آخرین خبرهای «خبر داغ»

نخستين شب هاي قدر بدون آيت الله هاشمی / فیلمخبر داغ ، 6 روز پیش

رسانه ابلاغ کننده است/جز اعتدال راه دیگری وجود نداردخبر داغ ، 6 روز پیشرییس جمهوری، بیان موفقیت های دولت را بیان پیروزی ها و توفیق های ملت دانست و با تاکید بر اینکه رسانه ها باید در انتقال اطلاعات به جامعه امانت دار حقایق باشند، گفت: در شرایط امروز باید بیشتر به اهداف آینده و نه رقابت های دیروز بنگریم.

توضیح دکتر نوبخت برای یک روایت وارونه "خبر داغ ، 6 روز پیشرییس سازمان برنامه و بودجه گفت: اقدامي كه در مديريت سازمان برنامه وبودجه استمرار يافت وتلاش شد تا عادلانه در راه احقاق حق فرهنگيان عزيز در حد امكان گام بردارم وهنوز هم معتقدم كه افزايش بيش از دو برابري بودجه آموزش و پرورش دردولت یازدهم و حتي پرداخت هاي ١١٠ درصدي ؛ يعني ١٠ درصد بيش از آنچه مجلس محترم تصويب مي كرد.

روسیه: ابوبکر البغدادی احتمالا در حمله هوایی اخیر ما در هفتم خرداد کشته شده استخبر داغ ، 6 روز پیشوزارت دفاع روسیه اعلام کرد که حمله هوایی اش به رقه در اواخر ماه می، احتمالا ابوبکر البغدادی رهبر گروه تروریستی داعش را کشته است.

دستگیری 15 قاچاقچی مواد مخدرخبر داغ ، 6 روز پیشفرمانده انتظامی شهرستان آستارا از دستگیری 15 سوداگر مرگ و کشف بیش از 13 کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در این شهرستان خبر داد.

وقتی تهمت می زنند، می گوییم از کجا این حرف ها را می زنید؟ پاسخ می دهند، می گویند اینگونه است / مردم را به جان هم انداختن بدترین گناه است / با برخورد تند و خشن با زنان مخالفمخبر داغ ، 6 روز پیشحجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری در مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در حرم امام خمینی (س) گفت: اختلاف انداختن و مردم را به جان هم انداختن بدترین گناه است.

فال روزانه جمعه 26 خرداد 1396خبر داغ ، 1 هفته پیشفال روزانه جمعه 26 خرداد 1396

راه‌اندازی قطار اتوبوسی سلماس – تبریز ‌به صورت آزمایشیخبر داغ ، 1 هفته پیش‌فرماندار سلماس از راه اندازی مجدد قطار اتوبوسی سلماس تبریز از روز چهارشنبه در این مسیر ریلی خبر داد.

واکنش قاسمی به اظهارات تیلرسونخبر داغ ، 1 هفته پیش"سردرگمی" ، " تاثیر پذیری از القائات نابجا " و " واقعیت گریزی " از مشخصه‌های بارز سیاست خارجی دولت جدید در آمریکاست.

جای خالی "شهید عشوری" در جلسه امتحان/تصویرخبر داغ ، 1 هفته پیش

تعداد قربانیان حادثه آتش‌سوزی لندن به ۱۷ کشته رسیدخبر داغ ، 1 هفته پیشمقام های شهری لندن از افزایش تعداد قربانیان حادثه آتش سوزی این شهر به ۱۷ کشته خبر دادند.

عکس/مسعود کیمیایی و عباس کیارستمی؛ ۴۳ سال پیشخبر داغ ، 1 هفته پیش

تکذیب حضور خفاش شب‌ در بندرعباسخبر داغ ، 1 هفته پیش‌رئیس پلیس فتای استان خبر منتشر شده مبنی بر حضور خفاش شب(داعش) در بندرعباش و شهرستان‌های اطراف ‌در فضای مجازی را تکذیب کرد.

آخرین جزئیات پرونده کلاهبرداری لیزینگ خودرو با بیش از ۲ هزار شاکیخبر داغ ، 1 هفته پیشدادستان آزاد شهر آخرین جزئیات از پرونده کلاهبرداری لیزینگ خودرو موسوم به پرهام را تشریح کرد و گفت: این پرونده در شهرستان سرباز سیستان و بلوچستان در حال رسیدگی است که بدلیل دوری راه وکلای رایگان به مالباختگان در آزاد شهر معرفی شده است.

تظاهرات هزاران تن از مردم ترکیه در آنکارخبر داغ ، 1 هفته پیشهزاران تن از طرفداران حزب اپوزیسیون مردم جمهوری‌خواه ترکیه امروز (پنجشنبه) در اعتراض به محبوس شدن یکی از قانونگذاران این حزب به خیابان‌های آنکارا آمدند.

اجرای قراردادهای جدید نفتی نیازی به تصویب شورای عالی امنیت ملی نداردخبر داغ ، 1 هفته پیشفلاحت پیشه گفت: ما قانونی نداریم که قراردادها به تصویب شورای عالی امنیت ملی برسد زیرا طبق توافقات اجازه کلی به دولت داده شده و می تواند آنها را امضا کنند.

بررسی عملکرد اطفای حریق «پلاسکو» و «گرنفل»خبر داغ ، 1 هفته پیشدر حادثه آتش‌سوزی برج "گرنفل" لندن بر اساس قوانین علمی اجازه داده شد که آتش طبقات بالاتر ادامه یابد تا ماموران آتش نشانی فرصت برای تخلیه طبقات پایین‌تر داشته باشند که در این زمینه موفق عمل شده و این همان اقدامی است که بر اساس گفته‌های محقق پژوهشگاه زلزله در حادثه پلاسکو از همان ساعت‌های اولیه با ریزش آب از طبقات بالا بر احتمال تخریب ساختمان افزود تا نجات مردم!

عکس/ روش جالب مشهدی‌ها برای فرهنگ‌سازی ایستادن در صفخبر داغ ، 1 هفته پیش

سه دلیل برای پرچمداری ایران در مذاکرات جهانی منع سلاح‌های هسته‌ایخبر داغ ، 1 هفته پیش«سید حسین موسویان» پژوهشگر دانشگاه پرینستون آمریکا و عضو پیشین گروه مذاکره کننده هسته‌ای در مقاله ای در روزنامه ایندپندنت انگلیس نوشت: جمهوری اسلامی ایران به سه دلیل می تواند نقش کلیدی در پیشبرد مذاکرات جاری جهانی منع سلاحهای هسته ای ایفاء کند .

وزیر بهداشت: احساس می‌کنم شرایط اوایل انقلاب با هزینه‌های سنگین‌تر، در حال تکرار شدن استخبر داغ ، 1 هفته پیشوزیر بهداشت ضمن تاکید بر اهمیت حفظ وحدت و همدلی در کشور، گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی حداقل از نظر مادی، مقتدر هستند. بنابراین عقل حکم می کند که در منطقه آشوب زده ای مانند خاورمیانه، همه با هم باشیم و وحدت و همدلی وجود داشته باشد و از همه ظرفیت ها استفاده شود.