منابع خبری

آخرین خبر های تابناک

افزايش بوی نفت در بودجه 96؛ دخل و خرج دولت می‌خواند؟ 1 ساعت پیشرئيس جمهور سر وقت بودجه 1085 ميليارد توماني سال آينده را به عنوان آخرين بودجه دولت يازدهم به مجلس تحويل داد. بودجه‌اي كه به گفته حسن روحاني وابستگي كمتري به درآمدهاي نفتي دارد، اما ارقام بودجه سال 96 نشان مي‌دهد كه ميزان درآمد پيش‌بيني شده از محل فروش نفت و فرآورده‌هاي نفتي و سهم آن در كل منابع بودجه سال آينده رشدي 62 درصدي داشته است. بودجه 96 را چگونه بايد ديد و تا چه اندازه مي‌تواند اقتصاد ايران را تكان دهد؟

وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا زیاد شد 2 ساعت پیشوجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا پس از پایان روز معاملاتی چهارشنبه(۱۷آذر)، برابر با ۱۲میلیون ریال تعیین می شود.

انتقاد از نرخ ارز در بودجه سال ۹۶ 3 ساعت پیشرئیس کنفدراسیون صادرات ایران، نرخ دلار پیشنهادی دولت در بودجه سال ۹۶ را دور از سیاست تک نرخی شدن ارز دانست و گفت: تفاوت ۱۰ تا ۱۵ درصدی نرخ ارز بودجه و ارز آزاد به تولید و صادرات لطمه می زند.

بازیکنان استقلال اعتصاب کردند+تصویر 3 ساعت پیشتیم فوتبال جوانان استقلال در واکنش به کمبود امکانات، نداشتن زمین تمرین و ..... در اقدامی تصمیم به اعتصاب گرفته و بازیکنان این تیم با در دست داشتن یک بنر اعتراض اعتصاب‌گونه خود را نشان دادند.

از «کشوری که صادرکننده لوکس‌ترین خودروها به ایران است» تا «سودهای جذاب فقط برای پول‌های خاص» 3 ساعت پیشاین پیمانه موضوعاتی همچون تقویت چهار واحدی شاخص بورس، افزایش قیمت دلار و درهم و کاهش یورو، قیمت آجیل شب یلدا با طعم "دلار"، رشد قیمت سکه، میزان حقوقی که از مالیات معاف می‌شود، گرانی بنزین و مالیات سیگاری‌ها در لایحه بودجه، توصیه اقتصادی اردوغان به ایران و هشدار اسکناسی وزارت خارجه را در بر دارد.

یک پرسپولیسی دیگر هم بازیگر سینما شد! 9 ساعت پیش

جلدابرارورزشی/دوشنبه15آذر95 11 ساعت پیش

جلدایران ورزشی/دوشنبه15آذر95 11 ساعت پیش

قیمت بنزین در شهرهای دارای مترو افزایش می یابد 11 ساعت پیشسرانجام پیش نویس لایحه «مدیریت پایدار درآمد و هزینه شهرداری‌ها» بعد از دو سال دست به دست شدن در کمیسیون های هیات دولت روانه کمیسیون خاص امور تهران وکلانشهرها شد. این لایحه ای است که از طریق آن دولت تلاش می کند تا درآمدهای مخرب شهرداری ها را قطع کرده و درآمدهای پایدار را جایگزین آنها کند. اما مهمترین بخش این لایحه افزایش قیمت بنزین در شهرهای دارای مترو خواهد بود.

سهم 20 درصدی صندوق توسعه ملی تکرار شد 12 ساعت پیشدولت برای سومین سال پیاپی سهم صندوق توسعه ملی از درآمدهای نفتی را با حداقل ۲۰ درصد واریز خواهد کرد.

کسری تراز عملیاتی به76هزار و789میلیاردتومان رسید 12 ساعت پیشکسری تراز عملیاتی لایحه بودجه سال 96 که مابه‌التفاوت درآمد‌ها و هزینه‌ها است به رقم 76 هزار و 789 میلیارد تومان رسیده است.

چه میزان خرمالو از کشور صادر شده است؟ 12 ساعت پیشطبق آمار گمرک در 7 ماه منتهی به مهر ماه سال جاری بیش از 149 تن خرمالو از کشور صادر شده است.

