آخرین خبرهای «فرارو»

(تصاویر) هجوم مخالفان لغو "اوباماکر" به سنافرارو ، 1 ساعت پیش

جمله کاوانی که باعث خشم نیمار شد!فرارو ، 1 ساعت پیشال پایس نوشت: بعد از بازی کاوانی خطاب به نیمار گفت، ‌چه کسی هستی تو؟ فکر می‌کنی که "مسی" هستی؟

کار عجیب صدا و سیما!فرارو ، 1 ساعت پیشعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انعکاس نیافتن دستاوردهای مرکز هسته‌ای کرج در صدا و سیما گفت: متاسفانه کار ارزشمند دانشمندان ما در این مرکز به خوبی انعکاس پیدا نکرده است. دلیل آن را جویا شدیم. پاسخ آن‌ها این بود که صدا و سیما از آن‌ها برای اطلاع مردم از دستاوردهایشان با این توجیه که تبلیغ محسوب می‌شود پول می‌خواهد که ما اعتباری برای تبلیغات نداریم!

"کرکوک" پایتخت می‌شود!فرارو ، 1 ساعت پیشبه نوشته این روزنامه ترکیه ای، تصمیم دیگر این نشست سری، ادامه سیاست اخراج اقوام ترکمن و عرب از مناطق کردنشین بوده است.

(تصاویر) روایت کودکان روهینگیا از نسل‌کشیفرارو ، 1 ساعت پیش

کنایه سنگین قاضی‌پور به لاریجانیفرارو ، 1 ساعت پیشنماینده ارومیه با انتقاد از تعیین تکلیف نشدن سوال از رئیس‌جمهور درباره وضعیت سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری خطاب به لاریجانی گفت: شما به خاطر تعامل با دولت خودکشی سیاسی هم می‌کنید که دولت زیر سوال نرود.

هشدار لاریجانی درباره استقلال کردستانفرارو ، 1 ساعت پیشلاریجانی با بیان اینکه بیش از ۳سال به طول انجامید تا مسئله داعش در منطقه خاتمه یابد، اضافه کرد: به محض وقوع این اتفاق دولت عراق و اقلیم کردستان از ما کمک خواستند و ایران به هر دوی آنها کمک کرد تا داعش سرنگون شود؛

(تصاویر) مهناز افشار در نشست ساماندهی کودکان‌کارفرارو ، 2 ساعت پیش

(تصاویر) پرنس هری و همسر آینده‌اش در انظارفرارو ، 2 ساعت پیش

(تصاویر) فرزند شهید حججی مقابل تابوت پدرفرارو ، 3 ساعت پیش

ژنرال‌های ایران از دیروز تا امروزفرارو ، 3 ساعت پیشسپاه و ارتش در طول جنگ و قبل و بعد از آن فرماندهان مختلفی را به خود دیدند. البته بیشتر فرماندهان سپاه به خاطر ماهیت آن‌كه تازه‌تاسیس بود و از نیروهای انقلابی تشكیل می‌شد جوان و بدون داشتن تحصیلات آكادمیك نظامی بودند و با استفاده از تجربیاتی كه در جنگ آموختند این نیرو را اداره كردند.

فردای همه‌پرسی اقلیم کردستانفرارو ، 4 ساعت پیشنباید اجازه داد کانون یا کانون‌های اختلافی در منطقه شکل بگیرد. در اینکه حداقل در صد سال گذشته به قوم کرد ظلم شده است و در اینکه پراکندگی اقوام کرد در مناطقی از چهار کشور ایران، عراق، سوریه و ترکیه اکثریت دارند شکی نیست.

۱۵ حقیقت درباره «وینسنت ونگوگ» که نمی دانید!فرارو ، 4 ساعت پیشدر این ویدیو ۱۵ حقیقت از این هنرمند می‌شنوید که از شاید از آن‌ها خبر نداشتید.

پربحثها/ از همه‌پرسی جدایی اقلیم کردستان تا پشت‌‎پرده پرداخت‎‌های میلیاردی به مداحان!فرارو ، 4 ساعت پیش

(ویدیو) افشای سند خیانت مهدی طارمی در برنامه ٩٠فرارو ، 4 ساعت پیشبرنامه ۹۰ شب گذشته در آیتمی به موضوع محرومیت طارمی و پرسپولیس پرداخت.

آیت‌الله محقق داماد: مردم پای هر منبری نروندفرارو ، 4 ساعت پیشرئیس گروه اسلامی فرهنگستان علوم اسلامی با بیان اینکه مداح باید شعری را که می‌خواند مفهوم آن را بفهمد، گفت: اینکه فقط بخواهیم شعری را انتخاب کنیم که مردم را به گریه بیاندازیم، تاثیر آنچنانی ندارد. مداحان باید شعر و مرثیه را بفهمند.

فسخ یک‌طرفه قرارداد هپکوفرارو ، 4 ساعت پیشماجرای پر‌پیچ‌وخم دو کارخانه هپکو و آذرآب به اینجا ختم نمی‌شود. تقریبا بعد از وقوع حادثه درگیری نیروی انتظامی با تجمع کارگران این دو شرکت، هر روز جلسه‌ای در رابطه با رسیدگی به مطالبات کارگران این شرکت‌ها در حال برگزاری است و مسئولان به‌دنبال چاره‌اندیشی هستند.

«علم‌الهدی» در صف مخالفان «نفس»!فرارو ، 4 ساعت پیشحواشی انتخاب فیلم «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار به‌عنوان نماینده سینمای ایران در اسکار ادامه دارد.

«ایوانکا» هم رسوایی ایمیلی به بار آوردفرارو ، 4 ساعت پیش

آلاینده مرموز در هوای تهرانفرارو ، 5 ساعت پیش