منابع خبری

آخرین خبر های ایسنا

ثبت 132 آزمایشگاه در لرستان 27 دقیقه پیشرئیس شورای پژوهشی دانشگاه آزاد لرستان عنوان کرد: 132 آزمایشگاه ثبت شده در استان وجود دارد.

ارائه خدمات روان‌شناختی، مهمترین اولویت مرکز مشاوره دانشگاه پیام نور 33 دقیقه پیشمعاون فرهنگی،اجتماعی دانشجویی دانشگاه پیام نور ارائه خدمات روان شناختی به دانشجویان را یکی از اولویت های مهم مرکز مشاوره دانشگاه اعلام کرد.

اجرای طرح «نهضت رضوی» در دانشگاه ها 36 دقیقه پیشرئیس اداره قرآن و عترت معاونت فرهنگی وزارت علوم با اشاره به پیش بینی طرح «نهضت رضوی» در وزارت علوم، گفت: یکی از ارکان این طرح «تشرف رضوی» است که دوسوم هزینه های سفر به مشهد مقدس برای دانشجویان توسط وزارت علوم و دانشگاه پرداخت خواهد شد.

تولید واکسن تب برفکی به اندازه نیاز کشور/برای صادرات آماده می‌شویم 41 دقیقه پیشرییس موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی‌ گفت: واکسن تب برفکی به اندازه نیاز کشور تولید می‌شود.

معمای ژنتیکی 51 میلیون ساله نظریه داروین حل شد 44 دقیقه پیشیک معمای 51 میلیون ساله در مورد ژن مسئول خصوصیات باروری در نوعی گل که پرفسور چارلز داروین 150 سال پیش مطرح کرده بود، توسط دانشمندان انگلیسی کشف شد.

اروپا اولین مشتری فولاد ایران 1 ساعت پیشآمارها نشان می‌دهد که قریب به ۵۰ درصد از فولاد ایران به کشورهای اروپایی همچون ایتالیا، اسپانیا و آلمان صادر می‌شود که این موضوع این قاره را به عنوان عمده ترین مشتری فولاد ایران نشان می‌دهد.

پیکر پدر شهیدان منصوری تشییع شد 1 ساعت پیشپیکر پدر شهیدان محمد و نعمت‌الله منصوری نوش‌آبادی بر روی دستان مردم نوش‌آباد تشییع و به خاک سپرده شد.

«دره شیطان» نمایشی از افکار پنهان 1 ساعت پیشنمایش «دره شیطان» به کارگردانی پونه عبدالکریم‌زاده و مصطفی موسوی‌منش زمستان امسال به صحنه می‌رود.

ظریف با نخست‌وزیر ژاپن دیدار و گفت‌وگو کرد 4 ساعت پیشوزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (پنج‌شنبه) به وقت محلی در ادامه برنامه‌های روز دوم کاری خود در توکیو، به ساختمان نخست‌وزیری ژاپن رفت و با بالاترین مقام اجرایی این کشور دیدار و رایزنی کرد.

تاثیر سرما روی تلفن‌های همراه 4 ساعت پیشبرخی افراد از این موضوع که تلفن‌های همراهشان هنگام قرار گرفتن در برابر هوای سرد دچار مشکل شود، ابراز نگرانی می‌کنند. البته باید توجه داشت که دما برروی عملکرد باتری گوشی‌ها بی‌تاثیر نیست.

تاکید بر حضور جدی‌تر ژاپن در بازارهای ایران 4 ساعت پیشوزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دومین روز سفر خود به توکیو به وزارت اقتصاد، تجارت و صنعت (متی) ژاپن رفت و با «هیروشیگه سکو» وزیر این وزارتخانه دیدار و رایزنی کرد.

دیدار سفیر ایران با وزیر خارجه اوگاندا 5 ساعت پیشسید مرتضی مرتضوی سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در اوگاندا طی تشریفات رسمی، رونوشت اعتبارنامه خود را به «سام کاهامبا کوتسا» وزیر امور خارجه اوگاندا تقدیم کرد.

پرداخت وام اشتغال با بهره ۴ درصد به روستاییان 5 ساعت پیشمهمترین رویدادهای هفته جاری به تشکیل اولین نشست کارگروه تخصصی مزد، برگزاری نشست منطقه‌ای سازمان جهانی کار و تصویب لایحه اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار منابع صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی اختصاص داشت.

