منابع خبری

آخرین خبر های روزنامه ورزشی 90

اين همه انتقاد عليه طارمي غيرحرفه‌اي است! 1 روز پیشحسين عبدي درباره گلزن تمام عيار فصل قبل تيم پرسپوليس که اين روزها در شرايط خوبي قرار ندارد، صحبت مي‌کند.

90/ علي منصوريان و ليدرها 1 روز پیشچند ليدر حق ندارند مقابل هواداران استقلال خود مختار باشند.

90/ مشهد ميزبان جام تختي شد 1 روز پیشکشتي خراسان روزگاري دررديف مدعيان درجه اول کشتي کشور بود.

صدر جدول حالا حالاها دست به دست خواهد شد 1 روز پیشرحمان رضايي در خصوص ديدار پيش روي تيم فوتبال تراکتورسازي با استقلال اظهار کرد: نبايد به حاشيه‌هاي اين بازي دامن زد. اين بازي تقابلي است بين بهترين تيم‌هاي حال حاضر کشور که مي‌تواند در ابعاد فني تبديل به يکي از بهترين بازي‌هاي نيم فصل شود.

90/ چرا فتح‌اله‌زاده؟ 1 روز پیشتاريخ دو باشگاه استقلال و پرسپوليس را ورق که مي‌زني به يکسري اسامي خاص برمي‌خوري که ناخودآگاه روي آن اسامي مکث مي‌کني، فلاش بک مي‌زني و با خود مي‌گويي چرا اينها ماندني شدند؟

90/ تنها راه رسيدن به مطالبات 1 روز پیشبلااستثنا همه باشگاه‌ها کم و بيش به بازيکنان، مربيان و حتي ساير ارگان‌ها بدهکار هستند و سال‌هاست که تسويه نمي‌کنند.

90/ پيرزن تحصيلکرده 1 روز پیشپيرزن اولي تسبيح در دست داشت و مرتب ذکر مي‌گفت و صلوات مي‌فرستاد. پيرزن دوم اما بدون اين که نيازي به اين کار ببيند فقط با صداي بلند فرياد مي‌زد به من نيازمند کمک کنيد که حال و روز خوبي ندارم.

90/ ابتداي فصل پيشنهاد استقلالي‌ها را رد کردم 1 روز پیشبا محمد ايرانپوريان در حالي صحبت کرديم که مشغول فيزيوتراپي بود و زير نظر پزشک تيم تراکتورسازي نهايت تلاش خودش را مي‌کرد که بازي با استقلال برسد.

90/ جاسم کرار؛ جنجالي‌ترين خارجي تاريخ ليگ 1 روز پیشصحبت‌هاي امير قلعه‌نوعي در خصوص جاسم کرار و خودخواهي اين بازيکن باعث شد سري به پرونده قطور اين بازيکن نه چندان خوش اخلاق عراقي بيندازيم و خلاصه اتفاقاتي که تا کنون توسط اين بازيکن رقم خورده را به رشته تحرير درآوريم که ماحصل اين تلاش پيش روي شماست

هواداران از استقلال چهارمي نمي‌خواهند 1 روز پیشسيروس دين محمدي مربي فصل گذشته استقلال درباره اينکه استقلال براي اولين بار در اين فصل به رده چهارم جدول صعود کرد، گفت:‌ اگر استقلال بازي‌هاي بيرون از خانه را ببرد، صد درصد مي‌تواند به بالاي جدول برسد

90/ چالش برانکو با مانکن ها! 1 روز پیشبعد از منصور پورحيدري بسياري از موارد در استقلال خوب هندل نمي شوند. کار در بسياري موارد از دست کادر فني در مي رود، هم پارسال و در جريان درگيري مهدي رحمتي با امير قلعه نوعي اين اتفاق رخ داد و هم امسال و در جريان درگيري خرمگاه، يعقوب کريمي و ... با ساکت الهامي

سردار آزمون تاريخ ساز مي‌شود 1 روز پیشروزنامه ديلي استار انگليس چند روز پيش گزارشي در مورد حضور احتمال سردار آزمون در تيم ليورپول نوشته بود.

90/ هر چه آقاي داورزني بگويد 1 روز پیشاوضاع در فدراسيون واليبال به سمت تک محوري و تک قطبي شدن مي‌رود. به سمتي که عواقبش ممکن است بسيار براي مجموعه واليبال گران تمام شود.

