منابع خبری

آخرین خبر های ایسنا

رشته سرمایه‌گذاری خارجی در دانشگاه بوعلی راه‌اندازی می‌شودایسنا ، 33 دقیقه پیشرئیس دانشگاه بوعلی‌سینا از پیگیری مسئولان این دانشگاه به منظور ایجاد رشته سرمایه‌گذاری خارجی در این دانشگاه خبر داد.

خروج هواپیماهای توپولف ۱۵۴ ،۱۳۴ و ایلوشین ۶۲ از ناوگان روسیهایسنا ، 36 دقیقه پیشوزارت دفاع روسیه در نظر دارد تا هواپیماهای توپولف ۱۵۴ ،توپولف ۱۳۴ و ایلوشین ۶۲ را از ناوگان هوایی خود خارج نماید.

دنیای اقصاد بی‌رحم است/ ثبت نام ۱۸ هزار بنگاه در جشنواره کارآفرینان برترایسنا ، 36 دقیقه پیشمدیرکل دفتر توسعه‌ کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ‌گفت که فناوری شمشیر دو لبه است.

واکنش کارگردان «کارت پرواز» به اظهارات اخیر دبیر فیلم فجرایسنا ، 41 دقیقه پیشکارگردان فیلم «کارت پرواز» در پی اظهارات اخیر دبیر جشنواره‌ی فیلم فجر تاکید کرد که من به استناد صحبت‌های اخیر عماد افروغ در گفت‌وگو با فریدون جیرانی صحبت می‌کنم.

ایثار آن عزیزان نزد ملت ایران فراموش‌ناشدنی استایسنا ، 45 دقیقه پیشآیت‌الله العظمی یوسف صانعی به‌مناسبت شهادت جمعی از نیروهای خدوم آتش‌نشانی و امدادی پیامی را منتشر کرد.

نیکزاد: پائین‌ترین رشد نقدینگی در زمان دولت احمدی‌نژاد بودایسنا ، 48 دقیقه پیشوزیر سابق راه و شهرسازی می‌گوید: اگر (دولت یازدهم) مسکن مهر سه چهار شهر جدید را جمع می‌کرد، شیرینی آن در کام مردم می‌ماند.

وصل مجدد تلفن های محدوده پلاسکو/تعیین تکلیف برای خط های تلفن پاساژایسنا ، 57 دقیقه پیشمدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات از وصل مجدد خطوطی که در محدوده پاساژ پلاسکو قطع شده بودند خبر داد.

دانشگاه‌ها را به مرکز خلق ثروت تبدیل کنیمایسنا ، 58 دقیقه پیشمعاون امور استان‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: خلق ثروت در استان زنجان با به‌کارگیری ظرفیت‌های عظیم دانشگاه‌ها و دانشجویان این استان امکان‌پذیر خواهد بود.

۲۳واحد تولیدی بزرگ لرستان در ستاد اقتصاد مقاومتی استان بررسی شدندایسنا ، 59 دقیقه پیشمعاون وزیر کشور گفت: ۲۳واحد تولیدی بزرگ لرستان در ستاد اقتصاد مقاومتی استان بررسی شدند.

اطلاعیه رسمی درباره‌ی وضعیت پیش‌فروش فیلم فجرایسنا ، 1 ساعت پیشروابط عمومی جشنواره فیلم فجر اعلام کرد که "با توجه به استقبال گسترده از پیش فروش اینترنتی بلیت‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، سامانه پیش‌فروش اینترنتی برای کاربران تهرانی به همین دلیل در ساعات اولیه برای خرید بلیت دلخواه، با اختلال مواجه شده که ضمن پوزش، اعلام می‌شود پیش‌فروش بلیت‌ها در تهران ساعت ۱۲ شب دوشنبه ۴ بهمن ماه به پایان خواهد رسید و زمان کافی برای مراجعه و پیش‌خرید بلیت‌ها وجود دارد."