نگاهی به مفهوم «اتمسفر» در نقاشی‌های یک هنرمند 5 ساعت پیشیک هنرمند مجموعه‌ای از نقاشی‌هایش را که با نگاهی به نظریه «اتمسفر» خلق شده‌اند، به‌نمایش می‌گذارد.

آقاعلی‌نژاد: مدیران اعتقادی به مربیان بدنساز متخصص ندارند 6 ساعت پیشیک مدرس و مربی بدنساز معتقد است: هنوز مدیران باشگاه‌ها و تیم‌های ملی به مربی بدنساز آکادمیک و با دانش روز به عنوان یک ضرورت در کنار کادرفنی نگاه نمی‌کنند و اعتقادی به این مساله ندارند.

لباس شبه‌فضایی ناسا برای ماموریت‌های تمرینی+تصاویر 6 ساعت پیشیکی از مدارس برتر آمریکا موفق به طراحی یک لباس فضایی شده که برای ماموریت‌های تمرینی سفر به مریخ در هاوایی مناسب است.

چرا کودکان دروغ می‌گویند؟ 6 ساعت پیشکارشناسان در مطالعات مختلف به بررسی این موضوع پرداختند که چه نوع روش تربیتی والدین بیشتر کودکان را به دروغ گفتن ترغیب می‌کند.

صبحانه کاری ظریف و اعضای گروه پارلمانی دوستی حزب حاکم لیبرال دمکرات ژاپن 7 ساعت پیشوزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران صبح پنجشنبه (به وقت محلی) در ادامه سفر خود به ژاپن با حضور در یک صبحانه کاری، با اعضای گروه پارلمانی دوستی حزب حاکم لیبرال دمکرات(ال.دی.پی) ژاپن دیدار کرد.

زعفران‌های تقلبی در دستفروشی‌ها و مترو 7 ساعت پیشکارشناس اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: مصرف کنندگان برای اطمینان از سلامت زعفران، باید آن را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنند و به مشخصات برچسب که شامل تاریخ تولید، انقضاء، پروانه ساخت، آدرس واحد تولیدی همراه با شماره تماس و آرم سازمان غذا و دارو است، دقت کنند.

وجود 160 میلیون سیم‌کارت فعال در ایران 7 ساعت پیشجدیدترین آمارهای وزارت ارتباطات گویای آن است که تا پایان شهریور ماه سال جاری در ایران بیش از ۱۵۰ میلیون و ۳۰۰ هزار سیم‌کارت واگذار شده و ۷۸.۶ میلیون سیم‌کارت فعال وجود داشته است.

ابعاد هفت‌گانه فعالیت امام حسن عسکری (ع) 7 ساعت پیشدر هشتم ربیع الاول آفتاب امامت غروب می‌کرد، زیرا خداوند این گونه مقدّر کرده بود که این آفتاب از پس پرده غیبت صغرا و سپس غیبت کبرا پرتو افشانی کند. از این رو امام حسن عسکری(ع) بر دو بینش بسیار مهم تأکید کردند؛ ابتدا، تأکید بر شناخت غیبت و گرفتن بیعت برای ولی الله اعظم امام منتظر(عج)، دوم، تحکیم شالوده‌های مرجعیت دینی.

تکمیل پیست چوبی ساری به 16 میلیارد اعتبار نیاز دارد 8 ساعت پیشمعاون فنی و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درباره آخرین وضعیت پروژه پیست چوبی ساری گفت: برای تکمیل پیست چوبی ساری به 16 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که در صورت تامین منابع مالی، اواخر سال 96 این پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید.

تاثیر 8 ساعت بازی ویدئویی روی بینایی کودکان 8 ساعت پیشیک پژوهش جدید نشان می‌دهد که انجام بازی‌های ویدئویی اکشن می‌تواند برای کودکان کم بینا مفید باشد.

برنامه گالری‌های تهران برای پایان پاییز 8 ساعت پیشگالری‌ها، فرهنگسراها و مراکز هنری تهران در روزهای پایانی پاییز ۱۳۹۵ با نمایشگاه‌هایی از هنرهای تجسمی میزبان علاقه‌مندان به هنر هستند.

