منابع خبری

آخرین خبر های عصر اعتبار

نوسان ساعتی قیمت طلا و ارز در بازار روز سه شنبهعصر اعتبار ، 7 ساعت پیشعصر اعتبار- تغییرات قیمت طلا و ارز در بازار روز سه شنبه 28 دی ماه به شرح زیر می باشد.

حل مسائل بانکی با آفریقا در اولویت قرار گرفتعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پس از مسائل تحریم، حل مسائل بانکی و تسهیل در حمل و نقل دریایی و هوایی با قاره آفریقا، اولویت نخست دولت است.

ورود نقدینگی به بورس با تکلیف جدید صندوق‌های سرمایه‌گذاریعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- یک کارشناس بازار سرمایه گفت: یکی از نیازهای اصلی بازار سهام در شرایط کنونی ورود نقدینگی جدید است که با الزام صندوق‌ها به سرمایه‌گذاری این موضوع نمود بیشتری پیدا می‌کند.

خانه اولی‌ها 2600 میلیارد تومان در بانک مسکن پس‌انداز کردندعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تا کنون 160 هزار نفر برای دریافت وام خانه اولی‌ها پس انداز کرده‌اند که از این طریق 2 هزار و 600 میلیارد تومان در بانک مسکن سپرده‌گذاری شده است.

کلاهبرداری با تراکنش های جعلی بانکیعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- رئیس پلیس فتا استان البرز از کشف پرونده کلاهبرداری میلیونی خبر داد و گفت: متهم با تراکنش ‌های جعلی بانکی اقدام به خرید از فروشگاهها می‌ کرد.

تحقق سود هر سهم سال مالی 95 بیمه امینعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- مدیرعامل بیمه اتکایی امین از تحقق سود هر سهم این شرکت در پایان سال مالی 95 خبر داد و گفت: این میزان سود بالاتر از میزان پیش‌بینی شده است.

شاخص های اقتصادی، تحولات مثبت را تایید می کنندعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- پس از سال‌ها مذاکره در خصوص برنامه هسته‌ای ایران و لغو تحریم‌های ظالمانه مالی و اقتصادی، سرانجام توافق جامع هسته‌ای در تاریخ 26 دی‌ماه 1394 بین ایران و گروه کشورهای 1+5 نهایی و اجرایی و بر این اساس، روند لغو تحریم‌های مالی و اقتصادی مرتبط نیز آغاز شد.

انتخاب مقالات برتر سومین همایش مدیریت ریسک و بیمهعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- مقالات و تجربیات برتر شرکت‌کنندگان سومین همایش مدیریت ریسک و بیمه از سوی داوران علمی این همایش انتخاب شدند.

رشد 46 درصدی کاربران کانون جوانه‌های بانک ملی ایرانعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- تعداد کاربران کانون جوانه‌های بانک ملی ایران در پایان آذر ماه امسال، با رشد 46 درصدی از مرز 790 هزار نفر گذشت.

پوشش کامل بیمه صادرات نفت ایران ازسر گرفته می‌شودعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- بیمه‌گران حمل و نقل جهانی پوشش کامل نفت‌کش‌های ایران را از سر می‌گیرند.

سقف جوایز سپرده های قرض الحسنه به 100 میلیون افزایش یافتعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- بانک مرکزی در راستای ترویج سنت پسندیده قرض‌‌الحسنه و تشویق سپرده‌گذاران به مشارکت در تجهیز و افزایش منابع قرض‌الحسنه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی، حداکثر میزان هر یک از جوایز اعطایی به سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز اعم از نقدی و یا غیرنقدی به یک فرد در هر دوره را از پانصد میلیون ریال به یک‌میلیارد ریال افزایش داد.

ضرورت توجه به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان با شاغلانعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- گفتنی است در این دیدار جمعی از نمایندگان فرهنگیان بازنشسته از سراسر کشور مسائل و مشکلات خود را بیان کردند و تأکید داشتند که حقوق دریافتی آنان باید با شاغلان همسان‌سازی شود و به وضعیت بیمه‌های درمانی این قشر توجه شود.

تأکید مجلس بر رفع مشکل بیمه قالیبافانعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- لاریجانی با تأکید بر لزوم رفع مشکل بیمه قالیبافان گفت: باید از قالیبافان حمایت شود.

لزوم پوشش بیمه‌ای منازل مسکونی در برابر بحران‌های طبیعیعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- توجه به مباحث علمی و پژوهش‌های دقیق یکی از اولویت‌های سازمان مدیریت بحران در راستای کاهش آسیب‌های ناشی از بحران‌های طبیعی است.

واگذاری 1639 میلیارد تومان سهم دولتی تا نیمه دیماهعصر اعتبار ، 9 ساعت پیشعصر اعتبار- از ابتدای امسال تا نیمه دیماه بالغ بر 16 هزار و 398 میلیارد ریال سهم دولتی در بورس، فرابورس و مزایده فروخته شده است.

ضرورت استقرار نظارت نوین در بانک‌ها همسو با اصلاح ساختار نظام بانکیعصر اعتبار ، 9 ساعت پیشعصر اعتبار- ضرورت استقرار نظارت نوین در بانک‌ها همسو با اصلاح ساختار نظام بانکی کشور در مقاله‌ای ارسالی به ایبِنا بررسی شد.

پرداخت 700 هزار وام ازدواج در 9 ماهعصر اعتبار ، 9 ساعت پیشعصر اعتبار- معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان این که مجموع وام های ازدواج ارائه شده در 9 ماه گذشته بیش از مجموع وام های سال 93 و 94 است، گفت: دولت دغدغه جدی برای رفع مشکلات جوانان دارد.

حذف تعاونی‌های سهام عدالت در دولت کلید خوردعصر اعتبار ، 9 ساعت پیشعصر اعتبار- یک مقام مسئول از برنامه‌ریزی دولت برای حذف کامل تعاونی های سهام عدالت در جریان آزادسازی آن در آینده خبر داد.

تفاهم نامه همکاری بیمه دی استان گیلان و کانون بازنشستگان ناجاعصر اعتبار ، 9 ساعت پیشعصر اعتبار- در پی امضای تفاهم نامه بین بیمه دی استان گیلان و کانون بازنشستگان ناجا ، جلسه همکاری در رشت برگزار شد.

رشد 8 درصدی قیمت مسکن در 9 ماهه امسالعصر اعتبار ، 9 ساعت پیشعصر اعتبار- معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی با اشاره به اینکه با ثبات سیاسی-اقتصادی در کشور باید منتظر رونق نسبی در بازار مسکن طی سال‌های آینده بود، گفت: شاخص‌های پیش‌نگر حاکی از افزایش 5 تا 8 درصدی قیمت مسکن زیر قیمت تورم است.