منابع خبری

آخرین خبر های عصر ایران

ترامپ با این هیولا به کاخ سفید می رودعصر ایران ، 3 ساعت پیشباز کردن در این خودرو برای ترامپ نیز چندان آسان نخواهد بود، هر یک از این درها اندازه در یک هواپیما 747 سنگین است. احتمالا پنجره‌ها نیز مانند بیست اوباما باز نخواهند شد و شیشه‌ها نیز بسیار قطور هستند.

پوشش جهان از ریزش اولین برج تهران و سوگ آتش نشانانعصر ایران ، 3 ساعت پیشاین روزنامه به نقل محسن قمیسی یکی از مالکان 400 واحد تجاری پلاسکو نوشت: من اینک همه چیز خود را از دست داده‌ام و نمی‌دانم از این پس چه کار کنم.

چمران: در فضای مجازی به انتشار شایعات دامن نزنیدعصر ایران ، 3 ساعت پیشچمران هشدار داد که ساختمان های دیگری نیز با این شرایط وجود دارند که باید در ایمن کردن و امنیت کار سریع اقدام کنند تا شاهد این گونه پدیده های جانگذار نباشیم.

دستگیری قاتل فراری پس از 56 سالعصر ایران ، 4 ساعت پیش

پلیس: اموال گرانبهای پلاسکو به گنجینه موقتی منتقل می‌شودعصر ایران ، 5 ساعت پیش

اولین اظهارات کسبه «پلاسکو»عصر ایران ، 5 ساعت پیش

یادمان"گل‌آقا" بهمن ماه در فومن برگزار می‌شودعصر ایران ، 5 ساعت پیش

حکم رهبری: ولایتی رییس هیات موسس دانشگاه آزاد شدعصر ایران ، 6 ساعت پیش

ساعاتی پس از ریزش پلاسکو (عکس)عصر ایران ، 6 ساعت پیشساختمان پلاسکو که از صبح امروز(۳۰ دی ماه) دچار آتش سوزی شده بود، همزمان با تلاش آتش نشانان برای خاموش کردن آتش، فرو ریخت.

پیام تسلیت و ابراز همدردی هنرمندان با حادثه پلاسکو (فیلم)عصر ایران ، 7 ساعت پیشرامبد جوان با انتشار یک ویدیو, شهرام و حافظ ناظری در کنسرت و آزیتا حاجیان با حضور در محل حادثه با حادثه دیدگان همدردی کردند...دیگر هنرمندان نیز در شبکه های اجتماعی نظرات خود را بیان کردند...

افسردگی های بعد زایمان (فیلم)عصر ایران ، 7 ساعت پیشنگاهی به چگونگی افسردگی های بعد زایمان و راهکارهای رهایی از آن

اعلام میزان عیدی کارگرانعصر ایران ، 7 ساعت پیش

شهادت اولین آتش‌نشان مصدوم در بیمارستانعصر ایران ، 8 ساعت پیش

پبام لاریجانی برای حاثه پلاسکوعصر ایران ، 8 ساعت پیش

منبع آگاه: 4 خبرنگار و عکاس در زیر آوار مدفون هستندعصر ایران ، 8 ساعت پیش

حضور ۱۳ تیم از سگ‌های نجات و زنده‌یاب در محل حادثه پلاسکوعصر ایران ، 8 ساعت پیش

ساعاتی پس از ریزش پلاسکو (عکس)عصر ایران ، 8 ساعت پیشساختمان پلاسکوکه از صبح امروز(۳۰ دی ماه) دچار آتش سوزی شده بود، همزمان با تلاش آتش نشانان برای خاموش کردن آتش، فرو ریخت.

تسلیت سخنگوی وزارت خارجه به مناسبت حادثه پلاسکوعصر ایران ، 8 ساعت پیش

برنامه‎های جشنواره موسیقی فجر تحت تاثیر حادثه تلخ پلاسکوعصر ایران ، 14 ساعت پیشاجراهای جشنواره سی و دوم موسیقی فجر در روزهای پایانی تحت تاثیر حادثه تلخ ساختمان پلاسکو قرار دارد.

پلیس تهران: محدودیت‌های ترافیکی در محدوده "پلاسکو" ادامه داردعصر ایران ، 17 ساعت پیش