منابع خبری

آخرین خبرهای «اقتصاد آنلاین»

افشای راز قتل همسر، پس از دومین جنایتاقتصاد آنلاین ، 10 دقیقه پیش زن میانسال که درجریان قتل زن جوان همسایه دستگیرشده است در بازجویی‌های فنی، از راز جنایت هولناک همسرش نیز پرده برداشت. او مدعی شد که همسرش را حدود یکسال قبل به خاطر اختلاف‌های شدید خانوادگی به قتل رسانده و بخشی از جسد مثله شده‌اش را در نورگیر خانه و باقی جسد را در خارج از شهر دفن کرده است.

پسابرجام فرصتی برای توسعه همکاری‌هااقتصاد آنلاین ، 12 دقیقه پیش تلاش مقامات اندونزی برای گسترش معاملات با ایران در فضای پسابرجام بالا گرفته است و سفر هیات عالی رتبه این کشور به کشورمان را می توان فرصتی برای توسعه همکاری ها به ویژه در بخش انرژی ارزیابی کرد.

افزایش قیمت نفت در هفته گدشتهاقتصاد آنلاین ، 15 دقیقه پیشقیمت‌ جهانی نفت در معاملات هفته گذشته ۱.۱ درصد افزایش یافت و در پایان معاملات هفته به ۵۵ دلار و ۹۹ سنت در هر بشکه رسید.

دریا در آلودگی‌ها غرق می‌شوداقتصاد آنلاین ، 18 دقیقه پیشسالانه 56 میلیون مترمکعب پساب پتروشیمی ماهشهر به خلیج فارس می ریزد

تخم مرغ گران شداقتصاد آنلاین ، 22 دقیقه پیشرئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران از افزایش شیوع آنفلوانزا به ۲۱ استان خبر داد و گفت: میانگین قیمت تخم مرغ در مرغ‌داری به ۵۰۰۰ تومان رسیده است.

قیمت‌گذاری ۲تریلیون دلاری برای آرامکواقتصاد آنلاین ، 23 دقیقه پیشعربستان در حالی برای فروش ۵ درصد سهام شرکت آرامکو آماده می شود که تحلیلگران ارزش واقعی این شرکت را یک چهارم یا یک پنجم ۲ تریلیون دلاری می دانند که مقامات عربستان برای آن در نظر گرفته اند.

مسجد سلیمان ؛ شهری برای کوچیدناقتصاد آنلاین ، 32 دقیقه پیشدکتر اکبر نعمت‌اللهی، مجری طرح موزه‌ها و اسناد صنعت نفت: تراوش نفت و گاز در مسجد سلیمان امری عادی است و ما برای پیشگیری از برخی حوادث احتمالی، برای مردم در نقطه‌ای دورتر از چشمه‌ها‌ و چاه‌‌ها، خانه ساخته‌ایم و از آنها خواسته‌ایم نقل مکان کنند ولی همه حاضر نیستند که جا به جا شوند؛ برخی می‌روند و عده‌ای هم حاضر به رفتن نیستند.

طیب نیا: نظارت بر سیستم بانکی افزایش یافتاقتصاد آنلاین ، 32 دقیقه پیشوزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه صورتهای مالی شفاف بر اساس استانداردهای بین المللی یاری رسان نهادهای ناظر بر بانکها است، گفت: نظارت بر سیستم بانکی افزایش یافت.

قتل مرد قصاب با رگبار گلوله در پمپ بنزین اقتصاد آنلاین ، 36 دقیقه پیشقصاب شمالی با شلیک گلوله‌های افراد ناشناس از پا درآمد. در این جنایت که در پمپ بنزینی واقع در شهرستان بندر انزلی رخ داد، افراد ناشناس، شبانه مرد قصاب را هدف 6 گلوله قرار داده و بلافاصله متواری شدند.

