منابع خبری

آخرین خبرهای «فرادید»

فیلم/ جنگ شیرهای کوهی بر سر قلمروفرادید ، 2 ساعت پیش

چه کسی جرأت می کند پشت کیم‌جونگ‌اون سوار شود؟فرادید ، 3 ساعت پیشآزمایش موتور یک موشک در کره شمالی در آخر هفته گذشته با تبلیغات معمول رسانه‌های دولتی این کشور همراه بود. اما یکی از تصاویر جشن با حضور رهبر این کشور به طوری خاص توجه‌ها را به خود جلب کرد. چرا این عکس متمایز است و چگونه می شود آن را تفسیر کرد؟

ناگفته‌های کدخدایی درباره جلسه ردصلاحیت آیت‌الله هاشمیفرادید ، 7 ساعت پیش

مقایسه پژو 2008، رنو کپچر و نیسان جوکفرادید ، 7 ساعت پیش

«نرگس کلباسی» تبرئه شدفرادید ، 7 ساعت پیش

سومین ایرباس برجامی در مهرآباد به زمین نشستفرادید ، 7 ساعت پیش

تماشای بازی ایران و چین رایگان نیستفرادید ، 7 ساعت پیش

افشاگری «سحر قریشی»فرادید ، 7 ساعت پیشسحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون ضمن انتقاد از وجود فساد در سینما گفت: چیزهایی عجیبی تاکنون شنیده‌ام و سر صحنه می‌بینم. متاسفانه بسیاری از بانوان علاقه مند به بازیگری هیچ موقع به این دفاتر نمی‌رسند و اگر برسند به دفاتری خواهند رسید که دفتر نیست.

مهناز افشار: تلویزیون هر چه می‌خواهد سانسور کند!فرادید ، 7 ساعت پیشمهناز افشار با اشاره به فعالیت‌های اجتماعی‌اش در فضای مجازی هم گفت: «با گسترش فضای مجازی دیگر لازم نیست روی اطلاع‌رسانی تلویزیون حساب کنیم و می‌شود به تلویزیون گفت هر چه قدر دلت می‌خواهد سانسور کن ما منبع دیگری داریم که می‌توانیم به آن رجوع کنیم.»

دستور پخت چند غذای پرطرفدار سال 2017فرادید ، 7 ساعت پیش

دو راهی غربی‌فرادید ، 7 ساعت پیشاگرچه لیبرالیسم نمی تواند محلی و نسبی گرا باشد اما به همین نحو نباید آن را به معنی مطلق گرایی و عام گرایی غیر قابل انعطاف تلقی کرد. اصرار بر این که مشخصه های کنونی لیبرالیسم در کشورهای غربی معاصر یک راهنمای همیشگی، جامع و کامل برای زندگی اخلاقی است همان اندازه کوته فکری است که آنرا بر اساس «ارزش های ما» قضاوت کنیم.

احضار رئیس پلیس راه خراسان رضوی به دادسرافرادید ، 1 روز پیش

شهر «دیرحافر» در حلب سوریه آزاد شدفرادید ، 1 روز پیش

انفجار مغازه‌ای در خیابان میردامادفرادید ، 1 روز پیش

تصادف زنجیره‌ای 60 خودرو در مشهدفرادید ، 1 روز پیشسرپرست اورژانس کشور با اشاره به تصادف زنجیره‌ای 60 خودرو در محور مشهد - نیشابور گفت: تاکنون در این حادثه 63 مسافر مصدوم شده و یک نفر جان خود را از دست داده است.

تصاویر/ عاشق BMW شوید!فرادید ، 1 روز پیش"کریم حبیب" سرپرست بخش طراحی ماشین‌های BMW :"می‌خواستیم یک ماشین بسیار شخصی تولید کنیم. همیشه رابطه عاطفی بسیار نزدیکی بین یک خودروی BMW و راننده‌اش وجود دارد."

ترکیب طبیعی رشد مو، مژه و ابروفرادید ، 1 روز پیش

زندگی زیر پرچم دیکتاتور!فرادید ، 1 روز پیشاینترنت در کره شمـالی وجود ندارد و این کشور فقط دارای اینترانت است. داشتن گیرنده‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای و رادیوهایی که قادر به دریافت امواج خارجی باشند و نیز داشتن دستگاه فکس جرم است، حتی دوربین فیلمبرداری و موبایل نیز جزو ابزار جاسوسی برای دشمن محسوب شده و مجازات آن، تیرباران در ملاء عام است.

عکس/ گربه عکاسفرادید ، 1 روز پیش

آیا استفاده از ماسک سیاه بی‌خطر است؟فرادید ، 1 روز پیشاخیراً شبکه‌های اجتماعی پر از ویدئوهای تبلیغاتی "ماسک سیاه" یا "ماسک زغال" شده است. اما آیا استفاده از این ماسک امن است؟