منابع خبری

آخرین خبرهای «فرادید»

عکس‌های هوایی زنده!فرادید ، 7 ساعت پیش

از خودزنی در خلسه تا دوستی غیرآدمیزادفرادید ، 7 ساعت پیش

عکس/ دستگیری زورگیران خشن و ۱۷ ساله در تهرانفرادید ، 7 ساعت پیشرئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری چهار زورگیر خشن ۱۷ ساله که از ده‌ها نفر زورگیری کرده بودند، خبر داد.

عکس/ محبوب‌ترین بازیگر فضای مجازی چه کسی است؟فرادید ، 7 ساعت پیشیک سایت سینمایی نمودار مقایسه‌ای محبوب‌ترین بازیگران ایرانی را منتشر کرده است.

عکس/ حراج پالتوی سرنشین کشتی تایتانیکفرادید ، 7 ساعت پیشپالتوی خز زنانه‌ای که به یکی از مسافران کشتی تایتانیک تعلق داشت در یک حراجی در لندن به مبلغ ۲۰۰ هزار دلار فروخته شد.

تصاویر/ معرکه‌گیری با خرس در تهران قدیمفرادید ، 8 ساعت پیش

زندگی، آزادی و پرزیدنت ایوانکا!فرادید ، 8 ساعت پیشپدر ایوانکا دلش می‌خواست که خودش هم پیازداغ بحث تساوی حقوق افراد را زیاد کند ولی انگار پیش‌دستی کردن ایوانکا به او برخورده بود و اخم را روی ابروهایش هک کرده بود. ترامپ پس از ترک میز ریاست جمهوری کمی حساس‌تر شده بود. پروژه کتابخانه ترامپ به کل شکست خورده بود؛ او فقط به یک کتاب دیگر فکر می‌کرد که می‌توانست در کتابخانه‌اش جای گیرد

دزدی از توریست‌های خارجی در ایرانفرادید ، 9 ساعت پیشچندی پیش ۲۹ زائر شیعه میانماری به نیت زیارت کربلا و مشهد عازم ایران شدند؛ ولی سرقت پاسپورتشان در ترمینال تمام سفر را به هم می ریزد. آنها نه به کربلا رفتند و نه می توانند به میانمار برگردند.

عکس/ واردات دستفروش چینی به ایران!فرادید ، 9 ساعت پیشچینی‌ ها پس از صادرات کالا، فروشنده‌هایشان را هم به ایران فرستادند!

مرگ اولین انسان در سفر فضاییفرادید ، 9 ساعت پیش

گیاهی مؤثر برای متوقف کردن سلولهای سرطانیفرادید ، 9 ساعت پیشعضو هیأت علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی لرستان گفت: موسیر ایرانی از گیاهان اندمیک کشور است.

تصاویر/ چندش‌آورترین مجسمه‌های دنیا!فرادید ، 9 ساعت پیشخلاقیت است دیگر؛ گاهی حاصل کار، روحتان را نوازش می‌دهد و گاهی ممکن است آزاردهنده و مهوع به نظر برسد.

تصاویر/ هیولای ۸ پا در جاده‌های ناهموار روسیهفرادید ، 9 ساعت پیشروسیه با وسعت گسترده‌اش هنوز هم کمبود جاده‌ دارد. بنابراین مردم این کشور همواره به فکرند که چطور از زمین‌های مختلف شهری با دردسر کمتری عبور کنند.

آشنایی با چهار بمب نقل و انتقالاتی منصوریانفرادید ، 11 ساعت پیشاستقلال برای فصل جدید برنامه ویژه‌ای دارد.

عکس/ پسر ۱۶ ساله هخامنشی جوان‌ترین مرد نمکی ایرانفرادید ، 11 ساعت پیشسالم‌ترین مومیایی تاریخی کشف شده در ایران متعلق به یک پسر هخامنشی ۱۶ ساله است که لباس کاملی به تن دارد و در موزه مردان نمکی زنجان نگهداری می‌شود.

با 10 آنتی اکسیدان قوی آشنا شوید!فرادید ، 12 ساعت پیشدر این مقاله با ۱۰ خوراکی سرشار از آنتی اکسیدان که بسیار عجیب و غریب هستند آشنا می شویم. آنتی‌اکسیدان‌ها موادی هستند که از آسیب‌های ناشی از فرایند اکسیداسیون (اکسایش) در بدن پیشگیری می‌کنند یا از میزان این آسیب‌ها می‌کاهند؛ و هم‌چنین رادیکال‌های آزاد را خنثی می‌کنند.

عکس/ این زن با ۵۰ ساعت بوسیدن صاحب یک اپتیما شد!فرادید ، 12 ساعت پیشیک شرکت خودروسازی شرطی عجیب برای جایزه شرکت خود تعیین کرد، شرطی که اگر کسی می توانست 50 ساعت مداوم خودرو محصول شرکت را ببوسد می تواند صاحب آن خودرو شود، شرطی که البته یک برنده داشت.

تصاویر/ برترین خودروها در نمایشگاه شانگهایفرادید ، 12 ساعت پیشاز اواخر هفته گذشته رونمایی خودروهای حاضر در نمایشگاه بین المللی اتومبیل شانگهای آغاز شد. خودروسازان بزرگ در این نمایشگاه جدیدترین محصولات و فناوری های خود را به نمایش گذاشتند.

یارگیری منطقه‌ای علیه کره‌شمالیفرادید ، 12 ساعت پیشسایه تهدید همچنان بر فراز کره‌شمالی و شبه‌جزیره کره گسترده است. لفاظی‌های آتشین و اقدامات خصمانه همچنان ادامه دارد. گویی شبه‌جزیره به یک «جرقه» بند است تا انبان باروت آمیخته با خشم و ترس منطقه را به هوا بفرستد.

کاظم صدیقی: افراد بی‌غیرت را انتخاب نکنیدفرادید ، 12 ساعت پیشامام جمعه موقت تهران گفت: در انتخابات آتی باید ببینیم قرآن چه می گوید و از چه افرادی نباید اطاعت کنیم و از چه افرادی باید اطاعت شود و بر اساس همان تصمیم بگیریم.