منابع خبری

آخرین خبرهای «اعتدال»

زنان دزد طلا فروشی های تهران+عکساعتدال ، 15 دقیقه پیشسه زن که به شیوه کش روی از طلا فروشی های تهران و چند شهر دیگر سرقت کرده بودند، به دهها فقره دزدی اعتراف کردند.

بازرسی از مراکز فرهنگی و هنریاعتدال ، 28 دقیقه پیشاز مزاکز فرهنگی و هنری در شهر سی سخت بازدید بعمل آمد.

50 اتاقک انتظامی و ترافیکی در نوروز 96اعتدال ، 32 دقیقه پیشرئیس پلیس راه استان سمنان گفت : 50 اتاقک انتظامی و ترافیکی به منظور افزایش امنیت و کاهش تصادف های جاده ای در نوروز 96 در محورهای ارتباطی این استان راه اندازی می شود.

سرقت مسلحانه در اصفهاناعتدال ، 1 ساعت پیشسارقان مسلح دوشنبه شب گذشته به یک باب طلا فروشی در شاهین شهر از توابع اصفهان دستبرد زدند.

تعصب سازمان سنجش نسبت به حذف کنکوراعتدال ، 1 ساعت پیشسازمان سنجش بخاطر مسایل سازمانی و اداری و مالی یا نظرات کارشناسی تعصب نشان می دهند و به دنبال حاشیه هایی هستند که حذف کنکور به زمان های بعد بیافتد و فرصت های تمدیدی بیشتری به آنها داده شود.

انگور را با هسته بخوریداعتدال ، 2 ساعت پیشدست یافتن به روشی که سلول های سرطانی کولورکتال پیشرفته را به طور انتخابی مورد هدف قرار دهد، از لحاظ بالینی بسیار ارزشمند است.

اعتراف سالومه، سحر و نگار به دهها سرقت +عکساعتدال ، 2 ساعت پیشسه زن که به شیوه کش روی از طلا فروشی های تهران و چند شهر دیگر سرقت کرده بودند، به دهها فقره دزدی اعتراف کردند.

مرا رمبوی ایرانی صدا می‌کردند! +عکساعتدال ، 2 ساعت پیشجهانبخش سلطانی بازیگری سینما و تلویزیون که نخستین فیلم سینمایی‌اش فیلم «افق» رسول ملاقلی پور است درباره این فیلم می‌گوید که سخت ترین شرایط را تحمل کرده و در لباس غواصی آنقدر کار دشوار بوده که کارش به بیمارستان کشیده است.

قیمت سکه کاهشی شد/ جدولاعتدال ، 2 ساعت پیشدر بازار امروز - سه‌شنبه - سکه تمام طرح جدید با کاهش ۳۰۰۰ تومانی در مقایسه با روز گذشته یک میلیون و ۲۰۳ هزار تومان فروخته می‌شود و دلار آمریکا ۳۷۷۲ تومان قیمت دارد.

دلیل اصلی شکست تعاون برابر استقلالاعتدال ، 2 ساعت پیشسرمربی رومانیایی التعاون از دلیل اصلی شکست تیمش در دیدار برابر استقلال سخن به میان آورد.

ماجرای بازگشت جنجالی رضائیان به پرسپولیساعتدال ، 2 ساعت پیشرضائیان ظاهرا شب گذشته به ایران بازگشت.

روایت مطهری از طرح نافرجامش برای انتخابات88اعتدال ، 3 ساعت پیشنایب رئیس مجلس دهم روایت خود از دیدار جمعی از نمایندگان مجلس با حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی را بیان کرد.

اسکار در دست فضانوردان!اعتدال ، 3 ساعت پیشدر واقع اصغر فرهادی نیز خودآگاه یا ناخودآگاه از همین قاعده "اسطوره مدرن" تبعیت کرده است و با معرفی دو فضانورد ایرانی "زن و مرد" به نمایندگی از خود و یا فراتر، به نمایندگی از مردم ایران، به شکلی نمادین به مقابله با فرمان تبعیض آمیز ترامپ بر علیه ایرانیان برآمده است.

روحانی رد صلاحیت نشد چون فکر نمی‌کردند رای بیاورداعتدال ، 3 ساعت پیشبرای کسانی که سال 92 آقای هاشمی را رد صلاحیت کردند کاری نداشت که آقای روحانی را هم رد صلاحیت کنند اما آن‌ها می‌خواستند او بماند و زینت انتخابات باشد چون فکر نمی کردند که رای آورد.

تبریک به فرهادی به سبک رامبداعتدال ، 3 ساعت پیشرامبد جوان در آنتن برنامه خندوانه در پیامی،‌ موفقیت فیلم اصغر فرهادی در کسب جایزه اسکار را تبریک گفت.

رونمایی از برنامه "آیت الله" برای انتخابات۹۶اعتدال ، 3 ساعت پیشفاطمه هاشمی چندی پیش درگفت‌وگو با ایسنا، از وجود برنامه انتخاباتی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی خبر داد و عنوان کرد که برخی از نزدیکان از آن اطلاع دارند و جزئیاتش توسط آیت‌الله با آن‌ها مطرح شده است

مذاکرات امنیتی عربستان با روسیهاعتدال ، 3 ساعت پیشکابینه عربستان جانشین ولیعهدش را به آغاز مذاکرات با روسیه مکلف کرد.

رد پای برخی از مدیران وزارت صنعت در تخلفات شرکت آلومينيوم سازي ايران / برخود قاطعانه با فساد خواسته نمايندگان از مديريت جديداعتدال ، 4 ساعت پیشعلی اکبر کریمی با بيان اينكه برخي از اطلاعات موجود حكايت از زد و بندها و حيف و ميل میلیاردها تومان از منابع بیت المال در شرکت آلومينيوم ايران دارد گفت: تقاضای تحقیق و تفحصي كه چند ماه قبل صورت گرفت به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع شده و با توجه به محورهای آن اطلاعات مورد نياز از وزارت صنعت، معدن و تجارت درخواست شده است.

بیمه شخص ثالث برای موتورسواران اجباری استاعتدال ، 4 ساعت پیشبیمه شخص ثالث اولا اجباری است و اگر موتورسوران نداشته باشند موتور انها توقیف می شود و تا بیمه نامه ارائه نشود ترخیص نخواهد شد.

پلاسكو به جمع فراموش‌شدگان پيوستاعتدال ، 4 ساعت پیشهنوز كه هنوز است هيچ پاسخ روشني درباره علت اصلي اين حادثه به هيچ يك از خانواده‌هايي كه عزيزان‌شان را در اين حادثه از دست دادند و مردم داده نشده است.