منابع خبری

آخرین خبر های اعتدال

چگونه از تمام اطلاعات مک یک‌جا بک آپ بگیریم؟ 1 ساعت پیشدر ادامه با یکی از راهکارهای خوب برای گرفتن فایل پشتیبان تمام اطلاعات درون کامپیوتر مک شما را آشنا خواهیم کرد.

چالش «اسم بدون دکتر» در محافل دانشگاهی 2 ساعت پیشهمایش ملی «فرهنگ دانشگاهی و نهادینه‌شدن گفتمان علم»، 27 بهمن ماه امسال به میزبانی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی برگزار می‌شود.

فاسدترین کشور اروپا از نظر مالی معرفی شد 2 ساعت پیشدیوان محاسبات اتحادیه اروپا اوکراین را فاسدترین کشور این قاره از نظر جرایم مالی و فساد اقتصادی معرفی کرد.

پایان نشست کمیته نظارت بر اجرای برجام 2 ساعت پیشنشست کمیته نظارت بر اجرای برجام به ریاست حسن روحانی پایان یافت.

بازی ایسا ، بازی پرصدا و کم محتوا 2 ساعت پیشجلال برزگر

سهم جدیدترین نسخه اندروید در بازار 2 ساعت پیشاندروید 7 آرام‌آرام راه خود را میان گوشی‌های اندرویدی باز می‌کند و اکنون پس از حدود 4 ماه روی 0.4 درصد از این گوشی‌ها نصب شده است.

جلوگیری از اجرای خودکار اپلیکیشن‌‌های اندروید 2 ساعت پیشدستگاه‌های اندرویدی، مانند کامپیوتر، برنامه‌هایی دارند که هنگام بوت شدن یا روشن شدن دستگاه به‌طور خودکار و بدون اجازه اجرا می‌شوند. این موضوع سبب طولانی شدن زمان بوت و کاهش حافظه آزاد دستگاه می‌شود. با مطالعه این یادداشت می‌آموزید چگونه از باز شدن خودکار اپلیکیشن‌ها هنگام بوت شدن دستگاه روت شده جلوگیری کنید.

اولین‌های شگفت‌انگیز جهان؛ از خاویار ایران تا بیشترین میزان تماشای فیلم‌های مستهجن در پاکستان+نقشه 3 ساعت پیشدر این نقشه لیتوانی به دلیل وای فای سریع، نروژ به دلیل بهترین پیتزا‌خورها و توگو به دلیل ناخرسندترین مردم جهان شناخته شده‌اند. در این نقشه از ایران به دلیل خاویار خوبی که دارد یاد شده است.

سامسونگ این بار هم با شکست مواجهه می شود؟ 3 ساعت پیش

آنجا یک مشت قالتاق پدرسوخته کار می کنند 3 ساعت پیشهرمز سیرتی بازیگری که از پیوستن به شبکه جم نادم شده و به کشور بازگشته است، در باره این شبکه مطالبی را مطرح کرد.

ورود یک خودرو به ایستگاه مترو+تصاویر 4 ساعت پیش

لغو سخنرانی در دانشگاه‌ها خلاف نظر رهبری است 4 ساعت پیشنایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در رابطه با لغو سخنرانی‌های روز دانشجو، گفت: هرگونه لغو سخنرانی در دانشگاه‌ها که دارای مجوز هستند کار درستی نیست و خلاف نظر مقام معظم رهبری است.

آغاز نشست کمیته نظارت بر اجرای برجام 4 ساعت پیشنشست کمیته نظارت بر اجرای برجام به ریاست حسن روحانی، رییس شورای عالی امنیت ملی در محل دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی برگزار شد.

قبر فیدل کاسترو+تصاویر 4 ساعت پیش

کسانی که دردولت قبل قطعنامه‌ها رابی‌تأثیرمی‌دانستند،الان پس ازتمدیدتحریم‌هاازتأثیرآن درآینده کشور می‌گویند 5 ساعت پیشامروز و در عصر ارتباطات، دیگر کسی نمی‌تواند مسایل مهم کشور را پنهان کند به گونه‌ای که خبر، عکس و حتی فیلم هر خبری به سرعت در اقصی نقاط جهان پخش می‌شود و این فضا برای جوانان خوب است.

