آخرین خبرهای «تابناک»

گزارشی از وضعیت صنعت هوانوردی جهانتابناک ، 46 دقیقه پیشانجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) در گزارشی وضعیت صنعت هوانوردی جهان در سال گذشته میلادی و پیش بینی وضعیت این صنعت در سال های آینده را تشریح کرد.

پشت پرده برگزاري بازي دوستانه استقلال و پرسپوليس در آلمان!/بنام دربي،به كام حاميتابناک ، 2 ساعت پیشاگر از ابهام درنحوه تقسيم درآمدهاي چند ده ميلياردي اين بازي بگذريم، به ملاحظات امنيتي و سياسي برگزاري شهرآورد در اروپا مي رسيم كه هنوز هيچ مقام مسؤولي آن را تاييد نكرده است. همچنين مسايلي كه درباره بدهي سنگين حامي پيامكي سرخابي ها مطرح است دركنار فروش حق پخش تلويزيوني آن به شبكه هاي خارجي از جمله كانال هاي فارسي خارج نشين، از ديگر ابهامات دربي دوستانه است.

فسادفيفا دراعطاي ميزباني جام جهاني به قطر فاش شدتابناک ، 2 ساعت پیش

معماي بازگشت سردار به كازان با نقش آفريني برديفتابناک ، 2 ساعت پیش

سپرده های سرگردان به کجا می روند؟تابناک ، 3 ساعت پیشاین روزها به زعم برخی کارشناسان حال و روز نظام بانکی کشور اصلا خوب نیست و حوادث اخیر باعث شده تا مردم اقدام به خروج سپرده های خود از بانک ها نموده و به فکر سرمایه گذاری در سایر بازارها باشند. وضعیتی که به اعتقاد عده ای از کارشناسان هدفمند و خودخواسته بوده و هدف از انجام آن، خروج نقدینگی از بانک ها و سوق دادن آن به سوی سایر بازارها و تولید، جهت خروج از رکود و به چرخش درآمدن چرخ اقتصاد است. اما این سپرده های سرگردان به کدام بازارها می روند و می توانند چه پیامدهایی را داشته باشند؟

عکسی از تمرین وزنه برداری دختر بهدادسلیمی!تابناک ، 4 ساعت پیش

امکان ابتلا به سرطان ریه در صورت ازدواج با سیگاریتابناک ، 5 ساعت پیش

وزارت علوم بیش از ۱۶۰ رشته محل کارشناسی ارشد آزاد را تأیید کردتابناک ، 5 ساعت پیش

چند راهکار ساده برای درمان یبوستتابناک ، 5 ساعت پیش

الاکلنگ سواری نفت و دلارتابناک ، 5 ساعت پیشدر روز سه‌شنبه قیمت نفت برای چهارمین روز کاری پیاپی افزایش یافت. افزایش قیمت های امروز به دلیل کاهش ارزش دلار و تمایل سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری بر روی نفت به جای دلار بود. این در حالی ست که سرمایه گذاران کماکان نگران اشباع بازار نفت به دلیل افزایش تولید برخی از کشور های تولید کننده و به رغم توافق اوپک برای کاهش تولید می باشند.

تب و تاب بانک ها برای تامین نظر بانک مرکزی/ آیا نمادها در بورس همچنان بسته می‌ماند؟تابناک ، 5 ساعت پیشبانک مرکزی اعلام کرده که صورتهای مالی سال ۹۵ نظام بانکی باید با الزاماتی که برایشان تعیین شده، تدوین شود؛ اکنون بانکها در تب و تابند که گزارشهایی را ارایه دهند که منجر به توقف نمادشان نشود.

ارائه خدمات 90 روزه به عشایر استان تهرانتابناک ، 5 ساعت پیش

با قهرمانانی آشنا شوید که جای‌شان در رسانه ملی و مراسم‌های تقدیر خالی‌ستتابناک ، 5 ساعت پیشبه فاصله بیش از یک دهه از شکل گیری معضل گرد و غبار و در حالی که گام های دولت مردان در این زمینه بسیار کند برداشته می‌شود و بسیاری از مردمِ درگیر با این معضل، معتقدند کاری از دستشان در این خصوص ساخته نیست، در یکی از شهرهای جنوبی کشورمان طرحی در دست اجرا قرار گرفته و در حال تکوین است که می‌تواند الگوی ایرانیان باشد.

برای خرید وانت خودرو چقدر باید هزینه کرد؟تابناک ، 5 ساعت پیشبرای خرید خودرو نیسان، پیکاپ (مونتاژ) مدل سال 1382، صفر کیلومتر باید به مبلغ 47 میلیون تومان هزینه کنید.

چهار روز کاری متوالی افزایش قیمت نفتتابناک ، 5 ساعت پیشبا افزایش پیش خریدها از سوی سرمایه گذاران، قیمت نفت برای چهار روز کاری متوالی افزایش یافت و بشکه ای 46.02 دلار فروخته شد.

تمدید ثبت‌نام در چهارمین آزمون استخدامی کشورتابناک ، 5 ساعت پیش

صدور شناسنامه در بازه زمانی کمتر از دو هفتهتابناک ، 6 ساعت پیش

فهرست 66 لژیونر حال حاضر فوتبال ایران!تابناک ، 6 ساعت پیششاید باورتان نشود اما فوتبال ایران در حال حاضر 66 بازیکت و نماینده در لیگ های خارجی بزرگ و کوچک دارد. همه این افراد در فهرست زیر جمع آوری شده اند.

توصیه های6روزه هواشناسی کشاورزیتابناک ، 7 ساعت پیش

تازه ترین وضعیت ترافیکی جاده هاتابناک ، 8 ساعت پیش