منابع خبری

آخرین خبرهای «صدا و سیما»

فروش 22 هزار تن تختال در بورس کالاصدا و سیما ، 55 دقیقه پیشتالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران در اولین روز خرداد ماه شاهد داد و وستد 22 هزار و 500 تن تختال SM شرکت فولاد مبارکه اصفهان بود.

معامله 2500 میلیارد ریال سهم در بورسصدا و سیما ، 1 ساعت پیشامروز در داد و ستدهای بورس اوراق بهادار بیش از یک میلیارد و 139 میلیون برگه سهم و حق تقدم و سایر دارایی های مالی دست به دست شد.

تحقیقات موسسه رازی برای استفاده از زهر جانوران سمی در درمان بیماری‌های صعب العلاجصدا و سیما ، 1 ساعت پیشموسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برای استفاده از زهر جانوران سمی در درمان بیماری‌های صعب العلاج تلاش می‌کند.

در بازشماری آرای انتخابات شورای شهر تهران هیچ تفاوتی وجود نداشتصدا و سیما ، 2 ساعت پیشسخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا: در بازشماری 500 صندوق از شعب انتخابات شورای اسلامی شهر تهران هیچگونه تفاوت آماری مشاهده نشد.

معافیت مالیاتی شرکتهای دانش بنیان تا ۱۵ سالصدا و سیما ، 2 ساعت پیشرئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: شرکت‌های دانش بنیان تا ۱۵ سال از پرداخت مالیات معاف هستند.

معافیت مالیاتی شرکتهای دانش بنیان تا 15 سالصدا و سیما ، 2 ساعت پیشرئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت : شرکت های دانش بنیان تا 15 سال از پرداخت مالیات معاف هستند.

باید از همه برای ساختن ایران پر آوازه بهره بگیریمصدا و سیما ، 2 ساعت پیشرئیس جمهور گفت: مردم با این انتخاب خواستند بگویند که در کشور ما تکثر وجود دارد و هیچ ایده و تفکری قابل حذف نیست، همه هستند و همه حضور دارند و باید از همه برای ساختن ایران پر آوازه بهره بگیریم.

ترمیم در هیئت مدیره سرخابی‌هاصدا و سیما ، 2 ساعت پیشمعاون قهرمانی وزارت ورزش با تاکید بر ثبات مدیریتی باشگاه‌های سرخابی پایتخت بر لزوم ترمیم هیئت مدیره این ۲ باشگاه تاکید کرد.

دوره پنجم شورا‌ها از ۱۴ مرداد آغاز به کار می‌کندصدا و سیما ، 3 ساعت پیشدوره ۴ ساله شوراهای اسلامی شهر و روستای چهارم در تاریخ ۱۳ مرداد ماه پایان می‌یابد و از ۱۴ مرداد پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز به کار می‌کند.

تشکر رئیس کمیته ملی المپیک از کاروان اعزامیصدا و سیما ، 3 ساعت پیشرییس کمیته ملی المپیک از کاروان اعزامی به چهارمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی تشکر کرد.

ترکیب استقلال مقابل العینصدا و سیما ، 3 ساعت پیشترکیب تیم فوتبال استقلال برای بازی مقابل العین امارات مشخص شد.

صعود شاگردان صانعی به نیمه نهاییصدا و سیما ، 4 ساعت پیشتیم ملی فوتسال زیر 20 سال ایران به نیمه نهایی رقابت های قهرمانی آسیا صعود کرد.

رتبه هشتم آمار زندانیان زیبنده کشور نیستصدا و سیما ، 4 ساعت پیشرییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه از زندانی بودن 225هزار نفر در زندان ها خبرداد و گفت: از نظر تعداد، هشتم جهان هستم که این آمار زیبنده کشور نیست.

دیدار سفیران اتریش و اسلوونی با ظریفصدا و سیما ، 4 ساعت پیشفردریش اشتیفت سفیر اتریش در ایران صبح امروز در پایان ماموریت خود با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و خداحافظی کرد.

پیام تبریک معاون وزیر ورزش به بانوان ورزشکارصدا و سیما ، 4 ساعت پیشمعاون وزیر ورزش در پیامی موفقیت بانوان ورزشکار در رشته های پینگ پنگ و دوومیدانی تبریک گفت.

مسکو، مقصد شمخانی برای شتاب بخشی به مبارزه با تروریسمصدا و سیما ، 4 ساعت پیشدبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان فردا به منظور شرکت در هشتمین نشست مقامات عالی امنیتی کشور‌ها و نیز دیدار و گفتگو با مقامات روسیه به مسکو سفر خواهد کرد.

درخواست عجیب باشگاه پرسپولیس از هوادارانشصدا و سیما ، 4 ساعت پیشباشگاه پرسپولیس با انتشار اطلاعیه ای از هوادارانش خواست هزینه خرید بلیت را به حساب باشگاه واریز کنند.

باشگاه های دارای پرونده محکومیت قطعی با وضع نامشخص مستنداتشان را ارائه کنندصدا و سیما ، 4 ساعت پیشکمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان اطلاعیه ای را درباره باشگاههای که دارای پروند محکومیت قطعی با وضعیت مشخص هستند صادر کرد.

سامانه جامع گمرکی؛ گامی بلند در کاهش خطا و فسادصدا و سیما ، 4 ساعت پیشرئیس هیئت مدیره فدارسیون واردات ایران الکترونیکی شدن گمرک را گام بلندی در جهت کاهش خطا و فساد توصیف کرد.

هدف استفاده از سامانه های الکترونیکی، کاهش جمعیت کیفری استصدا و سیما ، 4 ساعت پیشرییس کل دادگستری استان تهران: هدف ما در استفاده از سامانه‌های الکترونیکی، کاهش جمعیت کیفری در برخی جرایم سبک‌تر است.