آخرین خبرهای «فرادید»

7 ترفند برای لاغر کردن بازوها در یک هفتهفرادید ، 2 ساعت پیشبازوها از جمله نقاطی از بدن هستند که لاغر کردن آن‌ها بسیار سخت است.

ویدئو/ خرابکاری سگ رئیس جمهور فرانسه حین جلسه رسمی!فرادید ، 3 ساعت پیشامانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در جلسه ای با سه وزیر این کشور مشغول صحبت بود که سگ سیاه او در کنار شومینه اقدام به قضای حاجت کرد. این اتفاق باعث خنده حضار و مکرون شد.

ویدئو/ غذا دادن به هزاران کروکودیل گرسنهفرادید ، 3 ساعت پیشغذا دادن به هزاران کروکودیل گرسنه در برکه ای توسط محیط بانان را مشاهده می کنید.

نئولیبرالیسم چه فرقی با لیبرالیسم می‌کند؟فرادید ، 3 ساعت پیشلیبرالیسم سیاسی، لیبرالیسم اقتصادی، و نئولیبرالیسم تفاوت‌هایی اساسی با هم دارند. هر کدام از این فلسفه‌ها خاستگاه تاریخی و فکری خاص خود را دارند، و هر سه در کنار یکدیگر تا به امروز به حیات خود ادامه داده، و گاهی مکمل یکدیگر و گاهی مقابل یکدیگر عمل کرده‌اند. اما مشخص‌کردن بعضی تمایزات هم ممکن است و هم مفید، تا به این ترتیب بتوان درکی روشن‌تر از شیوۀ تقابل لیبرالیسم و نئولیبرالیسم حاصل کرد.

انجام این کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!فرادید ، 3 ساعت پیشفرقی نمی کند که شما رابطه عاطفی را بهم زده اید یا طرف مقابل تان شما را طرد کرده است، در هر صورت مواردی است که باید پس از اتمام رابطه از انجام دادن آنها خودداری کنید.

تصاویر/ اجرای نمایش پدافند هوایی در سئولفرادید ، 3 ساعت پیشتیم هوانوردی عقاب سیاه کره جنوبی به اجرای نمایش هوایی پرداختند.

تصاویر/ روز سربازی!فرادید ، 3 ساعت پیششاید برای بیشتر پسر ها زمانی که وارد دوره نوجوانی می شوند خدمت سربازی رفتن دغدغه بزرگی باشد.

تصاویر/ کودکان اتباع خارجی در مدارس تهرانفرادید ، 3 ساعت پیشپس از فرمان مقام معظم رهبری بر حق بهره‌مندی از تحصیل برای کودکان اتباع خارجی (حتی مهاجرین غیر قانونی ) در ایران و بر اساس منشورحقوق شهروندی ،حق تحصیل برای همه شهروندان ولو اتباع خارجی به رسمیت شناخته شده است.

سرگذشت یک خاندانفرادید ، 4 ساعت پیش«خانواده توماس مان و قرن بیستم»، اثری از مانفرد فلوگه، تازه‌ترین ترجمه محمود حدادی است که به‌تازگی توسط نشر نیلوفر به‌چاپ رسیده است.

برترین فبلت‌های سال ۲۰۱۷فرادید ، 4 ساعت پیشاندازه صفحه نمایش گوشی های هوشمند سال به سال افزایش پیدا می کند و با توجه به تولید و انتشار بازی های جذاب، نرم افزار های کاربردی و نیز افزایش استفاده از گوشی برای دیدن فیلم و دیگر محتوای ویدئویی این مسئله خیلی هم غیر منطقی به نظر نمی رسد.

ویدئو/ آشکارشدن ابعادجدیدی از تجاوز ناپدری به اهورافرادید ، 5 ساعت پیشیکی از همسایه ها گفت: هنگامی که وارد خانه شدیم اهورا لخت مادرزاد بود و قاتل نیز در حالی که نیمه برهنه بود روی مبل نشسته بود. یکی دیگر از همسایه ها نیز گفت: اهورا را در حالی که از بینی، دهان و.... دچار خونریزی بود از خانه خارج کردیم.

10ناحیه نامتعارف سرطان پوستفرادید ، 5 ساعت پیشسرطان پوست قابل پیشگیری و درمان است، به شرطی که سریع متوجه علائم آن شوید.

عوامل آلرژی‌زا در منزل را بشناسیدفرادید ، 5 ساعت پیشجدا از عوامل محیطی، فصلی و غذایی که خواسته و ناخواسته باعث آلرژی می شوند، بسیاری از عوامل آلرژیک در خانه های ما نفهته اند.

زیباترین شهرهای شناور روی آب در جهانفرادید ، 6 ساعت پیشبرای بیشتر ما، مفهوم شهر روی آب بیشتر با تصاویر ونیز و قایق های گوندولا که در کوچه های این شهر توریستی پرطرفدار ایتالیایی شناور هستند مرتبط است.

ویذئو/ ماجرای خودکشی دو دختر دانش آموز اصفهانیفرادید ، 6 ساعت پیشروایت خانواده ها و پلیس از ماجرای خودکشی همزمان دو دختر دانش آموز اصفهانی را مشاهده می کنید.

بانوی المپیکی مدالش را به شجریان تقدیم کردفرادید ، 7 ساعت پیشدختر قایقران ایران که نامش بیش از ٥‌سال قبل و هنگامی که سهمیه المپیک ٢٠١٢ لندن را کسب کرد، مطرح شد، بعد از کسب ٤ مدال در رقابت‌های آب‌های آرام قهرمانی آسیا دست به حرکت ارزشمندی زد.

تکرار زردِ فرهادی‌‌فرادید ، 7 ساعت پیش«زرد» داستان چند جوان مخترع است که تلاششان نتیجه داده و عازم اروپا هستند اما یک اتفاق ماجراهای جدیدی را برای آن‌‌ها رقم می‌‌زند. درحالی که کم‌‌تر از دو روز به سفر اروپایی آن‌‌ها مانده تصادفی در شب، سفر آن‌‌ها را تحت‌‌الشعاع خود قرار می‌‌دهد.

تصاویر/ آنچه داعش در سوریه و عراق به جا گذاشته استفرادید ، 7 ساعت پیشآثار به جامانده از داعش در سوریه و عراق

تصاویر/ آنچه داعش به‌جا گذاشته استفرادید ، 7 ساعت پیشآثار به جامانده از داعش در سوریه و عراق

«میشائیل هانکه»، فیلمساز تلخفرادید ، 7 ساعت پیشفیلم های هانکه به مدت 25 سال در وطنش اغلب مورد تحسین منتقدان (یا مایه بحث و جنجال) بود، اما مخاطب عام کمتر آن را پذیرفت یا در موردش بحث کرد.