منابع خبری

آخرین خبرهای «شفاآنلاین»

طریقه پاکسازی شریان‌های بدن با دستورالعملی طبیعیشفاآنلاین ، 3 ساعت پیششریان ها نوعی از رگ های خونی هستند و وظیفه اصلی آنها انتقال خون حاوی اکسیژن از قلب به قسمت های مختلف بدن محسوب می شود.

با مصرف این 10 خوراکی موهایتان را بیمه کنیدشفاآنلاین ، 4 ساعت پیشنکته حائز اهمیت در داشتن موهایی سالم و زیبا پیروی از یک رژیم غذایی شگفت انگیز و مقوی است. همچنین آب کافی در بدن و خوراکی‌های مغذی یک تفاوت بزرگی را در ظاهر و سرعت رشد موهایتان ایجاد می‌کند.

جراحی بزرگی پروستات عوارض دارد؟شفاآنلاین ، 5 ساعت پیشجراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی در مورد بزرگی خوش خیم پروستات می گوید:بزرگی خوش خیم پروستات بعد از سن 50 سالگی بروز می کند و 50 تا 55 درصد مردان دچار این مشکل می شوند. بیشترین میزان بروز آن در سن 75 تا 80 سالگی است.

جریمه نقدی والدین بی‌توجه به سلامت کودکان در آلمانشفاآنلاین ، 6 ساعت پیشمرگ و میر ناشی از سرخک در آلمان همچنان ادامه دارد و واکسینه کردن کودکان در برابر این بیماری می‌تواند در این زمینه موثر باشد. بر این اساس، دولت این کشور از مهدکودک‌ها درخواست کرده است والدینی را که از واکسینه کردن کودک خود نزد پزشک خودداری می کنند، معرفی کنند.

خوراکی های ضد استرس را بشناسیدشفاآنلاین ، 8 ساعت پیشبرخی مواد خوراکی دارای مواد مغذی هستند که به لحاظ علمی ثابت شده است انرژی زا بوده، میزان کورتیزول را کاهش داده و سروتونین را افزایش می دهند

سقوط ۲ خواهر در گودالی به عمق ۳ متری در بزرگراه یادگارشفاآنلاین ، 8 ساعت پیشدو خواهر به داخل گودالی با عمق سه متر در یک منزل قدیمی در حوالی بزرگراه یادگار امام سقوط کردند

نشست مشترک دانشگاه علوم پزشکی و پژوهشکده علوم شناختی برگزار شدشفاآنلاین ، 10 ساعت پیشدر امریکا 83 درصد مردم با مراجعه سالانه به مراکز توانبخشی شناختی، مشکلات احتمالی خود را کنترل می کنند تا قبل از پیچیده شدن آن به معالجه بپردازند

جان بخشیدن دختر هشت ساله به ۳بیمارشفاآنلاین ، 10 ساعت پیشفاطمه ناصرخواه بیمار هشت ساله اهل و ساکن شهرستان بافق که در اثر سانحه تصادف در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید رهنمون بستری شده بود، بعد از اقدامات لازم پزشکی فوت کرد.

کاهش مراجعان به دادگاه با "ثبت الکترونیکی طلاق"شفاآنلاین ، 11 ساعت پیشدر این موضوع طی همکاری مشترکی که با قوه قضاییه داشتیم با اجرای پایلوت در شهر مشهد 30 درصد مراجعات به دادگاه‌ها کاهش یافته است

بدن خشک کن سقفی ساخته شدشفاآنلاین ، 11 ساعت پیشاز این دستگاه می توان در باشگاههای ورزشی، استخرها، استخر منازل، خانه سالمندان و مکان هایی که استفاده از حوله می تواند از نظر بهداشتی مشکل داشته باشد به کار برده شود

کارنامه دستیاری پزشکی امروز منتشر می‌شودشفاآنلاین ، 15 ساعت پیشکلید نهایی چهل و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی در مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

شیرزن قدخمیده به دیدار روحانی می‌رودشفاآنلاین ، 15 ساعت پیششیرزنی قدخمیده که در شهرستان فردیس البرز در روز انتخابات 29 اردیبهشت ماه با سختی بسیار در پای صندوق رای حاضر شده بود، همت والای مردم ایران را به رخ جهان کشید.

آیا عطر زدن روزه را باطل می‎کند؟شفاآنلاین ، 17 ساعت پیشسؤال متداول روزه‎داران مؤمن حکم استفاده از عطر در هنگام روزه گرفتن است.

فروش سوالات امتحانات خرداد ۹۶ در کانال‌های تلگرامیشفاآنلاین ، 19 ساعت پیشسال تحصیلی گذشته بود که ماجرای فروش سوالات امتحانات نهایی خبرساز شد

پس از مصرف ویاگرا در بدن چه اتفاقاتی روی می‌دهد؟شفاآنلاین ، 20 ساعت پیشتحقیقی انجام شده که نشان می‌دهد ویاگرا با آلت تناسلی مردانه چه می‌کند.

طرز تهیه دو غذای سریع برای افطارشفاآنلاین ، 21 ساعت پیشماه مبارک رمضان شروع شده است و باید به فکر افطار و سحری مان باشیم. وقتی روزه ایم شاید یکی از سخت ترین کارها درست کردن غذا برای افطار باشد. بنابراین اگر غذایی مد نظرمان باشد که سریع آماده شود، مطمئنا خیلی خوشحال می شویم.

فواید فوق العاده خیار برای سلامتشفاآنلاین ، 22 ساعت پیشاین ماده غذایی کم کالری حاوی بسیاری از ویتامین‌ها و مواد مغذی ضروری نظیر ویتامین C، ویتامین B۶، ویتامین K، منگنز، فولات، مس، فسفر و پتاسیم است.

حال شبکه بانکی خوب نیست ادغام ها را کنار بگذاریدشفاآنلاین ، 22 ساعت پیشولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی چند روز پیش در همایشی خبر از ادغام بانک های مجاز داده بود و به سپرده گذاران و سهامداران اطمینان خاطر داد که مشکلی برای آنها به وجود نخواهد آمد.

راه اندازی سامانه‌های چکاوک۲ و چکاوک۳شفاآنلاین ، 1 روز پیشدبیر کل بانک مرکزی از راه اندازی سامانه‌های چکاوک ۲ و چکاوک ۳ خبرداد و مهمترین مزیت‌های سامانه چکاوک را تشریح کرد.

خواص باورنکردنی پودر نارگیل!شفاآنلاین ، 1 روز پیشنارگیل خشک حاوی مواد غذایی اساسی همچون فیبر، مس، منگنز و سلیسیم است. برای یک زندگی سالم نارگیل خشک بهترین خشکباری است که می‌توانید در رژیم غذایی خود وارد کنید