منابع خبری

آخرین خبرهای «صدا و سیما»

امروز لامپ‌های مراکز عمومی برای یک ساعت خاموش می‌شودصدا و سیما ، 2 ساعت پیشامسال نیز به مناسبت روز جهانی «ساعت زمین» امروز شنبه 5 فروردین، لامپ‌های مراکز عمومی کشور از جمله وزارت نیرو برای یک ساعت خاموش می‌شود.

خلیج فارس مواج استصدا و سیما ، 2 ساعت پیشکارشناس هواشناسی گفت: براساس آخرین نقشه های هواشناسی امروز شاهد ادامه فعالیت سامانه بارشی در غرب ، دامنه های زاگرس، بخش هایی از مرکز جنوب، شرق و شمال شرق کشور هستیم.

تعزیرات در ایستگاه راه آهنصدا و سیما ، 2 ساعت پیش

گشت های مشترک تعزیرات در ایستگاه راه آهن تهرانصدا و سیما ، 15 ساعت پیشگشت های مشترک تعزیرات امروز بر نحوه خدمات رسانی غرفه های موجود در ایستگاه راه آهن تهران نظارت کردند.

محکومیت تمدید ماموریت گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایرانصدا و سیما ، 18 ساعت پیشایران قطعنامه نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل را مبنی بر تمدید ماموریت یکساله گزارشگر ویژه وضعیت حقوق بشر در کشورمان را رد و آن محکوم کرد.

مسابقات تیمی ریکرو و کامپوند برگزار می‌شودصدا و سیما ، 18 ساعت پیشمسابقات بخش تیمی ریکرو و کامپوند کاپ تیروکمان آسیا فردا (شنبه پنجم فروردین) در تایلند برگزار می شود.

ثبت‌نام 1300 دواطلب انتخابات شورای شهر تهران تا روز پنجمصدا و سیما ، 19 ساعت پیشفرماندار تهران از ثبت‌نام از هزار و ۳۰۰ داوطلب انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تا پایان پنجمین روز ثبت‌نام‌ها خبر داد.

بازگشایی دوباره سامانه سهام عدالت از 14 فروردینصدا و سیما ، 19 ساعت پیشسامانه سهام عدالت که برای بروزرسانی از 30 اسفند 95 از دسترس خارج شده بود از 14 فروردین 96 دوباره در دسترس مشمولان قرار می گیرد.

بازگشایی دوباره سامانه سهام عدالت، 14 فروردینصدا و سیما ، 19 ساعت پیشسامانه سهام عدالت که برای بروزرسانی از 30 اسفند 95 از دسترس خارج شد، 14 فروردین 96 دوباره در دسترس مشمولین قرار می گیرد.

عزم جزم وزارت صنعت برای تحقق شعار سالصدا و سیما ، 20 ساعت پیشمعاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، جذب سرمایه‌گذاری خارجی برای ایجاد و توسعه واحدهای اقتصادی را در جهت افزایش تولید و ایجاد و تثبیت اشتغال پایدار مهم و ضروری دانست.

160 کشته و 3000 زخمی حوادث رانندگی در نوروز تا به امروزصدا و سیما ، 20 ساعت پیشمعاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا از توقیف 20 هزار خودرو متخلف از ابتدای طرح نوروزی تاکنون خبر داد.

ورود دلالان به بازار میوهصدا و سیما ، 20 ساعت پیشرئیس اتحادیه میوه و تره بار گفت: بدلیل ذخیره سازی و توزیع نامناسب میوه شب عید دلالان با افزایش قیمت وارد بازار میوه شدند.

رئیس جمهور دوشنبه به مسکو می‌رودصدا و سیما ، 20 ساعت پیشرئیس جمهوری اسلامی ایران به دعوت همتای روس خود در راس هیئت عالیرتبه، روز دوشنبه به مسکو سفر می کند.

انفجار گاز در شمال تهران حادثه آفریدصدا و سیما ، 20 ساعت پیشدرپی انفجار گاز در یکی از سوپرمارکت های خیابان میرداماد تعدادی از شهروندان تهرانی مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

سهم بخش معدن در تولید ناخالص داخلی به 1/5 درصد خواهد رسیدصدا و سیما ، 21 ساعت پیشمعاون وزیر صنعت معدن و تجارت گفت : در برنامه ششم توسعه سهم بخش معدن در تولید ناخالص داخلی 1/5 درصد پیش بینی شده است .

حذف قوانین زائد راهگشای تولید و اشتغال است +فیلمصدا و سیما ، 21 ساعت پیشعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: برای عمل به شعار امسال باید قوانین، بخشنامه ها و دستورالعمل‌های زائد و اضافی در کشور حذف شوند.

برنز ایران در میکس کامپوندصدا و سیما ، 22 ساعت پیشکمانداران ایران در بخش میکس کامپوند کاپ آسیایی تایلند به مدال برنز رسیدند.

مروری بر زندگی خصوصی سید حسن نصراللهصدا و سیما ، 22 ساعت پیشناگفته های زندگی خصوصی سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما منتشر شد.

ضرورت توجه به تولید ملی؛ اقتصاد کشور باید درون‌زا شودصدا و سیما ، 22 ساعت پیشنماینده سابق مجلس شورای اسلامی: دولت باید از اقتصاد گره خورده به سیاست خارجی فاصله بگیرد و به مسائل داخلی توجه کند.

تولید و اشتغال مولد باید سرلوحه کار مسئولان قرار گیردصدا و سیما ، 22 ساعت پیشامام جمعه موقت تهران در خطبه های نماز جمعه با اشاره به بیانات ارزشمند رهبر انقلاب در مشهد گفت: توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی می تواند راهگشای مشکلات کشور در زمینه های اقتصادی و خودکفایی باشد.