آخرین خبرهای «صدا و سیما»

اظهار بی اطلاعی سرپرست بوکس از طومار امضاصدا و سیما ، 2 روز پیشسرپرست فدراسیون بوکس از طومار انضا شده پیشکسوتان این رشته در حمایت از او ­اظهار بی اطلاعی کرد.

تغییر روش بودجه ریزی، شفافیت و عدم تمرکز؛ ویژگی های بودجه 97صدا و سیما ، 2 روز پیشرئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تغییر روش بودجه ریزی، شفاف سازی بودجه و عدم تمرکز آن از ویژگی های لایحه بودجه سال 97 است.

خارج از گودصدا و سیما ، 2 روز پیشاز گلایه های بهداد سلیمی تا هزینه صد میلیونی هتل مربی استقلال و سینما رفتن اقای کی روش در خارج از گود این هفته

غده سرطانی اسرائیل، موجودیتی جعلی استصدا و سیما ، 2 روز پیشنماینده ولی فقیه در سپاه: نقشه دشمنان اسلام در کاهش و فراموشی حساسیت ملت ها علیه اشغالگران قدس محکوم به شکست است.

عملکرد قابل قبول شرکت‌های آب و برق در تأمین نیاز زائران اربعین و زلزله‌زدگانصدا و سیما ، 3 روز پیشقائم‌مقام وزیر نیرو گفت: شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نیرو در تأمین آب و برق زائران اربعین حسینی و زلزله زدگان غرب کشور عملکرد قابل قبولی داشت.

ظرفیت ایجاد صدهزار اشتغال در صنایع کوچک در کوتاه مدتصدا و سیما ، 3 روز پیشرئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی: هم اکنون 70 تا 90 هزار از بنگاههای صنایع کوچک و متوسط زیرظرفیت کار می کند. .

ذخایر جهانی غلات به بالاترین سطح می‌رسدصدا و سیما ، 3 روز پیشفائو با انتشار گزارشی در خصوص پیش‌بینی افزایش سطح تولید جهانی غلات اعلام کرد که مجموع ذخایر جهانی این محصول در سال زراعی 2018-2017 به رقم بی‌سابقه 3 هزار و 331 میلیون تن خواهد رسید.

موافقت هیئت منصفه مطبوعات با درخواست استمهال مدیرمسئول "اعتماد"صدا و سیما ، 3 روز پیشهیئت منصفه مطبوعات استان تهران با درخواست استمهال مدیر مسئول روزنامه "اعتماد" موافقت کرد.

خانه های طلایی با کمترین قیمت و زمان اندکصدا و سیما ، 3 روز پیشورود صنعت و نوآوری در بخش مسکن باعث شده تا خانه های سبک و با کیفیت در کشور ساخته شود.

­تخریب کافه نادری صحت نداشتصدا و سیما ، 3 روز پیشرئیس شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه عجله‌ای در بحث کافه نادری صورت گرفت و مالک قصد تخریب نداشت.

بیمه رازی، همچنان صدرنشین لیگ برتر بزرگسالانصدا و سیما ، 3 روز پیشهفته سوم لیگ برتر وزنه برداری با تثبیت صدرنشینی بیمه رازی به پایان رسید.

رونمایی از سامانه نصب ردیاب خودروصدا و سیما ، 3 روز پیشسامانه نصب دریاب خودرو با حضور مسئولان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه رونمایی شد.

یکی از بدهکاران بانک سرمایه، خود مدیرعامل یک بانک خصوصی استصدا و سیما ، 3 روز پیشدادستان تهران: یکی از بدهکاران بانکی که نام وی در فهرست بانک سرمایه درج شده و خود مدیر عامل یک بانک خصوصی است.

مدیرعامل یک بانک خصوصی ، بدهکار بانک سرمایهصدا و سیما ، 3 روز پیشدادستان تهران: یکی از بدهکاران بانکی که نام وی در فهرست بانک سرمایه درج شده و خود مدیر عامل یک بانک خصوصی است.

پیروزی پینگ پنگ بازان ایران در رقابتهای پاراآسیاییصدا و سیما ، 3 روز پیشتیم پاراتنیس روی میز جوان ایران در مرحله مقدماتی بازیهای پاراآسیایی به مصاف حریفان رفتند

آغاز بکار نمایشگاه  بازار صنعت ساختمان در تهرانصدا و سیما ، 3 روز پیشدهمین دوره نمایشگاه بازار صنعت ساختمان از امروز تا 21 آذر در مصلای بزرگ امام خمینی دایر است.

تلاش کردیم 16 آذر باشکوه تر برگزار شودصدا و سیما ، 3 روز پیشمعاون سیاسی وزیر کشور: روز دانشجو، روز حق طلبی، استکبارستیزی و قانونمندی دانشجویان است و در دولت قرار شد مراسم این روز احیا شود.

رونمایی از سامانه چک های سرقتیصدا و سیما ، 3 روز پیشسامانه استعلام چک های تحصیل شده در اثر ارتکاب جرم سرقتی و مفقودی ، رونمایی شد.

رونمایی از اپلیکیشن اعلام نقاط حادثه خیز جاده ایصدا و سیما ، 3 روز پیشاپلیکیشن اعلام نقاط حادثه خیز جاده ای با حضور مسئولان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه رونمایی شد.

روند فرسایش خاک در زمین‌های کشاورزی متوقف شدهصدا و سیما ، 3 روز پیشمجری طرح کشاورزی حفاظتی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هم اکنون در یک میلیون و 700 هزار هکتار از اراضی کشاورزی کشور، کشاورزی حفاظتی اجرا می شود که نقش مهمی در جلوگیری از فرسایش خاک در این بخش دارد.