منابع خبری

آخرین خبرهای «رويکرد»

اگر خطوط رهبری در برجام رعایت می‌شد شرایط جور دیگری بودرويکرد ، 1 ماه پیش رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به وظایف ایران به عنوان قدرت درجه اول منطقه در برابر کشورهای همسایه افزود: هر جا نیاز باشد به کمک همسایگان می رویم، حضورمان در عراق و سوریه به دعوت آنها بوده است.

حجت الاسلام شجونی درگذشت+ زندگینامهرويکرد ، 1 ماه پیش حجت الاسلام شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز و از اعضای حزب موتلفه اسلامی صبح امروز (یکشنبه) درگذشت.

آنکارا از اتخاذ مواضع ریاض در قبال بغداد و تهران پرهیز کندرويکرد ، 1 ماه پیش معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه بیانیه مشترک شورای همکاری خلیج فارس و ترکیه درباره جزایر سه گانه ایرانی پیام آشکار ضد ایرانی دارد گفت: از کسی نمی‌پذیریم درباره تمامیت ارضی ایران مطالب نادرست عنوان کند.

طبیعت پاییزی جاده اسالم به خلخالرويکرد ، 1 ماه پیش جاده گردشگری خلخال – اسالم که شهرستان خلخال در استان اردبیل را به اسالم در استان گیلان متصل می کند به دلیل برخورداری از شرایط خاص و اقلیم کوهستانی و ترکیب طبیعت جنگلی با دشت امروز به عنوان رویایی ترین جاده جنگلی کشور شناخته می شود.

هر کس برای عزت این کشور و توسعه آن تلاش می‌کند انقلابی استرويکرد ، 1 ماه پیش گوش مردم باید با صدای توسعه کشور آشنا شود، باید جامعه به ندای تروریست‌ها پاسخ ندهد، باید انسجام بین اقوام و مذاهب در این کشور باشد و این یک بخش بزرگ به دست شما اصحاب رسانه است، فضای حقیقی و فضای مجازی هر دو را شامل می‌شود.

وزارت اطلاعات از نظر محبوبیت رتبه ۳ را بین دستگاه‌های دولتی داردرويکرد ، 1 ماه پیش وزیر اطلاعات گفت: مردم‌پایه بودن نظام، اقتداری ایجاد کرده که به هیچ دشمنی، اجازه نگاه کردن و طمع ورزی را نمی‌دهد.

از آخرین لگد اوباما به طرفداران سازش در ایران تا پریشانی هیلاری از ارتش مخفی ترامپ!رويکرد ، 1 ماه پیش تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.

مبنای اصیل قدرت در ایران باور نکردن قدرتمندی آمریکا استرويکرد ، 1 ماه پیش وزیر امور خارجه کشورمان گفت: بدون شعار زدگی، مبنای اصیل قدرت در ایران در فهم دقیق به یک جمله کلیدی امام (ره) خلاصه می‌شود که فرمودند، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و قدر قدرت نیست.

مشکلات کشور با روحیه و تفکر انقلابی حل خواهد شدرويکرد ، 1 ماه پیش رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به مناسبت‌های تاریخی روز سیزدهم آبان، برجسته‌ترین آنها را حادثه‌ی تسخیر لانه‌ی جاسوسی دانستند و گفتند: این روز، درواقع روز جوانانِ مؤمن، انقلابی، شجاع، دلاور و مبتکر است که با اقدام خود در تسخیر لانه‌ی جاسوسی، دشمن را از هرگونه حرکت بازداشتند.

قالیباف: از مردم عذرخواهی می‌کنم اما بدانند جرم و تخلفی نشده استرويکرد ، 1 ماه پیش شهردار تهران با بیان اینکه رقم ۲۲۰۰ میلیاردی وجود خارجی ندارد گفت: از مردم عذرخواهی می‌کنم که تا زمان اعلام گزارش دادستان، آزرده‌خاطر شدند اما مردم تهران بدانند جرم و تخلفی نشده است.

ورود فلزات سنگین به دریا تهدیدی برای ماهی هارويکرد ، 1 ماه پیش مدیر کل دفتر آلودگی دریا سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پساب های صنعتی حاوی فلزات سنگین مانند جیوه هستند که ورود آنها به دریاها تهدیدی برای سلامت ماهی هاست.

پخت غذا در دمای بالا ممنوعرويکرد ، 1 ماه پیش تحقیقات جدید نشان می دهد پخت غذا در دمای بالا احتمال ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را به دلیل افزایش اسیدهای چرب ترانس افزایش می دهد.

آکنه می تواند نتیجه کمبود اکسیژن باشدرويکرد ، 1 ماه پیش پژوهشگران آمریکایی پس از مطالعه روی موش ها متوجه شدند که نبود اکسیژن می تواند باکتری بی ضرری را روی پوست تحریک کند و در نهایت موجب بروز آکنه شود.

سکته مغزی دومین عامل مرگ و میر ایرانیان/ اجرای برنامه اطلاع رسانی در پارک ملت تهرانرويکرد ، 1 ماه پیش دبیر انجمن سکته مغزی و فوق تخصص مغز و اعصاب ایران، سکته مغزی را دومین عامل مرگ و میر ایرانیان عنوان کرد و گفت: از آنجا که سکته مغزی زمان طلایی دارد به همین منظور برنامه های مختلفی برای آگاهی رسانی بیشتر به مردم انجام می شود.

راز عطر باران پاییزیرويکرد ، 1 ماه پیش با بارش باران پاییزی، چندین رایحه مختلف در فضا پخش می‌شود که برای ما خوشایند و مطبوع هستند اما راز عطر باران در چه عواملی نهفته شده است.

ایرانی ها کم فیبر مصرف می کنندرويکرد ، 1 ماه پیش فلوشیپ جراحی کولورکتال، کمترین میزان نیاز روزانه بدن به فیبر را ۳۰ گرم اعلام کرد و گفت: ایرانی ها روزانه فقط بین ۱۵ تا ۲۰ گرم فیبر مصرف می کنند.

داروی بیولوژیک ایرانی برای درمان سرطان مثانه به تولید می‌رسدرويکرد ، 1 ماه پیش رئیس بخش«ب ث ژ» انستیتو پاستور ایران از تولید انبوه داروی بیولوژیک درمان سرطان سطحی مثانه تا یک ماه دیگر خبر داد و گفت: این دارو برای اولین بار در کشور با پایداری بالا به تولید انبوه می رسد.

تاثیر نور بر احساسات افرادرويکرد ، 1 ماه پیش اگر انسان ها در روزهای آفتابی لبخند می زنند و یا در نور کم، بیشتر از سایر مواقع احساس خلاق بودن دارند، تصادفی نیست؛ در حقیقت، نورهای مختلف تاثیر قابل توجهی بر سلامت عاطفی انسان ها دارند.

یک مولکول جدید در خدمت مبارزه با سرطانرويکرد ، 1 ماه پیش محققان استرالیایی در جریان یک مطالعه متوجه شدند که یک مولکول جدید می تواند مانع روند رشد حدود یک چهارم سرطان ها شود.

دوچرخه سواران در هوای آلوده سریع پدال نزنندرويکرد ، 1 ماه پیش نتایج یک تحقیق نشان می دهد، دوچرخه سواری سریع در هوای آلوده، فرد را بیشتر در معرض خطر ابتلا به سرطان ریه، آسم و سکته مغزی قرار می دهد.