90/ از اصفهان تا نوار غزه! 1 روز پیشدر اعتراض به حکم صادره از سوي کميته انضباطي، گيتي پسند فدراسيون را به کناره گيري از ليگ فوتسال تهديد کرد! بنده از طرف مسئولين باشگاه حفاري از مديرعامل گيتي پسند صميمانه عذرخواهي مي‌کنم که توپ جلوي دروازه به پاي بازيکن ذخيره اين تيم کوبيده شد و پاي ايشان توپي گشت!

90/ آقاي منصوريان! اتهام شما سکوت در برابر يک اتفاق غيراخلاقي است 1 روز پیشقبل از اينکه محاکمه علي منصور را آغاز کنيم بايد به اين نکته مهم اشاره نماييم که واقعا براي شأن و شخصيت يک مربي محبوب و دوست‌داشتني مثل عليرضا منصوريان حيف است که هر چند وقت يک بار به بهانه‌اي به دادگاه 90 احضار شود

90/ هنوز هم تکليف يکي از گل‌هايم مشخص نشده است! 1 روز پیشاستقلال خوزستان با تمام مشکلاتي که داشت توانست سايپا را در تهران شکست داده و سه امتياز شيرين خارج از خانه را به دست آورد. در اين بازي هر دو گل استقلال از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد که يکي از آنها را رحيم زهيوي به ثمر رساند و ديگري را هم ميثم دورقي که مي‌شد آن را هم زهيوي بزند.

90/ يکي بلند نمي‌شه؟ 1 روز پیشاوج شلوغي مترو بود. شلوغي را زماني حس مي‌کنيد که در تقاطع‌هاي اصلي مردم خط عوض مي‌کنند.

90/ بيمه رازي، مي‌توانست قهرمان شود اما.... 1 روز پیشاگر المپيک را مورد بررسي قرارداده و تاريخچه آنرا مرور کنيم. مشخص مي‌شود که کشتي به عنوان قديمي‌ترين ورزش در المپيک‌ها مطرح بوده است.

تحريم AFC و انتخاب‌هاي خنده‌دار AFC 4 روز پیشمراسم برترين‌هاي فوتبال آسيا در سال 2016 بدون حضور نماينده‌اي از فوتبال ايران، برگزار شد که عنوان بهترين بازيکن سال آسيا در بخش مردان به عمر عبدالرحمن اماراتي رسيد.

90/ فرکي: هيچ بهانه و توجيهي ندارم 4 روز پیشباخت دو بر صفر سايپا مقابل استقلال خوزستان باعث شد حسين فرکي بعد از مسابقه استعفا دهد. تيم او شروع بدي در ليگ نداشت اما رفته رفته افت کرد و در انتهاي جدول قرار گرفت.

داور خوش‌تيپ پنالتي ما را نگرفت 4 روز پیشامير قلعه‌نوعي پس از تساوي يک -يک تيمش مقابل پديده مشهد گفت: نمي‌دانم درباره بازي چه بگويم. نيمه اول را خوب شروع کرديم و مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري بزنيم اما اين خواست خدا بود و در صحنه گلي که دريافت کرديم هيچ‌کس مقصر نبود.

پنجمين پاس طلايي ايرانپوريان 4 روز پیشمقاومت فوق العاده شهاب گردان مقابل تراکتورسازي، در دقيقه 38 شکسته شد و صدرنشين ليگ توانست گل اول را به حريفش بزند.

شکست آندو تيموريان؟! 4 روز پیشوقتي کي‌روش نام آندو را از جمع نفرات دعوت شده به تيم ملي خط زد خيلي‌ها گفتند آندو تمام شد و ديگر به تيم ملي دعوت نمي‌شود.

انتقال سردار آزمون به ليورپول محتمل است 4 روز پیشنشريه معتبر MATCH يکي از پرتيراژترين نشريات دنياي ورزش است، ستوني در خصوص نقل و انتقالات نيم فصل (ژانويه) باز کرده و تعدادي از انتقال‌هاي محتمل دنياي فوتبال در نيم‌فصل پيش رو را پيش‌بيني کرده و به گمانه‌زني پرداخته بود.

