آخرین خبرهای «زومیت»

ما در آغاز یک دوره طلایی برای کارآفرینی قرار داریمزومیت ، 32 دقیقه پیشعصر طلایی کارآفرینی در تاریخ بشر هم‌اکنون آغاز شده است و ما نباید از ظرفیت بالقوه‌ی این دوره و فرصت‌های پیش رویمان غافل شویم.

اچ تی سی نسخه بعدی هدست‌ وایو را با نمایشگر اولترا اچ دی عرضه می‌کندزومیت ، 1 ساعت پیشمطابق شایعات، اچ‌تی‌سی قصد دارد وضوح نمایشگر نسل آینده هدست‌های واقعیت مجازی خود را ارتقا و قیمت نسخه‌های فعلی را کاهش دهد.

راه های مختلف خرید اینترنتی بلیط تئاترزومیت ، 2 ساعت پیشازدحام و شلوغی زندگی در شهرهای بزرگ به جای خود، اما پرداختن به فعالیت‌ها و تفریحات فرهنگی هم همچنان جای خود را در زندگی روزمره شهرنشینان اشغال کرده که یکی از برجسته‌ترین آنها تماشای تئاتر است.

راه هایی برای پیدا کردن مرکز جاذبه برندزومیت ، 2 ساعت پیشمرکز جاذبه‌ی هر برند همان چیزی است که باید تقویت شود زیرا باعث رشد برند و تمایز آن از دیگران می‌شود. اما سوال این است که چگونه می‌توان آ‌ن را پیدا کرد؟

اینتل مونتاژ پردازنده های کافی لیک را در چین آغاز کردزومیت ، 3 ساعت پیشاینتل برای توازن عرضه و تقاضای پردازنده‌های کافی لیک، مونتاژ و تست آن‌ها را در کارخانه‌ی چین آغاز کرد.

والمارت ۱۵ دستگاه از کامیون الکتریکی تسلا را پیش خرید کردزومیت ، 3 ساعت پیشوالمارت به‌عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای جهان، پس از معرفی کامیون الکتریکی سما توسط تسلا، ۱۵ دستگاه از این کامیون را پیش خرید کرد.

یوتیوب ویدیوی تبلیغاتی گوگل را حذف کردزومیت ، 4 ساعت پیشیوتیوب به لطف الگوریتم‌های جدید، ویدیوی تبلیغاتی گوگل‌کروم را اسپم تشخیص داد.

شیائومی تنوع محصولات خود را در آمریکا افزایش می‌دهدزومیت ، 4 ساعت پیششیائومی محصولات جدیدی در فهرست آمازون قرار داده است که نشان از ادامه‌ی گسترش فروش محصولاتش در آمریکا دارد.

به دستور مقامات قضایی، تاکسی‌های اینترنتی از waze استفاده نکنندزومیت ، 4 ساعت پیشدر پی محدودیت‌هایی که درباره‌ی استفاده از اپلیکیشن ویز اعمال شد، رانندگان تاکسی‌یاب‌های اینترنتی موظف شده‌اند که از این اپلیکیشن استفاده نکنند.

اقتصاد گیگ و لزوم تصویب قوانین مدرن برای پایداری آنزومیت ، 5 ساعت پیشامروزه میلیون‌ها شهروند بریتانیایی تحت سیستمی مشغول به کار هستند که با نام اقتصاد گیگ شناخته می‌شود. اما اقتصاد گیگ دقیقا چیست و چرا موضوع بحث‌برانگیزی است؟

تغییرات عمده در فصل دوم گرند تورزومیت ، 5 ساعت پیشدر فصل دوم مستند خودرویی گرند تور، بخش مهمانان کاملا تغییر خواهد کرد و برای رکوردگیری خودروهای برنامه در پیست، از یک راننده‌ی جدید استفاده خواهد شد.

دبیر شورای عالی فضای مجازی به تلگرام هشدار داد: اعمال محدودیت‌های جدید در ازای رعایت نکردن سیاست‌های ایرانزومیت ، 5 ساعت پیشدبیر شورای عالی فضای مجازی هشدار داد، درصورتی که پیام‌رسان‌های خارجی سیاست‌های ایران را رعایت نکنند، به ناچار سیاست محدودسازی این شبکه‌ها را در پیش خواهیم گرفت.

بررسی ویدیویی هواوی میت 10 و میت 10 پروزومیت ، 6 ساعت پیشهواوی میت ۱۰ یکی از جذاب‌ترین پرچمداران حال حاضر دنیای اندروید است که به واسطه‌ی سخت‌افزار قدرتمند و قابلیت‌های متعدد خود، علاقه‌مندان زیادی دارد.

نوع جدیدی از هوش مصنوعی که می‌تواند عملکرد مغز انسان را رمزگشایی کند (بخش دوم و پایانی)زومیت ، 7 ساعت پیشدر ادامه‌ی بخش اول از کاربرد هوش مصنوعی برای رمزگشایی ذهن انسان، به بررسی یک الگوریتم بهبودیافته از لورنز می‌پردازیم.

رندر تازه از مدل جدید بی‌ ام‌ و سری 7 زومیت ، 7 ساعت پیشرندر تازه‌ای از بی‌ام‌و سری 7، نشان از مسیر و زبان طراحی جدیدی دارد که در اکثر مدل‌های آینده، مثل شاسی‌ بلند X7 پیاده‌سازی خواهد شد.