منابع خبری

آخرین خبرهای «تیک»

جزئیات روند پرداخت دیه فاجعه دیدگان مناتیک ، 55 دقیقه پیش

عکس/ سرباز مفقود شده در حادثه تروریستی میرجاوهتیک ، 56 دقیقه پیش

عکس/ رامین ناصر نصیر در پشت صحنه شهرزاد۲تیک ، 58 دقیقه پیش

عکس/ احمدرضا عابدزاده در جشن تولد پسرشتیک ، 1 ساعت پیش

آیا رئیسی و قالیباف فیش حقوق خود را منتشر می‌کنند؟تیک ، 1 ساعت پیش

مرزبانان ناجا از داخل خاک پاکستان هدف قرار گرفتندتیک ، 1 ساعت پیش

تهران فردا هم بارانی‌ستتیک ، 1 ساعت پیش

درخواست ۱۰۰ سناتور آمریکایی از سازمان مللتیک ، 1 ساعت پیش

محسن هاشمی‌: شرکت در انتخابات از توصیه‌های آیت الله بودتیک ، 1 ساعت پیشفرزند آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی شرکت در انتخابات را از توصیه‌های آن مرحوم عنوان کرد.

روحانی: باید راه هاشمی را ادامه دهیمتیک ، 1 ساعت پیشحسن روحانی گفت: در این ایام جای مرحوم آیت‌الله هاشمی‌فسنجانی خالی است.

یک عضو فراکسیون امید: تخریب و دروغ‌پراکنی محبوبیت نامزدها را بیشتر نمی‌کندتیک ، 2 ساعت پیشیک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: هیچ بعید نیست نامزدی که به تخریب سایر نامزدها همت گمارده است در تلاش باشد با کاهش مشارکت حداکثری، زمینه پیروزی خود در انتخابات را فراهم کند.

واکنش چمران به مرخصی قالیباف و تیترهای روزنامه همشهریتیک ، 2 ساعت پیشرییس شورای شهر تهران در مورد موضوعات مختلف پایتخت در نشست خبری‌اش توضیحاتی را ارائه کرد.

دادستان کل‌کشور: تماس صوتی تلگرام خلاف امنیت کشور استتیک ، 2 ساعت پیشدادستان کل کشور گفت: در جلسه امروز(شنبه) کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات، ضوابط استفاده از رسانه‌های مکتوب مشخص شد.

وزیر راه:۴ درصد ثروتمند یاری وفادارتر از قالیباف نداشته‌اندتیک ، 2 ساعت پیشبه دنبال صحبت‌هایی که در طول روزهای گذشته و به خصوص در جریان مناظره دیروز از سوی شهردار فعلی تهران مطرح شد، وزیر راه و شهرسازی با انتقاد از رویه شهرداری در طول سال‌های گذشته اعلام کرد: آنچه که امروز از چهار درصد ثروتمند یاد می‌شود یاری وفادارتر از قالیباف نداشتند.

بازتاب مناظره انتخاباتی ایران در خبرگزاری رویترزتیک ، 2 ساعت پیشخبرگزاری رویترز نوشت که «محافظه‌کاران در جریان مناظره بر سر مسائل اقتصادی» به رئیس‌جمهوری ایران حمله کردند.

اصولگراها؛ رنجیده از حمله عجولانه قالیباف در مناظره /روحانی آرام بود، جهانگیری ستاره و رئیسی هوشمندتیک ، 3 ساعت پیشبخش مهمی از اصولگرایان از حرف‌های محمدباقر قالیباف در مناظره رنجیده‌اند. شاید اعلام حمایت رسمی جامعه مدرسین از رییسی به خاطر همین رفتار متفاوت رییسی و قالیباف بوده است.

ورود رئیس جمهور به کرمانتیک ، 3 ساعت پیشحسن روحانی برای ایراد سخنرانی انتخاباتی وارد کرمان شد.

کوره‌های پوپولیسمتیک ، 3 ساعت پیشبرخی وعده‌های انتخاباتی آدم را یاد تجربه عبرت‌آموز کوره‌های خانگی فولاد در چین می‌اندازد. ماجرای این کوره‌ها از آنجا آغاز شد که «مائوتسه تونگ» از مردم کشورش خواست تا در یک بسیج ملی، کمک کنند تا چین در زمینه تولید فولاد، بر کشورهای صنعتی پیشی بگیرد.

آغاز انتخاب رشته آزمون دکتری از امروزتیک ، 3 ساعت پیشمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه تعداد 14 هزار نفر در آزمون دکتری 96 پذیرش می شوند،‌گفت: داوطلبان از امروز شنبه 9 تا چهارشنبه 13 اردیبهشت‌ماه فرصت دارند نسبت به انتخاب 50 رشته اقدام کنند.

ترامپ: اسلحه‌داران آمریکایی حالا یک دوست حقیقی در کاخ سفید دارند!تیک ، 3 ساعت پیشرییس جمهوری آمریکا طی مراسمی خطاب به دارندگان اسلحه در کشورش گفت که 8 سال تعرض به حقوق اسلحه داران این کشور به پایان رسیده و حالا آن ها یک دوست و حامی حقیقی در کاخ سفید دارند.