آخرین خبرهای «اقتصاد آنلاین»

تاثیر اقتصادی گسترش اینترنت ۴Gاقتصاد آنلاین ، 40 دقیقه پیشفراهم کردن بسترهای لازم برای توسعه اینترنت در کشور باعث شد ایران پنج سال پس از اینکه نخستین شبکه 4G به شکل عمومی در دسترس شهروندان استکهلم و اسلو قرار گرفت، بتواند با راه‌اندازی نخستین شبکه نسل چهارم در سال 2014 به جمع کشورهای دارای اینترنت 4G مانند آمریکا، فرانسه و کره جنوبی بپیوندد.

گزارش جهانگیری از بازدید پروژه راه‌آهن قزوین-رشت +عکساقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشاسحاق جهانگیری در صفحه اینستاگرام خود از بازدید پروژه راه آهن قزوین- رشت و تکمیل ۹۵ درصدی آن خبر داد.

واکنش مدیر تلگرام به توافق با روسیه +عکس اقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشپاول دورف مدیر سامانه پیام رسان تلگرام درباره قبول همکاری تلگرام با روسیه نوشته است: این سامانه (تلگرام) صفحات مربوط به تروریست ها و افراط گرایان و ترویج کننده فساد اخلاقی، خشونت و اعمال خلاف قانون را می بندد.

کشف یک جاسوسی ضدایرانی در تلگراماقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشمحققان یک شرکت امنیتی، جاسوس افزار اندرویدی جدیدی را کشف کردند که با استفاده از برنامه پیام رسان «تلگرام»، از کاربران ایرانی جاسوسی می‌کند.

همه چیز درباره گرمازدگی و علائم و راه‌های درمان آناقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشتابستان از راه رسیده و گرما به‌دنبال رکوردشکنی است. در این شرایط، محافظت از خود در برابر گرمای شدید بویژه در مورد افراد سالمند و کودکان و افرادی که در محیط‌های بیرون فعالیت دارند، اهمیت زیادی دارد.

تلگرام اطلاعات کاربران را به روسیه می‌دهداقتصاد آنلاین ، 3 ساعت پیشتلگرام با پذیرش شرایط و قوانین روسیه و در اختیار قرار دادن اطلاعات لازم به مقام های مسئول از فیلتر شدن در این کشور نجات یافت.

تب کریمه کنگو سه قربانی دیگر از ایران گرفتاقتصاد آنلاین ، 3 ساعت پیشمعاون بهداشتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: طی سالجاری 3 تن بدلیل ابتلا به تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در کشور فوت کرده اند.

چگونه با باج‌افزار پتیا مقابله کنیم؟اقتصاد آنلاین ، 4 ساعت پیشتاکنون هیچ رمزگشای قابل اطمینانی برای بازگردانی فایل‌های آلوده به باج‌افزار پتیا وجود ندارد و فعلا پیشگیری، بهترین راه‌حل است.

شروط جدید رفع ممنوع‌الخروجی مالیاتی ابلاغ شداقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیشمعاون اول رییس‌جمهور مصوبه تهاتر مطالبات شرکت‌ها و موسسات مندرج در تصویب‌نامه از شرکت‌های دولتی با بدهی همان شرکت‌ها و موسسات به سازمان مالیاتی و خصوصی‌سازی را ابلاغ کرد.

ماموریت جدید جهانگیری به بانک مرکزیاقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیشمعاون اول رییس جمهور مصوبه هیات زیران درباره تخصیص مبلغ ۹ هزار میلیارد ریال تسهیلات از طریق بانک‌های عامل برای خرید تضمینی و توافقی محصولات کشاورزی را ابلاغ کرد.

کاهش عوارض صادراتی محصولات کشاورزی/ جهش ۷۰درصدی صادرات کالا به قطراقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیشرییس سازمان برنامه و بودجه کاهش عوارض صادراتی محصولات دامی و کشاورزی را برای اجرا به وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ کرد.

