آخرین خبرهای «فرارو»

متهم ردیف دوم: به خاطر نجات ایران از تحریم به کشور آمده‌امفرارو ، 13 دقیقه پیشپنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم ردیف دوم پرونده فساد نفتی با حضور متهم، وکلای او، وکلای شرکت، نماینده دادستان به ریاست قاضی مقیسه در شبعه ۲۸ دادگاه انقلاب برگزار شد.

(تصاویر) کشف 8 جسد در کامیونی در تگزاسفرارو ، 24 دقیقه پیش

زنگنه:یا قانون را عوض کنید یا وزیر رافرارو ، 26 دقیقه پیش«قراردادهای تجاری در دنیا عموما منتشر نمی شوند؛ ضمن اینکه مجلس در سال 90 تصویب کرد که متن قراردادها منتشر نشود. الان دو راه پیش روست؛ یا قانون را عوض کنید یا وزیر را »

تركان: نمی‌دانم روحانی تحت فشار است يا نهفرارو ، 35 دقیقه پیش

خادم: مردم حضور ما را در ورزش می‌خواهندفرارو ، 1 ساعت پیشرسول خادم اخلاق خاصي دارد؛ رئيس فدراسيون کشتي ايران که تا همين سال گذشته سرمربيگري تيم ملي کشتي آزاد را هم بر عهده داشت، کمتر اهل مصاحبه است، کمتر ديده شده کت‌و‌شلوار بپوشد و هيچ‌گاه در مراسم اعطاي جام و مدال شرکت نمي‌کند. وقتي وارد دفتر کارش مي‌شوي، اين خاص‌بودن را بيشتر احساس مي‌کني.

تشریح نحوه ورود قرارگاه خاتم به قراردادهافرارو ، 1 ساعت پیشرئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «دولت در چهار سال گذشته کمک های موثری در حوزه دفاعی و به ویژه به سپاه داشته است»، گفت که مسائل مربوط به پیمانکاری بین دولت و سپاه نیز تا حدودی حل شده و در حال حاضر قرارگاه خاتم الانبیاء در مواردی که در توان پیمانکاران داخلی است، وارد نمی‌شود.

پاسخ به اتهام ميليون‌دلاری طرح برابری جنسیتیفرارو ، 1 ساعت پیش«طرح برابري جنسيتي موردنظر سازمان ملل در سطح منطقه از سوي سازمان ملل در حال اجراست و رياست نهاد زنان سازمان ملل نيز به ايران اعطا شده، درحالي‌که عربستان سعودي بيشترين هزينه را براي آن داده است. سؤالي که پيش مي‌آيد اين است که چرا با وجود همفکران غرب در منطقه و هزينه بالاي عربستان در اين سازمان، رياست نهاد زنان به ايران واگذار شد؟ و چرا از سوي معاون امور زنان رياست‌جمهوري ايران درخواست مخفيانه‌بودن اين رأي‌گيري مطرح شده است. نهادي که برنامه‌هاي جنسيتي آسيا و اقيانوسيه را دنبال مي‌کند».

خاوری باز هم در كانادا رويت شد!فرارو ، 1 ساعت پیشتقريبا هر چند ماه يك‌بار، عكسي از مديرعامل اسبق بانك ملي ايران در كشور كانادا دست به دست در فضاي مجازي مي‌چرخد؛ از رفتن او به فروشگاهي در محل اقامتش در خرداد ماه گرفته تا حضورش در يك مجموعه تفريحي در مردادماه كه از سوي يكي از ايرانيان حاضر در آن جمع ثبت و منتشر مي‌شود.

انتقاد عباس عبدی به دادگاه زنجانیفرارو ، 1 ساعت پیشدادگاه متهم رديف دوم در پرونده بابك زنجاني با نقض حكم در ديوان عالي كشور تجديد شد و در شعبه ديگري از دادگاه انقلاب مورد رسيدگي قرار گرفت. گزارش‌هايي كه از اتهامات و دفاعيات مطرح شده در دادگاه در مطبوعات منتشر شده است در برخي از جملات تفاوت‌هايي دارند ولي در مجموع از وجوه اشتراك آنها مي‌توان فهميد كه در چند مورد از رسيدگي‌ها بايد دقت بيشتري لحاظ شود.

اعتراف مشایی به یک اشتباه!فرارو ، 1 ساعت پیشهر دو با هم يادداشت نوشته‌اند. رئيس و مرئوس و از ظلم گفته‌اند. احمدي‌نژاد كه در يادداشت قبلي خود در حمايت از حميد بقايي از عنوان «گزارش يك ظلم بزرگ» استفاده كرده بود. اين بار هم از دو «ظلم بزرگ» نوشته است. اما مشائي در يادداشت خود از بازداشت‌هاي قبلي اعلام برائت كرده و گفته است به منتقدان حق مي‌دهد. حق انتقاد به سكوت او و جريانش در برابر آنچه بر سر جريان‌هاي سياسي ديگر رفت.

ترامپ: پشتم را خالی نکنیدفرارو ، 1 ساعت پیش

روحانی در چينش كابينه اسير فشارها می‌شود؟فرارو ، 1 ساعت پیشهمه در فكرش هستند. در فكر ليستي كه قرار است اسامي وزراي پيشنهادي حسن روحاني را در خود داشته باشد. برخي گمانه‌زني و تلاش مي‌كنند تا سهمي از آن داشته باشند. برخي ديگر هم بيمناك هستند. بيمناك از اينكه گروه اول آنقدر فشار بياورند كه ليستي كه قرار است ١٤ مرداد ماه در دست رييس‌جمهور قرار بگيرد از تفكرات ٢٤ ميليون نفري كه دو ماه و دو هفته پيش به او راي دادند دور باشد.

خانواده آتنا خواهان دیدار با رئیس جمهورفرارو ، 2 ساعت پیش

گزارشی از ناهنجاری‌های روانی در مردم آمریکافرارو ، 2 ساعت پیش

سی‌ان‌ان: تیلرسون از وزارت خارجه می‌رودفرارو ، 2 ساعت پیش

سه ماموریت ناتمام تیم اقتصادیفرارو ، 10 ساعت پیش

چشم‌های آسمان؛ روایت یک شغل نفسگیرفرارو ، 10 ساعت پیش

خانه‌های ارزان در منطقه یکفرارو ، 10 ساعت پیش

محسن هاشمی: مچ گیری مشکلی را حل نمی کندفرارو ، 11 ساعت پیش

محسن هاشمی: مچ گیری مشکلی از شهر حل نمی کندفرارو ، 11 ساعت پیش