آخرین خبرهای «ایرنا»

امام جمعه مهریز:اقامه نماز اول وقت نقش موثری در کاهش ناهنجاری اجتماعی داردایرنا ، 14 دقیقه پیشیزد - ایرنا- امام جمعه مهریز گفت: با ترویج اقامه نماز در اول وقت در پایه های مختلف تحصیلی میان دانش آموزان قطعا بسیاری از ناهنجاری ها و آسیب های فرهنگی و اخلاقی کاهش می یابد.

انجام بیش از 1600 مورد آزمایش شیمایی از مخازن آب شهری کهگیلویه و بویراحمدایرنا ، 14 دقیقه پیشیاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری بیش از یک هزار و 600 مورد آزمایش شیمیایی آب از شبکه توزیع و مخازن آب آشامیدنی شهرهای این استان انجام شده است.

فعالیت 252 هیات مذهبی در شهرستان دلفانایرنا ، 32 دقیقه پیشخرم آباد - ایرنا - سرپرست اداره تبیلغات اسلامی شهرستان دلفان گفت: 252 هیات مذهبی در این شهرستان آیین های دهه محرم در سطح شهر نورآباد و روستاهای شهرستان را برگزار می کنند.

10 درصد واحدهای صنعتی نیمه فعال استان سمنان به چرخه تولید بر می گرددایرنا ، 51 دقیقه پیشسمنان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت : امسال 10 درصد از واحدهای صنعتی و تولیدی این استان باارایه تسهیلات رونق تولید و رفع مشکلات بیمه ای و مالیاتی به چرخه تولید برمی گردد.

اجرای دقیق برنامه اقتصاد مقاومتی توطئه های استکبار جهانی را خنثی می کندایرنا ، 51 دقیقه پیشسمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: اجرای دقیق برنامه اقتصادی مقاومتی و وحدت مسوولان برای فعال سازی واحدهای صنعتی نیمه فعال ، کینه توزی ها و توطئه های استکبار جهانی را خنثی می کند.

همه پرسی در کردستان و آغاز مرحله ای تازه از درگیری ها؟ایرنا ، 2 ساعت پیشبغداد-ایرنا- در کنار رهبران مختلف جهان ، دولت های منطقه و جریانات و گروههای سیاسی و دینی داخلی در عراق، شاید آمریکا و ترکیه از جمله کشورهایی هستند که بیش از دیگران مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان را نسبت به اشتباه اصرار بر برگزاری همه پرسی استقلال در کردستان هشدار داده اند، اما...

انتقاد تند عمار حکیم از رهبران کرد عراقایرنا ، 6 ساعت پیشبغداد-ایرنا- رئیس ائتلاف ملی عراق، بزرگترین جریان سیاسی این کشور یکشنبه شب در سخنانی در جمع عزاداران حسینی در بغداد ، به شدت از همه پرسی در کردستان عراق انتقاد و آن را به خنجر داعش از پشت تشبیه کرد.

میشل عون: ایران در امور داخلی لبنان دخالت نکرده است/بشار اسد باقی خواهد ماندایرنا ، 6 ساعت پیشبیروت-ایرنا-«میشل عون» رئیس جمهوری لبنان تاکید کرد که ایران هیچ دخالتی در امور داخلی لبنان نکرده است. وی همچنین گفت که جنگ در سوریه به زودی تمام خواهد شد و «بشار اسد» رئیس جمهوری این کشور در قدرت باقی خواهد ماند.

محمد جواد ظریف درگذشت آیت الله غروی را تسلیت گفتایرنا ، 6 ساعت پیشتهران - ایرنا - محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در گذشت حضرت آیت الله سید محمد رضا غروی را به بیت معظم و صادق خرازی تسلیت گفت.

سرمربی نساجی قائمشهر : نساجی برای شانس لیگ تری باید امتیاز جمع کندایرنا ، 7 ساعت پیشساری - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت که تیمش برای داشتن شانس بالا جهت رسیدن به لیگ برتر باید امتیاز جمع کند و در تمام دیدارها برای برد بجنگد.