علت تاخیر پخش سریال مهران غفوریان چه بود؟ 8 ساعت پیشمجموعه طنز «هم‌سایه‌ها» به کارگردانی مهران غفوریان، پس از یک هفته تاخیر نسبت به زمان رسمی اعلام پخش، از شنبه 20 آذر روی آنتن می‌رود. مهران غفوریان، سریال هم‌سایه‌ها را مدتی است کارگردانی می کند تا آن را برای شب‌های بلند پاییز آماده کند.

کار دشوار یاران جهانبخش برای صعود/ یونایتد و مورینیو به دنبال پیروزی 9 ساعت پیشآلکمار که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد کار سختی در لیگ اروپا دارد و اگر می خواهد به دور بعد راه پیدا کند باید بتواند تیم آماده زنیت را در هلند شکست بدهد.

اتاق فرمان فرهنگی کشور در آستانه 34 سالگی 9 ساعت پیششورای عالی انقلاب فرهنگی که در راستای بروز تحول بنیادین در روند آموزش و ساماندهی امور فرهنگی و توسعه و تعمیق فعالیت‌های انقلاب فرهنگی پس از انقلاب تشکیل شد، در حال ورود به سی و چهارمین سال تاسیس خود است.

سرگروهی بورسیا دورتموند و صعود سویا در لیگ قهرمانان 9 ساعت پیشرئال مادرید با توقف برابر بورسیادورتموند، به عنوان تیم دوم گروه به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.

مسکن تا ۵ سال دیگر در رکود می‌ماند 10 ساعت پیشاقتصاد کشور نسبت به قبل از تحریمها ۱۶۰ میلیارد دلار کوچک شده و پول نفت دیگر به بخش مسکن تزریق نمی شود، چرا که باید به دو صندوق بازنشستگی اختصاص یابد. از سوی دیگر قوانین بازدارنده دست و پای فعالان بخش مسکن و ساختمان را بسته و انتظار نمی رود که این بخش تا پنج سال آینده وارد رونق شود.

گلایه قناعتی از ترافیک این شب‌های تهران 10 ساعت پیشعضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از وضعیت ترافیک این شب‌های پایتخت گلایه کرد و از پلیس راهور خواست تا چاره ای برای حل این مشکل بیندیشد.

روایتی متفاوت از یک آزاده را ببینید 11 ساعت پیشدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت میزبان مستند "میان این روزها ایستاده‌ام"، آخرین ساخته فرهاد درودگر است که گفته می‌شود، روایتی متفاوت از آزادگان را به تصویر کشیده است.

پایان دور مقدماتی تور تنیس روی‌میز اصفهان 11 ساعت پیشدور مقدماتی تور ایرانی تنیس روی میز اصفهان به پایان رسید و 64 نفر راه یافته به جدول اصلی مسابقات مشخص شدند.

مصوبه کمیسیون تلفیق برنامه ششم برای مبارزه با بیوتروریسم 11 ساعت پیشسخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم از مصوبه روز چهارشنبه این کمیسیون برای تشکیل کمیسیون ویژه امنیت زیستی و تدوین طرح مبارزه با بیوتروریسم در دستگاه‌های اطلاعاتی خبر داد.

آمریکا و برخی طرف‌ها تقویت‌کننده تروریسم و داعش هستند 11 ساعت پیشدستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، با تاکید بر لزوم اتحاد کشورهای جهان در جلوگیری از افراطی‌گری و خشونت، گفت: اگر امروز کشورهای جهان متحد با هم جلوی افراطی‌گری و خشونت نایستند، جهان ناامنی خواهیم داشت.

صعود اسکواش‌بازان به نیمه‌نهایی مسابقات بین‌المللی شهدای نیروی دریایی 11 ساعت پیشسجاد زارعیان از میان اسکواش‌بازان ایرانی به نیمه نهایی مسابقات بین‌المللی اسکواش یادواره شهدای نیروی دریایی صعود کرد.

تغییر تاریخی در فوتبال/فیفا ویدئو چک را رسمی کرد 12 ساعت پیشبا تایید فیفا، سیستم ویدئو چک برای اولین‌بار در جام جهانی باشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کمیجانی مطرح کرد: احتمال تغییر در اسکناس‌ها با تبدیل ریال به تومان 12 ساعت پیشقائم‌مقام بانک مرکزی مصوبه اخیر هیأت دولت درباره تغییر واحد پول از ریال به تومان را، در راستای احترام به عرف جامعه عنوان و اعلام کرد که با اجرایی شدن آن، امکان ایجاد تغییراتی در اسکناس‌های جدید وجود دارد.