به این5 دلیل،بزودی شاهد پیروزی ایران در خاورمیانه خواهیم بود 5 ساعت پیشاسد به زودی در سوریه پیروزی بزرگی بدست خواهد آورد و در مقابل شبه‌نظامیان وابسته به ایران در لبنان، یمن و عراق نیز دست بالا را پیدا خواهند کرد. دولت اوباما خاورمیانه‌ای خطرناک را رها کرد و اکنون اسرائیل با چالش‌های عمده‌ای مواجه است

وقوع چندین انفجار در فرودگاه نظامی المزة در دمشق 5 ساعت پیشپایگاه‌های حامی نظام سوریه از وقوع آتش سوزی‌ گسترده در فرودگاه نظامی المزة وابسته به نیروهای نظام سوریه در جنوب غرب دمشق خبر دادند.

چرا روحانی دیروز در برابر انتقادات و توهین‌ها ، لکنت نگرفت؟ 5 ساعت پیشاتفاقی که روز گذشته و هنگام حضور ریاست‌جمهوری در مراسم ١٦ آذر دانشگاه تهران رخ داد از چند جهت آموزنده است.

دیدار صالحی با«رئیس کمیسیون انرژی اتمی فرانسه» 5 ساعت پیشرئیس سازمان انرژی اتمی ایران که به منظور شرکت در کنفرانس بین المللی امنیت هسته ای در وین به سر می برد، در حاشیه آن کنفرانس با «رئیس کمیسیون انرژی اتمی فرانسه» دیدار کرد.

عواقب وخیم تغییر در روند مبارزه با تروریسم 5 ساعت پیش«باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا در آخرین سخنرانی خود در باب «امنیت ملی» به طور تلویحی به جانشین خود هشدار داد که تغییر در روند مبارزه با تروریسم ممکن است عواقب وخیمی در پی داشته باشد.

صادقی : اقدام قوه قضاییه شایسته تقدیر است 6 ساعت پیشمحمود صادقی در توئیت جدید خود، اقدام قوه قضائیه درباره شفاف‌سازی را شایسته تقدیر دانست.

پودر خون مصنوعی جایگزین خون واقعی ! 6 ساعت پیشدانشمندان در حال کار برای توسعه سلول‌های خون مصنوعی پودری شکل هستند که می‌تواند در 10 سال آینده جان بسیاری از انسان‌ها را نجات دهد.

ظریف در جمع تجار ژاپنی : ایران کشوری امن و جذاب برای سرمایه‌گذاری 6 ساعت پیشوزیر امور خارجه به بازرگانان ژاپن اطمینان داد که ایران برای سرمایه‌گذاری، کشوری امن و جذاب است.

خرید مرغ با وزن بالای 1800 گرم ممنوع 17 ساعت پیششهاب اولیایی متخصص تغذیه با بیان اینکه مصرف کنندگان در زمان خرید مرغ باید به مجوز کشتارگاه توجه کنند، گفت: مرغ های بسته بندی شده دارای مجوز بهداشت از سازمان ذیربط هستند.

ترامپ در راه تغییر مسیر اساسی از رویکرد نهایی دولت باراک اوباما 19 ساعت پیشرئیس‌جمهور منتخب آمریکا در حال گردآوردن یک تیم امنیت ملی متشکل از مخالفان سرسخت برنامه جامع اقدام مشترک است.

شریعتی : انتقاد نسبت به لغو برخی سخنرانی ها 19 ساعت پیشاحسان شریعتی، طی سخنانی از شرایطی که باعث می‌شود سخنرانی یک نماینده مجلس اجازه برگزاری نیابد انقاد کرد.

اولاد قباد: ما در مجلس پیگیر فسادهای اداری و مالی و رانت‌خواری هستیم 20 ساعت پیشیک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که نمایندگان فسادهای اداری و مالی و رانت‌خواری را مورد پیگیری قرار می‌دهند.

نجفی: در کشوری که نایب رئیس مجلسش اجازه سخنرانی ندارد می‌توان پیشرفت کرد؟ 20 ساعت پیشمراسم روز دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی با حضور محمد علی نجفی مشاور اقتصادی رئیس جمهور و رسول منتجب‌نیا قائم‌مقام حزب اعتماد ملی برگزار شد.

