منابع خبری

آخرین خبر های ایرنا

زمان اجرای نمایش «بیست نمایش کوتاه درباره ی سلفی» تغییر کردایرنا ، 33 دقیقه پیشتهران- ایرنا- اجرای «بیست نمایش کوتاه درباره ی سلفی» نوشته و کار محمد رحمانیان، امروز از دو نوبت 14 و 17 به ساعت 19 تغییر کرد.

دشمن به دنبال تغییر فرهنگ در ایران اسلامی هستندایرنا ، 33 دقیقه پیشتهران – ایرنا – امام جمعه موقت ورامین گفت : دشمنان قسم خورده نظام به دنبال تغییر فرهنگ دینی در ایران اسلامی هستند و باید با هوشیاری و بصیرت این توطئه را خنثی کرد.

استاندار یزد:یزد همگام با مثلث طلایی گردشگری برای توسعۀ کشورایرنا ، 33 دقیقه پیشیزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: در استان همه دستگاه‌ها هماهنگ و در حوزۀ گردشگری نیز همراه هستند و توجه به میراث فرهنگی و گردشگری از سیاست‌ها و اولویت های اصلی یزد است.

توصیه های اخلاقی خطیب نماز جمعه گرگانایرنا ، 33 دقیقه پیشگرگان - ایرنا - خطیب نماز جمعه گرگان رعایت اصول اخلاقی و دینی از جمله رعایت عدالت بویژه هنگام سخن گفتن و قضاوت راجب دیگران را از جمله اصولی بیان کرد که لازم است همه افراد جامعه به آن توجه داشته باشند.

دریچه فاضلاب برای دسترسی به ساختمان پلاسکو مدفون شده استایرنا ، 33 دقیقه پیشتهران-ایرنا-سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اقدام نیروهای امدادی در استفاده از دریچه فاضلاب برای دسترسی به طبقات زیرین ساختمان پلاسکو گفت: دریچه فاضلاب براساس حجم آوار کاملا مدفون شده است.

همایش پیاده روی خانوادگی در بندرخمیر برگزار شدایرنا ، 33 دقیقه پیشبندرعباس - ایرنا- همایش پیاده روی خانوادگی با حضور قشرهای مختلف مردم و جمعی از مسئولان اجرایی بندرخمیر در این شهرستان برگزار شد.

امام جمعه هرات: سیاستمداران آمریکایی هیچگاه دوست ایران نیستندایرنا ، 33 دقیقه پیشیزد - ایرنا - امام جمعه هرات با اشاره به مواضع تند آمریکا علیه جمهوری اسلامی گفت: آنچه که برای ما بسیار روشن است این است که سیاستمداران آمریکایی هیچگاه دوست ملت ایران نیستند.

امام جمعه بناب: ماه بهمن یادآور پیروزی انقلاب و شکست باطل استایرنا ، 33 دقیقه پیشتبریز - ایرنا - امام جمعه بناب گفت: ماه بهمن شناسنامه و هویت ما بوده و یادآور پیروزی انقلاب و شکست باطل به دست جبهه حق است.

گریه های همکارانم را دیدم داوطلبانه راهی تهران شدمایرنا ، 33 دقیقه پیشتهران- ایرنا - سرپرست واحد ایمنی و آتش نشانی معدن مس سونگون در آذربایجان غربی که هم اکنون در عملیات امداد و نجات در محل مخروبه ساختماپلاسکو حضور دارد گفت: وقتی دیروز گریه های همکارانم را از تلویزیون دیدم، به همسرم گفتم که ماندنم در تبریز جایز نیست و به همین دلیل به تهران آمدم.

مسئولان و نمایندگان شیراز پای حرف دل روستاییان بخش زرقان نشستندایرنا ، 33 دقیقه پیششیراز- ایرنا- فرماندار شیراز و سه تن از نمایندگان مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی با حضور در روستاهای بخش زرقان به بررسی مشکلات و خواسته های مردم این مناطق پرداختند.

