منابع خبری

آخرین خبر های انتخاب

مهدکودک ، کودک را نابود می کند؟ 15 ساعت پیش

پرداخت خسارت جانی حادثه رانندگی توسط بیمه ایران 17 ساعت پیشخوشبختانه مالك خودرو مقصرحادثه بيمه نامه شخص ثالث وحوادث رانندگي داشت از اين رو كل خسارت وارده بابت ديه و خسارت مالی اتومبیل مقابل٬ به زيان ديده اين حادثه رانندگي از محل اين بيمه نامه پرداخت شد.

سردار نقدی از بسیج به «معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه» رفت/ غیب‌پرور رییس سازمان بسیج شد 17 ساعت پیشحضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی، سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور را به سمت «رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج» منصوب کردند.

چه نوع قرصی برای سرماخوردگی باید خورد؟ 17 ساعت پیشاز آنجا که سرماخوردگی معمولا تاثیر منفی بر روند زندگی روزمره شما گذاشته و باعث ایجاد اختلال در انجام کارهای روزانه می‌شود، فارغ از تاثیر منفی آن در زندگی شخصی شما، در مواردی سرایت به افراد خانواده، همکاران و دوستان نیز دردسر ساز می‌شود.

اجرایی شدن تمدید قانون آیسا نقض فاحش برجام است/ تدابیر لازم برای واکنش متناسب به اقدامات آمریکا تصویب شد/ تاکید بر ‏رصد دقیق اقدامات دولت آمریکا 18 ساعت پیشدر این جلسه سازمان انرژی اتمی، گزارشی از آخرین مذاکرات و توافق‌ها با گروه 1+5 در مسائل فنّی از جمله تأمین کیک زرد مورد ‏‏نیاز و نوسازی نیروگاه هسته‌ای اراک را ارائه داد.‏

سفیر انگلیس در تهران: انتخابات آمریکا بر اراده ما در اجرای برجام تاثیر ندارد 18 ساعت پیش

دیدار رسمی بهرام رادان، رضا یزدانی، سحر دولتشاهی و ... با مقامات تایلندی+عکس 18 ساعت پیش

ظریف: درباره استفاده از وام «یِنی» به درک مشترک خوبی رسیدیم/ ژاپن از طریق ارتباطاتش، مانع حمایت کنش‌گران منطقه از تروریست‌ها شود 19 ساعت پیش

حمایت علی دایی از رحمتی و شجاعی/ جذامی نیستیم که با مردم عکس نگیریم/ کسی که دردها را گفته، متهم نکنیم 19 ساعت پیشآقای گل جهان گفت: من خودم مربی و هم بازی رحمتی بودم و دیدم که سجاده‌اش همیشه جلویش پهن است. ما باید مشکلات مردم را حل کنیم نه اینکه درباره صحبت شجاعی و رحمتی موضع بگیریم.

جشنواره فروش رویای برفی "سایپا" ادامه دارد 19 ساعت پیشسبدی از انواع خودروها با متنوع ترین روش های فروش، تخفیف، سود مشارکت بالا و تسهیلات استثنایی برای این جشنواره در نظر گرفته شده است.

وزیر دفاع در دیدار نماینده صلیب سرخ: "آتش‌بس" حیله جنگی برای سازماندهی مجدد و تسلیح تروریست‌ها در حلب است 19 ساعت پیش

قاچاق مواد مخدر به شکل چای و لوبیا 19 ساعت پیش

اموال پهلوی،خاوری و بابک زنجانی به ایران برمی گردد 20 ساعت پیش

11پیکر دیگر شهدای حادثه تروریستی حله عراق احراز هویت شدند+اسامی 20 ساعت پیش

مطهری: اگر بگوییم طرح انتقاد ساختارشکنی است، دیگر کرسی‌های آزاداندیشی معنا ندارد 20 ساعت پیشعلی مطهری گفت: اظهارنظرهایی که در دانشگاه‌ها انجام شده، مخالف سوگند نمایندگان مجلس نیست؛ اساساً آزادی بیان مربوط به آزادی مخالف است، وگرنه آزادی موافق که مشکلی ندارد.

