منابع خبری

آخرین خبرهای «ایران مطلب»

هدیه دی‌کاپریو به دختر ترامپ چه بود؟ +عکسایران مطلب ، 3 هفته پیشهنرپیشه سرشناس هالیوود در دیدار با ایوانکا ترامپ هدیه‌ای متفاوت برای او برد. لئوناردو دی‌کاپریو و ایوانکا ترامپ اخیراً با هم دیداری داشته و در خصوص موضوع تغییرات آب و هوا گفت‌وگو کردند. دی‌کاپریو در این دیدار یک نسخه از مستند "پیش از سیلاب" را که خودش کارگردانی کرده به ایوانکا هدیه داده است.

بازسازی کامل ناو ۳۳ هزار تنی خارک +تصاویرایران مطلب ، 3 هفته پیشهزار تُنی خارگ پس از ۲ سال تلاش متخصصان نیروی دریایی ارتش و بدون کمک کشور سازنده، تعمیر اساسی شد و احتمالا در اولین ماموریت خود راهی یک ماموریت اروپایی خواهد شد.

درخواست دانشجویان از روحانی+ تصاویرایران مطلب ، 3 هفته پیشدانشجویان دانشگاه تهران با دست‌نوشته‌‌های از روحانی استقبال کردند که در آن از رئیس‌جمهور خواسته شده مسئولیت تبعاد نقض برجام از سوی آمریکا را بپذیرید.

آرامگاه عجیب فیدل کاسترو +عکسایران مطلب ، 3 هفته پیشخاکستر فیدل کاسترو طی یک مراسم خصوصی در آرامگاه قرار گرفت.

روز اربعین امسال به روایت ماهواره آمریکایی +عکسایران مطلب ، 3 هفته پیششرکت آمریکایی «دیجیتال گلوب» که پیشرفته‌ترین و دقیق‌ترین ماهواره‌های تصویربرداری در جهان را در اختیار دارد، در 20 نوامبر یعنی روز اربعین برابر با 30 آبان 95 اقدام به ثبت تصاویر از کربلای معلی کرده است.

جای خالی نمایندگان در مجلس ترکیه +عکسایران مطلب ، 3 هفته پیشماه گذشته دستگاه قضایی ترکیه 12 تن از نمایندگان این حزب را به اتهام ارتباهط با گروه پ.ک.ک دستگیر و بازداشت کرد. نمایندگان عضو فراکوسیون حزب کردی دموکراتیک خلق ها (HDP) دیروز در جلسه بحث و بررسی بودجه 2017 ترکیه در پارلمان با در دست گرفتن عکس نمایندگان دستگیر شده این حزب در پارلمان به دستگیری رهبران و نمایندگان حزب متبوعشان اعتراض کردند.

دختر شهید مدافع حرم در آغوش رهبر +عکسایران مطلب ، 3 هفته پیشجمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم اهل‌بیت علیهم‌السلام روز دوشنبه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند. یکی از حاشیه های این دیدار اذان گفتن رهبر انقلاب در گوش دختر ۲۰روزه‌ی شهید محمدبلباسی از شهدای مدافع حرم بود.

لو رفتن اتاق عملیات فرماندهان ایرانیایران مطلب ، 3 هفته پیش«این مقرّ محل تدارک دیدن سلاح نیمه سنگین و موشک هایی است که در جبهه های حلب علیه گروه های مسلح بکار گرفته می شود.» شبکه العربیه مدعی شد:

رفت و آمد زن بی حجاب در عربستان +عکسایران مطلب ، 3 هفته پیشزن عربستانی که بی حجاب در شهر ریاض پایتخت عربستان به رفت و آمد پرداخت تهدید به مرگ شده است.

ژست ظریف و همسرش در معبد طلایی هندایران مطلب ، 3 هفته پیشدکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشور به همراه همسرش در معبد طلایی هند عکسی به یادگار گرفت.

دیه ماه حرام حذف شدایران مطلب ، 3 هفته پیشبر اساس دستورالعمل ابلاغ شده به شرکت‌های بیمه پوشش بیمه‌نامه شخص ثالث برای رانندگان مقصر در حوادث در ماه حرام و غیر حرام بیش از ۱۹۰ میلیون تومان نخواهد بود.

