منابع خبری

آخرین خبرهای «شفاآنلاین»

مجمع سالانه و فوق العاده 15 شرکت + موسسه کاسپینشفاآنلاین ، 1 ساعت پیشدر پی اتمام سال مالی منتهی به 30 اسفند سال گذشته 11شرکت بورسی و فرابورسی،زمان و مکان مجمع سالانه را اعلام کردند.

هویج پلوی اصیلِ شیرازیشفاآنلاین ، 2 ساعت پیشهویج پلو از جمله پلوهای مخلوط قدیمی است که معمولا آن را با هویج فرنگی ای که رنگ نارنجی تیره تری دارد، می پزند تا پلو ظاهر خوش رنگ و لعاب تری داشته باشد. برای آموزش پخت این غذای خوشمزه با ما همراه شوید.

بارداری بعد از 35 سالگیشفاآنلاین ، 3 ساعت پیشباید بدانید دوقلوزایی ربطی به سن ندارد. یعنی با بالا رفتن سن احتمال دوقلوزایی بیشتر نمی‌شود بلکه بر اثر داروهای کمک باروری این شانس بیشتر می‌شود.

آشنایی با خواص بی شمار سرکه سیبشفاآنلاین ، 4 ساعت پیشسرکه سیب موها را شفاف کرده و موجب درخشندگی آن می‌شود،‌ برای این منظور می‌توان درون ظرف شامپوهای قدیمی و خالی شده، نصف قاشق غذاخوری سرکه سیب را با یک پیمانه آب مخلوط کرد و پس از شامپو زدن روی مو ریخت و این کار را چند بار در هفته تکرار کرد

اجرای 200 هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی توسط وزارت بهداشت در کشورشفاآنلاین ، 5 ساعت پیشدر طول چهار سال اخیر بیش از 200 هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی توسط وزارت بهداشت به اجرا رسیده که این امر تنها به واسطه منابع مالی محقق نشده بلکه حاصل همت و حس مسئولیت مدیران است

۱۱ استان کشور منتظر سیلاب باشندشفاآنلاین ، 6 ساعت پیشسازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای از فعالیت سامانه بارشی طی 24 ساعت آینده و آبگرفتگی معابر به همراه سیلابی شدن مسیلها در مناطق کوهپایه‌ای و رودخانه‌های فصلی خبر داد

مرحله سخت اصلاح صورتهای مالی برای بانکهاشفاآنلاین ، 7 ساعت پیشعلی رحمانی؛مشکل اصلی بانکها اندازه‌گیری یا افشای صورت‌های مالی نیست،بلکه نرخ سود بحران بدهی را ایجاد می کند.

حذف اعدام بر اساس میزان مواد مخدرشفاآنلاین ، 9 ساعت پیشاعدام در این قانون صرفاً در موارد مسلحانه، تکرار جرم، سازمان یافته بودن و سوءاستفاده از مجانین و اطفال قابل اعمال است

فوت بیش از 3 هزار نفر بر اثر سوء مصرف مواد مخدر در سال 95شفاآنلاین ، 11 ساعت پیشدر سال گذشته از کل تلفات مواد مخدر در کشور 2 هزار و 847 تن، مرد و 343 تن زن بودند این در حالی است که شمار مردان فوت شده بر اثر سوء مصرف مواد در سال قبل از آن 2 هزار و 676 و زنان 327 تن بود

نمایندگان 35 بانک، شرکت و موسسه مالی اروپایی به تهران می آیندشفاآنلاین ، 11 ساعت پیشهمایش تجاری و بانکی ایران و اروپا از سال 94 تاکنون همه ساله در دو نوبت برگزار می شود. دوره پیشین این رویداد اقتصادی در پاییز سال گذشته و در هفته مالی اروپا در شهر فرانکفورت آلمان برپا شد.

