منابع خبری

آخرین خبر های شفاآنلاین

سالاد شلغم و هویج، دشمن سرماخوردگیشفاآنلاین ، 6 ساعت پیشسالاد شلغم و هویج سالادی جدید و خوشمزه است که با شلغم خام آماده می شود. با امتحان این سالاد، از طعم خوب و آبدار شلغم، آنهم به صورت خام شگفت زده خواهید شد.

کتاب خواندن و اینهمه فایده؟شفاآنلاین ، 6 ساعت پیشدر این مطلب می خواهیم که شما را با فواید کتاب خواندن آشنا کنیم تا شاید برای مطالعه بیشتر تشویق شوید

این مواد غذایی برای پوست مناسب اندشفاآنلاین ، 8 ساعت پیش.افراد مختلف در زمینه بهبود سلامت پوست به چیزهای مختلفی فکر می کنند.برخی بلافاصله کاهش اثار قرار گرفتن بیش از ادازه در معرض خورشید را مد نظر قرار داده در شزایطی که دیگران ممکن است بیشتر نگران از بین بردن چین و چروک ها پاکسازی لکه ها یا بهبود رنگ یا بافت پوست باشند.پ

تاثیر مصرف خیار در دوران بارداریشفاآنلاین ، 10 ساعت پیشپیش از مصرف خیار در دوران بارداری به این نکته توجه کنید که خیار باعث واکنش های آلرژیک می شود. بنابراین پیش از مصرف آن با پزشک خود مشورت کنید.

روش تعیین زمان تخمک گذاریشفاآنلاین ، 12 ساعت پیشتخمک گذاری به زمانی گفته می شود که یک تخمک (یا در برخی موارد نادر بطور طبیعی بیشتر از یک تخمک) از تخمدان آزاد می شود و این زمان را "دوره باروری" در سیکل قاعدگی می نامند.

درد و دل کردن با همکار ممنوع!شفاآنلاین ، 12 ساعت پیشمتاسفانه اکثر مردم به محض غمگین شدن، نمی توانند با آن مقابله کنند و با توسل به انواع راهکارها می خواهند تا آن را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کنند.

اجازه دادستانی به شهرداری برای تخریب ساختمان‌های مجاور پلاسکوشفاآنلاین ، 13 ساعت پیشبه شهرداری اجازه دادیم برای خروج آتش نشانان از زیر آوار در صورت نیاز برخی ساختمان‌های اطراف را تخریب کنند تا بتوانند به ساختمان ورود کنند و افراد حبس شده در زیر آوار را نجات دهند.

سه میلیون و 200 هزار کودک غربالگری شنوایی شدندشفاآنلاین ، 14 ساعت پیشبرای سه میلیون و 200 هزار کودک سه تا پنج سال کشور امسال غربالگری شنوایی انجام شد و 60 هزار کودک با مشکل تنبلی چشم نیز شناسایی شدند.

سالادی برای پاک کردن سموم ناشی از آلودگی هواشفاآنلاین ، 14 ساعت پیشیکی از بهترین سالادها برای از بین بردن سموم از بدن سالاد کلم است، برای تهیه این سالاد مغذی که سرشار از انواع ویتامین ها، آنتی اکسیدان و املاح معدنی است، به مواد زیر نیاز دارید

فعالیت 22 مرکز تحقیقات مدل سازی سلامت در کشورشفاآنلاین ، 14 ساعت پیشاین طرح به منظور اجرای مطالعات همگروهی بزرگ (کوهورت) و ثبت بیماری های افراد انجام می شود و پس از انجام مطالعات، بیماری ها و اطلاعات افراد ثبت می شود.

خودداری مردم از انتشار تصاویر دلخراش حادثه پلاسکوشفاآنلاین ، 15 ساعت پیشتصاویر دلخراشی که از طریق تلگرام منتشر میشوند به شدت باعث ایجاد عارضه روانی وافزایش استرس مردم می‌شوند و بعد منفی دارند. در عین حال انتشار این تصاویر هیچ کمکی به مردم نمی‌کند.

