آخرین خبرهای «ایران اکونومیست»

مقام مسئول: واردات آب بسته بندی خارجی به نفع تولید داخل استایران اکونومیست ، 1 ساعت پیشدبیر انجمن تولید کنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی با اشاره به واردات قانونی آب بسته بندی شده خارجی در ماه های گذشته، ورود این محصولات را با توجه به قیمت بالای آنها عاملی برای گرایش مردم به نمونه های مشابه داخلی عنوان کرد.

بهترین نوشیدنی برای صبحانهایران اکونومیست ، 2 ساعت پیشیک متخصص تغذیه گفت: به افرادی که در معرض خطر چاقی و کم خونی هستند توصیه می‌شود پیش از خوردن غذا چای ننوشند و دستکم 2 ساعت پس از صرف آن چای بنوشند تا مانعی برای جذب آهن نشود.

آلودگی هوا تولید انرژی خورشیدی را کاهش می دهدایران اکونومیست ، 2 ساعت پیشنتایج یک تحقیق نشان می دهد، آلودگی هوا ضربه بزرگی به تولید جهانی انرژی خورشیدی می زند.

افتخاری: در نقل و انتقالات برنامه ریزی حساب شده‌ای داشتیمایران اکونومیست ، 2 ساعت پیشمدیرعامل باشگاه استقلال گفت: خدا را شاکریم که برنامه ریزی یکی دو ماهه اخیر و حرکت هدفمند و منطقی در فصل نقل و انتقالات جواب داد و هواداران بدون نگرانی می توانند برای شروع فصل جدید لیگ برتر لحظه شماری کنند.

عاشورزاده به یک قدمی مدال جهانی رسید/ حذف کاپیتان تیم ملی بانوانایران اکونومیست ، 3 ساعت پیشفرزان عاشورزاده به سومین پیروزی خود در مسابقات جهانی 2017 تکواندو رسید.

پیامک شبهه برانگیز یکی از غیرمجازها/ بانک مرکزی مجو ندادهایران اکونومیست ، 5 ساعت پیشبانک مهر اقتصاد با ارسال پیامکی از قرار گرفتن نام خود در لیست بانک‌ها و موسسات مجاز بانک مرکزی خبر داده است. این در حالی است که هیچ اعلام رسمی مبنی بر دریافت مجوز این بانک از سوی بانک مرکزی انجام نشده و تنها در لیست بانک‌های متقاضی دریافت مجوز قرار دارد.

قیمت سکه آتی تحویل دی ماه / قیمت طلا در دستان نفت و دلارایران اکونومیست ، 5 ساعت پیشحجم معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۵ هزار و ۷۰۳ قرارداد رسید. همچنین تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که قیمت جهانی طلا طی روزهای آینده تحت تاثیر نوسانات بازار نفت و دلار آمریکا قرار خواهد داشت.

13 عیب مالچ نفتی برای تثبیت شن و ماسهایران اکونومیست ، 6 ساعت پیشهمواره درختکاری به عنوان یک روش مناسب برای کاهش ریزگردها و تثبیت شن و ماسه معرفی می‌شدند ولی به گفته پرفسور کردوانی پدر علم کویرشناسی ایران به دلیل احداث بی‌رویه چاه‌های متعدد سطح آب‌های زیر زمینی در برخی مناطق 600 متر کاهش یافته و دیگر این روش امروزه روش مناسبی نخواهد بود و به جای آن باید به سمت روش‌هایی چون ریگ پاشی حرکت کنیم.

اوضاع مناسب تولید محصولات کشاورزیایران اکونومیست ، 8 ساعت پیشمعاون وزیر جهاد کشاورزی تولید محصولات باغی از جمله انواع میوه را در سال جاری مناسب عنوان و پیش‌بینی کرد: تولید این محصولات به همراه محصولات گلخانه‌ای به حدود ۲۲ میلیون تن می‌رسد اما لغو قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی برای احیای وزارت بازرگانی از دست دادن فرصتی است که در بر دارنده منافع بخش کشاورزی و منافع ملی است.

پای آب بسته‌بندی وارداتی به ایران باز شدایران اکونومیست ، 8 ساعت پیشبا صدور مجوز جهت واردات آب‌های بسته‌بندی آشامیدنی، در حال حاضر محصولات فرانسوی با قیمت ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان در بازار عرضه شده است.

فیلم کوتاه «روتوش» برای سومین بار متوالی به آکادمی اسکار معرفی شدایران اکونومیست ، 9 ساعت پیشبا کسب جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی بالای ۱۵ دقیقه از جشنواره پالم اسپرینگز آمریکا، فیلم کوتاه «روتوش» برای سومین بار متوالی به آکادمی اسکار معرفی شد.

قراب: من نماینده پیشکسوتان و هواداران در هیات مدیره هستمایران اکونومیست ، 10 ساعت پیشیک عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید به عنوان نماینده پیشکسوتان این تیم تلاش می‌کند تا این تیم به موفقیت برسد.

اسپیس ایکس با موشک فالکون 9 رکورد شکستایران اکونومیست ، 1 روز پیششرکت اسپیس‌ ایکس موفق شد با پرتاب دو موشک فالکون 9 در کمتر از سه روز رکورد سریع‌ترین پرتاب متوالی ماهواره را بشکند.

دو جایزه جشنواره فیلم شانگهای برای اولین رویارویی ساره بیات و بهرام رادانایران اکونومیست ، 1 روز پیشجشنواره فیلم شانگهای دو جایزه اصلی‌اش را به فیلم سینمایی «زرد» با بازی بهرام رادان و ساره بیات داد.

رونمایی گل محمدی از تراکتور مدل 96ایران اکونومیست ، 2 روز پیشسرمربی تیم تراکتورسازی از ترکیب این تیم برای لیگ هفدهم رونمایی کرد.

مجوز بیش از 90 هزار سورتی پرواز برای ایام تابستان صادر شده استایران اکونومیست ، 2 روز پیشمدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز پروازهای تابستانی امسال خبر داد و گفت: مجوز بیش از 90 هزار و 550 سورتی پرواز به صورت برنامه ای و فوق العاده برای ایام تابستان صادر شده است.

افت ۶۸.۷ واحدی گروه خودروایران اکونومیست ، 2 روز پیشامروز یکشنبه ۴ تیرماه، در دادو ستد گروه خودرو شاهد غلبه عرضه بر تقاضا در بسیاری از نمادها بود و شاخص گروه با افت ۶۸.۷ واحدی در مدار ۱۸ هزار و ۳۸۹ واحد ایستاد.

بانك دي در عرصه بانكداري اسلامي گام های موثری برداشته استایران اکونومیست ، 2 روز پیشبه گزارش اداره روابط عمومی بانک دی، در این جلسه که با ریاست محمدرضا قربانی- مدیرعامل بانک- تشکیل شد موضوع تبیین چارچوب نظارت شرعی در موسسات اعتباری و بانک ها مورد بررسی قرار گرفت.

خدمات رسانی شعب کشیک بانک شهر در تعطیلات عید فطرایران اکونومیست ، 2 روز پیششعبه کشیک بانک شهر در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان در تعطیلات عید سعید فطر هستند.

مرادی: وزنه برداری قائم به فرد نیستایران اکونومیست ، 2 روز پیشرئیس فدراسیون وزنه برداری در واکنش به استعفا «سجاد انوشیروانی» از سرمربیگری تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان گفت: این رشته اکنون قائم به فرد نیست و در عین حال انتظار صبوری بیشتری را از وی داشتم.