منابع خبری

آخرین خبرهای «رجا»

راهکار جلیلی برای "اشتغال زایی حداکثری" با حداقل بودجه و امکانات!رجا ، 1 روز پیش

دیدار حاج قاسم سلیمانی با مادر شهیدان جهانگیری در نخستین روز سال جدیدرجا ، 2 روز پیش

از خواب کروبی تا خود مرکز بینی هاشمی/ تلاش برای ایستادن در برابر آرای مردم در انتخابات 84 چگونه ناکام ماند؟رجا ، 2 روز پیشکروبی در این زمینه گفت : «تمام آمارهای رسمی رای اینجانب را بسیار بالاتر از سایر کاندیداها نشان می‌داد. ساعت پنج بامداد که اینجانب به استراحت پرداختم، بعد از حدود دو ساعت که از خواب بیدار شدم، مانند بیداری از خواب اصحاب کهف، دریافتم که همه چیز تغییر کرده‌است.»

کی‌ روش: ما عجله‌ای برای صعود نداریم، اما قطر عجله داردرجا ، 2 روز پیشسرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما عجله‌ای نداریم، اما قطر برای صعود به جام جهانی عجله دارد.

به جای دستاورد تراشی برای رفع مشکلات مردم شریف استان خراسان جنوبی همت کنید/ عملکرد دولت در بسیاری از زمینه ها با واژه ی آشنای «تقریبا هیچ» قابل توصیف استرجا ، 2 روز پیشبه برخی مسئولین چه در سطح کشور و چه در سطح استان خراسان جنوبی توصیه می‌کنیم در این چند ماه باقیمانده به‌جای دستاورد تراشی برای دولت تمام همت خود را برای رفع مشکلات مردم ایران به‌خصوص ملت شریف خراسان جنوبی قرار دهید.

جدول اسامی برخی داوطلبان شورای شهر تهرانرجا ، 3 روز پیش

قیمت بلیت‌ بازی تیم ملی ایران وقطرمشخص شدرجا ، 3 روز پیشتیم های ملی فوتبال ایران و قطر از ساعت ۲۰:۳۰ روز پنجشنبه این هفته در چارچوب دور برگشت مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در دوحه به مصاف هم خواهند رفت.

آزمون دلیل نرفتن به تیم فوتبال لیوپورل را اعلام کردرجا ، 3 روز پیشملی پوش ایرانی تیم فوتبال روستوف تاکید کرد که در آینده به یکی از تیم های لیگ برتر انگلیس خواهد پیوست اما نرفتنش به تیم لیورپول تصمیم درستی بوده است.

پلاسکو، حادثه ای که هنوز برای برخی درس عبرت نشده است/ آیا ورزشکاران و بازیگران دست از سر شورای تخصصی شهر بر خواهند داشت؟رجا ، 3 روز پیشساده انگاری تصمیمات کلان شهری و عدم آگاهی رسانی به مردم در خصوص وظایف شورا و ضعف جدی قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا که منجر به کاندیداتوری هر فردی (ورای نیاز به تخصص در حوزه های مدیریت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی شهری) موجب کم عمق شدن شورای اسلامی شهر علی الخصوص در تهران شده که دود آن نیز به چشم مردم رفته است.

اقتصاد مساله اولویت‌دار کشور است/ در سال 95 با اینکه کشور درگیر مشکلات اقتصادی بود ولی ملت ایران خوش درخشیدرجا ، 3 روز پیشحضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه اقتصاد مساله اولویت‌دار کشور است، گفتند: در سال 95 با اینکه کشور درگیر مشکلات اقتصادی بود ولی ملت ایران خوش درخشید.

روحانی فرا رسیدن سال ۹۶ را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفترجا ، 3 روز پیش

امروز ، سخنرانی رهبری در حرم مطهر رضویرجا ، 3 روز پیش

سرنوشت افرادی که سهام عدالت ندارندرجا ، 3 روز پیش

خاطرات نوروزی همسر شهید مدافع حرم حاج حمید تقوی فر/ وقتی که حاج حمید شب به خانه آمد گفت : درست است امسال نمی توانم شما را به مسافرت ببرم ولی تهران گردی که می توانیم برویمرجا ، 3 روز پیش پرسیدم چرا دیشب نیامدی؟ گفت: خیلی سعی کردم خودم را برسانم ولی متاسفانه موفق نشدم در عوض الان میخواهم شما را یک جایی ببرم .آن روز من و مریم فرزندمان که نوزادی بیش نبود همراه حاج حمید به شهر سوسنگرد رفتیم. یادم هست که صدای تیراندازی و خمپاره را میشنیدم دوستان حاج حمید از جمله شهید زین الدین وقتی من و مریم را دیدند با تعجب از حاج حمید میپرسیدند چرا خانواده را آوردی؟ و حاج حمید با خنده میگفت: کوچکترین نیروی ایرانی مریم من هست.

زخم رکود در دولت یازدهم عمیق‌تر شد/ اقتصاد کشور با خراب‌کاری‌ها و سوء مدیریت دولت دچار چالش شده استرجا ، 3 روز پیش

آقای دکتر جلیلی؛ مردمان وطن کارِ خوب می‌خواهند/ اینها حقوق و مطالبات ملت است، شما چه پاسخی دارید؟رجا ، 3 روز پیشمردم وقتی به قانون اساسی مراجعه می‌کنند اشتغال را به عنوان یکی از حقوق اساسی خود می‌یابند. قانون اساسی دولت را ملکف کرده است که وسایل اشتغال را برای همگان فراهم آورد. اینها حقوق و مطالبات ملت است که لازم است شما به عنوان نامزد تصدی مقام ریاست جمهوری، درباره آنها برنامه داشته باشید

احمدی‎نژاد چند هفته قبل: از کسی حمایت نکرده و نخواهم کرد/ احمدی نژاد چند روز قبل: همگان در اداره کشور بقایی را یاری کنند!/ آیا احمدی‎نژاد بقای خود را در بقای روحانی می بیند؟!رجا ، 4 روز پیشحالا که وی از حضور در انتخابات نهی شده است، به نظر می‎رسد باید به هر نحوی شده روحانی باقی بماند تا احمدی‎ نژاد هم بتواند که باقی بماند و این بقا در طرح پررنگ خود در عرصه سیاسی انتخابات و زنده کردن دوقطبی فراهم خواهد شد که پیش از این از شکل دادن آن نفی شده بود، دو قطبی که به دلیل فقدان یک طرف آن یعنی احمدی نژاد، عملا به موفقیت روحانی در انتخابات پیش رو منجر می شود.

هجوم اصلاح طلبان در آخرین دقایق سال 95رجا ، 4 روز پیش

آخرین پیام نوروزى امام خمینی (ره) به ملت ایران رجا ، 4 روز پیش

آمار ثبت نام داوطلبان در انتخابات شورای شهر تهران رجا ، 4 روز پیش