منابع خبری

آخرین خبر های تابناک

آخرین قیمت‌ها از بازار سکهتابناک ، 53 دقیقه پیشدر بازار امروز - سه‌شنبه - سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۸۶ هزار تومان عرضه می‌شود.

تلاش‌جدیدکنگره‌برای‌جلوگیری‌ازفروش‌بوئینگ به ایرانتابناک ، 58 دقیقه پیشپایگاه خبری سی‌ان‌ان در گزارشی نوشت: لایحه‌ای در کنگره آمریکا ارائه شده که ممکن است قراردادهای میان ایرباس و بوئینگ برای فروش هواپیماهای مسافربری به ایران را محدود کند.

برجام به نام ایران به کام پلیس بد مذاکراتتابناک ، 1 ساعت پیشدر حالی پیش از این شرکت پژو از افزایش فروش خود به لطف برجام خبر داده بود این بار شرکت رنو اعلام کرد: به لطف برجام و افزایش فروش خودرو به ایران در مجموع فروش کلی‌اش 13.3 درصد رشد داشته که رکورد جدیدی در سال ۲۰۱۶ است.

افزایش قیمت نفت به بشکه‌ای۷۰دلار طی ماه‌های آیندهتابناک ، 1 ساعت پیشدبیرکل اوپک امروز در کنفرانس خبری با رئیس جمهور ونزوئلا پیش‌بینی کرد قیمت نفت طی ماه‌های آینده به بشکه‌ای ۷۰ دلار برسد.

بختیار رحمانی به فولاد پیوستتابناک ، 1 ساعت پیشبختیار رحمانی هافبک جدا شده استقلال تهران به تیم فولاد خوزستان پیوست. بر این اساس این مهاجم در نیم فصل دوم پیراهن فولاد را بر تن خواهد کرد.

منصوریان:برای این باخت دنبال دلیل نباشیدتابناک ، 3 ساعت پیشباختیم و هیچ دلیل خاصی وجود ندارد. یک گل‌مان از روی ضربه کاشته بود و در گل دوم پادوانی توپ را لو داد. چنین اشتباهی از یک بازیکن بزرگ و باتجربه نمی‌تواند قابل قبول باشد.

ویسی:تا من هستم شجاع هم هست/علی کریمی برمی گرددتابناک ، 3 ساعت پیش

بیت‌سعید:رحمتی هم بود،شاید گل می‌خوردتابناک ، 3 ساعت پیش

سلفی خوزستانی‌ها بعد از برد در آزادیتابناک ، 3 ساعت پیش

علی کریمی در تیم منتخب بازیکنان آزاد بایرن مونیختابناک ، 3 ساعت پیشکریمی در 15 بازی ابتدایی موجبات کسب 5 امتیاز را برای باوریایی ‌ها فراهم آورد و سپس برای مدتی به دلیل مصدومیت از میدان دور ماند

نرخ تورم در انگلیس به بالاترین حد رسیدتابناک ، 3 ساعت پیشدفتر آمار ملی انگلیس در گزارشی که روز سه‌شنبه منتشر شد، نرخ تورم در این کشور را در ماه دسامبر گذشته 1.6 درصد اعلام کرد که بالاترین حد در طی بیش از دو سال گذشته بشمار می‌آید.

شکست خانگی استقلال مقابل همنام خوزستانیتابناک ، 3 ساعت پیش

تفاهم نامه همکاری ایران و آلمان در صنعت فرودگاهیتابناک ، 3 ساعت پیشتفاهم نامه همکاری های مشترک صنعت فرودگاهی و هوانوردی میان شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و فرودگاه های مونیخ، فرانکفورت و شرکت دورنیر آلمان به امضا رسید.

باخت استقلال به آبی‌های اهواز با هدیه جانشین رحمتیتابناک ، 3 ساعت پیشاستقلال تهران و استقلال خوزستان در ادامه دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی به مصاف هم رفتند که شکست 2 بر یک آبی‌پوشان تهرانی در دیدار دور رفت در این بازی هم تکرار شد

روزنامه ایتالیایی: ادغام لوفت هانزا والاتحادتابناک ، 3 ساعت پیشخبرگزاری رویترز امروز به نقل از یک روزنامه ایتالیایی خبر داد که هواپیمایی های اماراتی الاتحاد و آلمانی لوفت هانزا مشغول مذاکره بر سر ادغام هستند.

ترزا و ترامپ طلا را گران کردندتابناک ، 4 ساعت پیشسرمایه گذاری های امن در آستانه سخنرانی ترزا می، نخست وزیر انگلیس در مورد طرح های مربوط به خروج این کشور از اتحادیه اروپا موجب شد تا قیمت طلا امروز به بالاترین رقم در طی بیش از ۷ هفته گذشته برسد.

اظهار‌نظرِ نسنجیده‌ی ترامپ موجب کاهش ارزش دلار شدتابناک ، 4 ساعت پیشدر روز سه شنبه، کاهش ارزش دلار که از ابتدای امسال آغازشده، شدت بیشتری یافت. امروز شاخص دلار بیشتر به خاطر بیان نسنجیده و عجولانه ی این نظر دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا بود که گفت: قدرت ارز ایالات متحده آمریکا در برابر یوان چین "در حال نابودی ماست.'

"رنو" هم به لطف ایران رکورد شکستتابناک ، 4 ساعت پیشگروه خودروسازی رنو با انتشار گزارش سالانه خود اعلام کرد که میزان فروشش در سال ۲۰۱۶ به لطف رشد فروش در اروپا و بازارهای خارجی ای نظیر ایران، رکورد شکسته است.پیش از این پژو فرانسه از رکوردشکنی به لطف ایران خبر داده بود.

رئیس سامسونگ در یک قدمی بازداشتتابناک ، 4 ساعت پیشرئیس گروه تجاری سامسونگ کره جنوبی، امروز روز طولانی را در دادگاه پشت سر خواهد گذاشت، زیرا دادگاه باید تصمیم بگیرد که آیا وی باید به اتهام ارتشاء در پرونده رسوایی فسادی که دولت کره جنوبی را درگیر کرده بازداشت شود یا نه.

ترامپ پیش‌بینی اقتصاد دنیا را مشکل کردتابناک ، 4 ساعت پیشصندوق بین المللی پول در جدیدترین گزارش خود رشد اقتصاد جهانی در سال ۲۰۱۶ میلادی را ۳.۱ درصد برآورد کرده و همانند گزارش ماه اکتبر خود پیش بینی نموده که رشد اقتصاد جهان در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به ۳.۴ و ۳.۶ درصد برسد.