آخرین خبرهای «مشرق نیوز»

راهکار استقلال برای تماشاگرانشمشرق نیوز ، 5 دقیقه پیشباشگاه استقلال تهران از کمیته استیناف فدراسیون فوتبال برای رای محرومیت تماشاگرانش درخواست تجدید نظر کرد.

عکس/ وضعیت خط کشی های ورزشگاه یادگار اماممشرق نیوز ، 11 دقیقه پیشوضعیت خط کشی های ورزشگاه یادگار امام در تبریز که قرار است میزبان دیدار تیم های تراکتور سازی و سپیدرود رشت باشد.

فتاحی: دیدار تراکتورسازی و سپیدورود برگزار می‌شودمشرق نیوز ، 14 دقیقه پیشمسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ، گفت: بازی تیم فوتبال تراکتورسازی و سپیدرود امروز برگزار خواهد شد.

مرزبان: قصد جدایی نداشتممشرق نیوز ، 17 دقیقه پیشعلیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان تأکید کرد که این باشگاه مشهدی باید ساختار و تشکیلات منظمی پیدا کند.

عکس/ پارو کردن برف در ورزشگاه تبریز با جارومشرق نیوز ، 21 دقیقه پیشدر حال حاضر سیستم هیتینگ ورزشگاه یادگار امام (ره) روشن شده است، اما قادر به آب کردن برف نیست و تبریزی‌ها با جارو به جان چمن افتادند.

عکس/ استقبال باورنکردنی از پرسپولیس در جممشرق نیوز ، 40 دقیقه پیشپرسپولیس در حالی راهی فرودگاه عسلویه شده است که حضور بیش از هزار هوادار در این محل باعث تعجب بازیکنان شده است.

مسی کفش طلای اروپا را دریافت کردمشرق نیوز ، 43 دقیقه پیشمهاجم بارسلونا برای چهارمین بار توانست کفش طلای اروپا را به دست بیاورد.

سورپرایز بزرگ در تمرین امروز رئال مادریدمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشگرت بیل پس از مدت ها دوری از تمرینات رئال به دلیل مصدومیت، از امروز توانست با سایر هم تیمی هایش تمرین کند.

عکس/ نمایی از کفش طلای چهارم لیونل مسیمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشنمایی از کفش طلای چهارم لیونل مسی که تا دقایقی دیگر به وی اهدا خواهد شد.

پرداختی مشمولین سهام عدالت به حساب دولت مشخص شدمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشطبق گزارش مجلس کل بدهی مشمولین بابت ۴۹ شرکت واگذار شده قطعی تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۶ حدود ۲۷ هزار میلیارد تومان است.

عکس/ ظاهر جالب راموس در تمرین رئالمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشسرخیو راموس با ماسک محافظ بینی در تمرین امروز رئال مادرید.

دلایلی که باعث شد کنکور در ایران به پایان نرسدمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشیک کارشناس آموزشی گفت:‌ پذیرش داوطلبان بدون آزمون در ۸۵ درصد رشته‌های دانشگاهی در حل معضل کنکور موثر نبود و با حذف سازمان سنجش نیز مسئله کنکور در ایران حل نمی‌شود.

خرید آتی سکه رونق گرفتمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشیک مسئول در بورس کالا با تشریح آخرین وضعیت معاملات آتی سکه گفت: از ابتدای امسال تا ۲۰آبان، بطور میانگین ۸۸۰۰ قرارداد در روز منعقد شده که در دو هفته اخیر، به ۳۳ هزار قرارداد در روز رسیده است.

کنایه شفر به خبرنگاران قبل از نشست خبریمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشسرمربی تیم فوتبال استقلال تهران قبل از نشست خبری با خنده به خبرنگاران ورزشی کنایه زد.

پیشنهاد شفر برای کمک به مردم زلزله‌زدهمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشسرمربی استقلال معتقد است تیمش در بازیهای اخیر به گل نزدیک شده اما نتوانسته گلزنی کند.

سیف از تعیین تکلیف 2 موسسه غیرمجاز دیگر خبر دادمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشرئیس کل بانک مرکزی، از آغاز تعیین تکلیف تعاونی‌های افضل توس و وحدت از هفته جاری خبر داد.

قلعه نویی: جایگاه فعلی ما شایسته ذوب آهن نیستمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشسرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: جایگاهی که در آن هستیم، شایسته ما نیست و باید از دیدار مقابل فولاد روند رو به رشدمان را شروع کنیم.

دایی : برای خودم و فوتبال متاسفممشرق نیوز ، 2 ساعت پیشعلی دایی با انتقاد از مالک باشگاه نفت انتقاد کرد و گفت که فوتبال به آدم‌های اقتصادی احتیاج دارد که مدیر باشند نه اینکه بعضی‌ها بیایند و صحبت‌هایی بکنند که هیچ ربطی به فوتبال ندارد.

وضعیت پرونده مدیران کانال‌های تلگرامیمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشپرونده مدیران کانال‌های تلگرامی که از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به شش ماه تا پنج سال حبس محکوم شده‌اند، با اعتراض متهمان به احکام صادره به شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران ارجاع شد.

آخرین تمرین پرسپولیس پیش از دیدار با پارس جنوبیمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشتیم فوتبال پرسپولیس آخرین تمرین خود را پیش از سفر به شهر جم در ورزشگاه خیریه عمل برگزار کرد.