آخرین خبرهای «ایلنا»

تاتنهام 1 - 2 چلسی ؛ آلونسو فرشته نجات کونتهایلنا ، 17 دقیقه پیشمدافع عنوان قهرمانی با برتری مقابل تاتنهام نخستین برد خود در این فصل را جشن گرفت.

ستاد زن و خانواده را فعال می‌کنیم/ جلساتی را با حضور تمامی طیف‌های سیاسی برگزار خواهیم کردایلنا ، 39 دقیقه پیشمعاون رئیس‌جمهور گفت:ستاد زن و خانواده را فعال خواهیم کرد. ان‌شاالله بتوانیم جلسات این ستاد را برگزار کنیم. همچنین برای خانواده و مسائل آن برنامه‌هایی داریم. درصدد آن هستیم جلساتی را با تمامی طیف‌های سیاسی و جناح‌ها برگزار کنیم.

عجیب اما واقعی؛ علیرضا منصوریان قول قهرمانی دادایلنا ، 40 دقیقه پیشسرمربی استقلال در پایان هفته چهارم لیگ برتر و در حالی تیمش روند امیدوارکننده‌ای را دنبال نمی‌کند قول قهرمانی داد.

وضعیت ریلی کشور باید بتوانند با خودرو رقابت کندایلنا ، 41 دقیقه پیشوزیر راه و شهرسازی با اشاره به اولویت‌های پیش روی این وزارتخانه در دولت دوازدهم گفت: رسیدگی به چهار گروه حاشیه‌نشینان، ساکنان بافت‌های فرسوده، خانه‌اولی‌ها و گروه‌های کم‌درآمد از اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن است.

تقریبا همه موسسات غیرمجاز تعیین و تکلیف شده‌اندایلنا ، 45 دقیقه پیشرئیس بانک مرکزی گفت: هم‌اینک خوشبختانه ما موسسه غیرمجاز بلاتکلیفی نداریم و تقریبا همه موسسات غیرمجاز تعیین و تکلیف شده‌اند.

نیکت نشینی ادامه دار عزت‌اللهی در روستوف ایلنا ، 53 دقیقه پیشروستوف در دیدار برابر کراسنودار از هافبک ایرانی خود بهره نمی‌برد.

تشکر اینستاگرامی ظریف از نمایندگان مجلس + تصویرایلنا ، 1 ساعت پیشمحمدجواد ظریف در اینستاگرام از نمایندگان مجلس تشکر کرد.

آلبوم «رویای از دست رفته آرامش» رونمایی می‌شودایلنا ، 1 ساعت پیشآلبوم «رویای از دست رفته آرامش» که یک اثر راک اینسترومنتال و بدون کلام است، با آهنگسازی و گیتار سپهر مرزی و همچنین درامز سعید پیلتن در شهرکتاب الف رونمایی می‌شود.

پس از انقلاب هرگز به خاک آمریکا وارد نشده‌ام/ اتهامات وارده از سوی کریمی‌قدوسی پیگرد قانونی می‌شودایلنا ، 1 ساعت پیشابتکار تاکید کرد: اتهامات مطروحه از طرف آقای کریمی قدوسی کذب بوده و پیگرد قانونی خواهد شد.

معرفی ساز دیجیریدو در شهر کتابایلنا ، 1 ساعت پیشپیام رونق - آهنگساز و نوازنده - ۳۰ مردادماه در بخش کنج دیجیتال شهر کتاب مرکزی حضور می‌یابد.

ادعای عضو هیات مدیره: جوسازی نکنید، استقلال جام می‌آوردایلنا ، 1 ساعت پیشعضو هیات مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد با اعتقاد کامل به علیرضا منصوریان امیدوار به کسب جام در این فصل هستند.

افتخاری: به منصوریان وقت خواهیم دادایلنا ، 1 ساعت پیشمدیرعامل باشگاه استقلال در پایان جلسه هیات مدیره روبروی اصحاب رسانه قرار گرفت و به حواشی مربوط به این جلسه پاسخ داد.

محور اصلی‌ کارمان تولید و اشتغال استایلنا ، 1 ساعت پیشوزیر اقتصاد تاکید کرد: محور اصلی‌مان همان تولید و اشتغال است. همدلی در دولت را برای این که با وزارتخانه‌های دیگر همکاری کنیم تا به این هدف برسیم، دنبال می‌کنیم. سعی می‌کنیم که تمامی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های وابسته و آنهایی که به نحوی با این وزارتخانه مرتبط هستند را در این زمینه بکار گیریم.

سردار جعفری به محسن رضایی تبریک گفتایلنا ، 1 ساعت پیشفرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی انتصاب مجدد محسن رضایی به سمت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.

فرایبورگ و اینتراخت به تساوی رضایت دادندایلنا ، 1 ساعت پیشهفته نخست بوندسلیگای آلمان با تساوی فرایبورگ و اینتراخت ادامه پیدا کرد.

رای بالای نمایندگان موجب دلگرمی مجموعه وزارت نفت برای اجرای ماموریت‌ها می‌شودایلنا ، 1 ساعت پیشوزیر نفت گفت: رای بالایی که نمایندگان به بنده دادند، رای بالا به عملکرد وزارت نفت و کارکنان صنعت نفت بود و این قطعا موجب دلگرمی بیشتر مجموعه ما برای اجرای ماموریت‌ها و مسئولیت‌هایی که طبق قانون برعهده ماست و در برنامه آقای رییس‌جمهور نیز منعکس شده، خواهد شد.

وزرای علوم و نیرو در مهلت قانونی به مجلس معرفی می‌شوند/ عدم دفاع روحانی از بیطرف درست نیستایلنا ، 1 ساعت پیشمعاون پارلمانی رییس‌جمهور با بیان اینکه وزرای علوم و نیرو در مهلت مقرر به مجلس معرفی خواهند شد، گفت: وقتی رییس جمهور کسی را معرفی می‌کند حتما هم از او دفاع می کند. وقت پایانی رییس‌جمهور محدود بود و در همین مدت باقی مانده از همه وزرا دفاع کرد.

اولویت ما این است که موانع کسب و کار از سر راه مردم برداشته شود/ از طولانی شدن مسیر تصمیم‌گیری در مباحث اقتصادی فاصله می‌گیریمایلنا ، 1 ساعت پیشمعاون اقتصادی رییس‌جمهور گفت: اولویت مهم ما این است که موانع کسب و کار از سر راه مردم برداشته شود و مقررات هر چه کمتر شده و شتاب برای تولید و اشتغال با کم کردن مجوزها و محدودیت‌های مقرراتی و بروکراسی اقتصادی بیشتر شود.

بودجه‌‌ها رادر این دوره در اختیار استان‌ها قرار می‌دهیم/ هر ۳ ماه به مردم و رییس‌جمهور گزارش می‌دهیمایلنا ، 2 ساعت پیشرییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تاکید کرد: بودجه‌‌ها را به جای اینکه در اختیار دستگاه‌های ملی قرار دهیم در اختیار استان‌ها قرار می‌دهیم.

لیل در خانه مغلوب کان شدایلنا ، 2 ساعت پیشلیل از هفته سوم لوشامپیونه شکست تلخی را در خانه پذیرا شد.