منابع خبری

آخرین خبرهای «فارس نیوز»

رویای برباد رفته سعودی‌ها برای حکومت در بازار نفت/ ایران و آمریکا نفوذ عربستان را کاهش دادفارس نیوز ، 6 دقیقه پیشاکونومیک تایمز نوشت:افزایش تولید نفت ایران در کنار ورود نفت آمریکا به بازار به سلطه سعودی‌ها در بازار نفت خاتمه داده است.

پانیونیوس در غیاب شجاعی شکست خورد/یاران مسعود در رده سوم جدول 4 تیمی!فارس نیوز ، 1 ساعت پیشپانیونیوس در دیدار مقابل پائوک متحمل شکست شد و به رده سوم سقوط کرد.

دومین خرید علی دایی برای سایپا+تصاویرفارس نیوز ، 1 ساعت پیشسرمربی جدید تیم فوتبال سایپا دومین خریدش را برای این تیم انجام داد.

تاج مسئول موکب جامعه فوتبال ایران در استان خوزستان را معرفی کردفارس نیوز ، 1 ساعت پیشرئیس فدراسیون فوتبال در حکمی مسئول موکب جامعه فوتبال ایران در استان خوزستان را معرفی کرد.

ترکیب تیم‌های منچستر یونایتد و آژاکس اعلام شد/نیمکت‌نشینی رونی+عکسفارس نیوز ، 1 ساعت پیشترکیب تیم‌های فوتبال منچستر یونایتد و آژاکس هلند در فینال لیگ اروپا اعلام شد.

زلاتان در ورزشگاه فرندز آرنا استکهلم حاضر شد+عکسفارس نیوز ، 2 ساعت پیشستاره سوئدی تیم فوتبال منچستر یونایتد که به دلیل مصدومیت از میادین دور مانده است برای تماشای فینال لیگ اروپا در ورزشگاه فرندزآرنا استکهلم حاضر شد.

دولت پاسخگویی و اطلاع‌رسانی را واجب و ضروری بداندفارس نیوز ، 2 ساعت پیشرئیس جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با انتقاد از کم‌توجهی به نهاد روابط عمومی در کشور خواستار این شد که دولت پاسخگویی و اطلاع‌رسانی را واجب و ضروری بداند.

عدم رای‌گیری از 4میلیون نفر افتضاح بزرگ اجرایی است/وزرات کشور آرای تک‌تک‌ صندوق‌ها را در اینترنت قرار دهد/متعرضین به آرای مردم محاکمه شوندفارس نیوز ، 2 ساعت پیشکارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه یکی از راه‌های برای بررسی صحت انتخابات قرار دادن آرای تک‌تک صندوق‌ها در اینترنت است، گفت: وزیر کشور گفته اعلام جزئیات آرا بعد از تأیید انتخابات توسط شورای نگهبان انجام خواهد شد و این یعنی زمانی که کار از کار گذشته باشد.

می‌توانیم بر همه سختی‌ها و چالش‌ها، مؤمنانه فائق بیاییمفارس نیوز ، 2 ساعت پیشرهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: یکی از درس های ماندگار دوران دفاع مقدس این بود که اگر توکل بر خدا بصورت عملی با پذیرش از اعماق جان باشد، قطعاً می توان بر همه موانع و چالش ها، مؤمنانه غلبه کرد.

همکاری‌های سه جانبه با روسیه به صلح و ثبات منطقه کمک می‌کند/ لزوم توسعه همکاری‌های بانک‌های بزرگ دو کشورفارس نیوز ، 2 ساعت پیشروسای جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در تماسی تلفنی تاکید کردند که آماده اند فصل تازه ای را در همکاری های مشترک بگشایند و جهشی را در روابط تهران – آنکارا بویژه در عرصه اقتصادی ایجاد کنند.