علی مطهری : قدرت بدون نظارت منتهی به فساد خواهد شد. 20 ساعت پیشنایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مبارزه با استعمار خارجی و استبداد داخلی منحصر به زمان خاصی نیست، گفت که برخی نشانه‌های استبداد در داخل دیده می‌شود.

صادقی :عجیب است که چرا اینگونه با سوال یک نماینده مجلس برخورد می‌شود؟ 21 ساعت پیشنماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برای من عجیب است که چرا اینگونه با سوال یک نماینده مجلس برخورد می‌شود؛ من ادعا نکردم که حساب‌های شخصی در قوه قضائیه وجود دارد بلکه تنها این پرسش را مطرح کردم که بیایید و بگویید این حساب‌ها چیست و کدام حق قانونی و موازین شرعی این اختیار را برای به وجود آمدن این حساب‌ها داده است.

4.5 میلیون به ازای هر ماه بارداری جمعا 40 میلیون !! 23 ساعت پیشدو زن در دو طرف معامله وجود دارد؛ یکی مادر اصلی و دیگری مادر رضاعی. اولی دهنده تخمک است و دومی قرار است ۹ ماه یک جنین را با خود حمل کند و به اصطلاح رحم خود را به یک زوج اجاره بدهد و هزینه چند ده میلیونی بگیرد.

دانشجویان امسال در روز دانشجو چه گفتند 1 روز پیشدانشگاه تهران امروز به مناسبت سالگرد روز دانشجو (16 آذر) مهمان ویژه ای داشت. رئیس جمهور مانند سال‌های گذشته امسال هم به یکی از دانشگاه‌های کشور رفت تا علاوه بر شنیدن سخنان دانشجویان برای آن‌ها سخنرانی کند.

یکی بر سر شاخ بن میبرید؟!... 1 روز پیشناصر تبریزی

«برنار کازنو» نخست وزیر فرانسه شد 1 روز پیشبه دنبال استعفای «مانوئل والس» از سمت نخست وزیری فرانسه، برنار کازنو برای این پست انتخاب شد. برنار کازنو که تا صبح امروز وزیر کشور فرانسه بود از این پس عهده دار سمت نخست وزیری خواهد بود. منبع : مهر

تامین مالی در بازار سرمایه ایران در حال رونق گرفتن است. 1 روز پیشبیژنی: تحولات بازارسرمایه ایران نشانگر پیشرفت کشورما به ویژه دربازار سرمایه است و درراستای تعامل تجاری با جهان گام برمیدارد

آیا واردات هوندا متوقف می شود ؟ 1 روز پیشدر شرایطی که شرکت واردکننده خودروهای هوندا درگیر توقف شماره‌گذاری خودروهای وارد شده از آمریکا است، احتمال لغو مجوز و توقف فعالیت این شرکت در زمینه ثبت سفارش و واردات خودروهای هوندا نیز مطرح شده است.

به ثمر نرسیدن پروژه‌های عمرانی عامل رکود است/اختلافات میان قوا تند نیست 1 روز پیشاختلافات میان قوا، تند نیست/ اقدام آمریکا در تجدید تحریم‌های ده‌ساله، مکاری بود/ طرح جدید مجلس برای مقابله با حقوق‌های غیرمتعارفاقدام آمریکا در تجدید تحریم‌های ده‌ساله، مکاری بودمواضع ترامپ در خصوص داعش عاقلانه‌تر از اوباماستایران، لنگرگاه امنیت در منطقه است

ترامپ مسئول روند افزایشی حملات علیه مسلمانان است 1 روز پیششهردار نیویورک معتقد است بی شک مسئولیت افزایش حملات متعصبانه در شهر بر عهده شعارهای تند انتخاباتی ای که ترامپ بیان می کرده است

دوری مقطعی برخی چهره ها از تلویزیون 1 روز پیشدرسال های اخیر چهره های زیادی عطای همکاری با تلویزیون را به لقایش بخشیدند و به نظر می رسد مدیران تلویزیون نیز هیچ اقدام مثبتی در جهت رفع دلخوری هنرمندان با این رسانه نکردند

همه باید انقلابی باشیم/لحن ها را آرام و اخلاقی تر کنیم 1 روز پیشافکار و سلیقه های ما یکی نیست اما در آرمان های بلند، آرمان و اهداف ما یکی است، در حفظ انقلاب و نظام و تبعیت از رهبری و حفظ کشور از تمامیت ارضی همه نظر واحد داریم. مگر می شود یک کسی ایرانی باشد انقلابی باشد، انقلاب را دیده باشد و با این همه خون شهدا و فداکاری از کشورش دفاع نکند، ما باید از کشور و انقلابمان دفاع کنیم.

