آخرین خبرهای «برترین ها»

گفتگو با براتی و احمدی درباره محرومیت طارمیبرترین ها ، 9 دقیقه پیش

هشدار گوتسه به رئال: در فرم بسیار خوبی هستیمبرترین ها ، 18 دقیقه پیشماریو گوتسه در آستانه دیدار با رئال مادرید در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، به شاگردان زیدان هشدار داد.

مشارکت 72 درصدی در همه پرسی کردستانبرترین ها ، 19 دقیقه پیششبکه کردی روداو به نقل از کمیسیون انتخابات میزان مشارکت در همه پرسی کردستان عراق را 72 درصد اعلام کرد.

نود تا نود (96/07/03)برترین ها ، 20 دقیقه پیش

قزاق ها برای توسعه تجارت به ایران می‌آیندبرترین ها ، 24 دقیقه پیشنشست بررسی ظرفیت‌های صادراتی ایران به قزاقستان با هدف شناسایی ظرفیت‌های بازار این کشور و چگونگی امکان صادرات کالا و خدمات به این منطقه، در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌شود.

افتخاری: خطر محرومیت، استقلال را تهدید نمی‌کند‌برترین ها ، 28 دقیقه پیشمدیرعامل استقلال از انتخاب سرمربی این تیم تا دو سه روز آینده خبر داد.

کارشناسی داوری سایپا - پدیده و گفتگو با علی داییبرترین ها ، 35 دقیقه پیش

رسوایی ایمیلی؛ این بار برای ایوانکا ترامپبرترین ها ، 39 دقیقه پیشساعاتی پس از افشای رسوایی جدید نزدیکان ترامپ و استفاده داماد وی از ایمیل شخصی برای انجام کارهای دولتی، مشخص شد که همسر کوشنر یعنی ایوانکا ترامپ هم همین خطا را مرتکب شده است.

معایب و منافع حذف صفر از اسکناس هابرترین ها ، 42 دقیقه پیشعضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد معتقد است که حذف صفرها و تغییر واحد پول ملی، از جمله ضرورت‌های اقتصاد ایران است.

نصرالله: باید مسئولیت پذیر باشیمبرترین ها ، 48 دقیقه پیشدبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: آنچه این روزها و در آینده رخ می‌دهد و رخ خواهد داد، می‌تواند ده‌ها و صدها سال آثارش را در منطقه باقی بگذارد و از همین رو، مسئولیت‌ ما در قبال این تحولات، مضاعف است.

سخنرانی رئیسی در مراسم وداع با شهید حججیبرترین ها ، 50 دقیقه پیشسخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی در مراسم تشییع پیکر شهید حججی قطعی شده، سخنرانی و مداحی به نماز مغرب ختم می‌شود.

ای اف سی: مسلمان، ستاره ویژه نیمه‌ نهاییبرترین ها ، 55 دقیقه پیشالهلال سه شنبه شب در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا میزبان پرسپولیس است؛ در حالی که هر دو تیم به دنبال کسب اولین قهرمانی شان در فرمت فعلی این رقابت هاست که از سال 2002 آغاز شده است.

کاخ سفید: برجام، بدترین توافق استبرترین ها ، 56 دقیقه پیشمشاور امنیت ملی کاخ سفید که بر خلاف رئیس‌جمهور آمریکا موافق ماندن این کشور در برجام است گفت که با نظر ترامپ درباره این توافق هسته‌ای موافق است.

استقلالِ بدون فرمانده از قعر جدول جدا می‌شود؟برترین ها ، 59 دقیقه پیشهفته هشتم لیگ برتر با برگزاری دیدار استقلال و سپیدرود آغاز می‌شود که مسابقه‌ای حساس برای آبی‌پوشان تهرانی محسوب می‌شود.

پیشتازی موافقان استقلال کردستان در نتایج اولیه همه پرسیبرترین ها ، 1 ساعت پیشنتایج اولیه شمارش آرای همه پرسی استقلال در اقلیم کردستان عراق، از پیشتازی قابل توجه موافقان استقلال حکایت دارند.

هراس اسرائیل از بُرد موشک های ایرانبرترین ها ، 1 ساعت پیشعضو سابق کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اسرائیل از بُرد و توان موشکی جمهوری اسلامی ایران در هراس است.

پیروزی آسان آرسنال با درخشش لاکازتبرترین ها ، 1 ساعت پیششاگردان ونگر به پیروزی خانگی آسانی مقابل وست بروم دست یافتند.

پیام افتخاری به مناسبت 72 سالگی باشگاه استقلالبرترین ها ، 1 ساعت پیشسید رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال در پیامی 72 سالگی این باشگاه را به هوادا ان تبریک گفت.

المعلم: خواسته کردهای سوریه قابل مذاکره استبرترین ها ، 1 ساعت پیشوزیر خارجه سوریه در گفت‌وگو با شبکه روس، اعلام کرد که کردهای سوریه به دنبال نوعی خودمحتاری هستند و این قابل گفت‌وگو و مذاکره است.

ترین های هفته هفتم لیگ برتربرترین ها ، 1 ساعت پیش