پرویز پرستویی: آقای شریعتمداری بس کنید / با این کارها بزرگ نمی شوید / بیضایی هر مرام و مسلکی دارد، بدانید از شما بهتر اسلام را می شناسد 20 ساعت پیشپرستویی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: آقای شریعتمداری! شما بهتره به همان کار اصلی خودتان بپردازید؛ شما با اسم بردن ازاستاد بیضایی بزرگ نمی‌شوید.

مقدم‌فر: صادقی و مطهری را نباید جدی گرفت/ آنها روش برادر حاتم طائی را برای شهرت‌طلبی در پیش گرفته‌اند 20 ساعت پیش

واحد پول ایران «تومان» شد 21 ساعت پیشبراساس لایحه‌ای که به تصویب هیأت وزیران رسید، واحد پول ایران، تومان و برابر با 10 ریال ‏تعیین شد.‏

مهمترین دستاورد نشست مدیران بیمه با مجلسیها 21 ساعت پیشدكتر همتي، تشكيل كميته مشترك صنعت بيمه و كميسيون اقتصادي مجلس را از مهمترين دستاوردهاي اين نشست دانست و افزود: اين كارگروه مي تواند نقش موثري در پيشبرد و توسعه صنعت بيمه ايفا كند.

آزردن فوتبال به بهانه گرفتن عکس با یک هوادار 21 ساعت پیشنحوه ایستادن رحمتی در عکس يادشده نشان می‌دهد این بازیکن چندان میلی هم به گرفتن آن عکس نداشته؛ اما از آنجا که کاپیتان باشگاه بوده، به درخواست ساده هوادار این تیم پاسخ مثبت داده است.

برخی آداب و رسوم جالب ازدواج در تهران قدیم 22 ساعت پیش

«جمشید مشایخی» شمع تولد 82 سالگی‌اشاش را فوت کرد +عکس 22 ساعت پیشمشایخی گفت: این را بدانید که جمشید خاک پای همه است. خیلی ها می گویند زندگی خصوصی هنرمند به کسی ربطی ندارد اما من می گویم این موضوع اشتباه است زیرا آنها الگوی مردم هستند و باید به آنها بیاموزند.

هشدار نسبت به احتمال افسردگی ساکنان مسکن مهر 22 ساعت پیشمسکن مهر از یک طرف امکانات تفریحی و فرهنگی شهرهای بزرگ را ندارد و از سوی دیگر از هوای سالم، علقه‌های فرهنگی، المان‌های روستایی همچون همبستگی فامیلی، نسلی و امورات کشاورزی محروم است. لذا فضای این سایت‌ها مستعد ایجاد افسردگی ساکنان است.

نوراللهی: با برانکو تضاد و اختلاف نداشتیم و نداریم/ دلیل نیمکت‌نشینی‌ام را نپرسیده‌ام و نمی‌پرسم 23 ساعت پیش

نتیجه بررسی برخورد سانحه دو قطار در سمنان اعلام شد 23 ساعت پیش

شغل کدام پیامبر خیاطی بود؟/ تا قبل از ایشان مردم چه بر تن می کردند؟ 1 روز پیش

سعید و سردار در لیگ اروپا/ صعود ناپولی و بنفیکا به یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان 1 روز پیشبایرن مونیخ در دیداری تشریفاتی اما حیثیتی برای این تیم در آلیانز آرنای مونیخ میزبان اتلتیکو مادرید بود که این دیدار با پیروزی یک بر صفر بایرنی به پایان رسید.

بازیگر بازگشته از شبکه”جم” :آنجا یک مشت قالتاق پدرسوخته کار می کنند 1 روز پیشتیزرهای فیلم‌های سینمایی که در شبکه جم به نمایش درمی آید، بی بروبرگرد از داخل کشور و با اطلاع سازندگان آثار پخش می‌شود و نمونه تبلیغاتی فیلم‌ها را از اینجا برای مدیران این شبکه می‌فرستند. هرکس به جز این می‌گوید دروغ است.

پرداخت خسارت بیمه ایران به شرکت لوازم بهداشتی 1 روز پیشبزرگترین ارزش کار شرکت بیمه ایران ، حمایت از تولیدکنندگان داخلی است و چنانچه در صورت وقوع حادثه این پشتیبانی و حمایت نباشد تولیدکننده نمی تواند دیگر سرپا بایستد.

بازدید مشتریان از خطوط تولید پارس خودرو 1 روز پیشراضی نگه داشتن مشتریان موجب وفاداری دراز مدت آن ها به پارس خودرو شده و این مهم در گرو تولید محصول باکیفیت بوده که در پارس خودرو به عنوان یک اصل نهادینه شده است.

