منابع خبری

آخرین خبر های شفاآنلاین

کمک ایمونوتراپی به درمان 26 تومور سرطانی در شکم 17 ساعت پیشمردی که بیش از 26 تومور سرطانی در حفره شکمی خود داشت، به مدد ایمونوتراپی، سلامت خود را بازیافته و علاج شده است.

هفدهمین کنگره بین‌المللی تغذیه انترال و پرنترال آسیا برگزار می‌شود 22 ساعت پیشاین کنگره به همت دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و سمنان، انجمن علمی تغذیه ایران و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، معاونت پژوهشی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، دفتر ارزیابی فناوری، تدوین استاندارد و تعرفه سلامت وزارت بهداشت برای اولین بار در ایران برگزار می‌شود.

توصیه هایی درباره زایمان آسان از دیدگاه طب سنتی 23 ساعت پیشیکی از سؤالات و درخواست‌های زنان باردار این است که روش‌هایی به آنها پیشنهاد شود که بتوانند زایمان طبیعی را با سختی کمتری تحمل کنند و کارشان به سزارین نکشد.

شیشه؛ اغواگر اصلی بانوان در حوزه اعتیاد 23 ساعت پیشدر سال 86 زنان پنج درصد اشخاص معتاد را شامل می شدند؛ در حالی که طبق نتایج بررسی های سال 90، این میزان به 10 درصد رسید که علل متفاوتی داشت و از مهمترین دلایل این رشد فزاینده، افزایش مصرف شیشه در بین بانوان به عنوان داروی لاغری و همچنین گسترش مراکز درمان و مراجعه آنها بوده است.

مشکلات شهرهای پر زاویه برای معلولان 1 روز پیشسهم جانبازان و معلولان و سالمندان از فضای شهری چقدر است و چرا باید به دلیل اجرانشدن ضوابط و مقررات معماری و شهرسازی، افراد معلول جسمی و حرکتی همیشه در انزوا باشند

محاسبه مکالمه تلفن ثابت به موبایل برمبنای نیم دقیقه 1 روز پیشکمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۲۴۶ خود مصوبه شماره ۶ جلسه ۲۳۷، در مورد مبنای محاسبه تعرفه تلفن ثابت را که مربوط به خردادماه سال جاری می شود، اصلاح کرد.

تامین اجتماعی هزینه‌کرد منابع خود را شفاف کند 1 روز پیشنایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از اینکه حق بیمه درمان کارگران تامین اجتماعی در محل خود هزینه نمی‌شود، خواستار شفاف سازی در هزینه کرد منابع این سازمان شد.

استعمال مواد دخانی در تمام ساختمان‌های عمومیِ آمریکا ممنوع شد 1 روز پیشطبق قانون جدید استعمال محصولات دخانی در تمامی واحدهای مسکونی، فضاهای مشترک داخلی و ساختمان‌های اداری ممنوع می‌شود.

دلار، بورس و بازی برد-برد 1 روز پیشبازار ارز هفته گذشته را با روزهای پرتلاطمی سپری کرد. روزهایی که در آن برای اولین بار در ایران هر دلار آمریکا با حدود ۳۹۸۰ تومان به فروش رسید.

خوراکی های مفید برای کبد کدامند؟ 1 روز پیشبه گفته محققان، زردچوبه به کاهش میزان آسیب ناشی از رادیکال های آزاد به کبد یا آسیب ناشی از مولکول های به شدت ناپایدار کمک می کند.

تسهیلات ویژه در خصوص بازنشستگی جانبازان مشمول تأمین اجتماعی 1 روز پیشمهندس سید محمد علی جنانی گفت:آئین نامه اجرای قانون فوق طی تصویب نامه ٢٨ /٥/ ٦٨ هیأت محترم وزیران برای اجرا به صندوقهای بازنشستگی ابلاغ شده و سازمان تامین اجتماعی نیز تاکنون تعداد١٣هزار و ٥١٧ نفر جانباز بیمه شده را بر اساس قانون مذکور بازنشسته کرده است.