رسول خطيبي بد آورد 4 روز پیششايد اگر پنالتي ماشين‌سازي تبديل به گل شده بود يا اگر... و کلي اما و اگر ديگر رقم مي‌خورد الان ماشين‌سازي دومين پيروزي‌اش در رقابت‌هاي ليگ برتر را مقابل پرسپوليس آن هم در تهران دشت کرده بود

90/ پرسپوليس با چنگ و دندان به صدر رسيد 4 روز پیشپرسپوليس در روزي که شادابي و انرژي هميشگي را نداشت مقابل تيم 10 نفره ماشين‌سازي به زحمت 3 امتياز حياتي کسب کرد و با توجه به توقف تراکتورسازي مجددا به صدر جدول آمد.

90/ امان از دست آقاي گل‌نزن پرسپوليس 4 روز پیشگفت عروس خيلي خوب مي‌رقصد شاباش هم مي‌خواهد، شده حکايت مهدي طارمي و پرسپوليس.

90/ ال کلاسيکو تحت‌الشعاع رويارويي مسي و رونالدو 4 روز پیشبارسايي‌ها چند روز قبل هم در آوردگاه جام‌‌حذفي به صخره سخت «هرکولس» برخورد کردند و در اين بازي هم به مساوي يک بر يک قناعت نمودند.

90/ رسول خادم از سرپرستي شد رئيس فدارسيون! 5 روز پیششجاعي به اين دليل از خزانه‌داري کميته ملي المپيک عزل شد و وادار به استعفاء شد که دو شغله محسوب مي‌شد.

90/ در ايران فوتبال خداحافظي ندارد 5 روز پیشبارها اتفاق افتاده که بازيکنان فوتبال پس از خداحافظي از ميادين بازي، مجددا برگشته‌اند و چند سالي مشغول به کار شده‌ند.

محمد ابراهيمي پيشکسوت تراکتور است 5 روز پیشمحمد ايرانپوريان درباره برتري تيمش مقابل صباي قم، عملکرد خوب خود در ليگ شانزدهم، شوخي هاي محمد ابراهيمي و برخي مسائل ديگر صحبت هايي انجام داد که خلاصه آن را در ذيل اين مطلب مي‌خوانيد

نوراللهي نزديک‌تر از هميشه به تراکتور 5 روز پیشنيمکت‌نشيني‌هاي طولاني مدت احمد نوراللهي در پرسپوليس او را مجاب کرده تا ضمن تغيير تيم، دوران خدمت مقدس سربازي خود را هم پشت‌سر بگذارد.

آقاي منصوريان! اتهام شما عدم برخورد شفاف با برزاي است 5 روز پیشوقتي بازيکني به خود اجازه مي‌دهد ساکش را روي دوشش بگيرد وبا داد و فرياد دقايقي قبل از يک بازي حساس رختکن استقلال را بر هم بزند به نظر شما چه کسي را بايد محاکمه کرد؟

سروش رفيعي نيم فصل ديگر بازيکن فولاد است 5 روز پیشدر طول چند روز اخير منتظر بوديم تا بدانيم داستان شکايت باشگاه فولاد از سروش رفيعي چه سرنوشتي پيدا مي‌کنند و در نهايت رأي کميته انضباطي در خصوص اين بازيکن چيست.

90/ جعفر کاشاني: نمي‌دانم با کدام کاشاني حرف زده‌اند 5 روز پیشديروز مصاحبه‌اي از قول جعفر کاشاني روي خروجي خبرگزاري‌ها آمد که در اين گفت‌وگو رئيس هيات مديره پرسپوليس ضمن تقبيح رفتار طارمي فرهنگ وي را در حد پرسپوليس ندانسته بود.

کرار سر به راه شده است 1 هفته پیشايوب ذوالفقاري سرپرست تيم تراکتورسازي در مورد پيروزي تراکتورسازي مقابل صباي قم در هفته يازدهم ليگ برتر، گفت: بازي با صبا بعد از تعطيلات ليگ برتر برگزار مي‌شد.

انصاري به خواست منصوريان بازي نکرد 1 هفته پیشجابر انصاري با مصدوميتي که در بازي مقابل صبا به آن دچار شد پيش‌بيني مي‌شد ديدار استقلال مقابل گسترش فولاد را از دست بدهد

90/ آقاي طارمي! اتهام شما خراب کردن بيش از حد موقعيت‌هاي مسلم گل است 1 هفته پیشمهدي طارمي باز هم گل خراب کرد و اين بار مقابل پيکان تعداد موقعيت‌هاي مسلم گلي که هدر داد به عدد چهار رسيد.