رقابتهای لیگ شطرنج هرمزگان آغاز شدایرنا ، 7 ساعت پیشبندرعباس - ایرنا - دبیر هیات شطرنج هرمزگان از آغاز رقابت های لیگ شطرنج این استان با شرکت 17 تیم در خانه شطرنج بندرعباس خبر داد.

زنگ خطر چاره اندیشی دیرهنگام برای مهار پرخاشگری در گلستانایرنا ، 8 ساعت پیشاز ابتدای سال 96 تاکنون 26 فقره قتل در استان گلستان اتفاق افتاده که افزایش ناگهانی تعداد آنها در مقایسه با سال های گذشته موجب نگرانی مسئولان حوزه اجتماعی شده است.

رزمایش حیدر کرار مورد ارزیابی قرار گرفتایرنا ، 8 ساعت پیشتهران- ایرنا - هماهنگی نیروی زمینی، هوانیروز و نیروی هوایی ارتش در خصوص تحرک، قدرت هجومی و هماهنگی نیروها امروز (یکشنبه) در منطقه عمومی قصر شیرین مورد ارزیابی قرار گرفت.

مرکز توانمند سازی کسب و کار نوپای فاوا در مازندران فعال شدایرنا ، 8 ساعت پیشساری - ایرنا - مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب و کار نوپای فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) مازندران عصر یکشنبه در محل پارک علم و فناوری استان در ساری آغاز به کار کرد .

تاکید استاندار بر خلق بیشترین منافع اقتصادی برای هرمزگان با توسعه صنعت گردشگریایرنا ، 8 ساعت پیشبندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان با اشاره به اهمیت توسعه صنعت گردشگری و نقش آن در رشد و توسعه اقتصاد گفت: با توسعه گردشگری در استان با توجه به ظرفیت های ویژه آن می توان بیشترین منافع اجتماعی و اقتصادی را برای استان هرمزگان به ارمغان آورد.

نایب رئیس شورای شهر شیراز:تکلیف حکم شهردار این کلانشهر مشخص شودایرنا ، 8 ساعت پیششیراز- ایرنا- نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، از وزیر کشور خواست که تکلیف شهر شیراز را در بحث صدور حکم برای شهردار این کلانشهر مشخص کند.

تخصیص 727 میلیارد تومان اعتبار به شهرداری های هرمزگانایرنا ، 8 ساعت پیشبندرعباس- ایرنا- مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان گفت: از سال 92 تا پایان سال 95 افزون بر 727 میلیارد تومان اعتبار به شهرداری‌های استان تعلق گرفته که 77 درصد از محل استانی و 23 درصد از محل منابع ملی تامین شده است.

ایران با هر حرکتی که در تقابل با تمامیت ارضی و وحدت ملی عراق باشد، مخالف است/ما در کنار دولت و ملت عراق هستیمایرنا ، 8 ساعت پیشرئیس جمهوری با تاکید بر مخالفت جمهوری اسلامی ایران با هر حرکتی که در تقابل با تمامیت ارضی و وحدت ملی عراق باشد ، اظهارداشت: همه باید بدانند که مشروعیت آنها در چارچوب قانون اساسی عراق است.

رایزنی روسای جمهوری ایران و ترکیه درباره مهمترین مسایل دوجانبه و منطقه ای و از جمله همه پرسی در اقلیم کردستان عراقایرنا ، 8 ساعت پیشتهران - ایرنا - روسای جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در تماسی تلفنی، ضمن رایزنی درباره مهمترین مسایل دوجانبه و منطقه ای و از جمله موضوع همه پرسی در اقلیم کردستان عراق ، تاکید کردند که تمامیت ارضی و وحدت ملی عراق به هیچ وجه نباید مورد خدشه قرارگیرد.

مجید شعبان نژاد به عنوان شهردار نوشهر انتخاب شدایرنا ، 8 ساعت پیشنوشهر - ایرنا - مجید شعبان نژاد، با کسب پنج رای اعضای شورای اسلامی شهر نوشهر به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.