یک میلیون ایرانی درگیر حملات صرع/ عوامل ایجاد صرع در دوره میانسالی 1 روز پیشمتخصص مغز و اعصاب بیان کرد:صرع ممکن است علت ارثی و ژنتیکی داشته باشد و این مسأله در دهه دوم زندگی فرد ممکن است خود را بروز دهد.

فرزندان طلاق را نباید از هم جدا کرد 1 روز پیشاغلب کودکان طلاق با مشکلات گسترده ای همچون ناسازگاری، انزوا، گوشه گیری، اضطراب و حتی ترس از ازدواج مواجه هستند. حتی در برخی مواقع به دلیل عدم وجود سرپرست مشخص برای فرزندان طلاق، زمینه برای گرایش به بزه کاری و انواع آسیب‌های اجتماعی برای آنها ایجاد شده است.

راهنمایی انجام آزمایش منی 1 روز پیشآزمایش منی یا Semen Analysis یکی از آزمایشاتی است که برای ارزیابی توانایی باروری در مردان انجام میشود. در این ازمایش بایستی نمونه کامل منی را جمع آوری و به ازمایشگاه تحویل داد.

دلایلی که لجبازی کودکان را تشدید میکند : 1 روز پیش1) کودک دلش میخواهد که والدین با او بازی کنند ولی پدر و مادر یا وقت ندارند یا حوصله

حاملگي و دستگاه گوارش 1 روز پیشخيلي از مردم تنها مشکل گوارشي در بارداري را تهوع و ويار ميدانند اما علامتهاي طبيعي و غيرطبيعي زيادي در دستگاه گوارش وجود دارد که در دوره بارداري برخي خانمها را آزار ميدهد مثلا خواننده محترمي از هموروييد يا بواسير در اواخر بارداري و راههاي پيشگيري از آن پرسيدهاند

غذاهای سالمی که به اشتباه دور ریخته میریزید 1 روز پیشبعضی از بخشهای میوهها وسبزیجات بعنوان مواد زاید و دورریختنی شناخته میشوند، اما تا حالا فکر کردهاید که شاید این مواد هم مفید باشند؟! واقعیت این است که وقتی این مواد را دور میریزید، مزایای تغذیهای جدی و مهمی را از دست میدهید!

از افسردگی دوران بارداری چه می دانید؟ 1 روز پیشدر دوران بارداری، بعضی از خانم ها احساس می کنند از عهده انجام مسئولیت های روزانه خودشان بر نمی آیند.

ادامه رابطه تنها به این دلایل، اشتباه است 1 روز پیشتمام شدن یک رابطه عاطفی، درست مانند شروع شدن آن، پیچیده است، اما شما نباید آن را بیش از حد بزرگ و پیچیده کنید. اگر رابطه ای که در آن به سر می برید رابطه ای ناسالم است، بهتر است که از ادامه آن خودداری کنید.

طرز تهیه مافین میوه ای با میوه های خشک 1 روز پیشمافین میوه ای فاقد کره بوده و فقط کمی روغن ذرت در آن ها به کار رفته, با موز, پرتقال و زرد آلو مزه دار شده اند تا هر لقمه از آن ها به طرز لذت بخشی خوش طعم گردد.

افزایش سهم فناوری اطلاعات در سبد هزینه خانوار ایرانی 1 روز پیشهم اکنون شاهد هستیم که سهم فناوری اطلاعات و ارتباطات در سبد هزینه خانوار ایرانی افزایش یافته است.

مهمترین دغدغه مسئولان حفظ سلامت و امنیت دانش آموزان 1 روز پیشحفظ سلامت و امنیت دانش آموزان در برنامه های فرهنگی و آموزشی ، مهمترین دغدغه مسئولان است.

بهترین روش درمان خانگی موخوره 1 روز پیشاستفاده از وسایلی همچون سشوار، دکلره، برس و شانه و عدم استفاده از مواد غذایی حاوی چربی باعث شکنندگی مو و در نتیجه موخوره می شود.

ساخت شیشه فلزی توسط ناسا 1 روز پیشناسا سرگرم در حال کار بر روی نوع خاصی شیشه فلزی است که ماده ای سخت و فوق العاده محکم است و کارایی روبات ها را در درجه حرارت های فوق العاده پایین میسر می سازد.