به ثمر نرسیدن پروژه‌های عمرانی عامل رکود استاختلافات میان قوا تند نیست 1 روز پیشاختلافات میان قوا، تند نیست/ اقدام آمریکا در تجدید تحریم‌های ده‌ساله، مکاری بود/ طرح جدید مجلس برای مقابله با حقوق‌های غیرمتعارفاقدام آمریکا در تجدید تحریم‌های ده‌ساله، مکاری بودمواضع ترامپ در خصوص داعش عاقلانه‌تر از اوباماستایران، لنگرگاه امنیت در منطقه است

اشرف غنی خبرهای خوشحال کننده ای درباره هامون داد 1 روز پیشرئیس جمهوری افغانستان درجریان دیدار وزیر امور خارجه کشورمان با وی در حاشیه اجلاس قلب آسیا در امریتسار هند عنوان کرده است که خبرهای خوشحال کننده ای در مورد آب دریاچه هامون دارد

مه گرفتگی و کاهش دید در برخی جاده های شش استان کشور 1 روز پیشپلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از مه گرفتگی و کاهش دید در استان های بوشهر،اردبیل، همدان، محور فیروزکوه و محور هراز خبرداد.

علی لاریجانی :اقدام آمریکا در تجدید تحریم‌های ده‌ساله، نوعی مکاری بود 1 روز پیشدکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی جلسه ایی با اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت فرا رسیدن هفته مجلس برگزار کرد

روحانی : زیبایی دانشگاه به طلقت زبان، زبان باز، گویا و نقاد است. 1 روز پیشرئیس جمهور:ما هم روزی مثل شما دانشجوی همین دانشگاه بودیم و آن روزهای که معمولا حرکت انقلابی از دانشکده فنی دانشگاه تهران شروع می شد

آغاز ثبت نام کنکور دکتری 96 1 روز پیشمشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۱۳۹۶ برای پذیرش در همه دانشگاهها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی از امروز سه شنبه ۱۶ آذر آغاز می شود

رکوردداران گردشگری دنیا کدام شهرها هستند؟ 1 روز پیشدر فهرست ۱۰۰ شهر برتر مقصد گردشگری، در میان ۹ شهر اول، ۵ شهر آسیایی و تنها ۳ شهر اروپایی هستند.

یادآوری جمهوری اسلامی برای مخالفان برجام 1 روز پیش«این برجام بود که قطعنامه‌های ظالمانه شورای امنیت را به امضای همان اعضای شورای امنیت کنار زد. این برجام بود که صادرات نفت ایران را به قبل از تحریم‌ها رساند. این برجام بود که باعث شد مناسبات بین‌المللی که دیروز علیه ما بود، به کلی تغییر یابد و همه برای دوستی و همکاری با ایران به تکاپو بیفتند.»

مطهری :حراست مجری برنامه کرمان را به دانشجویان تحمیل کرده بود 1 روز پیشنایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنرانی روز گذشته خود در دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت که حراست دانشگاه مجری این برنامه را به دانشجویان تحمیل کرده بود و سوالات مطروحه نیز سوالات دانشجویی نبوده و مجموعاً این جلسه دانشجویی غیرطبیعی و مصنوعی بوده است.

واکنش کدخدایی پیرامون تایید صلاحیت ها 1 روز پیشسخنگوی شورای نگهبان به اظهارات روز گذشته نماینده مجلس شورای اسلامی پیرامون تایید صلاحیت‌ها واکنش نشان داد.

او خیلی تنهاست، با نگاه یخ زده و صورت سوخته 1 روز پیشتمام زندگی‌اش این اتاق کاه‌گلی و همین چند تکه ظرف سوخته و خاک‌گرفته است که مدت‌هاست رنگ غذای گرم را به خودشان ندیده‌اند. آخر، خیلی وقت است که عذرا و بچه‌هایش با چند تکه نان خالی صبح را شب می‌کنند.

