منابع خبری

آخرین خبرهای «مليت»

ثریا قاسمی و پسرش /عکسمليت ، 50 دقیقه پیش

بهنوش بختیاری و دختر خوانده اش /عکسمليت ، 55 دقیقه پیشبهنوش بختیاری صاحب فرزند شد و یک نوزاد را به فرزند خواندگی قبول کرد .

خدمات امدادی سایپا به مسافران و زائران راهیان نورمليت ، 59 دقیقه پیشرییس انجمن صنفی نمایندگی‌های سایپا در استان خوزستان گفت: گروه خودروسازی سایپا برای مسافران و زائران راهیان نور در ایام تعطیلات نوروز امکانات امدادی ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

مدیرعامل گروه سایپا از ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی بازدید کردمليت ، 59 دقیقه پیشمدیرعامل گروه خودروسازی سایپا باحضور در ستاد طرح امداد و خدمات نوروزی گروه، از فرایند ارائه خدمات توسط این ستاد بازدید کرد.

بازدید مدیرعامل گروه سایپا از پروژه آماده سازی خط تولید محصولات SP100مليت ، 1 ساعت پیشمدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از پروژه آماده سازی خط تولید پلت فرم SP100 در شرکت سایپا بازدید کرد و در جریان مراحل طراحی، نصب و راه اندازی خط تولید این محصولات قرار گرفت.

تاکید بعثه رهبری بر استفاده زائران از تولیدات داخلیمليت ، 1 ساعت پیشنماینده ولی فقیه در حج و زیارت با اشاره به شروع عملیات ثبت نام از حجاج در آینده نزدیک، تصریح کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری هرمقدار از کالاهای مصرفی در سفرهای زیارتی را که از داخل ایران می‌شود تامین کرد حتما باید از تولید داخلی استفاده کنیم.

کی روش: لازم باشد 80 دقیقه دفاع می کنیممليت ، 1 ساعت پیشسرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر مجبور باشیم دفاع کنیم مانند همیشه 80 دقیقه با نظم، انسجام و تمرکز کامل در زمین حضور خواهیم یافت.

قیمت سکه اوج گرفت/ دلار سه هزار و 762 تومان/جدولمليت ، 1 ساعت پیشسکه طرح قدیم یک میلیون و 209 هزار تومان در بازار معامله شد.

تصویری جالب از مریلا زارعی و نیکی کریمی۱۸سال قبلمليت ، 23 ساعت پیش

آقای خواننده محبوب و غنائم کنسرتی!/عکسمليت ، 23 ساعت پیشمازیار فلاحی در صفحه اینستاگرامش تصویری از هدایای دریافتی از سوی طرفدارانش را منتشر کرد.

افزایش تولید و ارائه محصولات جدید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبریمليت ، 23 ساعت پیشمدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از برنامه افزایش تولید خودرو در این مجموعه در سال جاری خبر داد و گفت: برنامه رونق کسب و کار گروه سایپا در سال جاری با افزایش تولید و ارائه محصولات جدید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری ادامه خواهد یافت.

اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران رونمایی شد /عکسمليت ، 23 ساعت پیشمراسم رونمایی از اتوبوس جدید تیم ملی فوتبال ایران که با حمایت مردم خریداری شده است با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد.

پاسخ ایران به اظهارات "اردوغان"مليت ، 23 ساعت پیشسخنگوی وزارت خارجه ایران ضمن توصیه به مقامات ترکیه برای وارد نکردن مسائل انساندوستانه در کشمکشهای سیاسی، از آنان خواست به حق حاکمیت کشورهای همسایه و خواست ملتهای سوریه و عراق که دولتهای منتخب خود را برگزیده اند، احترام بگذارند.

تصاویری از جاری‌شدن سیلاب در بوشهرمليت ، 23 ساعت پیش

درب فرمانداری ساعت ۲۲ بسته می‌شودمليت ، 23 ساعت پیشسرپرست روابط عمومی فرمانداری تهران از ثبت‌نام ۲۴۴۱ نفر در انتخابات شورای شهر تهران خبر داد.

ویشکا آسایش در کنار همسر و پسرش /عکسمليت ، 2 روز پیش

ملیکا زارعی و دخترش مانلی! /تصاویرمليت ، 2 روز پیش

معضلات دید و بازدیدهای نوروز!مليت ، 2 روز پیش

زمان آغاز به کار مجدد سامانه سهام عدالت اعلام شدمليت ، 2 روز پیشسامانه سهام عدالت که به علت بروزرسانی از 30 اسفند سال گذشته از دسترس خارج شده از روز دوشنبه 14 فروردین 96 مجدد در اختیار مشمولین قرار می‌گیرد.

خدمات نوروزی گروه سایپا در سراسر کشور درحال اجرا استمليت ، 2 روز پیشرئیس ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا از پیگیری اجرای طرح خدمات و امداد این مجموعه در تعطیلات خبر داد و گفت: ناوگان امدادی سایپا در سراسر کشور در حال آماده باش قرار دارد.