آخرین خبرهای «فردا»

روایت شفا گرفتن خواننده جوان پاپ در «ماه تمام» +عکسفردا ، 1 روز پیشبرنامه «ماه تمام» میزبان غلامرضا صنعتگر، سید محمدرضا حسینی بای و دکتر حمیدرضا صابر بود.

اهواز، آلوده‌ترین شهر کشور در طولانی‌ترین روز سال شدفردا ، 1 روز پیشامروز اول تیرماه طولانی‌ترین روز سال و شاخص کیفی هوا( PSI) در اهواز اکنون بالاتر از 300 است و بر اساس این شاخص، اهواز امروز آلوده‌ترین شهر در میان سایر شهرهای کشور است.

پرونده ترور ۸ نفر از مرزبانان در دادسرای ویژه امنیت زاهدانفردا ، 1 روز پیشموحدی راد با اشاره به دستگیری اعضای گروهک تروریستی انصارالفرقان در زاهدان گفت: ۵ نفر در این رابطه دستگیر شده‌اند که حکم آنها پس از تخلیه اطلاعاتی در اسرع وقت صادر و اجرا می‌شود.

برقراری انضباط شهری راهپیمایی روز قدس با ۳۲۰ نیروی شهربانفردا ، 1 روز پیشمدیرعامل شهربان شهربان شهرداری تهران از برقراری انضباط شهری راهپیمایی روز قدس در پایتخت با ۳۲۰ مامور انضباط شهری خبر داد.

به تاراج رفتن شهرزادفردا ، 1 روز پیشبالاخره پخش فصل دوم سریال شهرزاد شروع شد اما در کنار خوشحالی علاقه‌مندان این سریال از به سر آمدن انتظار برای آغاز فصل دوم، ماجرای پخش غیرقانونی شهرزاد اتفاق ناخوشایندی بود که می‌توان درباره چگونگی آن قدری تامل کرد.

نماینده أمل: نباید بگذاریم خط فکری شهید چمران فراموش شودفردا ، 1 روز پیشنماینده سازمان أمل در ایران در مراسم رونمایی از مستند «درد مقدس»، گفت: ما نباید بگذاریم خط فکری و روش‌های علمی شهید چمران فراموش شود بلکه آموزه های او باید در دانشگاه ها تدریس شده و آموزش داده شود.

مردم نگران نباشند فقط زندانیان بدون سابقه آزاد می‌شوندفردا ، 1 روز پیشهفته گذشته احسان علیخانی در ماه عسل فراخوانی را اعلام کرد که طی آن مردم می‌توانستند با حضور و کمک‌های نقدی به آزادی زندانیان کمک کنند، این کمپین در همان روزهای ابتدایی با سیل حضور مردم همراه شد و در فاصله کمتر از یک هفته چیزی نزدیک به ١٢ میلیارد جمع و در دو روز قریب به ٥٠٠ زندانی حکم آزادی شان امضا شد.

در تعطیلات پیش رو ترجیحا به استانهای شمالی سفر نکنیدفردا ، 1 روز پیشبا توجه به تقارن عید سعید فطر با شروع تعطیلات تابستانی، در 10 روز ابتدایی طرح تابستانه پلیس، حجم زیادی از ترافیک در جاده‌ها پیش بینی می شود. اما هموطنانی که قصد سفر در تعطیلات پیش رو را دارند، بهتر است کدام زمان را برای شروع سفر خود انتخاب کنند؟

واکنش رئیس قوه قضاییه به اقدام موشکی سپاهفردا ، 1 روز پیشرئیس دستگاه قضایی و عضو شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه ایران به عنوان یکی از قربانیان برجسته تروریسم در جهان، همواره سردمدار مبارزه با این پدیده شوم بوده است، اظهار کرد: یکی دیگر از پیامهای مهم اقدام اخیر برادران مجاهدمان در سپاه، نمایش گوشه ای از عزم جدی جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم بود که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و سایر مسئولان نظام بوده است.