عدم استقبال تجار از خطوط دریایی صادرات/ قرار گرفتن صادرکنندگان نمونه در کریدور سبز مالیاتی 12 ساعت پیشمعاون توسعه صادرات سازمان توسعه تجارت ایران با تاکید بر این‌که ناقوس دوران پسانفتی در ایران به صدا درآمده است، گفت: بسته های حمایتی یکی از پیش‌نیازهای توسعه صادرات است.

اسلام بهترین مکتب برای تدوین حقوق بشردوستانه است 12 ساعت پیشرئیس جمعیت هلال احمر کشور بر لزوم ارایه مباحث علمی اسلام در خصوص حقوق بشردوستانه تاکید کرد.

آیت‎الله مکارم شیرازی: فرهنگ، مهمترین گمشده حقوق بشر امروز است 12 ساعت پیشآیت‎الله‎العظمی ناصر مکارم شیرازی بر لزوم توسعه فرهنگی در زمینه رفع آسیب‎های مرتبط با فرهنگ حقوق حقیقی بشر تاکید کرد.

دیدار تیم‌های والیبال عمران ساری و پیکان تهران 12 ساعت پیشدیدار تیمهای والیبال عمران ساری با نتیجه ۳ بر یک به نفع تیم پیکان تهران انجام شد.

خاستگاه حرکات تروریستی و تندروی‏‎های مذهبی، کج‌فهمی‎های درون جهان اسلام و توطئه دشمنان است 12 ساعت پیشمدیر حوزه‎های علمیه سراسر کشور گفت: مشکلاتی که امروز در جهان اسلام شاهد هستیم و این‌که در مناطقی شاهد شکل‌گیری حرکات تروریستی و تندروی‏‎های مذهبی بی‎جا شده‏ایم که هم درگیری‎های ناصوابی انجام شده است و حقوق اسلامی و موازین مهم فقهی زیرپا گذاشته می‎شود، از دید ما دارای دو خاستگاه جهالت و کج فهمی‎های درون جهان اسلام و دیگری توطئه دشمنان است.

تعرفه واردات خودرو برای سال آینده ثابت ماند 13 ساعت پیشتعرفه واردات انواع خودروی سواری در سال آینده (1396) اعلام شد.

فیلم موسوم به چالش مانکن یک مستند شبیه‌سازی شده است 13 ساعت پیشدر پی ادامه واکنش‌ها نسبت به انتشار فیلمی در فضای مجازی که اجرای نمایش "چالش مانکن" را در یک اتاق عمل نشان می‌دهد، رییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت توضیحات بیشتری در این باره ارائه داد.

تصادف بی‌آرتی با مامور پلیس 14 ساعت پیشسخنگوی اورژانس تهران از تصادف اتوبوس بی‌آرتی با مامور پلیس راهنمایی و رانندگی در مرکز تهران خبر داد.

چند خبر از حوزه‌های تجسمی و موسیقی 14 ساعت پیشاولین همایش علمی هفتمین پروژه «هنر محیطی کوچ‌رو» در جزیره قشم آغاز شد.

نتایج هفته دهم لیگ برتر والیبال/ پیکان و بانک سرمایه با برد به استقبال یکدیگر می‌روند 14 ساعت پیشبانک سرمایه و پیکان با برتری برابر حریفان خود در هفته دهم لیگ برتر والیبال تعیین قهرمان نیم‌فصل را به هفته یازدهم موکول کردند.

سفر نهاوندیان به سوییس برای دیدار و گفت‌وگو با رییس جمهور و بانکداران این کشور 15 ساعت پیشمحمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور عصر امروز برای دیدار و گفت‌وگو با رییس جمهور و بانکداران سوییس عازم این کشور شد.

۳۰ عکس به بخش نمایشگاه راه پیدا کردند 15 ساعت پیشدبیر بخش ‌عکس و پوستر جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: ۳۰ عکس از ۱۸ عکاس در بخش نمایشگاه به‌نمایش گذاشته می‌شود.

