منابع خبری

آخرین خبرهای «عصر ایران»

احضار 2 مقام به دادسرا به دنبال تصادف زنجیره ای در جاده مشهدعصر ایران ، 5 ساعت پیش

رئیس جمهور در کنار دختران کوهنورد (عکس)عصر ایران ، 5 ساعت پیشکوهنوردی روحانی و عکس یادگاری با کوهنوردان. صبح جمعه

بازدید گردشگران نوروزی از غار علیصدر همدان (عکس)عصر ایران ، 7 ساعت پیشغار علیصدر تنها غار تالابی ایران و از معدود غارهای آبی جهان است. این غار در ارتفاعات ساری قیه نزدیک روستای علیصدر شهرستان کبودر آهنگ (استان همدان) واقع شده است. ارتفاع این غار از سطح دریا 2100 متر است. در محوطه غار دالان های پیچ در پیچ و دهلیزهای متعددی دارد. از مجموعه رشته آب ها، دریاچه بزرگی در درون غار بوجود آمده و از این رو نفوذ به عمق غار تنها با قایق میسر است.غارعلیصدر در سال 42 کشف شده و تا سال 57 به عنوان آب انبار مورد استفاده قرار می‌گرفت و دسترسی گردشگری و توریستی نداشته است.

پتروشیمی کردستان با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شودعصر ایران ، 7 ساعت پیش

چهارم فروردین ، تهران ، خیابان کارگر جنوبی(عکس)عصر ایران ، 7 ساعت پیشخیابان کارگر جنوبی که از جنوب به میدان راه آهن و از شمال به میدان انقلاب و از شرق به نهاد ریاست جمهوری منتهی می‌شود. اداره مرکزی پست میدان‌های حر، پاستور، قزوین و میدان رازی در این خیابان واقع شده است.

استاندار کرمان داغدار شدعصر ایران ، 7 ساعت پیش

آیت‌الله علم‌الهدی: برای براندازی نظام دل به "جریان لائیک داخلی" بسته‌اند/به دنبال توسعه بی بندوباری هستند تا اردوکشی سیاسی راه بیاندازندعصر ایران ، 8 ساعت پیش

نبرد پیچیده عربستان ، ژاپن ،استرالیا و حتی امارات(+جدول)عصر ایران ، 8 ساعت پیشبه نظر می رسد که عربستان با برگزاری ساده ترین بازی اش حالا به تونل وحشتی نزدیک می شود که از آن سالم بیرون نمی آید. امتیاز تیم های هم گروه عربستان نشان می دهد که با توجه به بازی ها همچنان شانس ژاپن و استرالیا برای پیروزی بیشتر است

کراوات وگردنبند یعنی مشکلات کی روش حل نشده(+عکس)عصر ایران ، 10 ساعت پیشکی روش از ابتدای دوسال قبل با بستن کراوات در بازی مقابل سوئد ناسازگاری را شروع کرد و حالا پس از ماجرای گردنبندش که اصرار به نمایش آن دارد کارش به دستیاران ایرانی هم کشیده شده. کارلوس کی روش ناراضی است و فدراسیون فوتبال ایران هم در مدت دوسال موفق نشده رضایت او را به دست بیاورد. نارضایتی ای که البته دلیل اصلی اش رسانه ای هم نشده.

دیدنی های امروزعصر ایران ، 10 ساعت پیش

تحریم‌های جدید آمریکا علیه 30 شرکت به دلیل ارتباط با ایران، سوریه و کره‌شمالیعصر ایران ، 10 ساعت پیشوزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «در تاریخ 21 مارس (1 فروردین)، ایالات متحده تحریم‌هایی را بر 30 نهاد و فرد مرتبط با ایران، سوریه و کره‌شمالی تحت قانون عدم اشاعه وضع کرد.»

تصادف زنجیره ای در جاده مشهد نیشابور (عکس)‎عصر ایران ، 10 ساعت پیشظهر امروز جمعه ۴ فروردین در آزاد راه مشهد به نیشابور به علت وجود مه غلیظ در کیلومتر 30 و 40 این آزادراه باعث برخورد بیش از ۱۰۰ خودرو ، که در پی آن ۶۷ مصدوم و یک کشته به جای گذاشت.

سفر مدیرعامل ایران ایر به فرانسه برای گرفتن سومین هواپیمای پسابرجامیعصر ایران ، 11 ساعت پیش

ساخت دستکش هوشمند برای رانندگان موتور سیکلتعصر ایران ، 13 ساعت پیش

بدرقه گسترده چین برای شکست ایرانعصر ایران ، 13 ساعت پیشچینی ها قرار است در مدت اقامت خود در تهران علاوه بر اسکان در هتل اسپیناس پلاس چند جلسه تمرین هم در ورزشگاه شهدای قدس داشته باشند.

میزبان 2022 در شوک شکست مقابل ایرانعصر ایران ، 13 ساعت پیشرسانه های مطرح قطر روز خود را با انتقادات تند و حملات بی سابقه به خورخه فوساتی و شاگردانش آغاز کرده و در مقالات و تفسیرهای خود از نمایش این تیم در مصاف شب گذشته برابر ایران به عنوان یکی از بدترین نمایش های عنابی برابر رقیب قدرتمند خود نام بردند.

کمک به مسافران نوروزیعصر ایران ، 14 ساعت پیش

امام جمعه کرمانشاه: با وجود زنان پرهیزکار، فساد از جامعه رخت بر می‌بنددعصر ایران ، 14 ساعت پیش

تصادف زنجیره ای ۶۰ خودرو در اتوبان مشهد - نیشابور (فیلم)عصر ایران ، 14 ساعت پیش

آرژانتین با گل مسی به جام جهانی برگشت(+جدول)عصر ایران ، 14 ساعت پیشآرژانتینی ها پیش از این دیدار به خاطر نتایج نه چندان خوبی که به دست آورده بودند در شرایط حذف از مسابقات مقدماتی جام جهانی قرار داشتند. آنها در جدول رده بندی در میان تیم های صعود کننده قرار نداشتند . آنها در این دیدار با مسی و از روی نقطه پنالتی به گل رسیدند و تیم شیلی هم موفق نشد گلی بزند و به این شکل آرژانتین به رتبه سوم گروه صعود کرد.