منابع خبری

آخرین خبرهای «خبر آنلاین»

رونمایی از شترمرغ منچستر!خبر آنلاین ، 5 ساعت پیشدر حاشیه دربی منچستریونایتد و منچسترسیتی و اخراج فلینی بخاطر ضربه‌ای که به پیشانی آگوئرو زد... سایت گل با انتشار این کاریکاتور نوشت: «فلینی، شترمرغ تهاجمی یونایتد مقابل منچسترسیتی بود!».

این هم امپراطوری قالیباف!خبر آنلاین ، 5 ساعت پیشدر حاشیه اظهار نظر یکی از اعضای شورای شهر تهران در خصوص قالیباف، محمد طحانی این کارتون را در خط خطی منتشر کرد.

شهرداری بازم غافلگیر شد!خبر آنلاین ، 5 ساعت پیشروزنامه اعتماد این کارتون را با عنوان «شهرداری و غافلگیری همیشگی» منتشر کرد.

تعویق ماموریت سری اسپیس ایکس به خاطر یک سنسور/کشف مشکل ۵۲ ثانیه قبل پرتابخبر آنلاین ، 5 ساعت پیشاولین ماموریت دولتی اسپیس ایکس برای پرتاب یک ماهواره جاسوسی به فضا به خاطر مشکل فنی ۲۴ ساعت به تعویق افتاد. گفته می‌شود پرتاب امروز یکشنبه به خاطر کشف مشکلی در یکی از سنسورهای موشک لغو شده است.

خشم؛ نام پهپاد جدید لاکهید مارتینخبر آنلاین ، 5 ساعت پیششرکت لاکهید مارتین پس از 12 ماه آزمایش اعلام کرد که یک پهپاد جدید با قابلیت پرواز 12 ساعته را تولید می‌کند.

دختری که با روزی ۹۰ دقیقه خواب پرانرژی است!/همه چیز درباره سندرم آنجلمنخبر آنلاین ، 5 ساعت پیشیک دختر ۳ ساله در کانادا به خاطر یک ناهنجاری ژنتیکی پیچیده تنها ۹۰ دقیقه در شبانه‌روز می‌خوابد اما انرزی کافی و لازم را دارد.

واحد پیکسل گوگل یتیم شدخبر آنلاین ، 5 ساعت پیشدیوید فاستر پس از 6 ماه مدیریت بر واحد پیکسل گوگل، این کمپانی را ترک کرد.

گلکسی اس ۸ پلاس با ۶ گیگ رم و ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی در کدام کشورها توزیع می‌شود؟خبر آنلاین ، 5 ساعت پیشسامسونگ تأیید کرده است که نسخه ویژه اس 8 پلاس مجهز به 6 گیگ رم و ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی را فقط در چند کشور توزیع می‌کند.

چمران: هیچ‌کس نمی‌تواند تخلف در شهرداری را کتمان کند/ نباید برای ریاست شورا می‌آمدمخبر آنلاین ، 13 ساعت پیشایلنا نوشت: وفاداری‌اش به‌ محمدباقر قالیباف، شهردارتهران‌، بر کسی پوشید‌ه‌ نیست. در صحبت‌هایش نیز به روشنی آن را بیان می‌کند. آنقدرکه وقتی صحبت از عملکرد شهرداری در سال‌های اخیر می‌شود و از او درباره علت راغب نبودن شورا برای تحقیق وتفحص از شهرداری در برخورد با تراکم فروشان، ماجرای املاک نجومی و کوتاهی در حادثه ساختمان پلاسکو می‌پرسم، ترجیح می‌دهد مصاحبه را تمام کند. هرچند این کار را نمی‌کند و به گفتگو ادامه می‌دهد.

اعتراض داوطلبان ارشد کامپیوتر؛ از تغییر گرایش‌ها تا تغییر دفترچه سوالاتخبر آنلاین ، 13 ساعت پیشکنکور ارشد یکی از پرچالش‌ترین کنکور‌های آموزش عالی در ایران است و سازمان سنجش به طور معمول هر سال شاهد اعتراضاتی از سوی برخی داوطلبان است.

سرعت غیر مجاز جان یک مسافر را گرفت/ ٧ مجروح در ٢ تصادف اتوبوسخبر آنلاین ، 13 ساعت پیشمهر نوشت: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در ٢ تصادف اتوبوس یک تن کشته و ٧ تن مجروح شدند.