90/ تراکتور حول مدار موفقيت، فراز در انتظار فراز 1 هفته پیشدر جريان بررسي عملکرد تيم‌هاي تبريزي در هفته يازدهم رقابت‌هاي ليگ برتر سراغ ديدار صباي قم با تراکتورسازي رفتيم و بازي استقلال در برابر گسترش فولاد را زير ذره‌بين برديم ضمن اين که اتفاقات ديدار ماشين‌سازي و پديده را هم مورد تجزيه و تحليل قرار داديم

طراح شادي گل تراکتور هستم 1 هفته پیشمحمد ابراهيمي زننده يکي از گل‌هاي تراکتور در برابر صباي قم پيرامون ديدار پشت سر گذاشته تيمش صحبت‌هايي داشت که خلاصه آنها به شرح ذيل است

90/ موتور استقلال و پرسپوليس زود يخ‌ بست 1 هفته پیشدر هفته يازدهم ليگ برتر تيم هاي استقلال و پرسپوليس ناکامان بزرگ لقب گرفتند چرا که هر دو تيم در مقابل رقباي خود متوقف شدند.

90/ مامور دولت 1 هفته پیشهيچ‌کس از شکم مادرش مامور دولت بيرون نمي‌آيد و هيچ دولتي در مدرسه مامور دولت تربيت نمي‌کند. هيچ‌کس با آب سطل آتش جنگل را خاموش نمي‌کند، اما ما مي‌کنيم و هيچ‌کس با شاخ و برگ درختان به جنگ با آتش‌سوزي جنگل نمي‌رود اما ما مي‌رويم

از ترس دشمني بعضي‌ها حاضر نيستم سکوت کنم 1 هفته پیشامير قلعه‌نوعي در تازه‌ترين اظهاراتش از شرايط تراکتورسازي در بازي با صباي قم گفت و تحليلش از ديدار با پديده را ارائه کرد ضمن اين که از اتفاقات پيرامون تيم ملي هم غافل نبود.

پرونده بازگشت سجاد بسته شد 1 هفته پیشبه طور حتم اگر ابتداي فصل سجاد شهباززاده مي‌دانست در آلانيا اسپور به يک سکونشين محض تبديل خواهد شد در آن مقطع به هيچ عنوان مصرانه خواهان جدايي از استقلال نمي‌شد.

90/ اضافه وزن وزارت ورزش 1 هفته پیشاز روساي فدراسيون‌هايي که تاکنون يک تشتک هم براي ورزش ما پس از 50 سال نياورده‌اند وقتي سئوال مي‌کنيم که چرا هيچ حرکت رو به جلويي نداريد مي‌گويند : ثبات مديريت مي‌خواهيم، امکانات ما با آسيايي‌ها قابل قياس نيست،‌حقوق نداده‌ايم، اردوي آمريکا مثل فوتبال نمي‌فرستند!

اين‌طوري مي‌ميرم ! 1 هفته پیش

90/ نگراني هاي پرسپوليس از پيکان مدل جلالي 1 هفته پیشپرسپوليس در حالي فردا در ايستگاه يازدهم ليگ مقابل پيکان قرار مي‌گيرد که حريفش به واسطه هدايت مجيد جلالي به عنوان يک مربي بادانش و هوشمند قطعاً لقمه گلوگيري براي سرخپوشان خواهد بود.

90/ منطق در ديدگاه‌ها و نگاه يک ملي‌‌‌پوش 1 هفته پیشتيم‌ملي عوض شده و اين عوض شدن و تغيير بيشتر از هر زماني در همين چند سال اخير به چشم آمده است. ا ين که امروز حتي منتقدان کي‌روش و تيم‌ملي اقرار مي‌کنند که مهم‌ترين دستاورد اين مربي برقراري نظم و انضباط در تيم‌ملي و دادن شخصيت به تيمي است که سال هاي سال درگير بازيکن سالاري بود

90/ آقاي کريمي! مردم ديگر به شما نمي‌خندند 1 هفته پیشهيچ کس نمي‌تواند منکر اين قضيه شود که رفتار و حرکات و اخلاق خاص فيروز کريمي در فضاي فوتبال کشور يک نوع ترفند زيرکانه براي پيش بردن کارهايي است که قطعاً فقط خود فيروز از کم و کيف دقيق آن خبر دارد.

90/ قاتل بروسلي 1 هفته پیشدر يک برنامه تلويزيوني علي ضيا و علي خسروي بر سر تفسير ويدئوي جنجالي صحنه پنالتي درگيري لفظي پيدا کردند.

