آخرین خبرهای «فرادید»

شیوع خودزنی برای دریافت دیه!فرادید ، 11 ساعت پیشرییس سازمان پزشکی قانونی کل کشور با اشاره به شیوع خودزنی در سراسر کشور برای دریافت دیه گفت: برخی به عناوین مختلف برای دریافت دیه صحنه‌سازی می‌کنند؛ که بیشترین صحنه‌سازی‌ها مربوط به تصادف ساختگی یا خودزنی است. کار برخی از این افراد قابل تشخیص است که به بیمه نیز اعلام می‌کنیم.

از تاج‌گذاری ملکه تا نخستین رئیس زنفرادید ، 11 ساعت پیش

آخرین اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایرانفرادید ، 11 ساعت پیشنقل و انتقالات فوتبال فوتبال ایران این روزها در داغ ترین شرایط خود به سر می برد.

هشدار شدید شمخانی به آمریکافرادید ، 11 ساعت پیشدر صورتی که دولت آمریکا در طرح ادعاهای خود صداقت دارد باید اطلاعات مربوطه را در اختیار بازرسان سازمان منع سلاح‌های شیمیایی قرار دهد تا با همکاری دولت سوریه مورد راستی‌آزمایی بی‌طرفانه قرار بگیرد.

آقای گل رفتنی شد؟فرادید ، 11 ساعت پیشسرخپوشان که به مناسبت عید فطر و طبق برنامه، دو روز گذشته را از تمرینات گروهی معاف بودند، برنامه آماده‌سازی خود را از صبح امروز (چهارشنبه) از سر گرفتند.

آیت الله بهشتی چگونه به شهادت رسید؟فرادید ، 11 ساعت پیشحادثه هفتم تیرماه و بمب گذاری دفتر حزب جمهوری اسلامی اگرچه به از دست دادن شخصیت های بزرگی نظیر آیت الله بهشتی و نیروهای اصیل انقلاب منجر شد اما در این بین کسانی هم هستند که در رده نجات یافتگان این حادثه به شمار می روند و بازخوانی این فاجعه از زبان آنان دارای اهمیت بالایی است.

چهار خوراک سریع با تن ماهیفرادید ، 11 ساعت پیش

آشپزی با دستور سرآشپز معروف ترکیه‌ایفرادید ، 11 ساعت پیشدر اینجا طرز تهیه چند غذای خوشمزه از این شف معروف را در اختیار شما قرار می دهیم.

وقتی پای تاپ‌گیر به زندان باز می‌شودفرادید ، 11 ساعت پیشتاپ‌گیر برای فیلم‌برداری بخشی از سریال با هماهنگی‌های لازم، مجوز بستن تونل و گرفتن حداکثر سرعت ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت را گرفت اما اعضای تیم حین فیلم‌برداری با تجاوز سرعت، حتی مجوز قوانین اخذ شده را زیر پا گذاشتند.

آیفون شما ممکن است خودش بتواند خواب‌تان را تنظیم کندفرادید ، 11 ساعت پیشسنسورهای مختلفی در گوشی قرار خواهد گرفت که می‌تواند با بررسی زمان خواب افراد، زمان مشخصی برای خوابیدن و بیدار شدن به آن‌ها ارایه دهد و خودش هم به صورت خودکار، آن‌ها را تنظیم کند.

قهرمان های تنیس دنیافرادید ، 11 ساعت پیشتنیس با چهار گرند اسلم یا تورنمنت مهم در دنیا به اعتبار رسیده است؛ تورنمنت های اوپن آمریکا، اوپن استرالیا، ویمبلدون و رولند گاروس.

ویدیو/ حمله به دادگاه عالی ونزوئلا با بالگرد سرقتیفرادید ، 11 ساعت پیشمخالفان دولت مادورو با یک بالگرد سرقتی به دادگاه عالی ونزوئلا حمله کردند.

عکس و فیلم/ گشت و گذار بشار اسد به همراه خانواده در شهرفرادید ، 11 ساعت پیشکانال رسمی ریاست جمهوری سوریه، ویدیوهایی را از بشار اسد و خانواده اش در بازدید از اهالی و مجروحان حومه حماه منتشر کرد.

چند اشتباه تاریخی درباره یک عکسفرادید ، 11 ساعت پیشهر سال به مناسبت 6 تیر سالروز ترور مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای، تصویری به عنوان لحظه ترور ایشان منتشر می شود.

راز انتقال عجیب سردار به روبین کازانفرادید ، 12 ساعت پیش

تصاویر/ گران ترین حلقه های ازدواج در دنیافرادید ، 12 ساعت پیشبرای بسیاری از مولتی میلیاردرها همه چیز ایده آل است. یکی از مهم ترین نکاتی که در ازدواج مولتی میلیاردرها توجه به خود جلب می کند انتخاب حلقه ازدواج است.

عکس/ ظاهر تکان دهنده و وحشتناک یک موجود فضاییفرادید ، 12 ساعت پیشتصاویری مرتبط با این موجود منتشر شده است. برخی می گویند این فقط یک کلک احمقانه است و این گروه از پژوهشگران برای جلب نظر رسانه ها دست به ساختن مجسمه ای کرده اند که از همان نگاه اول کاملا مصنوعی به نظر می رسد.

تصاویر/ این لباس ملانیا ترامپ یک شبه 700 هزار دلار فروش رفتفرادید ، 12 ساعت پیشملانیا حالا نه فقط بانوی اول آمریکا که الگویی برای مد به شمار می رود.

عکس/ خرافات مسافر، پرواز را به تاخیر انداخت!فرادید ، 12 ساعت پیش

تصاویر/ آلبوم خاطرات شهید بهشتیفرادید ، 12 ساعت پیشسرانجام در سال 1349، به ایران بازگشت و به فعالیت های علمی، فرهنگی و سیاسی روی آورد. در این مدت، چندین بار توسط ساواک دستگیر و روانه زندان شد.