ابتکار: آیین‌نامه اعمال محدودیت برای مصرف کیسه‌های پلاستیکی به‌زودی تصویب می‌شود 15 ساعت پیشمعاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه دریاها در معرض تهدید جدی پلاستیک‌ها و میکروپلاستیک‌ها قرار دارند، از تصویب آیین‌نامه‌ مربوط به اعمال محدودیت‌هایی برای مصرف کیسه‌ها و بطری‌های پلاستیکی در دولت خبر داد.

معاون سیاسی جدید وزارت کشور تعیین شد 15 ساعت پیشسخنگوی وزارت کشور گفت: علی اصغر احمدی به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور تعیین شد.

سمات عضو کمیته اجرایی شرکت‌های سپرده‌گذاری آسیا و اقیانوسیه شد 15 ساعت پیششرکت سپرده‌گذاری مرکزی ایران(سمات) با کسب اکثریت آراء برای نخستین‌بار به عضویت شرکت‌های سپرده‌گذاری آسیا و اقیانوسیه درآمد.

هالیوود در هشتی! 15 ساعت پیشیک هنرمند مجموعه‌ای از نقاشی‌های دیجیتال خود را که ترکیبی از تصاویر سینمای کلاسیک هالیوود و المان‌های هنر و معماری شرق هستند، به‌نمایش می‌گذارد.

عیادت فرخ‌نژاد و استاندار سابق خوزستان از جانباز آبادانی + عکس 15 ساعت پیشحمید فرخ‌نژاد به‌همراه استاندار سابق خوزستان، به عیادت جانباز آبادانی رفتند.

جان تری در ۳۶ سالگی به پایان راه رسیده است؟ 15 ساعت پیشاسطوره فوتبال چلسی و انگلیس در حالی ۳۶ ساله شد که به نظر می رسد او در حال رسیدن به خط پایان است.

اسدالله یکتا و همسرش به کربلا مشرف می‌شوند 15 ساعت پیشبه همت مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری، اسدالله یکتا بازیگر سینما به همراه همسرش، جمعه نوزدهم آذر 95 به نجف و کربلای معلی مشرف می‌شود.

سیف: تبدیل "ریال" به "تومان" از حذف صفر از پول ملی جداست 15 ساعت پیشبه دنبال مصوبه امروز هیات دولت مبنی بر تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان، رئیس کل بانک مرکزی توضیحاتی ارائه کرد و به شائبه‌های ایجاد شده پایان داد. طبق آنچه سیف اعلام کرده "تغییر واحد پول ملی با موضوع حذف صفر متفاوت است".

شکست پانیونیوس در جام حذفی در غیاب انصاری‌فرد و شجاعی 16 ساعت پیشپانیونیوس در جام حذفی یونان مغلوب میزبانش کیسامیکوس شد.

حمایت ایران از کریدور شمال_جنوب 16 ساعت پیشسفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه، حمایت ایران از پروژه شمال- جنوب را در راستای رونق تجارت منطقه‌ای و تقویت همکاری‌های فی‌مابین مورود تاکید قرار داد.

مسؤولان از اظهارنظر دانشجویان واهمه نداشته باشند 16 ساعت پیشمعاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در آیین گرامیداشت روز دانشجو، توأم بودن جلوه‌های عدالت‌خواهی و آزادی طلبی را از ویژگی‌های مهم حرکت‌های دانشجویی دانست.

مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبه 16 ساعت پیشوضعیت مبهم ایمنی مدارس و مهدهای کودک،آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک 96 ،الزام مجتمع‌های تجاری به پیوست ترافیکی،تاثیر نوسانات نرخ ارز بر بازار "دارو"، جریمه ۱۰۰۰ میلیارد تومانی بیمه‌ها،ابلاغ اعتبار ۶۰ میلیارد تومانی دارو، جهت کمک به بیماران بی‌بضاعت،راه‌اندازی VIP ویژه کارفرمایان خوش‌حساب تأمین اجتماعی و پیگیری اعطای تابعیت به کودکان دارای مادر ایرانی سرخط مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبه بودند.

بناکار: باخت‌های پشت سر هم تمرکز ما را از بین برده است 16 ساعت پیشتیم شهرداری تبریز در هفته دهم از مسابقات سوپر لیگ والیبال در ادامه روند نزولی خود این بار نیز با نتیجه 3 بر 2 مقابل پارسه تهران شکست خورد.

