منابع خبری

آخرین خبر های صدا و سیما

ابراز همدری والیبال با خانواده مبارزین با آتش پلاسکوصدا و سیما ، 2 ساعت پیشفدراسیون والیبال در پیامی به خانواده آتش نشانانی که جان خود را برای مهار شعله های پلاسکو از دست دادند؛ ابراز همدردی کرد و این ضایعه را به آنان تسلیت گفت.

اولویت نخست؛ نجات جان مصدومان و زیر آوارماندگانصدا و سیما ، 3 ساعت پیشمعاون اول رییس جمهور گفت: اولویت نخست در حادثه پلاسکو ، نجات جان مصدومان و کسانی است که زیر آوار مانده اند.

ریزش پلاسکوصدا و سیما ، 3 ساعت پیش

نوآوری در لیگ تکواندو بانوان+گزارشصدا و سیما ، 4 ساعت پیشدور برگشت لیگ تکواندو بانوان با نوآوری همراه بود.

سردار شریف: فقر، فساد و محرومیت از دشمنان داخلی هستندصدا و سیما ، 4 ساعت پیشسخنگوی سپاه پاسداران گفت: سپاه همان‌گونه که با لباس سبز پاسداری به جنگ با دشمنان رفت با همین لباس نیز به جنگ فقر و محرومیت رفته و به فضل الهی، با کمک مردم و همکاری دستگاه ها آن‌را از بین می‌برد.

توسعه بندر نسل سوم و اشتغالزایی برای چهار هزار نفرصدا و سیما ، 5 ساعت پیشمدیر بنادر و دریانوردی منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد اعلام کرد : با بهره برداری از پروژه های سرمایه گذاری در حال ساخت، ظرفیت اشتغال به چهار هزار نفر خواهد رسید.

تمایل فرانسوی ها برای سرمایه گذاری در بندر شهیدرجاییصدا و سیما ، 5 ساعت پیشمدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت : فرانسوی ها می توانند در پروژه های خدماتی و زیرساختی یندر شهید رجایی با طرف های ایرانی همکاری و مشارکت کنند.

ریل گذاری در صنایع مکمل پتروشیمی باید بازتعریف شودصدا و سیما ، 5 ساعت پیشنائب رییس اتاق بازرگانی ایران بالا بودن قیمت محصولات پتروشیمی را سبب ریل گذاری غلط در صنایع مکمل پتروشیمی اعلام کرد.

بانوان والیبالیست ایران رسما لژیونر شدندصدا و سیما ، 5 ساعت پیشمائده برهانی و زینب گیوه قرارداد خود را تیم باشگاهی بلغارستان به طور رسمی امضاء کردند.

مشاور عالی فدراسیون تیراندازی منصوب شدصدا و سیما ، 5 ساعت پیشمهدی مبینی سرپرست فدراسیون تیراندازی طی حکمی مشاور عالی خود را منصوب کرد.

تیراندازان برتر هفته دوازدهم معرفی شدندصدا و سیما ، 5 ساعت پیشهفته دوازدهم لیگ برتر تیراندازی مردان در حالی برگزار شد که تیم های برتر معرفی شدند.

سرایت آتش در ساختمان مجاور پلاسکوصدا و سیما ، 5 ساعت پیشآتش به ساختمان مجاور ساختمان پلاسکو بعد از چند ساعت سرایت کرده است و احتمال ریزش ساختمان مجاور نیز وجود دارد .

تخریب 400 واحد صنفی در ساختمان پلاسکوصدا و سیما ، 5 ساعت پیشرئیس اتحادیه پوشاک از تخریب کامل 400 واحد صنفی و تولیدی مستقر در ساختمان پلاسکو خبر داد.

پلاسکو پس از فروریختنصدا و سیما ، 6 ساعت پیشعملیات اطفا حریق آتش سوزی ساختمان پلاسکوی تهران با حضور ماموران امداد رسان همچنان در حال انجام است.

لحظه به لحظه باحادثه پلاسکو/ادامه آواربرداری + (فیلم)صدا و سیما ، 6 ساعت پیشسخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: از وضعیت 20 نفر از آتش نشانان بی خبریم و خبر منتشر شده درخصوص جان باختن 20 نفر از آتش نشانان صحت ندارد.

برتری یک امتیازی دانشگاه آزاد در نیمه اولصدا و سیما ، 6 ساعت پیشتیم بسکتبال دانشگاه آزاد در نیمه اول مقابل اراک با اختلاف یک امتیاز برنده شد.

باخت 20 امتیازی اراک در تهرانصدا و سیما ، 6 ساعت پیشتیم بسکتبال دانشگاه آزاد با اختلاف 20 امتیاز اراک را شکست داد.

دستور ویژه وزیر کشور برای مدیریت بحران در حادثه پلاسکوصدا و سیما ، 6 ساعت پیشوزیر کشور در مراحل اولیه وقوع آتش سوزی در یک ساختمان تجاری تهران با صدور دستور ویژه ای به استاندار و شهردار تهران و سایر دستگاه های مسئول در تهران، خواستار حداکثر اقدامات لازم امدادی و عملیاتی برای مدیریت بحران آتش سوزی در ساختمان پلاسکو شد.

اخطاریه مدیریت بحران: آب گرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها در نوار جنوبی کشور از فرداصدا و سیما ، 6 ساعت پیشسازمان مدیریت بحران کشور در اخطاریه شماره 68 خود اعلام کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی با تقویت جریان های مرطوب جنوبی و گذر موجی از نوار جنوبی کشور از صبح جمعه تا اوایل شب بر شدت بارندگی در مناطق جنوب شرق کشور افزوده می شود.

تعدادی از آتش نشان ها در موتورخانه محبوس شدندصدا و سیما ، 7 ساعت پیشتعدادی از آتش نشانان با تماس تلفنی از موتورخانه ساختمان پلاسکو، از سلامتی خود خبر دادند.