منابع خبری

آخرین خبر های بورس نیوز

تازه‌ترین تصاویر از آتش‌سوزی در پلاسکو/خدا قوت آتش نشانبورس نیوز ، 4 ساعت پیش

گزارش تصویری از آنچه که در ساختمان پلاسکو تهران رخ داد/ ساختمان دیگر نیستبورس نیوز ، 4 ساعت پیش

افزایش سرمایه 100 درصدی پککو تصویب شدبورس نیوز ، 4 ساعت پیشمجمع عمومی فوق العاده شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در روز سه شنبه مورخ ۲۸ دی ماه ۱۳۹۵ راس ساعت ۱۵ و با حضور ۸۴.۶۰ درصد از سهامداران با موضوع تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه شرکت درمحل سالن همايش موسسه مطالعات بهره وري و منابع انساني سازمان گسترش نوسازي و صنايع ايران واقع درخيابان شيخ بهائي جنوبي ، خيابان ايران شناسي ، خيابان نهم ، برگزار گردید.

آماده سازی خانه جدید خانواده اوبامابورس نیوز ، 4 ساعت پیش

رهبر انقلاب در کتابخانه شخصی‌شانبورس نیوز ، 4 ساعت پیش

خواب جدید داعش برای ترکیهبورس نیوز ، 4 ساعت پیش

افتتاح یک کلینیک درمانی عجیب و مبتنی بر هوش مصنوعی در سانفرانسیسکوبورس نیوز ، 4 ساعت پیش

افتتاح یک کلینیک درمانی عجیب و مبتنی بر هوش مصنوعی در سانفرانسیسکوبورس نیوز ، 4 ساعت پیش

دلار همچنان سقوط می‌کندبورس نیوز ، 23 ساعت پیش

آیفکس تا ارتفاع 845 واحدی صعود کردبورس نیوز ، 23 ساعت پیش

آبی پوشان جاده مخصوص از نارنجی پوشان پیشی گرفتندبورس نیوز ، 23 ساعت پیشآخرین روز از معاملات هفته جاری بورس تهران با رشد 101 واحدی شاخص کل و روند متعادل صعودی اغلب صنایع بورس به پایان رسید تا هفته ای که گذشت برای اهالی تالار به عنوان هفته ای قابل قبول رقم خورده باشد.

این زن از ترامپ شکایت جنسی کردبورس نیوز ، 1 روز پیش

«هوای پاک» وزارت دادگستری هم مشتری نداشتبورس نیوز ، 1 روز پیش

خودروی برقی سواری روحانیبورس نیوز ، 1 روز پیش

دیر عامل یک شرکت بورسی بازداشت شد / صدور قرار 500 میلیارد تومانیبورس نیوز ، 1 روز پیش

تداوم نزول قیمتبورس نیوز ، 1 روز پیشدر معاملات امروز چهار‌شنبه 95.10.29 در بازار برق بورس انرژی 7,735 مگاوات برق به ارزش 43 میلیارد و 949 میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت که نسبت به روز معاملاتی گذشته با افزایش 4 درصدی همراه شد.

وجود عزم جدی برای راه اندازی بازار مشتقه ارزبورس نیوز ، 1 روز پیشدر ماده 15 بخشنامه مذکور به صراحت اعلام شده متخلفین از این مقررات به استناد قانون پولی و بانکی کشور، قانون تنظیم بازار غیر متشکل پولی، قانون اخلال در نظام اقتصادی و قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

چاه بازار سهام را خشک نکنید!بورس نیوز ، 1 روز پیشاین روزها شاهد افزایش جذابیت بازار اوراق بدهی و رونق آن از طریق بازار سهام هستیم، به طوریکه این اوراق با توجه به نرخ های جذابی که برایشان در نظر گرفته شده در مقابل ریسک اندک و محدود و به عنوان بدنه بازار سرمایه، نقدینگی بازار سهام را به خود جذب کرده است و این در حالی است که همه روزه درصد قابل توجه و رقم های چند صد میلیاردی ارزش معاملات بورس را به خود تخصیص داده است.

"کساوه"، فنر فشرده‌ای که آزاد نشده استبورس نیوز ، 1 روز پیشگروه کاشی و سرامیک، یکی دیگر از گروه‌هایی است که در فراز و نشیب ماه‌های اخیر، بیشتر از آنکه سود برده باشد، در رکود و افت بوده است. در رکود صنعت ساختمان و انبوه سازی، گروه کاشی و سرامیک نیز مدت مدیدی است که در خواب زمستانی فرو رفته است و حتی خبر افزایش نرخ فروش در این گروه نیز نتوانست در روزهای اخیر، چنگی به دل بزند

عامل کشتار استانبول کجا زندگی می کرد؟بورس نیوز ، 1 روز پیش