تولید نفت ایران تا عید به ارقام اعلامی اوپک می‌رسد 16 ساعت پیشمعاون شرکت ملی نفت با اشاره به تولید نفت ایران بعد از رفع تحریم‌ها گفت: بر اساس برنامه‌های که اعلام شده تولید نفت ایران به ارقامی که در اوپک عنوان شده می‌رسد.

نفرزاده: با تمرکز و کاهش اشتباهات، حریف را شکست دادیم 16 ساعت پیشتیم پارسه تهران در ادامه روند خوب خود در سوپر لیگ والیبال توانست تیم شهرداری تبریز را در یک بازی سخت با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد.

بهره برداری بی رویه از منابع طبیعی در اقتصاد و اشتغال مردود است 16 ساعت پیشرئیس دفتر پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اقتصاد و اشتغالی که با بهره برداری بی رویه از منابع طبیعی همراه باشد مردود است.

حسین خطیبی: عده‌ای جلوی پای رسول خطیبی سنگ انداختند 16 ساعت پیشسرمربی تیم ماشین سازی تبریز گفت: فردا با انجام بازی تهاجمی سه امتیاز بازی را به رسول خطیبی تقدیم می‌کنیم.

پژوهش‌ها با هدف جذب اعتبار انجام نگیرد/ارائه 6 پایان‌نامه در حوزه اقتصاد مقاومتی 16 ساعت پیشمعاون پژوهشی دانشگاه آزاد خرم‌آباد گفت: پژوهش‌ها نباید با هدف جذب اعتبار انجام گیرد، بلکه باید هدف کاربردی کردن تحقیقات و رسیدن به محصول و تجاری‌سازی آن باشد.

مراسم امضای تفاهم نامه بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت رویال داچ شل 16 ساعت پیشعصر امروز چهارشنبه ۱۷ آذر مراسم امضای تفاهم نامه بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت رویال داچ شل در راستای مطالعه توسعه میادین آزادگان جنوبی، یادآوران و کیش برگزار شد.

رونمایی از تندیس حاج‌ عبدالله والی 16 ساعت پیشاولین همایش روز جهانی داوطلب فزاینده‌ روحیه‌ حرکت‌های جهادی در سالن آمفی تأتر مجتمع فرهنگی قرارگاه جهادی امام رضا (ع) با حضور دبیر و مسئولین این قرارگاه و جمعی دانشجویان عرصه جهادی،بزرگان عرصه جهادی، دبیران کانون‌های جهاد و کارشناسان خانه جهاد برگزار و از فعالان عرصه جهادی به پاس زحمات‌شان تقدیر شد.

پوریا فیاضی: مقابل شهرداری تبریز آخرین بازی‌ام را برای پارسه انجام دادم 17 ساعت پیشبازیکن تیم والیبال پارسه تهران گفت: دیدار برابر شهرداری تبریز آخرین بازی بود که برای باشگاه انجام دادم. اگر خیلی زود مسئولان به تعهدات خودشان عمل نکنند از این تیم جدا می شوم.

نباید مجوزی برای برگزاری نمایشگاه در داخل شهر صادر شود 17 ساعت پیششهردار تهران با اشاره به عبور خطوط متروی در حال ساخت از منطقه 12، از تکمیل خطوط متروی این منطقه تا پایان سال خبر داد.

شکست گچساران و پیروزی سپاهان در هفته پنجم لیگ برتر هندبال 17 ساعت پیشهفته پنجم لیگ برتر هندبال چهارشنبه ۱۷ آذرماه با پنج دیدار پیگیری شد. تیم مدعی شهرداری کاشان توانست تیم صدرنشین گچساران را شکست دهد.

هفته دهم لیگ برتر والیبال/ شهرداری تبریز بازی برده را باخت 17 ساعت پیششهرداری تبریز با وجود اینکه دو ست از حریف خود پارسه پیش بود با نتیجه سه بر دو نتیجه را به حریف واگذار کرد.

پیگیری وضعیت درمانی استاد شجریان از سوی هاشمی رفسنجانی 17 ساعت پیشرئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جریان آخرین شرایط و روند درمانی استاد محمدرضا شجریان قرار گرفت.

