آخرین خبرهای «اقتصاد نیوز»

بعضی انحرافات احمدی‌نژاد گفته نشده استاقتصاد نیوز ، 58 دقیقه پیش ایسنا نوشت: نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مقاومت معادلات منطقه را بر هم زده به قدرت و قوت بالای نیروهای مقاومت در منطقه اشاره کرد و گفت: اگر موشک‌های فجر پنج نبود، غزه امروز وضعیت دیگری داشت.

حجاب لاله اسکندری در سفر خارج از کشور + عکساقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیشافکارنیوز: لاله اسکندری عکس های جدیدی از خودش و همسرش را منتشر کرد.

جزئیات خودکشی یک نماینده مجلس نمایندگان آمریکااقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیشایسنا: نمایندگان ایالت کنتاکی در کنگره آمریکا با شلیک تیر جان خود را گرفت. این اقدام تنها چند روز پس از آن انجام شد که یک زن تاکید کرد در ۱۷ سالگی مورد آزار و اذیت جنسی این نماینده قرار گرفته است.

اشک دروازه بان مشهور فوتبال درآمد + تصاویراقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشدر دیدار میلان برابر هلاس ورونا هواداران روسونری برخورد تندی با سنگربان جوان تیم خود داشتند و اشک او را در آوردند.

محدودیت استفاده از گوشی موبایل برای دانش‌آموزاناقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشدانش آموزان فرانسوی از این پس حق استفاده از گوشی‌های تلفن همراهشان را در کلاس‌های درس و مدارس تا زمان رسیدن به سن ۱۵ سالگی نخواهند داشت.

انتقال اینترنت با استفاده از خطوط برق ! اقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشیک شرکت مخابراتی قصد دارد از طریق خطوط انتقال برق اینترنت سریع را به مناطق دورافتاده برساند. در همین راستا نخستین آزمایش بین المللی این پروژه را انجام خواهد داد.

انتقاد دوباره از وجود تکنولوژی در فوتبالاقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشاز زمان ورود تکنولوژی به داوری فوتبال انتقادات زیادی از این برنامه شده است.ستاره ولزی رئال مادرید نیز به انتقاد از فناوری کمک داوری ویدیویی پرداخته است.

اوزیل منچستر یونایتد را به بارسلونا ترجیح داد اقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشمسوت اوزیل بیشتر علاقمند است دوباره تحت هدایت مورینیو و این بار در یونایتد بازی کند.

این پرسپولیسِ شگفت انگیزاقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشپس از قهرمانی پرسپولیس با افشین قطبی در هفتمین دوره لیگ برتر، این تیم تا چندین به توفیقی دست نیافت و موفقیت قابل توجهی در کارنامه این تیم ثبت نشد. طی این سالها به جز نایب قهرمانی لیگ سیزدهم با علی دایی، پرسپولیس نه نتایج رضایت بخشی کسب کرد و نه ثبات لازم را داشت تا جایی که لیگ برتر یازدهم را با رتبه دوازدهم به پایان رساند.

شیوه اعلام نارضایتی از خدمات اینترنت در ایراناقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشذی‌نفعان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله اینترنت می‌توانند میزان رضایتمندی خود از خدمات این حوزه را با مراجعه به سایت رگولاتوری اعلام کنند.

ورود ستارگان فوتبال ایران به کرمانشاه +تصاویراقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشبازیکنان تیم ستارگان فوتبال ایران برای برگزاری یک بازی خیر خواهانه به مناطق زلزله زده رفتند.

جسد آخرین کوه نورد ایرانی پیدا شداقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشجسد آخرین مفقودی حادثه سقوط بهمن اشترانکوه پیدا شد.

پای رییس جمهور ترکیه به ماجرای طارمی باز شد!اقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشماجرای محرومیت طارمی و باشگاه پرسپولیس وارد فاز جدیدی شده که در صورت حل مسالمت آمیز آن هر دو طرف از آن بهرمند خواهند شد.

ارتش شکست خورده داعش به کدام کشورها گریخته‌اند؟ + اینفوگرافیاقتصاد نیوز ، 6 ساعت پیشتسنیم : کارشناسان همواره به دنبال پاسخ به این پرسش بودند که جنگجویان خارجی داعشی پس از سقوط این گروه، به کدام کشورها پناه برده‌اند.

هشدار در مورد قدس/ ژنرال سلیمانی وارد جنگی نشده که از آن پیروز خارج نشوداقتصاد نیوز ، 6 ساعت پیشایسنا: یک روزنامه فرامنطقه‌ای در یادداشتی به تصمیم اخیر ترامپ در مورد قدس و تماس تلفنی سردار سلیمانی با فرماندهان فلسطینی درباره معنا و مفهوم این تماس نوشت.

حسن روحانی در عکس یادگاری اجلاس سازمان همکاری اسلامی در کنار چه کسی ایستاد؟ + عکساقتصاد نیوز ، 7 ساعت پیشنشست فوق‌العاده سازمان همکاری اسلامی روز چهارشنبه در استانبول ترکیه برگزار شد.

روش های خانگی برای رفع بوی بد کفشاقتصاد نیوز ، 7 ساعت پیشاستفاده از برخی کفش ها به خصوص کفش کتانی و چرم موجب بد بو شدن پا و خود کفش می شود ، برای رفع بوی کفش هایتان به سراغ چند برگ پرخاصیت بروید.

سوزاندن چربی در پنج رو + رژیماقتصاد نیوز ، 7 ساعت پیشدارچین بی رحم ترین چربی سوز دنیا شناخته میشود, شما میتوانید با رژیم 5 روزه دارچین چربی هایتان را به آتش بکشید.

خبر غیرمنتظره بهنام صفوی از پدر شدنش + عکساقتصاد نیوز ، 8 ساعت پیشبهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر فرزند دار شدنش به روز کرد.

بیماری در کمین افراد باهوش!اقتصاد نیوز ، 8 ساعت پیشاگر جزو افراد باهوش هستید بهتر است مراقب اختلالات روانی و جسمانی باشید زیرا این بیماری بیشتر سراغ افراد باهوش میرود.