فعالیت شرکت‌های هرمی در آپارتمان‌های خلوت اطراف تهران/ اغفال جوانان جویای کار شگرد جدید آنها خبر آنلاین ، 13 ساعت پیشمعاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا گفت: متاسفانه فعالیت اکثر شرکت های هرمی در اطراف تهران همانند پردیس، پرند و... در آپارتمان های خلوت و بدون رفت و آمد در قالب محل های مسکونی انجام می شود که نیازی به ثبت ندارد.

دمای ایران ۱.۵ برابر دمای جهان افزایش یافته/ گری لوییس: به بهبود شرایط اقلیمی ایران کمک می‌کنیمخبر آنلاین ، 13 ساعت پیشایسنا نوشت: رییس مرکز امور بین‌الملل و کنوانسیون‌های سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه دمای جهان از ۱۷۵۰ میلادی تاکنون ۱.۱ درجه بیشتر شده است،اظهارکرد: دمای ایران ۱.۵ برابر دمای جهان افزایش یافته است و در حال حاضر افزایش دمایی معادل ۱.۸ درجه را تجربه می‌کنیم.

اژه‌ای: برخی رسانه‌ها اظهاراتم درباره حقوق‌های نجومی را تحریف کردندخبر آنلاین ، 13 ساعت پیشایسنا نوشت: سخنگوی قوه قضاییه گفت: ان‌شاءالله انتخاباتی پرشور و با مشارکت بسیار بالای مردم را در 29 اردیبهشت ماه شاهد باشیم.

رحمانی‌موحد: جنجال‌ سفارت عربستان، گردشگران حوزه خلیج‌فارس را به نصف کاهش دادخبر آنلاین ، 13 ساعت پیشایسنا نوشت: معاون گردشگری کشور با اشاره به تأثیر جنجال‌های سیاسی داخلی در افول گردشگران خارجی گفت: سال ۹۳ و ۹۴ در ارتباط با اتفاقی که در سفارت عربستان رخ داد، ۴۵ تا ۵۰ درصد از ظرفیت گردشگران حوزه خلیج‌فارس و ۹۰ درصد از بازار عربستان را از دست دادیم.

پاسخ سخنگوی قوه قضاییه به ادعای قالیباف درباره کمک بابک زنجانی به ستاد روحانیخبر آنلاین ، 13 ساعت پیشایلنا نوشت: سخنگوی‌ قوه‌قضاییه در مورد ادعای قالیباف مبنی بر اینکه قوه‌قضاییه تائید کرده که بابک زنجانی به ستاد روحانی در انتخابات گذشته کمک کرده است، گفت: رییس قوه قضائیه به نقل از زنجانی این حرف را گفته و ادامه داده است که نمی‌شود به حرف او اطمینان کرد.

توضیح اژه‌ای درباره حضور یک معاون قوه‌قضاییه در ستاد یکی از کاندیداهاخبر آنلاین ، 13 ساعت پیشمحسنی اژه‌ای، سخنگوی دستگاه قضا درباره سخنان محمدباقر قالیباف در مناظره جمعه گذشته که از قول رئیس این قوه طرح شده بود و حضور معاون قوه قضاییه در ستاد "جمنا" واکنش نشان داد.

استفاده از ماری‌جوانا در مکزیک قانونی شد؛ برای مصارف پزشکی خبر آنلاین ، 13 ساعت پیشایسنا به نقل از وستی نوشت: مجلس نمایندگان مکزیک استفاده از ماری جوانا را در این کشور با رویکرد درمانی و پزشکی آزاد کرد.

توصیه‌های انتخاباتی مهم رهبر انقلاب: باز هم تکرار می‌کنم که رأی مردم حق‌الناس استخبر آنلاین ، 13 ساعت پیشدر آستانه‌ روز کار و کارگر، جمعی از کارگران سراسر کشور، با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

حمایت شیخ نور از شیخ دیپلماتخبر آنلاین ، 13 ساعت پیششیخ گوشه نشین اعتدال‎گرا، بالاخره قفل سکوت خود را شکست و وارد صحنه انتخابات شد تا از یار دیرینش حمایت کند.