منابع خبری

آخرین خبر های سیتنا

بهبود فضای کسب وکار با استفاده از فناوری اینترنت اشیاء 7 ساعت پیشمعاون فناوری مرکز ملی فضای مجازی، اینترنت اشیاء را فناوری مدرنی دانست که در آن برای هر موجودی اعم از انسان، حیوان و یا اشیاء، قابلیت ارسال داده از طریق شبکه‌های ارتباطی، فراهم می شود.

علاقه عجیب مخابرات به فروش خطوط صفر تلفن ثابت! 7 ساعت پیش«مراکز مخابراتی با ترفندهای مختلف خطوط صفر تلفن ثابت را به مشتریان می‌فروشند.»

سال 95، سالی سخت و پیچیده برای شرکت مخابرات است 7 ساعت پیشمدیرعامل شرکت مخابرات ایران، گفت: فضای رقابت امروزه در تمام حوزه های کسب و کار وجود دارد، شرکت مخابرات ایران نیز وجود این فضا را یک فرصت برای خود می داند.

در صورت فعال شدن سیم‌کارت جدید به نام مشترک، پیامک ارسال می شود 8 ساعت پیشمعاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: در صورت فعال شدن هر سیم‌کارت جدید به نام مشترکان تلفن همراه، پیامک اطلاع‌رسانی با عنوان cra.ir به تمامی سیم‌کارت های فعال آن مشترک ارسال می‌شود.

یکی از نیازهای اصلی حوزه ICT تربیت نیروهای مهارت محور است 8 ساعت پیشرییس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات، گفت: دوره های آموزشی کوتاه مدت از منظر کسب درآمدهای اختصاصی نیز اهمیت ویژه ای برای دانشکده دارد، لذا ساماندهی و بهینه سازی این حوزه، از برنامه های جدی دانشکده است.

260 استارتاپ به الکامپ بیست ودوم می آیند 8 ساعت پیشبیش از ۵۰۰ استارت‌آپ از سراسر کشور برای حضور در بخش الکام استارز، الکامپ بیست و دوم ثبت نام کردند که از این تعداد 242 استارت‌آپ برای شرکت در نمایشگاه دعوت شدند.

نقش ژئوپلیتیک ایران در ترانزیت ارتباطات بین الملل برای بازار آسیای جنوب شرقی 8 ساعت پیشمهندس آذری جهرمی، معاون وزیر ارتباطات، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اسماعیل اُف، معاون وزیر مخابرات و ارتباطات جمعی روسیه که در رأس یک هیأت بلند پایه متشکل از 26 نفر از دست اندرکاران فناوری اطلاعات و ارتباطات بخش خصوصی و دولتی روسیه به ایران سفر کرده است، دیدار و گفتگو کرد.

درخواست پشتیبانی جویشگرهای روسی از زبان فارسی 19 ساعت پیشقائم مقام وزیر ارتباطات در امور بین الملل در دیدار با اسماعیلف وزیر مخابرات و ارتباطات جمعی روسیه با تاکید بر روابط دو طرف از اراده مسوولان عالی رتبه دو کشور بر توسعه روابط در تمام سطوح خبر داد و گفت: ارتباطات نزدیک ایران و روسیه همانگونه که در مسائل بین المللی نتیجه بخش بوده است، می تواند در حوزه ICT نیز نتایج خوبی به همراه داشته باشد.

تعرفه مکالمه برای کسری از یک دقیقه، به بالا گرد شد 1 روز پیشکمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 246 مورخ 1395/08/23 درخواست اصلاح مصوبه شماره 6 جلسه شماره 237 مورخ 1395/03/22 در خصوص مبنای محاسبه تعرفه تلفن ثابت را بررسی کرد و بندهای 4 و 5 مصوبه مذکور اصلاح و تصویب شد.

تبلت یا گوشی؟ 1 روز پیشبسیاری از افراد در حال حاضر از بین گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها، یک دستگاه را انتخاب کرده و از آن استفاده می‌کنند، اما کسانی هم هستند که تازه می‌خواهند وارد دنیای فناوری شوند و یا کسانی که هنوز هم نمی‌دانند به هر دوی این دستگاه‌ها نیاز دارند و یا یکی از آنها برایشان کافی است.

کارگاه آموزشی استارت آپ کسب و کار سبز در دانشگاه آزاد برگزار می شود 1 روز پیشمشاور رییس سازمان و سرپرست دفتر پژوهش و فناوری های سازمان حفاظت محیط‌ زیست، اعلام کرد: کارگاه آموزشی استارت آپ کسب و کار سبز با ایجاد رسانه های محیط زیستی روزهای ١٣ و ١۵ آذر در دانشگاه آزاد واحد تهران شمال از ساعت ٩ الی ١٢ برگزار می شود.

