آخرین خبرهای «فرادید»

بررسی دستورالعمل جدید واردات خودرو به هفته آینده موکول شدفرادید ، 2 ساعت پیشقرار بود در جلسه امروز هیات دولت دستورالعمل جدید واردات خودرو مورد بررسی قرار گیرد که به هفته آینده موکول شد.

فهرست ایمن‌ترین خودروهای ۲۰۱۸فرادید ، 2 ساعت پیشمؤسسه‌ی بیمه و ایمنی بزرگراه‌های آمریکا، اولین فهرست از ایمن‌ترین خودروهای سال ۲۰۱۸ را منتشر کرد.

بشنوید/ زندگی دختران ایرانی پیش از ازدواج در عصر قجرفرادید ، 2 ساعت پیش

اینفوگرافی لایحه بودجه سال 1397کل کشورفرادید ، 2 ساعت پیشاینفوگرافیی از لایحه بودجه سال 1397 که تمامی بخش ها مربوط به دولت را به تفکیک منابع سرمایه ای و هزینه ای ارائه کرده است. در لایحه بودجه منابع بودجه کل کشور 11949355 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است. درآمد از نفت که یکی از دو منبع اصلی درآمدی کشور است در این لایحه 101هزار میلیارد تومان است در حالی که سال پیش حدود 114 هزار میلیارد تومان بود و این نشانه ی مثبتی در راستای وابستگی کمتر دولت به نفت است.

پس از ۱۳ سال اکران می‌شودفرادید ، 4 ساعت پیشبهناز جعفری، مهران رجبی، مهدی جعفری، محمدحسین اکبری، احسان رضوانی، سحر سالاری و زینب زمانی بازیگران فیلم سینمایی «بیدار شو آرزو» هستند.

تولید مخدرهای جدید در ایرانفرادید ، 4 ساعت پیشرئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به مواد مخدر جدید گفت: متاسفانه بسیاری از این مواد در آشپزخانه‌های داخلی تولید می شوند.

ویدیو/ سخنرانی‌های تد؛ آیا اتوماسیون همه شغل‌ها را از بین می‌برد؟!فرادید ، 5 ساعت پیش

نظر مردم دنیا درباره خودروهای محبوب در ایرانفرادید ، 5 ساعت پیشبررسی آرای خریداران 2 محصول هیوندای یعنی سانتافه و توسان نشان می‌دهد علیرغم اینکه 2 خودرو در هر4 سایت از نگاه مردم نمراتی عمدتا بالاتر از 1.4 و کمتر از 6/4 را از مجموع نمره 5 کسب نموده‌اند اما منتقدان عمدتا اروپایی چندان از هیوندای راضی نبوده و این خودرو را محصولی کند، نامتعادل و گران توصیف کرده‌اند. برای نمونه وب‌سایت مشهور تاپ‌گیر نمره 7 از 10 را به خودرو محبوب هیوندای سانتافه داده و ضمن ستایش طراحی خوب و امکانات بالای سانتافه اعلام کرده این خودرو اتاقی پرلرزش و رانندگی کندی داشته و توان آفرود

شکایت به رسانه‌های جمعی به جای دادگاهفرادید ، 5 ساعت پیشپس از رسوایی هاروی واینستین بود که مهره‌های رسوایی مردان بزرگ، یکی پس از دیگری بر زمین افتاد و دومینو به پیش رفت. آنچه این رشته رسوایی‌ها را از موارد مشابه پیشین متمایز می‌کرد، آن بود که مدعی آزار، اتهماتش را از طریق گرفتن وکیل و طرح شکایت مطرح نمی‌کرد.

متن و حاشیه جشن خانه موسیقیفرادید ، 5 ساعت پیشاستاد شجریان از ۱۸ سال جشن خانه موسیقی ۱۴ سال را در کنار ما بود. برای او آرزوی سلامتی داریم گرچه یادگار عزیزش همایون شجریان امشب در کنار ماست.

