منابع خبری

آخرین خبرهای «ایسنا»

توسعه کامل ذخایر نفتی در گرو جذب سرمایه خارجیایسنا ، 2 ساعت پیشیک کارشناس اقتصادی با اشاره به اهمیت و لزوم توسعه کامل ذخایر نفتی و گازی اظهار کرد: تحقق این موضوع در گرو جذب سرمایه خارجی است.

حل مشکل بیکاری و مهار قاچاق باید اولویت اول باشدایسنا ، 2 ساعت پیشیک مقام مسئول کارگری تاکید دارد که دولت در سال ۱۳۹۶ برای بیکاری فارغ التحصیلان چاره اساسی بیندیشد و مقابله با پدیده قاچاق را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهد.

دستگاه بخور خانگی برای تنظیم رطوبت موزه!ایسنا ، 4 ساعت پیشمجموعه فرهنگی- تاریخی سعدآباد در سومین روز از بهار میزبان جمعیت زیادی برای بازدید از 16 موزه‌ این مجموعه بود و بنا بر اعلام روابط عمومی سعدآباد در نخستین روز از تعطیلات نوروز حدود 40 هزار نفر از این مجموعه دیدن کرده‌اند.

زیویه؛ گنجینه‌ای همچنان رو به اضمحلالایسنا ، 4 ساعت پیشقلعه، ارگ، دژ، هر قدر هم که عظیم و مستحکم باشد، وقتی که نفوذپذیر و فتح شد، از همان لحظه تا صدها و هزاران سال بعد، زیر دست و پا می‌افتد و با گام‌های مهاجمان تا عابران، از نسل‌های محتلف، پیوسته لگدمال می‌شود؛ تا روزی که کاملا مضمحل می‌شود. دژ باستانی زیویه در کردستان، یک نمونه از این ارگ‌هاست که سال‌هاست روند نابودی آن شتاب گرفته است.

استقلال ۹۵؛ از فرش تا عرشایسنا ، 5 ساعت پیشآبی‌های پایتخت در سال ۹۵ اتفاقات جالبی از جمله تغییر مدیرعامل، سرمربی و محرومیت از پنرجه نقل و انتقالاتی را تجربه کردند و در این میان پیروزی برابر پرسپولیس و حذف السد قطر از شیرین‌ترین اتفاقاتی بود که برای هواداران این تیم رقم خورد.

رضوی: ایران تیم چندملیتی قطر را حسابگرانه شكست دادایسنا ، 5 ساعت پیشیک كارشناس فوتبال، پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر قطر را حسابگرانه توصیف كرد.

خودروسازان به وعده خود عمل کنندایسنا ، 5 ساعت پیشعضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: در سال جدید خودروسازان به وعده خود مبنی بر تولید خودروهای جدید و با کیفیت برای استفاده عامه مصرف‌کنندگان عمل کنند.

اینجا خانه «تولستوی» استایسنا ، 6 ساعت پیشحس عجیبی است که بعد از یک قرن وارد خانه‌ «لئو تولستوی»، اسطوره ادبیات کلاسیک روسیه شوی و پا جای پای او بگذاری، درون آینه‌ای که او هر روز خودش را نگاه می‌کرده، خیره شوی و در هوای باغ پشت خانه‌اش نفس بکشی.

معرفی ۳۹۶ مرکز بین‌راهی متخلف به مراجع قضایی و تعطیل شدن ۱۵۶ موردایسنا ، 6 ساعت پیشمسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: از ابتدای اسفند سال گذشته تاکنون، بازرسان بهداشت محیط وزارت بهداشت، ۹۴۰ هزار مورد بازرسی بهداشتی در کشور انجام داده‌اند و در جریان این بازدیدها ۱۴ هزار مرکز و مکان متخلف به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

محور هراز تا 48 ساعت آینده یکطرفه استایسنا ، 9 ساعت پیشمسئول مرکز مدیریت راه استان مازندران گفت: محور هراز تا 48 ساعت آینده یک طرفه است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی: بروجرد به یک قطب گردشگری تبدیل شودایسنا ، 9 ساعت پیشرئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: بروجرد باید به یک قطب گردشگری در کشور تبدیل شود.

پاسداشت «روز بین‌المللی نوروز» در دفتر سازمان ملل در وین برگزار شدایسنا ، 9 ساعت پیشمراسم بزرگداشت روز بین‌المللی نوروز به همت نمایندگی دائم کشورمان در سازمان ملل متحد در وین روز جمعه چهارم فروردین در محل دفتر سازمان ملل در وین با حضور جمع زیادی از سفرا و نمایندگان کشورهای مختلف و رؤسای سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین و تعدادی زیادی از میهمانان و دوستداران فرهنگ و تمدن ایرانی برگزار شد.

تحریم‌های ضد ایرانی وزارت امور خارجه آمریکاایسنا ، 9 ساعت پیشوزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد تحریم‌هایی را علیه 30 فرد یا شرکت خارجی به علت انتقال فناوری حساس به ایران اعمال کرده است.

گزارش ستاد انتخابات کشور از پنجمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهاایسنا ، 10 ساعت پیشستاد انتخابات کشور گزارش پنجمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را منتشر کرد.

بازماندن بانوان فوتبالیست به فینال رقابت‌های سوچیایسنا ، 10 ساعت پیشتیم ملی فوتبال جوانان بانوان کشورمان امروز - جمعه - مقابل روسیه تن به شکست داد.

سانحه رانندگی برای یک والیبالیست در جاده مشهدایسنا ، 11 ساعت پیشبازیکن تیم والیبال کاله دچار سانحه رانندگی شد.

تصادف زنجیره ای در محور مشهد نیشابور‎ایسنا ، 11 ساعت پیشظهر امروز جمعه ۴ فروردین در آزاد راه مشهد به نیشابور به علت وجود مه غلیظ در کیلومتر 30 و 40 این آزادراه باعث برخورد بیش از ۱۰۰ خودرو ، که در پی آن ۶۷ مصدوم و یک کشته به جای گذاشت.

امدادرسانی به حادثه‌دیدگان تصادف زنجیره‌ای مشهد/ شمار مصدومان به ۵۹ نفر رسیدایسنا ، 12 ساعت پیشسخنگوی سازمان امداد و نجات آخرین روند امدادرسانی به حادثه‌دیدگان تصادف زنجیره‌ای مشهد را تشریح کرد.

اگر اضافه وزن دارید میوه را جایگزین شیرینی کنیدایسنا ، 12 ساعت پیشمدیرکل دفتر طب سنتی، ایرانی-اسلامی وزارت بهداشت با بیان اینکه در موقع خوردن آجیل و تنقلات همچنین میوه‌ها تنها از یک نوع مصرف کنیم، گفت: شیرینی‌های ساده مثل نخودچی یا برنجی گزینه‌های بهتری هستند. اگر اضافه وزن دارید میوه را جایگزین شیرینی کنید.

اصلاح نظام بانکی امسال در دستور کار دولت است/ ظرف یک سال نمی‌توان اقتصاد کشور را متحول کردایسنا ، 12 ساعت پیشمعاون اول رییس جمهور گفت: یکی از اولویت های اصلی امسال بهبود فضای کسب و کار است و باید همه بخش ها بر این موضوع تمرکز کرده و ارزیابی عملکرد دستگاه ها نیز باید مبتنی بر همین موضوع باشد.