آخرین خبرهای «مهر»

احیای جاده ابریشم، منشا تحولات بزرگ در اقتصاد جهانمهر ، 6 دقیقه پیشرئیس اتاق ایران بر اهمیت احیای جاده ابریشم و توسعه زیرساخت‌های کشور برای استفاده از این موقعیت تأکید کرد و گفت: سال ۲۰۲۵ منشأ تحولات بزرگ اقتصادی در جهان خواهد بود.

نمایشگاه کتاب‌های ورزشی کودکان در کانون پرورش فکری برپا شده استمهر ، 8 دقیقه پیشکتابخانه‌ مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میزبان علاقه‌مندان کتاب‌های ورزشی حوزه کودکان و نوجوانان است.

ابرفرودگاه جدید پکن ایرلاین‌ها را به چالش می‌کشدمهر ، 12 دقیقه پیش ابر فرودگاه ۱۲.۵ میلیارد دلاری بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی چین را به نبرد برای حکومت در این صنعت می‌کشاند.

دروازه‌بان فصل گذشته سایپا به فولاد خوزستان پیوستمهر ، 21 دقیقه پیشاهواز - دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال سایپای تهران به فولاد خوزستان پیوست.

وال مارت قصد ندارد با آمازون رقابت کندمهر ، 23 دقیقه پیششرکت فروشگاه‌های وال‌مارت رسما هیچ پیشنهادی برای خرید شرکت فروشگاه‌های هول‌فودز ارائه نکرده است و برنامه فعالی هم برای این کار ندارد.

برقراری پرواز مستقیم تهران ـ بروکسل از سه‌شنبهمهر ، 26 دقیقه پیشیک ایرلاین ایرانی برای نخستین بار خط پروازی مستقیم تهران ـ بروکسل را که تا پیش از این در انحصار ایرلاین خارجی بود راه اندازی کرد.

امداد پزشکی به خدمه یک نفتکش غیرایرانی در نزدیکی عسلویهمهر ، 30 دقیقه پیشعملیات امداد پزشکی نیروهای امدادی سازمان بنادر و دریانوردی به خدمه نفتکش HENNA در نزدیکی بندر عسلویه با موفقیت انجام شد.

بازدید سفیر دانمارک از طرح های شورای پناهندگان دانمارک در کرجمهر ، 30 دقیقه پیشسفیر دانمارک دنی انان و هیات شورای پناهندگان دانمارک از طرح بشر دوستانه و پروژه های کمک به پناهجویان و مهاجرین افغان در کرج بازدید کرد.

انوشیروانی کناره‌گیری کرد تا رستمی به تیم ملی وزنه‌برداری برگردد!مهر ، 34 دقیقه پیشسرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران در اقدامی قابل پیش‎بینی از این سمت کناره گیری کرد تا شاید باعث آشتی فدراسیون و قهرمان المپیک ۲۰۱۶ ریو شود.

بازگشت چوب پا به آب بندهای کشاورزیمهر ، 35 دقیقه پیشبا وجود بارندگی های مناسب سال جاری و بازگشت آب به رودخانه ها،چوب پابه آب بندهای کشاورزی بازگشت. چوب پا یکی از انواع پرندگان مهاجر است.

کمتر از ۵ درصد عسل تولیدی کشور ارگانیک است/ویژگیهای عسل ارگانیکمهر ، 39 دقیقه پیشرئیس انجمن ارگانیک ایران، با بیان اینکه ایران رتبه ۴۳ را در تولید محصولات ارگانیک دارد، گفت: کمتر از پنج درصد عسل تولیدی کشور، ارگانیک است.

افزایش ۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومانی قیمت سکه/نرخ دلار به ۳۷۵۶ تومان رسیدمهر ، 40 دقیقه پیشدر جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با افزایش ۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومانی مواجه شد. نرخ دلار هم به ۳۷۵۶ تومان رسید.

توضیحات دبیرخانه جایزه مهرگان درباره آخرین رمان کوروش اسدیمهر ، 48 دقیقه پیشمدیر جایزه ادبی مهرگان ضمن تسلیت درگذشت کوروش اسدی نویسنده معاصر، توضیحاتی را درباره داوری آخرین اثر منتشر شده وی ارائه کرد.

کارنامه رئیس جدید سازمان میراث/ صعود ۴ پله‌ای رتبه گردشگری ایرانمهر ، 52 دقیقه پیشسازمان میراث فرهنگی درباره دغدغه‌های یکی از نمایندگان مجلس پیرامون حفظ بناهای تاریخی و وزارت خانه شدن این سازمان عملکرد چند ماهه رئیس این سازمان را شرح داد.

توصیه دل‌پیرو به رونالدو برای پیوستن به تیم جدیدمهر ، 52 دقیقه پیشدر حالی که آینده رونالدو در رئال مبهم است، دل‌پیرو به او توصیه کرده به یووه برود.

وداع شاعرانه با رمضان/ جیبمان خالی‌ست؛ احساس خجالت می‌کنیممهر ، 54 دقیقه پیشاهمیت مهمترین ماه سال سبب شده است تا وداع با این روزها و شب‌های نورانی و به یادماندنی، به عنوان یکی از موضوعات اصلی در ابیات شاعران آئینی ایران زمین جلوه گر باشد.

خدمات تفاوت نگین خودرو به تمامی مشتریان خودمهر ، 59 دقیقه پیششرکت نگین خودرو که چند وقتی است خدمت نگین سرویس را برای مشتریان خود راه اندازی کرده است، روز گذشته این ناوگان را به سرویس های جدید مجهز کرد.

اتحادیه سراسری کسب وکارهای اینترنتی مهرماه آغاز به کار می کندمهر ، 1 ساعت پیشعضو هیات مدیره انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی از صدور مجوز تشکیل اتحادیه سراسری مرتبط با این کسب و کارها و آغاز به کار رسمی آن از مهر ماه خبر داد.

میرحسینی و یعقوبی دوشنبه به دیدار رقبای خود می روندمهر ، 1 ساعت پیشدر روز سوم از بیست و سومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان فردا دوشنبه دو عضو تیم مردان و زنان کشورمان به دیدار رقبای خود می روند.

بازدید شهردار تهران از مجموعه باغ کتابمهر ، 1 ساعت پیشمحمدباقر قالیباف شهردار تهران از مجموعه باغ کتاب در تپه های عباس آباد بازید کرد.