منابع خبری

آخرین خبرهای «شفاآنلاین»

اثر درمانی فلفل بر بیماری هاشفاآنلاین ، 4 ساعت پیشیکی از خوراکی‌های بسیار مفید برای حفظ سلامت بدن فلفل است که مصرف آن حتی می‌تواند باعث ضد عفونی کردن دستگاه گوارش و از بین بردن سلول های سرطانی در بدن شود.

درمان‌های مرسوم برای پیری واژینالشفاآنلاین ، 8 ساعت پیشپیر شدن ناحیه واژن یا اندام تناسلی زنان، معمولا در ۴۰ درصد موارد در دوران یائسگی و پس از آن رخ می‌دهد

فوت و فن های غذای دلربای سفره ایرانیشفاآنلاین ، 8 ساعت پیشقورمه سبزی خورشی است كه به اعتقاد ما عطر نوستالژی آن بوی زندگی می‌دهد و هركسی‌رو به یاد سر و پنجه‌های طلایی مادر و سفره‌های رنگینش می‌اندازد.

خروج موقت و دسته جمعی ۲۰ شرکت بورسیشفاآنلاین ، 8 ساعت پیشدر پی نزدیک شدن به پایان سال مالی اسفند جاری و الزام شرکت ها به اعلام اولین درآمد سال مالی آینده ، موجی از تعدیل مثبت و منفی عادی و معنادار و گاه پیش بینی نشده ایجاد شده و تا دیروز سیمان صوفیان با تعدیل مثبت 12 هزار 667 درصدی سود ، شگفتی ساز این جریان شده است.

آووکادو! میوه‌ای با ۷ خاصیت باورنکردنیشفاآنلاین ، 9 ساعت پیشآووکادو همچنین سرشار از آنتی اکسیدان هایی مانند اپی گالوکاتچین و ... است که منجر به خنثی کردن اثرات رادیکال‌های آزاد در بدن می‌شود.

علل دردناک بودن اولین رابطه جنسی چیست؟شفاآنلاین ، 10 ساعت پیشعلاوه بر رابطه جنسی واژینال، ممکن است پرده بکارت در اثر حرکت‌های ورزشی خاص یا استفاده از تامپون آسیب ببیند. پرده بکارت، بافت کوچک و نازکی از جنس بافت پوست است که دهانه ورودی واژن را به طور کامل یا به طور نسبی پوشش می‌دهد.

تماشای رسانه در روز برای نوپایان چند ساعت مجازاست؟شفاآنلاین ، 12 ساعت پیشوالدین باید با کودکان خود جهت تعیین یک برنامه استفاده از رسانه برای کل خانواده تلاش کنند.

پلوهای خوشمزه مخصوص روزهای زمستانشفاآنلاین ، 15 ساعت پیشكمتر كسی را پیدا می‌كنید كه اسم آلبالوپلو را نشنیده باشد و كمتر كسی را پیدا می‌‌كنید كه این غذا جزء 10 غذای اول مورد علاقه‌اش نباشد و باز كمتر كسی است كه اگر آلبالوپلوی خوب خورده باشد عاشق آن نشده باشد.

بر خورد صحیح با کودکمان وقتی رابطه جنسی ما را می بیندشفاآنلاین ، 15 ساعت پیشگاهی والدین به دلایل مختلف مثل محدودیت فضای منزل، نداشتن اتاق خواب مجزا، شلوغ بودن خانه، فرزند زیاد و گاه اهمال و سهل‌انگاری، نمی‌توانند محیط امن و راحتی برای برقراری روابط زناشویی خود فراهم کنند.

تنگی نفس در بارداری/ راههای درمانشفاآنلاین ، 17 ساعت پیشتنگی نفس می‌تواند تا حدی مربوط به افزایش برخی هورمون‌ها در بارداری باشد مانند پروژسترون که مغز را تحریک کرده تا به شش‌ها دستور دهد که به هوای بیشتری نیاز دارد.

خیانت به همسر این عواقب را به بار می‌آورد!شفاآنلاین ، 18 ساعت پیشخیانت به همسر ، خیانت به خانواده و … را احتمالاً شما هم شنیده اید.اینگونه که معلوم است در جامعه های غربی این مسئله عادی شده و تنها به جایگاه اجتماعی یا جنسیت ربطی ندارد.

میوه و سبزی‌جات مناسب برای ماه اسفندشفاآنلاین ، 18 ساعت پیشبا ما باشید تا با میوه‌ها و سبزی‌جات مناسب این ماه بیشتر آشنا شوید.

تکذیب شایعه اضافه کردن وایتکس در شیرهای پاستوریزهشفاآنلاین ، 19 ساعت پیششایعاتی نظیر استفاده از وایتکس برای پایین آوردن بار میکروبی شیرهای ورودی کارخانه‌ها، استفاده از شیر خشک برای تولید شیرهای پاستوریزه و استفاده از مواد افزودنی برای ماندگاری شیر از جمله شایعاتی است که در این زمینه وجود دارد.

کم‌خونی در بارداری /راههای پیشگیریشفاآنلاین ، 19 ساعت پیشدر ادامه، با مهم‌ترین نکته‌ها درباره علل، علائم و درمان کم‌خونی در دوران بارداری آشنا می‌شوید.

مزایا و مضرات استفاده از "هل" در غذا، چای و شیرینیشفاآنلاین ، 19 ساعت پیشبه دلیل آنکه هل مقوی معده و خوشبوکننده دهان است و با کمک به رفع نفخ و باد شکم به هضم بهتر مواد غذایی کمک می‌کند

مواد عذایی عضله ساز را بشناسیدشفاآنلاین ، 19 ساعت پیشمقدار توصیه شده پروتئین برای یک روز 0.8 گرم برای هر کیلوگرم از وزن بدن است ، حدود روزانه 46 گرم برای خانم ها و 56 گرم برای آقایان.

نخستین آلبوم موسیقی سلامت روان معرفی شدشفاآنلاین ، 20 ساعت پیشنخستین آلبوم موسیقی سلامت روان به خوانندگی محمدرضا فروتن در راستای ارتقاء مسئولیت اجتماعی رونمایی و معرفی شد.

غذاهای مناسب برای افراد مبتلا به اضطراب و افسردگیشفاآنلاین ، 20 ساعت پیشافرادی که دچار استرس و افسردگی هستند از دیدگاه طب سنتی باید غذاهایی را مصرف کنند که دارای طبع گرم و تر هستند و خون خوب و صالحی را در بدن می‌سازند.

حمایت از کودکان با راه‌اندازی کانون محبت به همت بازیگر سینماشفاآنلاین ، 22 ساعت پیشکانون محبت به همت افسانه بایگان بازیگر سینما و تلویزیون برای حمایت از کودکان دارای مشکلات مالی در راه ادامه تحصیل، راه اندازی شد.

چند ترفند که دندان‌هایتان را مثل مروارید سفید می‌شودشفاآنلاین ، 1 روز پیشبهداشت دهان و دندان در سلامتی از اهمیت بسیاری برخوردار است، اگر بخواهیم گرفتار بیماری‌های دهان و دندان نشده و دندان‌های خود را تا سال‌ها سالم نگه داریم باید برخی درمان‌ها و نکات بهداشتی را رعایت کنیم.