جشنواره تعمیرات مجانی گوشی موبایل هواوی 1 روز پیششرکت هواوی در هفته جاری جشنواره تعمیرات مجانی را در مرکز خدمات بازار موبایل ایران برگزار می کند.

بانک سامان تسهیلات خرید تجهیزات و ماشین‌آلات می‌دهد 1 روز پیشبانک سامان در راستای تقویت توان تولید بنگاه‌های اقتصادی، کارگاه‌ها و کارخانجات کشور، تسهیلات خرید تجهیزات و ماشین‌آلات اعطا می‌کند.

تجاوز گروهی دوستان تلگرامی به دختر ۱۴ ساله! 1 روز پیشدختر نوجوان که در سودای رسیدن به زندگی رؤیایی، از سوی دوست تلگرامی‌اش فریب خورده بود، نمی‌دانست با پای خود به خانه مردان شیطان‌صفت می‌رود.

افشای علت غیبت ۱۰ ساله مرجانه گلچین 1 روز پیشبرنامه «دورهمی»، شامگاه جمعه میزبان مرجانه گلچین بازیگر تلویزیون بود.

روشی جدید و ساده برای طولانی تر شدن عمر 1 روز پیشمحققان از کشف روشی جدید برای طولانی تر شدن زندگی خبر دادند.

نوکیا به بازار تلفن همراه باز می‌گردد 2 روز پیشگوشی‌های نوکیا دوباره در سایت این شرکت فنلاندی به فروش می‌رسند.

تصاویر باحجاب "پاریس هیلتون" در توئیتر 2 روز پیشپاریس هیلتون ستاره آمریکایی و وارث هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون، در حساب کاربری خود در توییتر، عکس‌های خود را هنگام بازدید از مسجد شیخ زاید در امارت ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی منتشر کرد.

انتشار عکس دردسرساز بریتنی اسپیرز با مدل ایرانی (+تصویر) 2 روز پیشبنا به گزارش رسانه ها، بتازگی عکسی از بریتنی اسپیرز با یکی از بازیگران موزیک ویدئوی جدیدش Slumber Party در شبکه های اجتماعی پخش شده که در آن دو نفر در حالت صمیمانه ای نشان می دهد.

واکنش هزاران کاربر اینترنتی به سوتی خانم مجری (+عکس) 2 روز پیشمجری برنامه حین صحبت و گفتگو در خصوص استفاده از وسایل گریم با مدعوین خود، ناگهان مژه مصنوعی اش جدا شد که این موضوع همگان را به خنده وا داشت.

حربه‌ی تبلیغاتی ایرانسل در پوشش و قیمت 4G تنها برای مقطع ترابردپذیری 2 روز پیشدر توصیف استراتژی ایرانسل نیز می‌توان حدس زد ایرانسل ارایه LTE را نه به عنوان یک خدمت جدید که به عنوان حربه‌ای تبلیغاتی مورد استفاده قرار داد تا بتواند در فعالیت های بازاریابی به محدوده جغرافیایی و تعداد شهر‌های تحت پوشش LTE متوسل شود.

از داستان فیلتر کلش آف کلنز تا تشکیل کمپین مبارزه با اینترنت گران 2 روز پیشمروری بر صفحات وزیر ارتباطات در فضای مجازی گویای آن است که مردم درخواست‌های متعددی در خصوص قیمت کیفیت اینترنت، وضعیت آنتن‌دهی موبایل، فیلترینگ، شرایط نیروهای پیمانکار زیرمجموعه وزارت ارتباطات، نظارت بیشتر بر اپراتورهای موبایل و مواردی از این دست دارند.

روشی ساده برای دو یا سه سیم کارته کردن گوشی آیفون 2 روز پیشاگر از کاربران گوشی آیفون هستید از این پس می توانید به وسیله آداپتوری ویژه گوشی خود را دو یا سه سیم کارته کنید.

سلفی یک دختر با احمدی نژاد در مسجد جمکران 2 روز پیشبه تازگی عکسی از حضور احمدی نژاد در مسجد مقدس جمکران و تصویری از سلفی یک دختر با وی به نمایش درآمده است.

با این اپلیکشین تلفن همراه، بینایی خود را به دیگران قرض دهید! 2 روز پیشبا یک اپلیکشین تلفن هوشمند کاربران می توانند، بطور موقت، بینایی خود را به دیگران وام دهند.

