منابع خبری

آخرین خبرهای «روزنامه ورزشی 90»

90/ کودتاي سياهروزنامه ورزشی 90 ، 5 ساعت پیشباز هم اسفند و باز هم کودتا! البته ما که به اسفند پر از حادثه عادت داريم! ظاهرا در شرايطي که دو ايراني با نام‌هاي علي کفاشيان و حامد اصفا يکي دو ساعت خوابشان برده بود کرسي‌هايشان را در فيفا از دست دادند!

90/ بازيکني که بايد اخراج مي‌شد به ما گل زدروزنامه ورزشی 90 ، 5 ساعت پیشسياه‌جامگان در ثانيه‌هاي پاياني آخرين بازي هفته بيست و دوم ليگ برتر مغلوب تراکتورسازي شد تا خودش يک گام ديگر به سقوط نزديک‌تر شود و تراکتورسازي را به قهرماني اميدوار کند.

امير قلعه‌نوعي: اعتراض به داوري نمک بازي استروزنامه ورزشی 90 ، 5 ساعت پیشامير قلعه‌نوعي در نشست خبري بعد از بازي با سياه‌جامگان اظهار داشت: ديروز يکي از بازي‌هاي سخت‌مان را برديم و فکر نمي‌کرديم که سياه‌جامگان اينقدر خوب بازي کند.

90/ آقاي ايوانکوويچ اتهام شما تعويض‌هاي کليشه‌اي است!روزنامه ورزشی 90 ، 5 ساعت پیشدعوت از افراد خبره و آگاهي همچون برانکو به دادگاه 90 آن هم براي بار چندم حکايت از اهميت نقش و جايگاه او در فوتبال ايران دارد و اين که برانکو بايد بداند که هرگونه تصميم غلط و اشتباه از سوي او با توجه به جايگاه والايش مي‌تواند خساراتي سنگيني به بار آورد.

منصوريان: التعاون در دفاع خيلي ضعيف استروزنامه ورزشی 90 ، 5 ساعت پیشعليرضا منصوريان مي گويد که با آناليز دقيق تيم التعاون اميدوار است که با تلاش کادر فني و بازيکنان، اولين پيروزي آسيايي با استقلال را به دست بياورد.

90/ خط خوردم تا بزرگ‌ترها دعوت شوند!روزنامه ورزشی 90 ، 5 ساعت پیشمحمد رزمجو پيشکسوت فوتبال است که در حرفه خبرنگاري هم فعاليت حرفه‌اي زيادي را انجام داده است

90/ تهديد قهرماني پرسپوليسروزنامه ورزشی 90 ، 5 ساعت پیشطاهري واقعا کار سختي در پرسپوليس دارد، اگر شنيديد روزي او از مديريت پرسپوليس استعفا داده اصلا تعجب نکنيد چرا که کلي پرونده در فيفا براي اين تيم وجود دارد که البته برخي از آنها هم به شدت گران است.

محمد بنا: چرا کسي به کي‌روش نمي‌گويد، ديکتاتور؟روزنامه ورزشی 90 ، 5 ساعت پیشمحمد بنا درباره‌ آخرين وضعيت خود پس از کناره‌گيري از دنياي مربيگري در کشتي فرنگي گفت: من در حال حاضر ورزش مي‌کنم، ورزش را تماشا مي‌کنم و مسابقه‌هاي کشتي‌گيران را که خارج از ايران اتفاق مي‌افتد به صورت اينترنتي دنبال مي‌کنم

سربازها در جنوب درخشيدند اما باختندروزنامه ورزشی 90 ، 5 ساعت پیشهفته نخست از مرحله گروهي ليگ برتر بسکتبال در شرايطي برگزار شد که شاهد بازي هاي حساس و جذابي بوديم البته اين هفته خالي از حاشيه هم نبود.