جلد90/دوشنیه15آذر95 12 ساعت پیش

پیشنهاد افزایش ۲۰ درصدی قیمت گازوئیل 12 ساعت پیشدولت در لایحه بودجه سال ۹۶ کل کشور، پیشنهاد کرده است که قیمت گازوئیل ۲۰ درصد افزایش یابد.

توقف منچستر با شاهکار یک تازه وارد! 12 ساعت پیشمنچستر یونایتد در ادامه هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس در شرایطی که تا دقایق پایانی از حریفش پیش بود پیروزی را از دست داد.

2 سانحه خونين براي دانش‌آموزان 12 ساعت پیش

جلدخبرورزشی/دوشنبه15آذر95 12 ساعت پیش

جلدپیروزی/دوشنبه15آذر95 13 ساعت پیش

جلدگل/دوشنبه15آذر95 13 ساعت پیش

رکورد خریدآنلاین درایران در یلدای۹۵شکسته می‌شود؟ 13 ساعت پیشکارشناسان پیش‌بینی می‌کنند رکورد خرید آنلاین در یک روز، امسال توسط دیجی کالا و با رخداد موسوم به «یلدای شگفت‌انگیز ۹۵» شکسته خواهد شد.

سانسور عجیب مربی استقلالی در سایت نفت تهران! 13 ساعت پیشسایت باشگاه نفت در اقدامی جالب با استفاده از فتوشاپ عکس لطیفی مدیرفنی تیم اکسین البرز را از روی سایت حذف کرده‌اند!لطیفی به صورت سرزده در تمرین نفت حاضر شد اما عکس وی توسط مسئولان سایت باشگاه نفت حذف شد.

بازار آتی ارز بهترین مکان برای کنترل نرخ ارز 14 ساعت پیشبازار آتی ارز بهترین مکان برای اعمال سیاست های کنترلی بازار ارز است.

ایران-مراکش 17 دی ماه در العین امارات 14 ساعت پیشفدراسیون فوتبال مغرب با همتای ایرانی و فنلاندی خود برای بازی دوستانه به ترتیب در روزهای 6 و 9 ژانویه (17 - 20 دی) به توافق رسیده است.

افزايش بوي نفت در بودجه 96؛ دخل و خرج دولت مي‌خواند؟ 15 ساعت پیشرئيس جمهور سر وقت بودجه 1085 ميليارد توماني سال آينده را به عنوان آخرين بودجه دولت يازدهم به مجلس تحويل داد. بودجه‌اي كه به گفته حسن روحاني وابستگي كمتري به درآمدهاي نفتي دارد، اما ارقام بودجه سال 96 نشان مي‌دهد كه ميزان درآمد پيش‌بيني شده از محل فروش نفت و فرآورده‌هاي نفتي و سهم آن در كل منابع بودجه سال آينده رشدي 62 درصدي داشته است. بودجه 96 را چگونه بايد ديد و تا چه اندازه مي‌تواند اقتصاد ايران را تكان دهد؟

از«کشوری که صادرکننده لوکس‌ترین خودروها به ایران است» تا «سودهای جذاب فقط برای پول‌های خاص» 15 ساعت پیشاین پیمانه موضوعاتی همچون: تقویت ۴ واحدی شاخص بورس، افزایش قیمت دلار و درهم و کاهش یورو، قیمت آجیل شب یلدا با طعم "دلار"، رشد قیمت سکه، میزان حقوقی که از مالیات معاف می‌شود، گرانی بنزین و مالیات سیگاری‌ها در لایحه بودجه، توصیه اقتصادی اردوغان به ایران و هشدار اسکناسی وزارت خارجه را در بر دارد.

بورنموث لیورپول را به سبک لیورپول برد! 16 ساعت پیشدو تیم بورنموث و لیورپول در استادیوم ویتالیتی به مصاف یکدیگر رفتند که تیم میزبان توانست بازی مهیج و پرگل را دقیقه 93 با نتیجه 4 به 3 ببرد تا سه امتیاز حساس شاگردان کلوپ از دست برود.