در هم آمیختن جهان واقعیت و خیال با «واقعیت مجازی» 2 روز پیشدر آکادمی سلطنتی لندن، چند هنرمند با استفاده از «واقعیت مجازی» در حال خلق آثاری هستند که بناست به صورت حجم های سه بعدی پرینت شوند و در یک مجموعه به نمایش درآیند.

چالش حس جهت یابی افراد با یک بازی موبایلی 2 روز پیشیک بازی موبایلی به نام «جستجوی قهرمانِ دریا» که حس جهت یابی فرد را به چالش می کشد، بزرگترین مطالعه آماری روی بیماری «فراموشی» (dementia) را به همراه داشته است. تاکنون دو میلیون و ۴۰۰ هزار نفر این بازی را تجربه کرده اند.

امکان ردیابی یک شخص از طریق شماره موبایل میسر است؟ 2 روز پیشآیا ردیابی موقعیت یک شخص از طریق شماره موبایل امکان پذیر است؟ آیا ادعای بعضی از تبلیغات ها در مورد روش های ردیابی با استفاده از روشی که ادعا می کنند، حقیقت دارد؟ در مورد تکنولوژی‌های ردیابی چه می دانید؟

سرعت و کیفیت اینترنت کدام اپراتور تلفن همراه بهتر است؟ 3 روز پیشبر اساس جدیدترین نظرسنجی پایگاه خبری سیتنا که بیش از 2300 نفر در آن شرکت کردند و به سوال "از سرعت و کیفیت اینترنت کدامیک از اپراتورهای تلفن همراه رضایت بیشتری دارید؟" پاسخ دادند، رایتل در جایگاه نخست قرار گرفت.

آیا باید کشتار در "واقعیت مجازی" غیرقانونی شود؟ 3 روز پیشروان‌شناسان رسانه هشدار می‌دهند که با میسر شدن شبیه‌سازی خشونت‌های عریان نظیر شکنجه و کشتار در واقعیت مجازی، جوامع با آسیب‌های جدی روانی مواجه خواهند شد. آیا راه موثری برای مقابله با "عادی‌سازی خشونت" وجود دارد؟

ژاپن سریع‌ترین سوپرکامپیوتر جهان را می‌سازد 3 روز پیشژاپن پروژه‌ای را به منظور ساخت سریع‌ترین سوپرکامپیوتر جهان تا پایان سال ۲۰۱۷ آغاز کرده‌است.

چطور جلوی اخاذی اینترنتی با وب‌کم را بگیریم؟ 3 روز پیشآمار نشان می‌دهد که در سال ۲۰۱۶ حداقل چهار مورد خودکشی در بریتانیا اتفاق افتاده که به این نوع از اخاذی اینترنتی مرتبط بوده است. اداره مقابله با جرایم در بریتانیا پرونده ۱۴ مورد از این اخاذی‌ها را بررسی کرده است.

رکوردهای جالب و باورنکردنی گینس 3 روز پیشهمه می دانیم کتاب گینس هرساله رکوردهای مختلف دنیا را در خود جای می دهد رکوردهایی که علاوه بر عجیب بودنشان بسیاری از آنها باورنکردنی و به دور از تصور همۀ ما است.

لزوم تسریع در برقراری و ارایه خدمات بانکی بین بانک های مرکزی ایران و آذربایجان 3 روز پیشوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، گفت: شرکت های ایرانی ظرفیت و توانمدی های ویژه ای در حوزه ارتباطات و مخابرات دارند و ما تمایل داریم با همکاری دوستان آذری حضور فعال تری در بازار آذربایجان داشته باشیم.

اعلام آمادگی جمهوری آذربایجان برای تاسیس مرکز مدیریت بحران های طبیعی در ایران 3 روز پیشدکتر واعظی وزیر ارتباطات کشورمان که در جمهوری آذربایجان به سر می برد، با کماالدین حیدراف وزیر حوادث غیر مترقبه این کشور دیدار و گفت و گو کرد.

«خانواده دکا» اقتصادی‌ترین بسته‌ی اپراتوری برای مشترکان اعتباری 3 روز پیشبا توجه به نیازهای مصرفی و ارتباطی مشترکین، رایتل بسته‌های ترکیبی بر پایه‌ی امکانات نسل‌های نوین ارتباطی (3G/4G) را در قالب طرح «خانواده دکا» و به منظور افزایش هرچه بیشتر رضایت مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری، ارائه داده است.

