آخرین خبرهای «ایسکانیوز»

تذکر ۲۵ نماینده به رئیس‌جمهور درباره ممنوعیت واردات برنجایسکانیوز ، 1 ماه پیشعضو هیئت‌رئیسه مجلس تذکر نمایندگان به رئیس‌جمهور و مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

60 هدف داشتیم اما با ۶ موشک ۳ هدف را زدیمایسکانیوز ، 1 ماه پیشفرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: همزمان با ارسال گردشکار محضر فرماندهی معظم کل قوا برای اخذ مجوز ضربات موشکی به تروریستها، در ابتدا 60 هدف توسط نیروی قدس سپاه در اختیار نیروی هوا فضا قرار گرفت.

نباید حرف‌های ناروا از روی ترس زد/ داعش در عراق بیش از ۲ هزار جوان را دست بسته سر بریدایسکانیوز ، 1 ماه پیشفرمانده نیروی قدس سپاه گفت:داعش ۲۲۰۰ نفر از جوانان دانشکده اسپایکر عراق را دست بسته سربریدند و تیرباران کردند و طفل نوزاد را از بغل مادرش جداکرده و جلوی چشم مادر سوزاندند.

مراقب باشیم دشمنی که از در بیرون کردیم از پنجره وارد نشودایسکانیوز ، 1 ماه پیشتولیت آستان قدس رضوی با بیان ابعاد مختلف نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی گفت: باید مراقب باشیم دشمنی را که از در بیرون کردیم از پنجره وارد نشود.

دیدار دوستانه پارس جنوبی با خونه به خونه ایسکانیوز ، 1 ماه پیشتیم فوتبال پارس جنوبی جم فردا به مصاف تیم لیگ یکی می رود.

نام 24 بازیکن در اختیار باشگاه نفت تهران قرار گرفتایسکانیوز ، 1 ماه پیشاقدامات لازم برای عقد قرارداد با نفرات مدنظر علی کریمی پس از جلسه بازیکنان با مدیریت باشگاه نفت تهران انجام خواهد شد.

سرپرست پارس جنوبی: طیبی در پارس جنوبی می ماند/ زبیدی مشکلی نداردایسکانیوز ، 1 ماه پیشسرپرست تیم پارس جنوبی گفت: طیبی و زبیدی بازیکنان پارس جنوبی هستند و قراردادشان مشکلی ندارد.

چرا آجرلو قهر کرد/آیا سهام تراکتورسازی واگذار می شود؟ایسکانیوز ، 1 ماه پیش  روز گذشته پس از مدتها جلسه هیأت مدیره تراکتورسازی با حضورغلام‌عسگر کریمیان، مهدی کوهی، عباس الیاسی، سعید عباسی و سعید آجرلو و در واقع با حضورتمامی اعضا برگزار شد.

ترکی:تاج از من خواست در داوری بمانم، نپذیرفتم/از فوتبال زده شده امایسکانیوز ، 1 ماه پیشمحسن ترکی معتقد است که خاطرات تلخ او در پایان دوران قضاوتش باعث دوری او از داوری و فوتبال شده است.

ذوب‌آهن به مصاف حریف ایران در مقدماتی جام جهانی می‌رودایسکانیوز ، 1 ماه پیشتیم فوتبال ذوب آهن در اردوی تدارکاتی ترکیه به مصاف تیم ملی ازبکستان می‌رود.

کفاشیان راهی ویتنام می شودایسکانیوز ، 1 ماه پیشنایب رئیس فدراسیون فوتبال به مسابقات جام باشگاه های آسیا در ویتنام به این کشور هم سفر می کند.

تدوین آیین‌نامه ساماندهی رساله‌های دکتری در حوزه علوم انسانی و هنرایسکانیوز ، 1 ماه پیشبا حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، سیزدهمین جلسه شورای توسعه پژوهش و فناوری در علوم انسانی و هنر برگزار شد.

رئیس کمیته ملی المپیک:سرمایه گذاری در ورزش دانشگاهی کمک ویژه‌ای به ورزش ملی کشوراستایسکانیوز ، 1 ماه پیشجلسه هماهنگی بیست و نهمین یونیورسیاد ورزشی دانشجویان جهان با حضور رئیس کمیته ملی المپیک، روسا و مسئولان فدراسیون های اعزامی به این رقابت ها در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

رسیدن به مرجعیت علمی در دنیا در حوزه علوم انسانی و هنرایسکانیوز ، 1 ماه پیشمعاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در سیزدهمین جلسه شورای توسعه پژوهش و فناوری در علوم انسانی و هنر بر رسیدن به مرجعیت علمی در دنیا در حوزه علوم انسانی و هنر تأکید کرد.

وضع سکه،سکه نیست/دلار گران شدایسکانیوز ، 1 ماه پیشقیمت های اعلام شده در بازار آزاد حاکی از افزایش مجدد نرخ اونس جهانی و نیز کاهش قیمت سکه بوده است.

اعتراض کارگران شرکت حمل و نقل بین المللی به مقابل ساختمان خصوصی سازی رسیدایسکانیوز ، 1 ماه پیشکارگران شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج_فارس (گندم و آرد ایران)، در اعتراض به واگذاری این شرکت به بخش خصوصی مقابل ساختمان خصوصی‌سازی تجمع کردند.

رشد شاخص بورس ادامه داردایسکانیوز ، 1 ماه پیششاخص کل در بازار امروز نسبت به روز گذشته با 42 واحد رشد همراه بود و در نهایت در کانال 79 هزار و 735 واحد به معاملات پایان داد.

کنتورهای گاز توسط همراه اول هوشمند می شودایسکانیوز ، 1 ماه پیشهمراه اول برای اولین بار در کشور، کنتور هوشمند گاز مبتنی بر فناوری NB-IoT (اینترنت اشیا) را با موفقیت تست و راه اندازی کرد.

اتمام یک همایش با پیشنهاد واگذاری مدیریت مجتمع های فرهنگی به بخش خصوصیایسکانیوز ، 1 ماه پیشنشست "چشم انداز تئاتر استان‌ها" که در روزهای 25 و 26 تیر برگزار شد با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی به کار خود پایان داد.

گزینه خروج از برجام را روی میز داریمایسکانیوز ، 1 ماه پیشوزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به این‌که آمریکا روح توافق هسته‌ای را نقض کرده است، هشدار داد: اگر پای یک نقض عمده به میان بیاید، گزینه خروج از توافق را روی میز داریم.