منابع خبری

آخرین خبرهای «سیری در ایران»

مجتمع بزرگ تجاری – اداری آفتاب فارسسیری در ایران ، 5 ساعت پیشدر نزدیکی این مجتمع مترو وجود دارد تا دسترسی مردم به آنجا به راحتی امکان پذیر باشد. ۳۳هزار متر مربع زیربنا دارد و در آن می توانید از ۲۳۷ تا فروشگاه خدمات دریافت کنید. این مجتمع دارای سه طبقه واحد اداری می باشد . دو طبقه پارکینگ عمومی دارد و کل مجموعه به سیستم های […] .

بازار صدف چابهارسیری در ایران ، 6 ساعت پیشبازار صدف یکی از بازار های خرید چابهار است که همیشه مورد توجه توریست ها بوده ودر آنجا می توانید اجناس را با قیمت مناسب تر تهیه کنید . آدرس : سیستان و بلوچستان – چابهار بلوار شهید ریگی، منطقه آزاد تجاری چابهار ، بازار صدف .

آمادگی جسمانی سریع برای اسکیسیری در ایران ، 7 ساعت پیشآیا می توان آمادگی جسمانی لازم برای اسکی را سریع به دست آورد؟ نویسنده: سیمون مک این تایر (Simon McIntyre) سیمون مکین تایر اتریشی وقتی یک پسر بچه بود، اولین پیچ های خودش را در اسکی اجرا کرد و از آن موقع به بعد هر ساله مشغول اسکی می باشد. اسکی، او را به همه […] .

تاکسی قایق در انزلی،برای کسب درآمد ازتالابسیری در ایران ، 7 ساعت پیشدر گذر از پل قدیم انزلی ، رهگذران همواره قایقی همرنگ تاکسی را می بینند که با انتقال افراد از مسیر تالاب به آن سوی پل و تنها با دریافت 300 تومان کرایه ، علاوه بر جابه جایی مسافران و شهروندان ، جلوه ای دیگر از خدمت رسانی را تنها با زور بازو و پارو […] .

تقدیرمعاون دبیرکل سازمان ملل از مشارکت مردم مهاباد درحفاظت از تالاب کانی برازانسیری در ایران ، 8 ساعت پیشبه گزارش ایرنا ‘اریک سولهایم /Eric sulham/’ که عصر شنبه برای بازدید از طرح های ‘الگوسازی جوامع محلی در احیای دریاچه ارومیه’ و ‘صندوق خرد زنان روستایی و مزارع کشاورزی’ به روستاهای اطراف تالاب بین المللی ‘کانی برازان’ در مهاباد سفر کرده بود، افزود: حفاظت از تالاب ها و حفظ طبیعت مهم است اما آثار […] .

حسرت گردشگر خارجی برای غذای ایرانیسیری در ایران ، 8 ساعت پیشبه گزارش ایرنا، غذا از معیارهای مهم سفر و از اصلی‌ ترین مولفه‌های گردشگری در همه کشورهای جهان به خصوص کشورهای گردشگر پذیر است و توجه به آن خواسته یا ناخواسته در طراحی هر برنامه سفر ضرورتی انکارناپذیر به شمار می‌رود. از این‌ رو در سال‌های اخیر اهمیت ارتباط میان غذا و گردشگر به ‌طور […] .

ورزش های بومی محلی؛ ظرفیتی مناسب برای توسعه گردشگریسیری در ایران ، 8 ساعت پیشبه گزارش خبرنگار ایرنا این روزها با پیشرفت تکنولوژی و ورود بازی های رایانه ای، تا حدود زیادی ورزش های بومی، سنتی به دست فراموشی سپرده شده است اما باید پذیرفت لذتی که بازی های بومی و سنتی به انسان می دهد هیچگاه در بازی های رایانه ای و مصنوعی وجود ندارد. در واقع ورزش […] .

توصیه هایی به مبتدیان برای خرید چوب اسکیسیری در ایران ، 1 روز پیشخرید چوب اسکی برای اولین بار: توصیه هایی از اسکی باز ماهر کوین پالمر اگر شما تازه به دنیای اسکی وارد شده اید، انتخاب بهترین چوب اسکی مبتدی ممکن است کار شاقی به نظر برسد، اما با چند توصیۀ حرفه ای شما می توانید یاد بگیرید که بهترین چوب اسکی برای سطح مهارت شما چیست. […] .

نحوه استفاده از تله سیژسیری در ایران ، 1 روز پیشتله سیژ رایج ترین روش برای بالارفتن از کوه برای اسکی بازان است. تله سیژ تعداد زیادی صندلی است که از یک کابل که به دکل متصل است، آویزان هستند. کابل در یک مسیر دایره ای می چرخد و صندلی ها را به بالا و پایین کوه می برد. زمانی که روی تله سیژ می […] .

چگونه اسکی کنیم ؟سیری در ایران ، 1 روز پیش1.چگونه اسکی کنیم همه تکنیک ها در اسکی به وسیله اصول اولیه اسکی بازی و اغلب همراه با یکدیگر اجرا می شوند. همه چیز کامل توضیح داده شده است در این بخش چگونگی کارکرد تکنیک ها، نحوه اجرای آن ها و… 2- پوشیدن چوب اسکی با اینکه پوشیدن چوب اسکی ها بسیار ساده است، بسیاری […] .

