منابع خبری

آخرین خبرهای «تراز»

جزئیات حج تمتع امسالتراز ، 9 ساعت پیشتراز: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: اعزام حجاج از اول مرداد آغاز و تا 26 مرداد ادامه خواهد داشت. همچنین اولین گروه از حجاج 14 ذی الحجه به کشور بازخواهند گشت. ضمن اینکه مدت زمان اقامت آنان در مدینه و مکه بین 30 تا 33 روز خواهد بود.

محل مراجعه افرادی که برگه ثبت نام سهام عدالت را گم کرده‌اندتراز ، 1 روز پیشتراز: در میان مشمولین سهام عدالت افرادی هستند که برگه زمان ثبت نام خود را گم کرده‌اند و یا امکان دسترسی به این برگه خود ندارد، می‌توانند بدون نیاز به این برگه و تنها با داشتن اطلاعات شخصی وارد سامانه سهام عدالت شوند.

مفاهیم قرآنی باید جزو گفتمانهای عمومی ملتها قرار بگیردتراز ، 1 روز پیشتراز: مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه ما از قرآن دوریم، از آن بیگانه ایم، از مفاهیم آن دوریم، فرمودند: باید تلاش کنیم که مفاهیم قرآنی جزو مفاهیم رایج و گفتمانهای عمومی ملتهای ما قرار بگیرد.

۲۰ کاربرد مفید سرکه سیب برای سلامتیتراز ، 1 روز پیشتراز: از آن‌جا که اسید استیک هنگام تماس با باکتری‌های نامطلوب، آن‌ها را از بین می‌برد، می‌توان گفت که اساسا مانند آنتی‌بیوتیک طبیعی عمل می‌کند.

احکام جدید و کف حقوق بازنشستگان اعلام شدتراز ، 1 روز پیشتراز: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه امسال با تزریق بودجه ۲۲۰۰ میلیارد تومانی، کف حقوق بازنشستگان را به یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رساندیم؛ امید است طی دوره ۵ ساله بتوانیم خسارت ناشی از کاهش قدرت خرید بازنشستگان را جبران کنیم گفت: احکام جدید بازنشستگان ۳۰ فروردین صادر و حقوق‌ها واریز شد.

تصاویر صفحه اول روزنامه های ورزشی امروز 7 اردیبهشتتراز ، 1 روز پیشتراز: مهمترین عناوین ورزشی امروز پنجشنبه 1396/2/7 را در نیم صفحه نخست این روزنامه‌ها بخوانید:

تصاویر صفحه اول روزنامه های امروز 7 اردیبهشتتراز ، 1 روز پیشتراز: مهمترین عناوین سیاسی، اجتماعی و فرهنگی امروز پنج شنبه 1396/2/7 را در نیم صفحه نخست این روزنامه‌ها بخوانید:

شهادت 10 نیروی مرزبانی ایران در سیستان وبلوچستان+جزئیاتتراز ، 1 روز پیش

هزینه نجومی دشمنان اسلام برای برگرداندن مردم از راه خدا به روایت قرآن / هزینه بی فایده!تراز ، 1 روز پیشتراز: اين آيه اشاره دارد به بودجه‏ سنگينى كه كفّار مكّه خرج كردند و به سبب شکست، مایه حسرت آنها می شود. هرچند که آنها در آینده بیشتر هم خرج می کنند.

زندگی در میان گورها؛ تنفس در هوای مرگتراز ، 2 روز پیشتراز: گورستان قدیمی ارامنه در شرق تهران سالهاست که متروکه مانده و کسی در آنجا دفن نمی‌شود اما سرایدار پیر این گورستان همچنان در میان قبرها و کنار مردگان زندگی مشقت‌باری را سپری می‌کند.

رویارویی یک ناوشکن آمریکایی با قایق تندروی ایرانی در خلیج فارستراز ، 2 روز پیش

روایت گردشگران آلمانی و اوکراینی از ایرانتراز ، 2 روز پیشتراز: دو زوج گردشگر خارجی که این روزها مهمان شهرستان آستارا هستند، ایران را کشوری امن و زیبا و چهره واقعی این کشور را چیزی بسیار متفاوت تر از آنچه که در غرب نشان داده می شود عنوان کردند.

محمود صادقی: در صورت انتخاب مجدد روحانی به حل معضل ربا خوش‌بین نیستمتراز ، 2 روز پیشتراز: الان معضل عظیم ما بدهکاری دولت به سیستم بانکی است ولی صادقانه می‌گویم که خوش بین به حل این مساله ربا در چهار سال آینده نیستم.

صدور مجوز صادرات دارو به عراقتراز ، 2 روز پیشتراز: وزیر بهداشت گفت: با توافق دولتهای ایران و عراق صادرات دارو و تجهیزات پزشکی به عراق تسهیل می شود. در همین راستا تا کنون 102 قلم داروی ایرانی در عراق ثبت شده است که صادرات آنها به این کشور در حال انجام است.

کشف ۹۰ کیلوگرم تریاک و شیشه در گمرک فرودگاهتراز ، 2 روز پیشتراز: گمرک ایران از کشف انواع مواد مخدر و شیشه در سال گذشته با هوشیاری ماموران گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.

ثبت 9 میلیون شماره حساب برای سود سهام عدالتتراز ، 2 روز پیشتراز: ثبت شماره شبا بانکی مشمولین سهام عدالت در سامانه این سهام به مرز ۹ میلیون شبا نزدیک شد.

فیلم: بازارهای خارجی ایران یکی یکی از دست رفتندتراز ، 2 روز پیش

صبح خود را با قرآن آغاز کنید؛ صفحه 297 تراز ، 2 روز پیشتراز: قرائت قرآن کریم ، صفحه 296 ، سوره مبارکه الکهف آیه 28 تا 34

حدیث روز؛ تعبیر زیبای امام کاظم(ع) از ماندن در دنیا تراز ، 2 روز پیشتراز: امام كاظم عليه السلام در حدیثی شیوه زندگی کردن در دنیا را بیان فرمودند.

تصاویر صفحه نخست روزنامه های ورزشی 96/2/6تراز ، 2 روز پیشتراز: مهمترین عناوین روزنامه های ورزشی امروز 6 اردیبهشت به شرح زیر است؛