منابع خبری

آخرین خبر های تسنیم

توره: به سوپرلیگ چین نمی‌روم چون هدفم از فوتبال پول در آوردن نیستتسنیم ، 37 دقیقه پیشهافبک ساحل عاجی تیم فوتبال منچسترسیتی تأکید کرد که پول چینی‌ها وسوسه‌اش نکرده و مانند مهاجم سوئدی شیاطین سرخ می‌خواهد در سطح اول فوتبال اروپا به دوران بازیگری‌اش ادامه دهد.

عسگراولادی خطاب به ظریف:بعد برجام برخی به نام توریسم در امین حضور تجارت می‌کنندتسنیم ، 37 دقیقه پیشرئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه گفت: در شرایط بعد از برجام برای مسافران خارجی در فرودگاه روادید 2 تا 3 ماهه صادر می‌شود و آنها با استفاده از این روادید در شهرهایی مانند شیراز، مشهد و 3 راه امین‌حضور کالا می‌فروشند.

رونمایی از سامانه جامع مصوبات شورای اسلامی شهر تهرانتسنیم ، 38 دقیقه پیشرونمایی سامانه جامع مصوبات شورای اسلامی شهر تهران با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران به همت کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران محقق شد.

مگنو: داور به ابراهیم‌زاده کارت داد و آن را به نام من نوشت!/ اشتباه او خنده‌دار بودتسنیم ، 39 دقیقه پیشهافبک برزیلی تیم گسترش فولاد به توضیح اتفاقات دیدار این تیم با گسترش فولاد و اخراج نشدن ابراهیم زاده از زمین مسابقه با وجود دریافت کارت زرد دوم پرداخت.

ماجرای شراکت «فرزند ابتکار» در هلدینگ اقتصادی و صدور حکم بازداشت ویتسنیم ، 39 دقیقه پیشمدیرکل حراست سازمان حفاظت محیط زیست به تشریح جزئیات صدور حکم جلب فرزند معصومه ابتکار و علت ورود حراست سازمان حفاظت محیط زیست به این ماجرا پرداخت.

صفویه: پنجشنبه کتفم را جراحی می‌کنم/ امیدوارم بتوانم باز هم برای تیم کشورم مبارزه کنمتسنیم ، 41 دقیقه پیشملی‌پوش جودو گفت: پنجشنبه باید کتف چپم را جراحی کنم و امیدوارم دوران نقاهتم زود طی شود.

صداوسیما به جای برنامه‌های بی‌محتوا مردم را برای مقابله با حوادث آموزش دهدتسنیم ، 43 دقیقه پیشعضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در جلسه امروز این شورا بر تجهیز آتش‌نشانی به یگان هوایی تاکید کرد و گفت: صداوسیما به جای برنامه‌های بی‌محتوا مردم را آموزش دهد که در هنگام حوادث چه کار کنند.

وزارت کار مقصر بیمه نبودن کارگران پلاسکو است/وزیرکار وعده‌های سرکاری ندهدتسنیم ، 45 دقیقه پیشرئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور با اشاره به اینکه وزارت کار در بحث بیکاری کارگران پلاسکو مقصر است گفت: با توجه به اینکه اکثر کارگران بیکار شده پلاسکو بیمه تأمین اجتماعی نبوده اند، امکان بهره مندی آنها از بیمه بیکاری مهیا نیست.

تیم منتخب هفته هجدهم لیگ برتر/ استقلالی‌ها وارد شدندتسنیم ، 46 دقیقه پیشتیم منتخب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال از سوی مربیان تیم‌ها انتخاب شد.

فیلم / استفاده از جوجه ماشینی برای جلب مشتریتسنیم ، 46 دقیقه پیشیک کافه‌دار تایوانی برای جلب مشتری از جوجه‌های ماشینی در کافه استفاده می‌کند.

مسابقات تیراندازی با کمان خارج از سالن کاپ آسیا به تعویق افتادتسنیم ، 47 دقیقه پیشاولین مرحله از مسابقات تیراندازی با کمان خارج از سالن که قرار بود 12 بهمن ماه به میزبانی هند برگزار شود، به تعویق افتاد.

فیلم/آغاز به کار اتوبوس‌های بدون‌راننده در پاریستسنیم ، 47 دقیقه پیشاولین خط از اتوبوس‌های بدون راننده در شهر پاریس کار خود را آغاز کردند.

جزئیات جدید از برنامه بانک مرکزی برای ساماندهی صرافی‌هاتسنیم ، 49 دقیقه پیشقائم مقام بانک مرکزی گفت: به مرور زمان که روابط بانکی و کارگزاری در ایران توسعه یابد انتقال وجوه از صرافی ها به بانک ها انجام خواهد شد، تا سیستم بانکی وظیفه اصلی خود را در نقل و انتقال وجوه برای رفع نیازهای تولید و تجارت انجام دهد.

داور دیدار سایپا - سیاه‌جامگان محروم شد/ بررسی اخطار جنجالی احمد صالحیتسنیم ، 50 دقیقه پیشداور دیدار سایپا و سیاه‌جامگان به دلیل اشتباه تأثیرگذار خود از قضاوت در چند هفته محروم شد.

قایقرانی دختران در سرمای نزدیک به صفر درجه/ تمریناتی که قطع نمی‎شود! + عکستسنیم ، 55 دقیقه پیشملی‎پوشان قایقرانی ایران در سرمای شدید تهران همچنان تمرینات خود را ادامه می‎دهند.

تغییر رئیس فرمول یک پس از 40 سال/ اکلستون: عزل شدم و به همین راحتی کنار رفتمتسنیم ، 56 دقیقه پیشمدیر اجرایی مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک قهرمانی جهان پس از 40 سال عوض شد.

دو درخواست آتش‌نشانان از شورای شهر تهرانتسنیم ، 59 دقیقه پیشعضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: آتش‌نشانان یک ایستگاه آتش‌نشانی از من خواستند تصویب لایحه حمایتی در خصوص سختی کار و شهید اطلاق شدن جانباختگان آتش‌نشانی را در شورای شهر تهران مطالبه کنند.

دستورالعمل جدید پذیره نویسی و عرضه اولیه ابلاغ شدتسنیم ، 1 ساعت پیشدستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار توسط سازمان بورس و اوراق بهادار ابلاغ شد.

توضیحات نصیرزاده درباره محرومیت استقلال از نقل‌وانتقالاتتسنیم ، 1 ساعت پیشکارشناس حقوقی فوتبال کشورمان می‌گوید که استقلال در صورتی که تا پایان مهلت نقل‌وانتقالات رضایت شاکیانش را جلب کند، می‌تواند قرارداد بازیکنان جدیدش را به ثبت برساند.

برف مانع انجام پروازهای مهرآباد نشد/افق دید 1500 متری در مهرآبادتسنیم ، 1 ساعت پیشبا وجود بارش برف و نزولات آسمانی باند فرودگاه مهرآباد باز و دید در این فرودگاه 1500 متر است و مشکلی برای انجام به موقع پروازها وجود ندارد.