پیست اسکی باردهسیری در ایران ، 1 روز پیشپیست اسکی بارده در شهرستان چهارمحال و بختیاری در 45 کیلومتری مرکز این استان است و یکی از سه پیست نزدیک به مناطق مسکونی در کشور به شمار می رود. .

پیست اسکی فریدون‌شهرسیری در ایران ، 1 روز پیشپیست اسکی فریدونشهر در ۱۸۰کیلومتری غرب استان اصفهان در منطقه‌ای کوهستانی و در پنج کیلومتری غرب شهر فریدونشهر واقع در ارتفاعات موسوم به گردنه روستای چغیورت استقرار یافته است. پیست اسکی فریدونشهرکه تنها پیست اسکی استاندارد در استان اصفهان است و دارای شیب تند و منحصر به فرد حدود ۳۵درجه است، مرتفع‌ترین پیست اسکی فلات […] .

پیست اسکی پاپاییسیری در ایران ، 1 روز پیشپیست اسکی پاپایی در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی زنجان در منطقه‌ای کوهستانی و در ۳ کیلومتری مرکز شهرستان ایجرود واقع است.پیست اسکی پاپایی در موقعیت جغرافیایی N ۳۶۳۰ E ۴۸۲۲ در واقع است. مشخصات طول پیست : ۶۰۰ متر شیب متوسط : با شیب تند و کم‌نظیر ۳۵ درجه‌ای در میان ۳۰ پیست اسکی کشور […] .

پیست اسکی بین الملی پولادکفسیری در ایران ، 1 روز پیشپیست اسکی بین الملی پولادکف در ۸۸ کیلومتری شمال شیراز و کیلومتر ۱۵ جاده سپیدان به آبشار مارگون قراردارد. پیست پولادکف دارای هتل چهار ستاره، ۴ واحد غذاخوری، تله کابین به طول ۲ کیلومتر، ۲ دستگاه تلی اسکی ویژه اسکی بازان به طول ۱۶۰۰ متر و ۸ دستگاه موتور برفی است. در نزدیکی پیست اسکی […] .

پیست اسکی تاریکدرهسیری در ایران ، 1 روز پیشپیست اسکی تاریکدره همدان که در طول سال پذیرای گردشگران و ورزشکاران است، مکانی مناسب برای تفریح سالم جوانان می باشد و این پیست در 15 کیلومتری جنوب غربی جاده – گنجنامه، کیلومتر 6 جاده تویسرکان در همدان و در دامنه های کوه های الوند قرار گرفته است. این پیست در بین پیست های اسکی […] .

توسعه روستاها، نیازمند تغییر رویکردسیری در ایران ، 1 روز پیشسعیدرضا جندقیان روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بیش از 33 هزار دهیاری در روستاهای کشور فعال است و با توجه به جدید بودن دهیاری و فعالیت آن در مناطق روستایی و با توجه به این که روند شکاف بین درآمد سالیانه روستانشینان و شهرنشینان رو به فزونی است، در حال حاضر […] .

پیست اسکی ارسبارانسیری در ایران ، 1 روز پیشنزدیکی استان همدان به پایتخت می تواند فرصت بی نظیری باشد تا علاقه مندان اسکی در روزهای تعطیل به استان همدان بیایند زیرا فاصله همدان تا تهران زمان کمتری نسبت به رفتن به پیست های مجاور پایتخت خواهد داشت. پیست اسکی ارسباران دارای 500 متر طول ، 450 متر ˈتلسیˈ و مساحت کلی پیست 35000 […] .

ویلاهای کوهستانی گنج نامهسیری در ایران ، 1 روز پیشاگر قصد سفر به همدان را دارید اقامت در ویلاهای کوهستانی دهکده گنج‌نامه بی شک یکی از بهترین تصمیم های شما خواهد بود. فرقی نمی کند در کدام فصل سال، ویلاهای کوهستانی دهکده گنجنامه در هر فصلی و در هر شرایط آب و هوایی اقامتی خاطره انگیز را برای شما رقم خواهند زد. اشراف این […] .

حریم 125 اثر تاریخی مصوب شدسیری در ایران ، 1 روز پیشدر کمیته حریم آثار ملی غیرمنقول، حریم 125 اثر تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی مصوب شد. به گزارش «ایلنا»، مدیرکل دفتر ثبت آثار تاریخی با بیان این مطلب گفت: «در کمیته حریم آثار ملی غیرمنقول، محدوده حریم و ضوابط حفاظتی مسجد جامع اصفهان و آثار تاریخی پیرامون آن‌که شامل 113 اثر ثبت شده […] .

اعلام مراتب ثبت 10 اثر ناملموس و 15 اثر منقول فرهنگی‌تاریخیسیری در ایران ، 1 روز پیشرئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در نامه‌ای به‌ استاندار خوزستان، مراتب ثبت 10 اثر میراث‌فرهنگی ناملموس را اعلام کرد. زهرا احمدی‌پور همچنین مراتب ثبت 15 اثر منقول فرهنگی‌تاریخی را نیز به استاندار تهران ابلاغ کرد. به‌گزارش میراث آریا، مهارت نمدمالی، هورژین(خورجین)‌بافی در مناطق بختیاری‌نشین، گرگیعان به عنوان مراسم آیینی تولد امام‌حسن(ع) توسط اعراب، چوبوزی […]