منابع خبری

آخرین خبرهای «تابناک»

از «سازمخالف نوسان قیمت طلا با تئوریها» تا «حکایت تنظیم بازار شب عید و گرانیهای خود جوش»تابناک ، 2 ساعت پیشاین پیمانه موضوعاتی همچون آخرین تغییرات بازار آزاد ارز، سکه و طلا در پایان هفته، پولی که سالانه برای خرید لباس هزینه می شود، جزئیات میزان تردد خودروهای پلاک مناطق آزاد، کاهش شدید ذخایر نفت آمریکا و افزایش قیمت نفت، ۲ عامل تغییر روند کاهشی قیمت دلار، افزایش ریسک رکود در بازار جهانی خودرو، فرار مالیاتی ۹۹۰ میلیاردی ۷۷ نفر، بانک مرکزی نرخ تورم بهمن ماه را اعلام کرد و بیمه شخص ثالث گران نمی شود را در بر دارد.

شکست سنگین یاران جهانبخشتابناک ، 3 ساعت پیش

زور دولت برای پایین نگه داشتن قیمت گندمتابناک ، 6 ساعت پیشدولت سالانه ٦‌هزار‌میلیارد تومان یارانه می‌دهد تا گندم گرانقیمت، ارزان به دست مردم برسد. این رقم چیزی حدود یک‌پنجم درآمد نفتی کشور است.

روسیه برای معاملات نقدی مالیات در نظر می گیردتابناک ، 6 ساعت پیشوزارت های امور مالی و توسعه اقتصادی روسیه در حال بررسی راه هایی برای کاهش پرداخت نقدی هستند. روزنامه مربوط به امور اقتصادی و تجاری روسیه به نام «ودوموستی» این گزارش را منتشر کرده و افزود هدف این اقدام دور شدن از اقتصاد سایه و فسادی است که از پول شویی و فرار مالیاتی بوجود می آید.

تلاش پاریس برای جذب تجارت های بین المللی از سمت لندن به سوی خودتابناک ، 6 ساعت پیشدر چهار سال آینده هفت آسمان خراش جدید در منطقه تجاری پاریس ساخته خواهد شد. این اقدام به عنوان بخشی از کمپین پاریس برای جذب شرکت های مالی مستقر در لندن بدنبال خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا صورت می گیرد.

ایران، ششمین کشور ارزان قیمت بنزینتابناک ، 6 ساعت پیشبنزین در سال 96 گران نمیشود. این خبری بود که مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه 4 اسفند 95 اعلام کرد و همین بهانهای شد تا به بررسی قیمت بنزین در ایران طی ده سال اخیر و مقایسه قیمت این فرآورده نفتی با سایر کشورهای جهان در سال 2016 بپردازیم.

قرارداد معاملات بورس فلزات لندن با بانک ها برای پیش راندن معاملات آتی طلاتابناک ، 6 ساعت پیشمعاملات بورس فلزات لندن با شرکتی که توسط گروهی از بانک ها تأسیس شده است قرارداد مشاکرت درامد 50 : 50 بست. این گروه قصد تبلیغ تجارت در قراردادهای جدید معاملات آتی طلای خود را دارد و می خواهد تا به شک و تردید بازار درباره راه اندازی اش در ژوئن غلبه کند.

تأخیر عرضه ذرت آمریکا و فرصت چین برای فروش به آسیاتابناک ، 6 ساعت پیشتأخیر در ارسال محموله ذرت از ایالت متحده به چین این فرصت را داده است تا غلات خود را برای خریداران عمده آسیایی مانند ژاپن و کره جنوبی به نمایش بگذارد. با این فرصت بدست آمده، چشم انداز متفاوتی برای حضور یک بازیگر جدید در بازارهای غلات جهانی بوجود آمده است.

۲ عامل تغییر روند کاهشی قیمت دلارتابناک ، 9 ساعت پیشبازار ارز این روزها در آرامش کامل به سر می برد. دامنه نوسان قیمت دلار کوتاه شده و شیب قیمت ها به سمت پایین جریان دارد. با این حال این روند با تهدیدهایی رو به رو است. تهدیدهایی که بیشتر به عوامل بنیادی بازار ارز باز می گردد. چرا که اثر ریسک های سیاسی وارد شده از بیرون خنثی شده و ریسک سیاسی جدیدی برای بازار ارز پیش بینی نمی شود. در این میان دو عامل می توانند روند کاهش قیمت دلار را متوقف کرده و حتی در صورت تعلل بازارساز ارزی، شیب قیمت دلار را بار دیگر افزایشی کنند.