90/ صدا و سيما انتقادها را به جان مي خرد 1 هفته پیشصدا و سيما به نظر مي رسد بيشتر براي خودش شر خري مي کند. با عدم ورود به دنياي خصوصي هر اتفاقي که توسط صدا و سيما رخ مي دهد، همه اش پاي دولتمردان و مردان سياسي نوشته مي شود ولو اينکه آن اتفاق ها سليقه يک مجري ساده و جوان که هوادار هم هست باشد

تصميم جالب 8 بازيکن پرسپوليس براي تقابل با طاهري! 1 هفته پیششنيده ها حکايت از آن دارد پس از آن که سايت باشگاه پرسپوليس بدون هماهنگي با برانکو ايوانکوويچ، مصاحبه اي از وي منتشر کرد که در آن برانکو خواهان ابقاي علي اکبر طاهري شد، شايعه تازه اي به گوش رسيد مبني بر اينکه به تازگي برخي از نزديکان باشگاه از بازيکنان پرسپوليس خواسته اند تا در مصاحبه هاي خود با اصحاب رسانه از طاهري تعريف و تمجيد کنند

بررسي ساختار تهاجمي استقلال (قسمت اول ) 1 هفته پیشنکته قابل تامل در فاز تهاجمي استقلال به اين موضوع برمي گردد که استقلال در زمان بدست آوردن 13 گل اين فصل خود 80 درصد بصورت هوايي خود را به يک سوم دفاعي و باکس 6 قدم حريفان رسانده است .

قبول ندارم تراکتور در حذفي شانس آورده 2 هفته پیشمحمد نوري درباره ديدار تيمش مقابل برق نوين شيراز، گلزني براي تراکتورسازي، بازي‌هاي درخشان خودش، حريفان ليگ يکي تراکتور در جام حذفي و برخي مسائل ديگر صحبت‌هايي را انجام داد که خلاصه اين حرف‌ها پيش روي شماست.

با پيشنهاد ذوب‌آهني‌ها صددرصد مخالفم 2 هفته پیشفراز کمالوند درباره اتفاقات ماهشهر و نيامدن تيم حريف براي بازي با اين تيم در اميديه اظهار داشت: واقعا نمي دانم در اين باره بايد چه بگويم. برگزار نشدن اين مسابقه از جنبه هايي خيلي به ضرر ما شد.

به جهانبخش تراکتور را پيشنهاد مي‌کنم 2 هفته پیشهادي محمدي مدافع تراکتورسازي پس از پيروزي تيمش در برابر برق نوين شيراز از حواشي که در اين ديدار برايش به وجود آمد حرف زد و در ادامه از ارتباطش با امير قلعه‌نوعي گفت.

90/ تيم‌ملي استراليا سال تحويل در تهران 2 هفته پیشتيم‌ملي استراليا ظهر روز سوم فروردين ماه سال آينده با تيم‌ملي عراق ديدار دارد ديداري که در جدول بازي‌ها به عنوان بازي خانگي عراق ذکر شده و بر اساس اعلام فدراسيون فوتبال اين کشور بايد در ايران برگزار شود.

90/ آقاي سلطاني! اتهام شما جانبداري غيرمنطقي از سوشا مکاني است 2 هفته پیشبهروز سلطاني اگر دچار بدشانسي به لحاظ تقارن دوران قهرماني‌اش با دوران جنگ نمي‌شد مي‌توانست يکي از بهترين دروازه‌بان‌هاي تاريخ فوتبال آسيا هم باشد.

90/ صباي قم مجبور بود اما... نمايش استقلال چنگي به دل نزد 2 هفته پیشبازي استقلال – صباي قم از همان لحظات اوليه بدون جذابيت خاصي دنبال مي‌شد و در واقع با شروع بازي مي‌شد احتمال داد که دو تيم بيشتر براي حذف کردن ديگري وارد ميدان شده و خيلي به دنبال ارائه فوتبال تماشاگرپسند نيستند.

90/ پرسپوليس با لشگري از مصدومان رودرروي پيکان 2 هفته پیشفشار تمرينات پرسپوليس از يک سو و سختي تمرينات تيم‌ملي و بازي در زمين گل‌آلود مالزي باعث شد که تعدادي از بازيکنان اين تيم در آستانه ديدار با پيکان دچار مصدوميت شوند و علاوه بر غيبت قطعي تعدادي از آنها، حضور برخي ديگر هم در هاله‌اي از ابهام قرار بگيرد.