رونالدینیو مجانی به چاپه کوئنسه پیوست 16 ساعت پیشاخیرا کمپین هایی برای انتقال رونالدینیو و خوان رومن ریکلمه به چاپه کوئنسه تشکیل شده است و به گزارش برخی منابع انگلیسی و برزیلی، انتقال رونالدینیو به این باشگاه برزیلی قطعی به نظر می رسد.

حمله عجیب کاشانی به طارمی:بازیکن خسته و بی‌خواب، دروازه را نمی‌بیند 17 ساعت پیشبازیکن پرسپولیس بلند شده تا ضربه سر بزند اما دروازه را نمی‌بیند چون مغزش خسته است. بازیکن باید بداند نباید شب دیر بخوابد، باید غذای سالم بخورد و با هر کسی معاشرت نکند.

اردوغان سقوط ارزش لیر را خرابکاری اقتصادی دانست 17 ساعت پیشرجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه روز شنبه گفت که دشمنان سیاسی اش پس از ناکامی برای سرنگونی دولت او در ماه جولای با سفته‌بازی در بازار سهام، نرخ ارز و نرخ بهره در تلاش برای خراب کردن اقتصاد ترکیه هستند.

اعتراف دادکان درباره فسادفوتبال در زمان ریاست خودش 17 ساعت پیشزمانی که سعیدلو رییس سازمان تربیت بدنی وقت بود و من به عنوان رییس فدراسیون فوتبال در کمیته اجرایی بودم ، همزمان دو کرسی در AFC و فیفا را داشتم که به راحتی از دست دادیم.

دلار آمریکا با افزایش 829 ریال به 38,878 ریال رسید 17 ساعت پیشدر پایان معاملات روز یکشنبه 14 آذر ماه، قیمت هر دلار آمریکا با افزایش 829 ریال به میانگین قیمت 38 هزار و 878 ریال رسید. همچنین هر یورو در بازار آزاد، با کاهش 45 ریالی به رقم 40 هزار و 226 ریال رسید و هر درهم امارات نیز با افزایش 218 ریال به قیمت 10 هزار و 679 ریال فروخته شد.

احضارشجاعی بخاطرحرفهای خاص یامصاحبه باخبرنگارخاص؟! 17 ساعت پیشدر پی انتشار بخشی از مصاحبه مسعود شجاعی با یک خبرنگار که «فراری و معاند جمهوری اسلامی ایران» خوانده شده، و همچنین صحبت‌های دور از انتظار بازیکن باتجربه تیم ملی کشورمان با این فرد، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال وی را احضار کرد.

آثار باستانی سوریه به کجا قاچاق می‌شود؟ 17 ساعت پیشدادستانی سوئیس تعدادی آثار باستانی کشف و ضبط کرده است که تروریست ها آنها را از شهر تدمر سوریه و از راه قطر قاچاق کرده‌اند.

نمایش خیره‌کننده راموس در ال‌کلاسیکو 18 ساعت پیشسرخیو راموس علاکه بر زدن گل حیاتی و تساوی بخش رئال مادرید برابر بارسلونا، 97 درصد پاس‌هایش درست بودند. او 33 پاس داد که تنها یک پاس به مقصد نرسید.

بودجه پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 18 ساعت پیشدولت در لایحه بودجه ۹۶ کل کشور بودجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را ۲۴ هزار میلیارد تومان پیشنهاد کرد.

بازیکنان پرسپولیس باید شئونات را رعایت کنند 18 ساعت پیش

ایران آماده همکاری با غول نفتی آمریکای جنوبی شد 18 ساعت پیشدور جدید گفتگوهای نفتی تهران-برزیلیا با محور بازگشت پتروبراس برزیل به عنوان بزرگترین شرکت فعال نفتی آمریکای جنوبی به بخش فراساحلی صنعت نفت ایران انجام شد.

ایران چگونه می تواند به موتور محرک کارآفرینی تبدیل شود؟! 18 ساعت پیش

پیشنهاد ارزی اردوغان به پوتین 18 ساعت پیشرئیس جمهور ترکیه برای جلوگیری از کاهش بیش از پیش ارزش واحد پول کشورش، به روسیه پیشنهادی جدید داده است.