عجیب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی؛ از هیکل عضله‌ای تا دماغ سرسره ای! 4 روز پیششبکه های اجتماعی در سال‌های اخیر شاهد ظهور پدیده‌های ناشناخته‌ای هستند که شهرتشان را با چیزهای عجیب و غریب به کسب کرده‌اند و بعضی‌هایشان حتی از این طریق نان می‌خورند.

هک دوربین های نظارتی، ۹۸ ثانیه بعد از اتصال به اینترنت! 4 روز پیشمیزان امنیت دوربین های نظارتی قابل اتصال به اینترنت تا بدان حد پایین است که تنها ۹۸ ثانیه پس از اتصال به شبکه توسط هکرها آلوده شدند.

دلیل اختلالات اخیر در بارگذاری محتوای خارج از ایران 4 روز پیشدر حالی که یکی دو روز پیش یکی از دارندگان شبکه توزیع محتوا (CDN) کشور پرده از اختلالات گسترده اینترنت کشور برداشت اما این بار قطع دسترسی به بازی کلش‌آوکلنز باعث تأیید اختلالات از زبان مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای شد.

پیشنهاد توئیتری ترامپ برای مجازات آتش زنندگان پرچم! 4 روز پیشدونالد ترامپ رییس جمهور جدید آمریکا پیشنهاد کرد که هر شخصی که پرچم آمریکا را بسوزاند به یک سال حبس یا لغو شناسنامه آمریکایی محکوم شود.

در حال عصبانیت به رختخواب نروید 4 روز پیشدانشمندان تأکید دارند که انسان نباید هیچگاه درحال عصبانیت به خواب برود.

روش تشخیص برنج تقلبی از برنج طبیعی 4 روز پیشدر سالهای اخیر خبرهای زیادی درباره تولید برنج های پلاستیکی شنیده ایم که نگرانی زیادی را به همراه داشته است؛ در این گزارش روش تشخیص برنج پلاستیکی از برنج طبیعی را یاد بگیرید.

تصاویر/ بازدید رئیس جمهور آذربایجان و همسرش از نمایشگاه باکوتل 4 روز پیش"الهام علی اف" رئیس جمهور آذربایجان با حضور در نمایشگاه بین المللی باکوتل که در شهر باکوی آذربایجان در حال برگزاری است، با تعدادی از شرکت های حاضر در این نمایشگاه گفت و گو کرد.

گزارش تصویری/ نمایشگاه بین المللی باکوتل 2016 4 روز پیشنمایشگاه بین المللی "باکوتل" که هر ساله در شهر باکو واقع در جمهوری آذربایجان، برگزار می گردد، امسال نیز پذیرای شرکت های فعال در حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات از کشورهای مختلف است.

سلفی جدید بهاره رهنما در اولین شب از زندگی جدیدش! 4 روز پیشبهاره رهنما با انتشار عکسی، نوشت: از نگاه خودم به خودم فهمیدم تولد یعنی شروع یک حس تازه ...

سوتی خنده دار دختر ترامپ در توئیتر 4 روز پیشدختر ترامپ در پیام توییتری خود نوشت: "باورم نمی‌شه امروز تئودور 8 ماهه می‌شه! تولدت مبارک عروسک من!.

ادعای رابطه غیر اخلاقی یک زن با 5 وزیر دولت روحانی؟! 4 روز پیشدبیر کل حزب الله تهران در صفحه رسمی خود در اینستاگرام مدعی ارتباط یک زن با 5 وزیر کابینه روحانی شد.

رمز عبور؛ از اعداد تا سنسورهای بیومتریک 5 روز پیششخصی سازی و گذاشتن رمز عبور یکی از نکات اولیه ای است که کاربران بعد از خرید دستگاه های هوشمند به آن توجه می کنند، امروزه روش های بسیار پیشرفته ای برای امنیت دستگاه ها وجود دارد که در حال منسوخ کردن روش های قبلی هستند.

ربات بازرس در بزرگ‌ترین شتاب دهنده جهان 5 روز پیشبرخورد دهنده بزرگ هادرونی در مرکز سرن که بزرگترین شتاب‌دهنده ذره جهان است، اکنون به یک بازرس رباتیک مجهز شده که بطور بلادرنگ بر سیستم تونلی این تاسیسات نظارت می‌کند.

آمادگی شرکت های ایرانی برای مشارکت در فعالیت های زیرساختی آذربایجان 5 روز پیشدکتر واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که برای حضور در نمایشگاه بین المللی باکوتل در جمهوری آذربایجان بسر می برد، با الهام علیف رئیس جمهور آذربایجان دیدار و گفتگو کرد.