نیاز به تلاش های جدی برای افزایش نشاط در جوانان 1 روز پیشآمارهایی مبنی بر اینکه ایران یکی از کشورهای غمگین جهان به شمار می رود، منتشر شده که به واقعیت نزدیک نیست

انتقال شماری از مجروحان شیمیایی کردستان عراق برای مداوا به ایران 1 روز پیشبراساس اعلام مقامات دولت اقلیم کردستان عراق، این منطقه تاکنون مجروحان شیمیایی خود را در قالب 31 کاروان عازم جمهوری اسلامی ایران کرده است.

چند میانبر برای یادگیری سریعتر مغز 2 روز پیشخوشبختانه راهکارهای ساده فراوانی وجود دارند که می توانند به راحتی در اختیار مغز قرار گیرند و مهارت هایی را سریع تر در اختیار این عضو مهم بدن قرار دهند.

سرکه بالزامیک و اثر آن در کاهش وزن و لاغری سریع 2 روز پیشیکی از مهمترین و اصلی ترین فواید سرکه بالزامیک کمک به کاهش و کنترل وزن است زیرا این چاشنی خوشمزه موجب کند شدن روند هضم غذا و در نتیجه جلوگیری از پرخوری شده و به کاهش وزن کمک شایانی می کند.

فواید خوردن غذاهای تند برای بدن 2 روز پیشمنظورمان از تندخوری سریع غذا خوردن نیست. منظورمان خوردن «غذاهای تند» است که آتش به زبان می‌زنند

روی آوردن عده‌ای به حساب اجاره‌ای برای فرار از شفافیت 2 روز پیشدر ایران، سازمانهای مختلف در حال راه اندازی درگاه های مجازی هستند که به شفافیت اقتصاد و تسهیل کسب و کار کمک می کند.

معرفی یک i3 جدید توسط B M W 2 روز پیششرکت BMW ظاهرا می‌خواهد هر چه سریع‌تر برنامه‌هایی که برای خودروهای الکتریکی در سر دارد را عملی کند.

اهمیت چکاپ بیضه های نوزاد تازه متولد شده 2 روز پیشمتخصص کلیه و مجاری ادرار از یک عارضه مادرزادی برای نوزادان پسر سخن گفت که غفلت والدین و درمان نشدن آن تا قبل از یک سالگی موجب ناباروری و عقیم شدن آنها می‌شود.

مخالفت قوه‌قضاییه با حضور ناجا برای جمع‌آوری این کودکان متکدی 2 روز پیشظرفیت بهزیستی تهران بسیار ضعیف است، این درحالی است که آسیب های اجتماعی این شهرستان سرریز آسیبهای اجتماعی کل کشور است.

خوراکی هایی که بد نیستند! 2 روز پیشدر طی سال‌های زیاد بیشتر افراد در مورد تخم‌مرغ تصور خوبی نداشتند زیرا زرده‌ی آن کلسترول زیادی دارد. با این وجود تخم‌مرغ خواص زیادی برای سلامت دارد که نباید آن‌ها را نادیده گرفت.

ساخت دستگاه MRI با وضوح بالا از سوی محقق ایرانی 2 روز پیشوی با بیان اینکه امروزه ابزارهای زیادی برای وارد کردن به بدن تولید شده است، گفت: اینکه آیا این ابزارها آسیبی به بافت‌های بدن وارد می‌کنند یا خیر اطلاع دقیقی نداریم از این رو لازم است تا ابزارهایی که با هدف خاصی به بدن وارد می‌شود، ردیابی شوند.

آغاز به کار اولین بیمه تخصصی عمر به زودی 2 روز پیشبیمه یکی از صنایع مفید خدماتی است که در سال‌های اخیر در کشور ما پیشرفت خوبی داشته؛ اما هنوز با سطح مطلوب فاصله زیادی داریم.

7 توصیه‌ درباره استفاده از مودم وای فای 2 روز پیششهروندان در صورت استفاده از مودم‌های وای فای به نکات ذيل توجه کنند.