آغاز آزمایش خودروهای خودران فورد در اروپاازسال2017 18 ساعت پیششرکت خودروسازی فورد از برنامه های خود برای آزمایش خودروهای خودران در جاده های اروپا از سال آینده میلادی خبر داده است.

سلطان هم از طارمی حمایت کرد 19 ساعت پیشعلی پروین گفته به محض اینکه طارمی برای پرسپولیس گل بزند تمام مشکلاتش حل می شود

پلنگ هم در تهران دیده شد 19 ساعت پیش

پیشنهاداردوغان‌به‌ایران،روسیه‌وچین‌برای‌تجارت‌باارزهای‌ملی 19 ساعت پیشروز گذشته رئیس جمهور ترکیه طی سخنرانی اعلام کرد: این کشور به دنبال انجام مبادلات تجاری با روسیه، چین و ایران با ارزهای ملی این کشورها است.

آرش افشین بدون تسویه کامل از استقلال جدا نمی‌شود 19 ساعت پیشآرش افشین اعلام کرده در صورتی که باشگاه بخواهد قراردادش را فسخ کند، باید تمام و کمال پولش را پرداخت کند.

روسیه‌ومجارستان‌دلار را ازمبادلات‌دوجانبه‌حذف می‌کنند 19 ساعت پیشنماینده تجاری روسیه در مجارستان طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که دو کشور دلار و یورو را از مبادلات تجاری خود حذف می‌کنند و از ارزهای ملی در تجارت‌شان استفاده می‌کنند.

کتک‌کاران بازی استقلال و صبا محروم شدند! 19 ساعت پیشمحرومیت دو مربی استقلال و صبای قم تبعات درگیری در دیدار گذشته دو تیم در شهر قم است.

افزایش حداکثر سرمایه تا۵۰هزارمیلیاردریال سه بانک 19 ساعت پیشدولت در لایحه بودجه سال آینده پیشنهاد داده تا حداکثر 50 هزار میلیارد ریال به عنوان سرمایه بانک‌های ملی، سپه و کشاورزی منظور شود.

بدقولی‌های باشگاه پرسپولیس به خانواده کاپیتان فقید سرخ‌ها 19 ساعت پیش

تقویت ۴ واحدی شاخص کل بورس تهران/ استراحت بودجه‌ای بازار سهام 19 ساعت پیشمعامله‌گران بورس تهران امروز همسو با حمایت نسبی حقوقی‌ها با معاملات کد به کد مواجه بود و نیم‌نگاهی به گروه معدنی‌ها و فلزات اساسی داشت. شاخص کل بورس هم با ۴ واحد تقویت به ۸۰ هزار و ۶۳ واحد رسید.

گرداب پولی‌ای که اقتصاد ایران را می‌بلعد + صوت 19 ساعت پیشطبق آمارهای داده شده حجم نقدینگی به یک میلیون و دویست هزار میلیارد تومان رسیده است، اما مردم و سرمایه گذاران احساس می‌کنند که منابع مالی از سوی نظام بانکی تأمین نمی‌شود و اثری از تزریق حجم عظیمی از پول به اقتصاد درک نمی‌شود. در این رابطه خبرنگار تابناک اقتصادی مصاحبه‌ای داشته با محمدرضا رنجبر فلاح، عضو هیات علمی دانشگاه و مدیرعامل سابق بانک تجارت.

علاقه همه کاره پرسپولیس به استقلال و مجیدی+تصاویر 20 ساعت پیشمحمد ترکاشوند قائم مقام باشگاه پرسپولیس از جمله مدیرانی است که در طول دو سال اخیر به مرد شماره دو سرخپوشان تبدیل شده، اما این طور که از فیسبوک ترکاشوند مشخص است او بیشتر یک استقلالی دو آتیشه است.

مدافعین خارجی استقلال پشت وانت هندوانه فروشی! 20 ساعت پیشرابسون جانواریو و پادووانی دو مدافع خارجی استقلال گویا از هندوانه های ایرانی خوششان آمده است.

کنترل ارتش سوریه بر 60 درصد شرق حلب 20 ساعت پیشنیروهای ارتش سوریه 60 درصد شرق حلب را تحت کنترل درآورده اند.

آمریکا دیگر نمی‌خواهد از عراق خارج شود 20 ساعت پیشوزیر دفاع آمریکا تأکید کرد که یگانهایی از نیروهای این کشور و همپیمانانش باید حتی پس از شکست داعش در عراق بمانند.