شکایت از شرکت‌های بیمه را ثبت کنیدشفاآنلاین ، 16 ساعت پیشلازم به ذکر است، این سامانه از ابتدای خرداد ماه سال ۱۳۹۳ عملیاتی شده است و گزارش شکایات شرکت‌های بیمه به تفکیک شرکت بیمه و رشته بیمه‌ای هر ماه بر روی وب سایت بیمه‌مرکزی قرار گرفته و بیمه‌گذاران می‌توانند از نحوه عملکرد شرکت بیمه مطلع و نسبت به انتخاب شرکت بیمه برتر اقدام کنند.

روزانه 7 تا 10 بیمار نیازمند پیوند عضو در کشور، جانشان را از دست می دهندشفاآنلاین ، 16 ساعت پیشسال گذشته 800 نفر از افراد دچار مرگ مغزی، اهدای عضو داشتند و خانواده های 2 هزار و 200 نفر راضی به اهدای عضو عزیزشان نشدند.

رسیدگی بدون نوبت پرونده‌های بیمه ای ساختمان پلاسکوشفاآنلاین ، 17 ساعت پیشاز ابتدای وقت اداری شنبه(دوم بهمن ماه)، مالکان واحدهای صنفی ساختمان پلاسکو که دارای بیمه نامه از شرکت بیمه ایران هستند، با مراجعه به شعب می توانند نسبت به تشکیل پرونده و پیگیری دریافت خسارت خود اقدام نمایند.

شروط عجیب و غریب ضمن عقد چیست؟شفاآنلاین ، 17 ساعت پیشازدواج شاید یکی از فصل‌های مهم زندگی باشد. نقطه و ایستگاهی که قابلیت این را دارد تا آدم‌ها از طریق آن بتوانند تاریخ زندگی خودشان و طرف مقابل را به دو قسمت بعد از ازدواج و قبل از ازدواج تقسیم کنند.

دلایل شایع اختلال در قاعدگیشفاآنلاین ، 17 ساعت پیشبا فقدان یکی از دوره های قاعدگی در بانوان نخستین چیزی که ممکن است به ذهن آنها خطور کند، بارداری است. اگر این گزینه رد شود، از دیگر دلایل ممکن می توان به استفاده از قرص های ضدبارداری یا ورود به دوران یائسگی اشاره کرد.

عملکرد صرافی‌های منتخب در خرید و فروش ارزشفاآنلاین ، 18 ساعت پیشدر پایان روز کاری گذشته، نرخ فروش اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌های منتخب بانک مرکزی ۳۷,۶۰۰ ریال بوده است.

پشت پرده جزئیات سوراخ کردن گوش در متروشفاآنلاین ، 18 ساعت پیشهر کسی که یک بار سوار مترو شده باشد حتما با پدیده دستفروشی مواجه شده است، آزار و اذیت دستفروشان به خصوص در ساعت شلوغی با کیسه‌های بزرگ وسایل امان مسافران این وسیله نقلیه عمومی را که روزانه چند میلیون نفر با آن در شهر سفر می کنند بریده است.

این چاشنی سالاد به سرعت شما را لاغر می کند!شفاآنلاین ، 20 ساعت پیشاستفاده از سرکه بالزامیک به کاهش چربی های مضر مانند تری گلیسیرید و کلسترول و رفع چربی کبد کمک می کند.

حسودها بخوانندشفاآنلاین ، 20 ساعت پیشآنچه در مطلب پیش رو می‌خوانید توصیه‌های دکتر رابرت لاهی ، درمانگر شناختی _ رفتاریست که رفتارهای سالمی را در هنگام بروز حس مخرب حسادت که با افکار خاصی همراه می‌شود توصیه می‌کند