جنبش دانشجویی با ذخیره‌ای ارزشمند از تجارب دهه‌های گذشته 1 روز پیشالهه کولایی

پوتین به روحانی نامه محرمانه ارسال کرده است 1 روز پیشروسیه ارسال نامه محرمانه به ایران را تایید کرد.

ارتش سوریه در شرق حلب پیش میرود 1 روز پیشدر میان پیشروی ارتش سوریه از محورهای شرق و شمال به سمت بخش جنوبی جاده منتهی به فرودگاه بین‌المللی حلب و همزمان با پیشروی به مهمترین مقر تروریست‌ها در بیمارستان العیون باعث شده ۶۵ تا ۷۰ درصد از خاک محله‌های شرقی حلب در کنترل ارتش سوریه باشد. در همین حال مسکو آمریکا، انگلیس و فرانسه را مسئول حمله به بیمارستان روسیه در حلب دانست.

عمل سزارین بر تکامل انسان تاثیرگذار است 1 روز پیشمحققان دانشگاه وین در جدیدترین یافته‌های خود مدعی شده‌اند که استفاده روزافزون از عمل سزارین بر روند تکامل انسان اثر گذاشته است.

نشست روحانی با اعضای هیات رئیسه دانشگاه تهران 1 روز پیشرییس جمهوری با رییس و اعضای هیات رییسه دانشگاه تهران پیش از مراسم گرامیداشت 16 آذر برگزار شد.

اختصاص ۳۱۵ میلیارد تومان برای بهسازی حاشیه شهرها 1 روز پیشدر شرایطی به پایان سال ۹۵ نزدیک میشویم که افکار عمومی منتظر چهار تغییر در حوزه سیاستگذاری بخش مسکن طی سال ۹۶ هستند.

ایران یکی از کشورهای اولویت‌دار در روابط با اتحادیه اوراسیا 1 روز پیشسفیر کشومان در دیدار با رئیس کمیسیون اقتصادی اوراسیا درباره توسعه همکاری‌های تجاری و امضای قرارداد تجارت آزاد ایران با این اتحادیه گفتگو کرد.

سخنرانی ظریف در دانشگاه پکن همزمان با روز دانشجو 1 روز پیشوزیر امور خارجه کشورمان در سخنراني خود درجمع دانشجویان و اساتید دانشگاه پکن به ارائه يك بحث نظري در مورد مقتضيات و الزامات دوران گذر، الزامات جهاني شدن، روابط ايران و چين، چگونگي مبارزه با تروريسم و افراط‌گراي پرداخت.

ظریف در صدر بزرگترین هیات ابرانی به توکیو سفر خواهدکرد 1 روز پیشهدف اصلی از سفر به ژاپن توسعه همکاری و تعاملات دوجانبه تهران-توکیو در حوزه‌های بازرگانی، سیاسی، فناوری و بانکی است

بااین عادتهای غلط ویژه افراد ناموفق بیشترآشناشوید 1 روز پیشخوابیدن مثل یک چالش یا یک معامله بسیار بزرگ است. هر چقدر کیفیت خواب شما در طول شب بیشتر و بهتر باشد ، صبح فردا سرحال تر بیدار می شوید. به واقع آنچه که شما برای خواب شبانه تان برنامه ریزی می کنید به چالش روز بعدی تان تبدیل خواهد شد.

چگونه صبور باشیم 1 روز پیشيكي از جلوه‌هاي توجه خاص و عنايت ويژه مكتب جاودانه اسلام نسبت به صبر اين است كه در كنار توصيه‌هاي فراوان به پيغمبر اسلام (ص) و مسلمانان در رابطه با صبر و بيان ضرورت صبر و مزاياي صابران، راه‌هاي دستيابي به فضيلت صبر را كه ما از آنها به پشتوانه صبر تعبير مي‌كنيم نيز به تفصيل بيان داشته است

انتقاد علی مطهری از قوه ی قضاییه 1 روز پیشکار قوه قضائیه درست نبود چرا که به هیچ وجه قوه قضائیه نمی‌تواند یک نماینده را بدون نظر هیات نظارت بر رفتار نمایندگان جلب کند.

مجری اسکار معرفی شد 1 روز پیشجیمی کیمل مجری مراسم هشتادونهمین دوره جوایز سینمایی اسکار شد.

