آخرین خبرهای «دیجیاتو»

آینده نگرانه، لوکس و مجهز؛ با قطار مفهومی آلمانی ها آشنا شویددیجیاتو ، 4 ساعت پیشآلمانی ها اخیرا از یک قطار فوق مدرن در نمایشگاهی در نورمبرگ رونمایی کرده اند که تجهیزات و امکانات بسیار پیشرفته ای را در خود گنجانده است. این قطار آینده نگرانه "Ideenzug" (به معنای قطار ایده) نام داشته و توسط ... دیجیاتو.

اژدها را قورت بده؛ نقد بازی Total War Warhammer IIدیجیاتو ، 5 ساعت پیشبی راه نیست اگر بگوییم که بازی های استراتژیک، با سری توتال جان دوباره ای گرفتند و وارد مرحله جدیدی از کیفیت شدند. در طول سال هایی که از عمر این مجموعه می گذرد، تقریباً هر نسخه از این سری، ... دیجیاتو.

ادعایی دروغین؛ پیوند سر انجام نشده و هیچ وقت انجام نخواهد شددیجیاتو ، 6 ساعت پیشروز گذشته سرجیو کاناورو، جراح مغز و اعصاب جنجالی ایتالیایی باز هم سر و صدا به پا کرد؛ این بار با ادعای انجام موفقیت آمیز عمل پیوند سر انسان! اما هیچکدام از داده های منتشر شده این ادعا را اثبات ... دیجیاتو.

روزیاتو: گشتی در IKEA؛ خلاقیت به سبک سوئدی هادیجیاتو ، 7 ساعت پیشوب‌سایت روزیاتو، در این مطلب خود کوشیده تا آنچه می توان از یکی از معروف ترین شرکت های تولیدی و خدماتی سوئد فرا گرفت، در قالب گشتی در فروشگاه های IKEA ارائه کند و در این سعی و روال، شما ... دیجیاتو.

نصب سپر تکمیلی برای کامیون های کُشنده؛ همچنان در پیچ و خم تبدیل به قانوندیجیاتو ، 7 ساعت پیش«پشت سالار آروم برون»، «یواش بیا کوچولو» و جملاتی از این قبیل شاید شوخی و طعنه به نظر برسد اما هشداری است جدی برای خودرو های سواری که ارتفاع کمتری دارند، سرعت‌ شان بیشتر است و اگر احتیاط نکنند زیر ... دیجیاتو.

چگونه رابط کاربری تازه فایرفاکس کوانتوم را شخصی سازی کنیم؟دیجیاتو ، 8 ساعت پیشبالاخره موزیلا دست به یک تغییر بزرگ زد و با انتشار به روزرسانی کوانتوم، ویژگی های بسیاری از جمله رابط کاربری فوتون را به فایرفاکس اضافه کرد. رابط کاربری فایرفاکس از سال ۲۰۱۴ دست نخورده باقی مانده بود. به نوعی ... دیجیاتو.

رفتن به موزه؛ سرنوشت شورولت کوروتی با 1.250.000 کیلومتر کارکرددیجیاتو ، 9 ساعت پیشسال پیش بود که انتشار خبری مبنی بر ثبت رکورد 700,000 مایل کارکرد (معادل تقریبا 1.125 میلیون کیلومتر) توسط شورولت کوروت C5 سر و صدای زیادی به پا کرد. حال خبر می رسد که مالک کوروت مذکور پس از طی ... دیجیاتو.

معرفی ربات منچک؛ منچ را به تلگرام بیاوریددیجیاتو ، 9 ساعت پیشحتی اگر از معدود ایرانی هایی باشید که به تلگرام کوچ نکرده اید، باز نمی توانید منکر ویژگی های مثبت این اپلیکیشن معروف نسبت به بقیه سرویس های پیام رسان رقیب شوید؛ امنیت بالا، آپدیت های مکرر و از همه ... دیجیاتو.

ربات «اطلس» بوستون داینامیکس می تواند مثل یک پارکور کار پشتک بزند [تماشا کنید]دیجیاتو ، 10 ساعت پیشتقریبا از زمانی که بوستون داینامیکس توسط آلفابت به سافت بنک واگذار شد، خبر تازه ای از ربات مشهور این شرکت به نام «اطلس» به گوش نمی رسید. اما حالا و با گذشت این زمان نسبتا طولانی، بوستون داینامیکس به ... دیجیاتو.

کشور چین می خواهد تا سال 2040، یک شاتل فضایی با سوخت هسته ای بسازددیجیاتو ، 10 ساعت پیشسازمان تکنولوژی و علوم هوافضای چین (CASC) که اصلی ترین پیمانکار برنامه های فضایی چین به حساب می آید اخیراً از نقشه راه جاه طلبانه خود برای برنامه های فضایی این کشور تا سال 2040 میلادی و بعد از آن ... دیجیاتو.