نرخ ۲۰ ارز بانکی بالا رفتاقتصاد آنلاین ، 40 دقیقه پیشبانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (شنبه هفتم اسفندماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۰ ارز از جمله دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته افزایش و نرخ ۱۵ ارز از جمله یورو کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۴ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

رئیس‌جمهوری آمریکا با برجام چه می‌کند؟اقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشآغاز پرهیاهوی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و نمود آن در تصمیمات جنجال‌برانگیز و رفتارهای عجیب‌وغریب در زمینه‌های مختلف و به‌ویژه در روابط با کشورهای جهان از جمله ایران، ذهن آنهایی که مسائل آمریکا را دنبال می‌کنند، با سؤالات زیادی درباره اصول استراتژی ترامپ در سیاست خارجه‌اش از منظر روابط بین‌الملل روبه‌رو می‌کند.

جدیدترین موبایل‌های زد تی ای چند؟ + قیمتاقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشاقتصاد آنلاین – مریم شریفی : آنچه در زیر می‌آید قیمت جدیدترین انواع موبایل‌های زد تی ای موجود در سطح بازار تهران است؛

مراقب این برج‌های لعنتی باشید!اقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشدر حاشیه اظهار نظر یک عضو شورای شهر تهران مبنی بر اینکه «برج‌های تهران از موشک‌های صدام ویران کننده تر است»، نازنین جمشیدی این کارتون را منتشر کرد.

امروز فروش خودرو اقساطی؛ فردا ابتلا به سرطاناقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشآینده‌نگری و محاسبه از ابزارهای اصلی در توسعه مدیریت کشور است و اگر دستگاه‌های مدیریتی دچار روزمرگی و بی‌انگیزگی شوند احتمال عبرت‌آ‌موزی از چنین وقایعی به‌شدت پایین می‌آید.

کوشش برای فرار از تله فقراقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشدر سه دهه‌یی که گذشت نه کسی شعار دگرگونی یک‌شبه معاش کارگران را داد و نه برنامه‌یی برای بهبود گام به گام آن در دراز مدت ساخت. سال‌های نخست را جنگ به خون کشید؛ شرایط بحرانی شد و مزد باید منجمد می‌شد و ثابت می‌ماند.

ایسوس ZenFone Live را با قابلیت رتوش زنده معرفی کرداقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیش ایسوس پیش از شروع نمایشگاه MWC 2017 گوشی جدید خود را با نام ذن‏فون لایو و با تمرکز روی عکاسی از چهره و زیباسازی چهره به صورت زنده معرفی کرده است.

تویوتا چشم‌انداز سود خود را ارتقا داداقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیش شرکت خودروسازی تویوتا در تازه‌ترین پیش‌بینی خود اعلام کرد انتظار دارد سود سالانه این شرکت تا پایان سال به 6/ 9 درصد بیش از آنچه تاکنون پیش‌بینی کرده بود برسد.

منابع آبی ایران وضعیت بحران را رد کرده اند اقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشجنگ آب؛ ترکیبی که این سال‌ها بارها به گوش شما خورده است. الگوی غلط مصرف، افزایش جمعیت و به تبع آن افزایش نیاز و تقاضا، سال‌های خشکسالی و کاهش بارش، مصرف آب ما را در مرز بحران قرار داده است.

شکایت رسمی اروپا از دامپینگ فولادی ایراناقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشبر اساس رتبه‌بندی کشورها تا پایان سال 2016 از سوی انجمن جهانی فولاد، ایران در رتبه سیزدهم تولیدکنندگان فولاد قرار گرفته و در همین راستا، صادرات فولاد ایران هم به‌طور محسوسی افزایش یافته و به بیش از 4.4میلیون تن رسیده است.

رشد سالانه دلار همگام با نرخ تورماقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیش شاخص‌های ماهانه اقتصـادی دی ماه 1395 که به تازگی توسط بانک مرکزی منتشر شده نشان می‌دهد که متوسط نرخ دلار در دی ماه 95 به 3985تومان رسیده و به مرز 4 هزار تومان نزدیک شده و نسبت به دی ماه 94 به میزان 8.5درصد و نسبت به آذر 95 به میزان 3.1درصد رشد کرده است.