منابع خبری

آخرین خبرهای «اعتدال»

پایان بی‌نتیجه مذاکرات آمریکا و رژیم صهیونیستی درباره شهرک‌سازیاعتدال ، 6 ساعت پیشمذاکرات چهار روزه میان آمریکا و رژیم صهیونیستی درباره شهرک‌سازی‌ها در حالی به پایان رسید که هیچ‌گونه توافقی در خصوص محدود کردن این ساخت و سازها حاصل نشد.

تاکید پادشاه اردن بر حمایت از لندن در مبارزه با تروریسماعتدال ، 6 ساعت پیشپادشاه اردن در تماس تلفنی با نخست وزیر انگلیس بر حمایت کشورش از لندن در مبارزه با تروریسم تاکید کرد.

استقبال وزیرخارجه ارمنستان از افزایش گردشگران ایرانیاعتدال ، 6 ساعت پیشمعاون آسیا، اقیانوسیه و مشترک المنافع وزارت امور خارجه کشورمان در دیدارهای امروز(جمعه)خود با مسئولان ارمنستان ملاقاتی هم با وزیر امور خارجه این کشور داشت.

حملات تروریست ها به خط انتقال برق، استان حلب را در خاموشی فرو برداعتدال ، 6 ساعت پیشوزارت برق سوریه از خاموشی کامل در یکی از استان های شمال غرب این کشور در نتیجه حملات تروریست ها به خطوط انتقال برق خبر داد.

کودکان عراقی با آرام‌بخش از دید داعش پنهان می ماننداعتدال ، 6 ساعت پیشگروه‌های امدادرسان می‌گویند والدین عراقی هنگام فرار از مناطق جنگ‌زده در غرب موصل، برای آن‌که از دید داعش پنهان بمانند، به کودکانشان داروی آرام‌بخش می‌دهند و یا به دهانشان چسب می‌زنند.حلا جابر از «سازمان بین‌المللی مهاجرت» (IOM) اعلام کرد: «خانواده‌ها اغلب هنگام شب و در ساعات اولیه صبح منطقه را ترک می‌کنند و باید همراه با کودکانشان پیاده بروند. کودکان خسته می‌شوند و درصورتی‌که گریه کنند، وضعیت بسیار دشوار می‌شود.»وی افزود: «خانواده‌ها بعضی اوقات بر دهان فرزندانشان چسب نواری می‌زنند و یا حتی به آن

سنای کانادا، قانون مبارزه با اسلام هراسی را تصویب کرداعتدال ، 6 ساعت پیشسنای کانادا روز جمعه به ترغیب کابینه «جاستین ترودو» نخست وزیر این کشور قانونی را تصویب کرد که راه را به روی اقدامات آینده به منظور مبارزه با پدیده اسلام هراسی و اسلام ستیزی در این کشور باز می کند.

حضرت آیت الله جوادی آملی: مردم ما سفارشی نیستند که با سخنرانی جمع بشوند بلکه عمل می‌خواهنداعتدال ، 7 ساعت پیشحضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفت: مردم, مردم سفارشی نیستند که با سخنرانی جمع بشوند مردم, عمل می‌خواهند و توجه به تولید و اشتغال هم که گفتند کار بسیار ضروری است و وظیفه حتمی ماست اما با بانک‌های ربوی که صد درصد علیه اسلام است هرگز این ملت نمی‌تواند نجات پیدا کند.

لایحه جدید سناتورهای آمریکا برای افزایش تحریم ها علیه ایراناعتدال ، 10 ساعت پیششماری از سناتورهای جمهوری خواه و دمکرات آمریکا لایحه جدیدی برای افزایش تحریم های این کشور علیه ایران را ارائه دادند.

ترافیک در جاده کرج - چالوس سنگیناعتدال ، 10 ساعت پیشرئیس پلیس راه استان البرز اعلام کرد که ترافیک در جاده کرج - چالوس سنگین و در آزاد راه تهران - کرج - قزوین نیمه سنگین است.