تظاهرات معلولان یمنی علیه عربستان سعودی 20 ساعت پیشصنعاء پایتخت یمن بار دیگر شاهد تظاهرات ضد سعودی بود.

عذرخواهی مرفاوی از هواداران استقلال 20 ساعت پیش

تروریستها بدون حمایت پاکستان یک ماه هم دوام نمی آورند 21 ساعت پیشرئیس جمهور افغانستان در مراسم افتتاحیه کنفرانس «قلب آسیا» اعلام کرد که تروریست ها بدون داشتن پناهگاه در پاکستان حتی یک ماه هم داوم نمی آورند.

ال‌کلاسیکوی ایرانی از نظر رحمان رضایی 21 ساعت پیش

گوشت قرمز گران شد + قیمت‌ 21 ساعت پیشقیمت اقلام مختلف گوشت قرمز اعم از گوساله و گوسفندی در مقایسه با روزها و هفته‌های گذشته با افزایش همراه شده است؛ به طوری که هر کیلوگرم گوشت ماهیچه گوساله به کیلویی ۴۲ هزار تومان رسیده است.

پساتحریم و ضرورت تحول در دیپلماسی اقتصادی ایران 21 ساعت پیشمحمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان به همراه هیاتی سیاسی و اقتصادی به کشورهای هند، چین و ژاپن سفر کرد. این سفر همان‌گونه که از زوایای آشکار و نهان آن پیداست در راستای دیپلماسی فعال و پویای ایران جهت متوازن کردن ارتباطات و تعاملات با کشورهای مختلف در اقصا نقاط جهان صورت می‌گیرد. ضمن آنکه گسترش همکارهای میان ایران و این سه کشور در بخش‌های مختلف سیاسی و اقتصادی از جمله اهداف این سفر خواهد بود.

تعیین مالیات 30 درصدی انواع سیگار وارداتی 21 ساعت پیشمالیات هر پاکت انواع سیگار تولید داخل 20 و وارداتی 30 درصد قیمت خرده‌ فروشی تعیین می‌شود.

راموس نجات‌دهنده کهکشانی‌های مادرید 21 ساعت پیشسرخیو راموس با گل دقیقه 90 خود در بازی دیشب برابر بارسلونا بار دیگر در نقش منجی رئال مادرید ظاهر شد تا تیمش با شکست نیوکمپ را ترک نکند. در تصویر زیر گل های نجات بخش کاپیتان رئالی ها را مشاهده می کنید.

نگرانی از کاهش سن ابتلا به ایدز 21 ساعت پیش

بانوی طلایی ایران مدالش را به سردار قاسم سلیمانی اهدا کرد 21 ساعت پیش

چرایی شکل‌گیری سونامی دکترا در ایران 21 ساعت پیشمدرک دکترا وقتی دارای ارزش است که در جامعه از آن به تعداد کم موجود باشد. در چنین شرایطی مدرک دکترا نه‌تنها مزیت مالی برای دارنده در مشاغل دانشگاهی ایجاد خواهد کرد بلکه یک پرستیژ اجتماعی هم به همراه دارد.

عضو هیات‌مدیره استقلال مثل افتخاری از خودش تعریف کرد! 22 ساعت پیش

آغاز نام نویسی طرح ترافیک ۹۶ از ۱۸ آذرماه 22 ساعت پیش

واکنش بازار ارز به نرخ ارز بودجه ۹۶ 22 ساعت پیشنرخ دلار در بودجه سال۹۶ کل کشور با۱۰۰تومان افزایش نسبت به بودجه۹۵، ۳۳۰۰تومان در نظر گرفته شد؛همین موجب شد قیمت دلار در بازار آزاد امروز با ۴۲تومان افزایش نسبت به روز گذشته به ۳۹۰۸تومان برسد.

شایع‌ترین بیماری در مردان بالای ۴۵ سال 22 ساعت پیش

واکنش فعالان اقتصادی به تمدید تحریم‌ها 22 ساعت پیشمجلس سنای آمریکا هفته قبل در حالی تحریم‌های ۱۰ساله علیه ایران را تمدید کرد که فعالان اقتصادی معتقدند این تحریم‌ها تاثیری بر اقتصاد ایران ندارد و کشورهای اروپایی،آمریکا را همراهی نخواهند کرد.

