منابع خبری

آخرین خبرهای «اقتصاد آنلاین»

برادران شرکا: عجیب‌ترین وعده ، دادن یارانه به همه استاقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشماراتن وعده‌های اعجاب‌انگیز بین کاندیداهای ریاست‌جمهوری بالا گرفته است، البته این نخستین‌باری نیست که وعده‌های عجیب و غریب در آشفته‌بازار انتخابات شنیده می‌شود و پیش از این هم نامزدهای انتخاباتی بدون توجه به ظرفیت‌های اقتصادی کشور و واقعیت‌های علمی وعده‌هایی داده‌اند که در عمل امکان تحقق آنها نبوده یا بسیار پرهزینه و گران‌قیمت تمام شده‌اند.

ظریف: زنجیرهای نظام بانکی باز شداقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشوزیر امور خارجه با بیان اینکه زنجیرهایی که به دلیل تحریم‌های هسته‌ای بر دست و پای سیستم بانکی بسته بود باز شده‌اند، گفت: در حوزه عملیاتی به شرایط قبل تحریم نزدیک شده‌ایم.

اشتغال؛ عرصه کارزار رقیبان ریاست‌ جمهوریاقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشانتخابات سال جاری از چند جهت حایز اهمیت است. اول آنکه فضای انتخاباتی امسال بر خلاف انتخابات دوره‌های پیش کاملا اقتصادی است.مبارزه، مبارز اقتصادی است و کسی برنده است که بتواند برنامه‌های اقتصادی داشته باشد.

ایران بهترین بستر برای سرمایه گذاری استاقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشرئیس فروم بین المللی بانکداری فرانکفورت با اشاره به علاقمندی طرف اروپایی برای برقراری روابط تجاری با ایران تاکید کرد: ایران بهترین بستر برای اروپاییان جهت سرمایه گذاری است.

راغفر:چرا شعارها قابل تحقق نیست؟اقتصاد آنلاین ، 3 ساعت پیش یک کارشناس اقتصادی می گوید:«جو حاکم بر جامعه سبب شده که این روزها شاهد ارائه برنامه هایی فاقد مبانی عقلانی و اجرایی از سوی کاندیداها باشیم؛ روزگاری می‌گفتند دروغ هر چه بزرگتر، قابل باورتر،اما امروز این مثل به "وعده هر چه بزرگتر ، رای آورتر" تغییر شکل داده است.»

نحوه راه اندازی شعب بانک‌های ایرانی در اروپا بررسی شداقتصاد آنلاین ، 3 ساعت پیشرییس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی از بررسی نحوه راه‌اندازی شعب بانک‌های ایرانی در اروپا و آینده صنعت پرداخت در چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا خبرداد.

شیرکوند: به جای بیان آرمان، برنامه ارائه دهنداقتصاد آنلاین ، 4 ساعت پیشیک کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه ایجاد شغل پایدار نیاز به سرمایه‌گذاری دارد و افزایش یارانه‌های دهک پایین نیز الزاماتی می‌طلبد که بانک اطلاعاتی و تسهیلات آن در دسترس نیست، معتقد است در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، کاندیداها در حالی که باید برنامه‌های عملیاتی خود را ارائه دهند، صرفا به بیان آرمان‌ها می‌پردازند.

سود و زیان کارفرما و رفتار بانکی در ایراناقتصاد آنلاین ، 4 ساعت پیشیک فعال کارگری می‌گوید: در کشورهای خارجی بانکها هنگام پرداخت وام در سود و زیان با تولید کننده شریک می‌شوند ولی در ایران اگر کارفرما ضرر کرد، بلافاصله ملکش توقیف می‌شود.