سوال صادقی در مجلس، یک نوع نسبت دادن خلاف به رییس قوه قضاییه است/ او زمانیکه تعدادی از دانشجویان بورسیه از وی شکایت کردند، نماینده نبوده و مصونیت نداشته/ وقتی برادر رییس قوه قضاییه مورد سوال بود، رییس قوه قضاییه دستور دادند که هیچ ملاحظه ای نکنید؛ در مورد برادر دیگرشان دستور دادند بررسی کنید اگر آنچه آقای احمدی نژاد و مرتضوی مطرح کردند اتفاق افتاده کوچکترین ملاحظه ای نکنید‎ 1 روز پیشمحسنی اژه‌ای گفت: فلسفه گرامیداشت روز 16 آذر برای زنده نگه داشتن ارزشهایی است که مثل چنین روزی در چند دهه گذشته اتفاق افتاده و دانشجویان مانباید فراموش کنند و البته فراموش نخواهند کرد.

محمدعلی نجفی: در کشوری که سرخود به سفارتخانه‌‌ها حمله کنند، نمی‌توان انتظار سرمایه‌گذاری داشت 1 روز پیشدیدید یک آقایی که از اول انقلاب کم مشکل نساخته، در توییت خود رسما اعلام کرد، رییس‌جمهور روسیه گفته، وزیرخارجه شما جاسوس آمریکاست و زمانی که اعتماد مردم لطمه خورد، گفت اشتباه کردم. یا مثلا گفته بود که یک خانمی با ۵ وزیر رابطه نامشروع داشته و بعدا گفت، اشتباه کردم.

فهرست اولیه 20 نامزد اسکار بهترین جلوه های ویژه 1 روز پیش"کتاب جنگل"، "Rogue One: A Star Wars Story" و "کوبو و دو سیم"، جزو 20 فیلم فهرست اولیه نامزدهای جلوه‌های تصویری هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار هستند که اسامی آن‌ها جمعه شب اعلام شد.

سعید جلیلی: ترامپ آمریکا را فلج می‌خواند و باز عده ای دنبال بزک آمریکا هستند/ ناقوس مرگ «یک درصدی ها» به صدا درآمده 1 روز پیشیک درصدی‌ها در داخل فراتر از جناح های موجود سیاسی به دنبال اشرافی گری، رانت خواری، تبعیض و فساد و حقوق ها و رانتهای نجومی هستند؛ رانت های نجومی از جیب 99% هستند.

روایت روحانی از یک جلسه مهم هسته‌ای با رهبر انقلاب/ به رهبری گفتم این دستور شما خیلی مشکل است... 1 روز پیش

تکذیب نقش سامسونگ در رسوایی سیاسی رئیس‌جمهور کره جنوبی 1 روز پیش

عکس/ تجمع دلواپسان در دانشگاه تهران/ سربندهای سبز و شعارهای ضددولت 1 روز پیش

10 سال دیگر با ۴۰ میلیون تومان به ماه بروید!/وعده یک شرکت خصوصی 1 روز پیش

دانشجویان به روحانی: شما را انقلابی نمی‌دانند لابد برای اینکه قهر ۱۱ روزه نکردید/ با برجام قمار کردید 1 روز پیش

«پدرسگ‌ها» دیدنی می‌شوند 1 روز پیش

پلیس فتا: 30 پیام رسان موبایل باید فیلتر شود/ ساماندهی کانال های تلگرام از 10 روز آینده 1 روز پیشامروزه 20 درصد از جرائم در اینستاگرام اتفاق می افتد که پلیس فتا این مشکلات را نیز برطرف می کند. از 152 پیام رسان فعال در دنیا در حال حاضر 52 پیام رسان در کشور فعال هستند که نیاز است 30 پیام رسان فیلتر شوند.

خانه «سیمین و جلال» پاتوق فرهنگی می‌شود 1 روز پیشساختمان منزل به حالت اولیه خودش در زمان حیات سیمین و جلال برمیگردد و پس از بازسازی حیات این منزل را به یک کافی‌شاپ سبک تبدیل میشود تا کسانی که مایل هستند بیایند در اتاق جلال بنشینند، مطالعه کنند و مطالب خود را بنویسند و در حقیقت اینجا به یک پاتوق فرهنگی تبدیل می‌شود.