90/ قدرت‌نمايي کي‌روش در مالزي 2 هفته پیشديدار تيم‌ملي ايران با سوريه آنقدر حاشيه و جنحال داشت که حتي منجر به درگيري لفظي و حتي فيزيکي بازيکنان و مربيان شد.

90/ شايعات کثيف! 2 هفته پیشيک برداشت غلط و جانبدارانه از مکالمه رودررو داور مسابقه «استقلال – صبا» با مهدي رحمتي هنگام زدن پنالتي اول صباي قم و ديالوگ رد و بدل شده ميان اين دو تا ساعاتي در صفحات مجازي جنجال‌آفرين شد.

آلکمار در حضور 71 دقيقه‌اي جهانبخش مساوي کرد 2 هفته پیشعليرضا جهانبخش در ترکيب اصلي تيمش حضور داشت و در دقيقه 71 زمين بازي را ترک کرد.

هافبک اسطوره‌اي استقلال سياه‌پوش شد 2 هفته پیشعلي جباري، هافبک اسطوره‌اي تيم ملي ايران و استقلال تهران، در غم از دست دادن دختر خود، سياهپوش شد.

کنفدراسيون فوتبال آسيا به تيم داوري ايران، جايزه اهدا کرد 2 هفته پیشکنفدراسيون فوتبال آسيا امروز جايزه ويژه داوران 2016 اي اف سي را به شش داور(سه زن و سه مرد) شامل عليرضا فغاني و دستيارانش رضا سخندان و محمد رضا منصوري از ايران اعطا کرد.

"محکم بپر به چپ يا بچرخ" ؟! 2 هفته پیشپخش ويدئويي از صحنه پنالتي کيوان امرايي به مهدي رحمتي در بازي استقلال و صبا به چالشي جديد براي فوتبال ايران تبديل شده که چه خوب است به طور کامل بررسي شود.

باشگاه تراکتورسازي مذاکره با بازيکن مياني پرسپوليس را رد کرد 2 هفته پیشباشگاه تبريزي فوتبال کشورمان مذاکره با بازيکن تيم پرطرفدار پايتخت را رد کرد.

اميدوارم بازي مقابل پيکان پرگل و زيبا شود 2 هفته پیشمهاجم تيم ملي فوتبال ايران معتقد است اگر تيم ملي را صعود کرده به جام جهاني بدانيم، مرتکب اشتباه شده ايم چون يک غفلت در دور برگشت مي تواند ايران را از رقابت دور کند.

تحليلي بر ديدار ايران و سوريه (ايرج طالع ) 2 هفته پیشوقتي يک تيم بواسطه کيفيت بد زمين قادر به ارايه کارهاي ترکيبي نيست . اين موضوع باعث مي شود تا تماشاگر نتواند هنر مربيگري يک سرمربي در رده (ملي) را شاهد باشد . اينگونه مواقع بحث شانس و استفاده از درصد اشتباهات حريف بوجود مي آيد . ضربات شروع مجدد و ارسالها ي مستقيم در دستور کار قرار مي گيرد .

جام‌حذفي| صعود ذوب‌آهن به مرحله بعد با گلزني در وقت هاي اضافه 2 هفته پیشتيم ذوب آهن بعد از 120 دقيقه بازي مقابل ماشين سازي به پيروزي رسيد.

جام‌حذفي| رحمتي، استقلال را به مرحله يک‌چهارم نهايي رساند 2 هفته پیشديدار تيم هاي فوتبال استقلال تهران و صباي قم در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي که پس از 120 دقيقه مبارزه دو تيم به ضربات پنالتي کشيده شده بود در نهايت با برتري آبي پوشان همراه بود.

ضيافت پنالتي ها برنده ديدار استقلال - صبا را مشخص مي کند 2 هفته پیشاستقلال و صبا نتوانستند در مجموع 120 دقيقه بازي، نتيجه‌اي بهتر از تساوي به دست بياورند و برنده اين مسابقه با ضربات پنالتي مشخص خواهد شد.

جام حذفي| ديدار استقلال و صباي قم به وقت اضافه کشيده شد 2 هفته پیشدو تيم استقلال و صباي قم در پايان وقت‌هاي قانوني نتيجه‌اي بهتر از تساوي به دست‌ نياوردند و منتظر شروع وقت‌هاي اضافي هستند.

