منابع خبری

آخرین خبرهای «رجا»

رئیسی: اینجا بحث اصلاح‌طلب و اصولگرا نکنیم؛ بگوئید چرا سالی یک میلیون مسکن نساختید/ رئیسی: افزایش یارانه سه دهک پائین، راهکار فوری کاهش شکاف طبقاتی است/ روحانی: هیچ‌وقت به مردم نگفتم 4 میلیون شغل ایجاد می کنم؛ قالیباف : دروغ میگویید این هم سندش!رجا ، 3 ساعت پیش

فیلم/ رئیسی: 15 درصد از کار دولت الکترونیک بیشتر پیش نرفترجا ، 3 ساعت پیش

سایت حسن روحانی/فقط با گردشگری ۴ میلیون شغل ایجاد می‌کنمرجا ، 4 ساعت پیشحسن روحانی ۱۵ خرداد ۹۲ وعده داده بود، فقط در صنعت گردشگری ۴ میلیون شغل ایجاد می کند.

پديده اي كه بعد از 4 سال همچنان در دوربين زل ميزند و دروغ ميگويدرجا ، 4 ساعت پیشآرشیو سایت دولت ادعای روحانی را رد می کند/ ادعای قالیباف درست است.

فیلم/ جهانگیری: نتیجه افزایش یارانه‌ها برای سه دهک اول به ضرر دهک‌های چهارم و پنجم خواهد بودرجا ، 5 ساعت پیش

فیلم/ روحانی: اگر می‌خواهیم عدالت را برقرار کنیم باید رانت‌ها را از بین ببریمرجا ، 5 ساعت پیشحجت الاسلام حسن روحانی در اولین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر می‌خواهیم عدالت را برقرار کنیم باید رانت‌ها را از بین ببریم و با فساد اجتماعی و مالی مبارزه کنیم.

چرا زیباکلام به الله‌کرم احترام می‌گذارد؟رجا ، 5 ساعت پیشزیباکلام عنوان کرد: او چیزی نمی‌گوید ولی من نمی‌توانم فراموش کنم که در هشت سالی که جنگ با عراق جریان داشت، حسین الله‌کرم کجا بود و چه کرد و من کجا بودم و چه کردم.

محل استقرار کاندیداها در مناظره اول مشخص شدرجا ، 6 ساعت پیش

چگونه دیپلماسی تحقیر آمیز سلب امنیت می‌کند؟/ خاطرات خواندنی جاوید حسین سفیر سابق پاکستان در ایران از مذاکره و تنش زدایی به سبک سید حسین موسویان/ موسویان گفت هرچه بنویسی طرف ایرانی قبول خواهد کرد!رجا ، 7 ساعت پیشروز بعد یک کپی از پیش‌نویس یادداشت تفاهم آماده شده را به حسین موسویان دادم که او هم یک روز بعد موافقت طرف ایرانی با متن تهیه شده را بدون هیچ‌گونه تغییری به طور شفاهی تائید کرد و به من اطمینان داد که به زودی همان پیش نویس که تهیه کرده بودم توسط دولت ایران برای این که طی سفر 24 تا 27 آوریل 2001 حسن روحانی به پاکستان به امضای او و عبدالستار وزیر خارجه پاکستان برسد به طور رسمی مورد تایید قرار خواهد گرفت و این دقیقا همان چیزی بود که چند روز بعد اتفاق افتاد...

از سکوت و انفعال تا دستپاچگی رسانه های وابسته به پول دولت از مناظره های زنده/ چرا روحانی از قبل بازنده مناظرات است؟رجا ، 12 ساعت پیش اوضاع دولت روحانی به قدری اسفناک و ناامید کننده است که مناظرات امروز با انفعال، سکوت، دستپاچگی و سراسمیگی نشریات زنجیره ای و رسانه های وابسته به دولت مواجه گشته است.

