آخرین خبرهای «خبر آنلاین»

تصویری متفاوت از برج‌های لندن!خبر آنلاین ، 6 روز پیشدر حاشیه آتش سوزی در برج گرنفل، پالیتیکال کارتونز این طرح را با عنوان «امنیت در برابر آتش» منتشر کرد.

اینم بهرام رادان با مشعل المپیک!خبر آنلاین ، 6 روز پیشدر حاشیه انتشار خبر حضور بهرام رادان به عنوان مشعل‌دار المپیک زمستانی «پیونگ چانگ»، بزرگمهر حسین پور این کاریکاتور از او و مدیر برنامه هایش را در اینستاگرامش منتشر کرد.

مرکل اینطوری به کمک ترزای بیچاره آمد!خبر آنلاین ، 6 روز پیشدر حاشیه مطرح شدن خبر آمادگی لندن برای مواجهه با «برگزیت نرم و سخت»، سایت کگل این کارتون را منتشر کرد!

این وکیل پول پارو می‌کند!خبر آنلاین ، 6 روز پیشبعد از کسب درآمد عجیب رایولا، ایجنت مشهور دنیای فوتبال از انتقال پوگبا در تابستان ۲۰۱۶، به نظر می رسد حالا نوبت به دوناروما رسیده تا رایولا از انتقال وی هم پول خوبی به جیب بزند، او گفته: دوناروما قراردادش با میلان را تمدید نمی کند.

دستگاهی که استرس‌تان را کاهش می‌دهد خبر آنلاین ، 6 روز پیشیک شرکت انگلیسی ابزار جدیدی ارائه داده که در طول روز روی قفسه سینه فرد کار گذاشته می‌شود و استرس وی را کاهش می‌دهد.

عکس ناسا از اشباح قرمز در آسمان شبخبر آنلاین ، 6 روز پیشاشباح قرمز اسرارآمیز در بالای طوفان های تندری بزرگ در سیارۀ زمین مشاهده می شوند.

تصویر ماه توت‌فرنگی در آسمانخبر آنلاین ، 6 روز پیشدر ۹ ژوئن ۲۰۱۷، با غروب خورشید یک ماه کامل در آسمان دیده شد که بعضی‌ها آن را ماه توت فرنگی می نامند. این ماه کاملا روشن در نزدیکی افق قرار داشت و رنگ گرم نور خورشید که از میان جو غباری و متراکم به آن رسیده را منعکس می کرد و به همین خاطر روشن‌تر از مواقع دیگر دیده می‌شد.

این ماده در کلم بروکلی به کنترل دیابت کمک می‌کندخبر آنلاین ، 6 روز پیشیک ماده شیمیایی به نام سولفورافان که در کلم بروکلی وجود دارد، ممکن است گزینه‌ای جدید برای به بیماران دیابت نوع ۲ باشد که قند خونشان به‌راحتی کنترل نمی‌شود.

مشخصات فنی گوشی پیکسل ۲ و پیکسل ایکس ال ۲ که قرار است ال‌جی برای گوگل بسازدخبر آنلاین ، 6 روز پیشعلی‌رغم مشکلات موجود در گوشی‌های پیکسلِ گوگل، قرار است دو مدل 2017 آن به‌زودی رونمایی شود.

فهرست بازیگران «شرق دور، شرق نزدیک» کامل شدخبر آنلاین ، 6 روز پیشکتانه افشاری‌نژاد در نمایش «شرق دور، شرق نزدیک» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی به ایفای نقش می‌پردازد.

داستانک رمضان ۲۱/ افطارخبر آنلاین ، 6 روز پیش محمدرضا مهاجر

نشست رسانه‌ای «اعتراف» شهاب حسینی برگزار می‌شودخبر آنلاین ، 6 روز پیشنشست رسانه‌ای نمایش «اعتراف» به کارگردانی شهاب حسینی روز یکشنبه 28 خرداد در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

پوستر «شکلاتی» رونمایی شدخبر آنلاین ، 6 روز پیشپوستر فیلم سینمایی «شکلاتی» برای حضور در سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان رونمایی شد.

واکنش فیس‌بوکی کی‌روش به دیدار با رئیس‌جمهورخبر آنلاین ، 6 روز پیشکارلوس کی‌روش در صفحه فیس‌بوک خود مطلبی درباره دیدار با حسن روحانی نوشت.

چرا تراز دریاچه ارومیه بعد از افزایش و تثبیت، کم شد؟خبر آنلاین ، 6 روز پیشمدیر دفتر برنامه‌ریزی و تلفیق ستاد دریاچه ارومیه گفت: دریاچه ارومیه، تالابی است که با سیلاب پر می شود به همین دلیل از اردیبهشت و خرداد تراز آن کاهش پیدا می کند. وقتی سابقه دریاچه ارومیه را هم نگاه می کنیم می‌بینیم از اردیبهشت و خرداد تا اواخر تابستان تراز کم می شود.

کوهکن: جریان اصولگرا شکست نخورده، نیازمند اصلاح گفتمانی استخبر آنلاین ، 6 روز پیشنایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری علت ناکامی اصولگرایان در انتخابات را ناتوانی این جریان در دفاع از خود در مقابل اتهامات دانست و گفت به چه دلیل اصولگرایان باید هزینه رفتار احمدی نژاد را بدهند.

چرا «آشغال‌های دوست داشتنی» به جشنواره‌های خارجی نرفت؟خبر آنلاین ، 6 روز پیشمحسن امیریوسفی «آشغالهای دوست داشتنی» را در جشنواره تصویر شهر ثبت نام کرد و از دلایلش برای عدم شرکت فیلمش در جشنواره‌های خارجی نوشت.

ارزش یک دلار در صنعت کشتیرانیخبر آنلاین ، 6 روز پیشمهر نوشت: موسسۀ تحقیقاتی کلارکسونز لندن برآورد کرده که به ازای یک اسکناس یک دلاری، یک تن کارگو در صنعت کشتیرانی بیش از ۱۰۰ مایل جابجا می‌شود.

بیانیه تند باشگاه سپاهان علیه استقلال؛ شما نماد و مجسمه اخلاق نیستیدخبر آنلاین ، 6 روز پیشروابط عمومی باشگاه سپاهان در اطلاعیه‌ای پاسخ اظهار نظرهای برخی دست اندرکاران باشگاه استقلال درباره جپاروف را داد.

نورافکن قراردادش را با استقلال تمدید کردخبر آنلاین ، 6 روز پیشهافبک جوان استقلال قراردادش را با این تیم تمدید کرد.