منابع خبری

آخرین خبرهای «برترین ها»

ابراهیموویچ: پیوستن به ناپولی؟ خواهیم دید!برترین ها ، 1 هفته پیشزلاتان ابراهیموویچ احتمال پیوستن به ناپولی را رد نکرده است.

چرا هیچ گروهی احمدی نژاد را از خود نمی داند؟برترین ها ، 1 هفته پیشاحمدی نژاد و یارانش هفته های اخیر فضای خبری را قبضه کرده اند و با فعالیت ها گسترده سیاسی و خبری بحث های فراوانی را ایجاد کرده اند. این فعالیت های همه عرصه ها را در بر می گرد از سیاست خارجی تا فرهنگ و اقتصاد، از نامه نگاری و توصیه های دوستانه به "عالیجناب ترامپ" تا نامه نگاری و "گلایه های برادرانه" از رئیس دولت اصلاحات.

خط و نشان مدافع لسترسیتی برای تمام رقیبانبرترین ها ، 1 هفته پیشدنی سیمپسون تاکید کرد تیمش هیچ ترسی از رویارویی با تیم های قدرتمند لیگ قهرمانان اروپا ندارد.

برتری قاطع تیم کشتی فرنگی ایران مقابل آلمانبرترین ها ، 1 هفته پیشتیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در نخستین دیدار خود در رقابت‌های جام جهانی مقابل تیم آلمان به پیروزی دست یافت.

بونوچی: در مرحله بعد بارسلونا را می‌خواهیمبرترین ها ، 1 هفته پیشمدافع مستحکم یوونتوس امیدوار است تیمش فردا در قرعه‌کشی به بارسلونا بخورد.

دلیل عدم حضور ناتالی پورتمن در فیلم جدید «ثور»برترین ها ، 1 هفته پیشمدتی است که می‌دانیم شخصیت جین فاستر (با بازی ناتالی پورتمن) قرار نیست در قسمت بعدی سری فیلم‌های Thor با نام Thor: Ragnarock حضور داشته باشد. حال به تازگی دلیل این امر مشخص شده است.

چرا سفر نوروزی گران است؟برترین ها ، 1 هفته پیشمعاون گردشگری با ارائه توضیحاتی درباره علت گرانی سفرهای نوروزی، هشدار داد؛ زنگ خطر گرانی سفر به ایران به صدا درآمده است.

قبل از سفر جاده ای با این شماره تماس بگیریدبرترین ها ، 1 هفته پیشرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به اعلام آخرین وضعیت راه‌های کشور پرداخت.

واکنش به انتقادات سخنگوی سابق شورای نگهبانبرترین ها ، 1 هفته پیشسخنگوی شورای نگهبان گفت:ما تا به حال تنشی در شورای نگهبان نداشته‌ایم و از این به بعد هم تلاش می‌کنیم که در چارچوب قانون به وظایف خود عمل کنیم.

خبر بهبود سیستم پزشکی از احمد کیارستمیبرترین ها ، 1 هفته پیشاحمدکیارستمی در صفحه اینستاگرامش با اشاره به اتفاقی که سال گذشته برای پدرش افتاد، خبری تازه و امیدبخش را منتشر کرد.

پایان پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز ویستابرترین ها ، 1 هفته پیشایکروسافت یک ماه دیگر یعنی در تاریخ 11 آوریل پشتیبانی از ویندوز ویستا را متوقف خواهد کرد به این ترتیب تمامی کاربرانی که هم چنان از این سیستم عامل قدیمی استفاده می‌کنند بالاخره باید به فکر بروزرسانی باشند.

اتهام قاچاق اسلحه به سه ایرانی در اماراتبرترین ها ، 1 هفته پیشیک دادگاه استیناف در امارات عربی متحده، سه نفر را به قاچاق تسلیحات از امارات متحده عربی به ایران متهم و جلسه بررسی پرونده آنها را به 12 آوریل موکول کرد.

تولید تراشه‌های A12 اپل توسط سامسونگبرترین ها ، 1 هفته پیشعلی‌رغم آن که در طی سال های اخیر، شاهد دعواهای حقوقی زیادی میان دو شرکت بزرگ اپل و سامسونگ بوده ایم، اما همواره رابطه نزدیکی میان این دو غول دنیای تکنولوژی برقرار بوده است.

خط قرمز پلیس راهور در ایام نوروزبرترین ها ، 1 هفته پیشرئیس پلیس راهور تهران بزرگ سرعت و سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ و حرکات خطرناک را خط قرمز پلیس برشمرد و گفت: مأموران پلیس راهور در معابر حضور پر رنگ دارند.

اسباب‌ کشی در ایام نوروز ممنوع استبرترین ها ، 1 هفته پیشفرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه ممنوعیت اسباب‌کشی در ایام عید مثل سال‌های گذشته به قوت خود باقی است، گفت: افراد برای اسباب کشی در محدوده زمانی اول فروردین تا پایان روز چهاردهم، باید از کلانتری محل مجوز لازم را بگیرند.

امدادرسانی به 223 تن از مسافران نوروزیبرترین ها ، 1 هفته پیشرئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با ارائه گزارش طرح ملی امداد و نجات نوروزی ۹۶ جمعیت در روز ۲۵ اسفند، به امدادرسانی به ۲۲۳ تن از هموطنان اشاره کرد و افزود: امدادگران هلال احمر ۸۱ تن را نجات داده و ۵۴ نفر را نیز به مراکز درمانی منتقل کردند.

رفع مشکل عبور کامیون‌های ایرانی در مرز بازرگانبرترین ها ، 1 هفته پیشرانندگان کامیون‌های ایرانی در چند روز گذشته برای عبور از مرز بازرگان با صف طولانی روبرو شده بودند که امروز مشکل آنان برطرف شد و صف کامیون‌ها در این مرز به صفر رسید.

آل اسحاق: جمنا به دنبال نفی سلایق نیستبرترین ها ، 1 هفته پیشوزیر بازرگانی دولت سازندگی گفت: برای مقابله با تهدید دشمن باید بنیان‌های اقتصادی را با وحدت برای قدرتمند شدن در برابر دشمن مجهز کنیم و قدرت و تاب‌آوری اقتصادی به قدری بالا باشد که دشمن مایوس شود.

هوآوی P10 لایت رونمایی شدبرترین ها ، 1 هفته پیشکمپانی چینی هوآوی ساعاتی پیش، عضوی جدید تحت عنوان هوآوی پی 10 لایت را به خانواده گوشی های هوشمند خود اضافه کرد و از مشخصات آن پرده برداشت.

توصیه ظریف به ترامپ در مورد اجرای برجامبرترین ها ، 1 هفته پیشوزیر خارجه ایران گفت: دولت آمریکا خواهد فهمید که تحریم فایده ای نخواهد داشت و اجرای توافق بهترین گزینه خواهد بود.