آشنایی با فواید درمانی "نعنا"شفاآنلاین ، 13 ساعت پیشبرگ نعنا برای سلامتی بسیار مفید است و منجر به هضم غذا، سلامت دهان و دندان و درمان سرماخوردگی می‌شود

توزیع کارت آزمون ارشد از فردا آغاز می شودشفاآنلاین ، 14 ساعت پیشمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور؛این آزمون روزهای 7 و 8 اردیبهشت‌ماه امسال در 68 شهرستان کشور برگزار می‌شود.

شروع طرح ترافیک از اتوبان کرج برای کاهش آلودگی هواشفاآنلاین ، 14 ساعت پیششروع طرح ترافیک از اتوبان کرج، در کاهش آلودگی هوای تهران موثر خواهد بود. بنابراین بهتر است در این زمینه قانونی تصویب کنیم

چه وقت باید مواد ارگانیک خرید و خورد؟شفاآنلاین ، 15 ساعت پیشمتخصصان از دانشگاه تگزاس نشان داده‌اند که تغذیه کودکان با غذاهای ارگانیک، تا آن‌جا که امکان داشته باشد، قرار گرفتن آنها در معرض سم‌های مبارزه با آقات را محدود می‌کند اما آنها اظهار کرده‌اند که بزرگسالان بر اساس بودجه‌ای که دارند، بهتر است به طور کلی هدف اصلی خود را پیروی از تغذیه سالم قرار دهند.

چگونگی مطمئن شدن از مجرد بودن خواستگارمانشفاآنلاین ، 15 ساعت پیشازدواج همواره از قدیمی ترین و محکم ترین پیمان های میان انسان می باشد. این پیمان که آغاز رابطه ای میان دو انسان می باشد اساس و مبنای بقای بشر نیز به شمار می آید، لذا اهمیت آن باعث گردیده تا علاوه بر شریعت اسلام، قانون نیز به منظور حفظ حرمت این سنت قدیمی تدابیری را اتخاذ نمایند.

افزایش تعداد دانشمندان یک درصد برتر علوم پزشکی ایران به 39 نفرشفاآنلاین ، 17 ساعت پیشسهم دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از این دانشمندان، شامل 22 نفر از دانشگاه علوم پزشکی تهران، 3 نفر از هر یک از دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز، مشهد و بقیه‌الله، از هر کدام از دانشگاه‌های علوم پزشکی شهید بهشتی، اصفهان و شیراز 2 نفر و یک نفر از هر یک از دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و زنجان است.

بیمه زنان خانه‌دار و ممنوعیت ازدواج با «فرزندخوانده» همچنان در حال پیگیریشفاآنلاین ، 17 ساعت پیشمعاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه سند توانمندسازی زنان در کمیته‌ تخصصی کمیسیون اجتماعی دولت در حال بررسی است، اظهارکرد: در حال تدوین بسته جامع حمایت از زنان شاغل با همکاری سازمان برنامه و بودجه هستیم.

بانک صادرات اطلاعات داد/ زمان قطعی بازگشت به بورس بعد از ۹ ماه توقفشفاآنلاین ، 20 ساعت پیشبانک صادرات اطلاعات مربوط به گزارش حسابرسی اولین درآمد ۹۶ را منتشر کرد و آماده بازگشایی نماد بعد از ۹ ماه توقف شد.

طرز تهیه غذای کم کالری، که تا مدتها با آن سیر می مانیدشفاآنلاین ، 21 ساعت پیشاگر فرصت کمی برای غذا درست کردن دارید توصیه می کنم حتما این دستور غذایی را امتحان کنید.

ارائه مدلی برای هموار کردن ایمنی درمانی سرطان کولورکتالشفاآنلاین ، 21 ساعت پیشمعمولا برای پیوند کردن تومورهای انسانی به موش‌ها، سیستم ایمنی آنها را مختل می‌کنند اما برای مطالعه ایمنی درمانی انسانی، نیاز به سیستم ایمنی انسانی است.