آنچه دیشب در «نود» گذشت/ رحمتی:محرومم کنند، از فوتبال خداحافظی می‌کنم/ سردار آزمون بهترین لژیونر از دید مخاطبان 2 روز پیشدر این برنامه با اشاره به سانحه سقوط هواپیمای تیم چاپکوئنسه، قرارداد فیلیپه ماچادو، بازیکن سابق صبای قم بررسی شد و کاشف به عمل آمد که وی بیش از نصف مبلغ قرارداد خود را دریافت نکرده و باشگاه صبا موظف به پرداخت حدود ۸۷ هزار دلار به خانواده این بازیکن فقید است.

شورای شهر تهران امروز صبح تنها با ۶ عضو تشکیل جلسه هفتگی داد/ ۲۵ عضو غایب‌اند 2 روز پیش

چند موتورسیکلت در تهران تردد دارند؟/ چقدر از آلودگی هوا را آنها ایجاد می کنند؟ 2 روز پیش

تاثیر «پارازیت» بر افزایش ناباروری، تضعیف سیستم ایمنی و سرطان زایی تایید شد 2 روز پیشاینکه چرا پارازیت بر روی امواج ماهواره ای فرستاده میشود دقیق مشخص نیست؛ اما برخی حدس می زنند که نگرانی مسئولان از «برنامه های مخرب شبکه های ماهواره ای» باعث در پیش گرفتن این شیوه شده باشد.

رئيس ايدرو از اطلاع رساني ايساكو قدردانی کرد 2 روز پیشگفتني است، شبكه خدمات پس از فروش گروه صنعتي ايران خودرو با توان نزديك به 800نمايندگي فعال در سراسر كشور، خدمات لازم را به خودروها و مشتريان اين گروه صنعتي ارائه مي كند.

پلمب بخش نازایی بیمارستان مهم تهران به خاطر تخمک فروشی یک دختر 2 روز پیش

پاسخ احمد واعظی به خطر الازهری شدن، جناحی شدن و عوام زدگی حوزه های علمیه / روحانی باید روحانی بماند / مرجع سازی؛ واقعیت یا ادعا؟ 2 روز پیشحجت الاسلام و المسلمین احمد واعظی از شخصیت های روحانی صاحب تالیف، خوش فکر، عمیق، متخلق و آشنا با زمانه است. دغدغه دین دارد، تعاریف مشخصی برای رسالت های روحانیت ارائه می دهد...

مصونیت پارلمانی شامل حال صادقی می‎شود/ مدارک قابل‌توجهی در مورد تخلفات پرونده بورسیه‌ها موجود است 2 روز پیش

وکیل شرکت ملی نفت: بابک زنجانی همکاری نمی‌کند 2 روز پیش

طاهری: پرسپولیس برای آسیا تقویت می‌شود/ به شدت نگران پرونده ژوزه‌ام 2 روز پیش

رئیس فدراسیون تکواندو: قانون فدراسیون جهانی می‌گوید باقری‌معتمد نمی‌تواند برای آذربایجان مبارزه کند 2 روز پیش

فرمانده نیروی دریایی ارتش: دشمنان ما کشورهای همسایه نیستند/ دشمن در اقیانوس‌ها گسترش پیدا کرده است 2 روز پیش

دادستان تهران: فردی که به گفته یکی از مقامات دولتی «ذخیره انقلاب» است، احضار شد/ احضار و تحقیق از 25 متهم پرونده واگذاری املاک شهرداری/ آغاز احضار متهمان حقوق‌های نجومی به دادسرا/ رسیدگی به پرونده محمود صادقی در دادسرای تهران ادامه خواهد یافت؛ پرونده‌های قبلی علی مطهری کماکان در دادسرا مفتوح است/ راه نجات زنجانی استرداد اموال و ابراز پشیمانی‌است 2 روز پیشجعفری دولت‌آبادی گفت: افشای تحقیقات مقدماتی مراجع قضایی جرم است و این امر مغایرتی با رسیدگی به پرونده واگذاری املاک شهرداری ندارد، لذا افراد مخل اقدامات قضایی نشوند.