آغاز رونق افتتاح حساب‌های اجاره‌ای!/سرک دولت به حساب‌های مردم 2 روز پیشبا ابلاغ دستورالعمل رسیدگی به تراکنش‌های بانکی مشکوک، دولت رسما به مردم اعلام کرد که تراکنش‌های بانکی‌شان را زیر ذره‌بین دارد

نگرانی سعودی ها از افزایش مبتلایان به ایدز 2 روز پیشدر سال گذشته میلادی ابتلای 1191 مورد ابتلا به ایدز در عربستان شناسایی و مراکز ویژه ای برای جلوگیری از شیوع بیماری و اطلاع رسانی به مردم راه اندازی شده است .

زمانی که قاعدگی مختل می‌شود 2 روز پیشیکی از مهم‌ترین مشکلات خانم‌ها در سنین باروری، اختلالات دوره ماهانه است که در بسیاری از مواقع با علائمی مثل افزایش هورمون‌های مردانه، رویش موهای زاید، آکنه، ریزش مو و چاقی بویژه در ناحیه شکمی همراه می‌شود

طرز تهیه یک ترشی ایتالیایی با روغن زیتون 2 روز پیشترشی بادمجان با روغن زیتون یک نوع ترشی بادمجان جدید است که بسیار خوش طعم و سالم است و بسیار سریع آماده می شود.

تغییرات بدن در دوره نفاس ( بعد از زایمان ) 2 روز پیشمدت این مرحله مشخص نشده است اما بین 4 تا 6 هفته در نظر گرفته می شود . بازگشت به وضعیت غیر حامله اندکی پس از زایمان آغاز می شود به تدریج از اندازه واژن و مدخل واژن کاسته می شود .روند پسرفت رحم دو روز بعد از زایمان آغاز می گردد .

واقعیت مجازی در خدمت حقیقت زندگی 2 روز پیشدرباره واقعیت مجازی علاوه بر مجلات تخصصی و رسانه های حوزه فناوری، فیلم هم ساخته شده است، فیلم «عصب» یکی از آخرین ساخته های سینمایی است که موضوع آن درباره چند حیوان است که درگیر یک بازی آنلاین با قابلیت پیوند واقعیت و دنیای مجازی هستند.

روش تهیه شیرینی ذرت 2 روز پیشطبیعتا ذرت متعلق به تابستان است. اما شیرینی های شربتی به علت تشدید تشنگی برای تابستان توصیه نمی شود.

آنچه در مدارس به دانش آموزان ما نمی آموزند! 2 روز پیشنظام آموزش و پرورش و نهاد مدرسه در معنای مدرن آن ریشه در فلسفه روشنگری دارند. متفکران بزرگ روشنگری چون ولتر، دیدرو، و مهم تر از همه کانت، کوشیدند تا اهمیت آموزش را برای جهان بیدار شده تبیین کنند.

دولت یازدهم تلاش می کند سالمندی به معلولیت تبدیل نشود 2 روز پیشبا اقدامات انجام شده در سازمان بهزیستی و پیگیری لایحه حمایت از معلولان در مجلس شورای اسلامی امیدواریم به کسانی که از ناتوانی هایی برخوردار هستند و جامعه نیز در مقابل آنان مسئول است بتوانیم کمک های بیشتری ارائه دهیم .

لزوم برخورد جدی با مراکز عرضه کننده قلیان 3 روز پیشبا وجود مشکلات بسیار در کلان شهرها برخورد با مراکز عرضه کننده قلیان تشدید پیدا کرده است.

روش برخورد با خواب آلودگی پاییز و زمستان 3 روز پیشدر فصل سرما به دلیل افزایش رطوبت هوا در افرادی که طبع بلغم دارند،میزان سردی در آن‌ها افزایش پیدا کرده و تمایل به خواب در آن‌ها بیشتر می‌شود.

اصلی‌ترين دلایل ريزش مو در دختران جوان+درمان 3 روز پیشاین روزها ریزش مو در بین خانم‌ها بسیار رایج شده‌است. 40 درصد از افرادی که در طول عمرشان ریزش موی موقتی یا دائم را تجربه می‌کنند، خانم‌ها هستند، البته مدل ریزش مو در افراد مختلف متفاوت است.