توافق تهران و ایروان برای تبادل چهار برابری برق 1 روز پیشوزیر نیرو از امضای سند جامع همکاری در زمینه‌های مختلف بین ایران و ارمنستان و همچنین توافق برای چهاربرابر شدن ظرفیت تبادل برق دو کشور در آینده نزدیک خبر داد

زیباترین هتل های دنیا به روایت تصویر 1 روز پیش

پنج پیشرفت باور نکردنی در مسیر درمان سرطان 1 روز پیشدانشمندان و پزشکان مرکز تحقیقاتی درمانی MSK قاطعانه باور دارند که در آستانه ورود به عصر روشن درمان سرطان قرار داریم.

قربانیان پس از سانحه 1 روز پیشسانحه قطار سمنان قطعا مایه تألم و تأثر است. با رصد اخبار این سانحه می‌بینیم که هم مردم و هم مسئولان دچار رفتاری غیرحرفه‌ای شده‌اند؛ رفتاری‌ که نه به مجروحان و بازماندگان کشته‌شدگان کمک می‌کند و نه از سوانح احتمالی بعدی پیشگیری می‌کند.

وضعیت جامعه ما در حوزه اعتیاد به بحران رسیده است 1 روز پیشدستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی گفت : وضعیت جامعه ما در حوزه اعتیاد بحرانی است و دولت به تنهایی و بدون کمک سمن‌ها نمی‌تواند با بحران اعتیاد مقابله کند.

پرواز به بی نهابت 2 روز پیشیازده سال از پرواز بی بازگشت سبکبالان خبر در حادثه سقوط یک فروند هواپیمای نظامی سی - 130 در تاریخ 15 آذر 1384 می گذرد، آنانی که ققنوس های پر سوخته عرصه خبر و پاسداران عرصه خبر و اطلاع رسانی جامعه بودند

پیروزی شوکت میرزایف در انتخابات ریاست جمهوری ازبکستان 2 روز پیش«شوکت میرزایف» با کسب 88.61 درصد آرای انتخابات ریاست جمهوری ازبکستان، رئیس جمهور این کشور شد. منبع :شفقنا

نوبخت و دخل و خرج دولت در سال 96 2 روز پیش50 درصد سهم درآمدها، مالیات، 36 درصد معادل 116 هزار ميلياردتومان سهم واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای و 14 درصد معادل 44 هزار و 200 ميليارد تومان سهم واگذاری دارایی‌های مالی است كه 27 هزار میلیارد سهم اوراق است.

چه چیزهایی بخوریم تا کمتر گرسنه شویم 2 روز پیشتلاش برای جلوگیری از گرسنگی در برخی مواقع می تواند دشوار باشد، اما برخی مواد غذایی می توانند به جلوگیری از درد گرسنگی کمک کرده و برای مدتی طولانی‌تر احساس سیری را در ما ایجاد کنند.

به پرونده فساد 200 میلیارد ریالی در تامین اجتماعی رسیدگی میشود 2 روز پیشدولت یازدهم سازمان تامین اجتماعی را با مشکلات فراوانی تحویل گرفت و پرونده‌های متعددی از دوره قبل داریم. حجم فساد و سوءاستفاده صورت گرفته تنها در سه پرونده حدود 900 میلیارد تومان بود.

بازترین باثبات ترین و کارآمدترین اقتصادها را بشناسیم 2 روز پیشموسسه تحقیقاتی لگاتوم دهمین شاخص رفاه جهانی سالانه خود را به تازگی منتشر کرده که به رتبه‌بندی موفق‌ترین کشورهای جهان پرداخته است.

سهم 315 میلیاردتومانی حاشیه نشینان ازلایحه بودجه 2 روز پیشدولت در لایحه بودجه 1396 بالغ بر 315 میلیارد تومان برای ساماندهی حاشیه شهرها اختصاص داده است.

کری : برجام توافقی همیشگی است 2 روز پیشوزیر امور خارجه آمریکا گفت که برجام با توجه به بازرسی‌ها و پروتکل پیشرفته آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، توافقی دائمی است.