درآمدهای رویایی نفتی هیچ گرهی را باز نکرده استتابناک ، 10 ساعت پیششافعی گفت: اتکا به درآمدهای نفتی مشکلات بسیار زیادی را برای اقتصاد کشور به وجود آورده است.

بازار طلا هم بوی عید گرفتتابناک ، 11 ساعت پیشامروز در بازار آزاد دلار آمریکا ۳۷۷۹ تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید یک‌میلیون و ۱۹۷هزار تومان به فروش می رسد.

حقوق کارگران باید 20 الی 25 درصد افزایش یابد/ ممکن است حقوق کارگران به 900 هزار تومان هم نرسدتابناک ، 12 ساعت پیشطبق آخرین آماری که مرکز آمار ایران اعلام کرده، تصمیمات ماه‌های آینده شورای عالی کار در زندگی بیش از 23 میلیون نفر شاغل کشور در سال آینده تأثیر‌گذار خواهد بود که غیرمستقیم، حدود 50 میلیون نفر از جمعیت کشور را شامل می‌شود.

حقوق کارگران باید 20 تا 25 درصد افزایش یابد/ ممکن است حقوق کارگران به 900 هزار تومان هم نرسدتابناک ، 12 ساعت پیشبنا به آخرین آمار مرکز آمار ایران، تصمیمات ماه‌های آینده شورای عالی کار در زندگی بیش از 23 میلیون تن شاغل کشور در سال آینده تأثیر‌گذار خواهد بود که غیرمستقیم، حدود 50 میلیون از جمعیت کشور را شامل می‌شود.

جوابیه سازمان بهزیستی به یک خبر و توضیحات «تابناک»تابناک ، 12 ساعت پیشبهزیستی: نویسنده مقاله صرفا براساس برداشت ذهنی تاریک و منفی‌نگرانه خود، بدون توجه به مسئولیت‌های قانونی و به ویژه تکالیف جدید سازمان، متاسفانه برنامه دقیق علمی و کاملا مورد تایید و مصرح در متن قوانین کشور را به منزله انحلال سازمان تلقی نموده/ تابناک: واگذاری حق حاکمیتی ممکن نیست؛ حتی اگر ما را دارای ذهنی تاریک بخوانید!

حجم اجرای تعهدات توافق اوپک به۷۴درصدکاهش یافتتابناک ، 12 ساعت پیشگزارش مؤسسه فیلیپ فیوچرز گمانه‌زنی‌های قبلی مبنی بر اجرای ۹۳ درصد تعهدات اوپک از سوی کشورهای تولید کننده نفت را رد کرد و رقم آن را به ۷۴ درصد کاهش داد.

کاهش شدید ذخایر نفت آمریکاتابناک ، 12 ساعت پیشبا کاهش ذخایر نفت آمریکا امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت برنت افزایش ۸۱ سنتی داشت و هر بشکه به قیمت ۵۶ دلار و ۶۵ سنت معامله شد.

تبریک روز مهندس در تمرین پرسپولیس!+عکستابناک ، 13 ساعت پیش

افزایش سهم نفت در بودجه، خلاف قانون استتابناک ، 13 ساعت پیشبسیاری از نمایندگان مجلس از اتکای بیش از حد بودجه به پول نفت انتقاد دارند و بر این باورند، شاید این موضوع در آینده، دولت را با کسری بودجه روبه رو کند و باعث شود، پروژه های عمرانی و بسیاری از خدمات دولتی را تحت تأثیر قرار دهد.

صنعت خودرو، انحصاری تر می شود؟!تابناک ، 14 ساعت پیشماجرای فروش بلوکی سهام شرکت سرمایه گزاری ملی ایران توسط بانک تجارت، می تواند زمینه ساز شکل گیری انحصار بیشتر در صنعت خودرو کشور شود. در حالی که دغدغه همه برنامه ریزان و فعالان اقتصاد رقابتی تر کردن فضای اقتصادی کشور است، باید دید در روز فروش چه اتفاقاتی خواهد افتاد و آیا این احتمال محقق می شود یا نه.

وزیر فیلیپین می گوید با ممنوعیت استخراج از معدن در مناطق حوزه آبگیر موافق استتابناک ، 14 ساعت پیشوزیر محیط زیست فیلیپین روز پنجشنبه گفت رئیس جمهور «دوترته» در نشستی در اوایل این هفته از تصمیم او برای توقف استخراج از معادن در حوزه های آبگیر حمایت کرده است. حمایت رئیس جمهور به معنای پیروزی دوباره وزیر در سرکوب این بخش است.