احتمال تقسیم سامسونگ به دو شرکت 5 روز پیشبا توجه به تقاضای برخی سهام داران سامسونگ و رویدادهای اخیر این شرکت احتمال تقسیم سامسونگ به دو بخش وجود دارد.

"مکالمه رایگان موبایلی" طرح ناکامی که از سر گرفته نشد 5 روز پیشبیش از یک سال از توقف اجرای طرح مکالمات نامحدود توسط اپراتورهای مختلف تلفن همراه می‌گذرد، با این وجود همچنان از سرگیری اجرای این طرح حداقل با شرایط گذشته محقق نشده است.

امکان ثبت‌نام جاماندگان در مدارس آموزش از راه دور 5 روز پیشمدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه هنوز امکان ثبت نام در مدارس آموزش از راه دور وجود دارد گفت: هنوز سامانه ثبت نام دانش آموزی (سناد) بسته نشده و اگر شخصی باقی مانده باشد که بخواهد از فرصت آموزش از راه دور استفاده کند، می‌تواند به ادارات آموزش و پرورش مراجعه کند.

تغییر مجدد ساعات اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران 5 روز پیشجانشین رئیس پلیس راهور تهران اعلام کرد: ساعت اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران تغییر کرد.

از کار افتادن ۹۰۰ هزار روتر در آلمان؛ امکان حمله سایبری 5 روز پیشارتباط مخابراتی صدها هزار مشترک شرکت تله‌کوم آلمان از روز یکشنبه قطع یا مختل شده است. مشکل از روترهاست. وضعیت شبکه و نوع قطع‌شدن ارتباط، نظر کارشناسان را به امکان حمله سایبری جلب کرده است.

دروغ‌پردازان موفق و حرفه‌ای در دنیای خبر! 5 روز پیشدنیای اخبار جعلی اگر چه بنیانش بر دروغ استوار است اما جذاب است و بازاری گسترده دارد. در رادیوی ملی آمریکا برای اولین بار مردی سخن گفته که درآمدش را مدیون این‌گونه خبرهاست.

فیس بوک، اخبار جعلی و معنای حقیقت! 5 روز پیشبرای بیش از یک و نیم میلیارد کاربر فیس بوک، این شبکه اجتماعی بیش از قبل محلی برای همرسانی اخبار شده است. بیش از ۴۰ درصد آمریکایی‌ها می‌گویند که خبرهایشان را از فیس بوک می‌خوانند و بسیاری از آنها خبرها را همرسان می‌کنند و زیر خبرهای دیگر نظر می‌گذارند.

ویزای ایران و روسیه لغو شد؛ جزئیات و زمان اجرا 6 روز پیشطبق توافق میان مقامات وزارت خارجه روسیه و ایران، صدور روادید طبق شرایط خاصی از سال ۲۰۱۷ لغو خواهد شد.

دوربین‌هایی که با صدای کاربر کار می کنند! 6 روز پیشاین فناوری پوشیدنی که Remo نام دارد، فرمان‌های صوتی صادر شده توسط کاربر را اجرا کرده و از راه دور این دوربین‌ها را کنترل می‌کند.

امنیت مهمترین اولویت در دستگاه های موبایلی 6 روز پیششرکت Gemalto از بزرگ‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات امنیت دیجیتالی در جدیدترین گزارش خود اولویت‌های مربوط به سرعت، امنیت، راحتی و... در جریان استفاده از گوشی‌های هوشمند را منتشر کرد.

خانم بازیگر ایرانی در خارج از کشور مدل شد! (+عکس) 6 روز پیشبازیگر فیلم سینمایی «خروس بی محل» در خارج از ایران مدل شد.

شخصیت شناسی بر اساس نوع گوشی! 6 روز پیشمحققان طی انجام یک پژوهش جدید به بررسی تفاوت شخصیت بین کاربران آندروید و آیفون پرداختند.

دلار از 3800 تومان گذشت 1 هفته پیشنرخ دلار که این روزها شتاب گرفته است، در بازار امروز از مرز ۳۸۰۰ تومان گذشت.

ویدیو/ سن واقعی بدن شما چقدر است؟ 1 هفته پیشتا به حال به این موضوع که سن واقعی بدن شما چقدر است فکر کرده‌اید؟

ویدیو/ خنده دارترین کارت قرمزهای تاریخ فوتبال 1 هفته پیشخنده دارترین کارت قرمزهای تاریخ فوتبال را ببینید.

