آخرین خبرهای «ایسنا»

استقلال خوزستان امروز برای لیگ هفدهم استارت می‌زندایسنا ، 1 ساعت پیشتمرینات استقلال خوزستان از امروز (جمعه) زیر نظر عبدالله ویسی آغاز می‌شود.

سرپرست فوتسال آذرخش: به خاطر تبعیض سازمان لیگ به میدان نرفتیمایسنا ، 1 ساعت پیشسرپرست تیم فوتسال آذرخش بندرعباس دلیل غیبت در بازی افتتاحیه لیگ را تبعیض سازمان لیگ در اجرای قانون دانسته است.

پژمان منتظری در تمرین استقلال حاضر شد + عکسایسنا ، 1 ساعت پیشمدافع ملی پوش استقلال در تمرین این تیم حاضر شد.

بختیار رحمانی هم شاگرد مجید جلالی شدایسنا ، 1 ساعت پیشبازیکن فصل قبل استقلال به پیکان پیوست.

رستمیان در ۲۵ متر تپانچه فینالیست شدایسنا ، 1 ساعت پیشهانیه رستمیان در ۲۵ متر تپانچه قهرمانی جوانان جهان در رتبه سوم ایستاد و به فینال راه یافت.

شروع لیگ برتر فوتسال با بی‌نظمی/ بازی افتتاحیه لغو شد!ایسنا ، 1 ساعت پیشبازی افتتاحیه لیگ برتر فوتسال به دلیل عدم حضور تیم آذرخش بندرعباس در زمین، برگزار نشد.

اشعار قرائت شده در مراسم عید فطر یک بیانیه سیاسی بودایسنا ، 1 ساعت پیشنائب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اشعار قرائت شده در مداحی پیش از مراسم نماز عید فطر در مصلی تهران این اشعار را یک بیانیه سیاسی و غیر متناسب با عید فطر توصیف کرد و با انتقاد از محتوای این اشعار گفت که تخطئه برجام تخطئه کل نظام است.

اولین پیروزی بانوان والیبال نشسته برابر قزاقستانایسنا ، 2 ساعت پیشتیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در دومین دیدار خود برابر قزاقستان به پیروزی دست یافت.

تابش: سمت‌گیری برنامه ششم، تقدم بهداشت بر درمان استایسنا ، 2 ساعت پیشنماینده مردم اردکان در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث مرکز خدمات جامع سلامت احمدآباد با اشاره به اهمیت بهداشت فردی و اجتماعی گفت: افزایش سطح خدمات بهداشتی برای تامین سلامت جسمانی و روانی یک جامعه ضرورت دارد و هر کشوری سعی دارد تا با ساماندهی سیاست‌های متعدد اجرایی و آموزشی، سطح بهداشت عمومی را افزایش دهد.

ما اهل تسنن را بسیار وفادار به نظام می دانیمایسنا ، 2 ساعت پیشرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: هیچگاه نباید وهابیت را مساوی با اهل سنت بدانیم و ما اهل تسنن را بسیار وفادار به نظام جمهوری اسلامی میدانیم و همواره در مناطق غربی و مناطق دیگر شاهد فداکاری ها و تلاش هایشان بوده ایم و روحانیت اهل تسنن در این موضوع، موضعگیری شفاف و صریح دارد.

راه‌اندازی اولین مجمع خیرین حمایت از تولید واکسن در کشورایسنا ، 3 ساعت پیشمعاون امور اجتماعی وزارت بهداشت گفت: اولین مجمع خیرین در حوزه تولید واکسن را بزودی راه‌اندازی خواهیم کرد که می‌تواند اقدام بسیار مؤثری در کشور باشد.

صادق گودرزی: اعتقادی به کاهش وزن در رده نوجوانان نداریمایسنا ، 3 ساعت پیشمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان با بیان اینکه جام یادگار امام معتبرترین تورنمنت این رده سنی در جهان است، گفت: کشورهای صاحب نامی همچون روسیه و آذربایجان با ترکیب اصلی خود به ایران آمده اند.

پایان رفت و آمدها در لیگ فوتسال!ایسنا ، 3 ساعت پیشباشگاه دبیری تبریز بالاخره با تیم پارسیان تهران به توافق رسید و امتیاز این تیم از تبریز خارج شد.

فناوری‌های نوین در اقتصاد چه نقشی دارند؟ایسنا ، 4 ساعت پیشاقتصاد از اجزا و مکانیزم‌ها یا ساز و کارهای بازار و برنامه‌ریزی همراه با سازماندهی تشکیل می‌شود که هدف تامین حداکثر نیازهای انسانی (مادی و ایمنی) را دنبال می‌کند. اگر شرایط و داده‌های زیرسیستم فناوری و اجتماعی فرهنگی اهداف و اصول آن را مورد نفی و تردید قرار ندهد.

توصیه باکا به خامس؛ رئال را ترک کنایسنا ، 4 ساعت پیشکارلوس باکا به ستاره کلمبیایی رئال مادرید توصیه کرد برای حضور بهتر در جام جهانی این تیم را ترک کند.

انتقاد حاجی بابایی از عدم اجرای قانون برنامه ششمایسنا ، 4 ساعت پیشرئیس کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم در نامه‌ای به رئیس مجلس با بیان اینکه قانون برنامه ششم هنوز برای اجرا به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ نشده، از وی خواست موضوع را پیگیری و دولت را به انجام تکلیف قانونی خود ملزم کنند.

چه کسانی آیت‌الله خامنه‌ای را ترور کردند؟ایسنا ، 4 ساعت پیشهفتم تیرماه، هنوز خبر ترور روز گذشته‌ی آیت‌الله خامنه‌ای داغ بود که ساختمان حزب جمهوری در خیابان سرچشمه‌ی تهران منفجر شد و شهید بهشتی به همراه ۷۲ نفر از اعضای حزب جمهوری به شهادت رسیدند. یک روز بعد محمد کچوئی رئیس زندان اوین به دست یکی از زندانیان به ظاهر تواب منافقین شهید شد. منافقین که از ۳۰ خرداد وارد فاز تقابل مسلحانه با جمهوری اسلامی شده بودند کمی بعد «واحد ویژه»ای برای ترورهای خود راه‌اندازی می‌کنند که دست به ترورهای موفق و ناموفق زیادی می‌زند.

عدم کارآمدی تصمیم جدید FATF برای ورود ایران به سیستم مالی جهانیایسنا ، 4 ساعت پیشپیام‌های دو پهلو در آخرین نشست گروه اقدام مالی (FATF) در اسپانیا نمی‌تواند دسترسی ایران به سیستم بانکی بین‌المللی را ارتقاء دهد.

دانشمندفر: بوکسورهای جوان کار سختی در تایلند دارندایسنا ، 4 ساعت پیشدبیر فدراسیون بوکس کسب مدال توسط تیم ملی جوانان بوکس در رقابت‌های قهرمانی آسیا را کار سختی اعلام کرد.

نگاهی به ۸۳ خرید هوایی جدید ایران + عکسایسنا ، 4 ساعت پیشپس از نهایی شدن قراردادهای خرید ۲۶۰ فروند هواپیما از سوی دو ایرلاین وابسته به دولت ایران در طول هفته‌های گذشته این بار نوبت به شرکت‌های هواپیمایی رسیده که به شکل مستقل وضعیت بازار را رصد کرده و به توافقاتی مهم دست یافته است.