آخرین خبرهای «ساعت24»

آزمون بدترین فصل فوتبالی‌اش را می‌گذراندساعت24 ، 43 دقیقه پیشساعت 24- سایت بیزینس روسیه در گزارشی به عملکرد ضعیف مهاجم ایرانی روبین کازان پرداخت

حرکت جالب تهرانی پولدار برای کمک به زلزله زدگان+عکسساعت24 ، 56 دقیقه پیشساعت 24- شهروند تهرانی مازراتی میلیاردی خود در زعفرانیه تهران برای کمک به زلزله زدگان را به فروش گذاشت.

مزایده پیراهن امام رضا(ع) هادی نوروزی به نفع زلزله زدگانساعت24 ، 1 ساعت پیشساعت 24- همسرهادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس از مزایده پیراهن منقش به نام امام رضا(ع) به نفع زلزله زدگان کرمانشاه خبرداد.

بلایی که یک جادوگر بر سر ملی‌پوش ایرانی آوردساعت24 ، 2 ساعت پیشساعت 24- یک ملی‌پوش سابق فوتسال از حضور یک جادوگر در فوتسال گفت و دلیل خط خوردنش از تیم ملی را سرباز زدن از دستورات او دانست.

برپایی 6 بیمارستان صحرایی و تخصصی در مناطق زلزله‌زدهساعت24 ، 12 ساعت پیشساعت 24- مدیر عقیدتی سیاسی مرکز بهداری رزمی غرب نیروی زمینی سپاه پاسداران، از برپایی 6 بیمارستان صحرایی، تخصصی و فوق‌تخصصی مجهز با کادر کارکنان درمانی و امدادی در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه خبر داد.

بدل مسی در کرمانشاه + عکسساعت24 ، 12 ساعت پیشساعت 24- رضا پرستش بدل مسی در کرمانشاه حضور یافت و در ویدئویی از مردم خواست تا کمک های خود را به سمت لوازم گرمایشی، مصالح ساختمانی و ... ببرند.

رفتار پسندیده سام سرویسساعت24 ، 12 ساعت پیشساعت 24- این روزها در کنار فعالیت دهها سازمان و نهاد دولتی و حکومتی که براساس وظیفه سازمانی و قانونی خود در مسیر کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه و سرپل ذهاب و روستاها هستند هر فرد و شرکت و سازمان غیر دولتی نیز این را برخود واجب می داند که به مصیبت زدگان کمک کند.

واکنش سرپرست موقت پرسپولیس به یک شایعه داغساعت24 ، 13 ساعت پیشساعت 24- سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس نسبت به شایعه موافقت وزیر ورزش با استعفای علی‌اکبر طاهری واکنش نشان داد.

دردسر بزرگ برای ستاره پرسپولیسساعت24 ، 13 ساعت پیشساعت24- مهاجم پرسپولیس قید پیشنهاد های خارجی را زد اما تصمیم گرفته از پرسپولیس جدا شود.

تمایلی برای جانشینی طاهری ندارم/ مشکل مالی پرسپولیس حل شده استساعت24 ، 13 ساعت پیشساعت 24- عضو هیات مدیره باشگاه پرپسولیس گفت: تمایلی برای مدیرعاملی درباشگاه پرسپولیس ندارم و این حرف ها شیعه ای بیش نیست.

اعتماد دوباره برانکو به یک نیمکت نشینساعت24 ، 13 ساعت پیشساعت 24- سرمربی پرسپولیس با توجه به محرومیت شجاع خلیل زاده دوباره قصد دارد شایان مصلح را در ترکیب اصلی تیمش به میدان بفرستد.

اقدام بسیار زیبای لژیونر پرسپولیسی در اینستاگرامساعت24 ، 15 ساعت پیشسروش رفیعی با انتشار مطلبی در صفحه شخصی اش یاد شهید زین الدین را زنده نگه داشت.

نیاز به برخورد با جادوگری آشکار در فوتبالساعت24 ، 15 ساعت پیشمجری ورزشی تلویزیون در یادداشتی به بررسی بحث جادوگری و رمالی در فوتبال ایران پرداخت.

شرایط پرداخت تسهیلات بانکی ارزان قیمت به زلزله‌زدگانساعت24 ، 15 ساعت پیشساعت 24- بانک مرکزی هفت بانک را به عنوان عامل پرداخت تسهیلات بانکی ارزان‌قیمت با مجموع رقم 767 میلیارد تومان به مناطق زلزله‌زده در استان کرمانشاه معرفی کرد.

همراهی سازمان تعزیرات حکومتی برای اجرای طرح ریجستریساعت24 ، 16 ساعت پیشساعت 24- مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی ضمن قدردانی از زحمات مجریان طرح ریجستری، این طرح را در راستای اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برشمرد.

کودک زیر آوار مانده در آغوش علی دایی +عکسساعت24 ، 17 ساعت پیشساعت 24- تصویر زیر علی دایی اسطوره فوتبال را نشان می دهد که یک کودک زیر آوار مانده را در آغوش گرفته است.

پیروزی آرسنال در داربی لندنساعت24 ، 17 ساعت پیشساعت24-آرسنال موفق شد با دو گل، تاتنهام را از پیش روی بردارد.

تاج: امیدواریم میزبانی از عرب‌ها رای بیاورد/ تیم ملی ۴۰ روز قبل از جام‌جهانی به روسیه می‌رودساعت24 ، 18 ساعت پیشساعت24-رییس فدراسیون فوتبال گفت: کمپی در روسیه انتخاب کردیم که قرار است بین ۳۲ تا ۴۰ روز قبل از جام جهانی آنجا اردوی تدارکاتی داشته باشیم.

بازیکنی عاشق پرسپولیس باشد، باعث محرومیت آن نمی‌شود/ بدهی مالیاتی کمر باشگاه را خم کرده استساعت24 ، 19 ساعت پیشساعت24-عضو هیئت مدیره پرسپولیس گفت که بدهی مالیاتی و عدم پیگیری آن باعث انباشته شدن این بدهی‌ها شده است.

کنایه جالب برانکو؛ طرفداران ماساژور پرسپولیس بیش از دو برابر سرمربی تیم ملی کرواسی!ساعت24 ، 19 ساعت پیشساعت24-سرمربی پرسپولیس برای نشان دادن اهمیت این تیم کنایه جالبی به ماساژور تیمش زده است.