گلکسی S۸ با ۲۵۶ گیگ حافظه داخلی در راه بازار 1 هفته پیشسامسونگ گلکسی S۸ به احتمال زیاد در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ عرضه می‌شود و این شرکت ممکن است یک نسخه ۲۵۶ گیگابایتی از جانشین گلکسی S۷ارائه دهد، حرکتی که یادآور استراتژی آیفون ۷ است.

وضعیت نامعلوم تالیا با 500 هزار سیم‌کارت بلاتکلیف! 1 هفته پیششرکت گسترش ارتباطات تالیا که سالهاست درباره آینده آن وعده‌های متعدد مطرح می‌شود این روزها تنها حدود ۵۰ هزار مشترک فعال دارد.

عرضه سیم کارت های اپراتور مجازی همکار رایتل در نمایشگاه الکامپ 1 هفته پیشهوشنگ مرتضوی، مدیرعامل کیش سل پارس اعلام کرد: در نمایشگاه الکامپ امسال، سیم‌کارت‌های سامانتل اولین اپراتور نسل جدید تلفن‌های همراه پیش‌فروش می‌شود.

آگهی بی شرمانه استخدام زنان ایرانی برای دیسکو! (+عکس) 1 هفته پیشبتازگی آگهی جذب زنان ایرانی برای کار در دیسکو، که بی شرمانه در خیابانهای شهر وان ترکیه نصب شده است، در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

فیلم/ افشای فساد اخلاقی مدیر GEM توسط خانم بازیگر 1 هفته پیششقایق احمدی گوینده، بازیگر و مدیر دوبلاژ شبکه جم، بعد از جدایی از این شبکه به افشای فساد اخلاقی مدیر آن پرداخت.

ماجرای خواستگار عرب دختر کوچک ترامپ (+تصاویر) 1 هفته پیششاعر بدوی و مشهور اردنی با سرودن قصیده ای به زبان عامیانه، مهریه ای سنگین برای ازدواج با دختر رئیس جمهور منتخب آمریکا پیشنهاد داد و شرطی عجیب مطرح کرد.

بهره‌ زائران اربعینی رایتل از کمترین تعرفه رومینگ بین‌الملل در عراق 1 هفته پیشنظر به ارائه طرح های متنوع اپراتورهای تلفن همراه کشورمان برای زائران عتبات عالیات در اربعین گذشته، رایتل خدمات ویژه‌ای شامل تعرفه‌های تشویقی ویژه و بسته‌های مصرفی به مشترکانی که در ایام اربعین در کشور عراق حضور داشتند، ارایه داد. این اپراتور همچنین در قالب ارایه سیم‌کارت اعتباری ویژه اربعین، سهم ویژه ای در خدمت رسانی ارتباطی در این ایام بر عهده داشت.

زمان انحصار شرکت مخابرات به پایان رسیده است 1 هفته پیشعضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، گفت: زمان انحصار و این‌که مشتری برای محصول ما صف بکشد، به پایان رسیده و مشتری مداری و داشتن مزیت رقابتی مهم ترین اصل مورد نیاز برای جذب و نگهداشت مشتری است.

رسوایی فوتبال؛ سوء استفاده جنسی از جوانان 1 هفته پیشبا افزایش شکایات، تحقیقات پلیس بریتانیا درباره سوء استفاده جنسی مربیان از جوانان در فوتبال انگلیس گسترش‌ یافته است.

ارتباط بیماری های قلبی با بدبینی! 1 هفته پیشنتیجه یک پژوهش در فنلاند نشان می‌دهد که بدبینی می‌تواند خطر مرگ بر اثر بیماری‌های قلبی را افزایش دهد. البته عکس آن صحیح نیست و نگاه خوشبینانه به جهان لزوما به معنای حفظ سلامت قلب نیست.

آیفونی که یک سال در عمق دریاچه یخ زده سالم ماند! (+عکس) 1 هفته پیششاید باور کردن این موضوع سخت باشد، اما یک گوشی آیفون 4 یک سال بعد از افتادن به عمق یک دریاچه یخ زده هنوز سالم است و کار می کند.

الگوبرداری فروشگاه اینترنتی ایرانی از جمعه سیاه آمریکایی! 1 هفته پیشاخیرا یک فروشگاه‌ اینترنتی ایرانی به سبک حراج‌های پایان سال میلادی آمریکا یا بلک فراید حراج‌هایی را تدارک دیده و تبلیغ می‌کند، حال آنکه این سبک حراج در خود کشورهای غربی و دیدگاه‌های کارشناسان با ابهامات و اشکالات متعدد مواجه است.