توضیح سازمان استاندارد درباره یک خبر 17 ساعت پیشسامان ملی استاندارد درباره گفته‌های نایب رییس انجمن واردکنندگان خودرو با عنوان "سازمان استاندارد، استاندارد عمل نمی‌کند"، توضیحاتی ارائه کرد.

تحصیل در دانشگاه‌های نامعتبر خارجی؛ معضل حوزه آموزش پزشکی و وزارت علوم 17 ساعت پیشعضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه بررسی رتبه تمام دانشگاه‌هایی که در دنیا تأسیس می‌شوند، کار ساده‌ای نیست، از تحصیل دانشجویان در دانشگاه‌های نامعتبر خارجی به عنوان معضل حوزه آموزش پزشکی و وزارت علوم یاد کرد.

همکاری ب.ام‌.و و پلیس در دستگیری سارقان 17 ساعت پیشاداره پلیس سیاتل آمریکا با کمک شرکت خودروسازی ب.ام‌.و موفق شد یک سارق خودرو را که توسط فناوری این شرکت در داخل خودرو گیر افتاده بود، دستگیر کند.

چای قاچاق سلامت مردم را هدف گرفته است 17 ساعت پیشنماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: مردم چای های خارجی قاچاق را در سبد غذایی قرار ندهند، این نوع از چای ها فاقد آرم استاندارد و تاییدیه وزاراتخانه های بهداشت و کشاورزی هستند.

ضرورت پایش عوامل تشدیدکننده شکوفایی پلانکتونی در اب‌های ساحلی 17 ساعت پیشمعاون وزیر کشاورزی گفت: خلیج فارس یکی از مهم‌ترین تأمین‌کننده آبزیان خوراکی در جنوب کشور و حتی کل کشور است، در این راستا و به‌منظور حفظ سلامت اکوسیستم دریایی، پایش کیفی و کمی فیتوپلانگتون‌ها و عامل تشدیدکننده شکوفایی پلانکتونی در آب‌های ساحلی به‌صورت پیوسته از ضرورت‌های حفظ سلامت محیط‌ زیست است.

ثبت نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد آغاز شد 17 ساعت پیشدفترچه آزمون تحصیلات تکمیلی(کارشناسی ارشد و دکتری) دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 18 امروز منتشر می شود.

هخامنشیان یک‌بار پاسارگاد را مرمت کرده بودند 17 ساعت پیشکارشناسان ایرانی و ایتالیایی در نشست «مروری بر سه سال همکاری مشترک هیأت ایران و ایتالیا در حفاظت و مرمت از محوطه میراث جهانی پاسارگاد» از مرمت کاخ اختصاصی کوروش، تهیه بانک اطلاعی در پاسارگاد و دیگر مرمت‌ها گزارشی ارائه دادند.

جوایز نقدی جشنواره‌ی فیلم وحدت اسلامی اعلام شد 17 ساعت پیشجشنواره‌ی فیلم وحدت اسلامی بیش از یک میلیارد ریال جایزه نقدی اهدا می‌کند.

عباس کشتکاران درگذشت 17 ساعت پیشعباس کشتکاران، نویسنده، پژوهشگر و بنیان­‌گذار فصل‌نامه «واژه» درگذشت.

از سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذار حمایت لازم نشده است 17 ساعت پیشرئیس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه در ایران از سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذار حمایت لازم نشده است، گفت: در دنیا به‌دنبال ارتقا تولید و کاهش نرخ مالیاتی برای رونق رشد اقتصادی هستند و امروز اگر دولت قصد افزایش درآمدهای مالیاتی را دارد باید کاهش نرخ مالیاتی در بخش تولید را مد نظر قرار دهد.

جشن 10 سالگی تئاتر کودک و نوجوان رضوی برگزار شد 17 ساعت پیشمدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) گفت: جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی پس از ده سال برگزاری مستمر، به بلوغ کامل می‌رسد.

فراخوان معاونت علمی برای جذب سرمایه وقف خیرین در حوزه علم و فناوری 17 ساعت پیشمعاون علمی و فناوری رییس جمهور در همایش ملی یاوران وقف از اعلام فراخوانی برای جذب سرمایه وقف خیرین در حوزه علم و فناوری خبر داد.

میدان آزادگان در ژانویه به مناقصه گذاشته می‌شود 17 ساعت پیشمدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اتمام مهلت ارسال مدارک توسط شرکت‌های خارجی برای حضور در مناقصات جدید نفتی گفت: مناقصه میدان آزادگان در ژانویه برگزار شود.

