منابع خبری

آخرین خبرهای «تابناک»

رشوه یک میلیون دلاری درکنفدراسیون فوتبال آسیا!تابناک ، 37 دقیقه پیش

نگرانی آمریکا از شاهرگ انتقال سوخت به کره شمالیتابناک ، 1 ساعت پیشهمانطور که شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره این که آیا تحریم های کره شمالی را بیشتر کند یا خیر تصمیم می گیرد، این امکان مطرح است که دولت منزوی این کشور به طور فزاینده ای شاهرگ سوختی خود را که شرکت ملی نفت چین (سی ان پی سی) تأمین می کرده است از دست بدهد.

رونمایی فولکس واگن از اولین خودروی خودرانتابناک ، 1 ساعت پیششرکت آلمانی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت خود رونمایی کرد. پیش از این تویوتا و هوندا هم نمونه های اولیه تولیدات مشابهی را در معرض دید عموم قرار داده بودند.

جلد گل/ شنبه9اردیبهشت96تابناک ، 6 ساعت پیش

طاهری:استقلالی‌ها چک دادند پرسپولیس نقد دادهتابناک ، 6 ساعت پیش

مزد را بر تورم پیشی دادیمتابناک ، 7 ساعت پیشوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر تولیدگرا شدن و اقتصاد مقاومتی به عنوان راه نجات کشور، به ایجاد حدودا دو میلیون شغل در چهار سال گذشته اشاره کرد و گفت: ما در این مدت توانستیم برنامه‌ریزی کنیم که حداقل مزد را بر تورم پیشی دهیم؛ هرچند این کار کافی نیست و باید روی قدرت خرید تلاش بیشتری کنیم.

جلدهمشهری ورزشی/شنبه9اردیبهشت96تابناک ، 7 ساعت پیش

جلد پیروزی/شنبه 9 اردیبهشت96تابناک ، 7 ساعت پیش

جلد ایران ورزشی/شنبه9اردیبهشت96تابناک ، 7 ساعت پیش

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی ۹ اریبهشتتابناک ، 7 ساعت پیشصفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی امروز کشور قابل مشاهده است.

طلای دو ضرب و نقره مجموع وزنه برداری آسیا برسینه موسویتابناک ، 7 ساعت پیشدر دو ضرب ازبکستان و چین حریفان موسوی بودند که با ثبت وزنه‌های205 و 201 دوم و سوم شدند. با وزنه‌ای که ایوب موسوی در دو ضرب ثبت کرد پس از کسب قهرمانی در این بخش به مدال نقره مجموع نیز رسید. او با مجموع 372 کیلوگرم بعد از ازبکستان نایب قهرمان شد.

پرسپولیسی‌ها قبل ازبازی به هتل هم نمی‌روندتابناک ، 8 ساعت پیش

افزایش دلار در برابر ین و کاهش در برابر یوروتابناک ، 9 ساعت پیشدر روز جمعه ارزش یورو در برابر دلار افزایش یافت که عمده علت آن انتشار آمار های نرخ تورم منطقه یورو بود. این در حالی بود که دلار در مقابل ین، بعد از پیشنهاد هایی مبنی بر اینکه فدرال رزرو امکان دارد، در سال جاری، دو مرتبه دیگر نرخ بهره را بالا ببرد، افزایش یافت.

از «فضای کسب و کار ۳ سال بدون تغییر» تا «بی‌حالی بهاری بازار خودرو»تابناک ، 11 ساعت پیشاین پیمانه موضوعاتی همچون کاهش ۱۵۰ میلیون دلاری صادرات ایران به آفریقا، افزایش قیمت نفت با امیدواری به تمدید قرارداد اوپک، طلا در حال ثبت بدترین عملکرد در 7 هفته اخیر، تاثیر انتخابات بر بازار طلا و ارز و سبقت ایران از ۱۷۱ کشور جهان در رشد واردات را در بر دارد.

امیدواری پالایشگاه های آمریکا به تعادل بازار در فصل تابستانتابناک ، 14 ساعت پیشبا نزدیک شدن فصل تابستان و افزایش سفرها، پالایشگاه های ایالات متحده از فصل تعمیر و نگهداری بیرون آمده اند و باور دارند صادرات به مکزیک و آمریکای جنوبی به آن ها کمک خواهد کرد تا ذخائر بالای نفت را کاهش داده و حایشه سود را بالا ببرند.

حریق گسترده در یکی دیگر از پاساژ‌های قدیمی تهرانتابناک ، 14 ساعت پیشدر حالی که شش کاندیدای ریاست جمهوری کشورمان در مناظره تلویزیونی حضور یافته و شمار بسیاری از هموطنانمان ناظر این برنامه تلویزیونی هستند، حریقی گسترده به جان یکی دیگر از پاساژهای نام آشنا و قدیمی تهران افتاده و نگرانی های فراوانی آفریده است.

حریق گسترده در یکی دیگر از پاساژ‌های قدیمی تهران +تکمیلیتابناک ، 14 ساعت پیشدر حالی که شش کاندیدای ریاست جمهوری کشورمان در مناظره تلویزیونی حضور یافته و شمار بسیاری از هموطنانمان ناظر این برنامه تلویزیونی هستند، حریقی گسترده به جان یکی دیگر از پاساژهای نام آشنا و قدیمی تهران افتاده و نگرانی های فراوانی آفریده است.

اهم اظهارات کاندیداها در حوزه اشتغال چیست؟تابناک ، 15 ساعت پیشامروز «بیکاری»به ویژه در بین جمعیت جوان و فارغ التحصیل به وضعیت بحرانی رسیده،بحرانی که البته ریشه در دهه‌های اخیر دارد و طی این روزها به نخستین و مهمترین وعده ۶نامزد انتخاباتی تبدیل شده است.

۱۰ سال حبس به اتهام نقض تحریم‌های ایرانتابناک ، 15 ساعت پیشدادگاه اماراتی یک ایرانی را به اتهام تلاش برای نقض تحریم‌های ایران با ارسال یک ژنراتور برق و دیگر تجهیزات به این کشور به ۱۰سال زندان و اخراج از امارات محکوم کرد.

تا کی قرار است اعلان جنگ تروریست‌ها را ندید بگیریم؟!تابناک ، 16 ساعت پیشبار دیگر حادثه‌ای در مرزهای شرقی کشورمان به وقوع پیوست که پیشتر نیز نمونه‌های مشابه آن بارها رخ داده بود اما نه کشتار بی‌رحمانه مرزبانان کشورمان و نه تکرار این رویداد شوم نتوانسته مسئولان کشورمان را به اتخاذ تدبیری همه جانبه در این خصوص مجاب کند. اینجاست که باید پرسید پس فایده جنگ افزارها و تجهیزات نظامی مدرنی که در اختیار داریم، می‌سازیم، توسعه می‌دهیم یا می‌خریم، چیست؟