آخرین خبرهای «اقتصاد نیوز»

اولین مرحله از عملیات انتقام خون شهید حججی انجام شد / حمله پهپادهای گردان سیدالشهدا به داعشاقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیشخبرگزاری صدا و سیما با پخش گزارشی از آغاز نخستین مرحله عملیات انتقام خون شهید حججی خبر داد.

افتتاح حساب بانکی محدود شداقتصاد نیوز ، 2 ساعت پیشبانک مرکزی با ارائه دستورالعملی محدودیت هایی را برای افتتاح حساب بانکی اعلام کرد.

نیوزمکس: ملک سلمان در دوراهی کنار آمدن با ایران یا فرو رفتن در بحراناقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشنیوزمکس نوشت: استراتژی عربستان سعودی سال ها تزریق پول به کشور ها و گروه های عربی بوده است تا از به قدرت رسیدن ایران در منطقه جلوگیری کند، ولی محدودیت های مالی تازه مانع از اعمال قدرت ریاض حتی در داخل شبه جزیره عربستان شده است.

اما و اگرهای موفقیت طرح صیاد / شروط نجات اعتبار چکاقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشسال 91 شورای پول و اعتبار در مصوبه‏ ای بانک مرکزی را مکلف کرد تا مقدمات الکترونیکی شدن فرایند صدور و پردازش چک را فراهم آورد. بانک مرکزی نیز برای اجرای این مصوبه سامانه ‏های چکاوک (چک و اسناد بانکی کاغذی) و صیاد (صدور یکپارچه‏ الکترونیکی دسته چک) را طراحی کرد. چکاوک در سال 94 اجرایی شد و برمبنای اعلام[1] مسعود رحیمی، مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی تا شهریور ماه امسال صیاد نیز در سراسر کشور اجرایی خواهد شد. اما حرکت مثبت و البته دیرهنگام بانک مرکزی در راه‎اندازی سامانه صیاد چه دردی از چک دوا خواهد

ارائه لایحه جدید در مجلس نمایندگان آمریکا برای استعفای ترامپاقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشیکی از اعضای دموکرات مجلس نمایندگان با استناد به یک اصلاحیه قانون اساسی لایحه ای را در مورد استعفای ترامپ از مقام ریاست جمهوری ارائه کرده است.

پایان ممنوع‌التصویری فاطمه معتمدآریا در تلویزیوناقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشالف نوشت : فاطمه معتمدآریا پس از سالها ممنوع التصویری با سریال سوگند به تلویزیون برمی گردد.

زلزله مرز سمنان و گلستان را لرزانداقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشمسئولان محلی در شهرستان های رامیان و آزادشهر در شرق گلستان اعلام کردند: زمین لرزه ای که به بزرگی 3.8 ریشتر در ساعت 12:19 دقیقه امروز در مرز استان های گلستان و سمنان در حوالی کلاته خیج سمنان به وقوع پیوست، هیچگونه خسارتی در این منطقه برجای نگذاشته است.

عکس جالبی از تحویل دفتر کار به وزیر جدید ارتباطاتاقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشمحمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات اتاق خود را از محمود واعظی وزیر ارتباطات در دولت یازدهم تحویل گرفت.

آمریکا دیگر برای شهروندان روسیه ویزا صادرنمی کنداقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشاختلاف سیاسی آمریکا و روسیه به سفارتخانه‌های دو کشور رسید.

رهبر انقلاب شهید محسن حججی را چگونه توصیف کردند؟اقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشحضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی از استانهای یزد و همدان با تأکید بر لزوم تقویت روحیه انقلابی در نسل جوان، شهید حججی را نمونه‌ای درخشان از رویش‌های انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: مسئولان فرهنگی موظفند روحیه و جریان انقلابی را در محیط‌های مختلف تقویت و از آن پشتیبانی کنند.

لاوروف: روسیه و مصر اهداف یکسانی دارنداقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشوزیر امور خارجه روسیه در کنفرانسی مطبوعاتی از تلاش مشترک روسیه و مصر برای مشارکت در تشکیل هیاتی واحد از مخالفان سوری در ژنو خبر داد.

پایتخت نشینان هوای پاک تنفس می کننداقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشمدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: براساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا وضعیت کیفی هوای پایتخت طی امروز در شرایط سالم است و انتظار می‌رود تا فردا این شرایط در بیشتر مناطق شهر تهران تداوم داشته باشد.

سارق اطلاعات بد افزار اندرویدی از کارت‌های اعتباریاقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشبدافزار جدید اندرویدی که از طریق متن منتشر شده و گسترش می‌یابد، اطلاعات کارت‌های اعتباری کاربران را از برنامه‌های دیگر به سرقت می‌برد.

حمید صفت : می خواستم از هوشنگ انتقام بگیرماقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشخواننده معروف رپ که شنبه گذشته به اتهام قتل همسر مادرش در خانه دستگیر شده بود انگیزه‌اش از این کار را بدرفتاری مرد با مادرش اعلام کرد. متهم روز گذشته در بازجویی‌ها درباره ماجرای آن روز گفت: « حدود ساعت یک بعدازظهر آن روز مادرم با من تماس گرفت و گفت که مربی آوازم با او هماهنگ کرده که برای تمرین من به خانه‌مان برود.

تخفیف 29 میلیارد تومانی شهرداری به یک هتل‌ساز!اقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشروز گذشته آخرین جلسه رسمی شورای شهر تهران در شرایطی برگزار شد که چند عضو شورا در تذکرات خود به تشریح تخلفات دقیقه ٩٠ شهرداری پرداختند. در جلسه دیروز رحمت‌الله حافظی، رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران که از او باید به عنوان مهم‌ترین منتقد عملکرد شهرداری یاد کرد از تخفیف ٢٩ میلیاردی شهرداری تهران به یک هتل ‌ساز خبر داد.

مافی:روحانی برای انتصاب زنان در سمت معاون وزیر قول مساعد داده استاقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشپروانه مافی از قول مساعد رییس جمهور برای تاکید به وزرا برای انتصاب معاونان زن خبر داد.

آخرین اخبار از پیشروی نیروهای عراقی در نبرد تلعفراقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشایسنا نوشت: نیروهای عراقی به همراه حشد شعبی در دومین روز از عملیات خود برای آزادسازی شهر تلعفر و روستاهای اطراف آن، توانستند مناطق دیگری را آزاد کنند و دست‌کم 20 تروریست را از پای درآورند.

مزار آتنا اصلانی در پارس آباد + عکساقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشآتنا اصلانی اواخر خرداد ماه 96 به شیوه دلخراشی به قتل رسید و کشور را در شوک و اندوه فراوان فرو برد.

سرپرست گمرک ایران منصوب شداقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیش«مسعود کرباسیان» وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی «فرود عسگری» را به عنوان سرپرست گمرک ایران منصوب کرد.

کشف شبکه تونل‌ های داعش در تلعفراقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشنیروهای عراقی در دومین روز از عملیات آزادسازی شهر تلعفر موفق شدند شبکه تونل های داعش در این شهر را کشف کنند.