منابع خبری

آخرین خبرهای «برترین ها»

چه کسانی به دنبال حذف مطهری هستند؟برترین ها ، 11 دقیقه پیشسخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که هنوز تفاهمی میان این فراکسیون و دو فراکسیون دیگر مجلس حاصل نشده است، گفت: در این مدت پیام های متناقض زیادی به گوش رسیده ولی حتی یک پیام مشخص واضح به دست ما نرسیده است.

تلاش برای جلوگیری از تحریم‌ مجدد ایرانبرترین ها ، 13 دقیقه پیشیک پایگاه خبری آمریکایی گزارش داد: سناتورهای دموکرات به دنبال راهی برای جلوگیری از وضع تحریم‌های جدید علیه ایران درمجلس سنا هستند.

راز سکوت حدادعادل و باهنر در روزهای اخیربرترین ها ، 14 دقیقه پیشدر حالی که اصولگرایان حامی رئیسی از همه ظرفیت‌های سیاسی و رسانه‌ای خود برای زیر سوال بردن سلامت انتخابات بهره گرفته‌اند، برخی اصولگرایان مانند حدادعادل و باهنر در سکوت به سر می‌برند.

تجمع سپرده‌گذاران کاسپین مقابل بانک مرکزیبرترین ها ، 17 دقیقه پیشجمعی از سپرده گذاران کاسپین با تجمع مقابل بانک مرکزی خواهان روشن شدن وضعیت سپرده های خود شدند.

پرسپولیس دربی پیشکسوتان را از استقلال بردبرترین ها ، 18 دقیقه پیشدیدار تیم های فوتبال پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس در جام ستاره ها با برتری سرخپوشان به پایان رسید.

کارگرجم: باید ساختار استقلال حفظ شودبرترین ها ، 19 دقیقه پیشپیشکسوت باشگاه استقلال گفت: آبی پوشان با یک بازی هدفمند و هوشمندانه می‌توانند امشب در امارات جشن صعود برپا کنند.

شاگرد مصباح چه اتهامی به ظریف زده است؟برترین ها ، 28 دقیقه پیشانتشار فیلم سخنرانی محمود نبویان از شاگردان آیت الله مصباح یزدی و عضو گروه پایداری در مجلس سابق در فریدونکنار جنجال سیاسی بزرگی به راه انداخته است. هر چند او در سخنرانی های خود، همواره دولت بویژه وزارت خارجه را بعد از برجام تخریب کرده است اما در این سخنرانی تهمت ها و افتراهای خطرناک به روحانی و ظریف نسبت می دهد تا جایی که دستگاه قضایی مجبور به اقامه دعوا در قوه قضائیه شده است.

تایید نتیجه نهایی انتخابات شوراهای شهر تهرانبرترین ها ، 31 دقیقه پیشاستاندار تهران با اشاره به تایید نتیجه نهایی شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: در سایر شهرستان‌ها نیز نتایج تایید شده اعلام خواهد شد.

قیمت سکه و دلار در بازار آزادبرترین ها ، 45 دقیقه پیشدر بازار امروز - دوشنبه - سکه تمام طرح جدید یک میلیون و 206 هزار تومان و دلار آمریکا 3739 تومان عرضه می‌شود.

چرا آمریکا از انتخاب مجدد روحانی عصبانی است؟برترین ها ، 47 دقیقه پیشمصطفی داننده در عصر ایران نوشت: مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم بازهم به حسن روحانی اعتماد کردند و سکان هدایت کشور را به وی سپردند. ایرانی‌ها نشان دادند موافق سیاست درهای باز روحانی در سیاست خارجی هستند.

انصراف لیبرمن از تصدی پست ریاست اف بی آیبرترین ها ، 49 دقیقه پیشسناتور سابق جو لیبرمن، که اصلی ترین گزینه برای جانشینی جیمز کومی، به عنوان رئیس اف بی آی بود به طور رسمی از تصدی این پست انصراف داد.

نوبخت: یارانه تولید قطعا پرداخت می شودبرترین ها ، 51 دقیقه پیشرییس سازمان برنامه و بودجه با اعلام اینکه ایجاد ۹۵۵ هزار فرصت شغلی نیازمند ۷۷۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری است، از پرداخت قطعی یارانه تولید در سال‌جاری خبر داد.

بادامچیان: دروغ می گویند در موتلفه دعوا استبرترین ها ، 53 دقیقه پیشنایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: خبرسازی‌ها در مورد وجود اختلاف در حزب موتلفه را از جنس دروغ‌های بنی صدر می‌دانیم.

پُست ظریف پس از انتشار یک فایل صوتیبرترین ها ، 1 ساعت پیشمحمدجواد ظریف پس از انتشار فایل صوتی منتسب به سیدمحمود نبویان نوشت: توبا خدای خود انداز کارو دل خویش دار..که رحم اگر نکن مدعی، خدا بکند.

نیاز فوتبال ایران به امثال «فرانچسکو توتی»برترین ها ، 1 ساعت پیشقراردادهای یک ساله به طمع پول بیشتر درحالی باب شده که امروز فوتبال ایران برای نگه داشتن هوادارانش به بازیکنانی مثل «توتی» که ستاره باشند و خاطره ساز نیاز دارد.

اصولگرایان آماده خداحافظی با رئیسی می‌شوندبرترین ها ، 1 ساعت پیشبرخی می گفتند شکست در انتخابات خیلی برای رئیسی ناراحت کننده نبوده چرا که او وارث ۱۶ میلیون رای شده است. اما نه، مساله به این سادگی نیست. زمان خداحافظی اصولگرایان با ابراهیم رییسی فرا رسیده است.

کاربران اندروید این هشدار امنیتی را جدی بگیرندبرترین ها ، 1 ساعت پیشابزارها و برنامه‌هایی به فروشگاه گوگل پلی وارد شده اند که مدعی هستند از دستگاه کاربران در برابر باج‌افزار واناکرای محافظت می‌کنند. این ابزارها در شرایطی چنین ادعایی را مطرح می‌کنند که باج‌افزار واناکرای قادر نیست به دستگاه‌های اندرویدی حمله کرده و آن‌ها را در معرض تهدید قرار دهد.

سرانجام تلخ ب‌ام‌و i5برترین ها ، 1 ساعت پیشخبر جدید، سرانجام تلخی را از ب‌ام‌و i5 روایت می‌کند؛ خودرویی که ممکن است پروژه تولیدش کنسل شود و شاید تا مدت‌ها نتوانیم شاهد تولد مدل جدیدی از سری هیجان‌انگیز i ب‌ام‌و باشیم.

کاسپینی‌ها مقابل بانک مرکزی کفن پوش شدندبرترین ها ، 1 ساعت پیشسپرده گذاران کاسپین که خود را فریب خورده بانک مرکزی می دانند و معتقدند وعده های این بانک در ساعات پایانی انتخابات ریاست جمهوری صرفاً تبلیغاتی بوده است، از سراسر کشور خود را به میرداماد رسانده اند.

عابدینی: جیووا غرامت ۲ میلیون یورویی را در خواب ببیندبرترین ها ، 1 ساعت پیشسرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت که این فدراسیون قرار نیست غرامتی بابت فسخ قرارداد با شرکت جیووا، پرداخت کند.