برای ساخت موشک و انجام آزمایش موشکی برایمان مخالف و موافق اهمیتی ندارد/ از هیچ قدرتی در دنیا کمترین هراسی نداریمفارس نیوز ، 2 ساعت پیشمعاون اول رئیس جمهور گفت: با اتکا به نیروهای مسلح از هیچ قدرتی در دنیا کمترین هراسی نداریم و چنانچه تصمیم به ساخت موشک و یا آزمایش موشک بگیریم برایمان اهمیت ندارد که چه کسی مخالف و چه کسی موافق است.

استان‌های خراسان جنوبی و قم کمترین درصد رأی به «منتخب» انتخابات را داشته‌اند/ آمار و اطلاعات تفصیلی انتخابات پس از هماهنگی با شورای نگهبان منتشر می‌شودفارس نیوز ، 2 ساعت پیشاستان های خراسان جنوبی و قم استان هایی بوده اند که کمترین درصد رأی به منتخب انتخابات را داشته اند.

مسئولان تخلفات انتخاباتی بسیاری داشتند/ انتظار نداشتیم دستگاه‌های مجری انتخابات قانون‌شکنی کنندفارس نیوز ، 2 ساعت پیشدبیر شورای نگهبان گفت: سلامت انتخابات را تایید می‌کنم که خیلی خوب بود اما تخلفات بسیاری هم شد که بخشی از آن متوجه مسئولان بود که تخلفات بسیاری کردند.

مجلس خبرگان از حضور ملت در انتخابات قدردانی کردفارس نیوز ، 2 ساعت پیشدر پی حضور سرافرازانه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در انتخابات 29 اردیبهشت، مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای ضمن آرزوی موفقیت برای منتخب ملت، از مردم، مجریان و ناظران انتخابات قدردانی کرد.

باید در ترکیب هیات رئیسه مجلس تغییراتی ایجاد شود/ ارائه فهرست مستقل فراکسیون امید برای ریاست و اعضای هیأت رئیسه مجلسفارس نیوز ، 2 ساعت پیشسخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون امید لیست مستقلی از کاندیدای ریاست و سایر ارکان هیات رئیسه مجلس ارائه خواهد کرد.

حدود 4 میلیون ‏نفر نتوانستند رای خود را به صندوق بریزند/ ان‌شاءالله "مرگ" از ‏شعارهای ما حذف شودفارس نیوز ، 2 ساعت پیشرئیس جمهور با تمجید از حضور پرشور مردم پای صندوق آرا گفت: متاسفم که حدود 4 میلیون ‏نفر نتوانستند رای خود را به صندوق بریزند.

عباس‌زاده با سایپا قرارداد امضا کردفارس نیوز ، 2 ساعت پیشمهاجم اسبق تیم پرسپولیس به تیم فوتبال سایپا پیوست.

مالیات مهمترین برنامه اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید مهمترین هدف استفارس نیوز ، 2 ساعت پیشوزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مهمترین برنامه سیاست اقتصاد مقاومتی، اصلاح نظام درآمدی دولت با افزایش سهم درآمدهای مالیاتی و مهمترین هدف اقتصاد مقاومتی، افزایش توان تولید و مقاوم سازی اقتصاد است.

مهاجری: شاید همکارانی که به جلسه نیامدند عذر موجه داشتند/امیدوارم تعامل خوبی به وجود آیدفارس نیوز ، 3 ساعت پیشسرمربی تیم فوتبال پدیده، گفت: امیدوارم امسال تیم‌های مشهدی در لیگ برتر از ورزشگاه امام رضا (ع) استفاده کنند چون عدم استفاده از آن یعنی هدر رفتن سرمایه.

جلالی: در نیم‌فصل کار را با منشا تمام کردند/بازیکنی که کسی او را نمی‌شناخت الان همه خواهانش شدند!فارس نیوز ، 3 ساعت پیشسرمربی تیم فوتبال پیکان، گفت: بهتر بود همه مربیان لیگ برتری به جلسه هم‌اندیشی می‌آمدند و مشکلات خود را مطرح می‌کردند تا اینکه بخواهند این حرف‌ها را در طول فصل بزنند.