پس از هوا خاک تهران نیز به فلزات سنگین آلوده شد 2 روز پیشصنایع آلاینده کوچک و بزرگی که در اطراف تهران پراکنده شده‌اند، وجود شریان‌های فرسوده نفت و گازوییل و مخازن ذخیره آنها، جایگاه‌های عرضه سوخت که منابع فرسوده‌ای دارند، پالایشگاه یک و دو نفت تهران، مرکز دفن زباله کهریزک، اراضی کشاورزی جنوب تهران و ریزش باران های اسیدی، منابع هفت گانه آلودگی هوای تهران است.

پس از هوای خاک تهران نیز به فلزات سنگین آلوده شد 2 روز پیشصنایع آلاینده کوچک و بزرگی که در اطراف تهران پراکنده شده‌اند، وجود شریان‌های فرسوده نفت و گازوییل و مخازن ذخیره آنها، جایگاه‌های عرضه سوخت که منابع فرسوده‌ای دارند، پالایشگاه یک و دو نفت تهران، مرکز دفن زباله کهریزک، اراضی کشاورزی جنوب تهران و ریزش باران های اسیدی، منابع هفت گانه آلودگی هوای تهران است.

10 نفر از حقوق نجومی بگیران پول ها را پس نمی دهند 2 روز پیشاز 397 مدیر دریافت کننده حقوق های نامتعارف و ناعادلانه، 10 نفر با وجود تذکرات دیوان برای استرداد وجوه، اقدامات لازم را انجام نداده‌اند که نام مدیرانی که با دیوان محاسبات همکاری نکرده اند اعلام می شود.

زندگی با حسگرهای هوشمندِ بی احساس 2 روز پیشداده‌هایی که سنسورها جمع‌آوری میکنند و با انسانها به اشتراک میگذارند، آینده بشر را تغییرخواهد داد

هورمون دشمن لاغری 2 روز پیشتولید بیش از اندازه کورتیزول می تواند به تخریب عضلات، اثر منفی بر سوخت و ساز، و شکل گیری چربی شکمی منجر شود.

هفت دهه بی ثباتی در منطقه حاصل حضور رژیم صهیونیستی 2 روز پیشمهمترین اشغالگر، مزاحم و عامل بی ثباتی هفت دهه گذشته در منطقه رژیم نامشروع صهیونیستی است

7دهه بی ثباتی درمنطقه حاصل حضور رژیم صهیونیستی 2 روز پیشمهمترین اشغالگر، مزاحم و عامل بی ثباتی هفت دهه گذشته در منطقه رژیم نامشروع صهیونیستی است

سه مورد شکایت مولاوردی به مراجع قضایی 2 روز پیشمعاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از ارسال سه مورد شکایت به مراجع قضایی خبر داد

اخبار نفتی اوپک تحریم های داماتو را خنثی می کند 2 روز پیشدر ساعات اولیه تصویب تحریم های موسوم به داماتو اثر موقتی روی بازار گذاشته شد،اما این اثر موقت خود به خود در حال محو شدن است و بازار روند طبیعی خود را طی می کند.

رشد حاشیه نشینی به لطف مسکن مهر 2 روز پیشبنا بود با سیاست هایی مثل سیاست زمین شهری که سیاست مترقی ای بود وضعیت مسکن سامان یابد که قانون آن تصویب شد. نبود سیاست اجتماعی «هم پیوندی» که با رژیم اقتصاد کلان پیوند داشته باشد باعث ازدیاد سکونت های غیر رسمی و محله های فرودست شهری شده است. این موضوع مهمی است و باید هرچه زودتر در چارچوب آنچه اقتصاد مقاومتی نامیده شده و بسیار وسیع و قابل حساب است به آن فایق آییم

الکساندر فان رئیس جمهور اتریش شد 2 روز پیشالکساندر فان در بلن نامزد مورد حمایت حزب سبز با کسب 53.3 درصد آراء برنده انتخابات ریاست جمهوری فدرال 2016 اتریش است. نوبرت هوفر نامزد حزب راستگرای افراطی آزادی با شکست از رسیدن به پست ریاست جمهوری بازماند.

اوباما با اجرای ایسا مخالفت خواهد کرد 2 روز پیشعلی اکبر صالحی در دیدار با وزیر انرژی آمریکا با اشاره به پایبندی کامل جمهوری اسلامی ایران به تمامی تعهدات برجامی خویش، شدیدترین اعتراض ایران و ابراز نگرانی جدی نسبت به تمدید قانون موسوم به "ایسا" در کنگره آمریکا را اعلام کرد.