90/ حقيقي : قطار بدشانسي متوقف نشده است روزنامه ورزشی 90 ، 5 ساعت پیشعليرضا حقيقي دروازه‌بان سابق پرسپوليس است که به دنبال روياي دروازه‌باني‌اش هفت سال پيش رهسپار روسيه شد و در سرزمين گلرهاي برتر تا آنجا پيش رفت که انتخاب اول کي‌روش در جام‌جهاني برزيل و جام ملت هاي آسيا لقب گرفت.

معلوم شد دست ما به جايي بند نيستروزنامه ورزشی 90 ، 1 روز پیشهاشم بيگ‌زاده در مورد آخرين وضعيت تراکتورسازي گفت: ما تمرينات را در تهران دنبال مي‌کنيم و تيم آماده بازي با سياه‌جامگان مي‌شود.

90/ حرف‌هاي برانکو را به فال نيک مي‌گيرمروزنامه ورزشی 90 ، 1 روز پیشمحمد ابراهيمي به عنوان سومين بازيکن برتر ماه از جانب نود انتخاب شد. ضمن اين که کارنامه قابل اعتنايش در طول چند هفته اخير باعث شده نگاه‌ها به سمت ساق‌هاي وي معطوف شود و انتظارات هم از اين بازيکن روزافزون گردد.

آمار فوق‌العاده اميد مقابل الاهليروزنامه ورزشی 90 ، 1 روز پیشاميد ابراهيمي در ديدار برابر الاهلي براي آبي هاي يک گل زد اما روز خوب او تنها به اين گل محدود نمي شود.

90/ فوتبال ما با شيريني کشمشي اداره مي‌شودروزنامه ورزشی 90 ، 1 روز پیشفولاد خوزستان که در نيم فصل دوم نتايج خوبي نگرفته بود يک بدشانسي ديگر هم آورد و هر دو دروازه‌بانش را به دليل مصدوميت از دست داد.

90/ به ياد ناصر آزردهروزنامه ورزشی 90 ، 1 روز پیشسمبل تعصب در استقلال کسي نيست جز اصغر حاجيلو مدافع چپ قدرتمند دهه 60 و اوايل دهه 70. حاجيلو که سال‌ها در تيم ملي هم بازيکن ثابت منطقه چپ دفاعي بود به رغم داشتن مسئوليت در تيم سايپا از اوضاع و احوال استقلال غافل نيست

90/ آقاي عبدي! اتهام شما برداشت بدون اطلاع طلب‌تان از پول AFC استروزنامه ورزشی 90 ، 1 روز پیشهيچ‌کس به درستي نمي‌دانست که علت خروج ناگهاني حسين عبدي از هيات مديره پرسپوليس چه بود تا اين که اين موضوع چند روز پيش آشکار شد و حالا ديگر اهالي فوتبال خيلي خوب مي‌دانند که علت خروج اين فوتباليست قديمي از هيات مديره پرسپوليس چه بوده است.

تمديد قرارداد بازيکنان تراکتور بلامانع استروزنامه ورزشی 90 ، 1 روز پیشمعاون حقوقي باشگاه تراکتورسازي اعلام کرد مشکلي براي تمديد قرارداد بازيکنان اين تيم در پايان فصل وجود ندارد.

معذرت خواهي آجورلو برايم کفايت مي‌کندروزنامه ورزشی 90 ، 1 روز پیشمديرعامل اسبق باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: مشکلات اخير باشگاه ارتباطي به دوره من ندارد.

تراکتور چشم خورد، هنوز به قهرماني اميدواريمروزنامه ورزشی 90 ، 1 روز پیشمدافع تيم تراکتورسازي گفت: به نظرم ما را چشم زدند؛ در ابتداي فصل خوب بوديم و بازيکنان خيلي خوبي هم داشتم که يکباره گفتند نمي توانيم از آنها استفاده کنيم.

تراکتور تنبيه شود نه عاليشاه و نوراللهيروزنامه ورزشی 90 ، 1 روز پیشکاپيتان تيم تراکتورسازي به حمايت از بازيکنان محروم شده تيم خود از جمله اميد عاليشاه و احمد نوراللهي پرداخت. او اعتقاددارد اگر خطايي رخ داده، باشگاه بايد تنبيه شود.