برپایی 8 کارگاه آموزشی در جشنواره تئاتر کودک 17 ساعت پیشهمزمان با برگزاری بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، 8 کارگاه آموزشی با حضور مدرسانی از ایران و فرانسه برگزار می‌شود.

«وارونگی» در راه است 17 ساعت پیشبهنام بهزادی دومین پوستر فیلم سینمایی «وارونگی» را با طراحی خودش رونمایی کرد.

اعلام تاریخ اکران «سینما ـ نیمکت» در «هنر و تجربه» 17 ساعت پیش«سینما ـ نیمکت» ساخته محمد رحمانیان از 21 آذر ماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران خود را آغاز خواهد کرد.

فیلم‌ساز برگزیده‌ی عمار امسال چه تعداد فیلم ارایه کرد؟ 17 ساعت پیشمهدی نقویان، فیلمساز برگزیده چند دوره جشنواره عمار از ارسال پنج اثر از جمله «ساحره سوزان»، «بازی» و «من تکنوکرات هستم» برای حضور در هفتمین دوره این رویداد سینمایی- هنری خبر داد.

پیگیری احوال ولی‌الله شیراندامی توسط موسسه پیشکسوتان هنرمند 17 ساعت پیشمدیرعامل موسسه پیشکسوتان هنرمند تاکید دارد، در این موسسه اعتقاد داریم که هر چه برای هنرمندان پیشکسوت انجام بدهیم نمی‌توانیم، ذره‌ای از خدمات و تلاش‌های 50  یا 60  ساله هنری آنان را جبران کنیم.

شهرداران از آغاز پروژهای جدید خودداری کنند 18 ساعت پیشقائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت:شهرداران نباید تا زمانی که پروژهای نیمه تمام شهری به پایان نرسیده و بودجه لازم برای اجرای پروژهای جدید تخصیص نیافته است پروژه جدیدی را آغاز کنند.

بیمه واقعی می‌خواهیم/پزشکان شرکت در انتخابات نظام پزشکی را وظیفه خود بدانند 18 ساعت پیشرئیس جامعه جراحان ایران با بیان اینکه اگر بیمه امروزی را نداشتیم در وضعیت بهتری بودیم، گفت: بیمه ما میلیاردها تومان به بیمارستان‌ها، پزشکان، بیماران و .. بدهکار است، تعداد پزشکانی که مدت‌ها حقوق نگرفته‌اند کم نیست و  این درماندگی و ورشکستگی برای بیمه، بیمه نمی‌سازد.

واکنش وزارت بهداشت به «چالش مانکن در اتاق عمل» 18 ساعت پیشدر پی ادامه واکنش‌ها نسبت به انتشار فیلمی در فضای مجازی که اجرای نمایش چالش مانکن را در یک اتاق عمل نشان می‌دهد، مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت توضیحاتی را در این‌باره ارائه داد.

خطر انقراض در کمین پلنگ و یوزپلنگ ایرانی 18 ساعت پیشمدیرکل حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پلنگ و یوزپلنگ در چرخه غذایی طبیعت ایران از حساسیت بیشتری برخوردار هستند و در خطر بالای انقراض قرار دارند.

ثبت 313 اختراع برای حضور در جشنواره اختراعات رویش کوهرنگ 18 ساعت پیشرییس بنیاد نخبگان استان قم گفت: 313 اختراع از 8 استان به دبیرخانه جشنواره اختراعات رویش کوهرنگ در قم ارسال شده است.

تخفیف یک نشر برای روز دانشجو 18 ساعت پیشبه مناسبت روز دانشجو، کلیه کتاب‌های الکترونیک سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) با ۲۰ درصد تخفیف ویژه در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرند.

رقابت 500 شرکت‌کننده در مرحله کشوری مسابقه فن‌آورد 18 ساعت پیشبا آغاز مرحله نهایی سومین دوره مسابقه فن‌آورد 500 شرکت کننده در 7 رشته به رقابت پرداختند.

آشنایی با فبلت جدید میزو+عکس 18 ساعت پیششرکت چینی میزو از جدیدترین اسمارت فون خود با نام ام 5 نوت که به نوعی دنباله رو محصولات سابقش است، رونمایی کرد.