منابع خبری

آخرین خبرهای «تراز»

علت بوسه پیامبر (ص) بر دستان کارگر اهل مدینهتراز ، 8 ساعت پیشتراز: حضرت کارگران و تولیدکنندگان در عرصه اقتصادی را چنان تشویق می کند که در طول تاریخ جوامع بشری، هیچ فرقه و مذهبی چنین جایگاهی قائل نشده اند...

انتقاد مدیرکل میراث تهران از تعطیلی نوروزی برخی موزه‌های پایتختتراز ، 20 ساعت پیشتراز: تعطیلی موزه ها و مراکز فرهنگی تاریخی مخصوصا در پایتخت در ایام تعطیلات طولانی نوروز، نشانی از بی برنامگی گسترده در چرخه گردشگری کشور می باشد.آشفتگی آنقدر سرسام آور شده است که مدیرکل میراث تهران به عنوان متولی این امر، هم معترض آن شده است!

تسهیلاتی که تحولی در بازار مسکن ایجاد نمی‌کند! / دولت باید برنامه ریزی دقیق ارایه کندتراز ، 21 ساعت پیشتراز: نرخ بالای سود بانکی و همچنین مدت زمان کم بازپرداخت تسهیلات از معضلاتی است که امکان تحول در بازار مسکن را سلب کرده است.

با این ۴ ترفند قیمت بلیت هواپیما را کاهش دهیدتراز ، 21 ساعت پیشتراز: هرچه قیمت‌های پایه کمتر و کمتر شوند، خطوط هوایی به دنبال جبران این تفاوت با هزینه‌های جانبی‌اند. و منظور از جانبی، هر چیزی غیر از عمل انتقال شما از جایی به جایی دیگر است. یکی از هزینه‌های آزاردهنده‌ی دیگر که مرتبط با فرآیند پذیرش است.

هفت راه برای افزایش برکت عیدتراز ، 21 ساعت پیشتراز: معلم و مفسر قرآن کریم گفت: در فامیل ممکن است افرادی با هم قهر باشند. یک جلسه خصوصی تشکیل بدهید و این قهرها را آشتی کنید؛ ثوابش از نماز و روزه مستحبی بیشتر است. در قلبتان کینه کسی نباشد. سال مبارک، سال

برقراری 15هزار تماس شکایت با سامانه میراث فرهنگیتراز ، 22 ساعت پیشتراز: معاون گردشگری کشور پُرطرفدارترین مقاصد مسافران نوروزی را معرفی کرد.

نگاهی به دست درازی جدید غربی‎ها به اموال ایرانتراز ، 22 ساعت پیش

انتقاد ضرغامی به گزارش نوروزی رئیس‌جمهورتراز ، 1 روز پیشتراز: آیا کسی که در سال 95 با 10 درصد افزایش حقوق ماهیانه 2/2 میلیون تومان می گیرد می تواند بگوید که قدرت خرید او نسبت به سال 94 که 2 میلیون می گرفته بهتر است؟

آموزش قرآن به نیروهای امنیتی ارتش اسرائیلتراز ، 1 روز پیشتراز: در شاباک رایج است که اگر یک روز زبان عربی را به خوبی یاد گرفتی، به یک هماهنگ‌کننده خوب تبدیل شده‌ای.

برف و باران در ۱۶ استان کشورتراز ، 1 روز پیشتراز: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور از بارش برف و باران در بسیاری از محورهای مواصلاتی خبر داد و گفت: تردد در محور هراز به دلیل شدت بارش برف تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

حضور ۵هزار زائرخارجی درراهیان نورتراز ، 1 روز پیشتراز: دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: سال‌های گذشته هم ما زائران مختلفی از کشورهای دیگر داشتیم اما امسال به حجم آن افزوده شده است. سال گذشته تا پایان فروردین قریب ۵هزار زائر خارجی در راهیان نور شرکت کردند.

شکایت یک شهروند از سازمان حمایت به دیوان عدالتتراز ، 1 روز پیشتراز: یک شهروند و فعال حقوق شهروندی از سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان به خاطر اجرا نکردن مصوبه ستاد تنظیم بازار، به دیوان عدالت اداری و دادستانی کل کشور شکایت کرد.

نقاط تاریک و روشن کارنامه دولت روحانی در سال اقدام و عملتراز ، 2 روز پیشتراز: کارنامه اقتصادی ایران در سال 1395 در حوزه اشتغال و جلب سرمایه خارجی نامطلوب ارزیابی شده و معضل بیکاری همچنان مهمترین چالش پیش روی اقتصاد این کشور باقی مانده است.

قیمت مسکن در حال بالا رفتن است؟تراز ، 2 روز پیشتراز: رئیس انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان با بیان اینکه سهم مسکن به‌طور واقعی در اقتصاد کشور 16 درصد است پس اگر مسکن از رکود خارج شود، اقتصاد کشور نیز تکان خواهد خورد،گفت:سیاستهای حاکم بر اقتصاد موجب رکود در بخش مسکن شده است.

بارش نخستین برف بهاری در گیلانتراز ، 2 روز پیشتراز: بارش نخستین برف بهاری ارتفاعات گیلان را سفیدپوش کرد.

کاریکاتور/ عیدی دولت به مردم در اولین روز سالتراز ، 2 روز پیشتراز: قیمت گاز از امروز افزایش یافت-براساس تصمیم هیات دولت قیمت هر متر مکعب گاز از اول فروردین ماه تا پایان آبان ماه ۱۵۰ تومان به ازای مصرف هر متر مکعب محاسبه خواهد شد.

خواب خرگوشی سازمان هواپیمایی و گرانی بلیتها+جدولتراز ، 2 روز پیشتراز: درحالی نرخ بلیت پروازهای داخلی در نبود نظارت‌ کافی تخته گاز به سمت بالا پیش می‌رود که سازمان هواپیمایی در بحبوحه این نابسامانی به ایرلاین‌ها توصیه کرده روزنه سودجویی افراد متخلف را ببندند، به نظر می‌رسد سازمان هواپیمایی در خواب خرگوشی سیر می‌کند.

تاکنون چند میلیون نفر به مشهد مقدس سفر کردند؟تراز ، 3 روز پیشتراز: استاندار خراسان رضوی از ورود بیش از ۲ میلیون و ۶۸۸ هزار زائر به مشهد مقدس طی یک هفته اخیر خبر داد.

متعهد شدن روحانی به ارائه گزارش درباره پیشرفت تولید داخلی و اشتغالتراز ، 3 روز پیشتراز:روحانی نوشت: «اعتقاد عمیق دولت تدبیر و امید به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، که به رشد ‏چشمگیر در تولید داخلی و پیشی گرفتن صادرات غیرنفتی بر واردات، و شغل‌آفرینی کم‌سابقه ‏انجامیده است.»

مصدومیت حدود 12 هزار مسافر در نوروزتراز ، 3 روز پیشتراز: نماینده وزیر بهداشت در طرح سلامت نوروزی با اشاره به اینکه از 25 اسفند تاکنون بیش از 13 هزار مأموریت ترافیکی توسط نیروهای اورژانس صورت گرفته است،‌گفت: بیش از 12 هزار مسافر در حوادث ترافیکی مصدوم شده‌اند.