منابع خبری

آخرین خبر های مليت

ویزای روسیه لغو می شود، ارمنستان هم شایدمليت ، 1 ساعت پیشرمضانعلی سبحانی‌فر رئیس گروه دوستی ایران و روسیه درباره لغو روادید میان ایران و روسیه و ایران و ارمنستان اظهارکرد: در مورد روسیه توافق شده است که گروه‌های گردشگری که در قالب تورهای 5 تا 50 نفر به روسیه سفر می‌کنند موضوع لغو روادید و ویزا برای آنها صورت گیرد.

پیشنهاد 60 میلیونی برای گرفتن معافیت سربازیمليت ، 1 ساعت پیشرئيس بازرسی پلیس استان مرکزی از رد رشوه 60 ميليون ريالي مامور وظيفه شناس معاونت وظيفه عمومي استان خبر داد.

ابراز همدردی سفیرایران در آنکارا با ملت و دولت ترکیهمليت ، 1 ساعت پیشابراهیم طاهریان، سفیر ایران در ترکیه ضمن ابراز همدردی با دولت و ملت و خانواده قربانیان، برای مجروحین حادثه انفجارهای ودافون آرناتاش استانبول ، آرزوی سلامت هرچه سریع‌ترکرد .

وزیر امور خارجه مصر: تصمیمی برای برقرای روابط با ایران نگرفته ایممليت ، 1 ساعت پیشوزیر امور خارجه مصر با بیان این‌که «این کشور قصد برقراری روابط دیپلماتیک با ایران را ندارد»، در عین حال گفت: اما در نشست های چند جانبه با ایران تعامل خواهیم کرد.

سمندی که با بوگاتی تلفیق شد/عکسمليت ، 1 ساعت پیشعکس این خودروی سمند که با تیونینگ انجام شده بر روی آن به شکل بوگاتی درآمده است در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

متن سخنرانی نوبل «باب دیلن» منتشر شدمليت ، 1 ساعت پیش«رولینگ استونز» نوشت: وقتی اوایل اکتبر خبر نوبلیست شدن «باب دیلن» اعلام شد، همه درباره این تصمیم آکادمی سوئدی نظری داشتند به جز خود برنده نوبل.

انتقال شیخ زکزاکی و همسرش به مکانی نامعلوممليت ، 1 ساعت پیشجنبش اسلامی نیجریه از انتقال ابراهیم زکزاکی، رهبر این جنبش به مکانی نامعلوم خبر داد.

9 ایرانی به عضویت کمیسیون‌های اتحادیه جهانی کشتی درآمدندمليت ، 1 ساعت پیشبا تأیید اتحایه جهانی کشتی 9 ایرانی به عضویت کمیسیون‌های مختلف این اتحادیه درآمدند.

مسابقه برند بازی میان جوانان!مليت ، 3 ساعت پیش

نرخ دلار در تعطیلی یک روزه بازار ارز بین بانکی/جدولمليت ، 3 ساعت پیشارزش 39 ارز بین بانکی در حالی از سوی بانک مرکزی اعلام شده که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته و دلار آمریکا همچنان 32 هزار و 199 ریال ارزش گذاری شده است.

بازیگر طنز پیشنهاد آن طرف آبی‌ها را رد کرد /عکسمليت ، 3 ساعت پیشبازیگر "شب های برره" گفت: وقتی مردم در کوچه خیابان سوال می کنند که چرا کار نمی کنی نمی دانم جوابشان را چه بدهم.

هر روز بازداشت معادل چقدر جزای نقدی است؟مليت ، 3 ساعت پیشقانون مجازات اسلامی مصوب اول اردیبهشت١٣٩٢ سه‌سال از پنج‌سال حیات آزمایشی خود را پشت سر گذاشته است. این قانون علاوه بر تحولات مثبت در اصول و مبانی حقوق کیفری ایران، برخی انتقادها را نیز متحمل شده است.

گوشت شتر کیلویی چند؟ /جدولمليت ، 3 ساعت پیشران و ماهیچه شتر کیلویی 33 هزارو 500 تومان در میادین میوه و تره بار تهران به فروش می رسد.

علی ضیاء از تیتراژ غافلگیرکننده‌ «شب یلدا» خبر دادمليت ، 3 ساعت پیشضیاء با اشاره به احتمال پخش ویژه برنامه "شب یلدا" با اجرای خودش از شبکه یک سیما، از تدارک تیتراژی غافلگیر کننده برای این برنامه سخن گفت.

بحران در نظام بانکداری تجاری ایران +جدولمليت ، 3 ساعت پیشگزارش شش ماهه امسال بانک صادرات، بحران در نظام بانکداری تجاری که چند سالی است نشانه‌های آن هویدا شده بود را عیان ساخت؛ این بانک در شش ماهه ۲هزار و ۷۰۰ میلیاردتومان زیان داشته است.

علی کریمی قبل از پرسپولیسی‌شدن /عکسمليت ، 13 ساعت پیش

عکس قدیمی معصومه کریمیمليت ، 13 ساعت پیش

دو انفجار استانبول را به لرزه درآوردمليت ، 13 ساعت پیششنبه شب دو انفجار قدرتمند مناطق مرکزی شهر استانبول را به لرزه درآورد.

پیام تسلیت رهبرانقلاب درپی درگذشت حاج علی آقا باقرزادهمليت ، 13 ساعت پیشحضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت شاعر فرزانه و شیرین‌سخن آقای حاج علی آقا باقرزاده متخلص به «بقا» را تسلیت گفتند.

اتهام‎زنی گزینه وزارت خارجه دولت جدید ترامپ به ایرانمليت ، 13 ساعت پیشگزینه وزارت خارجه دولت جدید آمریکا روز شنبه ایران را به ایجاد بی‌ثباتی در منطقه متهم کرد.