یورو ۴ بزن!اقتصاد آنلاین ، 4 ساعت پیشایرانیها چند میلیون لیتر بنزین یورو 4 استفاده میکنند؟

سفره مردم زیر ذره‌بین آماراقتصاد آنلاین ، 4 ساعت پیش برای اینکه هزینه‌های زندگیمان را مدیریت کنیم باید به درآمدمان نگاه کنیم.برخی‌ها که حقوق‌های مکفی دارند و گروهی آنها را نجومی می‌شناسند در خرج و برج خود مشکلی ندارند و عملاً برایشان فرقی نمی‌کند که از کجا خرید کنند.چه بسا در خریدهای روزمره خود سبد بزرگتری می‌گذارند و برندهای خارجی در سبد خرید آنها سهم بالایی دارد.

کالاهای ایرانی در بازارهای عراقاقتصاد آنلاین ، 4 ساعت پیشیکی از مهم‌ترین پیش‌نیازهای بحث رونق تولید استفاده از ظرفیت‌های دیپلماسی عمومی است که در دایره فعالیت‌های رایزن‌های بازرگانی قرار می‌گیرد.

تازه‌ترین آمار شکایت ازسایت‌های اینترنتی اقتصاد آنلاین ، 4 ساعت پیش تازه‌ترین آمار از ثبت شکایت از سایت‏های اینترنتی خرید و فروش که به صورت مجازی مشغول به کارند نشان می‌دهد که در دو هفته پایانی فروردین گذشته 430 مورد شکایت در مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت شده است.

پرفروش‌ترین ‌موبایل‌های ایسوس چند؟ +مشخصات اقتصاد آنلاین ، 4 ساعت پیش اقتصاد آنلاین – مریم شریفی : آنچه در زیر می‌آید قیمت انواع موبایل‌های ایسوس موجود در سطح بازار تهران است؛

بازار لوازم خانگی ؛ باثبات اما خالی از تقاضا اقتصاد آنلاین ، 4 ساعت پیشواردات افسار گسیخته لوازم خانگی خارجی و وجود کالای قاچاق، مشکلاتی هستند که موجب کسادی بازار شده‌اند

اقتصاد آمریکا کمتر از انتظار رشد کرداقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیشسخنان تازه رئیس‌جمهوری جنجالی آمریکا، صبح جمعه روند بازارهای جهانی را دچار مکث کرد، گرچه بیشتر بازارها در انتظار داده‌های رشد بزرگ‌ترین اقتصاد جهان نیز بودند.

سراب رفاه با وعده‌های پوپولیستیاقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیشاحمد توکلی: تحقق وعده انتخاباتی 5/2 برابر کردن درآمد ایرانیان از محالات است

توقعات سرمایه‌گذاران خارجی از نرخ خوراک پتروشیمیاقتصاد آنلاین ، 6 ساعت پیشصنعت پتروشیمی ایران که این روزها به لقلقه انتخاباتی بعضی از کاندیداها نیز بدل شده است، نیاز شدیدی به جذب سرمایه خارجی دارد. این نیاز و محرز بودن آن سبب شده است که بخش خصوصی صنعت پتروشیمی ایران در بخشی از سلسله دلایل خود در رابطه با اعتراض همیشگی نسبت به بالا بودن قیمت خوراک از جیب شرکت‌های خارجی مایه گذاشته و اعلام کنند که جذب سرمایه‌های خارجی با چنین قیمت‌هایی امکان‌پذیر نیست یا دشوار است.

اولین بازدهی مثبت قیمت دلار در سال ۹۶اقتصاد آنلاین ، 6 ساعت پیشدر آخرین روز هفته گذشته، بهای دلار 3 تومان بالا رفت تا میزان رشد هفتگی آن به حدود نیم درصد برسد.

کشورهای عربی؛ مقصد خاک ایرانیاقتصاد آنلاین ، 6 ساعت پیشسال‌هاست که قاچاق خاک در حال انجام است و برخورد جدی با متخلفان صورت نمی‌گیرد

بازار نفت زیر فشارهای سیاسیاقتصاد آنلاین ، 6 ساعت پیشدر روزهای ابتدایی هفته گذشته، نتایج اولیه انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه (و احتمال پیروزی امانوئل ماکرون) دلار را در برابر یورو تضعیف کرد و قیمت نفت با افزایش مواجه شد.