منابع خبری

آخرین خبر های سینما خبر

فیلم‌های پرطرفدار و گیشه‌های میلیارد دلاریسینما خبر ، 2 ساعت پیشبا افزایش قیمت بلیط سینماها و بازگشت فیلم های دنباله داری مانند “جنگ ستارگان” شاید در آینده ای نزدیک فروش بالای یک میلیارد دلار فیلم ها به موضوعی عادی در دنیای سینما تبدیل شود.

ترسناک ترین عروسک های ساخته شده (+18)سینما خبر ، 2 ساعت پیشدر این خبر تصاویری از ترسناک ترین عروسک های ساخته شده به دست انسان را مشاهده می کنید.

یادداشت محمدعلی کشاورز درباره آتش‌نشان‌های جان‌فشانسینما خبر ، 2 ساعت پیش

انتشار اولین تیزر فیلمی با بازی نیکی کریمیسینما خبر ، 2 ساعت پیشاولین تیزر رسمی فیلم «آذر» ساخته محمد حمزه ای و با تهیه کنندگی و بازی نیکی کریمی منتشر شد

آتش به جان‌ها در قاب کاریکاتورسینما خبر ، 2 ساعت پیشحادثه تاسف‌بار و غم‌انگیز آتش سوزی و ویران شدن ساختمان پلاسکو و شهادت آتشنشان‌های جان بر کف، سو‍ژه کاریکاتور هنرمندان شد.

رئیس جمهور به «پلاسکو» رفت سینما خبر ، 2 ساعت پیشرییس جمهور به محوطه ساختمان آوار شده پلاسکو رفت.

مهران رجبی: 8 بار روحانی شده امسینما خبر ، 6 ساعت پیشمهران رجبی، ‌بازیگر سینما و تلویزیون معمولا در آثاری نقش آفرینی می کند که رگه هایی از طنز دارد اما او تاکنون هشت بار نقش یک روحانی را هم ایفا کرده است.

حضور مهران غفوریان و حسین سلیمانی در محل حادثه پلاسکو + عکسسینما خبر ، 9 ساعت پیشهنرمندانی از جمله مهران غفوریان و حسین سلیمانی در محل حادثه پلاسکو حضور پیدا کرده اند.

تصاویر جدید از سلطان سلفی با حیواناتسینما خبر ، 9 ساعت پیشآلن دیکسون جانورشناس استرالیایی که رکورددار گرفتن سلفی با حیوانات است صفحه اینستاگرام خود را با عکس های جدید به روز کرد.

بازیگر برنده اسکار در جستجوی طلا سینما خبر ، 13 ساعت پیشپوستر فیلم های در حال اکران و فیلم هایی که هفته آینده در سینمای هالیوود اکران می شوند، هر جمعه در خبرگزاری میزان منتشر می شود.

فردریکو فلینی موفق ترین سینماگر ایتالیا / از هشت و نیم تا جاده + عکسسینما خبر ، 13 ساعت پیشبه مناسبت سالروز تولد فردریکو فلینی خبرگزاری میزان، به معرفی بزرگترین کارگردان سینمای ایتالیا پرداخته است.

آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکرانسینما خبر ، 13 ساعت پیشبا اعلام آمار فروش فیلم‌های در حال اکران از سوی پخش‌کنندگان سینمایی، «سلام بمبئی» همچنان به عنوان پرفروش‌ترین فیلم این فصل اکران، مطرح است و سایر فیلمها با اختلاف زیادی به دنبال جذب مخاطب هستند.

حضور شبانه یک بازیگر در محل حادثه پلاسکوسینما خبر ، 17 ساعت پیشبازیگر توانمند کشورمان برای تشکر از زحمات بی دریغ آتش نشانان کشورمان در محل حادثه پلاسکو حضور پیدا کرد.

سینمای وسترن علاقه جدید برادران فیلمساز کوئن سینما خبر ، 17 ساعت پیشجوئل و ایتن کوئن، دو برادر سرشناس هالیوود با یک سریال کوتاه در سبک وسترن وارد دنیای تلویزیون خواهند شد. قرار است این سریال در سینما هم اکران شود. هنوز مشخص نشده کدام هنرپیشگان در این سریال بازی خواهند کرد.

ایمیل تهدیدآمیز به سینماگران برای پوشش ندادن مراسم تحلیف ترامپسینما خبر ، 17 ساعت پیشیک ایمیل بی‌نام به طور ضمنی به تهدید اعضای انجمن کارگردانان آمریکا پرداخته است تا پوشش مراسم تحلیف ترامپ را انجام ندهند.

کاربران توئیتر جواب خوشحالی سعودی ها را دادند+تصاویرسینما خبر ، 17 ساعت پیشکاربران توئیتر جواب خوشحالی سعودی ها را از آتش سوزی ساختمان پلاسکو با ترند کردن یک هشتگ دادند.

رویدادی غیرمنتظره برای جانی دپ پس از طلاقسینما خبر ، 17 ساعت پیش جانی دپ تنها چند روز پس از نهایی شدن جدایی خود از امبر هرد جایزه نماد سینما به انتخاب مردم را از آن خود کرد.

ترامپ از جوکر جواب گرفتسینما خبر ، 21 ساعت پیشمارک همیل بازیگر محبوب مجموعه فیلم های «جنگ ستارگان» یک بار دیگر ترامپ را به سخره گرفت و توییت‌های او را جواب داد.

بازیگر«دلیران تنگستان» در بیمارستان بستری شدسینما خبر ، 21 ساعت پیشبازیگر پیشکسوت تلویزیون و ستاره دهه 60 سینمای ایران که بازی در فیلم هایی نظیر«کانی مانگا»، «سگ کشی» و سریال های«دلیران تنگستان» و «معمای شاه» را در کارنامه دارد، در بیمارستان بستری شد.

از دانلود پیام رسان سروش تا مترجم صوتی همراهسینما خبر ، 21 ساعت پیشدر بسته هفتگی دریچه، بهترین نرم افزارها از دید شما کاربران گرامی را قرار داده‌ایم.