فیدل کاسترو، رهبر انقلاب کوبا درگذشت 1 هفته پیشفیدل کاسترو، رهبر انقلاب کوبا درگذشت.

مقایسه اینترنت موبایل ایران با کشورهای دیگر (+نمودار) 1 هفته پیشیکی از سایت‌های تحلیل‌کننده وضعیت ارتباطات همراه به‌تازگی گزارشی را منتشر کرده که می‌تواند مفید فایده مسئولان این حوزه در داخل کشور جهت سرعت‌بخشی به توسعه تکنولوژی‌های روز باشد.

نگاهی به برگزاری کارگاه بین المللی جنبه های اقتصادی مدیریت طیف 1 هفته پیشنظر به تجربه موفق برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی بین‌المللی «توسعه نقشه راه پهن‌باند بی‌سیم» توسط دانشکده پست و مخابرات در مردادماه گذشته با حضور 19 شرکت‌کننده خارجی و 41 شرکت‌کننده داخلی، دومین کارگاه آموزشی تخصصی بین المللی در حوزه مدیریت طیف نیز در روزهای یکم تا سوم آذرماه توسط این دانشکده و با همکاری ITU برگزار شد.

تاثیر راه‌اندازی مراکز تبادل ترافیک در کاهش اختلالات اینترنت 1 هفته پیشمدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به تغییر استراتژی این شرکت در راستای شفاف‌سازی و انتشار کیفیت شبکه، راه‌اندازی مراکز تبادل ترافیک و تمرکززدایی را در کاهش تاثیرات مخرب اختلال اینترنت تهران موثر دانست و کیفیت را از مولفه‌های لازم به عنوان پیشران در تامین محتوای اینترنت اعلام کرد.

عجیب ترین مشاغل کاذب ایران؛ از «داد زن» تا «گریه کن»! 1 هفته پیشگاهی بیکاری در یک جامعه به حدی می‌شود که آمار شغل‌هایی که سودی برای اقتصاد کشور ندارند؛ اما برای صاحب آن درآمدزایی می‌کنند بالا می‌رود. در این گزارش با عجیب‌ترین شغل‌های کاذب آشنا می‌شوید.

با ارسال پیامک به این شماره از قاچاق نبودن موبایل تان مطمئن شوید 1 هفته پیشرئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی، گفت: لازم است خریداران بازار موبایل کد IMEI خود را از طریق ارسال پیامک به سامانه ۳۰۰۰۸۸۸۷ چک کنند تا برای آن‌ها مشخص شود که گوشی‌ آن‌ها از طریق مبادی رسمی و گمرکی وارد شده یا خیر.

هر آنچه باید درباره سیم کارت دیتای رایتل بدانید 1 هفته پیشسیم کارت دیتای رایتل با پیش شماره 0921 ، ویژه دسترسی به اینترنت پرسرعت و خدمات انتقال داده بوده و از قابلیت دریافت و ارسال پیام کوتاه نیز برخوردار است.

شهر رسانه‌های اجتماعی ایجاد می‌شود 1 هفته پیشدبیر شورای عالی فضای مجازی از برنامه ریزی برای راه اندازی «مدیا سیتی» برای شتابدهی به استارتاپ های حوزه رسانه و شبکه های اجتماعی خبر داد و گفت: این طرح را به شورای عالی فضای مجازی می بریم.

آگهی فروش دروغین ملک زیر قیمت در سایت دیوار! 1 هفته پیشرئیس پلیس فتا فارس، با بیان اینکه برخی کاربران سایت‌های آگهی‌نامه را جای برای مزاحمت و اذیت و آزار دیگر کاربران می‌دانند، گفت: این کاربران با ثبت آگهی‌های دروغین به نام دیگر کاربران و گذاشتن شماره تماس آنها باعث ایجاد مزاحمت و آزار و اذیت دیگران می‌شوند.

یارانه مطبوعات بازنگری می شود 1 هفته پیشوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یارانه مطبوعات با هدف حمایت لازم از اصحاب رسانه که مورد تاکید دولت است بازنگری می شود.

فروش بلیط و رزرو جعلی هتل‌ها به مناسبت ایام پایانی ماه صفر 1 هفته پیشرییس پلیس فتا استان خراسان رضوی با هشداری تازه از احتمال سوء استفاده برخی مجرمین سایبری و فروش تور و بلیط جعلی و سایت فیشینگ در دهه پایانی ماه صفر خبر داد.

