منابع خبری

آخرین خبرهای «تراز»

عکس: آخر و عاقبت جوانی با کوله باری از مدرک تراز ، 41 دقیقه پیشتراز: جوانی که با این همه مدرک اعتراض خود را به بیکاری خویش اعلام کرد.

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی به تعویق افتاد تراز ، 1 ساعت پیشتراز: با توجه به خالی ماندن بخشی از ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش و تکمیل ظرفیت، آموزش‌وپرورش شهر تهران عنوان کرد«اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی با تاخیر همراه خواهد بود.»

آنچه بیماران پیوند قلب باید بدانند تراز ، 1 ساعت پیشتراز: بیماری‌های قلبی و عروقی و در صدر آنها نارسایی قلب، یکی از اصلی‌ترین دلایل مرگ انسان‌ها در عصر حاضر محسوب می‌شود.

چرا "قلب" مردان بیشتر می‌گیرد؟ تراز ، 1 ساعت پیشتراز: یک فوق تخصص جراحی قلب و عروق با اشاره به مرگ و میر ناشی از بیماری‌های قلبی و عروقی، گفت: حدود دو سوم این مرگ‌ها در مردان است.

نقض حقوق‌بشر در زندان‌های انگلیس تراز ، 2 ساعت پیش

زن ایرانی که معاون اول رئیس جمهور آذربایجان شد +تصاویر تراز ، 2 ساعت پیش

عقب گرد بزرگ در جزیره تراز ، 2 ساعت پیش

حمله خمپاره‌ای داعش به آمریکایی‌ها در عراق تراز ، 2 ساعت پیش

وقتی ایرانی‎ها مجذوب سفرهای خارجی می‌شوند تراز ، 2 ساعت پیشتراز: هر ساله با نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی،موضوع گردشگری و مسافرت در میان خانوار ها و متقاضیان سفرهای سیاحتی در ایران داغ می شود،اما به دلیل گرانی و هزینه بر بودن سفرهای داخلی،برخی سودای سفر به خارج از کشور را در سر می پرورانند.

پیروزی ترامپ بزرگترین زلزله سیاسی سال ۲۰۱۶ بود تراز ، 2 ساعت پیش

وقتی کاخ سفید شمالی و کاخ سفید جنوبی جنگ دارند تراز ، 2 ساعت پیش

صبح خود را با قرآن آغاز کنید؛ صفحه 268 تراز ، 2 ساعت پیشتراز: قرائت قرآن کریم ، صفحه 268 ، سوره مبارکه النحل آیه 7 تا 14

آمریکا و تداوم نجات اشتباهی داعش تراز ، 2 ساعت پیش

حدیث روز؛ وام گیرندگان این روایت را بخوانند! تراز ، 2 ساعت پیشتراز: امام صادق علیه السلام، اثر عمدۀ کمتر قرض و وام گرفتن را بیان فرمودند.

وزیر دفاع روسیه: مانع تجزیه سوریه شدیم تراز ، 2 ساعت پیش

تصاویر صفحه نخست روزنامه های ورزشی 95/12/5تراز ، 2 ساعت پیشتراز: مهمترین عناوین روزنامه های ورزشی امروز 5 اسفند به شرح زیر است؛

جریمه دیرکرد بانکی / چرا برخی فقها موافقند و برخی مخالف!؟تراز ، 2 ساعت پیشتراز: اگر محاسبه دیرکرد به صورت درصدی از پول در طول زمان -یعنی محاسبه ربوی- باشد، در آن شبهه ربا وجود دارد...

تدابیر جدید برای مبارزه با زمین‌خواری تراز ، 1 روز پیشتراز: تصرف زمین‌های ملی و دولتی توسط افراد سودجو می‌تواند با تدوین طرح جامع حفاظت از اراضی و اقدامات حفاظتی که قرار است از ابتدای سال آینده ۳۹۳ شهرستان و ۶۵۳ شهر را تحت پوشش قرار دهد به حداقل برسد.

آخرین جزئیات انفجار لوله گاز در پایتخت تراز ، 1 روز پیشتراز: سخنگوی اورژانس تهران با اشاره به حادثه انفجار لوله گاز و تخریب 3 ساختمان در محله خلیج، گفت: بر اثر این حادثه 5 نفر جان خود را از دست داده و 6 نفر مصدوم شدند.

فلسطینی‌ها باید اسرائیل را به رسمیت بشناسند تراز ، 1 روز پیش