آخرین خبرهای «ماهنامه شبکه»

تماشا کنید: گفت‌وگو با مدیرعامل تنها آنتی ویروس ایرانی در نمایشگاه الکامپماهنامه شبکه ، 31 دقیقه پیش مهندس عباس حسینی مدیرعامل شرکت نرم افزاری امن‌پرداز در گفت‌وگو با شبکه از تنها آنتی ویروس ایرانی (پادویش) سخن گفت. در ادامه بخشی ازصحبت‌های مهندس حسینی را تماشا کنید.

آیا نسل‌های آینده سالم‌تر از مـا خواهند بود؟ماهنامه شبکه ، 1 ساعت پیش بیش از یک دهه است که افزایش امید به زندگی در امریکا در جای خود توقف کرده و حتی در بین بعضی از گروه‌ها کاهش یافته است. مواردی از قبیل دیابت، بیماری‌های قلبی و چاقی مفرط در کنار استرس، اضطراب و افسردگی از مهم‌ترین علل این کاهش هستند. شرایط به‌گونه‌ای پیش می‌رود که گویی فناوری‌های متعددی که از بسیاری جهات باعث بهبود و پیشرفت زندگی شده‌اند، به‌تدریج در حال از بین بردن ما هستند. حتی در این بین تعداد افراد منزوی و تنها از نظر کمیت بیشتر شده است. در حالی که آن‌ها‌ خود معتقدند که انسان‌های بسیار موفقی

5 خودرویی که همیشه در بازار ایران مشتری دارندماهنامه شبکه ، 1 ساعت پیش در این بخش در بازه قیمتی بین 30 تا 50 میلیون تومان که حجم زیادی از خودروهای مونتاژ و تولید داخل و چین مشاهده می شود، به 5 خودرو از خوش فروش ترین ها اشاره می کنیم و شرح قیمتی اندکی در این رابطه ارائه می کنیم.

تماشا کنید: گفت‌وگو با مدیر فروش شرکت کیونپ در نمایشگاه الکامپماهنامه شبکه ، 1 ساعت پیش مهندس جهان‌بین مدیر فروش شرکت کیونپ در مصاحبه با سایت شبکه از شرایط الکامپ 2017 و حوزه فعالیت شرکت گفت. در ادامه بخشی از صحبت‌های مهندس جهان‌بین را تماشا کنید.

خویش‌انداز (سلفی) پردردسر یک میمونماهنامه شبکه ، 3 ساعت پیش یک دادگاه تجدید نظر در آمریکا به تازگی بر سر این موضوع به بحث پرداخت که « آیا یک میمون می‌تواند حق انتشار سلفی‌ای که از خود گرفته است را در اختیار داشته باشد ؟» و این، در حالی بود که دیوید اسلیتر، فردی که میمون با دوربین او عکس‌ها را گرفته است در کمال ناامیدی جلسه را بطور زنده از خانه خود در انگلستان تماشا می کرد؛ چون پول کافی برای رفتن به آمریکا و شرکت در این جلسه را نداشت. با سایت شبکه همراه باشید تا نگاهی به این ماجرا داشته باشیم.

کشاورزان برای محافظت از قلمرو خود از روبات استفاده می‎کنند.ماهنامه شبکه ، 3 ساعت پیش مراقب باشید، زیرا این احتمال وجود دارد که اگر سعی کنید روی یک مزرعه حفاظت شده قدم بگذارید ممکن است با ناوگان وسیعی از وسایل نقلیه بدون سرنشین امنیتی روبرو شوید كه شما را تعقیب می‎کنند.

تماشا کنید: گفت‌وگو با رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباط امن در الکامپماهنامه شبکه ، 3 ساعت پیش مهندس محمد مبصری رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباط امن در گفت و گو با شبکه با ابراز رضایت از نمایشگاه الکامپ 2017 از حوزه فعالیت شرکت ارتباط امن گفت. در ادامه بخشی از این مصاحبه را تماشا کنید.

چگونه (و چرا) آدرس مک خود را در ویندوز، لینوکس و مک تغییر دهیمماهنامه شبکه ، 3 ساعت پیش آدرس مک یک دستگاه توسط سازنده آن تعیین می‎شود، اما تغییر دادن (یا سوء استفاده از) این آدرس‎ها وقتی به آن نیاز دارید کار سختی نیست. در ادامه خواهیم دید که چگونه می‎توان این کار را انجام داد، و اصلا چرا شما باید بخواهید این کار را انجام دهید.

تماشا کنید: گفت‌وگو با مدیرعامل شرکت مارون در نمایشگاه الکامپماهنامه شبکه ، 11 ساعت پیش در دومین سال حضور شرکت تجارت الکترونیک مارون در نمایشگاه الکامپ، مهندس کاکائی از حوزه فعالیت و برند هایی که شرکت مارون نمایندگی انحصاری آن ها را در ایران در اختیار دارد گفت. در ادامه بخشی از صحبت های مهندس کاکائی را تماشا کنید.

تماشا کنید: گفت‌وگو با مدیرعامل شرکت هامون در نمایشگاه الکامپماهنامه شبکه ، 12 ساعت پیش در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ به سراغ غرفه شرکت هامون واقع در سالن خلیج فارس رفتیم. در ادامه بخشی از صحبت های مهندس حسین زاده مدیرعامل شرکت هامون را تماشا کنید.

