منابع خبری

آخرین خبرهای «خبر داغ»

نقد برنامه های نامزدها در مورد مسکنخبر داغ ، 21 ساعت پیش6 نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری برنامه‌های خود را برای بخش «مسکن» با پنج کلید واژه «نوسازی بافت فرسوده، پرداخت وام خرید، تداوم مسکن مهر، اجرای مسکن اجتماعی و حمایت از خانه‌اولی‌ها» تشریح کردند.

سعید کریمیان مدیر شبکه جم کشته شد +عکسخبر داغ ، 21 ساعت پیشسعید کریمیان مدیر شبکه جم در ترکیه به ضرب گلوله افراد ناشناس کشته شد.

استفاده از مانکن برای فریب داعشی ها! + عکسخبر داغ ، 1 روز پیشاستفاده از مانکن برای فریب نیروهای داعش از آغاز جنگ با داعش در سوریه و عراق در خط مقدم رواج دارد.

محرومیت دو مهاجم طلایی در هفته پایانی/ فرصت مناسب برای آقای گلی ساسان انصاریخبر داغ ، 1 روز پیشمهاجم پیکان مانند همتای پرسپولیسی اش هفته پایانی لیگ برتر را از دست داد.

جدایی قلعه نویی از تراکتورسازی قطعی شد/ ژنرال به دنبال حضور در تیم مدعی قهرمانیخبر داغ ، 1 روز پیشاخبار رسیده از جدایی حتمی امیر قلعه نویی از باشگاه تراکتورسازی حکایت دارد.

دستور عجیب برانکو بعد از پایان بازی امشب پرسپولیسخبر داغ ، 1 روز پیشاتوبوس تیم پرسپولیس به دستور سرمربی تیم در خاموشی مطلق ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

حریق انباری در جنوب تهرانخبر داغ ، 1 روز پیشسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در یک انبار کالا در جنوب تهران خبر داد.

ایجاد هزاران شغل برای جوانان ایرانی با افتتاح پالایشگاه خلیج‌فارسخبر داغ ، 1 روز پیشرییس‌جمهوری شامگاه شنبه با استقبال استاندار هرمزگان و جمعی از مقامات ارشد محلی، وارد فرودگاه بین‌المللی بندرعباس شد.

هیچ وزیری در کابینه من بیش از ۵۰ سال سن نخواهد داشتخبر داغ ، 1 روز پیشنامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه در دولت او از جوانان استفاده خواهد شد، گفت:‌هیچ وزیری در کابینه من بیش از ۵۰ سال سن نخواهد داشت.

ایراد به موی دختر در خیابان کارساز نیست / فکر میکنید جوان با این شیوه تا عمر دارد به اسلام خوشبین خواهد بود؟ / گاهی واژه های مقدس به موضوع سیاسی تبدیل می شود / برخی جز سیاه نمایی کاری ندارند؛ حتی نشریه هایی که با جمهوری اسلامی دشمنی دارند این تیترها را نمیزنندخبر داغ ، 1 روز پیشکاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت:ما در طول این ۴۰ سال، موفقیت‌های بزرگی داشتیم که مهمترین آن این است که نظام اسلامی توانسته علیرغم تمام توطئه‌ها از تمامیت ارضی خود دفاع کند.

فال روزانه یکشنبه 10 اردیبهشت 1396خبر داغ ، 1 روز پیشفال روزانه یکشنبه 10 اردیبهشت 1396

روحانی: نباید از مقدسات برای حزب خود هزینه کرد؛ اینطوری میخواهید مردم را به دین دعوت کنید؟ / با کلام و سخن شغل درست نمی‌شود/قبل از سال 92 مردم با تورم روزانه و ساعتی مواجه بودندخبر داغ ، 1 روز پیشبرنامه تبلیغاتی حجت الاسلام والمسلمین روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری از شبکه اول سیما آغاز شد.

حسادتی که چهره دختر دانشجو را با اسید سوزاند +عکسخبر داغ ، 1 روز پیشبعد این حادثه تاکنون ۶۲ بار عمل جراحی انجام داده‌ام و حدود به ۱۸۰ میلیون تومان خرج بیمارستان و حدود ۵۰ میلیون تومان خرج داروهایم شده، یکی از چشمانم پیونده قرنیه شده و هر روز ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان هزینه قطره‌هایی می‌شود که برای چشمانم استفاده می‌کنم...

قلعه‌نویی: شاگرد کرانچار هستم! / قسم می‌خورم برای فصل آینده با تیمی صحبت نکرده‌امخبر داغ ، 1 روز پیشسرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: مقابل سپاهان گل‌های بچه‌گانه‌ای خوردیم، آن‌ها 2 توپ آوردند و 2 گل زدند.

بی‌غیرتم و دیگر نمی خواهم در پرسپولیس بمانمخبر داغ ، 1 روز پیشدروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با الوحده آخرین بازی من برای تیم فوتبال پرسپولیس خواهد بود و دیگر نمی‌خواهم در این تیم بازی کنم.

منصوریان: به خاطر رحمتی انتحاری بازی کردیم / داور خیلی شیک قضاوت کردخبر داغ ، 1 روز پیشسرمربی استقلال گفت: «خوشحالم در شهری بازی را بردیم که از نظر هواداران بعد از تهران، بهترین هواداران را برای ما دارد.»

گل های بدی می خوریم / کاری به اعتصاب پرسپولیسی ها نداشتیمخبر داغ ، 1 روز پیشسرمربی ذوب آهن گفت: «مشکل ما این است که این روزها بد گل می خوریم.»

کولایی: رای به روحانی، رای به عقلانیت در کشور استخبر داغ ، 1 روز پیشفعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: رای به روحانی، رای به عقلانیت در کشور است رای به توسعه سیاست خارجی و رای به بهبود شرایط ایران در نظام بین الملل و منطقه است که نمونه‌ای از عقلانیت است تا جامعه‌ای سعادتمند با برقراری عدالت را شاهد باشیم.

هندوانه با طعم تریاک!خبر داغ ، 1 روز پیشفرمانده انتظامی شهرستان رودبارجنوب از دستگیری دو نفر قاچاقچی و کشف 248 کیلو گرم تریاک در عملیات ماموران پلیس مبارزه باموادمخدر این فرماندهی خبر داد.

مدیریت شعب استان تهران بالاترین سرانه جذب منابع را به خود اختصاص دادخبر داغ ، 1 روز پیشسلطانیان مدیر شعب استان تهران بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن ارزیابي و بررسي آمار عملکرد شعب، در حوزه هاي مختلف فعاليت هاي بانکي تا پايان سال ۹۵، پنج شعبه برتر استان در زمينه جذب منابع، کنترل مصارف و كاهش ميزان مطالبات را معرفي نمود.