منابع خبری

آخرین خبر های خودرو

تفاوت قیمت مدلهای مختلف هیوندای از روی کشتی تا گمرکخودرو ، 3 هفته پیش  خبرگزاری ایسنا فهرستی از قیمت مدلهای مختلف هیوندای که به ایران وارد می‌شود را همراه با میزان تعرفه و نحوه محاسبه این تعرفه منتشر کرده است. خودروهای مختلفی که وارد ایران می‌شوند باید برای ترخیص از گمرک مبالغی را به عنوان تعرفه وارداتی، مالیات بر ارزش افزوده و … پرداخت کنند. بر همین اساس […] .

مقام اول بیشترین تبلیغات در صنعت خودرو به فولکس واگن رسیدخودرو ، 3 هفته پیشفولکس واگن در سال ۲۰۱۵ بیشترین پول را برای تبلیغات در صنعت خودرو خرج کرده است. این شرکت در فهرست صد شرکت برتر در میزان هزینه‌های تبلیغات، با شش میلیارد و ششصد میلیون دلار، در رتبه چهارم قرار گرفته است. این فهرست را مجله «ادورتایزینگ ایج» (Advertising Age) هر سال منتشر می‌کند. به جز فولکس […] .

ب ام و اکس۷ برای رونمایی در سال ۲۰۱۸ آماده می‌شودخودرو ، 3 هفته پیشعکس‌هایی از یک دستگاه اکس۷، جدیدترین مدل ب ام و، در حال تست جاده منتشر شده است. این خودرو که بزرگترین شاسی‌بلند ب ام و خواهد بود در دو مدل هفت نفره و چهار نفره سوپر لوکس در سال ۲۰۱۸ رونمایی و احتمالا از اوایل سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد شد. اکس۷ بر روی […] .

با ادامه توقف شماره‌گذاری هونداهای ساخت آمریکا، دولت از پلیس شکایت کردخودرو ، 3 هفته پیشرییس انجمن واردکنندگان خودرو می‌گوید در پی ادامه توقف شماره‌گذاری خودروهای هوندا ساخت آمریکا توسط پلیس، وزارت صنعت، معدن و تجارت و انجمن واردکنندگان خودرو، شکایت قانونی را در دادگاههای ذی‌صلاح در این خصوص انجام داده‌اند که از مراجع قضایی نیروهای مسلح نیز این موضوع در حال پیگیری است. بعد از انتقاد از ساخت آمریکا […] .

انتقاد واردکننده هوندا به ممنوعیت شماره‌گذاری سی آر-وی در ایرانخودرو ، 3 هفته پیشواردکننده خودروهای هوندا به ایران می‌گوید ممنوعیت شماره گذاری مدل سی آر-وی «برخلاف حقوق مصرف کنندگان است» و پلیس باید در این باره تجدید نظر کند. یک سخنگوی شرکت تلویحا گفته است اگر این خودروها در نهایت شماره‌گذاری نشود، شرکت مسئولتی در قبال خریداران قبول نخواهد کرد. انتشار یک عکس که نشان می‌داد این شاسی‌ […] .

چرا دولت رقیب خودروسازان دولتی شد؟خودرو ، 3 هفته پیشبعد از سال‌ها انتظار برای ایجاد رقابتی سازنده در بازار خودروی ایران در نهایت دولت با قرارداد مستقیم با رنو به طور مستقیم برای این کار دست به کار شد. توافق‌نامه‌ای که سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، به‌عنوان نماینده دولت، با رنو امضا کرد، به روشنی حکایت از ورود دولت به مساله رقابت در […] .

جرمی کلارکسون با قدرت و با کنایه به بی‌بی‌سی «گرند تور» را شروع کردخودرو ، 3 هفته پیشبعد از ماه‌ها شایعه و حدس و گمان، سه مجری محبوب برنامه تاپ‌گیر بی‌بی‌سی، با برنامه جدید خود، «گرند تور» به تلویزیون برگشتند. جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچار هموند، در اولین قسمت از این برنامه که از شبکه اینترنتی آمازون پخش می‌شود، علاوه بر بازگشتی باشکوه آشکار و پنهان به بی‌بی‌سی کنایه زدند. برنامه […] .

هشدار درباره پیش‌فروش‌های غیرقانونی خودروخودرو ، 3 هفته پیشدر حالی که بیشتر معامله‌های پیش‌فروش و فروش قسطی خودرو توسط شرکت‌های متفرقه و واسطه انجام می‌شود، چند هفته پیش رییس اتحادیه فروشندگان خودرو هشدار داد بیش از ده هزار دفتر غیرقانونی پیش فروش خودرو در ایران فعال است و خرید از این دفاتر هیچ ضمانت اجرایی ندارد. سعید موتمنی این شرکت‌ها را زیرزمینی خواند […] .

عکس: نمایشگاه لس آنجلس ۲۰۱۶خودرو ، 3 هفته پیشنمایشگاه لس‌آنجلس آخرین نمایشگاه بزرگ در تقویم سالانه صنعت خودروی جهان است. این نمایشگاه اگرچه به بزرگی نمایشگاه دیترویت و به اعتبار نمایشگاه ژنو نیست، اما همچنان رویدادی مهم برای دریافتن مسیری است که صنعت خودرو در حال طی کردن است. امسال از بین ۲۵ خودروی تازه‌ای که در این نمایشگاه رونمایی شد، شاسی‌بلندها از […] .

مایباخ سیصد هزار یورویی برای رقابت با رولزرویس و بنتلی رونمایی شدخودرو ، 3 هفته پیشمرسدس بنز با رونمایی از لوکس‌ترین خودروی روباز خود به جنگ رولزرویس داون و بنتلی کنتینانتال رفت. مرسدس-مایباخ اس۶۵۰ کابریوله، براساس کلاس اس ساخته است و تنها سیصد دستگاه از آن ساخته می‌شود. این سومین مدلی است که مرسدس بنز با نام مایباخ به بازار عرضه می‌کند. پیش از این مرسدس-مایباخ اس۶۶۰ و مرسدس-مایباخ اس۵۵۰ […] .