منابع خبری

آخرین خبرهای «برترین ها»

ترامپ به مرض دروغگویی دچار استبرترین ها ، 35 دقیقه پیشسناتور دموکرات ایالت «ورمونت» و رقیب وزیر خارجه سابق در انتخابات درون‌حزبی برای معرفی نماینده این حزب در انتخابات ریاست‌جمهوری، در اظهار نظر جدید توئیتری خود رئیس‌جمهوری آمریکا را مبتلا به مرض دروغگویی دانست.

امریکا از رهبری دنیا دست می‌کشدبرترین ها ، 51 دقیقه پیشاز مهمترین دلایلی که می توان از آن Shifting بزرگ در سیاست خارجی امریکا و به طور خاص اصول اساسی این سیاست دانست، اظهاراتی است که جو بایدن، معاون سابق رئیس جمهوری امریکا در سخنرانی خداحافظی اش در «نشست داووس» اقتصادی بیان کرد

موگابه قصد بازنشستگی نداردبرترین ها ، 59 دقیقه پیشرئیس‌جمهور زیمبابوه که روز سه‌شنبه ۹۳ ساله می‌شود اعلام کرد قصد واگذاری قدرت را ندارد چون معتقد است جانشین قابل قبولی برایش وجود ندارد.

ادعای اسرائیل درباره رابطه ایران و عربستانبرترین ها ، 1 ساعت پیشوزیر جنگ رژیم صهیونیستی در ادعایی عجیب گفت که ایران خواهان تضعیف عربستان سعودی در منطقه است.

ایرانِ فردا در میان قدرتمندترین اقتصادهای جهانبرترین ها ، 1 ساعت پیشتا سال ۲۰۵۰ جهان احتمالا از آنچه که امروز مشاهده می‌شود، تغییر چشمگیری پیدا خواهد کرد و چشم انداز اقتصادی و مالی جهانی از این نظر مستثتی نخواهد بود.

شیخ‌ویسی: امیدوارم خوزستانی ها را خوشحال کنیمبرترین ها ، 1 ساعت پیشدروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که بازیکنان این تیم تلاش می‌کنند تا در بازی با الفتح، مردم خوزستان را خوشحال کنند.

رقم بدهی‌ دولت افزایش یافتبرترین ها ، 1 ساعت پیشوزارت اقتصاد در گزارشی رقم بدهی‌ دولت و شرکت‌های دولتی را تا دی ماه امسال 700 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

اشاره وزیر راه به یکشنبه سیاه مجلسبرترین ها ، 1 ساعت پیشآخوندی در دفاع از خود در برابر اتهامات وارد شده به فرزندش، گفت: لاریجانی هم در مجلس قبلی قربانی همین داستان و اتهامات بودند. اگر یک صفحه مدرک واقعی دارید تو را خدا به آقای رئیس،‌قوه قضائیه،‌سازمان بازرسی و غیره بدهید.

واکنش رحمتی به هوای این روزهای خوزستانبرترین ها ، 1 ساعت پیشسید مهدی رحمتی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش به هوای این روزهای خوزستان واکنش نشان داد.

مقایسه آراء «آخوندی» در 3 دور رای اعتمادبرترین ها ، 1 ساعت پیشعباس آخوندی تاکنون سه بار در مقابل رای نمایندگان قرار گرفته است و هر بار توانسته موافقت آنها برای نشستن بر صندلی ریاست وزارتخانه راه و شهرسازی را کسب کند.

قیمت بلیت پرسپولیس - الهلال اعلام شدبرترین ها ، 1 ساعت پیشقیمت بلیت بازی پرسپولیس و الهلال مشخص شد.

جنگ در مرز پاکستان و افغانستان بالا گرفتبرترین ها ، 1 ساعت پیشارتش پاکستان عملیات در مرز افغانستان را گسترش داده و در حال حاضر نظامیان با بستن مرز چمن به سربازان دستور تیر داده‌اند و طبق آن هر شخصی که قصد ورود به پاکستان را داشته باشد، هدف قرار می‌گیرد.

شادی های گل همراه با توپ جمع کن هابرترین ها ، 1 ساعت پیش

فراهانی: دایی در رختکن به من چیزی نگفتبرترین ها ، 1 ساعت پیشدروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران اعتقاد دارد که داور بازی این تیم برابر ماشین‌سازی او را به اشتباه از بازی با پرسپولیس محروم کرده است.

وقتی «ترامپ» جوگیر می شودبرترین ها ، 1 ساعت پیشرئیس‌جمهوری آمریکا در جریان سخنرانی در ملبورن فلوریدا از یکی از هوادارانش خواست تا روی سن بیاید و در مورد مردمی بودن ترامپ صحبت کند. ترامپ درباره این مرد گفت: من او را در تلویزیون دیده‌ام و او مرا دوست دارد.

مارسلو بیلسا از فصل آینده سرمربی لیل استبرترین ها ، 1 ساعت پیشسرمربی آرژانتینی فصل آینده هدایت تیم لیل را بر عهده خواهد گرفت.

حمودی: پیکان امسال متفاوت استبرترین ها ، 1 ساعت پیشعلی حمودی بازیکن خوزستانی تیم فوتبال پیکان با مردم شهرش ابراز همدردی می‌کند و می‌گوید دلم به حال مردم اهواز می‌سوزد.

خسرو حیدری: کاملا آماده هستیمبرترین ها ، 1 ساعت پیشبازیکن استقلال می‌گوید تیمش آماده مصاف با الاهلی است.

خرمگاه: از الاهلی شناخت داریمبرترین ها ، 1 ساعت پیشمربی استقلال می‌گوید تیمش کار سختی برابر الاهلی دارد.

آخوندی مجددا از مجلس رای اعتماد گرفتبرترین ها ، 2 ساعت پیشنمایندگان با 176 رأی مخالف استیضاح،‌ به ادامه فعالیت عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در دولت یازدهم رأی مثبت دادند.