تماشا کنید: گفت‌وگو با مدیر فروش شرکت آمرتات ایرانیان در نمایشگاه الکامپماهنامه شبکه ، 13 ساعت پیش در گفت‌وگویی که با آقای شهرام صوفی پور مدیر فروش شرکت آمرتات ایرانیان در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ داشتیم، ایشان در باره نحوه برگزاری نمایشگاه و حوزه فعالیت شرکت آمرتات صحبت کردند. در ادامه بخشی از این مصاحبه را تماشا کنید.

برای ساختن یک خانه هوشمند به چه گجت‌هایی نیاز داریم؟ ماهنامه شبکه ، 16 ساعت پیش امروز ساخت یک خانه هوشمند نه‌تنها یک رویا نیست بلکه با خرید چند گجت می‌توانید خانه سنتی خود را به یک خانه هوشمند تبدبل کنید. در ادامه به معرفی چند گجت لازم برای ساخت یک خانه هوشمند پرداختیم. با شبکه همراه باشید.

ال‌جی تأمین کننده انحصاری باتری آیفون 9 می‌شود!ماهنامه شبکه ، 16 ساعت پیش در حالی که هنوز آیفون 8 اپل معرفی نشده و صحبت‌های زیادی در مورد آن به میان می‌آید، شایعات و خبرهای مرتبط با آیفون 9 در فضای مجازی طنین‌انداز شده‌اند! طبق تازه‌ترین گزارش‌های به دست آمده، ظاهرا قرار است ال‌جی تأمین کننده انحصاری باتری ال شکل آیفون 9 اپل شود. با سایت شبکه همراه باشید.

گالری عکس روز سوم نمایشگاه الکامپ بیست و سومماهنامه شبکه ، 18 ساعت پیش در روز سوم بیست و سومین نمایشگاه الکامپ به سراغ سالن خلیج فارس، 40 و 38A رفتیم و می‌خواهیم شما را به بازدید مجازی از غرفه‌های این سالن ها دعوت کنیم. در این سالن ها بیشتر شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات شبکه، سخت افزاری و امنیت حضور دارند.

کنترل سیستم تهویه مطبوع خانه با کورتاناماهنامه شبکه ، 21 ساعت پیش دستیار صوتی مایکروسافت (کورتانا) قلمرو خود را از کامپیوتر و تلفن هوشمند به اینترنت اشیا گسترش خواهد داد. یک شرکت راه اندازی سیستم تهویه مطبوع ساختمان ترموستاتی را معرفی کرده است که با کورتانا کار می‎کند.

تماشا کنید: گفت‌وگو با مدیر عامل شرکت داده پردازش فن‌آوا در نمایشگاه الکامپماهنامه شبکه ، 21 ساعت پیش در دومین روز نمایشگاه الکامپ به سراغ شرکت داده پردازی فن‌آوا رفتیم و با مدیرعامل این شرکت آقای سید میثم سید صالحی و آقای محمود رستمی مدیر عامل شرکت شبکه گستر فن‌آوا مصاحبه داشتیم. در ادامه این دو مصاحبه را تماشا کنید.

تماشا کنید: گفت‌وگو با مدیر عامل شرکت داده پردازش دوران در نمایشگاه الکامپماهنامه شبکه ، 22 ساعت پیش در ادامه گفت‌وگوهای ماهنامه شبکه، مصاحبه ای داشتیم با مهندس علیرضا عابدی‌نژاد مدیر عامل شرکت داده پردازان دوران. شما را به دیدن این ویدیو دعوت می‌کنیم.

بازار محصولات پوشیدنی تا سال 2021 دو برابر می‌شودماهنامه شبکه ، 23 ساعت پیش در حالی که بازار محصولات پوشیدنی هنوز هم در مراحل ابتدایی کار خود به سر می‌برد، اما به این نکته توجه داشته باشید که بازار محصولات پوشیدنی به مراتب فراتر از ساعت‌های هوشمند است. موسسه تحقیقاتی IDC پیش‌بینی کرده است تا چهار سال آینده دو روند جدید لباس‌های هوشمند و گجت‌های مربوط به شنوایی دو گرایش اصلی این بازار خواهند بود که به شدت مورد توجه مردم قرار خواهند گرفت.

ترفندهای مرتبط با دوربین و عکسبرداری گلکسی اس 8ماهنامه شبکه ، 23 ساعت پیش گوشی‌های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ هم اکنون از بهترین اسمارتفون‌های اندرویدی موجود در بازار هستند. اگر از علاقمندان به عکسبرداری هستید و از این دو گوشی استفاده می‌کنید، نباید این مقاله را از دست دهید. در این مقاله قصد داریم مروری بر ترفندهای مرتبط با دوربین و عکسبرداری گلکسی اس 8 سامسونگ داشته باشیم. با سایت شبکه همراه باشید.

تماشا کنید: گفت‌وگو با مدیرعامل گروه نرم‌افزاری پیوست در نمایشگاه الکامپماهنامه شبکه ، 1 روز پیش در گفت‌وگویی که در دومین روز نمایشگاه الکامپ با مهندس شهرآبادی مدیر عامل گروه نرم‌افزاری پیوست داشتیم، ایشان توضیحات کاملی در مورد حوزه فعالیت گروه نرم‌افزاری پیوست و نمایشگاه الکامپ دادند در ادامه بخشی از این مصاحبه را تماشا کنید.