آخرین خبرهای «فرادید»

لباس هایی که گران‌ترین های روی زمین هستندفرادید ، 3 ساعت پیشلباس های باشگاهی گران ترین مناطق روی کره زمین هستند؛ تصور کنید شرکت هایی وجود دارند که برای اجاره ابعاد 50×70 سانتی متری روی پیراهن، حاضرند تا 100 میلیون دلار در سال پرداخت کنند. لباس هایی که پرفروش ترین پوشیدنی های دنیا به حساب می آیند و هر سال نزدیک به 250 میلیون دست از آنها در سراسر دنیا به فروش می رود.

ویدئو/ صحبت های مدیرعامل چسب هلفرادید ، 4 ساعت پیشخلیل نظرى مدیرعامل چسب هل: براى این نماز را اجبارى كردم كه مردان در زمان نماز براى زنان ایجاد مزاحمت مى كردند.

10 عادت عجیب و غریب روسای جمهور آمریکافرادید ، 4 ساعت پیششاید این روزها دونالد ترامپ، رییس جمهور جدید و جنجالی ایالات متحده پای ثابت اخبار روزانه باشد و بسیاری نیز بر این باورند که او عجیب و غریب ترین رییس جمهور ایالات متحده است که تاکنون وارد کاخ سفید شده و سکان هدایت قدرتمندترین قدرت نظامی و اقتصادی جهان را در اختیار می گیرد.

صدسال در جست‌وجوی ناخودآگاهفرادید ، 4 ساعت پیشاز میراث فروید برای رشتۀ روان‌کاوی چه باقی مانده است؟ بسیار چیزها و تقریباً هیچ‌چیز. قریب به اتفاق نظریه‌های فروید نتوانسته‌اند درستی و دقت خود را در آزمایش‌ها ثابت کنند، اما مسیرهای تحقیقاتی یا مفاهیمِ کلانی که او تأسیس کرده است، همچنان در روان‌شناسی مهم‌اند.

مادران عصر رقابتفرادید ، 5 ساعت پیشاگر کمی دقت کنید قبلاً هیچ بچه شش ماه ای کلاس نمی‌رفت! درگیر رفت‌وآمد و برنامه‌های مخصوص نبود.او فقط یک نوزاد 6 ماهه بود که باید می‌خورد و می‌خوابید و بزرگ می‌شد.

ویدئو/ نبرد میمون های جوان نر با رهبر گلهفرادید ، 5 ساعت پیشدر کوه های بلند اتیوپی دسته های ولگرد میمون های جلادای جوان به دنبال ماده هایی برای جفت گیری می گردند.

تلویزیون؛ دوست یا دشمن کودکانفرادید ، 5 ساعت پیشاخیرا مطالعاتی بر روی بیش از ۲۰۰ کودک ساکن اسکاتلند انجام شد که نشان داد، نوزادان در سنین ۶ تا ۸ ماهگی به هنگام تماشای تصاویر تلویزیون‌‌ همان عکس العملی را نشان می‌دهند که افراد دائم الخمر با دیدن تصاویر مشروبات الکلی بروز می‌دهند.

GLC محبوب‌ترین شاسی‌بلند تاریخ مرسدس بنزفرادید ، 5 ساعت پیشمرسدس بنز طیف وسیعی از شاسی‌بلند را می‌سازد، از GLA کامپکت گرفته تا مدل بزرگ GLS؛ اما محبوب‌ترین شاسی‌بلند مرسدس مدل GLC است. این خودرو اخیراً به رکورد ساخت یک‌میلیون دستگاه رسیده است.

