منابع خبری

آخرین خبرهای «جام جم آنلاین»

سایت فیفا: ایران به جام جهانی نزدیک شدجام جم آنلاین ، 2 ساعت پیشسایت فدراسیون بین المللی فوتبال بعد از پیروزی ارزشمندی که تیم ملی فوتبال ایران برابر قطر به دست آورد نوشت که ایران یک گام دیگر برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نزدیک تر شد.

برزیل قاطعانه اروگوئه را شکست دادجام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشسیزدهمین دور از بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با پیروزی دو غول این منطقه خاتمه یافت.

ستایش قطری ها از خط دفاعی تیم ملی ایرانجام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشبازیکنان تیم ملی فوتبال قطر بعد از شکست برابر ایران به ستایش از خط دفاعی ایران پرداختند و از شانس بسیار کم خود برای صعود به جام جهانی سخن به میان آوردند.

واکنش رسانه‌های قطری به شکست برابر ایرانجام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشرسانه‌های قطری به شدت از عملکرد بازیکنان و کادر فنی خود در دیدار برابر ایران خشمگین هستند و خواستار استعفای سران فدراسیون هستند.

پیروزی شیرین ایران برابر قطر پرحاشیه +عکسجام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشتیم ملی فوتبال ایران با برتری برابر قطر گام بزرگی برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برداشت و پاسخ حاشیه‌سازی روزهای منتهی به بازی قطری‌ها را هم داد.

آرزو می کنم فوتبال در سال 96 پاک و بی ریا شود! جام جم آنلاین ، 5 ساعت پیشرضا شاهرودی می گوید برای مربی گری در فوتبال ایران حاضر نیست تن به کاری بدهد. همچنین او سال 95 را سالی بد توصیف می کند.

سیروان شاگرد کاوه یغمایی بودجام جم آنلاین ، 14 ساعت پیشدر گزارش زیر به زندگی شخصی و حرفه ای سیروان خسروی خواننده موسیقی پاپ نگاهی داشته‌ایم.

اشتباه عجیب کمیته انضباطی اسپانیا در رابطه با محرومیت مسیجام جم آنلاین ، 15 ساعت پیشکمیته انضباطی با وجود پنج اخطار بودن مهاجم بارسلونا، او را از بازی بعد محروم نکرد.

ایران بلیت جام جهانی روسیه را رزرو کرد جام جم آنلاین ، 15 ساعت پیشتیم ملی فوتبال ایران با گل زیبای مهدی طارمی که در دقیقه 52 به صمر رسید یک بر صفر بر قطر پر مدعا پیروز شد تا با تثیبت صدرنشینی خود در گروه ، بلیت جام جهانی روسیه را برای حود رزرو کند . شاگردان کارلوس کی روش با این پیروزی ارزشمند 14 امتیازی شدند تا بالاتر از کره جنوبی 10 امتیای که امروز مغلوب چین شد ، خود را نزدیکتر از همیشه به جام جهانی ببینند .

کی‌روش: فوساتی به مادر من توهین کردجام جم آنلاین ، 15 ساعت پیشسرمربی تیم ملی فوتبال ایران با حضور در نشست خبری بعد از دیدار برابر قطر درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد.

گزارش زنده؛ قطر 0 - ایران 1جام جم آنلاین ، 16 ساعت پیشتیم ملی فوتبال ایران با گل زیبای مهدی طارمی که در دقیقه 52 به صمر رسید از تیم قطر با نتیجه یک بر صفر پیش افتاده است .

پیروزی عربستان و توقف استرالیا برابر عراقجام جم آنلاین ، 19 ساعت پیشدر ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم ملی عربستان، تایلند را شکست داد و دیدار عراق و استرالیا به تساوی انجامید.

شکست ازبکستان برابر سوریه / یک رقیب دیگر ایران امتیاز از دست دادجام جم آنلاین ، 19 ساعت پیشدیدار تیم های ملی فوتبال سوریه و ازبکستان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی روسیه با شکست یکی از رقیبان تیم ملی ایران همراه بود.

کره‌ جنوبی مغلوب چین شدجام جم آنلاین ، 19 ساعت پیشدیدار تیم‌های ملی فوتبال کره‌ جنوبی و چین در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی روسیه با برتری چینی‌ها به پایان رسید تا بیشترین سود را تیم ملی ایران ببرد.

مشت بسته کی‌روش با تیمی مرموزجام جم آنلاین ، 20 ساعت پیشتیم ملی ایران امشب باید به مصاف تیم قطر برود و این در حالی است که ترکیب تیم ملی کاملا غیر قابل پیش بینی است.

کارگردان بازی NieR: Automata از پلی‌استیشن ویتای جدید استقبال می‌کند جام جم آنلاین ، 21 ساعت پیشبا توجه به وضعیت حال حاظر کنسول‌های دستی و عدم موفقیت پلی‌استیشن ویتا بعید به نظر می‌رسد که سونی نسخه‌ی جدیدی از کنسول‌ دستی خود را در دست ساخت داشته باشد اما کارگردان بازی NieR: Automata معتقد است که سونی باید جانشین پلی‌استیشن ویتا را هر چه سریع‌تر معرفی کند.

وقتی طراح خودروی فراری تصمیم به طراحی قطار می‌گیرد +عکسجام جم آنلاین ، 21 ساعت پیشزمانی‌ که طراح خودروی لوکس فراری تصمیم به طراحی یک قطار می‌گیرد قطعا باید منتظر فاکتورهای خیره‌کننده‌ای بود.

10 میان وعده غذایی مفید با 100 کالریجام جم آنلاین ، 22 ساعت پیشخوردن میان وعده اگرچه در ظاهر و بر مبنای اسم آن بسیار کم کالری به نظر می رسد اما اگر به کالری مواد غذایی دقت نکنید گاهی همین میان وعده ها باعث افزایش وزن شما می گردد.

رکورد صعود پله با سر شکسته شد + عکس جام جم آنلاین ، 23 ساعت پیش مرد چینی موفق به ثبت رکود در گینس در صعود پله با سر شد.

گوشی هوشمند Oppo F3 Plus با دو دوربین سلفی رونمایی شد جام جم آنلاین ، 23 ساعت پیشاوپو مدتی است که با در نظر داشتن نسل هوادار سلفی، گوشی های هوشمند مختلفی را طراحی و تولید کرده و به همین دلیل برخی از این محصولات را Selfie Expert نامیده است. این شرکت اکنون از گوشی هوشمند مشابهی به نام Oppo F3 Plus رونمایی کرده است. قابلیت اصلی این گوشی نه یک دوربین بلکه دو دوربین جلو برای علاقه مندان به عکس های سلفی است.