روزیاتو: نگاهی به عکس های نخستین تجربه بازیگری هنرپیشه های هالیوودیدیجیاتو ، 11 ساعت پیشگذر زمان در شکل ظاهری بدن و به‌ویژه صورت اشخاص تاثیر زیادی دارد و با نگاه به چهره افراد می توان به طور تقریبی سن و سالشان را حدس زد. هنرپیشه های سینما و تلویزیون نیز از این قاعده مستثنا ... دیجیاتو.

حد تعادل سرعت و رفاه؛ عملکرد آپدیت Chill Mode تسلادیجیاتو ، 11 ساعت پیشآپدیت نرم افزاری جدیدی برای خودرو های تسلا مدل S و مدل X ارائه شده که راننده می تواند شتابگیری بهتری را تجربه کنند. منظور از بهتر به این معنا نیست که خودرو شتاب گیری سریع تری خواهد داشت بلکه ... دیجیاتو.

مقام نخست نمایندگان ایران در مسابقات قهرمانی رالی ترکیهدیجیاتو ، 12 ساعت پیشبه لطف رویکرد جدید فدراسیون اتومبیل رانی کشورمان، چند ماهیست که شاهد اعزام رانندگان حرفه ای اتومبیل رانی به مسابقات بین المللی هستیم و در تازه ترین رویداد در این زمینه، آقایان هرمز کلهر و کامران حاتم خانی به عنوان ... دیجیاتو.

گوگل از فریب کاربران با صفحات AMP و سپس انتقال شان به صفحه اصلی جلوگیری می کنددیجیاتو ، 12 ساعت پیشکمپانی گوگل خبر از به روزرسانی فرمت وب «صفحات شتاب یافته موبایل» یا «AMP» خود داده تا صاحبان وب سایت ها را از سو استفاده از این سرویس باز دارد. این کمپانی می گوید که از ماه فوریه سال 2018، ... دیجیاتو.

خریداران وان پلاس 5T برای دریافت اندروید اوریو باید تا سال آتی منتظر بماننددیجیاتو ، 12 ساعت پیشدو روز پیش بود که کمپانی وان پلاس بالاخره از پرچمدار تازه «وان پلاس 5T» در نیویورک رونمایی کرد. گذشته از صحبت درباره قابلیت های تازه، قیمت گذاری و تاریخ عرضه، کمپانی چینی اعلام کرد که وان پلاس 5T همراه ... دیجیاتو.

معرفی نسل تازه بنتلی کانتیننتال GT3؛ اسب مسابقه جنتلمن هادیجیاتو ، 13 ساعت پیشبنتلی امروزه بیشتر به خاطر خودروهای بسیار لوکس و اشرافی خود شناخته می شود، اما نگاهی به تاریخچه آن انگلیسی نشان می دهد که این کمپانی انگلیسی سابقه زیادی در مسابقات اتومبیلرانی داشته و عناوین قهرمانی متعددی  - مخصوصا در ... دیجیاتو.

دولت آلمان به دلایل امنیتی فروش ساعت های هوشمند مخصوص کودکان را ممنوع اعلام کرددیجیاتو ، 13 ساعت پیشرگولاتوری ارتباطات آلمان که در این کشور به نام آژانس شبکه فدرال شناخته می شود، امروز با انتشار بیانیه ای اعلام کرده که از این پس فروش هر گونه ساعت هوشمند مخصوص کودکان در این کشور ممنوع خواهد بود. همچنین ... دیجیاتو.

به نتایج تست های اندازه گیری سن بیولوژیکی اعتماد نکنیددیجیاتو ، 14 ساعت پیشبه هیچ وجه پول تان را خرج تست های اندازه گیری سن بیولوژیکی نکنید. نتایج تحقیقات اخیر نشان داده که علم بشر هنوز به حدی نرسیده که بتواند از آزمایشات ژنتیکی اطلاعات درستی درباره روند پیری استخراج کند. بعضی دانشمندان ... دیجیاتو.

نگهداری از سگ باعث افزایش طول عمر می شوددیجیاتو ، 14 ساعت پیشاگر به یک دلیل دیگر نیاز دارید تا عاشق «بهترین دوست انسان» باشید، دلیل بسیار خوبی برایتان داریم: سگ ها باعث می شوند تا انسان زندگی طولانی تری داشته باشد. محققان سوئدی اخیراً به بررسی اطلاعات دولتی و 12 ساله ... دیجیاتو.

مصرف سوخت عجیب خودروهای هیبریدی؛ نتیجه پژوهش محققان استرالیاییدیجیاتو ، 15 ساعت پیشانجمن اتومبیل استرالیا موسوم به AAA اخیرا گزارشی منتشر کرده که ناقض بسیاری از برداشت ها درباره خودروهای امروزی به خصوص نسخه های هیبریدی است. این انجمن با تست هایی که در عرض 18 ماه بر روی 30 مدل جدید ... دیجیاتو.