سریال دروغگویی ها و فراموشی ها ادامه دارد / حسن روحانی بار دیگر وعده 100 روزه داد؛ اولویت اصلی ام در 100 روز اول حل 10 مساله کشور است!/ روحانی 21 فروردین : هر کسی وعده 100 روزه بدهد عقل نداردرجا ، 1 روز پیشحسن روحانی که 21 فروردین ماه 1396 اعلام کرده بود هر کسی وعده 100 روزه بدهد عقل ندارد امروز (7 ادریبهشت 1396 ) پس از ضبط برنامه تبلیغاتی خود در جمع خبرنگاران گفت: اولویت اصلی‌ام در ۱۰۰ روز اول؛ حل ۱۰ مسئله کشور است.

به‌جای رفع مشکلات «مسکن مهر» را تعطیل کردند/ رونق بخش مسکن هم خانه دار شدن مردم را به دنبال دارد هم باعث اشتغالزایی می شود/ تسهیلات ویژه برای ازدواج آسان جوانان در نظر گرفته ایم / برای هر استان برنامه ویژه اقتصادی داریم رجا ، 1 روز پیشمن در مدیریت های مختلف هیچ گاه اتوبوسی نیامدم و اتوبوسی نرفتم و اکنون نیز در آستان قدس رضوی بسیاری از مدیران ما در حوزه های مختلف از مدیران دوره مرحوم واعظ طبسی هستند اما مشروط کردم که تحول پذیر باشند و رویکرد ما را بپذیرند.

اینکه برخی می‌گویند برجام سایه جنگ را از سر ملت دور کرد دروغ و نادیده گرفتن توان نظامی کشور است/ آمریکا جرات حمله به ایران را نداشته و نداردرجا ، 1 روز پیشفرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران ضمن تاکید بر اینکه ادعای دور کردن سایه جنگ توسط برجام یک دروغ است، گفت: اگر نگاه ما به غرب باشد باید کاسه گدایی دستمان بگیریم و سرنوشت کشور را به دموکرات‌ها و جمهوری خواه‌ها گره بزنیم.

فراخوان سخنران های مردمی برای حمایت از حجت الاسلام رییسیرجا ، 1 روز پیشپویش سخنرانان مردمی برای حمایت از حجت الاسلام رییسی در سراسر کشور از سوی ستاد مردمی خادم ملت راه اندازی شد.

خانه ۳.۶ درصد گران شدرجا ، 1 روز پیشبانک مرکزی در گزارشی از افزایش ۳.۵ درصدی قیمت مسکن پایتخت در فروردین نسبت به فروردین سال گذشته خبر داد و اعلام کرد:‌حجم معاملات آپارتمان‌های مسکونی در مقایسه با فروردین سال گذشته ۸.۵ درصد کاهش یافت.

انفجار مهیب واحد گاز LPG در ورامینرجا ، 1 روز پیشسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ورامین گفت: بر اثر وقوع انفجار مهیب در یک واحد شارژ گاز LPG اتومبیل در ورامین، یک نفر مصدوم شد.

جدول تبلیغاتی رسانه ملی برای نامزدهای ریاست جمهوریرجا ، 1 روز پیشامروز پنج‌شنبه 7 اردیبهشت چهار نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از طریق رسانه ملی با مردم صحبت می‌کنند.

اعتصاب پرسپولیسی‌ها به روز دوم رسیدرجا ، 1 روز پیشبازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس برای دومین روز متوالی اعتصاب کرده و تمرین نکردند.

توهین به امام رضا(ع) توسط مجری هتاک برنامه ستاد روحانی در ایلام+ فیلم/ واکنش شدید ائمه جمعه ایلام به توهین به ساحت مقدس امام هشتم (ع)/نماینده ولی فقیه در ایلام: اصلاح طلبان پیشینه سیاه و ظلمانی در اهانت به ساحت حضرات ائمه معصومین دارندرجا ، 1 روز پیش افتتاح ستاد انتخاباتی روحانی در ایلام دیروز بهانه‎ای شد برای هتک حرمت به امام هشتم شیعیان (ع). در همین راستا مجری این برنامه زبان به سخنانی وهن‎آمیز گشود و متاسفانه با توهین به ساحت مقدس امام رضا (ع) سعی کرد توجه مخاطبان را جهت رای دادن به حسن روحانی جلب نماید.

کنایه ستاد رئیسی به معاون سیاسی دفتر روحانیرجا ، 1 روز پیش