منابع خبری

آخرین خبرهای «ايتنا»

تلاش گوگل برای مبارزه با اخبار جعلی با استفاده از بازخورد جست‌وجو و کاربرايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا- گوگل، غول جستجوی جهان، به سایر شرکت‌های مبارزه با محتوای توهین آمیز یا جعلی و گمراه کننده ملحق می‌شود و قصد دارد که با استفاده از بازخورد جستجو و کاربر به مبارزه با اخبار جعلی بپردازد.

روباتی که 14 ساعته خانه‌ می‌سازدايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا- محققان دانشگاه ام.آی.تی آمریکا روباتی ساخته‌اند که قادر است با استفاده از چاپ فناوری سه‌بعدی، ظرف ۱۴ ساعت یک بنا را به طور کامل بسازد.

محافظتی ویژه برای امنیت بیشتر کاربران کم تجربهايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا - خطراتی که فضای مجازی و دنیای آنلاین با خود به همراه دارد می‌تواند در ابتدا برای ما خسته کننده و ترسناک باشد اما این ترس می‌تواند دلیلی خوب برای رعایت نکات امنیتی و حفظ آن باشد.

کمک اپلیکیشن چت ایموجی سامسونگ جهت رفع اختلالات زبانیايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا- اپلیکیشن چت ایموجی سامسونگ، کلمات را به نمادها (و برعکس) ترجمه می‌کند تا افرادی که با عبارات نوشته شده مشکل دارند، بتوانند به راحتی ارتباط برقرار کنند.

خط پایان همایش‌های اینتلايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا - این همایش بزرگترین محل نمایش فناوری اینتل بود که در آن، مدیران ارشد این شرکت معمولاً به نمایش توان رایانشی این شرکت می‌پرداختند.

اینستاگرام ۷۰۰ میلیونی شدايتنا ، 3 ساعت پیش ایتنا - مدیران فیس‌بوک به‌عنوان مالک اینستاگرام تا توانسته‌اند از اسنپ چت و ... کپی‌برداری کرده و اکنون توانسته‌اند تعداد کاربران خود را از مرز ۷۰۰ میلیون کاربر بگذرانند.

مرگ گوشی‌های هوشمند زودتر از آنچه فکرش را می‌کنید فرا می‌رسدايتنا ، 3 ساعت پیش ایتنا- هر فناوری در ابتدای عرضه رشد سریعی می‌کند و مورد استقبال مردم قرار می‌گیرد و پس از مدتی افت می‌کند و دوران زوال را آغاز می‌نماید. گوشی‌های هوشمند نیز از این موضوع مستثنی نیستند.

علاقه اوراکل به شرکت نوپای هلندیايتنا ، 3 ساعت پیش ایتنا - اوراکل درنظر دارد در بازار فضای ابر، با شرکت‌هایی همچون سیلزفورس، مایکروسافت و خدمات وب آمازون به رقابت بپردازد.

معرفی لنزهای جهانیايتنا ، 14 ساعت پیش ایتنا - این ویژگی، بسیار تأثیرگذارتر از واقعیت افزوده است و برای تولید گرافیکی که شما می‌بینید و آن را به صورت بلادرنگ با لنزهای دوربین خود ضبط می‌کنید، نه به کد QR نیاز دارد و نه نشانگرهای kludgy.

نیمی از سازمان‌های بزرگ درگیر حملات سایبریايتنا ، 2 روز پیش ایتنا - یک‌سوم این سازمان ماهی یکبار با این حملات مواجه می‌شوند و 13 درصد آنها روزی یک بار چنین مشکلاتی را تجربه می‌کنند.

خرید آنلاین امن را با اینترنت سکیوریتی کسپرسکی تجربه کنیدايتنا ، 2 روز پیش ایتنا - شما به عنوان یک کاربر اینترنت سکیورتی کسپرسکی برای مک‌بوک برنده جایزه تضمین حفاظت چند لایه برای عملیات بانکی و مالی آنلاین خود شده‌اید. به این عملیات Safe Money می‌گویند.

مقابله گوگل با اخبار جعلیايتنا ، 3 روز پیش ایتنا- گوگل تصمیم دارد با شناسایی محتوای جعلی آنها را حذف کند تا به عنوان نتایج نمایش داده نشوند.

درها را رموبل می‌گشاید!ايتنا ، 3 روز پیش ایتنا - وقتی زنگ درب منزل به صدا در می‌آید فرد در هرکجا که باشد، می‌تواند چهره و صدای او را از طریق گوشی هوشمند خود دریافت کند.

آی.بی.ام خدمات بازاریابی هوشمند ارائه می‌دهدايتنا ، 3 روز پیش ایتنا - خدمات جدید آی.بی.ام Watson Marketing Insights نام دارد و شرکت‌هاجاری و بازاریاب‌ها با استفاده از آن قادر به درک رفتار مشتریان و فهم نحوه تاثیرگذاری بر آنها به منظور موفقیت کسب و کار خود هستند.

امنیت مراکز پزشکی: خطرات و اقدامات لازم مقابل هکرهاايتنا ، 4 روز پیش ایتنا - در سال‌های اخیر، مراکز پزشکی و بیمارستان‌ها به طور فزاینده‌ای با خطرات سایبری مواجه شده‌اند.

گوگل پلی موزیک، نرم‌افزار پیش‌فرض دستگاه‎های سامسونگايتنا ، 4 روز پیش ایتنا- سامسونگ اعلام کرد که دیگر از برنامه مخصوص پخش موسیقی خود استفاده نخواهد کرد و از برنامه گوگل پلی موزیک به عنوان برنامه پیش فرض برای موسیقی بر روی گوشی‌های خود استفاده خواهد کرد.

تأثیر هوش مصنوعی بر لجستیک زنجیره تأمینايتنا ، 4 روز پیش ایتنا- یک مجموعه از عملیات پیچیده، عرضه کنندگان را به تولیدکنندگان و سپس آنها را به عمده فروش‌ها و در نهایت عمده فروش‌ها را به خرده فروش‌ها متصل می‌کند و سرانجام محصول در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

ویندوز 10 سالی دو بار به‌روزرسانی جامع دریافت می‌کندايتنا ، 5 روز پیش ایتنا - مارس گذشته Redstone 2 برای کاربران عرضه شد و همان زمان منابع آگاه اعلام کردند سپتامبر پیش‌رو به‌روزرسانی Redstone 3 عرضه می‌شود.

شروع جنگ قیمت رایانش قبلی بین مایکروسافت، گوگل و ای.دبلیو.اسايتنا ، 5 روز پیش ایتنا- در حال حاضر، بین شرکت‌های بزرگ گوگل، مایکروسافت و ای.دبلیو.اس جنگ قیمت درگرفته است و مجدداً در حال کاهش قیمت‌های خود هستند و این بار در زمینه‌های مختلف از قیمت‌های خود می‌کاهند.

تا چهار سال دیگر «ایلان ماسک» فکر همه را می‌خواندايتنا ، 5 روز پیش ایتنا - «ایلان ماسک» شرکت جدیدی با نام Neuralink تاسیس کرده است که در آن می‌کوشد دستگاه‌های الکترونیکی را با مغز انسان سازگار کند.