منابع خبری

آخرین خبر های فردا

مهم‌ترین سؤال از منصوریان: من کیستم؟فردا ، 2 ساعت پیشدر حالی که لیگ برتر ایران ایستگاه سیزدهم خود را پشت سر گذاشت، استقلال تهران با کسب تنها هجده امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفته و با باختی که در ورزشگاه آزادی در مقابل تراکتورسازی متحمل شد، فاصله‌اش را با تیم‌های صدر جدول بیشتر کرد.

فرهاد کاظمی به دنبال خلق رکورد جدیدفردا ، 2 ساعت پیشبرای سومین فصل متوالی هدایت تیمی را در دست گرفت که کاندیدای اول سقوط قلمداد می شود تا نشان دهد ریسک پذیرترین مربی ایران است.

گواردیولا: برای آموزش تکل به اینجا نیامده‌امفردا ، 2 ساعت پیشسرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی پس از شکست سنگین تیمش در خانه روباه‌ها، اعتراف کرد که شاگردانش به آسانی گل می‌خورند هرچند از عملکرد آنها برابر قهرمان فصل گذشته لیگ برتر ابراز رضایت کرد.

۴ نکته مهم درباره مشکوک شدن به همسرفردا ، 2 ساعت پیشبه جای چک کردن موبایل و حتی کیف و دیگر وسایل شخصی که ممکن است تنش‌هایی را در رابطه‌تان ایجاد کند با همسرتان راحت صحبت کنید و به او بگویید که تغییر رفتارش آزارتان می‌دهد و از او بخواهید درباره برخی موارد توضیح دهد.

کدام استان‌های کشور سفیدپوش می شوند؟ +نقشهفردا ، 2 ساعت پیشامروز ناپایداری به صورت بارش پراكنده برف و باران و وزش باد در پاره ای نقاط شمال غرب، دامنه های البرز غربی و مركزی و بتدریج از بعدازظهر در دامنه های البرز شرقی و شمال شرق پیش بینی می شود.

اولویت پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصلفردا ، 2 ساعت پیشپرسپولیس در روز نه‌چندان خوبش در مقابل پدیده برنده از میدان خارج شد تا هم صدر را از تراکتورسازی پس بگیرد و هم نشان دهد برای کسب قهرمانی لیگ مصمم است.

هزینه تعویض پلاک هم گران شد و هم ارزان!فردا ، 2 ساعت پیشدولت در لایحه بودجه سال 96 قیمت جدیدی برای هزینه تعویض پلاک در نظر گرفت و به مجلس پیشنهاد داد.

استقرار ۳۱۷۵ کارتن خواب در مددسراهای پایتختفردا ، 2 ساعت پیشمدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از جمع آوری و استقرار حدود 3175 کارتن خواب در مددسراهای شهرداری طی آخر هفته گذشته و همزمان کاهش دمای هوا خبر داد.

برنامه ویژه شهرداری تهران برای ساماندهی دستفروشان متروفردا ، 3 ساعت پیشمديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران با تاکید بر اینکه خلاء قانوني در برخورد و ساماندهي دستفروشان مترو وجود دارد، گفت: شهرداری تهران برای دستفروشان زن و مرد برنامه های جداگانه ای دارد که با همکاری تمامی نهادهای مربوطه قابل اجراست .

صوت: تبری از دشمنان اهل‌بیت(ع) و مراسم خرافی نهم ربیعفردا ، 3 ساعت پیشسخنرانی کوتاه و بسیار زیبا و منطقی در مورد تبری از دشمنان اهل بیت(ع) و مراسم خرافی نهم ربیع توسط حجت الاسلام علوی

نوبخت: بنزین گران نمی‌شودفردا ، 3 ساعت پیشرئیس سازمان برنامه و بودجه از پیش‌بینی ۵۰ میلیارد دلار فاینانس در بودجه سال آینده گفت: بنزین در سال آینده گران نمی‌شود.

روزهای طلایی طلای سیاه در راه استفردا ، 3 ساعت پیشتحلیل گران اقتصادی بر این باور هستند که به دنبال نهایی شدن توافق اوپکی ها و غیر اوپکی ها، شاهد رشد قابل توجه قیمت نفت در اولین روز آغاز به کار بازارهای جهانی خواهیم بود.

جزئیات توافق «طرح کاهش تولید نفت»فردا ، 3 ساعت پیشبعد از اوپکی‌ها، روز گذشته هم غیر اوپکی‌ها به توافق کاهش تولید رسیدند از ابتدای سال 2017 میلادی به مدت 6 ماه میزان عرضه نفت به بازار روزانه یک میلیون و 722 هزار بشکه کم می‌شود.

تیر کمانداران به هدف نخورد!فردا ، 3 ساعت پیشدومین مرحله از جام جهانی جهانی تیراندازی با کمان داخل سالن در تایلند بدون کسب مدال برای نمایندگان ایران به پایان رسید.

پیشنهاد دادم امسال پلی‌آف داشته باشیمفردا ، 3 ساعت پیشسرمربی تیم والیبال بانوان سایپا در خصوص برگزاری رقابت‌های لیگ از ۲۵ آذر ماه اظهار داشت: برنامه‌های خود را برای تعطیلی ۲۱ روزه لیگ تنظیم کرده بودیم اما پس از یک هفته لیگ مجددا آغاز شد.

هوای تهران آلوده شد +نمودارفردا ، 3 ساعت پیشهوای تهران امروز برای گروههای حساس ناسالم است.

برگزاری مسابقات والیبال در استادیوم فوتبالفردا ، 3 ساعت پیشبرزیل به عنوان میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۷ انتخاب شد.

سلطانی‌فر: به‌دنبال میزبانی جام ملت‌های آسیا هستیمفردا ، 3 ساعت پیشوزیر ورزش و جوانان گفت: مدعی میزبانی جام ملت‌های آسیا هستیم که در سال ۲۰۱۹ نشد اما قاطعانه برای گرفتن میزبانی در سال ۲۰۲۳ تلاش می‌کنیم.

بدون ضامن، دو ساعته، از ۵ تا ۵۰۰ میلیون تومان وام بگیرید!فردا ، 3 ساعت پیشدر حدود سه سال پیش با داغ شدن موضوع وام فروشان مسئولان بانک مرکزی نیز واکنش نشان داده و با غیرقانونی خواندن این نوع فعالیت‌ها بیان کردند که مردم فریب این شرکت‌ها را نخورند ضمن آن که تبلیغات آنها نیز در روزنامه‌ها قانونی نیست.

نرخ دلار در تعطیلی یک روزه بازار ارز بین بانکی +جدولفردا ، 3 ساعت پیشارزش 39 ارز بین بانکی در حالی از سوی بانک مرکزی اعلام شده که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته و دلار آمریکا همچنان 32 هزار و 199 ریال ارزش گذاری شده است.