آخرین خبرهای «تابناک»

کاهش قیمت نفت با احتمال افزایش تولید نفت خام آمریکا در سال ۲۰۱۸تابناک ، 21 دقیقه پیشروز پنجشنبه قیمت نفت کاهش یافت. این در حالی است که اواخر روز چهارشنبه، قیمت نفت کاهش یافته بود و به بشکه ای ۶۲.۴۴ دلار رسید. دلیل کاهش قیمت نفت، واکنش بازار به احتمال ایجاد مازاد عرضه بر تقاضای نفت پس از پیش بینی آژانس بین المللی انرژی در رابطه با افزایش میزان تولید نفت خام توسط آمریکا در سال ۲۰۱۸ میلادی بوده است.

ژاوی همراه یک شاهین در لباس عربی قطری هاتابناک ، 1 ساعت پیش

كشتی بانوان ایران ممنوع الورود برای عکاسان خانمتابناک ، 2 ساعت پیش

قیمت سکه ۳ هزار تومان افزایش یافتتابناک ، 3 ساعت پیشدر جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت سکه طرح جدید ۳ هزار تومان افزایش یافت و به حدودا یک میلیون و ۴۱۵ هزار تومان رسید؛ دلار هم ۴۲۰۰ تومان باقی ماند.

ازدواج بازیکن استقلال با بازیگر جوان سینماتابناک ، 4 ساعت پیشیعقوب کریمی شب گذشته مراسم نامزدی خود را با نیکی محرابی، بازیگر جوان برگزار کرد و در حالی که این روزها صحبت از خروج نامش از جمع آبی پوشان به گوش می رسد، خود را به خیل متاهل ها وارد کرد.

خاطره بازی باعکس علی دایی و توپ طلای آسیاتابناک ، 4 ساعت پیش18سال پیش در چنین روزی علی دایی به عنوان برترین بازیکن سال قاره آسیا انتخاب شد. او یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال آسیا محسوب می شود و همچنان رکورد گل های ملی اش دست نخورده مانده است.

صالحی‌امیری برای‌ریاست‌کمیته‌المپیک،ازشهرداری‌تهران استعفامی‌دهدتابناک ، 4 ساعت پیشصالحی امیری پیش از حضور در انتخابات باید از پست خود در شهرداری تهران استعفا بدهد كه این موضوع نیز در روزهای آینده تحقق خواهد یافت.

داور سرشناس دربی های مساوی تهران،درگذشتتابناک ، 4 ساعت پیش

سپیدرود به صورت مشروط به خریدارجنجالی واگذار شدتابناک ، 4 ساعت پیش

نکاتی در خصوص جراحی «لیزیک» چشمتابناک ، 4 ساعت پیش

مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد برای بار دوم تمدید نمی‌شودتابناک ، 4 ساعت پیش

آمار اسقاط خودروهای فرسوده با روند فعلی کاهش می‌یابدتابناک ، 4 ساعت پیشافزایش تعرفه واردات خودرو تاثیر بسزایی بر کاهش آمار اسقاط خودروهای فرسوده خواهد گذاشت؛ لذا ضروری است دولت به فکر مصوبه جدیدی باشد و اسقاط خودروهای فرسوده را وابسته به واردات کالا یا محصول دیگری نماید. همچنین دولت می تواند تولیدکنندگان داخلی را با تصویب قوانین جدید، در ازای تولیدات پرمصرف به اسقاط خودروهای فرسوده ملزم نماید.

بایدها و نباید‌های مصرف آسپرین در مادران شیردهتابناک ، 5 ساعت پیش

کاهش ارزش دلار در بازارهای جهانیتابناک ، 5 ساعت پیشرویترز اعلام کرد به‌رغم اینکه افزایش نرخ بهره که انتظار می‌رفت قیمت طلا را کاهش دهد اما تضعیف ارزش دلار طلا را برای سرمایه‌گذاران خوش‌رنگ‌تر کرد و قیمت این فلز را به بیشترین قیمت هفته گذشته افزایش داد.

"ب.د" 34 درصد از سیگارهای ایرانی را می‌فروشدتابناک ، 5 ساعت پیشدر سال گذشته حدود 329 میلیارد تومان سیگار در ایران به فروش رسیده است. این میزان با پرداخت وام ازدواج ده میلیون تومانی به 33 هزار نفر برابری می کند. اگر از این آمار تلخ پیرامون سیگار عبور کنیم به آمارهای دیگری چون انحصار فروش سیگار در ایران بر خواهیم خورد که طبق اسناد و گزارش های مالی شرکت دخانیات 34 درصد از فروش سیگار در ایران در اختیار یک نفر می باشد.

سرمربی بادران:مقابل پرسپولیس دفاع اتوبوسی نمی کنیم وشانس برد داریمتابناک ، 5 ساعت پیش

حقوق های میلیونی خود را كه گرفتید، حقوق یكساله و ناچیز خرید خدمتی ها را هم بدهید!تابناک ، 5 ساعت پیشاعزام دبیر به مناطق روستایی دور افتاده و پرداخت حقوق و مزایای آنها همواره یكی از مشكلات آموزش و پرورش بوده است. چرا كه بسیاری از نیروهای رسمی این وزاتخانه حاضر نیستند با تحمل شرایط سخت به مناطق دور افتاده بروند. در چنین شرایطی آموزش و پرورش برای جبران این مشكل همه ساله اقدام به جذب نیروهای خرید خدمتی می كند و آنها را برای تدریس به مناطق دور افتاده اعزام می كند؛ نیروهایی كه بعضاً مدعی هستند تا یك سال حقوق و مزایایی به آنها پرداخت نمی شود.

ایران و قطر، رسما داداش شدند!+عکستابناک ، 5 ساعت پیشاین تفاهم نامه در شرایطی به امضا رسید که اختلافات میان ایران و قطر با عربستان و امارات به اوج خود رسیده و هنوز مشخص نیست نمایندگان ایران در آسیا باید در کشور بی طرف به میدان بروند و می توانند از امتیاز میزبانی استفاده کنند.

کمترین ساعت کار مربوط به کارکنان کارگاه‌های ورزشیتابناک ، 5 ساعت پیشاز کل میزان ساعت کار در هفته کارگاه های بازرگانی و خدمات ، ٥٨ درصد متعلق به کارکنان بدون مزد ، ٥ درصد آن را کارکنان پاره وقت و ٣٧ درصد را کارکنان تمام وقت انجام می دهند.

برانکوقبل ازبازی حذفی با بادران:قشقایی هنوز از یادم نرفتهتابناک ، 6 ساعت پیش