آخرین خبرهای «عصر ایران»

کمک کنید مثل رئال مادرید و بارسونا باشیم!عصر ایران ، 1 هفته پیشدر این بین با توجه به اینکه قانون استفاده از 18 بازیکن بزرگسال پیش از اعلام برنامه‌های کارلوس کی‌روش به باشگاه‌ها ابلاغ شده، پرسپولیسی‌ها قصد دارند در این نامه درخواست استثنا داشته باشند تا برانکو ایوانکوویچ نیز بتواند برنامه‌های این تیم را پیش ببرد.

مسی هم مانند رونالدو تغییر پست می دهد؟عصر ایران ، 1 هفته پیشانتخاب اول والورده بدون شک دلوفئو است که نمایش بسیار خوبی در میلان داشت و لوپتگی را متقاعد به دعوت او به اردوی تیم ملی اسپانیا کرد. بارسا نیز می تواند با پرداخت 12 میلیون یورو، او را دوباره از اورتون پس بگیرد.

سید جلال و180 دقیقه فاصله با مهدوی کیاعصر ایران ، 1 هفته پیشنفر چهارم مردان امروز کریم انصاری فرد است که بازیکنی شایسته است ودر حال حاضر با 27 سال سن 54 بازی برای تیم ملی انجام داده واین توان را دارد که رکورد خود را به مرز 70 بازی ملی در 2سال آینده برساند

رسانه های بلژیک ؛ رامین در خنتعصر ایران ، 1 هفته پیشنکته جالب در رابطه با این خبر اینکه در رسانه های بلژیکی عنوان شده است که این بازیکن با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد در حالی که این بازیکن چندی قبل از این باشگاه جدا شده و قراردادی با سرخ پوشان ندارد.

توییت‌ معاون وزیر ارشاد درباره «آتش به اختیار»: در مواردی کفن‌پوشی و تهدید به اقدام جزایی مستقیم دیده می شودعصر ایران ، 1 هفته پیش

توییت‌ معاون وزیر ارشاد درباره «آتش به اختیار»: در مواردی کفن‌پوشی و تهدید به اقدام جزایی مستقیم دیده میشودعصر ایران ، 1 هفته پیش

روایت محسن رضایی از خنثی‌سازی عملیات تروریستی در شب‌های قدر در تهرانعصر ایران ، 1 هفته پیش

فرزند هوشنگ ابتهاج: اخبار صحیح را از منابع موثق پیگیری کنیمعصر ایران ، 1 هفته پیش

آخرین جزئیات از صدای نامتعارف در حرم حضرت عبدالعظیم/ تحقیقات تکمیلی ادامه داردعصر ایران ، 1 هفته پیش

کاسبی همسایه‌های مجلس چطور است؟عصر ایران ، 1 هفته پیش

تحلیل رای متفاوت حسن روحانی در سال های 92 و 96 در کهگیلویه و بویر احمد/ شبکه های اجتماعی در پیروزی روحانی نقش داشتندعصر ایران ، 1 هفته پیشجاذبه این است که بالاخره آقای روحانی، در 4 سال گذشته، مشکلات مهمی را حل کرد. مردم می فهمند. بالاخره برجام و توافق هسته ای را می فهمند و می دانند که تورم کاهش پیدا کرد.

علم‌الهدی نظرش درباره «آتش به اختیار» را علنی کرد: آتش به اختیار یعنی منتظر کسی و جایی نباشیدعصر ایران ، 1 هفته پیش

روایت پزشکیان از حمله تروریستی: در حفاظت مجلس کوتاهی شده استعصر ایران ، 1 هفته پیش

تکذیب نامساعد شدن حال استاد شجریانعصر ایران ، 1 هفته پیش

موحدی کرمانی: آنها که در فتنه 88 بودند نباید راهی در حکومت داشته باشندعصر ایران ، 1 هفته پیش

ناطق نوری: من با روش‌های تند در زمینه رعایت حجاب که جوابی نداده و نمی‌دهد، مخالف هستمعصر ایران ، 1 هفته پیش

قطر ایرویز: قطر برای پروازهایش دوستانی مانند ایران داردعصر ایران ، 1 هفته پیش

سایپا برای رفع نقص در سیم‌کشی تیبا فراخوان دادعصر ایران ، 1 هفته پیشاین فراخوان به دلیل احتمال وجود ایراد گرم شدن دسته سیم ورودی به رله باکس خودرو تیبا اعلام شده است.

تکذیب شایعه تیراندازی در عالیشهر بوشهرعصر ایران ، 1 هفته پیش

دستگیری متخلفان صید ماهی با برق در اصفهانعصر ایران ، 1 هفته پیش