منابع خبری

آخرین خبرهای «زومیت»

آیا ال‌ جی گوشی مطلوب کاربران را ساخته است؟زومیت ، 36 دقیقه پیشمهم‌ترین ویژگی ال‌جی جی 5، ماژولار بودن آن بود که گرچه ایده خلاقانه‌ای به شمار می‌رفت، اما در بازار موفقیتی نداشت. آیا ال‌جی جی 6 می‌تواند در بازار موفق باشد؟

اینستاگرام از مرز یک میلیون آگهی دهنده فعال ماهانه عبور کردزومیت ، 1 ساعت پیشاینستاگرام اعلام کرد که تعداد آگهی‌دهندگان فعال ماهیانه‌ در این سرویس با رشد چشمگیری همراه شده و از مرز یک میلیون آگهی دهنده عبور کرده است.

تحریم تبلیغاتی گوگل توسط برندهای سرشناسزومیت ، 1 ساعت پیشرفته‌رفته بر تعداد برندهایی که همکاری تبلیغاتی خود را با گوگل متوقف می‌کنند، افزوده می‌شود.

برنامه Color Picker: آگاهی از کد رنگ ها در تصاویر - زوم اپزومیت ، 2 ساعت پیشColor Picker اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید کد رنگ‌ها را در تصاویر مختلف به‌ دست آورید.

ویکی لیکس: CIA کامپیوترهای مک و آیفون های اپل را آلوده کرده استزومیت ، 2 ساعت پیشویکی لیکس در مستندات جدیدش، ادعاهای تازه‌ای را در خصوص هک و آلوده کردن کامپیوترهای مک و آیفون‌های شرکت اپل توسط CIA مطرح کرده است.

بوگاتی، برگزیده‌ی زیباترین سالن در موتورشوی ژنو 2017زومیت ، 3 ساعت پیشدرحالی‌که برگزیده‌های متعددی از خودروسازان حاضر در ژنو با رویکردهای فنی معرفی شدند؛ با اتمام این رویداد، سالن اختصاصی شرکت بوگاتی توسط برگزارکنندگان نمایشگاه، جایزه‌ی برترین طراحی را از آن خود کرده است.

گوشی های هوشمند نوکیا به‌صورت همزمان در ۱۲۰ کشور طی بهار ۲۰۱۷ عرضه می‌شوندزومیت ، 12 ساعت پیشHMD Global با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که گوشی‌های هوشمند جدید با برند نوکیا که در MWC 2017 رونمایی شدند، در ۱۲۰ کشور به‌صورت هم‌زمان طی بهار سال جاری راهی بازار خواهند شد.

نقد فیلم هلنزومیت ، 12 ساعت پیشبا بررسی فیلم هلن به کارگردانی علی اکبر ثقفی و بازی بازیگرانی مانند شراره سروش و امیرحسین ثقفی همراه زومجی باشید.

چرا همه برندها باید در شبکه‌های اجتماعی فروش داشته باشند و چگونه؟زومیت ، 12 ساعت پیشفروش آنلاین محصولات یا خدمات، یک شانس بزرگ برای رسیدن به موفقیت است؛ زیرا امروزه ۷۴ درصد از کاربران خرید خود را تحت تأثیر محتوای شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهند.

بدترین خودروهای سال 2017 از دید مصرف‌کنندگانزومیت ، 13 ساعت پیشبرای ما مهم است که بهترین خودروها را شناسایی کنیم؛ اما اطلاع از بدترین‌ها نیز می‌تواند مفید باشد تا بدانیم از چه محصولاتی دوری کنیم. به‌تازگی فهرستی از ۱۰ خودروی ناامیدکننده‌ی بازار آمریکا منتشر شده است که نام‌های بزرگی در آن دیده می‌شود.

مردی که سعی می‌کند ماده تاریک را بکشدزومیت ، 13 ساعت پیشاریک ورلینده، فیزیک‌دان نظری هلندی، استدلال کرده است که ماده‌ی تاریک وجود خارجی ندارد. با زومیت همراه باشید تا با نظریه‌ی او آشنا شویم و پرونده‌ی ماده‌ی تاریک را با هم بررسی کنیم. 

چطور می‌شود 30 دقیقه‌ای بدون خرید، غذای هیجان انگیز پختزومیت ، 14 ساعت پیش«غذا چی بخوریم» مشکلی است که خیلی از ما به آن فکر می‌کنیم.

پازل: عدد متفاوتزومیت ، 14 ساعت پیشاگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شما است.

راهنمای سفر به تهران؛ تهرانگردی در نوروززومیت ، 14 ساعت پیشتهران گذشته از این‌که بزرگ‌ترین شهر و پایتخت ایران است، با داشتن تعداد زیادی جاذبه‌های گردشگری،‌ مقصدی عالی برای سفر به ویژه در ایام نوروز به‌شمار می‌رود. همراه کجارو باشید.

پتنت‌های دورانی مزدا در اینترنت رؤیت شدزومیت ، 15 ساعت پیشکاربران اینترنت به‌تازگی موفق به کشف دو پتنت مزدا در وب‌سایت ثبت اختراعات آمریکا شده‌اند. این دو پتنت در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به ثبت رسیده‌اند.

حقایق جالب فیلم Lion - شیرزومیت ، 16 ساعت پیشفیلم Lion، یکی از فیلم‌های موفق سال ۲۰۱۶ به کارگردانی گرت دیویس و با بازی نیکول کیدمن و دو پتل بود که در این مطلب نکات جالب این فیلم را بیان می‌کنیم.

نکاتی برای حمایت از زنان در محیط کارزومیت ، 17 ساعت پیشحمایت از زنان در محیط کار می‌تواند روی بهره‌وری و عملکرد کلی شرکت تأثیر زیادی داشته باشد. این کار باید برای هر شخص به‌صورت جداگانه و با در نظر گرفتن شرایط او انجام شود.

جانشین مک لارن F1 سریع تر و قدرتمندتر از P1 خواهد بودزومیت ، 17 ساعت پیش مک‌لارن در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۷ جدیدترین سوپرخودروی خود را در معرض دید عموم قرار داد؛ اما این شرکت پشت درهای بسته در حال کار کردن در مورد آینده است؛ جانشین به‌حق F1.

پیش فروش گلکسی اس 8 در اروپا از ۹ فروردین ماه آغاز خواهد شدزومیت ، 18 ساعت پیششنیده‌ها حکایت از این دارند که پیش فروش گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس از ۹ فروردین ماه در کشور‌های اروپایی آغاز خواهد شد.

تماشا کنید: گلکسی اس 8 در یک ویدیوی ۶ دقیقه‌ای زومیت ، 19 ساعت پیشدقایقی پیش ویدیویی ۶ دقیقه‌ای از گلکسی اس ۸ سامسونگ فاش شد که این گوشی هوشمند را به‌صورت کامل و روشن نمایش می‌دهد.