کشف مشروبات الکلی دست ساز در سلطانیه +عکسایران مطلب ، 3 هفته پیشخبرگزاری میزان : بیش از 12000 لیتر مشروبات دست ساز توسط پلیس اطلاعات و با حضور دادستان سلطانیه از یک باب واحد مسکونی در روستای یوسف آباد سلطانیه کشف شد. یش از 12000 لیتر مشروبات دست ساز توسط پلیس اطلاعات و با حضور دادستان سلطانیه از یک باب واحد مسکونی در روستای یوسف آباد سلطانیه از توابع استان زنجان کشف شد.

گرانترین وعده غذایی در شیراز +عکسایران مطلب ، 3 هفته پیش«گرانترین وعده غذایی ما در ایران در فرودگاه بین‌المللی شیراز بود، ما سفارش کاپوچینو دادیم، اما خارج از سفارشِ ما، کیک و ژله هم آوردند؛ ۳ کاپوچینو + ۲ همبرگر + ۱ هات‌داگ؛ ۲.۷ میلیون ریال! »

رحم اجاره ای در تلگرامایران مطلب ، 3 هفته پیشچند سالی است که قانون رحم اجاره ای برای بچه دار شدن زوج هایی که بنا به مشکلاتی توانایی ان را در بدن خود ندارند وارد ایران شده است. قیمت و هزینه ی رحم اجاره ای زن های بسیاری را وسوسه می کند.

زالو درمانی نه غیر قانونی است نه زیرزمینیایران مطلب ، 3 هفته پیشزالو درمانی نه غیر قانونی است نه زیرزمینی؛ اما با هرکدام از مراکز رسمی و غیر رسمی «طب سنتی» که تماس می‌گیرم، یا به پیغامگیر صوتی وصل می‌شوم که اپراتوری می‌گوید «از اینجا رفته‌اند.» یا قیمت‌ها و شرایط عجیب و غریب پیش پای‌ام می‌گذارند و از تعداد زالوها و تاثیر زالو درمانی می گویند.

طلاق برای مرد سخته یا زن؟ایران مطلب ، 3 هفته پیشیک روانشناس گفت: مسئله طلاق و جدایی زوجین برای هر کدام از طرفین مشکلاتی را در پی خواهد داشت. طلاق برای مردان سخت‌تر است یا زنان؟امیرهوشنگ مهریار روانشناس

شفای یک دختر درپیاده‌ روی امام رضا (ع) +عکسایران مطلب ، 3 هفته پیشزائر پیاده امام رضا(ع) پس از 11 سال می تواند به روی دو پای خود بایستد، او شفایش را از امام رئوف گرفته و اکنون در سلامت کامل به سر می‌برد. زائر پیاده امام رضا(ع) پس از 11 سال می تواند به روی دو پای خود بایستد، او شفایش را از امام رئوف گرفته و اکنون در سلامت کامل به سر می‌برد.

آب معدنی های لوکس و گرانقیمت در فروشگاه های شمال تهران+ عکسایران مطلب ، 3 هفته پیشپیمان فروهر گفت: این آب معدنی با برند ووس از نروژ به برخی فروشگاه های خاص شمال تهران راه یافته است. وی می افزاید: تا چندی پیش این آب معدنی به صورت قاچاق به بازار می آمد اما اخیرا سازمان غذا و دارو مجوز واردات این برند را صادر کرده است که البته مصرف کننده آن، برخی سفارت خانه ها و افراد خاص در ایران است

وضعیت اسفبار نظافتی در فرودگاه بارسلونا در پی اعتصاب کارکنان نظافتیایران مطلب ، 3 هفته پیشوضعیت اسفبار نظافتی در فرودگاه بارسلونا در پی اعتصاب کارکنان نظافتی

فیلم پاسخ عجیب امیر سرکرده کارشناس هواشناسیایران مطلب ، 3 هفته پیشامیر سرکرده کارشناس هواشناسی با پاسخی عجیب در برابر سوال مجری اخبار, سوژه رسانه ها شده است. کارشناس هواشناسی اخبار نیمروزی در پاسخ به چگونگی وضع هوا گفت: « ما هواشناسان و بسیاری از مردم ضرب‌المثلی داریم که می‌گوییم به دو چیز نمی‌توان اعتماد کرد؛ یکی هوا و دیگری آمریکا.»