دستور کار تدوین بسته‌های خدمات توانبخشی و درمان های تخصصی معلولان 3 روز پیشامروزه «توانبخشی» معنایی بسیار وسیع‌تر از گذشته یافته است و دیگر تنها به پیشگیری یا حتی درمان بیماری‌ها محدود نمی‌شود، بلکه به ابعاد روانی، اجتماعی و حرفه‌ای افراد دارای ناتوانی هم می‌پردازد.

روش برخورد با کودکان داغ‌دار 3 روز پیشبه صورت کلی تحمل مرگ عزیزان برای همه بسیار سخت و طاقت‌فرساست اما وقتی در این مسئله پای یک کودک در میان است موضوع پیچیده‌تر نیز می‌شود.

پیش‌بینی باران شدید برای تهران 3 روز پیشاین سامانه در روز جمعه با شدت بیشتری در نواحی ذکر شده فعال می‌شود؛ ضمن اینکه از اواخر امشب و روز جمعه بارش‌های پراکنده همراه با وزش باد شدید در دامنه‌های البرز شرقی و شمال شرق کشور نیز رخ خواهد داد.

15 هزار داوطلب در آزمون ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام کردند 3 روز پیشثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور (نوبت هفدهم) که از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه، سوم آذر ماه جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد، در روز شنبه، ۱۳ آذر ماه جاری پایان می‌پذیرد.

هیچوقت این گونه به رختخواب نروید 3 روز پیشبر اساس پژوهشی که در دانشگاه پکن انجام شده، فراموش کردن هرگونه بحث و جدل شدید و احساسات منفی قبل از خواب، بسیار دشوار است.

رشد نرخ دلار از شتاب افتاد/ افت قیمت انواع سکه 3 روز پیشبا وجود آنکه نیمی از هفته جاری با تعطیلات رسمی مواجه شده بود، اما قیمت دلار در بازار آزاد دو کانال رشد کرد و به بالای 39 هزار ریال در روز سه شنبه (9 آذر) رسید.

بهره مندی 26 هزار زائر امام رضا (ع) از خدمات امدادی هلال احمر 3 روز پیشدر این مدت بیش از یک هزار و 200 نیروی عملیاتی شامل 18 پزشک ، 161 پرسنل ، 196 پرستار و پیراپزشک و 930 امدادگر و نجاتگر از 9 استان به این مناطق اعزام شدند.

شناسایی جان باختگان حادثه قطار سمنان، دشوار بود 3 روز پیشبا پیگیری های وزیر بهداشت و استاندار استان آذربایجان شرقی، روند تشخیص هویت اجساد قربانیان در پزشکی قانونی با سرعت بیشتری انجام شد.

افزایش قیمت ماندگار نیست 3 روز پیشدر چند روز گذشته نوسانات نرخ ارز افزایش یافته و بازار ارز، روزهای ملتهبی را پشت سر می‌گذارد. انتظار طبیعی بر آن است که بانک مرکزی به عنوان سیاست‌گذار ارزی کشور، در این زمینه اتخاذ موضع کند.

مرگ 201 هزار نفر در چین بر اثر ابتلا به ایدز 3 روز پیشبیش از ۹۴ درصد مبتلایان به ایدز و «اچ آی وی» در چین را جوانان و میانسالان تشکیل می دهند که یکی از دلایل عمده بیماری، ارتباطات غیراخلاقی و روش های آمیزشی نادرست بوده است.

انگشترهای تنگ مردی راراهی بیمارستان کرد! +تصاویر 3 روز پیشدو حلقه انگشتر تنگ مردی جوان را به دردسر انداخت.

چه کسانی کاندید انجام لابیاپلاستی هستند؟ 3 روز پیشبرخی از خانمها درخواست لابیاپلاستی جهت زیبا سازی لب ها دارند. برخی از مشکلاتی مانند خارش ، سوزش ، التهاب ، و درد ناحیه لب های کوچک شاکی هستند.