مسجدجامعی: روایت‌های بخشنامه‌ای برای تغییر سبک زندگی تاثیرگذار نیست 2 روز پیش

دوستی «فیدل» و «مارکز» 2 روز پیششاید کمتر کسی بداند رابطه دوستانه «فیدل کاسترو» و «مارکز» نویسنده کلمبیایی برنده نوبل ادبیات، به گپ و گفت‌های سیاسی و ادبی محدود نمی‌شد و رهبر تازه درگذشته کوبا ویراستار مشهورترین کتاب «گابو» یعنی «صد سال تنهایی» بوده است.

استفاده از هواپیمای "ایران ۱۴۰" برای "گشت دریایی"/ آغاز همکاری با ایرباس برای ساخت قطعات هواپیما 2 روز پیشدبیر ستاد توسعه صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی گفت: هواپیمای ایران 140 منهای یک هدف خود که در بخش مسافری موفق نبود، در تحقق سایر اهداف به طور نسبی موفق عمل کرد.

یک سال حبس و جریمه نقدی برای «نرگس کلباسی» 2 روز پیش

آمارهای نگران کننده از مصرف لوازم آرایش و دارو در کشور 2 روز پیشسلطانی‌فر گفت: نگاهی به برخی آمارها در زمینه گسترش مصرف‌گرایی در جامعه ما نگران‌کننده است. مصرف آب شرب ایرانیان، 80 درصد بیش از الگوهای جهانی است. مصرف انرژی ما از میانگین مصرف کشورهای اتحادیه اروپا بالاتر است و مصرف برق دو برابر متوسط جهانی است. آمارها در مصرف دارو و لوازم آرایش نیز بسیار نگران‌کننده است.

انوشیروانی: پذیرش تنها تمرین کردن قهرمانان توهین به جایگاه مربی‌ است/ به تنهایی موفق شدن رستمی در المپیک را قبول ندارم 2 روز پیشسرمربی تیم ملی وزنه برداری: در اینکه کیانوش رستمی قهرمان بزرگی است شکی نیست و هیچ موقع سعی نکرده ام به او بی احترامی کنم اما سیستم مدیریت در ورزش این اجازه را نمی‌دهد ورزشکار خود محور باشد.

باقری معتمد نمی‌تواند برای کشور آذربایجان مبارزه کند 2 روز پیش

حدود ۳ هزار میلیارد تومان سالانه صرف هزینه های حاصل از مردود شدن و تکرار پایه دانش آموزان می شود 2 روز پیشبودجه آموزش و پرورش 31 هزار میلیارد تومان است که حدود 98 درصد آن، صرف حقوق می شود و برای کیفیت بخشی به آموزش، اعتبار اندکی می ماند.

انتخاب بهترین فیلم‌های ده سال اخیر سینمای ایران درباره زنان 2 روز پیش

روایت الیاس‌ حضرتی از یک فرار مالیاتی سنگین؛ بانک‌ها از خط قرمز عبور کرده بودند/دولت یازدهم انضباط مالی ایجاد کرد 2 روز پیش

پرفروش‌ترین فیلم‌ها در آمریکا/ از انیمیشن تازه دیزنی تا فیلم جدید برد پیت و ماریون کوتیار 2 روز پیش

سالانه ۱۵هزار «دکتر» به صف بیکاران افزوده می‌شود 2 روز پیشتا دهه 60 و 70 تقریباً مشکل خاصی با عنوان اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی در کشور وجود نداشت و حتی افراد دیپلمه نیز می توانستند به آسانی در مشاغل مختلف وارد شده و فعالیت کنند، اما امروز شرایط کاملاً تغییر یافته و افراد با مدارک کارشناسی تا دکترا نیز با چالش های فراوانی برای ورود به بازار کار مواجه اند.

وزارت بهداشت: هر 31 دقیقه یک هموطن به دلیل تصادفات می‌میرد 2 روز پیش

عباس جدیدی: خدا را شکر اسمم در موضوعات نجومی نیست/ از عکس با ترامپ خوشم آمد! 2 روز پیش

شریعتمداری: کسانیکه نسخه سازش می‌پیچند، دارند خیانت می‌کنند/ برجام باید به عنوان یک فاجعه در مدارس تدریس شود 2 روز پیش

استفاده روسیه از پایگاه نوژه را فعلا منتفی می‌دانم/ همکاری در حوزه‌های دفاعی با روسیه ادامه می‌یابد 2 روز پیشقاسمی گفت: انتظار ما از اروپا و کشورهای 1+5 این است که به تعهدات خود در برجام عمل کنند، آنچه که در‌ رفتار آمریکایی‌ها شاهد بودیم، خیلی هم غیرطبیعی نیست. کشوری که به عهد شکنی عادت داشته و ما البته تجربه‌های تلخی را با آمریکا در قبل از انقلاب و بعد از آن داشته‌ایم.