گریه های همکارانم را دیدم داوطلبانه راهی تهران شدمایرنا ، 33 دقیقه پیشتهران- ایرنا - سرپرست واحد ایمنی و آتش نشانی معدن مس سونگون در آذربایجان غربی که هم اکنون در عملیات امداد و نجات در محل مخروبه ساختماپلاسکو حضور دارد گفت: وقتی دیروز گریه های همکارانم را از تلویزیون دیدم، به همسرم گفتم که ماندنم در تبریز جایز نیست و به همین دلیل به تهران آمدم.

آماده باش مراکز درمانی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر برای خسارات احتمالی سیلابایرنا ، 33 دقیقه پیشزاهدان - ایرنا - معاون درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی سیستان و بلوچستان در خصوص بارش و وقوع سیلاب در استان گفت: تمام نیروهای این مجموعه در حالت آماده باش کامل برای ارائه خدمات لازم در زمان وقوع سیلاب هستند.

امام جمعه قوچان بر توجه بیشتر به چگونگی صادرات و واردات تاکید کردایرنا ، 33 دقیقه پیشمشهد- ایرنا- امام جمعه قوچان با بیان اینکه گمرک امر مهمی در تحول اقتصادی است بر توجه بیشتر به چگونگی صادرات و واردات تاکید کرد.

بازگشت100 واحد راکد به چرخه تولید در کهگیلویه و بویراحمدایرنا ، 33 دقیقه پیشیاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که افزون بر 100 واحد راکد و نیمه فعال در بخش های مختلف صنعت، گردشگری و کشاورزی تاکنون در این استان به چرخه تولید و فعالیت مجدد بازگشته اند.

نماینده مجلس: ردیف اعتباری ویژه ای برای آزادراه تبریز - بازرگان اختصاص یافتایرنا ، 33 دقیقه پیشارومیه – ایرنا - نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال 96 ردیف اعتبار ویژه 1400 میلیارد ریالی برای احداث آزادراه تبریز – بازرگان اختصاص یافت.

50 میلیارد ریال اعتبار در سفر استاندار خوزستان به دزفول اختصاص یافتایرنا ، 33 دقیقه پیشدزفول - ایرنا - فرماندار ویژه دزفول گفت: در سفر استاندار خوزستان به دزفول 50 میلیارد ریال اعتبار به بهسازی بافت قدیم ، موزه دفاع مقدس و ساماندهی آرامستان دزفول اختصاص یافت.

نوید هواشناسی از بارش نسبتا خوب تا اواسط هفته آینده در خراسان جنوبیایرنا ، 33 دقیقه پیشبیرجند- ایرنا- کارشناس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی خراسان جنوبی گفت: بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر شروع فعالیت سامانه بارشی در ساعت های آینده در نیمه شرقی استان است که تا اواسط هفته آینده سبب بارش های نسبتا خوبی خواهد شد.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی: دولت یازدهم نگذاشت اقتصاد ایران مانند ونزوئلا شودایرنا ، 33 دقیقه پیشتهران- ایرنا- صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در گزارش هایی نوشتند، امضای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در دولت یازدهم، نقطه پایانی بر سیر عقبگرد اقتصاد ایران و امیدبخش رشد آتی به شمار می رود.

دشمن نشان داد به تعهدات خود در برجام پایبند نیستایرنا ، 58 دقیقه پیشاندیمشک-ایرنا- امام جمعه اندیمشک گفت: به رغم تعهد و پایبندی ایران به مفاد توافق برجام دشمن نشان داد که تعهدی ندارد و بدعهدی امریکاییها درقبال این توافق به دنیا اثبات شد.

امام جمعه شیراز: ملت ایران تهدید را به فرصت تبدیل می کندایرنا ، 58 دقیقه پیششیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: ملت ایران با هدایت های مقام معظم رهبری هرگونه تهدیدی را به فرصت تبدیل می کند.