بگذار خانه هاي گلنگي نابود شوند ، چه برکتي دارد پول اين فوتبال ؟! 2 هفته پیش.البته اينها مهم نيست مهم اين است که آن آقا که بايد براي فوتبال تصميم بگيرد برجش را مي سازد و مشتري براي فروش پيدا مي کند حالا بگذار خانه هاي گلنگي نابود شوند . چه برکتي دارد پول اين فوتبال ؟!

بازي به پنالتي نمي‌کشيد،استقلال هرگز نمي‌توانست به ما گل بزند 2 هفته پیشسرمربي تيم فوتبال صباي قم از عملکرد شاگردانش در ديدار مقابل استقلال ابراز رضايت کرد.

لک کاري انجام داد که باعث شد هواداران استقلال تحريک شوند 2 هفته پیشسرمربي تيم فوتبال استقلال پيروزي اين تيم مقابل صباي قم را به هواداران و خانواده مرحوم پورحيدري تقديم کرد.

بازيکناني داريم که بايد در موردشان در نيم‌فصل تصميم بگيريم 2 هفته پیشسرمربي ماشين‌سازي تبريز گفت: از بعضي از بازيکنانم ناراحتم که احساس مسئوليت نمي‌کنند.

حواشي کامل ديدار استقلال تهران - صباي قم 2 هفته پیش بازيکنان دو تيم صبا و استقلال پيش از شروع مسابقه با اهداي گل به تصاويري از منصور پورحيدري اسطوره فقيد استقلال و همچنين محسن خزايي گزارشگر صداوسيما که در حلب شهيد شد، اداي احترام کردند.

بازيکن تيم مطرح ليگ روسيه به دليل مصرف مواد مخدر محروم شذ 2 هفته پیشهافبک تيم فوتبال زسکا مسکو به دليل مصرف کوکائين با محروميتي دو ساله مواجه شد.

90/ بيرانوند، حجازي را الگوي خود قرار دهد 2 هفته پیشدست شما نيست آقاي بيرانوند؛ گرچه دستت، دست تيم ملي ايران است!

90/ به ارواح خاک مادرم اين فوتبال را نمي خوام 2 هفته پیشچندي پيش روزنامه هاي انگليس خبر از علاقه ليورپول به سردار آزمون داده بودند که با تکذيب يورگن کلوپ مواجه شد. اکنون اين روزنامه?ها ادعا کرده?اند که سردار در رادار اورتون قرار دارد.

90/ ورود بازيکنان خارجي ممنوع 2 هفته پیش بعد از باز شدن راه بازيکنان خارجي به فوتبال ايران پرسپوليس بيشترين ورودي و البته خروجي را داشت و اتفاقا در اين بين بيشترين ضرر را هم متحمل شد

90/ عصبانيت عجيب فدراسيون بسکتبال 2 هفته پیشبسکتبال بانوان در سال 95 به پايان فرصت خود براي مجاب کردن فيبا در زمينه بازي با حجاب دختران رسيد.

آن قدر گل مي‌زنم تا تراکتور قهرمان شود! 2 هفته پیشمهاجم برزيلي سرخ‌پوشان تبريزي يکي از بازيکناني است که امير قلعه‌نوعي حساب ويژه‌اي روي او در فصل اخير باز کرده است.

90/ همه‌چيز به نفع سروش رفيعي 2 هفته پیشاين روزها يکي از خبرهاي داغ رسانه ها گمانه زني درباره انتقال سروش رفيعي پس از پايان دوران خدمت سربازي اش از تراکتورسازي به ديگر تيم هاي ليگ برتري است.

شانس به قرباني رو کرد 2 هفته پیشعلي قرباني مهاجم استقلال تا قبل از مصدوميت در تمامي بازي هاي آبي پوشان به عنوان بازيکن ثابت به ميدان مي رفت اما مصدوميت او و عملکرد خوب کاوه رضايي در کنار جابر انصاري باعث شد منصوريان در بازي هاي گذشته از زوج اين دو بازيکن استفاده کند.

90/ بدهي استقلال و پرسپوليس هر روز زيادتر مي‌شود 2 هفته پیشفتح‌اله‌زاده را به يک دليل مي‌توان مديري پايه کار دانست. آن هم در باشگاهي مثل استقلال. برخي مي‌خواهند وانمود کنند که عامل همه بدهي‌هاي 90 ميلياردي استقلال فتح‌اله‌‌زاده است.

تست دوپينگ من مثبت مي‌شود 3 هفته پیشمرتضي اسدي درخصوص سفر به کربلا به همراه فراز کمالوند و اينکه چرا در کورس تمرينات تيم براي بازي حذفي اين سفر صورت گرفت،‌اظهار داشت: بالاخره قسمت بود و ان‌شاء‌الله قسمت همه شيعيان دنيا شود.

