منابع خبری

آخرین خبرهای «فرادید»

از آتش جشن سنتی تا غذای شیرفرادید ، 16 ساعت پیش

تصاویر/ عروسی در پایگاه پناهجویان موصلفرادید ، 17 ساعت پیش

از تولد رئیس‌جمهور تا جنگ در خلیج فارسفرادید ، 17 ساعت پیش

تصاویر/ جشن به سبک روس‌هافرادید ، 17 ساعت پیشجشنواره سنتی و مردمی ماسلنیتسا مطابق رسم سال های گذشته در ماه فوریه در شهرهای مختلف روسیه در حال برگزاری است.

محاکمه بازیگر معروف به خاطر عشق به پاکستان!فرادید ، 17 ساعت پیشرامایا سپاندانا هنرپیشه هندی به دلیل انتقاد از سخنان مانوهار پاریکار، وزیر دفاع هند که گفته بود «رفتن به پاکستان معادل رفتن به جهنم است» متهم شده است.

وزیر اطلاعات: مدیر دو تابعیتی نداریمفرادید ، 18 ساعت پیشوزیر اطلاعات با اشاره به اینکه کسی به ما مدیران دو تابعیتی را اعلام نکرده است، گفت: اعلام عمومی این مسئله در حالی که مصادیق آنچنانی ندارد درست نیست.

ایران در آغاز سلطنت رضاشاهفرادید ، 19 ساعت پیش

تصاویر/ ایران در آغاز به قدرت رسیدن رضاشاهفرادید ، 19 ساعت پیش96 سال قبل در چنین روزی رضاخان میرپنج به همدستی سیدضیاءالدین طباطبایی و با برنامه‌ریزی افسر انگلیسی آیرونساید اجرا کرد که زمینه های به قدرت رسیدن او و سلطنت پهلوی را فراهم کرد.

رونمایی از یک شیوه جدید کلاهبرداریفرادید ، 19 ساعت پیشرئیس پلیس فتای استان خوزستان گفت: برخی افراد سودجو در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌ها اقدام به تبلیغ پیش فروش بلیط مسافرت‌های نوروزی کرده‌اند که این تبلیغات کذب بوده و بیشتر برای به دام انداختن شهروندان و کلاهبرداری از آنهاست.

جزئیاتی از عروسک‌های جدید «کلاه قرمزی»فرادید ، 19 ساعت پیشمدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو سیما ضمن تشریح ویژه برنامه‌های نوروز این شبکه، از اضافه شدن عروسک‌های جدید به برنامه «کلاه قرمزی» خبر داد.

بازداشت عامل اسیدپاشی در اهوازفرادید ، 19 ساعت پیشمعاون اجتماعی پلیس استان خوزستان گفت: عامل اسیدپاشی روی فلافل فروش اهوازی شناسایی و دستگیر شد.

افشاگری ژیمناست از تجاوز پزشک تیم به اوفرادید ، 19 ساعت پیشبرای درمان کمر دردم پیش او رفتم. در آن زمان حدود ۱۳ یا ۱۴ سال داشتم. او پزشک معروفی بود و من نمی‌توانستم تصور کنم که او کار اشتباهی انجام می‌دهد.

بازگشت دوباره غول‌هافرادید ، 19 ساعت پیشدانشمندان نگران‌اند مبادا "انقراض زدایی" موجب دلخوشی برخی شود، زیرا برخی با خود می‌پندارند که "انقراض" دیگر یک مشکل محیط زیستی نیست. موهرنشلاگر با این حال معتقد است که اگر ابزار کافی وجود دارد باید از آن‌ها استفاده کرد. او البته تاکید دارد که انقراض زدایی نمی‌تواند جایگزین روش‌های سنتی حفاظت از طبیعت شود.

عکس/ شباهت عجیب یک ماهی به ترامپفرادید ، 20 ساعت پیشیک شهروند انگلیسی با دیدن ماهی آکواریومی در مرکز دریایی منچستر این ماهی را بسیار شبیه به ترامپ می داند و تصویر دیدنی خود را در فضای مجازی منتشر کرده است .

عکس/ سردار نقدی زیر تابوت مادرشفرادید ، 20 ساعت پیش

از اولین تزار تا اولین قطار!فرادید ، 21 ساعت پیش

ویدئو/ ورود سرزده خودرو به مغازه!فرادید ، 21 ساعت پیش

ماجرای باورنکردنیِ مرده‌ای که زنده شد!فرادید ، 21 ساعت پیش

انتقاد کیهان از مصاحبه یک نماینده با "من و تو"فرادید ، 21 ساعت پیشگفت‌وگوی قاسم ساعدی با معصومه علی‌نژاد که خود را با نام مسیح علی‌نژاد معرفی می‌کند پریروز از تلویزیون بدنام «من و تو» با موضوع ریزگردها به نمایش در آمد!

تصاویر/ کمک به حیوانات باغ وحش موصلفرادید ، 22 ساعت پیشدر پی انتشار گزارشاتی درباره اوضاع دو حیوان باقی مانده در باغ وحش موصل گروهی از دامپزشگان یک موسسه خیریه برای کمک به آنها وارد عمل شدند.