منابع خبری

آخرین خبرهای «جام جم آنلاین»

داستان تکامل خانه ماجام جم آنلاین ، 55 دقیقه پیشدر روزهای زیبای بهاری، وقتی سفر می‌کنیم و پا به جاده‌هایی می‌گذاریم که از میان کوه‌های سر به فلک کشیده می‌گذرند، طبقات رسوبی روی هم انباشته و پیچ و تاب خورده در لابلای کوه‌ها و دره‌ها، برای هر بیننده‌ای شگفت‌انگیز است و حس کنجکاوی‌اش راغلغلک می‌دهد.

ساعتی با قابلیت شارژ گوشیجام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشیکی از دردسرهایی که هر کاربر گوشی هوشمند، هرازگاهی ممکن است با آن روبه‌رو شود، تمام شدن شارژ باتری آن است. با این که راهکارهایی نظیر استفاده از دستگاه‌های پاوربانک برای این مساله وجود دارد، اما در برخی مواقع ممکن است به پاوربانک دسترسی نداشته باشیم.

«گپ کوک» با حضور سالار عقیلی کلید خوردجام جم آنلاین ، 9 ساعت پیش«گپ کوک» همزمان با آغاز ماه شعبان و اعیاد مبارک این ماه، نخستین برنامه خود را با حضور سالار عقیلی روی آنتن می برد.

طلای دو ضرب و نقره مجموع به موسوی رسیدجام جم آنلاین ، 9 ساعت پیشنماینده وزن ۹۴ کیلوگرم ایران با درخشش در مسابقات دو ضرب توانست دو مدال ارزشمند کسب کند.

کرانچار: دیدار مقابل تراکتوسازی از دیدارهای کلیدی سپاهان استجام جم آنلاین ، 13 ساعت پیش سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تکلیف من برای فصل آینده و حضور در تیم سپاهان هنوز مشخص نیست.

سومین روز اعتصاب بازیکنان پرسپولیس جام جم آنلاین ، 14 ساعت پیشبازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امروز هم از برگزاری تمرین خودداری کردند تا سومین روز اعتصاب را پشت سر بگذارند؛ این در حالی است که سرخپوشان فردا باید به مصاف ذوب آهن بروند.

لباسی که هیچ گاه پاره نمی شود+فیلمجام جم آنلاین ، 17 ساعت پیشدر فیلم زیر قسمت های پاره شده یک لباس بلافاصله بدون هیچ دوخت و دوزی ترمیم می شود.

تمارض خنده دار انصاری فرد در لیگ یونان + فیلمجام جم آنلاین ، 18 ساعت پیشفیلمی از تمارض عجیب و خنده‌دار انصاری‌فرد در لیگ یونان را مشاهده می‌کنید.

جزییات نخستین جلسه واگذاری باشگاه تراکتورسازیجام جم آنلاین ، 18 ساعت پیشنخستین جلسه همفکری برای واگذاری باشگاه تراکتورسازی شب گذشته برگزار شد.

تصویری که امید ابراهیمی از شب ازدواجش منتشر کردجام جم آنلاین ، 20 ساعت پیشخیلی از چهره‌های مطرح فوتبال ایران به ستاره استقلال تبریک گفتند.

صعود عظیم بر بام جهانجام جم آنلاین ، 1 روز پیشدر بسیاری از مسابقات قهرمانی ورزشی سرعت عمل اهمیت بسیاری دارد و قهرمانان جهان رکوردها را با اختلاف صدم ثانیه جابه‌جا می‌کنند.

خیابانی: از سوتی‌هایم کتاب خواهم نوشت!جام جم آنلاین ، 1 روز پیشجواد خیابانی اهل حاشیه‌ رفتن نیست و یکراست می‌رود سراغ اصل مطلب. حتی در گفت‌وگو با ما جمله همیشگی‌اش را تکرار می‌کند؛ چاردیواری اختیاری! تا به ما یادآوری کند پرسش‌هایی که درباره خانواده خیابانی است را با او در میان نگذاریم.

پیرزن صد و یک ساله مدال طلای دوی ١٠٠ متر را کسب کرد +عکسجام جم آنلاین ، 1 روز پیشپیرزن ١٠١ ساله هندی توانست در مسابقه دوی ١٠٠ متر سالمندان جهان مدال طلا کسب کند. او ١٠٠ متر را در یک دقیقه و ١٤ ثانیه و ٥٨ صدم ثانیه دوید.

قالب کردن بازیکنان با بازار گرمی!جام جم آنلاین ، 1 روز پیشدرحالی که دو هفته دیگر به پایان فصل جاری رقابت های لیگ برتر باقی مانده است برخی دلال ها فعالیت جدی خود برای بالا بردن قیمت برخی بازیکنان را آغاز کرده اند.

3 ایرانی در تیم منتخب هفته لیگ قهرمانان آسیا +عکسجام جم آنلاین ، 1 روز پیشبا اتمام هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا 3 بازیکن پرسپولیس در تیم منتخب هفته جا گرفتند.

تنیس بیشترین آمار تبانی را داردجام جم آنلاین ، 1 روز پیشطبق گزارش انجمن امنیت ورزش اروپا (ESSA) ، ورزش تنیس در سه ماهه اول سال ٢٠١٧ بیشترین مورد مشکوک به شرط بندی و تبانی را داشته است . ٤٥ درصد موارد مربوط به این ورزش بوده اند.

رحم مصنوعی هم به بازار آمد +عکسجام جم آنلاین ، 1 روز پیشتولید یک رحم مصنوعی یعنی فضایی جایگزین رحم مادر،‌ اگر تا همین چند سال پیش یک رویای دوراز ذهن بود،حالا به مددپیشرفت علم وتکنولوژی به حقیقت پیوسته و یک بره نارس در آن‌ سوی کره زمین، این شانس را داشته که شرایطی را مشابه به رحم مادرش داخل این رحم مصنوعی تجربه کند.

بایدهای پیشگیری از پوسیدگی دندانجام جم آنلاین ، 1 روز پیشاستادیار دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شاهد گفت: از شش ماهگی که اولین دندان در دهان کودک رشد می‌کند، باکتری‌های دهان فعال می‌شوند که می‌توانند از مادر به دهان کودک منتقل شود. پس باید از همان موقع، بهداشت دهان را شروع کنیم چون از همین سن، پوسیدگی دندان‌ها شروع می‌شود.

میدان بینایی یعنی چه؟جام جم آنلاین ، 1 روز پیشهنگامی که ما به یک جسم کوچک خیره می‌شویم، می‌توانیم جزئیات آن نقطه را به طور دقیق ببینیم چون تصویر آن جسم روی مرکز لکه زرد یا ماکولای چشم ما می‌افتد، ولی اگر توجه داشته باشیم در همان لحظه، می‌توانیم در حالی که به جسم خیره شده‌ایم و چشمانمان را ثابت نگه داشته‌ایم، وسعتی از فضا را در سمت راست، چپ، بالا و پایین آن جسم البته نه با دقت زیاد ببینیم. این وسعت دید را میدان بینایی می‌گویند.

مسدود شدن تماس صوتی تلگرام برای محدودیت مردم نبود!جام جم آنلاین ، 1 روز پیشوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مسدود شدن تماس صوتی تلگرام برای محدودیت مردم ایجاد نشد، کما اینکه تماس‌های صوتی سایر شبکه‌های مجازی فعال است، این موضوع بر طبق ابلاغیه قوه قضائیه صورت گرفته است.