آخرین خبرهای «میزان»

جدال آمکار و روستوف برنده نداشتمیزان ، 18 دقیقه پیشرویارویی تیم‌های روستوف و آمکار که ملی پوشانی ایرانی را در اختیار دارند به تساوی انجامید.

گل های ژاوی و پورعلی گنجی السد را صدر نشین کردمیزان ، 35 دقیقه پیشتیم السد با گلزنی مدافع ایرانی خود ام صلال را شکست داد.

یاران مکانی در صعود به لیگ برتر نروژ ناکام ماندندمیزان ، 48 دقیقه پیشتیم میوندالن با شکست مقابل رانهیم شانس صعود به لیگ برتر نروژ را از دست داد.

شفر: زمانی که باشگاه ها خوب کارکنند تیم ملی بهتری خواهیم داشت/امیدوارم در بازی فردا تیم برنده ما باشیممیزان ، 1 ساعت پیشسرمربی تیم استقلال گفت:زمانی که باشگاه‌ها خوب کار کنند، بازیکنان و سپس تیم ملی بهتری خواهیم داشت و تیم ملی شانس بیشتری در جام جهانی خواهد داشت.

اعزام دومین گروه از پزشکان تیم های ملی به مناطق زلزله زدهمیزان ، 1 ساعت پیشکمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از دومین گروه اعزامی پزشکان تیم های ملی بانوان به مناطق زلزله زده خبر داد.

عنایتی:روز خوبمان بایشد استقلال را می بریم/ استفاده از دو بازیکن نوجوان،سورپرایز ما برای بازی فردا استمیزان ، 1 ساعت پیشمربی تیم سیاه جامگان گفت:تلاش می‌کنیم نقاط قوت‌ استقلال را خنثی کنیم. اگر روز خوب‌مان باشد، مطمئناً نتیجه می‌گیریم.

کرانچار: فردا بحران‌زده‌ها با هم بازی دارند!/ باید چهار هفته سپری شود تا به نقطه مدنظر برسیممیزان ، 1 ساعت پیشسرمربی تیم سپاهان گفت: فردا دو تیمی که با بحران کسب نتیجه مواجه هستند، با هم بازی دارند.

گل محمدی: تعطیلی لیگ هزینه دارد/ تکیه بر جوانان، ما را به کسب سه امتیاز امیدوار می‌کندمیزان ، 2 ساعت پیشسرمربی تیم تراکتورسازی گفت: تعطیلی‌های لیگ کار را برای باشگاه‌ها، مربیان و بازیکنان سخت می‌کند.

تاجیک خواننده سرود تیم ملی در جام جهانی شدمیزان ، 2 ساعت پیشخواننده سرود تیم ملی در جام جهانی مشخص شد.

برتری جنوا و مالاگا در لیگ‌های اسپانیا و ایتالیامیزان ، 2 ساعت پیشدو بازی در دو لیگ اروپایی عصر امروز پیگیری شد.

مشهدمقدس در سالروز شهادت امام رضا (ع)میزان ، 3 ساعت پیش

استقرار سیستم‌های تصفیه سیار برای رفع مشکل کدورت آبمیزان ، 3 ساعت پیشوزیر نیرو گفت: با تلاش شبانه روزی سازمان‌های مستقر در کرمانشاه و استان‌های معین شرایط آب و برق منطقه به وضعیت مناسبی رسیده است.

خودمان به بازیکنان‌مان احتیاج داریم/ دست‌مان خالی استمیزان ، 3 ساعت پیشمربی تیم فوتبال سایپا گفت: دست‌ خودمان از نظر بازیکن خالی است و به خاطر همین نمی‌توانیم بازیکنی را از دست بدهیم.

حمایت امام رضا(ع) در ماجرای سقوط از ارتفاع در سریال "ولایت عشق"/ فرهنگ سازی با آثار مذهبی توشه برای آخرت استمیزان ، 4 ساعت پیشبازیگر سریال ولایت عشق گفت: طراح صحنه این سریال از ارتفاع هشت متری سقوط کرد اما بعد از 5 روز سالم سرکار حاضر شد و همه ما تعجب کردیم. بعد از وقوع این اتفاق در تولید سریال بسیاری از خطرات را که می‌دانستیم در بازی و مراحل ساخت وجود دارد بر عهده می‌گرفتیم چون احساس می‌کردیم کار صاحب و پشتیبان دارد و تا انتها تولید آن را هدایت و حمایت می‌کند.

درخشان: نمی‌توانیم بازیکنی را به زور نگه داریم/ با نظر کریمی در مورد فساد در فوتبال موافقم/ مربیان ضعیف سمت جادوگری می‌روندمیزان ، 4 ساعت پیشسرمربی تیم نفت تهران گفت: این حق بازیکنان است که تیم آینده خود را انتخاب کنند ضمن اینکه ما نمی‌توانیم بازیکنی را به زور نگه داریم.

برتری محجوب و حذف صفویهمیزان ، 4 ساعت پیشسومین روز رقابت‌های جودو گرند پری هلند در حال پیگیری است و رامین صفویه با شکست مقابل حریف خود از دور مسابقات کنار رفت.

معروفترین‌ مساجد جهان را بیشتر بشناسید+ تصاویرمیزان ، 4 ساعت پیشمسجد‌های مختلفی با معماری منحصر به فرد در کشور‌های مختلف ساخته شده است که افراد بسیاری را از گوشه کنار جهان به سمت خود می‌کشاند.

صادقیان در فهرست عثمانلی برای بازی با ترابزون اسپورمیزان ، 4 ساعت پیشپیام صادقیان در فهرست تیمش برای بازی با ترابزون اسپور قرار گرفت.

مرگ زن زلزله زده در چادر به علت گاز گرفتگیمیزان ، 4 ساعت پیشیکی از زلزله زدگان منطقه ثلاث باباجانی به علت گاز گرفتگی در چادر جان خود را از دست داد.

دایی: مصدومیت چند بازیکن اصلی کار مارا سخت می‌کند/ بازیکن مصدوم می‌شود، مقصرش کی‌روش نیست/ سحر و جادو یک کار شیطانی استمیزان ، 4 ساعت پیشسرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: من آدم سیاسی نبودم و نخواهم بود و هیچ وقت در این موارد دخالت نمی‌کنم.