منابع خبری

آخرین خبرهای «ايتنا»

گزارش سمینار «مقابله با نقض مالکیت فکری در فضای کسب‌وکار»ايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا - این سمینار یک روزه ۴ اسفند در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

مایکروسافت کسب‌ و کارهای نوپای هندی را هدف گرفته استايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا- مایکروسافت اعلام کرد که بیش از ۲۰۰۰ کسب و کار نوپا (استارت‌آپ) هندی در یک سال گذشته در زمینۀ سرویس‌های ابری ایجاد شده است.

مهارت‌‌های‌امنیتی ضروری برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار مبتنی بر آزورايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا- با تغییرات بی‌سابقه پلتفرم آزور مایکروسافت، اکنون فرصت بزرگی پیش روی توسعه‌دهندگان نهاده شده اما آنها بایستی مهارت های امنتیتی خود را به‌روز کنند.

آنچه در مورد سيستم‌عامل جديد كسپرسكي بايد بدانيدايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا - امروزه تعداد بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه امنیت سعی بر این دارند که محصولات مختلف دنیای فناوری را با رویکرد امنیت‌ محوری طراحی کنند.

لزوم توجه سازمان‌ها به امنیت DNSايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا- حملات اخیر به یکی از سازمان‌های ارائه‌دهنده سرویس نام دامنه (DNS) باعث شده تا به خطرات این نوع حملات، بیش از پیش رسیدگی شود.

معاونت علمی و فناوری از پیام‌رسان‌های ایرانی پشتیبانی می‌کندايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا - به آن دسته از پیام‌رسان‌های داخلی که تعداد کاربران فعال آنان به یک میلیون نفر برسد یک میلیارد تومان کمک بلاعوض تعلق خواهد گرفت.

وریزون با پرداخت ۴.۴۸ میلیارد دلار مالک یاهو شدايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا - رقبای وریزون در سال‌های اخیر دست به خریدهای مشابهی زده‌اند و از جمله AT&T شرکت دایرکت تی‌وی را خریداری کرده و در حال خرید تایم‌وارنر است.

ترفندهای جدید فیس‌بوک برای مقابله با اخبار جعلیايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا- فیس بوک، الگوریتم‌های خود را برای شناسایی و تشخیص محتوای ناقص و مشکل‌دار آموزش داد و این محتواها را در طبقۀ پست‌های پایین‌تر از پست‌های قانونی و مشروع رتبه بندی کرد.

منتقدان بسته‌های اینترنت تا یک ماه دیگر پاسخ‌شان را دریافت خواهند کردايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا - پایان زودهنگام حجم بسته‌های اینترنت در موارد متعدد گلایه برخی از کاربران اینترنت کشور را به دنبال داشته است.

تجمع رانندگان تاکسی رم در اعتراض به تاکسی‌یاب‌های اینترنتیايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا - رانندگان معترض می‌گویند پارلمان می‌خواهد کاری را که از ۳۵ سال پیش تا به حال داشتیم از ما بگیرد و به شرکت‌های چندملیتی واگذار کند.