آخرین خبرهای «برق نیوز»

راه‌اندازی ششمین اکیپ تعمیرات خط گرم آذربایجان غربی در خویبرق نیوز ، 3 ساعت پیشمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: تامین برق مطمئن از رسالت‌های شرکت توزیع نیروی برق استان است و این امر ازآنجا اهمیت پیدا می‌کند که بسیاری از مصرف‌کنندگان قادر به تحمل خسارات ناشی از قطع برق نمی‌باشند

آلمان، پادشاه استفاده از انرژی‌های تجدید پذیربرق نیوز ، 4 ساعت پیشکشور آلمان در اساس بهره گیری از انرژی‌های تجدید پذیر اکنون در جهان حرف اول را میزند و در این اساس رتبه اول را از آن خود کرده هست.

نگرانی لاری ها به خطرات احتمالی یک خط فوق توزیع به توانیر و وزارت نیرو کشیده شدبرق نیوز ، 4 ساعت پیشبا توجه به اجرای خط انتقال پست ۶۶ کیلو ولت و نگرانی‌های موجود در خصوص خطرات احتمالی برای سلامت شهروندان و نیز تغییر نامناسب مبلمان شهری و بنا به درخواست تعداد زیادی از شهروندان، علیرغم وجود ابلاغیه در این خصوص، نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس مجددا موضوع را از کردی و قدمی پیگیری کرد.

لزوم حفظ نقش انرژی هسته‌ای در آیندهبرق نیوز ، 4 ساعت پیشپنج موسسه مهم در زمینه انرژی هسته‌ای در جریان نشست بین‌المللی اتم اکسپو در مسکو تاکید کردند که صنعت هسته‌ای باید در راستای حفظ نقش انرژی هسته‌ای در مقابله با تغییرات آب و هوایی و فقر انرژی تلاش کند.

بهره‌برداری از پروژه توسعه شبکه توزیع برق در بسطامبرق نیوز ، 4 ساعت پیشمدیر توزیع برق بسطام از بهره‌برداری از پروژه توسعه شبکه توزیع برق در این بخش خبر داد.

صرفه‌جویی ۵. ۳ میلیارد تومانی انرژی برق با تعطیلی پنجشنبه‌هابرق نیوز ، 5 ساعت پیشمدیر عامل شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: با تعطیلی دستگاه‌های اجرایی استان در روزهای پنجشنبه ۳. ۲ مگاوات ساعت انرژی الکتریکی به ارزش ۵. ۳ میلیارد تومان صرفه‌جویی می‌شود.

ضرورت توجه به انرژی بادی در ایرانبرق نیوز ، 5 ساعت پیشایران از جمله کشورهایی است که از سال‌های قبل انرژی باد را در بخش‌های مختلف کشور به کارگرفته است. اما این روند متأسفانه به دلایلی به تعویق افتاده است. مطابق برنامۀ ششم توسعه تا ۶ هزار مگاوات از انرژی مورد نیاز کشور باید از منابع تجدید پذیر تأمین شود.

رشد ۱۲ درصدی مصرف برق در فارسبرق نیوز ، 7 ساعت پیشمدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس گفت: از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه تا ۱۶ با افزایش شدید مصرف برق مواجه هستیم که درخواست داریم از اول تیرماه تا پایان مرداد ادارات یک ساعت زودتر آغاز به کار کنند.

تغییر گسترده در بازار برق بورس انرژی از تیر ماه ۹۶برق نیوز ، 7 ساعت پیشبورس انرژی از تغییرات گسترده در بازار عمده فروشی و خرده فروشی برق خبر داده است.

۱۲ هزارخانوار آذربایجان غربی برق ندارندبرق نیوز ، 7 ساعت پیشمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر ۱۲ هزار خانوار استان از نعمت برق محروم هستند. امیدواریم بارفع موانع قانونی این خانواده هانیز از مزایای برق بهره‌مند شوند.

پیشرفت فیزیکی عملیات تعمیرات اساسی خطوط انتقال مرکزیبرق نیوز ، 23 ساعت پیشبا هدف کاهش قطعی‌های خطوط و افزایش پایداری شبکه برق استان مرکزی پروژه تعمیرات اساسی خطوط انتقال و فوق توزیع آغاز شد.

حفظ یکپارچگی و کنترل شبکه، نقش مهم دیسپاچینگ برق در پیک بارتابستانبرق نیوز ، 1 روز پیشمدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: متناسب با افزایش درجه حرارت در کشور، مصرف برق هم افزایش می‌یابد و در این شرایط دیسپاچینگ نقش مهم و حساسی را در حفظ یکپارچگی و کنترل شبکه برعهده دارد.

پیک بار مصرف برق اصفهان در خرداد رکورد زدبرق نیوز ، 1 روز پیشمدیر بخش مدیریت مصرف شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان با ابراز نگرانی از افزایش مصرف برق در کشور و شهرستان اصفهان گفت: رشد ۱۰ درصدی پیک‌بار موجب خاموشی در تابستان خواهد شد و ایجاد خاموشی، برای مصرف‌کنندگان موجب از دست رفتن رفاه در اوج گرما و همچنین برای وزارت نیرو، موجب افزایش خسارت به تجهیزات خواهد شد.

تولید برق از زباله در زنجان تا ۳ سال آیندهبرق نیوز ، 1 روز پیشمعاونت خدمات شهری شهرداری استان زنجان ازانعقاد قرارداد احداث کارخانه تولید برق از زباله با سرمایه گذاری بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

آغاز عملیات برق رسانی به دارالمیزانبرق نیوز ، 1 روز پیشعملیات برق رسانی به منطقه دارالمیزان بخش اسیر از توابع شهرستان مهر با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال آغاز شد.

بازسازی کانال‌های بویلر واحد ۳۱۵ مگاواتی نیروگاه رامینبرق نیوز ، 1 روز پیشبازسازی و ترمیم EXP.J های کانالهای دود و هوای بویلر واحد 5 نیروگاه رامین پس از ۱۸ سال کارکرد مداوم، ضمن رفع محدودیت های بویلر باعث کاهش و کنترل بیشتر آلاینده های زیست محیطی این نیروگاه است.

آگهی‌های استخدام برق ۳۱ خرداد ماه ۹۶برق نیوز ، 1 روز پیشآگهی‌های استخدامی برق ۳۱ خرداد ماه ۹۶ (کارشناسی و کاردانی) در بخش‌های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می‌توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روزهای بعد نیز وجود دارد.

کاهش ۶. ۲ مگاوات برق مصرفی در حوزه صنعت کهگیلویه و بویراحمدبرق نیوز ، 1 روز پیشرئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، میزان کاهش برق مصرفی در حوزه صنعت این استان در تابستان گذشته را ۶. ۲ مگاوات عنوان کرد.

افتتاح پروژه تبدیل انرژی خورشیدی به برق در خاشبرق نیوز ، 1 روز پیشمدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاش گفت: در گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی و با حضور فرماندار و مقامات محلی دو پروژه شیلاتی و آب و خاک و انرژی خورشیدی با اعتباری افزون بر یک میلیارد ریال در این بخش امروز مورد بهره برداری قرار گرفتند.

دلیل قطعی برق در گناوه مشخص شدبرق نیوز ، 1 روز پیشمدیر برق گناوه گفت: مصرف بالای مشترکان و فشار بر شبکه در یکی از ایستگاه‌های این شهر باعث قطعی برق در برخی نقاط در روز گذشته شد.