۵ رقم مهم بودجه ۹۶ 22 ساعت پیشبر اساس لایحه بودجه‌ای که دقایقی قبل از سوی حسن روحانی، رئیس‌جمهور به مجلس ارایه شد، قیمت نفت ۵۰ دلار، دلار ۳۳۰۰ تومان، سهم صندوق توسعه ملی ۲۰ درصد در نظر گرفته شده است.

حمله شدید رویانیان به سرپرست پرسپولیس 22 ساعت پیشمحمد رویانیان گفته آقای طاهری شما فکر می‌کنید چند هزار سال دیگر مدیر باشگاه پرسپولیس هستید؟ آقایان نگران محبوبیت من هستند و شاید به آن حسادت می‌کنند.

حبس۵۰درصد زندانیان به دلیل موادمخدر 22 ساعت پیش

حمایت سلطانی‌فر از تیم ملی در راه جام‌جهانی 23 ساعت پیشمسعود سلطانی‌فر در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان درباره برنامه های وزارت ورزش و جوانان برای تیم ملی فوتبال گفت: حمایت لازم را از فوتبال خواهیم داشت

برگزاری اختتامیه مسابقه عکاسی "دنیای زیبای من" 23 ساعت پیشمسابقه عکاسی "دنیای زیبای من" که با پشتیبانی "گروه صنعتی پالاز"، در سه محور اجتماعی، سبک زندگی و طبیعت از شهریور ماه آغاز شده و به مدت سه ماه ادامه داشت، با تقدیر از برگزیدگان و اهدا جوایز آنان، به پایان رسید.

رئیس فدراسیون ناشنوایان انتخاب شد 23 ساعت پیشمجمع انتخاباتی فدراسیون ناشنوایان امروز ( یکشنبه) برگزار شد و در پایان مصطفی کریمی با کسب 22 رای از 40 رای به مدت چهارسال ریاست این فدراسیون را بر عهده گرفت.

حمایت آقای‌گل پرسپولیس از مهدی طارمی 23 ساعت پیشمحسن خلیلی گفته ما نباید به مهدی فشار بیاوریم تا تمرکزش کمتر و کمتر شود. این افت‌ها برای همه حتی بزرگترین بازیکنان دنیا هم اتفاق می‌افتد و لازم هم نیست کار خاصی صورت بدهد.

مقایسه جالب آی‌کیو بازیکنان قدیم و جدید 1 روز پیشخداداد عزیزی گفته اعتقاد من این است که سطح آی‌کیو بازیکنان و سطح گیرایی آنان پایین آمده که ممکن است دلایل زیادی داشته باشد.

بارش برف و باران در 10 استان کشور 1 روز پیش

كتاني‌هاي قاتل در محل حادثه جاماند 1 روز پیشصفحه قلابي اينستاگرام مسدود شد/ دزدی برای پرداخت مهریه/ راز مرگ جوان ایرانی در بازداشتگاه «مانوس»/ کلاهبرداری در پوشش سایت های تبلیغاتی/ کشف ۴۰۷ کیلوگرم مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان/ تصادف شبانه در بزرگراه شهید چمران/ قتل همسر با توهم خيانت/ كتاني‌هاي قاتل در محل حادثه جاماند/ فرار خونین ۳ نوجوان از کانون اصلاح و تربیت/ مقصراصلی فاجعه «هفت خوان»

مخالفت‌تراکتور با بازی تیم‌همشهری در یادگار 1 روز پیش

صفحه قلابي اينستاگرام مسدود شد 1 روز پیش

دزدی برای پرداخت مهریه 1 روز پیش

راز مرگ جوان ایرانی در بازداشتگاه «مانوس» 1 روز پیش

انحلال ۷۱ جمعیت داخلی در مصر از جمله ۴۱ اخوانی 1 روز پیشدولت مصر با صدور دستوری ۷۱ جمعیت داخلی در شمال این کشور از جمله ۴۱ جمعیت وابسته به اخوان المسلمین را منحل کرد.