سفر رئیس جمهور چین به تهران بابی برای همکاری‌های بیشتر 2 روز پیشوزیر امور خارجه کشورمان گفت: توافقات مربوط به سفر پیشین رئیس جمهور چین به تهران و امضای 17 سند همکاری، باب همکاری‌های بیشتر را می گشاید.

دلیل انفجار گلکسی نوت 7 اعلام شد 2 روز پیشپس از توقف تولید گلکسی نوت ۷ و مطرح‌شدن گمانه‌های بسیار در خصوص دلیل انفجار این گوشی هوشمند، اکنون یک موسسه‌ی مهندسی به دلیل اصلی انفجار پی برده است.

زندان زنان 2 روز پیشراننده گفت آدم از تصورش هم می‌ترسد. گفت این همه‌سال پشت این دیوارها و تودرتوی اتاق‌ها و سالن‌ها را آدم چطور تاب بیاورد؟ تازه شما بگیر که آدم، زن هم باشد. زن را چه به زندان؟ چه به کلانتری و آژان‌کشی؟ مگر کسی که برود آن تو، همان‌طوری که بود، بیرون می‌آید؟ نه خانم‌جان، آدمِ سالمِ دانشگاه رفته هم، ‌آش و لاش و خرد و خمیر از زندان سر بیرون می‌کند.

فتوای جدید مفتی سلفی وهابی 2 روز پیشیک مفتی سلفی وهابی مصر با صدور فتوایی مدعی شد که جشن گرفتن میلاد پیامبر(ص) حرام است.

هر سال 100 فرشته کوچک با HIV مثبت به دنیا می آیند 2 روز پیشرئیس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هر سال حدود 100 کودک مبتلا به ویروس ایدز در کشور متولد می‌شوند.

شیوه عمل جامعه دربرابرمعلولان آزمون عدل وانسانیت 2 روز پیشرئیس جمهوری در پیامی به مناسبت روز جهانی معلولان ضمن اشاره به اقدامات دولت برای ایجاد شرایط مناسب تر برای خلق فرصتهای برابر و زندگی عادلانه برای معلولان تاکید کرد که پیشگیری از معلولیت از طریق سیاستها و اقدامات موثر باید به اولویت تبدیل شود.

تاملی در باب حکم اعدام زنجانی 2 روز پیشدر زمان تحريم‌ها همان‌طور كه به دستگاه‌هاي ديگر محموله نفتي مي‌دادند به بهانه دور زدن تحريم‌ها به بابك زنجاني محموله نفتي دادند. علاوه بر آن سه وزير احمدي‌نژاد يعني وزير اقتصاد، رئيس بانك مركزي و وزير نفت اقدامات زنجاني را تاييد كرده‌اند. رای بابك زنجاني بر اساس كيفر خواست صادر شده و راي ديگري نمي‌توانست صادر شود.

دزدی در اماکن متبرکه با لباس زنانه+تصاویر 3 روز پیشفرمانده انتظامی شهریار از شناسایی و دستگیری یک سارق زنانه پوش اماکن متبرکه در این شهرستان خبر داد.

15آذر سالگرد درگذشت یکی ازبهترینهای سینما+تصاویر 3 روز پیشچهره مهربان و آرام «مادر»، نگاه سرگردان و غم‌بار «حاجی واشنگتن» و پرداخت قهرمانانه تصویر «ستارخان» در پوستر فیلم‌های سینمایی وی یادگار دورانی هستند که دست‌هایی هنرمندانه قادر بودند با روایت یک فیلم در یک تصویر، مردم را به سینماها بکشانند.

رژیم تحریم‌ها فروپاشیده و قابل بازگشت نیست 3 روز پیشمعاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) یک سند حقوقی و بین‌المللی است و نقض آن توسط آمریکا، این کشور را نزد جامعه جهانی بی‌اعتبار می‌کند.

رشت روی خط آتش 3 روز پیشمعاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی رشت : آتش‌نشانان و تیم‌های امداد و نجات ۱۲ ایستگاه آتش‌نشانی، در ۷۲ ساعت گذشته بالغ بر ۳۶ مورد حریق، حادثه هم‌چنین خدمات ایمنی به شهروندان ارائه کردند.