آخرین خبرهای «انتخاب»

خط لوله نفت گچساران آتش نگرفته است/ بخشی از نفت را خودمان آتش زدیمانتخاب ، 1 ساعت پیش

نماینده ایران در آژانس: بند ۲۶ گزارش آمانو اخیر آمانو باید اصلاح شودانتخاب ، 1 ساعت پیش

تعزیرات تهران: قیمت نان را ۳۲ درصد افزایش دادند نه ۱۵ درصد/وزن نان را هم کم کردندانتخاب ، 1 ساعت پیش

عکس/هوای باور نکردنی امروز تهرانانتخاب ، 2 ساعت پیشهوای پایتخت امروز در شرایط سالم قرار داشت و پیش بینی شده تا فردا وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق تهران در شرایط مطلوب‌تری قرار گیرد.

ناگفته‌هایی از حضور مستمر سردار سلیمانی در طول هفت سال جنگ سوریهانتخاب ، 2 ساعت پیش

یک هلندی نامزد جایگزینی کی‌روش شد!انتخاب ، 3 ساعت پیش

پرداخت نخستین مرحله از تسهیلات کنسرسیوم بانکی با عاملیت بانک صادراتانتخاب ، 4 ساعت پیشگفتنی است؛ اخیراً وزیر کشور و همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولان و مقامات استان خراسان رضوی به طور جداگانه از هماهنگی های صورت گرفته و حمایت مالی بانک صادرات ایران قدردانی کردند.

رئیس قوه قضاییه: هجمه به روحانیت و ارکان نظام به دلیل اقتدار نظام سیاسی جمهوری اسلامی استانتخاب ، 4 ساعت پیشرئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت فهم مجتهدانه دین توسط روحانیت برای پاسخ به شبهات در جهان امروز، گفت: روحانیت برای تبلیغ دین باید ضمن حفظ روش‌های سنتی از ابزارهای جدید رسانه‌ای نیز نهایت استفاده را ببرد.

واکنش علی کریمی به مصاحبه مدیر گروه ورزش شبکه سهانتخاب ، 4 ساعت پیش

مهدی فخیم‌زاده: قراردادهای جدید فارابی ترکمنچای است/ می‌خواهند ژن خوب به سینما تزریق کنندانتخاب ، 4 ساعت پیش

«قاتل اهلی» در اولین روز کمتر از 70 میلیون تومان فروختانتخاب ، 4 ساعت پیشفیلم سینمایی «قاتل اهلی» جدیدترین ساخته سینمایی مسعود کیمیایی، پس از نمایش پر حاشیه در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر از روز گذشته در سینماهای تهران و شهرستان به نمایش درآمد. پخش کننده «قاتل اهلی» فروش روز اول این فیلم سینمایی را نزدیک به 70 میلیون تومان عنوان می‌کند.

شهاب کاظمی: قاچاقچیان فیلم خود را رابین هود می‌بینند و ما را داروغه ناتینگهام!انتخاب ، 5 ساعت پیشپس از گذشت دو روز از ورود فیلم «نهنگ عنبر2: سلکشن رویا» در شبکه نمایش خانگی، پخش کننده ویدیویی این فیلم سینمایی احتمال می‌دهد که نسخه غیرقانونی فیلم سامان مقدم از یکی از تورهای اروپایی این فیلم به بیرون درز کرده است.

در پشت صحنه جلوه های ویژه فیلم ها چه می گذرد؟انتخاب ، 6 ساعت پیشاحتمالا با ما موافق هستید که بسیاری از پروژه های بزرگ فیلم‌سازی و فیلم‌های فانتزی و تاریخی بدون تصویرسازی های کامپیوتری و جلوه های ویژه نمی توانستند به فروش های میلیاردی دست پیدا کنند.

متهم فراری صندوق ذخیره فرهنگیان در آلمانانتخاب ، 7 ساعت پیش

صعود دو پله‌ای شاگردان کی‌روش در رنکینگ فیفاانتخاب ، 7 ساعت پیشتیم ملی کشورمان در تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های ملی فوتبال جهان، با ۲ پله صعود نسبت به دوره قبل در جایگاه سی‌‌ودوم جهان قرار گرفت.

صعود دو پله‌ای شاگردان کی‌روش در رنکینگ فیفاانتخاب ، 7 ساعت پیشتیم ملی کشورمان در تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های ملی فوتبال جهان، با ۲ پله صعود نسبت به دوره قبل در جایگاه سی‌‌ودوم جهان قرار گرفت.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به چه رشته ورزشی و تیم فوتبالی علاقه‌مندند؟انتخاب ، 8 ساعت پیش

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به چه رشته ورزشی و تیم فوتبالی علاقه‌مندند؟انتخاب ، 8 ساعت پیش

تصاویر/ کتابگردی 96 رئیس سازمان ملی استانداردانتخاب ، 8 ساعت پیشچهارشنبه بعد از ظهر و در آستانه روز کتابگردی، نیره پیروزبخت و معاونان سازمان ملی استاندارد ایران با حضور در تعدادی از کتابفروشی های تهران و خریداری کتاب، آیین کتابگردی امسال را کلید زدند و خبرهای خوبی برای دوستداران کتاب اعلام کردند.

حضور مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان در هیأت مدیره پرسپولیس!انتخاب ، 9 ساعت پیش