آخرین خبرهای «ايتنا»

مایکروسافت هوش مصنوعی را به بینگ اضافه می‌کندايتنا ، 1 ساعت پیش ایتنا- از زمان راه‌اندازی هوش مصنوعی و گروه جستجو، مایکروسافت قابلیت‌های مختلف هوش مصنوعی را به ابزارهایی مانند آفیس 365 و موتور جستجوی بینگ اضافه نموده است.

افزودن هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی به ادوبی لایت‌رومايتنا ، 1 ساعت پیش ایتنا- قابلیت ‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی به ادوبی لایت ‌روم اضافه می‌شود. هدف از استفاده از امکانات مذکور، امکان تنظیم خودکار این برنامه است.

تجهیز ورد، اکسل و اوت‌لوک با قابلیت‌های هوش مصنوعیايتنا ، 2 ساعت پیش ایتنا- مایکروسافت، ورد، اکسل و اوت‌لوک را با قابلیت‌های هوش مصنوعی تجهیز می‌کند و سطح آن‌ها را بالا می‌برد.

آیتونز امسال در مایکروسافت استور وجود نخواهد داشتايتنا ، 4 ساعت پیش ایتنا- اپل به بخشی از مخاطبان خود، یعنی کاربران ویندوز 10 اس اعلام کرد که در سال جاری میلادی، شاهد وجود آیتونز در مایکروسافت استور نخواهیم بود ولی قرار بر این بود که مایکروسافت و اپل این کار را امسال انجام دهند.

نصرالله جهانگرد به عنوان معاون فناوری و نوآوری منصوب شدايتنا ، 5 ساعت پیش ایتنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نصرالله جهانگرد را به سمت معاون فناوری و نوآوری این وزارتخانه منصوب کرد.

مدیریت جدید سازمان فناوری اطلاعات منصوب شدايتنا ، 5 ساعت پیش ایتنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رسول سراییان را به سمت رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب کرد.

اینترنت 5G در ایتالیاايتنا ، 5 ساعت پیش ایتنا - اپراتور وودافون اعلام کرده است که قصد دارد نخستین برقراری و راه اندازی آزمایشی نسل جدید اینترنت 5G در کشور ایتالیا بر عهده بگیرد.

مرورگر اینترنتی Brave برای حذف کامل ردپای اینترنتی شماايتنا ، 6 ساعت پیش ایتنا - مرورگر اینترنتی Brave به گونه‌ای ساخته شده است که هیچ‌گونه ردپای دیجیتالی از کاربران را حفظ نکرده و همه اطلاعات را حذف می‌نماید.

امتیاز موبایل تاشو برای مایکروسافتايتنا ، 6 ساعت پیش ایتنا- مایکروسافت حق امتیاز اختراع موبایلی تاشو با دونمایشگر تمام صفحه را ثبت کرده است.

فعال شدن مجدد آسیب‌پذیری نرم‌افزاری بعد از 20 سالايتنا ، 7 ساعت پیش ایتنا - این آسیب‌پذیری نخستین بار در سال 1997 میلادی شناسایی شده بود و لایه امنیتی پروتکل مخصوص رمزگذاری وب را هدف میگرفت.

چگونه می‌توان NAS را در برابر چشم مجرمان پنهان کرد؟ايتنا ، 7 ساعت پیش ایتنا- هنگامی که فرسودگی هارد دیسک باعث سوختن آن می‌شود یا به صورت کاملا ناگهانی تمامی فایل‌ها توسط باج افزارها از بین می‌روند، پشیمانی هیچ فایده‌ای ندارد.

مختل شدن اینترنت آمریکا توسط بات‌نتی برای بازی ماینکرفتايتنا ، 7 ساعت پیش همان طور که می‌دانیم، مهم ترین حمله «میرای» از کار انداختن سرویس های خدماتی معروف در اکتبر سال 2016 بود. این بات نت به دیتاسنترهای شرکت Dyn که یکی از بزرگ ترین مراکز مدیریت ترافیک اینترنت و بهینه سازی خدمات سایت های معتبر به شمار می رود، حمله کرد و زمانی که به طور کامل فعال شد، دسترسی کاربران به بسیاری از سایت های تحت اداره Dyn را مختل کرد.

گلکسی اس 9 در MWC رونمایی می‌شودايتنا ، 8 ساعت پیش ایتنا - گلکسی اس 9 قرار است در اواخر ماه فوریه سال آینده میلادی و در شهر بارسلون رونمایی شود.

رشد 51 درصدی خدمات ابری اوراکل در فصل نخست سال مالی جدیدايتنا ، 8 ساعت پیش ایتنا - در این فصل مجموع درآمدهای اوراکل در واحد خدمات پردازش ابری با رشد 51 درصدی به 1.5 میلیارد دلار رسید.

گوگل، در چین مرکز هوش مصنوعی راه‌اندازی می‌کندايتنا ، 8 ساعت پیش ایتنا - چین در تازه‌ترین برنامه خود اعلام کرده که تا سال 2030، به برترین قطب نوآوری هوش مصنوعی در جهان تبدیل خواهد شد.

هشدار فیس‌بوک به کاربرانشايتنا ، 8 ساعت پیش ایتنا - دامنه انتقادها از شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک این روزها گسترش یافته و کار به جایی رسیده که خود فیس‌بوک از خودش انتقاد می‌کند.

قابلیت جدید توئیتر برای سازماندهی رشته‌هایی با چند توئیتايتنا ، 8 ساعت پیش ایتنا- توئیتر قابلیتی برای سازمان‌دهی به مسئله توئیت چندگانه راه‌اندازی می‌کند و شما می‌توانید طوفان‌های توئیتری خود را با این قابلیت جدید همراه کنید.

حقوق بیت‌کوینی برای کارمندان ژاپنیايتنا ، 9 ساعت پیش ایتنا - یک شرکت ژاپنی حقوق کارمندان و کارکنان خود را به ارز دیجیتالی بیت کوین پرداخت می کند.

تعرفه‌های جدید اینترنت پرسرعتايتنا ، 9 ساعت پیش ایتنا- در پی درج سوالاتی از سوی کاربران اینترنت در شبکه اجتماعی اینستاگرام، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شفاف سازی درخصوص مصوبه جدید اینترنت پرداخت.

اینترنت 5G کلیدتوسعه اینترنت اشیاايتنا ، 10 ساعت پیش ایتنا- به وسیله اینترنت 5G همه اشیا الکتریکی پیرامون ما می‌توانند به اینترنت متصل شده و ارتباطی پایدار داشته برقرار کنند