کلاهبرداری شبکه ماهواره ای با عنوان برنده شدن خودرو 1 هفته پیشرئیس پلیس فتا کرمانشاه، گفت: اخیراً تماس‌هایی با پلیس فتا گرفته می‌شود و اظهار می‌دارند که در مسابقه پیامکی از شبکه‌های ماهواره شرکت نموده و پس از مدتی فردی به آنها تماس می گیرد و بیان می‌کند "‌شما برنده یک دستگاه خودرو شده‌اید"؛ اما کاربران باید توجه داشته باشند برخی افراد فرصت‌طلب با پرداخت پول به مدیران شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان و تهیه چند خط تلفن همراه اعتباری مبادرت به برگزاری مسابقه پیامکی کرده و با طرح سوالات ساده، هموطنان را در مسابقه شرکت می‌دهند.

جوان سوری، باریک‌ترین گوشی جهان را ابداع کرد 1 هفته پیشیک مهندس سوری موفق شد نخستن موبایل هوشمندِ ساخته شده از کربون را طراحی کند که بدنه‌ای بسیار باریک و استحکام بالا دارد.

آخرین جزییات شناسایی مجروحان و شهدای ایرانی حادثه تروریستی حله عراق 1 هفته پیشمعاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت در عراق با اعلام آخرین جزییات شناسایی مجروحان و شهدای ایرانی حادثه تروریستی حله عراق گفت: تاکنون هیچ زائر ایرانی در بین مجروحان این حادثه شناسایی نشده اما 11 افغانی ساکن ایران در بین مجروحان این حادثه شناسایی شده‌اند.

همکاری اینتل با BMW برای ساخت خودروهای خودران 1 هفته پیششرکت اینتل که از آن به عنوان «غول دنیای پردازنده» نام برده می‌شود و مغز اکثر رایانه های جهان را می‌سازد برای ساخت خودرو های خودران وارد میدان شد.

شوخی با رهبر کره شمالی در شبکه های اجتماعی ممنوع شد 1 هفته پیشدست انداختن رهبر کره شمالی به‌ویژه در ارتباط با مشکل اضافه وزن او، در شبکه‌های اجتماعی چین ممنوع شده است.

حرکت به سمت دیتاسنترهای سیار ماژولار 1 هفته پیش"دیتاسنتر یا مرکز داده، نامی است که با شنیدن آن در نگاه اول، ساختمان های بزرگ، ژنراتورهای پر سر و صدا و UPS های غول پیکر با ارتباطات گیگابیتی فیبرنوری برای ما تداعی می‌شود؛ اما دیتاسنتر چیست، شامل چه بخش‌هایی است و چه انواعی دارد؟ آیا همه دیتاسنترها همان مراکزی هستند که به صورت سنتی با آن مواجه شدیم و یا در عصر توسعه ارتباطات، مرکز داده نیز تغییر کرده اند؟"

به دام افتادن مار هفت متری در سقف کاذب رستوران (+ویدیو) 1 هفته پیشوجود یک مار هفت متری در سقف رستورانی در هنگ کنگ ، مشتریان این رستوران را وحشت زده کرد.

رد شدن تقاضای وام مرد بدون دست به دلیل نداشتن اثر انگشت! 1 هفته پیشیک مرد بدون دست چینی مدعی است آز آنجایی که قادر به ارائه اثر انگشتش نبوده درخواستش برای وام از طرف چندین بانک رد شده است.

برنامه هکرها برای حمله همزمان به دستگاه‌های خودپرداز! 1 هفته پیشیک کمپانی روسی امنیت سایبری درباره موجی از حمله‌های از راه دور و همزمان هکرها به دستگاه‌های خودپرداز بانکی در اروپا و دیگر نقاط دنیا هشدار داده است.

دواین جانسون، "جذاب‌ترین مرد" سال شد 1 هفته پیشمجله آمریکایی "People" در ماه‌های پایانی سال میلادی یکی از ستارگان را به عنوان جذاب‌ترین مرد برمی‌گزیند. انتخاب امسال، دواین جانسون ملقب به "د راک" است.

باتری‌هایی که از قدرت حفظ فوق العاده انرژی برخوردارند 1 هفته پیشمحققان دانشگاه فلوریدای مرکزی موفق به ساخت نمونه اولیه یک باتری شده‌اند که بعد از ۳۰ هزار بار شارژ شدن از همان توانمندی و قدرت روز اول استفاده برخوردار است.

جزئیات بسته های اینترنت آلفا و آلفا+ همراه اول 1 هفته پیشبسته های نوترینو بسته های اینترنتی همراه اول هستند که در دو نوع آلفا+ (با سرعت بدون مرز) و آلفا (با محدودیت سرعت) به مشترکین ارائه می شود.