آخرین خبرهای «زومیت»

گوشی موتورولا موتو زد 2 فورس ادیشن با نمایشگر نشکن و دوربین دوگانه معرفی شدزومیت ، 34 دقیقه پیشکمپانی موتورولا از گوشی‌ هوشمند جدید موتو زد ۲ فورس ادیشن رسما رونمایی کرد.

۴ مرداد: اولین اصابت موشک V2 به خاک انگلستانزومیت ، 1 ساعت پیش۷۳ سال پیش در چنین روزی شاهکار نظامی مهندسی آلمان نازی یعنی موشک پیشرفته V2 برای نخستین بار به خاک انگلستان اصابت کرد.

با سریع ترین دوچرخه های تور دو فرانس آشنا شویدزومیت ، 8 ساعت پیشتورنمنت دوچرخه سواری تور دو فرانس به پایان رسید. در ادامه نگاهی داریم به سریع‌ترین دوچرخه‌هایی که در این تورنمنت مورد استفاده قرار گرفتند.

بنکیو از نمایشگر گیمینگ ZOWIE XL2546 با نرخ نوسازی ۲۴۰ هرتز رونمایی کردزومیت ، 9 ساعت پیشبنکیو از مانیتور گیمینگ ZOWIE XL2546 با نرخ نوسازی تصویر ۲۴۰ هرتز و مجهز به فناوری DyAc ULMB رونمایی کرد.

چالش‌هایی مهم در مسائل مربوط به محل کار و مدیریتزومیت ، 9 ساعت پیشدر این مطلب به بررسی برخی مشکلات عمومی در محیط کار می پردازیم و راه‌حل‌ آن‌ها را از زبان یک کارشناس بررسی می‌کنیم.

جاوا اسکریپت جایگزین جاوا در دانشگاه استنفورد شدزومیت ، 9 ساعت پیشدانشگاه استنفورد باهدف درک بهتر مفاهیم برنامه‌نویسی توسط دانشجویان، زبان ساده‌تر جاوا اسکریپت را جایگزین زبان دشوار جاوا کرد.

چند راهکار علمی برای مقابله با اضطراب و استرسزومیت ، 10 ساعت پیشاضطراب می‌تواند موجب اختلال در زندگی شما شود؛ دانشمندان دانشگاه کمبریج راهکارهایی علمی و ساده برای مقابله با اضطراب و آسیب‌های ناشی از آن ارائه کرده‌اند.

تنها لامبورگینی کانسپت S موجود در جهان، به فروش می‌رسد زومیت ، 10 ساعت پیشتنها لامبورگینی کانسپت S موجود در جهان که یک خودروی مفهومی است، به‌زودی در یک حراجی عرضه خواهد شد.

بررسی سرفیس پرو 2017زومیت ، 11 ساعت پیشسرفیس پرو ۲۰۱۷ در حقیقت جانشینی برای سرفیس پرو ۴ است که پس از وقفه‌ای طولانی، با ظاهری مشابه نسل قبل، اما با سخت‌افزاری قدرتمندتر روانه‌ی بازارهای جهانی شد.

فیسبوک اسپیکر هوشمند مجهز به نمایشگر لمسی ۱۵ اینچی می‌سازدزومیت ، 11 ساعت پیشبر اساس گزارش وب‌سایت دیجی‌تایمز، کمپانی فیسبوک نیز به‌زودی به جمع سازندگان اسپیکر هوشمند اضافه خواهد شد.

۶۰ ثانیه: از ماندن پینت در ویندوز استور تا معرفی نوکیا 8 در ۲۵ مردادزومیت ، 12 ساعت پیشاگر فرصت دنبال کردن اخبار فناوری را طی روز گذشته نداشتید، در ادامه با ۶۰ ثانیه مروری بر مهم‌ترین اخبار روز خواهید داشت.

افتتاح کارخانه ایران خودرو کرمانشاهزومیت ، 12 ساعت پیشفاز نخست کارخانه ایران خودرو کرمانشاه، امروز و با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت و معدن به‌صورت رسمی افتتاح شد.

جاسازی تراشه در بدن کارمندان برای پرداخت و هویت سنجیزومیت ، 13 ساعت پیشیک کمپانی آمریکایی برای تسهیل پرداخت و همچنین هویت سنجی کارمندان در کمپانی‌های مختلف، تراشه‌ای به‌اندازه‌ی دانه برنج برای قرارگیری در بدن کارمندان معرفی کرده است.

پیدا کردن نوع و طرز تهیه‌ی انواع غذا با آپلود تصویر آنزومیت ، 13 ساعت پیشمحققان الگوریتمی با قابلیت یادگیری طراحی کرده‌اند که می‌تواند با بررسی عکس غذاهای مختلف، نام و طرز تهیه‌ی آن‌ها را مشخص کند.

افزایش ۸.۵ درصدی مصرف بنزین و پاسخ مجلس به شایعه افزایش قیمت سوختزومیت ، 13 ساعت پیششرکت ملی پخش پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که در بازه‌ی چهار ماهه‌ی نخست سال ۹۶، میزان مصرف بنزین در کشور ۸.۵ درصد افزایش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کرده است.

چگونه از وجود کارت گرافیک جداگانه در کامپیوتر اطمینان حاصل کنیمزومیت ، 14 ساعت پیشیکی از اجزای حیاتی کامپیوتر شخصی، کارت گرافیک یا پردازنده‌ی گرافیکی (GPU) است که آگاه بودن از مشخصات آن، به دلایل مختلف می‌تواند ضروری باشد

بهترین روش برای مدیریت کارمندان ضعیف زومیت ، 14 ساعت پیشیکی از مشکلات اساسی مدیران، مدیریت کارمندان و مشکلات کارایی آنان است؛ اما نکته‌ی مهم این است که اخراج نیروها یا جذب نیروی جدید، راه حل این مشکلات نخواهد بود.

آشنایی با شبکه‌ی اجتماعی کتاب و کتاب‌خوانی جیک و بوکزومیت ، 14 ساعت پیشاستارتاپ شبکه‌ی اجتماعی جیک و بوک، فضایی برای گشت‌وگذار در دنیای کتاب‌ها و آشنایی و اظهار نظر درباره‌ی آن‌ها ایجاد کرده است.

بنتلی گالین؛ خودرویی با الهام از کشتی‌های لوکس زومیت ، 15 ساعت پیشبنتلی مدلی جدید از خودروی کنتیننتال را معرفی کرده است که با نام گالین شناخته می‌شود و در ساخت آن از کشتی‌های تفریحی لوکس الهام گرفته شده است.

خرید مناسب‌ترین کامپیوتر شخصی به کمک ابزار جدید مایکروسافتزومیت ، 15 ساعت پیشمایکروسافت ابزار جدیدی در وب‌سایت رسمی ویندوز قرار داده است که به کاربران کمک می‌کند تا مناسب‌ترین کامپیوتر شخصی را انتخاب کنند.