طرز تهیه چای سرد نعناع و گل یاس 3 روز پیشچای گل یاس و برگ نعناع را داخل آب جوش (منظور آبی که جوش آمده و از روی حرارت برداشته شده) ریخته و دو تا سه دقیقه صبر کنید.

۷ مزیت فوق العاده استفاده از زردچوبه 3 روز پیشزردچوبه ادویه ای شناخته شده است درست مانند هل. طعمی تیز، عطری تند، و رنگی طلایی. افراد در حین آشپزی زیاد از زردچوبه استفاده می کنند. زردچوبه به خاطر خاصیت ضد باکتریایی، ضد ویروسی، ضد سرطانی، ضد اکسیدانی، و ضد التهابی اش معروف است.

با این خوراکی ها چربی شکم خود را آب کنید! 3 روز پیشهمه افراد تمایل دارند تا شکم خود را کوچک کنند این مسئله نه تنها از نظر تناسب اندام و زیبایی اهمیت دارد، بلکه برای سلامتی افراد هم ضروری می باشد.

5 قانون برای افزایش عمر زندگی عاطفی 3 روز پیشاحتمالا شما هم با من موافق هستید؛ آن هایی که رابطه طولانی مدتی دارند، به احتمال زیاد روش های خاصی را استفاده می کنند که رابطه شان دوام پیدا می کند.

چگونه و چرا عاشق می شویم ؟ 3 روز پیشعشق را نمی تواند ساده پیدا کرد. اما به راستی علت آن چیست؟ ما انسان ها چگونه و چرا عاشق می شویم؟

تاثیر رابطه جنسی بر بهبود میگرن 3 روز پیشمطالعه جدیدی در دانشگاه مانستر آلمان که بر روی افراد مبتلا به میگرن مزمن و شدید انجام گرفته عقیده قدیمی پزشکان در مورد بهبود سردرد با رابطه جنسی در افراد میگرنی را تایید نمی کند

اصول رابطه جنسی بعد از زایمان 3 روز پیشبرخی از مادران اظهار می‌کنند که رابطه جنسی بعد از زایمان بسیار متفاوت و در عین حال جذاب است.

درحال عصبانیت نخوابید! 3 روز پیشانسان در حالت عصبانیت نباید بخوابد، چرا که خواب، رهایی و خلاص شدن از احساسات منفی و عصبانیت را دشوارتر می کند.

منابع سلنیوم را بشناسیم 3 روز پیشنياز به سلنيوم از دوران جنيني شروع مي‌شود و تا سالمندي ادامه دارد. اين عنصر در تكامل قلب و ريه جنين نقش دارد و ما بايد ذخيره سلنيوم داشته باشيم؛ در غير اين‌صورت نوزاد با مشكل كمبود روبرو مي‌شود.

بیشترین سن شروع اعتیاد 3 روز پیشاعتیاد یک بیماری زیستی‌روانی‌اجتماعی است که ناشی از عوامل زمینه‌ای زیستی مثل خصوصیات ژنتیک، عوامل روانی مثل وقایع پرنقش زندگی و خصوصیات شخصیتی و رفتاری نظیر عزت نفس اندک و ضعف مهارتهای مقابله‌ای است.

هوای تهران به وضعیت قرمز رسید 3 روز پیشمیانگین ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون به میزان 153 بیانگر قرارگیری کیفیت هوای امروز تهران در شرایط ناسالم برای تمامی افراد جامعه است.

آسیب بینایی فضانوردان در ماموریت های طولانی 3 روز پیشمشکل بینایی موسوم به «اختلال بینایی ناشی از فشار درون جمجمه ای» (VIIP) از سوی حدود دو سوم فضانوردان بعد از مدت طولانی سپری کردن در ایستگاه فضایی بین المللی گزارش شده است.

توپ آلودگی هوا در زمین کیست؟ 4 روز پیشهدف از اجرای این طرح گرچه کاهش حجم ترافیک در هسته مرکزی شهر و همچنین کاهش آلودگی هوا عنوان شده و همواره به عنوان نخستین راه‌حل از سوی کمیته اضطرار آلودگی هوا مطرح بوده است

اثر طلاق بر تغییرات رفتاری در کودکان 4 روز پیشدر واقع طلاق اغلب برای والدین و کودکان استرس‌زاست و به همین دلیل کارشناسان، والدین را تشویق می‌کنند که برای کمک به آنان به منظور گذراندن این دوره گذر سخت از پزشکان و روان‌شناسان کمک بگیرند.

