آخرین خبرهای «افتانا»

آسیب‌پذیری‌های گوشی هوشمند مانع سرقت هویت می‌شوندافتانا ، 3 ساعت پیش محققان راهکاری یافتند که از ایرادهای موجود در دوربین گوشی‌های هوشمند به‌عنوان ابزاری برای تشخیص هویت استفاده می‌شود و به این طریق می‌توان مانع سرقت هویت شد.

رتبه سرعت دانلود ایران به 67 رسیدافتانا ، 5 ساعت پیش بر اساس یک رتبه‌بندی، ایران دارای رتبه ۶۷ دنیا در سرعت دانلود است و نروژ و هلند در صدر این لیست قرار دارند.

حل مشکل امنیتی در سرویس دسترسی اندرویدافتانا ، 7 ساعت پیش گوگل بزرگ‌ترین مشکل امنیتی اندروید را در حوزه سرویس‌های ACCESSIBILITY مدیریت کرد.

بازگشت بات‌نت Necurs به فهرست ۱۰ بدافزار برترافتانا ، 8 ساعت پیش بر اساس آخرین شاخص جهانی تاثیر تهدیدات سایبری، شیوع بات‌نت Necurs از زمان تعطیلات جشن عید شکرگزاری آمریکا افزایش یافته‌است.

صعود چهار پله‌ای ایران در شاخص توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطاتافتانا ، 10 ساعت پیش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از صعود چهار پله‌ای ایران در شاخص توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در گزارش آماری سال ۲۰۱۷ خبر داد.

تجربیات ناخوشایند دنیای آی‌تی در سالی که گذشتافتانا ، 1 روز پیش در 2017 که روزهای پایانی خود را می گذراند، شکست‌های بزرگی را در دنیای آی تی شاهد بودیم و در اینجا بزرگ‌ترین شکست‌های فناوری در سال ۲۰۱۷ را مرور می‌کنیم.

افزایش امنیت اینترنت برای کودکانافتانا ، 2 روز پیش محافظت از حریم خصوصی کودکان در اینترنت یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌های یونیسف است.

سرقت میلیون‌ها دلار با نفوذ به پلتفرم ارز مجازیافتانا ، 3 روز پیش مجرمان سایبری و هکرها با دسترسی به یک پلتفرم بزرگ ارز دیجیتالی بیت‌کوین بیش از ۷۰ میلیون دلار را هک کرده و به سرقت برده‌اند.

تغییر نسخه‌ قانونی نرم‌افزارها به نسخه‌ جعلیافتانا ، 4 روز پیش آسیب‌پذیری اندروید به نفوذگران اجازه می‌دهد تا بدون تغییر امضاها در داخل برنامه‌ها بدافزار تزریق کنند.

نگرانی‌ آلمانی‌ها از جاسوسی به سبک چینیافتانا ، 4 روز پیش به گفته رئیس آژانس اطلاعات داخلی آلمان، بیش از ۱۰ هزار آلمانی هدف جاسوسی‌های مقامات اطلاعاتی چین هستند.

نصب جاسوس‌افزار روی رایانه‌های شخصی hpافتانا ، 4 روز پیش تعدادی از مشتری اچ‌پی از سراسر جهان گزارش داده‌اند که این شرکت بدون اطلاع آنها و بدون درخواست مجوز شروع به استفاده از یک جاسوس‌افزار در رایانه‌ همراه آنها کرده‌است.

نگاهی به آینده بایدهای قواعد بین‌المللی در حوزه افتاافتانا ، 4 روز پیش در نشست هم‌اندیشی فصل پا‌ییز ۱۳۹۶ انجمن رمز ایران، «بایدهای قواعد بین‌المللی در حوزه افتا با نگاهی به‌ آینده» بررسی می‌شود.

سرقت میلیون‌ دلاری هکرهای MoneyTakerافتانا ، 4 روز پیش هکرهای MoneyTaker در ۱۸ ماه گذشته بیش از ۱۰ میلیون دلار از شبکه‌های انتقال بین بانکی سرقت کرده‌اند.

عمان در جایگاه نخست امنیت سایبری جهان عربافتانا ، 6 روز پیش بر اساس آخرین شاخص امنیت سایبری جهانی منتشرشده توسط اتحادیه بین‌المللی ارتباطات، عمان رتبه چهارم جهانی و رتبه اول جهان عرب را در اختیار دارد.

آسیب‌پذیری MPE ویندوز وصله شدافتانا ، 1 هفته پیش آسیب‌پذیری بسیار خطرناکی در موتور محافظت از بدافزار ویندوز یا MPE وصله شد و لازم است که کاربران، سیستم‌عامل خود را به‌روزرسانی کنند.

صفحه ورود خود را قفل کنیدافتانا ، 1 هفته پیش ماهنامه SANS در شماره جدید خود، چگونگی افزایش امنیت صفحات ورود را با استفاده از احراز هویت دوعاملی توضیح می‌دهد.

آی‌تایپ وارد حریم خصوصی میلیون‌ها کاربر شدافتانا ، 1 هفته پیش اطلاعات ۳۱ میلیون کاربر از طریق اپلیکیشن آی‌تایپ به سرقت رفت.

افشای یک نفوذ سایبری به PayPalافتانا ، 1 هفته پیش نفوذ اطلاعاتی به PayPal، احتمال به خطر افتادن ۱٫۶ میلیون مشتری در شرکت پردازش پرداخت TIO Networks را ایجادکرد.

تدوین قوانین نقض امنیت سایبری در آمریکاافتانا ، 1 هفته پیش استفاده مهاجمان از ابزار و نرم‌افزارهای مخرب مانند WannaCry، NSA محققان را بر این داشت که برای جلوگیری از این تهدیدات، قوانین سایبری جدید را ارائه کند.

ضرورتی به نام به‌روزرسانی مرورگرافتانا ، 1 هفته پیش به‌روزرسانی مرورگر مزایایی دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.