رییس دیوان محاسبات: بازگشت بیش از 21 میلیارد تومان از دریافت‌های نامتعارف/ نام مدیرانی که با دیوان محاسبات همکاری نکرده‌اند اعلام می‌شود 2 روز پیشعادل آذر گفت: با توجه به مطالبات مردمی و بویژه پیگیری ، هشدارها و تذکرات مقام معظم رهبری که پرونده باید سریعا به نتیجه برسد ، مجموعه دیوان محاسبات در تلاشی شبانه روزی و البته با تاخیری ده روزه به وعده خود عمل کرد تا گزارش دوم را تقدیم مردم کند.

یک تکواندوکار دیگر از ایران رفت! 2 روز پیشاین نخستین بار نیست که یک تکواندو کار ایرانی برای تیم ملی آذربایجان مسابقه می‌دهد؛ حالا باقری معتمد دارنده نشان نقره المپیک لندن برای تیم ملی تکواندوی آذربایجان به عنوان یار کمکی در مسابقات جام جهانی مبارزه خواهد کرد.

سفیر ایران در روسیه: مسکو به اعضای 1+5 درباره پایبندی به برجام هشدار داده‌است 2 روز پیش

وزیر ارتباطات: کانال‌های خبری پرکاربر در شبکه‌های اجتماعی ملزم به اخذ مجوز شدند 2 روز پیشواعظی گفت: طبق این پیشنهادی که به تصویب اعضای شورای عالی فضای مجازی وزارت ارشاد رسیده است افرادی که در کانال‌های مختلف خبری و اطلاع‌رسانی فعالیت می‌کنند و مردم باید به این اخبار اعتماد کنند و این کانال‌ها بیش از تعداد مشخصی عضو دارند باید مجوز بگیرند.

لاریجانی: دین نباید حکومتی شود/ مسائل فرهنگی هرچه مردمی‌تر باشد، موفق‌تریم 3 روز پیشرئیس قوه مقننه گفت: زمانی در مجلس بحثی در مورد مدیریت مساجد بود که بنده مخالف بود چون مساجد باید دست مردم باشد. حوزه علمیه و دین نباید حکومتی بوده و دست دولت باشد، دولت تنها می‌تواند کمک کند.

خلعتبری: طاهری از کدام تخلف صحبت می‌کند؟!/ طلب باشگاه عجمان امارات را خودم پرداخت کردم 3 روز پیشمهاجم سابق پرسپولیس گفت: طبق اسناد و مدارک موجود و تسویه حساب صورت گرفته با پرسپولیس مابقی بدهی‌ها را خودم به عجمان پرداخت کردم و رسید هم دارم چون اگر این کار را نمی‌کردم اصلاً عجمان رضایت‌نامه‌ام را نمی‌داد.

"قم"؛ در آستانه تحولی بزرگ قرار دارد 3 روز پیشدر گذشته رشد یافتگی شهر هر چند روندی رو به جلو داشت اما دنبال کردن این مسیر بدون هیچگونه برنامه‌ریزی و خط مشی و گاهاً با اعمال نظرهای شخصی مسئولین همراه بود که باعث آن شد تا قسمت عمده‌ای از توان و ظرفیت اجرائی صرف انجام برخی امور بی‌حاصل و بلااستفاده برای شهر و شهروندان باشد.

