منابع خبری

آخرین خبرهای «بنکر»

پیشرفت سامانه سنهاب در بیمه مرکزیبنکر ، 1 روز پیش رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به پیشرفت قابلیت‌های سامانه سنهاب گفت:امیدواریم با همکاری نیروی انتظامی شاهد امکان استفاده مجدد از سامانه نیروی انتظامی برای استعلامات ضروری بیمه خودرو باشیم.

ارزش معاملات بورس۹۸۰ میلیاردی شدبنکر ، 1 روز پیشتالار شیشه ای حافظ در چهارمین روز کاری سال جدید شاهد رشد ۲۵ واحدی شاخص کل بود تا ارزش معاملات در بازار سرمایه به بیش از ۹۸۰میلیارد ریال برسد.

یکسان سازی نرخ ارز رویا ماندبنکر ، 1 روز پیشبا تمام وعده‌هایی که برای یکسان‌سازی نرخ ارز تا پایان سال ۱۳۹۵ وجود داشت و اعلام شد که عمده زمینه‌های لازم برای این سیاست‌ مهم مهیا شده،اما سیاستگذار ارزی برای ورود به سومین یکسان‌سازی نرخ ارز طی سال‌های گذشته ریسک نکرد و اجرای آن در سال جاری منتفی شد.

تحلیل کامرز بانک آلمان از قیمت طلا بنکر ، 1 روز پیش تحلیلگران اقتصادی کامرز بانک آلمان بر این باورند که با شکسته شدن سطح مقاومتی ۱۲۵۰ دلاری، سرمایه گذاران زیادی برای خرید طلا به بازار وارد خواهند شد.

مهمترین عامل موثر بر نوسانات بازار طلابنکر ، 1 روز پیش تازه ترین تحلیل کارشناسان اقتصادی نشان می دهد که تحولات سیاسی آمریکا طی روزهای آینده مهمترین عامل موثر بر نوسانات بازار طلا خواهد بود.

افزایش صدور کارت هدیه بانک شهربنکر ، 4 روز پیشقائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه‌ریزی بانک شهر با اشاره به استقبال شهروندان از پیشخوان‌های شهرنت، از ادامه نظارت بر فعالیت شهرنت‌ها تا پایان تعطیلات خبر داد.

پشتیبانی مالی بانک شهر از متروی تبریزبنکر ، 4 روز پیششهردار تبریز از پشتیبانی مالی بانک شهر در احداث خط ۴ متروی این کلان شهر خبرداد.

بازدید سرزده مدیرعامل از شعب بانک صادراتبنکر ، 4 روز پیش​سیاوش زراعتی، مدیرعامل بانک صادرات ایران، در روزهای پایانی سال ٩٥ و در آستانه عید نوروز، به صورت سرزده از برخی شعب بانک بازدید و ضمن آگاهی از روند انجام کارها و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان، از تلاش‌ها و زحمات همکاران تشکر و قدردانی نمود.

نام شعبه فردوسی بانک صادرات تغییر کردبنکر ، 4 روز پیش​همزمان با ایام پایانی سال و بازدید مدیرعامل بانک صادرات ایران از شعب این بانک، شعبه فردوسی شمالی (٤١٩) به «شهدای آتشنشان» تغییر نام یافت.

آغاز فعالیت تمامی شعب بانک سینابنکر ، 4 روز پیشبا پایان یافتن ایام تعطیل نوروز، تمامی شعب بانک سینا در سراسر کشور فعالیت عادی خود را از روز شنبه پنجم فروردین ۹۶ از سر گرفتند.

سامانه ۸۶۵۵بانک شهر پاسخگوی شهروندانبنکر ، 4 روز پیشسامانه نظارت و ارتباط مردمی بانک شهر در ایام نوروز به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شهروندان خواهد بود.

عیادت نوروزی مدیر بانک ملی از بیمارانبنکر ، 4 روز پیشمحمد رضا حسین زاده در اولین روز کاری سال ۹۶ به همراه تنی چند از مدیران امور با حضور در بیمارستان بانک ملی ایران ، از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت و با اهدای گل در فضایی صمیمی با آنان گفت‌و‌گو کرد.

بانک مرکزی پی گیر کاهش اتکا به دلار استبنکر ، 4 روز پیشتصمیم اخیر دادگاه لوکزامبورگ در توقیف دارایی های ایران، به معنای اجرای رأی دادگاه آمریکایی نیست و برای مقابله با آن، بانک مرکزی با همکاری مرکز امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری، از امکان اعتراض و استیناف خواهی، حداکثر استفاده را به عمل خواهد آورد. همچنین بانک مرکزی کاهش سهم دلار آمریکا در سبد دارایی های ارزی ایران را به تدریج و مستمراً دنبال خواهد کرد.

قیمت جهانی طلا به ۱۲۴۵ دلار رسیدبنکر ، 1 هفته پیشقیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه با کاهش اندکی روبرو شد،قیمت هر اونس طلا در بازارهای بین المللی با ۰.۲ درصد کاهش به کمتر از ۱۲۴۵ دلار رسیده است. قیمت طلا روز چهارشنبه برای لحظاتی تا سطح ۱۲۵۱ دلاری افزایش یافته بود.

صنعت طلا زودبازده ترین صنعت کشور است بنکر ، 1 هفته پیش عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر کشور با بیان این که صنعت طلا زودبازده ترین صنعت کشور است، گفت: فرآیند تبدیل هر یک کیلو طلا به مصنوعات طلا برای ۲۵ نفر شغل ایجاد می کند.

تحلیل موسسه جی پی مورگان از قیمت طلا بنکر ، 1 هفته پیش بانک جی پی مورگان در تحلیلی عنوان کرد به نظر می رسد بازار جهانی طلا در شرایط کنونی تحت تاثیر نیروهای متناقض و متضادی قرار گرفته است.

توسعه هر چه بیشتر بیمه در سال ۹۶بنکر ، 1 هفته پیشپیام نوروزی رئیس کل بیمه مرکزی به فعالان صنعت بیمه منتشر شد.

هجوم شرکت های بیمه خارجی به ایرانبنکر ، 1 هفته پیش دولت یازدهم با به نتیجه رساندن برجام توانست کشور را در مسیر"رفاه ملی" ،"امنیت اجتماعی" و "تعامل" سازنده قرار دهد. در این راستا امکان آزاد سازی ۲۰ میلیون دلار طلب بلوکه شده صنعت بیمه فراهم شد و طی گذشت ۲ سال از اجرایی شدن برجام، ۲۱۹ هیات خارجی برای سرمایه گذاری و امضای تفاهم نامه همکاری با صنعت بیمه وارد کشور شدند.

معضل اصلی سازمان بورس در سال گذشتهبنکر ، 1 هفته پیش فعالان بورس تهران در سال ۱۳۹۵ با معضلی به نام توقف طولانی مدت نمادهای معاملاتی مواجه بودند مشکلی که همچنان دامن نمادهای بانکی را گرفته است و می تواند در ماه های ابتدایی سال ۱۳۹۶ جو متفاوتی را برای بورس تهران رقم بزند.

مشکل مالیاتی طلافروشان رفع می گرددبنکر ، 1 هفته پیش رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن تبریک سال نو، ابراز امیدواری کرد که در سال جدید مشکلات مالیات برارزش افزوده و رکود در این صنف رفع گردد.