منابع خبری

آخرین خبرهای «فارس نیوز»

اسامی ۱۱ بازیکن برزیل برای بازی با پاراگوئه اعلام شدفارس نیوز ، 22 دقیقه پیشسرمربی تیم ملی برزیل در نشست خبری پیش از بازی با پاراگوئه ترکیب اصلی سامباها را برای این بازی اعلام کرد.

تقدیر فدراسیون فوتبال از مسئولان هواپیمای اختصاصی تیم ملیفارس نیوز ، 22 دقیقه پیشفدراسیون فوتبال از مدیرعامل هواپیمایی آتا به دلیل حمایت ارزنده وی از تیم ملی فوتبال تقدیر و تشکر کرد.

تمرینات تیم ملی کوهنوردی با اسکی فرانسه در ایرانفارس نیوز ، 22 دقیقه پیشاردوی تیم ملی کوهنوردی با اسکی فرانسه در ایران در حال برپایی است.

محرومیت دو بازیکن تایوان و چین با اعتراض ایران و قضاوت سرمست در دیدار افتتاحیهفارس نیوز ، 22 دقیقه پیشدیدار افتتاحیه یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا با قضاوت احمد سرمست داور بین المللی ایران برگزار شد.

آماده سازی برافراشتن بزرگترین پرچم ایران در بازی با چینفارس نیوز ، 22 دقیقه پیشکانون هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و جمعیت حامیان هواداران بزرگترین پرچم ایران در بازی با چین به را دوباره به اهتزار در می آورند.

نیمار:با مسی و رونالدو رقابت نمی‌کنم/ تنها بازیکنی که می‌خواهم از آن بهتر باشم خودم هستم!فارس نیوز ، 22 دقیقه پیشمهاجم برزیلی بارسلونا در نشست خبری پیش از بازی با پاراگوئه گفت: ما باید با تمام وجود برای پیراهن تیم ملی برزیل بازی کنیم. خیلی خوشحال هستیم که برزیل به دوران طلایی سابقش برگشته است.

صادرات ۸۵۰ هزار تن لبنیات در سال ۹۵/ روس ها مشتری ثابت لبنیات ایرانی شدندفارس نیوز ، 22 دقیقه پیشمعاون وزیر جهاد کشاورزی در امور دام گفت: صادرات مواد لبنی در سال ۹۵ با جهش از ۶۰۰ هزار تن به ۸۵۰ هزار تن رسید و روسیه هم به جمع مشتریان صادرات ایران اضافه شده است.

افزایش۶۰ دلاری طلا در ۱۳ روز به دلیل شفاف نبودن سیاست‌های اقتصاد ترامپفارس نیوز ، 22 دقیقه پیشدر حالی که قیمت طلا طی ۱۳ روز گذشته به دلیل شفاف نبودن سیاست‌های اقتصادی ترامپ و نیز افزایش اندک نرخ بهره در این کشور تا ۶۰ دلار افزایش یافت، امروز فاصله گرفتن ارزش دلار از کمترین میزان چند هفته گذشته قیمت را ۲ دلار کاهش داد.

بازدید مدیرعامل فارابی از دبیرخانه جشنواره جهانی فیلم فجرفارس نیوز ، 47 دقیقه پیشعلیرضا تابش، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی دوشنبه (7 فروردین) باز دبیرخانه جشنواره جهانی فیلم فجر بازدید کرد.

«مرگ آسید کاظم» به سایه می‌آیدفارس نیوز ، 47 دقیقه پیشنمایش «مرگ آسید کاظم» به نویسندگی احسان بدخشان و کارگردانی محمدمحقق منتظری در تالار سایه به صحنه می‌رود.

توجه به هنر و فهم قرآن در سال 96/ عرضه محصولات جدید در نمایشگاه قرآنفارس نیوز ، 47 دقیقه پیشمعاون قرآن و عترت ارشاد با اشاره به عرضه محصولات جدید در نمایشگاه قرآن، گفت: ما امسال برنامه‌های خود را با محوریت فهم قرآن و استفاده از ابزار هنر برای انتقال مفاهیم کلام وحی پیگیری می‌کنیم.

آذرنگ: امیدوارم «قندپهلو» گرفتار سلیقه مدیران نشود/ طنزی که ارتباط با آن آسان استفارس نیوز ، 47 دقیقه پیشحمیدرضا آذرنگ گفت: برنامه قندپهلو برنامه ای بسیار موفق است که امیدوارم سایقه مدیران آن را از مسیر اصلی منحرف نکند.

«برلین» 14 فروردین به صحنه تئاتر شهر می‌آید/پروژه بعدی‌مان برای کودکان در تالار هنر خواهد بودفارس نیوز ، 47 دقیقه پیشطراح و کارگردان نمایش «برلین» و اجرای ویژه تئاتر ستمدیدگان گفت: این شیوه اجرای تئاتر ستمدیدگان علاوه بر اینکه مردم را دعوت به اندیشیدن و مشارکت می‌کند در عین حال جذاب و لذت بخش خواهد بود و مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

۱۰ فرمان الهی برای سعادت بشر/ انجام فرامین الهی به اندازه تواناییفارس نیوز ، 47 دقیقه پیشخداوند در آیات ۱۵۱ تا ۱۵۳ سوره مبارکه انعام به بیان ۱۰ فرمان پرداخته و این فرامین را به عنوان خطوط قرمز و راه‌های رسیدن بشر به سعادت بیان می‌کند.

تشکیل نشست ویژه بررسی «تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران» در فراکسیون منافع ملیفارس نیوز ، 48 دقیقه پیشرئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس گفت: فراکسیون در اولین فرصت و پس از تعطیلات نوروز، نشست ویژه‌ای برای بررسی تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران برگزار خواهد کرد.

لاریجانی درگذشت والده غلامرضا کرمی را تسلیت گفتفارس نیوز ، 48 دقیقه پیشرئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت والده سردار غلامرضا کرمی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

توزیع صدها تُن «آرد» در میان محرومین خوزستان +تصاویرفارس نیوز ، 48 دقیقه پیشباتوجه به جایگاه ویژه نان در سبد مصرفی خانوارهای خوزستانی به‌نحوی‌که فروش آرد جزو مشاغل مردم این استان است، خادمان مردمی بنیاد کرامت بر آن شدند تا برای متبرک شدن سفره‌های مردم مبادرت به توزیع این محصول کنند.

از ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات توسط رهبر انقلاب تا احتمال ارائه دو لیست اصلاح‌طلب برای انتخابات شوراهافارس نیوز ، 48 دقیقه پیشابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات توسط رهبر انقلاب، انتخاب دبیرکل جبهه پایداری و گلایه‌های یک حامی سابق روحانی از مهترین تحولات و اخبار حزبی در سال گذشته به شمار می‌آید.

خروش جبهه مردمی از دل نیروهای انقلاب/ سفر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی به دیار باقیفارس نیوز ، 48 دقیقه پیشزمستان سال گذشته فقط محدود به تحرکات انتخاباتی نبود بلکه درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و حادثه فاجعه بار پلاسکو بر سردی آن افزون کرد.

آیت‌الله خاتمی نماز‌جمعه این هفته تهران را اقامه خواهد کردفارس نیوز ، 48 دقیقه پیشنماز جمعه عبادی-سیاسی تهران به امامت آیت‌الله احمد خاتمی در مصلای امام خمینی (ره) اقامه خواهد شد.