آخرین خبرهای «اعتدال»

پیام‌های تبریک برای سیدعباس صالحیاعتدال ، 1 ساعت پیشدبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مدیر موسسه خانه کتاب و انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان با انتشار پیام‌هایی انتخاب سیدعباس صالحی به عنوان وزیز فرهنگ و ارشاد اسلامی را تبریک گفتند.

برنامه ورزشکاران ایران در روز دوم یونیورسیاداعتدال ، 2 ساعت پیشدر روز دوم بازی‌های دانشجویان جهان، نمایندگان ایران در چهار رشته مسابقه می دهند.

ساخت دو ورزشگاه مدرن عراقی‌ها در جنگاعتدال ، 2 ساعت پیشدر شرایطی که مسئولان ورزش کشورمان سال‌هاست با چالش جدی و تقریبا غیرممکن ساختن یک ورزشگاه مدرن فوتبال دست‌وپنجه نرم می‌کردند (می‌کنند)، عراق، کشور همسایه و بحران‌زده ایران، دو ورزشگاه تقریبا مدرن را ساخته و رونمایی کرده است.

اعضای هیات دولت دوازدهم سوگند یاد کردنداعتدال ، 3 ساعت پیشعصر امروز نخستین جلسه هیات دولت دوازدهم تشکیل شد.

محمد شريعتمداری به ديدار نعمت‌زاده رفت/عکساعتدال ، 3 ساعت پیشمحمد شريعتمداری پس از كسب رای اعتماد از مجلس به ديدار نعمت‌زاده رفت. کتاب «آیت الله هاشمی، آن‌گونه که من می‌شناختم» در دستان وزیر جدید صنعت قرار دارد.

زنان کابینه در اولین جلسه هیات دولت دوازدهم /عکساعتدال ، 3 ساعت پیش

چرا بیطرف رای نیاورد؟اعتدال ، 3 ساعت پیشسخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به رای اعتماد مجلس به ۱۶ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم، گفت که این فراکسیون مجموعا از نتیجه آرا راضی است چرا که تعارض چندانی با نظر فراکسیون نداشته است.

سقوط یک جوان از داربست در جاده هرازاعتدال ، 3 ساعت پیشسخنگوی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، از مصدوم شدن مردی 27 ساله‌ بر اثر سقوط از داربست و اعزام بالگرد در منطقه پلور در جاده هراز خبر داد.

سرمربی سابق تیم ملی روی تخت بیمارستان+عکساعتدال ، 3 ساعت پیشحشمت مهاجرانی در دوبی تحت عمل جراحی قرار گرفت.

عکس گرانقیمت ششمین رییس جمهور آمریکااعتدال ، 3 ساعت پیشبه تازگی تصویری از جان کوئینسی آدامز ششمین رئیس جمهور آمریکا کشف شده که قرار است با قیمتی گزاف در نیویورک به فروش‌برسد.

قاتل، زن جوانش را در خیابان مرزداران کشت+عکساعتدال ، 3 ساعت پیشمرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بااجازه انتشار عکس بدون پوشش متهم به قتل فراری از شهروندان درخواست کرد در صورت شناسایی متهم اطلاعات خود رابا اداره دهم پلیس آاهی تهران بزرگ در میان بگذارند.

آدم ربایی برای سرقت عابر بانکاعتدال ، 3 ساعت پیشاعضای سه نفره باند آدم ربایی برای زورگیری و اخاذی پس از ارتکاب دهها مورد آدم ربایی و زورگیری بالاخره دستگیر شدند.

رای مردم به دولت، مشروط به اعتدال و عمل به وعده‌ها استاعتدال ، 3 ساعت پیشرییس جمهور در اولین جلسه هیأت دولت دوازدهم، رای مردم به دولت را مشروط به اعتدال و عمل به وعده ها دانست و با تاکید بر اینکه مشروعیت ما منوط به خدمت به مردم است، اظهارداشت: دولت وظیفه ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد و رشد بالا و تحول اقتصادی جز با هماهنگی و جذب سرمایه و فناوری ممکن نیست.

تکلیف هفته پنجم لیگ برتر مشخص شداعتدال ، 3 ساعت پیشسازمان لیگ فوتبال، برنامه هفته پنجم لیگ برتر را اعلام کرد.

٤٠٠ کارگر در اردوگاه اجباری "هل"اعتدال ، 4 ساعت پیشپیش‌تر، تصویری دیگر از این کارخانه به بیرون درز کرده بود. نمایی از کارگرانی که به صف شده‌اند و بنر بالای سرشان، خبر از جریمه ١٢٠هزار تومانی برای نمازنخواندن می‌داد. رقمی در حدود ١٣درصد، یعنی یک‌هشتم حقوق پایه ٩٣٠هزار تومانی.

آقای خیابانی، مراقب بداهه‌گویی‌های خود باشید!اعتدال ، 4 ساعت پیشگزارشگری هر چقدر هم که خوب و جذاب و ارزشمند باشد، به این همه تپق و سوتی و خطا نمی‌ارزد. رهایش کنید، نمی‌کنید لااقل جمله بداهه نسازید هر چیزی که می‌خواهید به گزارش‌تان اضافه کنید قبلش روی یک تکه کاغذ بنویسید یا سفارش بدهید یکی برای‌تان بنویسد. آخر شما حق ندارید موقع نکوداشت اسم شهید، سوتی بدهید و جمله بی‌سروته بگویید. این که امروز ملت این سوتی اخیر را می‌فرستند و می‌خندند، مقصرش شمایید.

دفاعیه خواننده رپ پس از قتل ناپدریاعتدال ، 4 ساعت پیشحمید صفت که متهم به قتل ناپدری‌اش شده گفت: من عمدی ناپدریم را کتک نزدم فقط می‌خواستم او را بترسانم تا فکر نکند مادرم بی کس و کار است، من از ابتدا تمام ماجرا را صادقانه گفته‌ام و پس از اینکه ناپدریم جان باخت خودم را به کلانتری معرفی کردم و هیچ وقت قصد کشتن یا قتل عمد نداشتم و همه دوستان و اطرافیانم می‌دانند که من به خاطر کارم هیچ وقت به فکر انتقام گیری و خشونت نبودم و کارهایی را که ساختم نیز در مورد بخشش و کارهای فرهنگی بوده است.

تایید تخلف در کارخانه خبرسازاعتدال ، 4 ساعت پیشمدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی می‌گوید بازرسان اداره کار با بازدید از کارخانه چسب هل صحت بنرهای نصب شده در مورد قوانین خودسرانه را تایید کردند و در خصوص تغییر قواعد انظباطی حاکم بر این واحد تولیدی به کارفرما تذکرات لازم را دادند.

کره شمالی دوباره آمریکا را تهدید کرداعتدال ، 4 ساعت پیشکره شمالی امروز (یکشنبه) هشدار داد آمریکا در صورت ادامه رفتار بی ملاحظه خود و کشاندن شرایط به سمت جنگ هسته‌ای با حمله‌ای بی‌رحمانه مواجه خواهد شد.

طرح خروج پراید کلید خورداعتدال ، 4 ساعت پیشاگر چه پراید خودرویی است که قادر به تامین تمامی استاندارهای موجود است اما با افزایش این استاندارها و تصویب آن سایپا تصمیم گرفت که «خروج پراید از چرخه تولید» را رقم بزند.