بیرانوند بعد از بهبود مصدومیت هم فیکس نمی‌شود؟ 3 روز پیش

رویانیان: آقای طاهری! ۲ سال دیگر هم پرونده‌های شما رو می‌شود/ آنها باید پاسخگوی مراجع قانونی باشند 3 روز پیش

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور: آمادگی لازم برای مقابله با بدعهدی‌های آمریکا را داریم 3 روز پیش

جزئیات عملیات ارتش برای یافتن لاشه بالگرد در خزر/ انتقال به ساحل ظرف 48 ساعت 3 روز پیش

خادم: برترین تیم‌های جهان در جام تختی حضور دارند 3 روز پیش

جزییات لایحه بودجه۹۶/ پیش بینی درآمد نفتی ۱۱۱ هزار میلیارد تومانی در سال آتی 3 روز پیش

تهیه طرح دو فوریتی «الزام دولت به توسعه همه جانبه فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای در چارچوب معاهده NPT در قبال نقض برجام توسط آمریکا» 3 روز پیش

«رابطه جنسی اینترنتی» و «تلفنی» در کشور رایج شده/ در فضای مجازی شاهد هستیم که بسیاری از دختران، عکس‌های برهنه‌ای از خودشان را منتشر می‌کنند/ فاحشه خانه های اینترنتی ایجاد شده/ فضای مجازی می‌تواند دین و اسلام را از بیخ ریشه کن کند 3 روز پیشآیت‌الله موحدی کرمانی اظهار کرد: ائمه جماعت باید این منکر اصلی یعنی اینترنت را در خطبه‌ها فریاد بزنند تا همه احساس خطر کنند. وی بیان کرد: هر مسئولی که نمی‌تواند مناسب و هماهنگ با دین، نظام و رهبری گام بردارد، یک لحظه نشستن بر سرمسئولیت و دریافت یک ریال حقوق حرام است.

روحانی: پیشگیری از معلولیت از طریق سیاست‌ها و اقدامات باید تبدیل به اولویت شود 3 روز پیش

جزییات لایحه بودجه۹۶/ وام ازدواج ۱۰ میلیون تومان تعیین شد 3 روز پیش

کاهش سن ابتلا به ایدز در مازندران 3 روز پیش

حسن یزدانی مدال طلای المپیک را به آستان قدس رضوی اهدا می‌کند 3 روز پیشفدراسیون کشتی در نامه ای به حجت الاسلام رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی خواستار هماهنگی های لازم برای اهدای مدال شد.

ارزش پول ملی به کمترین میزان خود در طول تاریخ پس از انقلاب رسید 3 روز پیش

گودرزی: تمدید قانون داماتو نقض آشکار برجام است 3 روز پیش

جزییات لایحه بودجه۹۶/ بودجه یارانه‌ها بدون تغییر ۴۸هزار میلیارد تومان پیشنهاد شد 3 روز پیش

سیستم قطار سمنان در 18 ماه گذشته 4 هزار خطا داشته است/ مرکز کنترل ترافیک و مامور CTC مقصر اصلی حادثه 3 روز پیشایمن‌آبادی گفت: علی رغم اینکه قطار با عبور از چراغ قرمز ترمز کرده بود به او اجازه حرکت می دهد و ظرف 4 دقیقه با قطار دیگر برخورد می کند. بر اساس گزارش ها قطار 7.18 دقیقه حرکت و 7.22 دقیقه تصادف می کند.

جزییات لایحه بودجه۹۶/ حقوق ماهانه زیر ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از مالیات معاف می‌شود 3 روز پیش

ناشران کمک‌آموزشی در بازار راکد کتاب چقدر پول به جیب می‌زنند؟+ آمار 3 روز پیشمیزان سود برخی از این مؤسسات به اندازه‌ای است که آنها در سال هیچ ضرری را تقبل نمی‌کنند. به گفته مسئولان یکی از این مؤسسات که اتفاقاً اخیراً وارد میدان شده و نسبت به مؤسسات با سابقه، تجربه کمتری دارد، در سال گذشته صد در صد سود داشته است.

وزیر بهداشت: همکاری ۳ قوه در کشور تأسف‌آور است/ همه قصورات حادثه سمنان تنها به یک فرد خلاصه شد 3 روز پیشقاضی‌زاده گفت: سالها اتومبیل می‌سازیم در حالی که می‌توانیم تحقیق کنیم کدام اتومبیل‌ها بیشترین بار حوادث را به وجود آورده البته اگر حرفی در این زمینه گفته شود می‌گویند اشتغال را از بین می‌برید.

جزییات لایحه بودجه۹۶/ ۶ برنامه اشتغالی دولت در سال آتی 3 روز پیش

پوریا سوری رئیس روابط‌ عمومی سازمان میراث شد 3 روز پیش

قوچان‌نژاد: به داور گفتم اگر گل سوم را بزنم توپ را برای خودم برمی‌دارم! 3 روز پیش