سرلشکر باقری صفحه‌ای در فضای مجازی نداردفردا ، 1 روز پیشدر پی انتشار برخی اخبار در صفحات منتسب به سردار سرلشکرپاسدارمحمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، روابط عمومی حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: سرلشکرمحمد باقری تاکنون صفحه ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از جمله توییتر، اینستاگرام و تلگرام نداشته و اخبار مربوط به ایشان صرفاً از طریق منابع خبری رسمی منتشر می‌گردد.

ایرباس ۷۳ فروند هواپیما به ۲ شرکت ایرانی می‌فروشدفردا ، 1 روز پیشایرباس امروز پنجشنبه اعلام کرد دو شرکت هواپیمایی ایران متعهد به خرید ۷۳ فروند هواپیمای ساخت این شرکت اروپایی شده اند.

واکنش علیخانی به دعوا با همکاران پشت صحنه ماه عسلفردا ، 1 روز پیشاحسان علیخانی مجری برنامه «ماه عسل»؛ در مورد آرامش حاکم در برنامه گفت: ماه عسل دوازده سال است که روی آنتن شبکه سه می رود که من ده سال اجراکننده آن بودم. هر چقدر که از این برنامه می‌گذرد، «ماه عسل» پخته‌تر می‌شود و فکر می‌کنم برنامه امسال از یک آرامش بیشتری برخوردار است که آن هم به دلیل تجربه و پیراهن‌هایی است که در جهت تولید آن پاره کردیم.

بازیگری که به نامزدی اسکار عادت دارد! +عکسفردا ، 1 روز پیشمریل استریپ بازیگر پرافتخار سینمای جهان و هالیوود امروز 68 ساله خواهد شد. وی ۲۲ ژوئن سال ۱۹۴۹ در سامیت نیوجرسی آمریکا به دنیا آمد.

اعلام حکم قاتل پرونده اسیدپاشی زابلفردا ، 1 روز پیشرئیس حوزه قضایی شهرستان زابل گفت: در مرداد ماه سال قبل متأسفانه شاهد اسید پاشی در این شهرستان بودیم که منجر به قتل یک نفرشد که خوشبختانه با پیگیریهای مستمر و اقدامات انجام گرفته از سوی تیمهای اطلاعاتی و تخصصی در کمتر از 5 روز دونفر متهم در این رابطه دستگیر شدند.

وضعیت جوی تهران در روزهای آیندهفردا ، 1 روز پیشمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور طی دو روز آینده، از افزایش مجدد دما در اکثر نقاط کشور از روز شنبه خبر داد.

رئیس رسانه ملی: مجری، خود یک رسانه استفردا ، 1 روز پیشرئیس رسانه ملی گفت: مجریان رادیو و تلویزیون با اجرای حرفه‌ای و برگرفته از دانش خود، دیده و شنیده شدن تولیدات رسانه‌ای را ارتقا می‌دهند.

پروفسور کردوانی: بگذارید دریاچه ارومیه بمیرد!فردا ، 1 روز پیشپروفسور پرویز کردوانی چهره ممتاز علم جغرافیای ایران معتقد است احیای دریاچه ارومیه امکان پذیر نیست، این دریاچه مثل انسانی است که سرطان پیشرفته و درگیرشونده با اعضای مختلف دارد.

آملی لاریجانی: امیدواریم تروریستها متوجه پیام ایران شده باشندفردا ، 1 روز پیش

کارمندان فیس‌بوک، گوگل و اپل چند ساله هستند؟فردا ، 1 روز پیشارزشمندترین برندهای دنیا اهمیت خاصی برای نیروی انسانی جوان و خلاق قائل هستند و این معیار را یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت خود می‌دانند.

پژمان منتظری از الاهلی جدا شد!؟ +سندفردا ، 1 روز پیشیکی از رسانه‌های قطر مدعی شد که مدافع ملی‌پوش کشورمان از تیم الاهلی جدا شد.