبخند رخساره) ساخته بهرنگ توفيقي كه براي پخش در ماه رمضان در كنداكتور شبكه يك قرار گرفته بود هم دچار سانسور شد تا سريال حاشيه‌هاي اين سريال كه در طول اين يكی، دو هفته بيشتر شده بود، كامل شود.»

هشدار ایران نسبت به ماجراجویی تازه آمریکا در سوریهاعتدال ، 4 ساعت پیشاقدام احتمالی یک‌جانبه و غیر قانونی آمریکا در سوریه به بهانه‌های واهی جز هرج و مرج و ناامنی بیش‌تر در منطقه و کمک به تروریست‌های رو به زوال حاصلی نخواهد داشت.

بلند قدترین دختر دنیا را بشناسید+تصاویراعتدال ، 4 ساعت پیشاین دختر خانم بدون استفاده از روشهای مصنوعی برای افزایش قد بگونه ای طبیعی افزایش شگفت انگیز قد داشته است و به عنوان قد بلند ترین دختر دنیا عکس های آن در سایت تفریحی ایران ناز قرار گرفته است.

تصویر دلخراش از سوزاندن حیواناتاعتدال ، 5 ساعت پیشسوزاندن حیوانات بدلیل بیماری در کشور انگلیس در سال Feb 01/2001

شکنجه زندانیان در ابو غریب+عکساعتدال ، 5 ساعت پیششکنجه زندانیان در ابو غریب Apr 28/2003

جراحی بسیار سخت پیوند صورت (18+)/عکساعتدال ، 5 ساعت پیشماجرای حیرت انگیز مردی که بر اثر یک حادثه صورتش را از دست داد توسط پزشکان مجرب برای اولین بار به مدت 27 ساعت صورت این مرد را پیوند زدند! چگونگی روند این پیوند عجیب را در بخش زیر با عکس های این مرد دنبال کنید.یک مرکز پیوند صورت در لهستان صورت مردی که را که براثر برخورد با دستگاه برش سنگ به شدت مجروح شده بود را با سرعت بی سابقه بازسازی کرد، به طوری که از این عمل جراحی بی سابقه با عنوان نخستین عملی یاد می شود که با هدف نجات جان بیمار انجام شده است.

حمله ملخها به سنگال+عکساعتدال ، 5 ساعت پیش