منابع خبری

آخرین خبرهای «میگنا»

ازدواج سپید یا ازدواج وحشی؟میگنا ، 1 ساعت پیش منظور از «ازدواج سفید» زندگی مشترک زن و مرد بدون ازداوج رسمی است. یعنی به گونه ای که زن و مرد بدون اینکه خطبه عقد یا صیغه بینشان جاری شود برای زندگی زیر یک سقف می‌روند.

کاسبی مغازه‌های حجامت در فصل بهار/حجامت، درمان و پیشگیری نمی‌کندمیگنا ، 11 ساعت پیش : عضو پیوسته انجمن علمی طب سنتی ایران تاکید کرد که حجامت، درمان و پیشگیری از هیچ بیماری نیست.

چه محکومیت‌هایی برای افراد سوءِ‌پیشینه می‌شود؟میگنا ، 19 ساعت پیش چه محکومیت‌هایی برای افراد سوءِ‌پیشینه می‌شود؟ کارشناسان وکیل‌آنلاین به این پرسش پاسخ داده‌اند.

نشانه‌های اعتماد به نفس بالامیگنا ، 20 ساعت پیش افرادی که اعتماد به‌ نفس پایینی دارند، معمولا با مشاهده آرامش و رضایتی که در افراد با اعتماد به‌ نفس بالا موج می‌زند، یادشان می‌افتد که این توانمندی را در خودشان تقویت کنند.

معرفی انواع آموزش/ از آموزش الکترونیکی تا آموزش همدلیمیگنا ، 21 ساعت پیش آموزش همدلی، نوعی از آموزش است که عموماً برای افزایش تعامل، فهم مشترک و ارتباط همدلانه بین افراد انجام می‎شود.

وعده های آموزش عالی که در سال ۹۵ محقق نشدمیگنا ، 1 روز پیش پرداخت شهریه دانشجویان ایرانی خارج از کشور از محل کمک هزینه توافق ژنو، رتبه بندی کیفی فضای ورزشی دانشگاهی و وضعیت رشته‌های مشترک میان دو وزارتخانه علوم و بهداشت در سال ۹۵ محقق نشدند.

بهداشت و درمان در سالی که گذشت / از اختلافات وزارت بهداشت و رفاه تا آب‌رفتن پزشک خانوادهمیگنا ، 1 روز پیش حوزه سلامت کشور در سال گذشته یکی از متلاطم‌ترین سال‌های خود را سپری کرد و به واسطه طرح تحول سلامت و اختلاف نظرهای مجریان و منتقدان از پرماجراترین حوزه‌های خبری در سال ۹۵ بود.

روزشمار اختلاف بر سر یک رشته/ ۹۵؛ سال دو راهی روان شناسی بالینی!میگنا ، 1 روز پیش اختلاف بر سر متولی رشته روان شناسی بالینی میان وزارتخانه های بهداشت و علوم در سال ۹۵ کلید خورد اما سالی که گذشت نیز تکلیف این رشته را مشخص نکرد. در گزارشی روزشمار این اختلاف را بررسی می کنیم.

در تنهایی چه می گذرد؟!میگنا ، 1 روز پیش فرانسیس بیکن، فیلسوف شهیر انگلیسی، می‌گفت فقط دو نفر از تنهایی لذت می‌برند: یکی خدا و دیگری موجود ددمنش. در این جمله واقعیتی نهفته است. تنهایی هم می‌تواند زمینه‌ساز پلیدی‌ها باشد، هم می‌تواند مقدمه نیل به کمالات روحی و معنوی باشد، پس باید دید که کدام راه مطلوب و توصیه‌شدنی است: گریز از تنهایی یا خیز برداشتن به سوی آن؟

گفت و گوي عيدانه با رتبه یک رشته ریاضی کنکور 95میگنا ، 2 روز پیش کلاس کنکور نرفتم/ هنوز برای فعالیت در دانش‌بنیان ضعیفم/برای ادامه‌ تحصیل به خارج از کشور نمی‌روم/ شرکت های خصوصی حالشان خوب نیست

برگزاری دوره‌های مشترک در مقطع دکترا از مهرماه سال ۹۶میگنا ، 2 روز پیش معاون بین‌الملل وزارت علوم گفت: برگزاری دوره‌های مشترک کوتاه مدت در مقطع دکترادر دانشگاه سطح یک کشور از مهرماه سال ۹۶ آغاز و در این راستا با دانشگاه‌های مطرح و نام‌آور دنیا قراردادهای همکاری امضا کرده‌اند.

چه کسی سیب اپل را گاز زده است؟!میگنا ، 2 روز پیش راب جانوف (Rob Janoff) در سال 1977 لوگوی اپل را به شکل سیب گاز زده طراحی کرد.

اگر این نشانه ها را دارید باید آزمایش ایدز بدهید!میگنا ، 3 روز پیش علائمی که باید با مشاهده آنها مشکوک به ویروس اچ آی وی یا ایدز شده و به پزشک مراجعه کنید.

آیین‌نامه جدید دوره دکتری ابلاغ شدمیگنا ، 3 روز پیش با ابلاغ آیین نامه جدید دوره دکتری به دانشگاه ها، دانشجویان این مقطع از سال جاری در شرایط مطلوب تری تحصیل خواهند کرد.

۲۱ توصیه تربیتی درباره طرز رفتار با پسران نوجوانمیگنا ، 3 روز پیش شاید بتوان یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌ها و وظایف والدین در مقابل نوجوانان خود را وظیفه تربیتی آن‌ها دانست؛ وظیفه‌ای که اگر خوب و درست از عهده آن برآیند، نتیجه‌اش آینده‌ای درخشان و مطمئن برای فرزندانشان است.

در سال نو، این ۶ لباس را از کمدتان بیرون بیاورید و آتش بزنید!میگنا ، 3 روز پیش سال نو، فرصتی است برای پوشیدن لباس های نو و کنار گذاشتن کهنه ها، لباس ها، فقط کت و شلوار و پیراهن نیستند.

عید با اعصاب ما چه می‌کند؟میگنا ، 4 روز پیش تعطیلات فرصتی است تا مردم چندروزی را از مشکلات روزمره زندگی فاصله بگیرند و در واقع با روحیه بهتر و شاداب‌تری زندگی را از سر گیرند.

گفت و گوی عیدانه و خودمانی یا وزیر بهداشت + عکسمیگنا ، 4 روز پیش بی شک وقتی درباره یک وزیر پرکار و پر انرژی صحبت می شود بعید است نام دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت در دولت یازدهم از ذهنتان عبور نکند. کسی که در سال های وزارتش آنقدر خبرساز بوده که شاید تا پایان دوره همانطور که رکوردار عمل چشم در کشور است رکورددار خبرسازی در این وزارتخانه را هم بر دوش بکشد.

اندر احوالات دید و بازدیدهای نوروزی؛ عیدی یا وای فای؟میگنا ، 5 روز پیش استفاده از ابزارهای ارتباطی در عصر فناوری اطلاعات تا جایی مفید و مطلوب است که ارتباطات انسانی را تحت الشعاع خود قرار نداده و سبب آسیب به روح و روان افراد نشود، اگر می‌خواهید شیرینی ایام نوروز را چندین برابر کنید به توصیه‌های بهداشت روان توجه کافی نشان دهید.

وسواس تبهکاری حتی دزدی در زندان!میگنا ، 6 روز پیش