منابع خبری

آخرین خبرهای «عصر ایران»

روزمرگیعصر ایران ، 20 ساعت پیش

کلاهبرداری 5 میلیارد تومانی در بانک کرجعصر ایران ، 20 ساعت پیش

مقام معظم رهبری: هرکس کشور و امنیت را دوست دارد، رأی بدهد/ هرگز نمی‌گویم چه کسی را انتخاب کنیدعصر ایران ، 20 ساعت پیش

جزئیاتی درباره سرباز ایرانیِ اسیر در پاکستانعصر ایران ، 20 ساعت پیش

رییس ستاد قالیباف در کرمانشاه: قالیباف قصد کنار کشیدن از صحنه انتخابات را نداردعصر ایران ، 21 ساعت پیش

قالیباف همانند ترامپ شگفتی‌ساز می‎‌شود؟/ شباهت روحانی و لاریجانی از نگاه فارن افرزعصر ایران ، 21 ساعت پیش

روایتی از تجاوز به یک دختر/ چرا آزار دیدگان آن را پنهان می‌کنند؟عصر ایران ، 21 ساعت پیش

پشت پرده جنجال های پرسپولیس ؛ از چک های هدایتی تا تحریک لیدرهاعصر ایران ، 21 ساعت پیشحالا پرسپولیس در آستانه یکی از مهمترین دیدارهای سال اخیرش که باید مقابل تماشاگران خودی بازی کند با چند بحران مواجه است. بحران قهر بازیکنان با مدیریت و قهر تماشاگران با بازیکنان . بحران هایی که می تواند کار امسال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را به پایان برساند.

برخی از عوامل حادثه تروریستی میرجاوه شناسایی شدندعصر ایران ، 21 ساعت پیش

محل کشته شدن مدیرعامل شبکه جم (+عکس) / مهاجمان، خودروی خود را آتش زدندعصر ایران ، 21 ساعت پیش

دیدار کارگران با مقام معظم رهبری (عکس)عصر ایران ، 21 ساعت پیش

اسیدپاشی روی همسر به دلیل اختلاف خانوادگیعصر ایران ، 22 ساعت پیش

مقام معظم رهبری: اینکه برخی می‌گویند وقتی ما آمدیم توانستیم سایه‌ی جنگ را از سر کشور رفع کنیم، درست نیستعصر ایران ، 22 ساعت پیشحضور مردم سایه جنگ را از کشور رفع کرده، نه مسئولین

صادق زیباکلام: از جریان اصلاحات واعتدال به شدت حمایت می کنمعصر ایران ، 22 ساعت پیش

هشدار ونگر به تاتنهام درباره حفظ ستاره هاعصر ایران ، 22 ساعت پیشمدت هاست که اگر بودجه شما با دیگر تیم ها متفاوت باشد، حفظ ستاره ها غیرممکن است. وقتی وارد یک سطح جدید می‌شوید، بازیکنان بزرگ شما می‌خواهند مثل دیگر بازیکنان هم سطحشان پول بگیرند.

نصف جهان میزبان پرتماشاگرترین بازی هفتهعصر ایران ، 22 ساعت پیشسپاهان این فصل با نقل مکان به شمال اصفهان و ورزشگاه نقش‌جهان بیش از گذشته از حمایت هواداران خود برخوردار است و امیدوار است فصل آینده با تکمیل ورزشگاه نقش جهان و راه‌های دسترسی به ورزشگاه، استقبال بیشتر از این هم شود تا با حمایت همین طرفداران بار دیگر به کورس قهرمانی بازگشته و به ششمین قهرمانی اش در تاریخ لیگ برتر برسد.

درخشش گلرهای جوان در آبی و قرمز اهوازعصر ایران ، 22 ساعت پیشاحسان مرادیان که یکی از بازیکنان اکادمی فولاد بوده است، در بازی روز گذشته بازهم درون دروازه این تیم قرمزپوش اهوازی قرار گرفت و توانست با خروج های خوب و به موقع نمره قابل قبول بگیرد و رضایت کادرفنی را موجب شود.

لایی به کاپیتان ذوب و عذرخواهیعصر ایران ، 22 ساعت پیشدر پایان بازی علوان زاده در اقدامی جالب در تونل ورزشگاه به سمت مهدی رجب زاده رفت و از کاپیتان ذوبی ها به خاطر عبور دادن توپ از بین پایش دلجویی کرد

سازمان سنجش: چهارشنبه پایان مهلت انتخاب رشته دوره دکتریعصر ایران ، 22 ساعت پیش

مزد تبعیت از کادرفنی در حساب یعقوب و جابرعصر ایران ، 23 ساعت پیشجابر انصاری که در لیگ پانزدهم بازیکن همیشگی تیم مظلومی بود، در نیم فصل دوم بسیاری از بازی ها را به عنوان نیمکت نشین آغاز کرد و فرصت زیادی برای حضور در زمین نداشت اما همواره بی حاشیه در تمرینات آبی پوشان حضور می یافت و بی آنکه دردسری برای استقلال درست کند، تابع تصمیمات کادرفنی بود.