ادبیات معاصر ایران برای مردم جهان ناشناخته استایسنا ، 1 ساعت پیشنویسنده «قصه‌های مجید» بابیان این‌که متأسفانه باید آشنایی نداشتن مردم دنیا با ادبیات معاصر ایران را یک حقیقت قطعی بدانیم، گفت: ادبیات امروز ایران با رویدادی تلخ به نام چیرگی مطلق ترجمه بر تألیفات داخلی است.

همکاری شرکت اکتشاف با کشورهای خارجی برای اکتشاف نفت و گاز در این کشورهاایسنا ، 1 ساعت پیشمدیر اکتشاف شرکت ملی نفت از همکاری این شرکت با کشورهای خارجی برای اکتشاف نفت و گاز خبر داد و گفت: موضوع جزو برنامه‌های آینده خواهد بود و معتقد هستم همه شرکت‌های ایرانی باید ۲۰ درصد کار خود را در خارج از کشور انجام دهند.

تاثیر یکساله برجام بر صنعت، معدن و تجارت ایران چه بود؟ایسنا ، 1 ساعت پیشاجرای برجام با نتایج مختلفی در بخش صنعت، معدن و تجارت ایران همراه بوده که به طور عمده می‌توان توسعه فعالیت‌های تجارت خارجی، افزایش میزان سرمایه‌گذاری خارجی، ایجاد و تامین مالی از بانک‌های خارجی و نیز توسعه بخش صنعت، معدن و تجارت کشور را از جمله پیامدهای این اتفاق دانست.

بزرگداشت‌های موسوی در جشنواره‌ی فیلم فجرایسنا ، 1 ساعت پیشبزرگداشت «غلامرضا موسوی» در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برگزار خواهد شد.

نمره 20 دانشگاه زنجان در زمینه اجرای پروژه‌های دانشگاهیایسنا ، 1 ساعت پیشرئیس دانشگاه زنجان گفت: طی بازدیدی که مسئولان از دانشگاه زنجان داشتند، این دانشگاه در اجرای پروژه‌های دانشگاهی نمره 20 را از مسؤولان دریافت کرده است.

آزادراه تهران – شمال بتنی ساخته می شودایسنا ، 1 ساعت پیشافزایش قابل توجه قیمت سوخت در ایران به دنبال اجرای طرح هدفمندی یارانه ها باعث شده قیمت محصولات وابسته به نفت نیز در قیاس با سال های گذشته رشد قابل توجهی پیدا کند و از این رو دیگر مانند آنچه در گذشته مطرح بوده، ساخت جاده های ایران با آسفالت و قیر چندان به صرفه نیست و می توان از گزینه های دیگری برای جایگزین کردن آن کمک گرفت.

جایگاه مناسبی در صدور خدمات فنی مهندسی داریمایسنا ، 1 ساعت پیشمدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: باید از ظرفیت‌های بزرگ خدمات فنی مهندسی کشور در بحث صادرات با توجه به توافقات صورت گرفته استفاده شود.

در مقابل اتوبانِ بازِ واردات، برای صادرات چراغ‌قرمز فراوان استایسنا ، 1 ساعت پیشوزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات با انتقاد از مشکلات موجود در سیستم اداری واردات و ‌صادرات کشور گفت: امروز اتوبان واردات باز و در مسیر صادرات چراغ قرمز و موانع و پیچ‌های بسیار وجود دارد که باید این رویه اصلاح شود.

اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات در شانزدهمین دوره آغاز شدایسنا ، 1 ساعت پیشرئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات در شانزدهمین دوره خبر داد و گفت: آغاز عملیات شانزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات، روز جمعه اول بهمن ماه سال ۹۵ از استان فارس خواهد بود و تا اردیبهشت ماه ۹۶، اعزام‌ها ادامه دارد.

دومین روز حادثه پلاسکوایسنا ، 2 ساعت پیش.