آخرین خبرهای «صدا و سیما»

بررسی برنامه اشتغال فراگیر در سال 96صدا و سیما ، 2 ساعت پیشنمایندگان دولت و مجلس در کلیات برنامه اشتغال فراگیر دولت در سال 1396 به اتفاق نظر رسیدند و معتقدند با بحث های کارشناسی می توان نواقص جزئی این طرح را برطرف کرد.

کاهش 30 میلیون مراجعه به دفاتر ثبت اسناد و املاک کشورصدا و سیما ، 2 ساعت پیشرئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: در سال گذشته 30 میلیون مراجعه به دفاتر این سازمان کاهش یافته است.

برای بررسی راههای توسعه روابط ایران و فرانسه؛ ظریف به پاریس می رودصدا و سیما ، 4 ساعت پیشسخنگوی وزارت امور خارجه گفت: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان پنجشنبه برای دیدار و گفتگو با مقامات فرانسه به پاریس سفر می کند.

توافق علی کریمی با نفت تهرانصدا و سیما ، 6 ساعت پیشعلی کریمی برای برعهده گرفتن هدایت نفت تهران با این تیم به توافق رسید.

حضور بوکسورها در کارگاه آموزشی روانشناسی ورزشیصدا و سیما ، 7 ساعت پیشهمزمان با اردوی تدارکاتی تیم ملی بوکس جوانان، کارگاه آموزشی روانشناسی ورزشی برای ملی پوشان قبل از اعزام به رقابت های آسیا برگزار شد.

ملی پوشان رقبای خود را شناختندصدا و سیما ، 7 ساعت پیشقرعه کشی مسابقات تنیس روی میز قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا برگزار شد و ملی پوشان کشورمان رقبای خود را شناختند.

روایت تلویزیون هلند و صدای آمریکا از هلاکت عامل فاجعه 7 تیرصدا و سیما ، 7 ساعت پیشفرقه تروریستی منافقین در سال 60 در انفجاری مهیب 72 تن از مسئولان، نمایندگان مجلس، فعالان سیاسی و اقتصادی را در دفتر حزب جمهوری اسلامی ایران به شهادت رساند و تعدادی نیز زخمی شدند.

عدم ابلاغ قانون برنامه ششم؛ پس از گذشت یکصد روزصدا و سیما ، 8 ساعت پیشنماینده مردم همدان در خصوص تاخیر در ابلاغ برنامه ششم توسعه از سوی دولت گفت: با تاخیر در ابلاغ برنامه ششم توسعه، کشور با یک بن بست قانونی روبرو است.

فروش 30 هزار تن محصول در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمیصدا و سیما ، 8 ساعت پیشتالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، داد و ستد 30 هزار و 680 تن انواع محصول را تجربه کرد.

پیش بینی رشد گردشگری دریایی در گلستانصدا و سیما ، 9 ساعت پیشمدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان پیش بینی کرد تابستان امسال ورود گردشگران بیشتری در مقایسه با تابستان گذشته افزایش یابد.

19 دستگاه ایکس‌ری کامیونی به ظرفیت گمرک افزوده می‌شودصدا و سیما ، 9 ساعت پیش19 دستگاه ایکس‌ری کامیونی در ماههای آتی علاوه بر 12 دستگاه فعلی به ظرفیت گمرک برای اسکن محموله‌های تجاری افزوده می‌شود.

پرداخت فعلی به سپرده گذاران علی الحساب استصدا و سیما ، 9 ساعت پیشمدیرعامل موسسه مالی کاسپین: پولی که قرار است به سپرده گذاران بپردازیم علی الحساب است و کل سپرده نیست.

تمرین تیم فوتبال امید برگزار شد+ گزارشصدا و سیما ، 9 ساعت پیشتمرین تیم فوتبال امید در کمپ تیم‌های ملی برگزار شد.

تمرین تیم فوتبال امید برگزار شدصدا و سیما ، 9 ساعت پیشتمرین تیم فوتبال امید در کمپ تیم‌های ملی برگزار شد.

مزایای قانون جدید بیمه شخص ثالثصدا و سیما ، 9 ساعت پیشهمه تخفیف هایی که به واسطه «نداشتن حوادث منجر به خسارت» در قرارداد بیمه موضوع این قانون اعمال شده باشد، متعلق به انتقال دهنده است.

14فروند کانتینربرجدید به کشتیرانی کاسکو اضافه می شودصدا و سیما ، 9 ساعت پیششرکت کشتیرانی کاسکو چین در قراردادی عظیم 14 فروند شناور کانتینری غول پیکر (ULCV) نوساز را به ناوگان خود اضافه می کند.

نوری: قهرمانان سه قاره نباید در یک گروه باشندصدا و سیما ، 9 ساعت پیشسرمربی تیم ملی بسکتبال جوانان گفت: قهرمانان سه قاره آسیا، آفریقا و آمریکا به علاوه تیم سوم اروپا در یک گروه قرار گرفته ایم که واقعا سخت است.

توافق علی کریمی با قهرمان جام حذفیصدا و سیما ، 9 ساعت پیشعلی کریمی با مسولان نفت تهران برای هدایت این تیم به توافق اولیه رسید.

پیش بینی تولید 200 هزارتن کلزا در سال زراعی جاریصدا و سیما ، 9 ساعت پیشمعاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی از افزایش 3 برابری تولید کلزا در کشور تا 200 هزارتن کلزا در سال زراعی جاری خبر داد.

طرح دریابس در آبهای استان بوشهر آغاز می‌شودصدا و سیما ، 9 ساعت پیشمعاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر گفت: در آستانه فصل صید میگو برای جلوگیری از صدمه وارد شدن به ذخائر و زیستگاه آبزیان، طرح دریابس اجرایی می‌شود که امسال 16 تیر برای این مهم تعیین شده است.