برف و کولاک جاده های زنجان را فرا گرفته استاعتدال ، 10 ساعت پیشرئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: برف و کولاک جاده های زنجان - طارم، دندی - تخت سلیمان و زنجان - تهم -چورزق را فرا گرفته،تردد در این مسیرها فقط با زنجیرچرخ امکانپذیر است و درسایر جاده ها نیز بارش برف و باران جریان دارد.

سیا توانایی نفوذ درگوشی های آیفون را دارداعتدال ، 10 ساعت پیشسازمان افشاگر ویکی لیکس اعلام کرد: سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) سال هاست که امکان نفوذ مخفیانه به گوشی های تلفن همراه آیفون، نصب نرم افزارهای جاسوسی بر روی آنها و در نتیجه نفود بر این نوع گوشی ها را در اختیار دارد.

نیروهای آمریکایی توانستند جاده حلب - رقة را بعد از یک عملیات هلی‌برن ببندنداعتدال ، 10 ساعت پیششبکه اسکای نیوز گزارش داد، نیروهای آمریکایی توانستند بعد از یک عملیات هلی‌برن در منطقه الطبقه در سوریه جاده بین حلب - رقه را ببندند.

لوپن به مسکو می‌روداعتدال ، 10 ساعت پیشمارین لوپن فردا (جمعه) به مسکو سفر خواهد کرد.

محدودیت دید، لغزندگی سطح جاده ها و ترافیک پرحجم در خراسان رضویاعتدال ، 11 ساعت پیشرئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: هم اکنون سطح همه جاده های این استان به دلیل بارش باران لغزنده است.

سفر رئیس جمهور به کردستان باعث دلگرمی مردم استاعتدال ، 11 ساعت پیشنماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر رئیس جمهور به کردستان باعث دلگرمی مردم نسبت به تلاش مسئولان برای توسعه استان است.

قدردانی کی روش از تماشاگران و تشکر تاج از ملی پوشاناعتدال ، 11 ساعت پیشکارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی از تماشاگران ایرانی حاضر در ورزشگاه دوحه برای حمایت از تیم ملی و تشویق ملی پوشان در دیدار این تیم برابر ملی پوشان قطری قدردانی کرد.

همه چیز درباره لازکاعتدال ، 11 ساعت پیشلازک، لیزیک و پی‌ آر کی متداول‌ترین روش‌های جراحی چشم برای درمان آستیگماتیسم، نزدیک‌بینی و دوربینی در سراسر دنیاست، هرکدام از این روش ها نسبت به دیگری مزایا و معایبی دارند.

سازمان ملل:گرسنگی جان 300 هزار غیر نظامی در اطراف دمشق را تهدید می کنداعتدال ، 11 ساعت پیش«یان ایگلاند» مشاور دبیر کل سازمان ملل در امور بشردوستانه سوریه گفت: جنگ در اطراف دمشق مانع رسیدن کمک های بشر دوستانه به بیش از 300 هزار غیر نظامی است وگرسنگی جان این افراد را تهدید می کند.

تقویت دیپلماسی فرهنگی در دولت یازدهماعتدال ، 11 ساعت پیشفرهنگ شناسنامه یک ملت است و توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در جامعه برای ارتقا و تعالی بخش های مختلف این عرصه می تواند به خلاقیت های فرهنگی بیانجامد و در این حوزه دولت یازدهم توانست به تقویت ابعاد فرهنگی بپردازد و موفقیت های مهمی را در سال گذشته کسب کند.

راه هموار ایران برای حضور در جام جهانیاعتدال ، 23 ساعت پیشدر روزی که مهمترین رقبای ایران، کره جنوبی و ازبکستان مقابل حریفان خود طعم شکست را چشیدند، تیم ملی فوتبال ایران در دیدار خارج از خانه مقابل قطر به پیروزی ارزشمند یک بر صفر دست یافت تا گام بلندی برای صعود به جام جهانی 2018 روسیه بردارد.