منابع خبری

آخرین خبرهای «ایران اکونومیست»

تمجید نماینده اتحادیه جهانی کشتی از میزبانی ایرانایران اکونومیست ، 1 ساعت پیشنماینده اتحادیه جهانی در سی و پنجمین دوره جام جهانی کشتی فرنگی در آبادان با تمجید از میزبانی ایران در این رقابت ها، گفت: گزارش خوبی از برگزاری این مسابقات به اتحادیه جهانی ارایه خواهم کرد.

پنجعلی: مقابل چین باید مقتدرانه بازی کنیمایران اکونومیست ، 2 ساعت پیشملی پوش اسبق فوتبال ایران گفت:‌ تیم ملی در مقابل قطر بسیار شاداب بازی کرد و با دوندگی بالا و عملکرد تیمی واقعی توانست ضمن دفاع خوب ،‌پیروزی شیرین و امتیازی شیرین تر برای حضور در جام جهانی کسب کند.

ذوالفقارنسب:ملی پوشان برای شکست چین غرور برد برابرقطررا فراموش کنندایران اکونومیست ، 2 ساعت پیشکارشناس فوتبال با ابرازخوشبینی نسبت به پیروزی تیم ملی ایران در برابر چین گفت:‌در صورتی که تیم ایران بدون غرور از پیروزی مقابل قطر به میدان رود با توجه به امتیاز میزبانی و حضور هواداران خونگرم کشورمان در ورزشگاه آزادی می تواند برای هر تیمی مشکل ساز باشد.

خوب بد جلف همزمان با ایران در کانادا دیده می شودایران اکونومیست ، 18 ساعت پیشفیلم سینمایی خوب بد جلف در ژانر کمدی خطی ساده ساخته شده و همزمان با ایران در شهرهای مختلف کانادا نمایش داده می شود.

تخریب لایه ازون، سبب پیری زودرس می‌شودایران اکونومیست ، 18 ساعت پیشلایه ازون از موجودات کره زمین در برابر پرتوهای مرگبار همانند یک سپر محافظت می‌کند. اقدامات بشری طی چندین سال اخیر سبب آسیب رساندن به لایه ازون شده و نگرانی‌های جهانی را به همراه داشته تا جایی که در سال ۱۹۸۵ میلادی ۲۱ کشور پیشرفته جهان برای جلوگیری از تخریب لایه حیاتی ازون در وین پایتخت اتریش گردهم آمدند تا سیاست‌های رویارویی با این معضل جهانی را اتخاذ کنند.

خرمگاه: کارمان برابر فولاد سخت استایران اکونومیست ، 18 ساعت پیشمربی استقلال می گوید تیمش کار سختی برابر فولاد خوزستان دارد.

ممنوعیت تردد در ۱۰ محور/ تردد در هراز ممنوع شدایران اکونومیست ، 1 روز پیشمرکز مدیریت راه‌های کشور در اطلاعیه‌ای با تشریح جزئیات محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی، اعلام کرد: محور هراز ازمورخ ۴ فروردین ۹۶ تا اطلاع بعدی ، بدلیل برف و کولاک شدید مسدود است.

هیچ ملتی با اجرای نیمه آگاهانه آثار ملل دیگر صاحب هنر ملی نمی‌شودایران اکونومیست ، 1 روز پیشعلی نصیریان هنرمند پیشکسوت پیام روز ملی تئاتر را نوشت و در آن تاکید کرد برای شکل گیری هنر ملی نباید صرفا به الگوبرداری از هنر دیگر کشورها پرداخت.

سپاهانی‌ها سال نو را با کرانچار آغاز کردندایران اکونومیست ، 1 روز پیشنخستین تمرین تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان با حضور زلاتکو کرانچار در باغ فردوس برگزار شد.

واکنش بازیکنان تیم ملی فوتبال قطر بعد از شکست برابر ایرانایران اکونومیست ، 1 روز پیشبازیکنان تیم ملی فوتبال قطر بعد از شکست برابر ایران به ستایش از خط دفاعی ایران پرداختند و از شانس بسیار کم خود برای صعود به جام جهانی سخن به میان آوردند.

پیروزی ارزشمند ژاپن/ امیدهای امارات کاهش یافتایران اکونومیست ، 1 روز پیشتیم ملی فوتبال ژاپن در دیدار خارج از خانه مقابل امارات در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 به پیروزی ارزشمند دو بر صفر دست یافت.

رفتار پرتنش کی‌روش و فوساتی در نیمه نخستایران اکونومیست ، 1 روز پیشسرمربی پرتغالی ایران، بعد از دریافت کارت زرد توسط میلاد محمدی، شاگردانش را به آرامش دعوت کرد.

توقف ایران مقابل قطر در نیمه نخستایران اکونومیست ، 1 روز پیشنیمه نخست دیدار ایران مقابل قطر با تساوی بدون گل به پایان رسید.

افزایش صادرات نفت ایران به چینایران اکونومیست ، 1 روز پیشچین در ماه فوریه به طور متوسط روزانه 658 هزار بشکه نفت از ایران وارد کرده است.

حضور تاج و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در قطرایران اکونومیست ، 1 روز پیشرییس و اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال پیش از بازی ایران و قطر، در دوحه حاضر شدند.

تساوی تیم ملی جوانان در دومین دیدار تدارکاتی از اردوی آلمانایران اکونومیست ، 1 روز پیشتیم ملی جوانان در دومین دیدار دوستانه خود مقابل تیم EtsV weiche Handewitt آلمان به تساوی یک بر یک دست یافت.

روباتهای خوردنی به بدن دارو می رسانندایران اکونومیست ، 2 روز پیشدانشمندان روبات های قابل هضمی ساخته اند که می تواند دارو و غذا را به بدن فرد وارد کند.

رشد۱.۹درصدی ترددها/ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی راههای کشورایران اکونومیست ، 2 روز پیشطی شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۹۱۰ تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبلر۱.۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشورایران اکونومیست ، 2 روز پیشمرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را اعلام کرد که بر اساس آن ترافیک محور کرج - چالوس پرحجم و روان است.

طبیب نیا به رهبر انقلاب نامه نوشتایران اکونومیست ، 2 روز پیشوزیر اقتصاد پیرامون نامگذاری سال ۹۶، نامه‌ای به رهبر انقلاب نوشت.