فروش هوای پاک در چین؛هر بطری ۳۰ دلار 4 روز پیشاین اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که در هفته های گذشته در سراسر کشور چین بارها هشدار آلودگی هوا صادر شده است.

پیشگیری از دیابت و عوارض کلیوی با کمک کاکائو و چای سبز 4 روز پیشچای سبز و کاکائو دارای موادی ویژه در خود هستند که از بروز بیماری های کلیوی پیشگیری کرده و همچنین مانع از آسیب دیدگی شبکیه چشم بر اثر عوارض ناشی از دیابت می شود .

میکرو پهپادها در راه هستند 4 روز پیشنسل جدید میکرو پهپادها که تنها 300 گرم وزن دارد به طور رسمی در کنفرانس پهپادها در شهر رم رو نمائی شده و معرفی می شوند . این پهپادها فاقد محدودیت های قانونی پیشین بوده و کاربری بسیار زیادی دارند .

چند درصد مدارس استان تهران گرمایش استاندارد ندارند؟ 4 روز پیشمعاون پشتیبانی و نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: در قسمت عمرانی اعتباری به ما تخصیص داده نشده است و با مشکل کمبود بودجه مواجه هستیم.

عملکرد ضعیف بانکها در خلق پول 4 روز پیشافزایش سهم پایه پولی در رشد نقدینگی و کاهش سهم ضریب فزاینده آن، به معنای پررنگ شدن نقش بانک مرکزی در بالا رفتن این شاخص و کاهش توان بانک‌ها در خلق پول از طریق سپرده‌پذیری و تامین اعتبار است.

سونوگرافی آنومالی چگونه انجام می شود ؟ 4 روز پیشسه ماهه دوم بارداری از هفته 13 بارداری آغاز می شود و تا هفته 28 ادامه می یابد.

با خواص شگفت انگیز «به»، بیشتر آشنا شوید 4 روز پیشمربای پخته شده در شکر به علت پختن و مخلوط شدن با شکر یا عسل، ضررهای استفاده از «به» خام را ندارد و نفخ تولید نمی‌کند.

درمان نازایی با طب سوزنی 4 روز پیشطب سوزنی و گیاهان دارویی چینی می توانند برای کمک به بسیاری از اختلالات فقدان قاعدگی (آمنوره) مورد استفاده قرار گیرند.این اختلالات شامل عدم بروز قاعدگی در اثر انجام تمرینات ورزشی سخت، سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS)، ناکافی بودن هورمون ها و انواع خاصی از عدم تعادل در محور هیپوتالاموس- هیپوفیز- تخمدان می باشد

فواید و کاربردها ی عسل در پزشکی 4 روز پیشعسل حاوی 70 تا 80 درصد کربوهیدرات است و از مقادیر بالای مونوساکاریدهای فروکتوز و گلوکز، تشکیل شده است.

فواید لیمو شیرین برای بدن 4 روز پیشلیمو شیرین، یکی از میوه‌های بسیار خوب است که هم می‌توانید از خوردن آن و هم از نوشیدن آب میوه‌اش لذت ببرید.

تازه به دوران رسیدگیِ ایرانی از نوع جهانی! 4 روز پیشآیا نوکسیگی پدیده ای جهانی و پیوسته و کهن بوده است یا ما با نوع خاصی از آن و در مقطعی مشخص رو به رو هستیم؟

کار پیدا کردن در این کشورها سخت تر است 4 روز پیشچین و هند از لحاظ کار پیدا کردن، اوضاع بهتری نسبت به خیلی از کشورهای دنیا دارند؛ کشورهایی که بیشتر در قاره آفریقا هستند و مثل باقی جنبه های زندگی، کار پیدا کردن هم در آنها کار سختی است.

