منابع خبری

آخرین خبرهای «ايتنا»

گزارش تصویری ایتنا // نگاهی به دسکتاپ‌های گیمینگ سال 2017ايتنا ، 8 ساعت پیش ایتنا- سایت ‌PCmag بهترین دسکتاپ‌های گیمینگ سال 2017 را به شما معرفی می‌کند.

ویدیوهای ضمیمه جیمیل را قبل از دانلود مشاهده کنیدايتنا ، 18 ساعت پیش ایتنا - این قابلیت می‌تواند برای کاربران بسیار مفید و کاربردی باشد، چرا که با مشاهده یک ویدیو قبل از دانلود، می‌توان از محتوای آن باخبر شد و از دانلود بی‌مورد آن جلوگیری کرد.

رشد کسب و کارهای استرالیایی در حوزه فضای ابریايتنا ، 19 ساعت پیش ایتنا- سرویس‌های ابری عمومی استالیا، به کسب و کارهای استرالیایی، این امکان را بخشید که رشد کنند و به سمت جهانی شدن پیش بروند.

اگوریتم جدید گوگل، حجم فایل‌های JPG را تا 35 درصد کاهش می‌دهدايتنا ، 22 ساعت پیش ایتنا- انکودر گتزلی، قصد دارد حجم تصاویر جی.پی.ای.جی را تا 35 درصد کاهش دهد و از این طریق، سایز وب را به معنای واقعی کلمه، کم خواهد کرد.

اتوماسیون مبتنی بر فضای ابری، کسب و کار شما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهدايتنا ، 22 ساعت پیش ایتنا- اکنون به خوبی مشخص شده است که اقتصاد سرویس‌های فضای ابری، چه ارزش هنگفتی را برای کسب و کارها به همراه داشته است.

آلمان از فناوری تشخیص صدا برای شناسایی مهاجران استفاده می‌کندايتنا ، 22 ساعت پیش ایتنا- این نرم‌افزار بر پایه فناوری تشخیص صدا که در بانک‌ها و شرکت‌های بیمه طراحی شده است، بر اساس نمونه‌های از پیش تعیین‌شده می‌تواند لهجه‌ها را تجزیه و تحلیل کند.

یک چهارم هات‌اسپات‌ها در جهان به راحتی هک می‌شوندايتنا ، 22 ساعت پیش ایتنا - این مسئله به آن معنی خواهد بود که تمام ترافیک داده رد و بدل شده در شبکه از طریق این دستگاه‌ها شامل پیام‌های شخصی، رمزهای عبور، اسناد و ... به راحتی می‌توانند هک شوند.

امکان ذخیره محل پارک در آخرین بتای گوگل مپسايتنا ، 22 ساعت پیش ایتنا- گزینه جدیدی که به گوگل مپس افزوده شده است، به شما این امکان را می‌دهد که موقعیت پارک خود را ذخیره کنید، در مورد آن یادداشت بنویسید و از آن عکس بگیرید.

کروم گوگل ایمن‌ترین مرورگر اینترنتی جهان شناخته شدايتنا ، 23 ساعت پیش ایتنا - در مرورگر Edge مایکروسافت پنج حفره امنیتی شناسایی شد و این مرورگر اینترنتی از نظر امنیت در پایین‌ترین رتبه لیست قرار گرفت.

۱۵ درصد سازمان‌های خاورمیانه آنلاین خرید می‌کنندايتنا ، 23 ساعت پیش ایتنا - 15 درصد کسب و کارهای مستقر در خاورمیانه در دنیای آنلاین حضور دارند و 90 درصد خریدهای آنلاین آنها از خارج از منطقه خاورمیانه انجام می‌شود.

ویکی‌لیکس نحوه جاسوسی CIA از رایانه‌های مک را افشا کردايتنا ، 1 روز پیش ایتنا - بر اساس اسناد جدید مشخص شد سازمان CIA طی پروژه‌ای موسوم به «پیچ‌گوشتی صوتی» در این زمینه جاسوسی می‌کند.

اپلیکیشن جدید گوگل برای امنیت بیشتر فرزندان در فضای مجازیايتنا ، 1 روز پیش ایتنا- اپلیکیشن فمیلی لینک به پدر و مادر، این امکان را می‌دهد که از راه دور بر استفاده فرزندان از تلفن همراه، نظارت داشته باشند و محدودیت‌های زمانی تعیین کنند.

مایکروسافت و Adobe نرم‌افزار مشترک عرضه می‌کنندايتنا ، 1 روز پیش ایتنا - محصول مشترک دو شرکت مذکور می‌تواند نحوه سازماندهی داده‌ها و تحلیل حجم گسترده آنها برای استفاده در بخش‌های مختلف سازمان را استانداردسازی کند.

استقبال روزافزون سایت‌ها از HTTPSايتنا ، 1 روز پیش ایتنا- وب‌سایت‌های اچ.تی.تی.پی.اس، سرعت بالاتر، رتبه بندی بهتر در زمینه موتورهای جستجو و هشدارهای مرورگر کمتری دارد. با توجه به این مزایا، بهتر است، از این وب‌سایت‌ها استفاده کنیم.

گوگل هوم به شما کمک می‌کند که آهنگی که دوست دارید را بشنویدايتنا ، 1 روز پیش ایتنا- زبانه جدید لیسن به شما کمک می‌کند تا آهنگ متناسب با حال خود را گوش کنید و از آهنگ‌های مورد علاقه خود لذت ببرید.

پایان به‌روزرسانی نسخه‌های قدیمی ویندوز برای رایانه‌های جدیدايتنا ، 1 روز پیش ایتنا - توقف غیرمنظره انتشار به‌روزرسانی مایکروسافت باعث بروز مشکلات فراوان برای کاربران سازمانی شد و بسیار از کاربران بر اساس این فرآیند متعجب شدند.

کسب و کارهای نوپا در زمینه باتری‌های کربن-یونايتنا ، 1 روز پیش ایتنا- این باتری‌های جدید غیرقابل اشتعال که به سرعت شارژ می‌شود، توسط شرکت خصوصی زپ‌گو رونمایی شده است و تا دو سال آینده در گوشی‌های هوشمند به کار خواهد رفت.

نیمی از مدیران IT سازمان‌ها به دنبال راه‌اندازی سیستم‌های DevOpsايتنا ، 1 روز پیش ایتنا - 59 درصد آنها اعلام کردند بیش از یک هفته زمان لازم دارند تا به کارمندان و تمام افراد مرتبط با سازمان آموزش دهند که چگونه از زیرساخت‌های جدید استفاده کنند.

دو سوم کاربران نمی‌دانند که از هوش مصنوعی استفاده می‌کنندايتنا ، 1 روز پیش ایتنا- هوش مصنوعی و ربات‌های سخنگو (چت‌بات)، یکی از موضوعات داغ کسب و کار است. اما کاربران از اینکه هوش مصنوعی را وارد زندگی روزانه خود کنند، چه احساسی دارند؟

امکان واریز و دریافت پول از طریق اپلیکیشن اندروید جیمیلايتنا ، 1 روز پیش ایتنا- در گذشته، واریز و دریافت پول، از طریق وب کلاینت جیمیل ممکن بود. هم‌اکنون می‌توان این کار را از طریق اپلیکیشن اندروید جیمیل نیز انجام داد.