کشف ۴۰۷ کیلوگرم مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان 1 روز پیش

اهدای طلای المپیک به آستان قدس رضوی 1 روز پیشیزدانی قرار است همزمان با رقابت های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور که روزهای 9 و 10 دی ماه در شهر مشهد مقدس برگزار می شود، مدال خود را به آستان قدس رضوی اهدا کند.

کارتر:پس از داعش هم حضور آمریکا در عراق ضروری است 1 روز پیشوزیر دفاع آمریکا تاکید کرد: حتی پس از شکست گروه تروریستی داعش نیز ارتش آمریکا و شرکای بین‌المللی‌اش باید در عراق بمانند.

انصارالله: صلح گزینه اول مردم یمن است 1 روز پیشرئیس شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد که صلح اولین گزینه مردم یمن و پایه مذاکرات سیاسی است که یمنی‌ها برای دستیابی به استقلال و آزادی وارد آن شده‌اند.

تشکیل شورای امنیت منطقه‌ای؛ پیشنهاد شورشیان سوری به تل‌آویو 1 روز پیشدیگر امری پوشیده نیست که تعدادی از مسئولان "ارتش آزاد سوریه" از سال‌ها قبل با اسرائیل همکاری کرده و با آن هماهنگی می‌کنند و تل‌آویو نیز به صورت پی در پی اخباری در این باره منتشر می‌کند. مسئولان اسرائیلی مدعی هستند که در بیمارستان‌هایشان مجروحان این "ارتش" را فقط به دلایل انسانی نه چیز دیگر درمان می‌کنند!

پیشروی کند اما حساب شده عراقی‌ها در موصل/ تاکنون 20 درصد شهر آزاد شده است 1 روز پیشارتش عراق به پیشروی کند خود در استان نینوا به ویژه موصل، مرکز این استان ادامه می‌دهد و کارشناسان نظامی می‌گویند با توجه به گستردگی عملیات و حضور پرتعداد غیرنظامیان در جبهه‌های درگیری، پیشرفت عراقی‌ها چشم‌گیر بوده است.

پایان رای‌گیری در انتخابات جنبش فتح و آغاز شمارش آراء 1 روز پیشعملیات رای‌گیری انتخابات کمیته مرکزی جنبش فتح و شورای انقلابی این جنبش پایان یافته و شمارش آراء آغاز شده است و احتمالا امروز اسامی اعضای این نهاد اعلام می‌شود.

بازدید وزیردفاع عربستان از پروژه ارتقای جنگنده‌های تورنادو 1 روز پیشوزیر دفاع عربستان از پروژه حفظ و ارتقای جنگنده‌های تورنادو در پایگاه هوایی ملک عبدالعزیز در شرق این کشور بازدید کرد.

تغییرات ارزی در راه است 1 روز پیشتامین ارزمتقاضی برای واردات،تامین ارز برای تسویه اقساط تسهیلات ارزی اعطایی ازمحل منابع بانک عامل،تامین سهم‌الشرکه مشتریان برای اخذ تسهیلات ارزی ازبانک عامل موضوع بخشنامه جدید بانک مرکزی است.

دولت گزارش حذف یارانه ثروتمندان را به مجلس می‌دهد 1 روز پیشمعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه بزودی دولت گزارش تفصیلی درخصوص روند اجرای تبصره 14 قانون بودجه سال 95 را تهیه و به مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌کند گفت: تا این لحظه بیش از 3 میلیون از افراد غیرنیازمند شناسایی شده‌اند.

تصادف شبانه در بزرگراه شهید چمران 1 روز پیش

قتل همسر با توهم خيانت 1 روز پیش

بیرانوند به بازی با پدیده می‌رسد؟ 1 روز پیش

مصرف بنزین در ایام اربعین 23 درصد افزایش یافت 1 روز پیشمدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: از پانزدهم آبان تا پنجم آذرماه در محل تردد زائران اربعین در غرب و جنوب غرب کشور 32 میلیون و 466 هزار لیتر سوخت مایع مصرف شد که سهم بنزین 23 درصد و سی.ان.جی (گاز طبیعی فشرده شده) هشت درصد افزایش یافت.

حضور سلطانی‌فر در انتخابات فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان 1 روز پیش