بیمه ایران، خسارت سانحه سقوط بالگرد در دریای خزر را جبران کرد 4 روز پیشبالگرد سقوط‌کرده در دریای خزر از بیمه‌نامه‌های کامل و تمام‌خطر برخوردار بوده و مراحل تشکیل پرونده و بررسی جبران خسارت‌های واردشده به آن و پرداخت دیه سرنشینان از سوی بیمه ایران آغاز شده است

پرخاصیت ترین میوه های پاییزی 4 روز پیشتمام متخصصین بر این باورند که استفاده از داروهای شیمیایی در کنار اثرات مثبت درمانی عوارضی را به فرد تحمیل می کند و همین موضوع موجب شده است تا متقاضیان درمان از طریق طب گیاهی و طبیعی روز به روز افزایش پیدا کند.

راه پیشگیری از رویاهای ترسناک در کودکان 4 روز پیشتمام داروهاى خواب آور علاوه بر ایجاد خواب مصنوعى ناراحت کننده ضعیف کننده اعصاب اند ولى اسطوخودوس در عین خواب آور بودن مقوى مغز و اعصاب است.

خواص دانه سویا از دیدگاه طب سنتی 4 روز پیشبه دلیل شباهت ظاهری دانه سویا به لوبیا آن را لوبیای روغنی و یا لوبیایی چینی نیز می نامند.

آغاز غربالگری اوتیسم برای کودکان 2 تا 5 سال 4 روز پیشتقلید نکردن کودکان از رفتار بزرگسالان، بروز حالت ترس یا وحشت شدید، استفاده از اشاره به جای کلام برای مطرح کردن درخواست، بخشی از نشانه‌های کودکان مبتلا به اوتیسم است.

چگونگی ایجاد لکه های پوستی 5 روز پیشملانوسیت ها، رنگدانه های ملانین تولید می کنند. در همه افراد تعدا ملانوسیت با هم برابرند. تفاوت افراد با همدیگر، در پراکندگی ملانین و تراکم ملانین در پوست است.

درمان سوختگی با روش موثر در منزل 5 روز پیشاغلب افراد ازخاصیت شگفت آور پیاز در درمان بیماری ها و افزایش مقاومت بدن باخبر هستند. اما جالب است بدانید که هر لایه این ماده غذایی بسیار مفید دارای مزایای خاصی است.

مشتریان موسسه اعتباری فرشتگان نگران سپرده های خود نباشند 5 روز پیشاظهارات اخیر دادستان تهران مبنی بر دستگیری دو عضو هیات مدیره تعاونی اعتبار فرشتگان موجب بروز نگرانی در میان سپرده گذاران این موسسه شده است.

ساعت جدید طرح زوج و فرد در پایتخت اعلام شد 5 روز پیشسرهنگ عابدی اظهارداشت: ساعت پایان طرح ترافیک تا ۱۷ و طرح زوج و فرد تا ۱۹ تعیین شده است.

شناسایی 14 نفر از شهدای حادثه انفجار حله بغداد 5 روز پیشکار شناسایی روی سایر پیکرها این حادثه که روز جمعه، 5 آذرماه به مرکز تشخیصی - آزمایشگاهی کهریزک منتقل شده بودند از روی نمونه های DNA، کماکان ادامه دارد.

چقدر آدم دقیقه 90 هستیم+تست روانشناسی 5 روز پیشپشت گوش انداختن کارها را در علم روانشناسی جزو ویژگی شخصیتی اهمال کاری مطرح می کنیم.

پذیرش اولین دوره کارشناسی ارشد رشته ایمنی از مهر 96 5 روز پیشتربیت نیروی انسانی در وزارت بهداشت براساس نیاز کشور برنامه ریزی می شود و پذیرش دانشجو در دانشگاه های علوم پزشکی برای مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و دکترای تخصصی با توجه به نیازسنجی صورت می گیرد.

ورود سامانه بارشی به کشور از فردا 5 روز پیشبر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی، در روز سه شنبه در مناطق جنوبی و شرقی کشور آسمانی نیمه ابری پیش بینی می شود که به تدریج از میزان ابرناکی در این مناطق کم می شود.