هیوندای و مسئله بازگشت به هیدروژن!فرادید ، 5 ساعت پیشیک محقق ارشد در موسسه توسعه صنعت و تجارت کره به رویترز گفته است: «دلیل تمایل بیشتر هیوندای به موتروهای سلول سوختی، توان بالاتر و نیز قدرت بیشتر این موتورهاست که می تواند در درازمدت بر موتورهای الکتریکی غلبه کند. فعلا اما به دلیل پیشرفت کمتر این نوع از موتورها، هیوندای روی باطری های الکتریکی و خودروهای برقی متمرکز شده است

از اشغال بروکسل تا اشغال چکسلواکیفرادید ، 5 ساعت پیش

[اینفوگرافیک] اثرات دویدن بر بدنفرادید ، 5 ساعت پیشبه من بگو چقدر می‌توانی بدوی تا بگویم چقدر سالمی! شاید این گفته اغراق آمیز به نظر بیاید اما واقعیت این است که فرآیند دویدن می‌تواند یکی از معیارهای سلامت فرد باشد. تا جایی که یکی از امتحانات آمادگی جسمانی همین دویدن ۵۴۰ یا ۳۲۰۰ متر است.

اینفوگرافیک/ اثرات دویدن بر بدنفرادید ، 5 ساعت پیشبه من بگو چقدر می‌توانی بدوی تا بگویم چقدر سالمی! شاید این گفته اغراق آمیز به نظر بیاید اما واقعیت این است که فرآیند دویدن می‌تواند یکی از معیارهای سلامت فرد باشد. تا جایی که یکی از امتحانات آمادگی جسمانی همین دویدن ۵۴۰ یا ۳۲۰۰ متر است.

رونمایی از گران‌ترین شاسی بلند تاریخ اشکودافرادید ، 5 ساعت پیششرکت خودروسازی اشکودا از ورود سه خودروی برقی جدید به بازار خبر داد و یکی از این مدل‌ها شاسی بلندی است که به گران ترین خودروی کلاس اس یو وی تاریخ این شرکت بدل خواهد شد.

ویدئو/ خواننده معروف رپ چگونه قاتل شد؟فرادید ، 6 ساعت پیش

داشتن پوستی درخشان با یک نوشیدنی خوشمزهفرادید ، 6 ساعت پیشهمه‌ی ‌ما خواهان پوستی شفاف و درخشان هستیم. برخی از مردم به‌طور خدادادی از چنین نعمتی برخوردارند، درحالی که بقیه برای رسیدن به این هدف، هزینه‌ی بسیاری می‌کنند. یکی از راه‌‌های آسان و کم‌هزینه‌ برای داشتن پوستی صاف و شفاف، مصرف آب سبزیجات و آبمیوه‌‌های طبیعی است.

قاب متحرک/ از سلفی با بهرام رادان تا بازار آثار هنریفرادید ، 6 ساعت پیش

اطلاعات جدیدی از گوشی سونی XZ1 لو رفتفرادید ، 6 ساعت پیشبه تازگی اطلاعاتی از گوشی جدید سونی به نام XZ1 لو رفته که نشان می‌دهد به زودی شاهد معرفی یک گوشی هیجان‌انگیز از سوی سونی هستیم.

درمان خروپففرادید ، 7 ساعت پیشخروپف کاملاً طبیعی است، اما می‌تواند آزاردهنده باشد. اگر شما یا همرستان کل شب را خروپف می‌کنید، پس بهتر است راه‌حل‌های زیر را امتحان کنید.

روایت علیرضا افتخاری از عواقب آن آغوشِ سیاسی!فرادید ، 7 ساعت پیشیک گفت و گوی کاملا سیاسی؛ این بهترین لفظ برای این گفت و گوی مفصل است که در آن سعی شده است بی هیچ حجابی درباره تمام مسائلی پرسیده شود که یکی از مهم ترین و پرمخاطب ترین خوانندگان ایرانی را به جایگاه کنونی اش کشاند. شاید به همین خاطر بود که این گفت و گو بارها تا آستانه نیمه تمام ماندن، قطع شد و با جدال لفظی پیش رفت؛ ولی ادامه پیدا کرد و در انتها حرف هایی در آن مطرح شد که «علیرضا افتخاری» تاکنون هرگز درباره آنها حرفی نزده بود.

تصاویری دیدنی از مردم قزاقفرادید ، 7 ساعت پیشبه طور کلی اسب های خوب و عقاب های خشن، بال های یک قزاق هستند.