استراتژی وزارت ورزش در مواجهه با پدیده‌های نوینفرادید ، 5 ساعت پیشدپارتمان ورزش کشورمان باید به این نکته واقف باشد که جهان امروز، به کمک تکنولوژی، دنیای مجازی و مجاری ارتباطی نوین، جهانی آزاد و سهل‌الوصول شده است که در آنِ واحد، اتفاقات رخ داده در یک نقطه از دنیا به دیگر مناطق مخابره می‌شود و در تیررس افکار عمومی قرار می‌گیرد.

"سوت بلبلی" و ضرورت ارتقای جایگاه قضافرادید ، 5 ساعت پیشدانشجویان نیازمند زبان منطقی و حقوقی هستند در حالی که سوت بلبلی را خودشان بلد هستند. اگر کسی به عنوان یک کارشناس مثلا حقوق در دانشگاه سخن بگوید، مهم نیست که چقدر توانایی سوت زدن دارد، مهم این است که چقدر در حوزه اصلی کارش وارد است و سخنانش مجاب‌کننده است.

شعر در تو نظر می‌کند بامدادفرادید ، 5 ساعت پیششاملو مسئولیت اجتماعی را به نوآوری‌های زبانی زیبایی‌شناختی گره می‌زند و می‌تواند در عین تن‌ندادن به عامه‌پسندشدن، شعر خود را از دایره پسند نخبگان فراتر ببرد و وارد عرصه وسیع‌تر و متنوع‌تری از اجتماع کند.

ویدیو/ اسرار دنیای مردگان مصر - قسمت دومفرادید ، 5 ساعت پیش

ویدیو/ اسرار دنیای مردگان مصر - قسمت اولفرادید ، 5 ساعت پیش

جذاب‌ترین قابلیت‌های Gmail که نمی‌شناسید!فرادید ، 6 ساعت پیشدر قسمت تنظیمات، یک تب با عنوان «آزمایشگاه‌ها» (Labs) دیده می‌شود که شاید تا حالا چشمتان به آن نخورده است. آزمایشگاه‌های جیمیل اساسا افزونه‌هایی هستند که قابلیت‌های جذابی را برای این سرویس ایمیل به ارمغان می‌آورند.

روایت "پگاه آهنگرانی" از بسته شدن خانه سینمافرادید ، 7 ساعت پیشرئیس وقت سازمان سینمایی، تمام تلاشش کرد که خانه سینما بسته شود، اما در مقابل تمام آن اتفاقات، نکته حائز اهمیتی وجود داشت و آن همدلی بود که باعث شد خانه سینما باز شود و اگر این همدلی وجود نداشت، قطعا اتفاقات بدتری را شاهد بودیم.

از نفیر نی تا عشق معشوق به عاشقفرادید ، 7 ساعت پیشاگر عشق صرفا یک احساس عاطفی انسان است، می‌شود گفت، بخشی از آن را فلسفه تبیین کرده است و فیلسوفان و عارفان بزرگ به این موضوع پرداخته‌اند.

همی دانم كه رنج خود فزایم/ كه چیزی آزموده آزمایمفرادید ، 7 ساعت پیشدولت فعلی پیرو مکتب مدرن «دولت ـ ملت‌سازی» اروپایی از انقلاب مشروطه پایه‌گذاری شده و در دوره پهلوی قوام یافته است؛ دستگاهی فراگیر و سلطه‌جو که همزمان خود را هم قیم و هم مصلح ملت برساخته خویش می‌داند و بدین مناسبت در تمام جزییات زندگی آنان، حتی تعداد فرزند و تعیین نام‌هایی که حق دارند بر آن‌ها بنهند، مداخله می‌کند.

یک کاسبی جدید و عجیبفرادید ، 8 ساعت پیشچند سالی است تب کافی‌شاپ‌داری در شهرهای بزرگ ایران بالا گرفته و برخی فعالان صنف کافی‌شاپ و صنف‌های وابسته هم با دیدن این اشتیاق روزافزون، اقدام به برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت مهارت‌های این حرفه کرده‌اند. دوره‌هایی که بیشتر آنها بدون هماهنگی با مسئولان صنفی و دولتی در حال برگزاری است. با ‌جست‌وجویی ساده در فضای مجازی متوجه می‌شوید‌ این روزها چند مؤسسه در این زمینه فعال شده‌اند؛ البته اگر بتوان عنوان مؤسسه را برای این آموزشگاه‌های بدون مجوز به کار برد.