آخرین خبرهای «تسنیم»

ساختمان سازمان هواپیمایی به شرکت فرودگاه‌ها واگذار می‌شودتسنیم ، 1 ساعت پیشبا مصوبه دولت ساختمان مرکزی سازمان هواپیمایی کشور واقع در فرودگاه مهرآباد به شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی واگذار می‌شود.

پوشش زنده/ سفر شیرین چهره‌ها و جوایز به لندن + عکس و فیلمتسنیم ، 1 ساعت پیشمراسم معرفی برترین‌های دنیای فوتبال در سال 2017 فرصتی دوباره برای رونمایی از چهره‌های شاخص فوتبال است.

احتمال جابه‌جایی ساعات کار به خاطر کاهش آلودگی هوا در آیندهتسنیم ، 1 ساعت پیشسرپرست مرکز ملی هوا و تغییرات اقلیم سازمان محیط زیست با بیان اینکه در آغاز مهرماه جا به جایی ساعات کار را داشتیم، گفت: این برنامه نتایج خوبی را به دنبال داشت و در پی آن هستیم که این را به صورت قانونی مصوب کنیم.

دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بسیج را رقیب خود نمی‌دانندتسنیم ، 1 ساعت پیشدانشگاه‌های علوم پزشکی کشور چنین تصوری که بسیج از آنها جدا و یا رقیب آنهاست، ندارند

اعزام بازرس ویژه آموزش و پرورش برای بررسی ماجرای دختر دبستانی در ارومیهتسنیم ، 1 ساعت پیشمدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش از اعزام بازرس ویژه برای بررسی حادثه رخ داده در ارومیه خبر داد و تاکید کرد: طبق اخبار واصله آزار جنسی صورت نگرفته است.

مسعود جعفری‌جوزانی «عملیات کورتاژ» را می‌سازدتسنیم ، 1 ساعت پیشمسعود جعفری‌جوزانی تصمیم دارد ماجرای «عملیات کورتاژ» را به تصویر بکشد.

آقای کلانتری! منتقدان تراریخته را نادان و سیاسی خطاب نکنیدتسنیم ، 2 ساعت پیشمدیر‌کل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان محیط زیست در نامه‌ای گلایه‌آمیز به رئیس این سازمان با اعلام استعفای خود از وی خواست که با کنشگرانِ حوزه محیط زیست صبورانه‌تر برخورد کند و هرگز منتقدان خود را در هیچ حوزه‌ای از جمله GMO نادان یا سیاسی خطاب نکند.

سومین پیروزی متوالی پتروشیمی/گرگانی‌ها در قعر جدولتسنیم ، 2 ساعت پیشتیم پتروشیمی بندر امام در پایان هفته سوم لیگ برتر بسکتبال به سومین پیروزی متوالی خود رسید.

ورود کامیونت به مغازه در سه راه آذری + تصاویرتسنیم ، 2 ساعت پیشکامیونت حین حرکت در سه راه آذری، ناگهان از مسیر اصلی خارج و وارد یک مغازه شد.

مخفی کردن جسد برادر داخل گونی بعد از برادرکٌشیتسنیم ، 2 ساعت پیشمدتی قبل از قتل، متوجه شدیم برادرمان با یکی از هم‌ولایتی‌های ما که 50 سال سن داشت، رابطه دارد، چند بار به برادرمان تذکر داده بودیم اما او رابطه با آن شخص را قطع نکرد و به حرفهای ما توجهی نداشت، ما نیز که می‌ترسیدم آبرویمان برود ...

شریفی: تیم نوجوانان اگر حفظ شود در جام جهانی بزرگسالان قهرمان خواهد شد/ از پاداش‌ها راضی هستیمتسنیم ، 2 ساعت پیشهافبک تیم فوتبال نوجوانان ایران گفت: اعتقادمان این است که اگر تیم نوجوانان حفظ شود می‌تواند قهرمان جام جهانی شود.

شرط آنچلوتی برای سرمربیگری در اورتونتسنیم ، 2 ساعت پیشیک نشریه انگلیس از افزایش احتمال سرمربیگری کارلتو در گودیسون پارک خبر داد.

صیادمنش: تیم ما در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت/ مقابل اسپانیا تمرکز لازم را نداشتیمتسنیم ، 2 ساعت پیشمهاجم تیم نوجوانان ایران گفت: در بازی با اسپانیا در نیمه اول تمرکز لازم را نداشتیم، اما دیدید مقابل آلمان که تیم خیلی قدری بود خیلی خوب ظاهر شدیم.

شریعتی: لیاقت‌مان خیلی بیشتر از این بود/ مردم فکر نکنند مغرور شدیمتسنیم ، 2 ساعت پیشمدافع تیم فوتبال نوجوانان کشورمان معتقد است که لیاقت این تیم خیلی بیشتر از حضور در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی بوده.

اتفاق جالب برای شاگردان چمنیان در فرودگاهتسنیم ، 2 ساعت پیشاتفاق جالبی برای بازیکنان تیم فوتبال نوجوانان کشورمان در فرودگاه امام خمینی (ره) رخ داد.

رومن پولانسکی متهم به تجاوز جنسی به دختری 10 ساله شدتسنیم ، 2 ساعت پیشماریان برنارد، پنجمین زنی است که پولانسکی، کارگردان مشهور لهستانی را به تجاوز جنسی متهم کرده است.

80 درصد آلایندگی شهر تهران به‌دلیل منابع متحرک استتسنیم ، 2 ساعت پیشمعاون فنی ـ مهندسی و خدمات پلیس راهور با بیان اینکه طبق مصوبه دولت باید شماره‌گذاری خودروها و سواریهای پرمصرف داخلی منوط به اسقاط خودروهای فرسوده می‌شد، گفت: 80 درصد آلایندگی شهر تهران به دلیل منابع متحرک است

چمنیان: خیلی‌ها از موفقیت‌های نوجوانان تعجب کردند اما ما تعجب نکردیم/ چاله‌ها پر شود می‌توان به آینده امیدوار بودتسنیم ، 2 ساعت پیشسرمربی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان گفت: خیلی از پیروزی‌های تیم‌مان تعجب نکردیم، در حالی که خیلی‌ها تعجب کردند.

صعود 2 تیم به نیمه‌نهایی لیگ تکواندوتسنیم ، 2 ساعت پیشرقابت‌های لیگ تکواندو که به شیوه جام جهانی برگزار می‌شود با صعود تیم‌های دانشگاه آزاد و کلینیک بهبد کرج به مرحله نیمه نهایی پیگیری شد.

دختری خواستار «نبش قبر» پدرش برای کشف راز مرگ شدتسنیم ، 2 ساعت پیشدختری برای رمزگشایی از علت مرگ پدرش خواست تا دستور نبش قبر و کالبدشکافی از جسد پدرش صادر شود.