آماده‌ايم شور و حرارت تراکتور را به رخ بکشيم 3 هفته پیشمصطفي آجورلو در خصوص آخرين وضعيت آماده سازي ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز گفت: چمن ورزشگاه يادگار امام توسط سازمان تجهيز وزارت ورزش انجام مي شود.

پريميوف جانشين عليپور مي‌شود؟ 3 هفته پیشدر 10 هفته ابتدايي ليگ پريميوف در ترکيب اصلي پرسپوليس قرار نداشت و به جاي آن اين عليپور بود که در تمام بازي‌ها به ميدان رفت و نتوانست گلي به ثمر برساند.

90/ پرسپوليس به دنبال قدرت نمايي در ليگ برتر است 3 هفته پیشپرسپوليس از سومين وقفه ليگ به دليل اردوي تيم ملي و در غياب ملي پوشانش بهترين بهره را برد و با برپايي يک اردوي ده روزه در دبي بازيکنانش را به مرز آمادگي کامل رساند.

تساوي ايران مقابل سوريه در باتلاق مالزي 3 هفته پیشديدار تيم‌هاي ايران و سوريه با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

4 بازيکني که برانکو تحويل تيم‌ملي داد 3 هفته پیشدر طول ساليان گذشته بازيکنان زيادي از پرسپوليس به تيم‌ملي راه يافتند ولي در دوره اخير اين تيم مجرب پايتخت به رکوردي باور نکردني دست يافته و توانسته 7 بازيکن را تحويل تيم‌ملي بدهد.

90/ لشکرکشي فولادي‌ها در برابر رفيعي 3 هفته پیشراستش در جريان نشست مشترک کميته انضباطي با طرفين دعوي اقامه شده از سوي باشگاه فولاد در خصوص تعهد سروش رفيعي اين باشگاه اتفاقاتي افتاد که در نوع خودش جالب توجه بود.

90/ وقتي علي منصور حرفه‌اي تر مي‌شود 3 هفته پیشتمرينات استقلال به بهترين شکل ممکن در حال برگزاري است. وقتي از جمع همه ستاره‌هاي استقلال تنها يک بازيکن به دليل همراهي تيم‌ملي در تمرينات حضور ندارد معني و مفهومش اين است که منصوريان و همکارانش روزهاي خوبي را پشت سر مي‌گذارند

برد ذوب‌آهن مقدمه موفقيت در ليگ است 3 هفته پیشاحمد کامدار در خصوص وضعيت ماشين‌سازي در آستانه ديدار با ذوب‌آهن در جام حذفي گفت:

دليل نتايج ضعيف ماشين، اشتباه يک بازيکن نيست 3 هفته پیشمحمد نصرتي در ديدارهاي گذشته ماشين سازي در ليگ برتر پر انتقاد ظاهر شد ولي در ديدار با خونه به خونه و در حضور يک نيمه اي خود توانست عملکرد بي‌نقصي داشته باشد.

براي من مهم رضايت خطيبي است نه گلزني 3 هفته پیشمهرداد بايرامي بعد از مصدوميت و شرايط نامساعد خود در فولاد خوزستان به ماشين‌سازي پيوست و در شرايطي به تمرينات اين تيم ملحق شد که از نظر جسماني وضعيت چندان مناسبي نداشت

90/ ملوان با مايلي‌کهن صعود مي‌کند 3 هفته پیشنصرت ايراندوست، عزيز اسپندار، غفور جهاني، پيشگاه هاديان و... نسلي هستند که ملوان و پرچم قوي سپيد انزلي را در دهه هاي 50 و 60 در سطح اول فوتبال ايران برافراشته داشتند و ملوان اگر امروز در قلوب هزاران انزلي‌چي‌ جاي دارد به واسطه خون دل‌ها و زحماتي است که اين نسل کشيدند.

مساوي مقابل ايران مطلوب است 3 هفته پیشروزنامه الوطن سوريه از آمادگي کامل تيم‌ملي اين کشور خبر داد و نوشت: سوريه سه شنبه بازي سختي مقابل ايران پيش رو دارد ولي تيم ملي کشورمان در آمادگي کامل به سر مي‌برد زيرا بازي دوستانه خود را مقابل سنگاپور با گل به پيروزي رسيد