آخرین خبرهای «اقتصاد نیوز»

موشک های صلح جواقتصاد نیوز ، 9 ساعت پیشمحمدعلی زم در روزنامه شرق نوشت :

از بین بردن جای زخم به صورت طبیعیاقتصاد نیوز ، 10 ساعت پیشباید بدانید که زخم‌ها به خاطر وقفه در تداوم پوست ایجاد می‌شود و این امر نیز معمولا به خاطر وجود مواردی همچون جراحی، سوختگی و خراش است. در بیشتر موارد آسیبی که به پوست وارد می‌شود به طور دائمی است و جای زخم خوب نمی‌شود.

با این ماسک دیگر سرتان شوره نمی زند + روش تهیهاقتصاد نیوز ، 10 ساعت پیشسلامت مو و زیبایی آن همیشه مورد توجه بوده و این موضوع موجب شده برخی افراد به خصوص خانم‌ها هزینه‌های زیادی برای زیبایی و سلامت آن صرف کنند.

۸ ماده غذایی که متخصصان قلب هیچ وقت نمی خورند!اقتصاد نیوز ، 10 ساعت پیشبه عقیده متخصصان که برای حفظ سلامت حیاتی ترین اندام بدن یعنی قلب؛ رعایت رژیم غذایی یک گام اصلی به شمار می رود.

اگر کف پایتان صاف است بخوانید!اقتصاد نیوز ، 10 ساعت پیشعضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران گفت: صاف بودن کف پا بر روی ستون فقرات و کمر تاثیر قابل توجهی ندارد، اما استفاده از کفش یا کفی طبی در این موارد می‌تواند در کاهش درد ناحیه مچ و کف پا و زانو موثر باشد.

معجزه سرکه بر پاها!اقتصاد نیوز ، 11 ساعت پیششما می توانید از سرکه به عنوان یک درمان طبیعی برای مشکلات بروز یافته در پاها استفاده کنید. کافیست پاها را به مدت 15 دقیقه در سرکه قرار دهید.

آسیب‌های نور خورشید را در فصل گرم، با ۴ ماده غذایی از بین ببرید!اقتصاد نیوز ، 11 ساعت پیشیک تصور غلط رایج این است که استفاده از کرم ضد آفتاب، کلاه آفتابی و لباس‌های آستین‌دار، از رسیدن اشعه خورشید به پوست جلوگیری می‌کنند. اما به هر حال نمی‌توان به طور کامل جلوی اشعه خورشید را گرفت.

تکنیک های تنفسی برای درمان اضطراب اقتصاد نیوز ، 11 ساعت پیشبه گفته انجمن اختلالات اضطراب آمریکا، اضطراب، اختلال روانی رایج در کشور است. هم‌اکنون حدود ۴۰ میلیون نفر فقط در ایالات متحده دچار این اختلال هستند. معلوم گردیده که به دلیل ترس از بدنامی‌های اجتماعی تنها حدود یک سوم از این افراد به‌دنبال درمان این بیماری روانی می‌روند.

تعیین‌تکلیف موسسات اعتباری غیر مجاز با کلام دستگاه است؟اقتصاد نیوز ، 11 ساعت پیشرییس ­کل و معاونان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دیروز در نشستی سه ساعته با برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به بررسی مسائل مربوط به سپرده گذاران تعاونی منحل شده فرشتگان و موسسه اعتباری کاسپین پرداختند.

هلال ماه شوال 1438 هجری قمری + عکساقتصاد نیوز ، 11 ساعت پیشتصویر زیر هلال ماه اول شوال سال 1438 هجری قمری را پس از غروب سی ام رمضان نشان می دهد.

۱۵ روش موثر برای لاغری!اقتصاد نیوز ، 11 ساعت پیشکاهش و قابل تحمل فرایندی آهسته است که میتواند هفته ها و ماه ها طول بکشد. اما به این معنی نیست که نتوانید گام هایی از که این فرایند را افزایش میدهد، بردارید.

شناسایی و بازداشت بیش از 50 تروریست در کرمانشاهاقتصاد نیوز ، 11 ساعت پیشدادستان کرمانشاه گفت: پس از حوادث تروریستی تهران بیش از ۵۰ نفر از عناصر پشتیبان عناصر تروریستی در استان کرمانشاه شناسایی و دستگیر شدند.

هشدار احمد توکلی به سران دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب / تا دیر نشده فکری بکنید!اقتصاد نیوز ، 12 ساعت پیشنماینده سابق مجلس، درباره برخی حاشیه ها علیه رئیس جمهور در روز جهانی قدس یادداشتی را فضای مجازی منتشر کرد.

استهلال هلال ماه شوال در قماقتصاد نیوز ، 12 ساعت پیش

4 گام برای ایجاد اعتماد به نفس در بین پرسنلاقتصاد نیوز ، 12 ساعت پیشیکی از اولویت‌های کاری مدیران تازه‌کار و کم‌تجربه، آگاهی یافتن از نحوه ایجاد و تقویت اعتماد به نفس در میان کارکنانشان است. مدیران جوان و کم تجربه به خاطر نداشتن سابقه طولانی در کار و تازه وارد بودن در عرصه مدیریت، ناخودآگاه دچار اضطراب و استرس ناشی از عدم اعتماد به نفس می‌شوند و ناگفته پیداست مدیری که خود فاقد اعتماد به نفس و اطمینان باشد به‌طور حتم نمی‌تواند افرادش را که چشم امیدشان به اوست هدایت و تشویق به‌کار کردن و کسب موفقیت‌های بزرگ کند.

مصوبه لغو روادید سفرهای گروهی به روسیه ابلاغ شداقتصاد نیوز ، 12 ساعت پیشمعاون اول رئیس جمهور مصوبه دولت در خصوص برقراری مقررات لغو روادید بین ایران و کشورهای روسیه و پرتغال را به وزارت امور خارجه ابلاغ کرد

پرداخت زکات فطریه مهمان بر عهده کیست؟اقتصاد نیوز ، 12 ساعت پیش

آیا ورزش چشم‌ضروری است!؟اقتصاد نیوز ، 14 ساعت پیشورزش، ضامن سلامت است. این جمله را زیاد شنیده‌ایم. همچنین گاهی می‌شنویم که مثلا شخصی می‌گوید: اپتومتریست برای چشم‌هایم ورزش داده است تا انجام دهم. واقعا این ورزش چیست؟

ورزش های قدرتی تاثیر شگفت انگیزی بر بدن دارند!اقتصاد نیوز ، 14 ساعت پیششاید هنوز خیلی از ما ندانیم که ورزش های قدرتی نیز به همان اندازه تمرینات هوازی، نقش کلیدی در کاهش وزن و رسیدن به اهداف تناسب اندام دارند.

میزان زکات فطریه و کفاره روزه بر طبق نظر 7 تن از مراجع تقلید + اینفوگرافیاقتصاد نیوز ، 14 ساعت پیشمیزان زکات فطریه و کفاره روزه ماه رمضان سال 96 هجری شمسی بر طبق نظر مقام معظم رهبری و شش تن دیگر از مراجع تقلید به شرح زیر است.