تراکنش‌های مشکوک بانکی شناسایی شدند/ حذف مالیات علی‌الراساقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیشرییس کل سازمان امور مالیاتی با اعلام صدور و ابلاغ ۱.۲ میلیون برگه مالیاتی بدون دخالت ماموران، گفت: دوره رسیدگی پرونده‌های مالیاتی از ۵۰۰ روز به ۲۰۰ روز کاهش یافت.

دیدار ظریف با نخست وزیر ایتالیا +عکساقتصاد آنلاین ، 6 ساعت پیشوزیر امور خارجه کشورمان و نخست وزیر ایتالیا دیدار و گفتگو کردند. طرفین ضمن بررسی راههای گسترش و تعمیق روابط دوجانبه، در خصوص مهمترین تحولات منطقه ای و بین المللی نیز گفتگو و تبادل نظر کردند.

جهانگیری: موانع موجود بر سرراه آزادراه رشت- قزوین را برطرف می‌کنیم/ گیلانی‌ها در طول تاریخ نقش تاثیر گذار داشتنداقتصاد آنلاین ، 6 ساعت پیش معاون اول رئیس جمهوری گفت: با اتصال راه آهن قزوین - رشت و در ادامه به انزلی و آستارا، گیلان می تواند نقش منطقه ای و فراملی ایفا کند.

اقتصاد ما درگیر پدیده‌ای بنام شکست نظام‌مند استاقتصاد آنلاین ، 7 ساعت پیشعلی دینی ترکمانی کارشناس و پژوهشگر اقتصادی می گوید:« اقتصاد ما درگیر پدیده‌ای بنام شکست نظام‌مند یا قفل شدگی نظام‌مند است. اقتصاد ما مثل یک خانه کلنگی است که دست به هر جایش می‌زنیم جای دیگرش مشکل پیدا می‌کند.»

سیف: سپرده‌گذاران نگران نباشند، مبالغ علی‌الحساب است/ پرونده غیرمجازها را تا پایان سال‌۹۶ می‌بندیماقتصاد آنلاین ، 7 ساعت پیشرئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه مبالغ پرداختی به سپرده‌گذاران برخی موسسات غیرمجاز، علی‌الحساب بوده و به معنای تسویه نیست، گفت: پرونده غیرمجازها را تا پایان سال ۹۶ می‌بندیم.

اثرات مصرف نوشیدنی انرژی‌زا بر بدن چیست؟اقتصاد آنلاین ، 7 ساعت پیشنوشیدنی های انرژی‌زا یکی از نوشیدنی های محبوب، به ویژه در میان افراد جوان هستند. نوجوانان و جوانان به دلایل مختلف، مانند بیدار ماندن شب پیش از امتحان برای مطالعه دروس یا هنگام رانندگی در جاده، اقدام به مصرف نوشیدنی های انرژی‌زا می کنند، اما این نوشیدنی های محبوب ممکن است چندان برای سلامت قلب خوب نباشند.

اختصاص ۲۰۰۰میلیارد تومان برای فعالیت‌های موشکی و سپاه اقتصاد آنلاین ، 7 ساعت پیشرئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت که در طرح مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای گسترش فعالیت‌های موشکی و ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای مبارزه با تروریسم توسط نیروی قدس سپاه پاسداران پیش بینی شده است.

تصمیم گازپروم برای خروج از بازار گاز ترکیهاقتصاد آنلاین ، 7 ساعت پیش شرکت روسی گازپروم تصمیم به خروج کامل از بازار داخلی گاز ترکیه و فروش تمام دارایی های خود گرفته و دلیل آن هم قابل پیش بینی بودن بازار و سیاست تعرفه گذاری گازی در این کشور اعلام شده است.

کاهش وزن و آبلیمو چه ارتباطی باهم دارند؟اقتصاد آنلاین ، 8 ساعت پیشآب لیمو نوشیدنی است که از ترکیب آب و آب لیموی تازه تهیه می شود. از این نوشیدنی می توان چه به صورت گرم و چه سرد لذت برد.