منابع خبری

آخرین خبر های فردا

برانکو: فقط یک جای خالی در لیست‌مان داریمفردا ، 24 دقیقه پیشسرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ مدام در حال تلاش هستیم که پرسپولیس به شرایط آمادگی کامل برسد.

بهار بازار مسکن در تابستان ۹۶فردا ، 32 دقیقه پیشرئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه ضریب امنیت معاملات مسکن و ریسک خرید مسکن در ایران بالاست، گفت: برای اینکه بتوانیم ضریب امنیت معاملات را بالا ببریم و ریسک خرید مسکن را پایین بیاوریم باید دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط با معاملات مسکن با مشاوران املاک لینک شوند.

سازمان انتقال خون: شرایط ذخایر خونی طبیعی استفردا ، 56 دقیقه پیشمدیرعامل سازمان انتقال خون استاندار تهران با اشاره به مراجعه مردم جهت اهدای خون برای کمک به حادثه‌دیدگان ساختمان پلاسکو گفت: شرایط ذخایر خونی طبیعی است و اگر نیازی برای اهدا باشد رسماً آن را اعلام می‌کنیم.

خبر وزیربهداشت از خارج کردن ۳ آتش نشان از زیر آوارفردا ، 1 ساعت پیشوزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی از خارج کردن 3 تن از آتش نشان های مصدوم از زیر آوار حادثه ریزش ساختمان پلاسکو خبر داد.

وزیر نیرو: آب رودخانه ارس هیچگونه آلودگی نداردفردا ، 1 ساعت پیشوزیر نیرو به وضعیت آب ارس اشاره کرد و گفت که بنده بیشترین ارتباط را با مقام‌های دولت ارمنستان داشته‌ام و بطور قاطع می‌گویم که آب رودخانه ارس هیچگونه آلودگی ندارد.

اعزام کلاه‌سبزهای ارتش به محل حادثه ریزش پلاسکوفردا ، 1 ساعت پیشسخنگوی ارتش با اشاره به درخواست ستاد مدیریت بحران جهت اعزام نیروی انسانی و همچنین امکانات مهندسی به محل حادثه ریزش ساختمان پلاسکو در تهران اظهار کرد: تعداد 100 نفر از دانشجویان دانشگاه افسری امام علی (ع) و همچنین تعدادی از کلاه سبزهای تیپ 65 نیروی ویژه ارتش (نوهد) به سرپرستی جانشین این تیپ در محل حادثه حضور یافته اند.

پلاسکو بیمه داشت؟فردا ، 1 ساعت پیشابهاماتی درباره بیمه ساختمان پلاسکو که ساعتی قبل به دلیل آتش سوزی فرو ریخت، وجود دارد.

ملکی: بارها درباره «ایمنی پلاسکو» هشدار داده بودیمفردا ، 1 ساعت پیشسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران جزئیات بیشتر از وقوع حادثه در ساختمان پلاسکو را تشریح کرد و گفت: پیش از این عوامل آتش نشانی بارها نسبت به وضعیت ایمنی ساختمان پلاسکو هشدار داده بودند.

پیش‌بینی باران و برف برای تهران از روز شنبهفردا ، 1 ساعت پیشمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی روند بارشی کشور طی روزهای آینده را تشریح کرد و نسبت به آبگرفتگی معابر در برخی مناطق هشدار داد.

قالیباف: شهروندان به شایعات توجه نکنندفردا ، 1 ساعت پیششهردار تهران بابیان اینکه در دقایق اولیه آتش نشانان با حضور در محل حادثه اقدام به خاموش شدن آتش کردند، تصریح کرد: درحقیقت یکی ازکارهای خوب این بود که افراد عادی به سرعت از محل حادثه خارج شدند اما متاسفانه آتش نشانان در محل حادثه محبوس هستند.

سقوط قیمت سکه در بازار +جدولفردا ، 1 ساعت پیشقیمت سکه طرح قدیم به نرخ يک ميليون و 179 هزار تومان به فروش می رسد.

ارتقاء امنیت با اشراف کامل اطلاعاتی بر مرزهای غربی کشورفردا ، 1 ساعت پیشفرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با اشاره به اقدامات و تعامل مطلوب میان نیروهای مسلح ازجمله مرزبانی، ارتش و سپاه پاسداران، گفت: امنیت با اشراف کامل اطلاعاتی بر مرزهای غربی کشورحاکم است.

يك روز خوب برای هوای تهران با عملياتی‌شدن طرح‌های شهرداریفردا ، 1 ساعت پیشپايتخت كشور يكي از شهرهايي است كه با آلودگي هوا دست و پنجه نرم مي كند و در اولويت قرار دادن طرح هاي زيست محيطي ضرورت غيرقابل اجتناب اين شهر است.

تماس موبایلی آتش نشانان محبوس با همکاران خودفردا ، 2 ساعت پیشتعدادی از آتش نشانان محبوس در موتورخانه پاساژ پلاسکو با همکاران خود تماس تلفنی گرفتند.

توضیحات سردار ساجدی نیا درباره حادثه «پلاسکو»فردا ، 2 ساعت پیشرییس پلیس پایتخت جزییات بیشتری از حادثه امروز در ساختمان پلاسکو را تشریح کرد و گفت: بنا بر اعلام مسوولان آتش نشانی، تعدادی از آتش نشانان در زیر آوار محبوس مانده‌اند.

زمان شروع روند جدید حذف یارانه پُردرآمدهافردا ، 2 ساعت پیشمدیرکل رفاه و تامین اجتماعی وزارت رفاه با اشاره به اینکه در ماه گذشته هیچگونه حذفی نداشتیم گفت: پیامک های حذف یارانه از ۲۰ روز آینده ارسال و پس از آن حذف آغاز می شود.

خورشیدی و صالحی داوران سرخابی‌هافردا ، 2 ساعت پیشداوران هفته هجدهم لیگ برتر مشخص شدند.

گاز ساختمان‌های اطراف پلاسکو قطع شدفردا ، 2 ساعت پیشسخنگوی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به آتش سوزی ساختمان پلاسکو در تهران اظهارکرد که گاز ساختمان‌های اطراف پلاسکو به دلیل به وجود نیامدن مشکلات قطع شده است.

قیمت نفت جهانی بهبود یافتفردا ، 2 ساعت پیشنفت جهانی روز پنج شنبه در آستانه انتشار آمار رسمی ذخایر نفت خام آمریکا، بخشی از ضرر چشمگیر معاملات روز گذشته را جبران کرد.

بازار پوشاک عيد تحت تاثير ساختمان پلاسكوفردا ، 2 ساعت پیشمشاور رئیس اتحادیه پوشاک گفت: با اشاره به آتش سوزى ساختمان پلاسكو و تاثير آن بر بازار پوشاك كشور گفت: با توجه به اين كه اين پاساژ حجم گسترده اى از پوشاك را در خود جاى داده مى تواند تاثيراتى بر بازار پوشاك كشور داشته باشد.