منابع خبری

آخرین خبر های مشرق نیوز

عکس/ کنایه روزنامه پیروزی به آبی هامشرق نیوز ، 19 دقیقه پیشروزنامه پیروزی به شکست استقلال واکنش نشان داد.

عکس/ جشن تولد کمال در اردوی پرسپولیس!مشرق نیوز ، 34 دقیقه پیشپرسپولیسی‌ها شب قبل از بازی با فولاد خوزستان جشن تولد داشتند. جشن تولد هافبک دفاعی تیمشان، کمال کامیابی نیا که تازگی ها پدر هم شده است. کمال که او را گتوسو می خوانند!

پیست‌های اسکی؛ کاسبی به بهای جان مردم/ غفلت شائبه‌برانگیز وزارت ورزش و فدراسیونمشرق نیوز ، 39 دقیقه پیشکمتر از یک سال از حادثه تلخ پیست دیزین سپری نشده که بار دیگر شاهد بازگشایی بدون تدبیر این مراکز هستیم که نتیجه آن اتفاق دیروز بود، حادثه‌ای که می‌توانست به یک فاجعه تبدیل شود.

وقتی فرهنگ غلط جلوی استفاده بیشتر از «کوادکوپتر» در ایران را می‌گیرد/ با مدل هلندی جلوی متخلفان را بگیریم یا ژاپنی؟ +عکسمشرق نیوز ، 44 دقیقه پیشایران از حدود 2 سال پیش به صورت ناگهانی با حجم زیادی از کوادکوپترها در بازار مواجه شده که عمدتا ساخت کشور چین بوده و با قیمت‌های نسبتا پایین و بدون هیچ نظارتی به فروش می رسند.

خاطرات خواندنی بداخلاق هلندی از زبان زلاتانمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشزلاتان در بخشی از کتاب زندگی‌اش به روش‌های کاری و برخی اخلاقیات فن‌خال انتقاد کرده است.

خاطرات خواندنی بداخلاق هلندی از زبان زلاتانمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشزلاتان در بخشی از کتاب زندگی‌اش به روش‌های کاری و برخی اخلاقیات فن‌خال انتقاد کرده است.

فیلم/ نجات جان ۲۰ نفر در پیست دیزینمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشاسکی بازان محبوس در تله کابین پیست بین المللی دیزین با کمک نیروهای امدادی نجات یافتند.

کارگر جوان زیر حجم زیادی از خاک مدفون شدمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشسخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: کارگر جوان هنگام کار در چاه بر اثر ریزش دیواره آن زیر حجم زیادی از خاک مدفون شد و جان باخت.

عکس/ مربیان سابق استقلال در یک قابمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشقلعه نوئی و کریمی هر دو سابقه مربیگری در استقلال را دارند.

بختیار رحمانی مقابل پرسپولیس به میدان می‌رودمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشبا توجه به درخواست کادر فنی عصر امروز جلسه‌ای مابین علیرضا اژدری زاده، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان و بختیار رحمانی برگزار شد و بر این اساس قرارداد همکاری بین این بازیکن و فولاد خوزستان منعقد شد تا فولاد در ادامه مسابقات لیگ برتر از حضور بختیار رحمانی بهره لازم را ببرد.

عکس/ بختیار رحمانی به فولاد پیوستمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشبختیار رحمانی هافبک جدا شده استقلال تهران به تیم فولاد خوزستان پیوست.

سطح آب دریاچه ارومیه 15 سانتی‌متر افزایش یافتمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشمعاون استاندار آذربایجان‌شرقی با قدردانی از حمایت‌های دولت ژاپن از طرح‌های زیست‌محیطی کشورمان به ویژه احیای دریاچه ارومیه، گفت: آب دریاچه ارومیه نسبت به سال گذشته 15 سانتی‌متر افزایش یافته است.

عکس/ تماشاگر ویژه بازی صبا-پیکانمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشیاران صمد مرفاوی با یک گل از سد پیکان گذشتند.

کاهش ۳ تا ۱۲ درجه‌ای دمای هوا در ۱۹ استان کشورمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشسازمان هواشناسی کشور از ورود توده هوای نسبتاً سرد در هفته آینده خبر داد و اعلام کرد که ۱۹ استان کشور با کاهش تدریجی سه تا ۱۲ درجه‌ای دما مواجه می‌شوند.

عکس/ رحمتی در نقش مربی استقلال!مشرق نیوز ، 2 ساعت پیشرحمتی بازهم روی نیمکت آبی پوشان تهرانی حضور داشت.

عکس/ منصوریان قبل و بعد از باخت استقلالمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشلبخند منصوریان پیش از آغاز بازی و چهره درهم وی بعد از شکست آبی ها جالب توجه بود.

فیلم/حواشی دربی آبی هامشرق نیوز ، 2 ساعت پیشدیدار تیم های استقلال تهران و استقلال خوزستان با شکست آبی های پایتخت به پایان رسید.

کاریکاتور/ سهم هر ایرانی از بدهی 700 هزار میلیاردی دولت!مشرق نیوز ، 2 ساعت پیشوزیر اقتصاد: بدهی دولت و شرکت‌های دولتی به 700 هزار میلیارد تومان افزایش یافت/ زمان روی کار آمدن دولت بدهی‌های دولت 150 هزار میلیارد تومان بود!/ 8 میلیون و 750هرارتومان، سهم هر ایرانی از بدهی 700 هزار میلیاردی دولت!

تلاش چلسی برای جذب آداما ترائورهمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشباشگاه چلسی مذاکرات خود با میدلزبورو برای جذب وینگر اسپانیایی این تیم را آغاز کرد.

لیورپول جریمه را به جان خریدمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشگفته می شود باشگاه لیورپول می خواهد برای اعتراض به فیفا بازیکن خود را به میدان بفرستد.