آخرین خبرهای «صدا و سیما»

منصوریان: قطعا رقبای ما هم امتیاز از دست می دهندصدا و سیما ، 39 دقیقه پیشسرمربی استقلال تهران گفت: برای اینکه به موفقیت برسیم باید هدف بلندمدت بازیکنان و کادرفنی با اعضای هیات مدیره یکی باشد.

سامان جدیدی برای هماهنگی تیم اقتصادی دولتصدا و سیما ، 40 دقیقه پیشمعاون اقتصادی رییس جمهوری گفت: همانگونه که رئیس جمهور در مراسم تحلیف و سخنرانی معرفی کابینه اظهارداشت، سامان جدیدی برای هماهنگی تیم اقتصادی در نظر گرفته شده و به همین جهت است که در واقع معاونت اقتصادی از سوی او تعیین شده است.

کابینه دوازدهم از نگاه دیگرصدا و سیما ، 1 ساعت پیشکابینه دوازدهم از نگاه دیگر

فرمانده نزاجا: سپاه در برقراری امنیت پایداراقدامات متعدد ومهمی داشته است‌صدا و سیما ، 1 ساعت پیشفرمانده نیروی زمینی سپاه گفت : اقدامات مستشاری نیروی زمینی سپاه در جبهه های مختلف دفاع از حریم آل الله (ع) و تامین امنیت مرزها و استان های شمال غرب ، غرب، جنوب شرق و جنوب غرب کشور نقش تاثیر گذاری داشته است.

هدف اصلی تولید و اشتغال استصدا و سیما ، 1 ساعت پیشوزیر امور اقتصادی ودارایی گفت: امسال در سال تولید و اشتغال که رئیس جمهور هم آن را محوری ترین کار دولت دانسته است در بخشهای مختلف کارها را به پیش می بریم.

بهترین راه برای دعوت به اسلام اثبات کارآمدی دین در اداره امور جامعه استصدا و سیما ، 1 ساعت پیششهردار تهران گفت: امروز به علت اینکه اسلام و نظام ولایی در قدرت سیاسی کشور است مهم ترین تبلیغ ما و دعوت به انقلاب و اسلام و پیشرفت این است که بتوانیم کار آمدی دین در اداره جامعه را به اثبات برسانیم.

سپاس از اعتماد دوباره نمایندگان مجلسصدا و سیما ، 1 ساعت پیشوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی تلگرامی از رای اعتماد دوباره نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وی، قدردانی کرد.

برای پیشبرد برنامه های موشکی تحت فشار قرار نمی گیریمصدا و سیما ، 2 ساعت پیشوزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: برای پیشبرد برنامه های موشکی تحت فشار قرار نمی گیریم.

عضو اتاق ایران: با بخش تولید واقعی کشور ناعادلانه برخورد می‌شودصدا و سیما ، 2 ساعت پیشعضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت : با بخش تولید واقعی کشور ناعادلانه برخورد می‌شود.

اشتغال آفرینی؛ اولویت نخست دولت دوازدهمصدا و سیما ، 2 ساعت پیشمعاون اول رئیس جمهور ضمن تشکر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خاطر رای قاطع به وزرای پیشنهادی و با تاکید بر اینکه اشتغال آفرینی اولویت نخست دولت دوازدهم خواهد بود، گفت: در نخستین جلسه هیئت دولت دوازدهم رئیس جمهور بر ایجاد اشتغال و مقابله با چالش بیکاری تاکید کرد.

افتتاح مسجد 72 تن در ضلع غرب میدان آزادیصدا و سیما ، 2 ساعت پیشبا حضور شهردار تهران ساعتی پیش مسجد 72 تن در یکی از مدخل های ورودی شهر تهران با کارکرد فرامنطقه ای به بهره برداری رسید.

افتتاح مقبره شهدای گمنام در خیابان آزادیصدا و سیما ، 2 ساعت پیشمقبره شهدای گمنام بعدازظهر امروز با حضور قالیباف شهردار تهران درکنار ایستگاه متروی دکتر حبیب اللهی خیابان آزادی افتتاح شد.

ساماندهی وصول معوقات پیش نیاز اصلاحات بانکی استصدا و سیما ، 2 ساعت پیشاصلاحات اساسی برای ساماندهی مطالبات بانکی در حالی در دستور کار بانک‌ها با همکاری بانک مرکزی قرار گرفته که کارشناسان اقتصادی خواستار تشکیل یک سندیکا برای پیگیری این امر هستند.

تنش تجاری آمریکا و چین تهدیدی بر اقتصاد جهانیصدا و سیما ، 2 ساعت پیشکارشناس اقتصاد بین الملل گفت: ایجاد تنش های اقتصادی بین آمریکا و چین تهدیدی جدی برای اقتصاد جهانی است.

شفاف سازی قیمت گذاری کالاها و رقابتی شدن توزیع در رویکرد جدیدصدا و سیما ، 2 ساعت پیشرییس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت بر ضرورت شفاف سازی بیشتر قیمت گذاری کالا در کشور تاکید کرد.

جمعیت بازار کار ایران 24 میلیون نفری استصدا و سیما ، 2 ساعت پیشمدرس و مشاور حوزه کارآفرینی گفت : بر اساس آخرین گزارش مرکز آمار ایران هم اکنون 24 میلیون نفر در بازار کار کشور به شکل قراردادکار معین، پیمانی و رسمی حضور دارند.

قدردانی کرباسیان از مجلس شورای اسلامیصدا و سیما ، 3 ساعت پیشمسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی در پیامی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

دستگاه های دولتی از بنگاهداری دست بردارند/ تقدیر از صداوسیماصدا و سیما ، 3 ساعت پیشرئیس جمهور در اولین جلسه هیئت دولت دوازدهم با تشکر از نمایندگان مجلس و قدردانی از تلاش های صدا و سیما و رسانه‌ها گفت: دولت وظیفه‌ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد و رشد بالا و تحول اقتصادی جز با هماهنگی و جذب سرمایه و فناوری ممکن نیست.

پیام تبریک دبیر کل دفاتر پیشخوان دولت به وزیر ارتباطاتصدا و سیما ، 4 ساعت پیشدبیرکل کانون دفاتر پیشخوان دولت در پی انتصاب مهندس جهرمی به سمت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیام تبریکی صادر کرد.

پرداخت بیش از 16 هزار فقره تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه در بانک رفاهصدا و سیما ، 4 ساعت پیشبانک رفاه کارگران در اجرای طرح ضربتی اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در 27 روز از مرداد ماه 16 هزار و 631 فقره تسهیلات پرداخت کرد.