آخرین خبرهای «مليت»

طراحی های خنده دار فتوشاپ کار معروف /تصاویرمليت ، 2 روز پیشآیا عکس دارید که بخواهید آن را تغییر دهید؟ مثلاً عکس دوست یا نامزد سابقتان را از عکس حذف کنید یا موهایتان از یک عکس دیگر را به آن انتقال دهید؟ هر کاری که در این حوزه ها داشته باشید یک متخصص در این حوزه به نام جیمز فریدمن برای شما انجام خواهد داد.

بدترین شکل های چیدمان و سرو غذا /عکسمليت ، 2 روز پیشچیدن میز غذا بسیار مهم است زیرا می تواند اشتهای افراد را تحریک کند و گویای سلیقه کدبانوی خانه باشد در میهمانی ها و مجالس مختلف بهتر است نحوه قرار دادن و چیدمان صحیح غذاها و خوراکی ها روی میز خوب و زیبا باشد و نوشیدنی ها ،نان ،چنکال ،قاشق و دستمال و لیوان باید در محل مناسب خود قرار داده شوند.

رگ خواب به رتبه دوم جدول فروش رسیدمليت ، 2 روز پیشجدول فروش سینمای ایران این هفته با اعلام صدرنشینی مجدد فیلم «نهنگ عنبر 2» برای ششمین هفته متوالی منتشر شد.

بازیگری که به نامزدی اسکار عادت دارد! /عکسمليت ، 2 روز پیشمریل استریپ بازیگر پرافتخار سینمای جهان و هالیوود امروز 68 ساله خواهد شد. وی ۲۲ ژوئن سال ۱۹۴۹ در سامیت نیوجرسی آمریکا به دنیا آمد.

تداوم کاهش ارزش ارزهای جهانمليت ، 2 روز پیشپایین نگه داشتن نرخ بهره بانکی و نیز چاپ اسکناس از سوی بانکهای مرکزی کشورهای دنیا نه تنها رونق اقتصادی را برای کشورها به ارمغان نیاورده بلکه ارزش پول ملی را هم کاهش داده است.

این ستاره ها دوست ندارند مالیات بدهند/ از مسی و دی ماریا تا رونالدو و مورینیومليت ، 2 روز پیشبه تازگی نام کریستیانو رونالدو و ژوزه مورینیو نیز به لیست متهمان مالیاتی دنیای فوتبال اضافه شده است.

خدمت رسانی به مردم با اجرای طرح«سلامت در ضیافت» در بیش از 1000 مسجد پایتختمليت ، 3 روز پیشمدیرکل سلامت شهرداری تهران از اجرای طرح «سلامت در ضیافت» در بیش از هزار مسجد منتخب شهر تهران خبر داد.

۸ چالش بزرگ تهرانمليت ، 3 روز پیشعضو شورای شهر تهران، هشت چالش اساسی را مهم‌ترین معضلات تهران امروز می‌داند و راهکارهای خود را برای برون رفت از آن ارائه داده است.

امیدواریم تروریستها متوجه پیام ایران شده باشندمليت ، 3 روز پیشرئیس قوه قضائیه با اشاره به اقتدار سپاه پاسداران گفت: عملیات موشکی سپاه گوشه بسیار کوچکی از عزم و اراده جمهوری اسلامی ایران است.

تبریک اینستاگرامی AFC به مناسبت تولد خداداد عزیزی/عکسمليت ، 3 روز پیش

کی‌روش: از آینده خود پس از جام جهانی خبردار نیستممليت ، 3 روز پیشمربی تیم ملی ایران در خصوص آینده خود اظهار داشت: من خیلی وقت است که مربیگری می‌کنم و نمی‌دانم که پس از جام جهانی چه اتفاقی رخ خواهد داد.

قتل عام نهنگ ها‎/عکسمليت ، 3 روز پیش

پناه آوردن کبوتر به ساختمان اداری برای تخم‌گذاری / عکسمليت ، 3 روز پیش

ولادیمیر پوتین مسافر زمان!/عکسمليت ، 3 روز پیش"متفكران تئوری توطئه معتقدند که ولادیمیر پوتین مسافر زمان است و به این تصاویر اشاره می کنند تصاویر سیاه و سفید از نیمه اول قرن بیستم.يعني تناسخي كه هندوان به آن باوردارند.

تجارت شُوم و پر سودِ فروش تاریخ!مليت ، 3 روز پیش

اسکان خانواده‌های داغ‌دیده گرنفل در برج میلیاردی! /تصاویرمليت ، 3 روز پیشساکنان برج گرنفل لندن که چندی پیش بر اثر آتش سوزی خانه‌های خود را از دست داده اند به اقامتگاه بسیار لوکس و مجللی در منطقه اعیان نشین لندن منتقل می‌شوند.

دیلی میل: کی روش؛ آقای جام جهانیمليت ، 3 روز پیشسرمربی تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد که هنوز تصمیمی برای بعد از جام جهانی نگرفته است. او بر لزوم آمادگی مناسب قبل از جام جهانی روسیه نیز تاکید کرد.

اتریش: کودکستان های اسلامی نباید وجود داشته باشندمليت ، 3 روز پیشوزیر خارجه اتریش در گفت‌وگو با یک روزنامه محلی گفته است هیچ نیازی به وجود مهدهای کودک و پیش‌دبستانی‌های اسلامی در این کشور نیست و قصد تعطیلی آن‌ها را دارد.

فروش 28 فروند ایرباس به ایرانمليت ، 3 روز پیشرویترز از امضای تفاهم‌نامه خرید هواپیما میان ایرباس و شرکت هواپیمایی زاگرس ایران خبر داد.

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از امروزمليت ، 3 روز پیشمعاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال ۹۶ این دانشگاه از امروز اول تیرماه ۹۶ آغاز می شود.