آخرین خبرهای «مشرق نیوز»

ناگفته‌های واقعه 6تیر در گفت‌وگو با دکتر منافیمشرق نیوز ، 34 دقیقه پیشوزیر بهداری وقت درباره جزئیات پزشکی پس از حادثه ترور آیت‌الله خامنه‌ای گفت: به خاطر ازدحام مردم و احتمال بوجود آمدن خطر برای جان ایشان، انتقال با ماشین که اصلا ممکن نبود.

پیشنهاد تشکیل «شورای حج» به ریاست روحانیمشرق نیوز ، 37 دقیقه پیشدبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه پیشنهاد می‌کنیم شورای حج به ریاست رئیس‌جمهور تشکیل شود، تاکید کرد: وی و وزیر خارجه باید تضمین کنند که بر اساس توافقات مشکلی برای حجاج ایرانی بوجود نخواهد آمد.

جزئیات دستگیری یک تروریست در شب قبل از آخرین میتینگ انتخاباتمشرق نیوز ، 39 دقیقه پیشمعاون دادستان مشهدمقدس جزئیات دستگیری فردی تروریست در شب قبل از آخرین میتینگ انتخابات ریاست‌جمهوری در مشهد را تشریح کرد.

کاپیتان تیم ملی تکواندو راهی بیمارستان شدمشرق نیوز ، 40 دقیقه پیشمسعود حجی زواره علاوه بر برتری مقابل نماینده مصری توسط این هوگوپوش آسیب دید و راهی بیمارستان شد.

دلایل کاهش استقبال از سینما در طرح افطار تا سحرمشرق نیوز ، 57 دقیقه پیشطرح افطار تا سحر سینماها که در سال‌های گذشته مورد استقبال عموم مردم قرار می‌گرفت امسال شور و حالی نداشت.

نگاهی به کتاب «با دست‌های خالی» خاطرات شهید طهرانی‌مقدممشرق نیوز ، 1 ساعت پیشدانشمند برجسته، سردار عالی‌قدر، پارسای بی‌ادعا، ورزشکاری غیور و... همه این صفات و بیشتر از اینها متعلق به مردی است که روزگار مجال نداد تا خدمات بیشتری به رهبر، کشور و مردمش ارائه کند.

گزارش کامل از نقل و انتقالات استقلالمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشتیم فوتبال استقلال درحالی خود را برای حضور در هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر آماده می کند که کادر فنی و مسئولان باشگاه در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشتند.

وضعیت اسف‌بار بازیگر زن در ترکیه +عکسمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشبازیگری که با رویای اقامت و کار و با وعده‌های رنگارنگ کریمیان، مدیرعامل کشته شده شبکه جم تی وی راهی این شبکه شده بود، این روزها در حال تحمل شرایط اسف‌بار اقامت در ترکیه از طریق سازمان ملل است.

طرح 20 ماده‌ای نمایندگان مجلس برای مقابله با اقدامات تروریستی آمریکامشرق نیوز ، 1 ساعت پیشرئیس مرکز پژوهش‌های مجلس جزئیات بیشتری از طرح فوریتی و 20 ماده‌ای مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه را تشریح کرد.

کشف 25میلیارد تومان مشروبات الکلی در 2ماهمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشبه دنبال فعالیت دستگاه‌های کاشف، بیش از ۳۷۸ هزار قوطی و بطری مشروبات اکلی کشف شد که ارزش این کشفیات بیش از ۲۵ میلیارد تومان برآورد شده است.

پیشنهاد دل‌پیرو به رونالدومشرق نیوز ، 1 ساعت پیشبازیکن پیشین یوونتوس به مهاجم رئال مادرید در رابطه با جدایی از تیم اسپانیایی پیشنهاد داد.

دوراهی سخت مرادی؛ مدال کیانوش یا پذیرش استعفای کادرفنی؟مشرق نیوز ، 1 ساعت پیشرییس فدراسیون وزنه‌برداری اکنون با بازگشت از ژاپن باید یکی از بزرگترین تصمیمات دوران مدیریتی خود را بگیرد و بین کیانوش رستمی و کادرفنی تیم ملی یکی را انتخاب کند.

غرامت سنگین یووه به خاطر لغو جشن قهرمانیمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشبانوی پیر به خاطر لغو جشن قهرمانی‌اش در پایان فصل اخیر، مجبور به پرداخت غرامت شد.

کی‌روش: برزیل و ایران با «ارتباط کورینتیانس» صعود کردندمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشسرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از تأثیر اردوی این تیم پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۴ برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ یاد کرد و گفت: ۴۵درصد بازیکنان تیم ایران در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند.

تجمع طلب کاران مقابل باشگاه نفتمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشامروز طلبکاران باشگاه نفت مقابل درب این باشگاه تجمع کردند.

جدول/ نرخ انواع میوه در میادینمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشرئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اشاره به کاهش قیمت انواع صیفی‌جات در میادین گفت: میوه‌هایی چون گیلاس تکدانه، هلو و سیب کاهش قیمت داشته‌اند.

تمهیدات ترافیکی نماز عید فطر در تهرانمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشرئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال تمهیدات ترافیکی در عید سعید فطر برای تسهیل در عبور و مرور نمازگزاران خبر داد.

ترافیک سنگین در مسیرهای منتهی به چالوس+عکسمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشبر اساس نقشه گرافیکی ترافیک استان البرز، غالب مسیرهای منتهی به کرج باز بوده ولی در این میان محدوده هایی همچون آبیک تا قزوین و 25 کیلومتری تهران-کرج با ترافیک سنگین روبه رو است.

هدیه شهرداری به روزه اولی‌هامشرق نیوز ، 2 ساعت پیشمعاون اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از اهدای هدیه به روزه اولی‌ها در ایستگاه‌های فرهنگی درعیدفطر خبر داد و گفت: جشن‌های مغفرت از امشب بعد از نماز مغرب و عشا در مساجد و بوستان‌های بزرگ و می‌شود.

اقتصاد در تعطیلی بین‌الدولتین!/ افشای رانت خواری گسترده در وزارت جهادکشاورزی/ FATF فعلا دستاوردی برای ایران نداردمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشافشای رانت خواری گسترده در وزارت جهادکشاورزی دولت یازدهم، در روزنامه های اصلاح طلب قابل تامل است.