منابع خبری

آخرین خبرهای «میگنا»

61 درصد کودکان تنبیه می‌شوند/ مسائل خانوادگی در صدر تماس‌هامیگنا ، 7 ساعت پیش 72 درصد تماس‌گیرندگان کودکان خود را تنبیه عاطفی و روانی می‌کردند. این نوع تنبیه شامل مواردی مانند محرومیت، طردکردن، تحقیر، ناسزاگویی، تبعیض یا مقایسه، پرخاشگری و فریاد زدن می‌شود. تنبیه بدنی نیز شامل مواردی مانند انواع کتک زدن، کشیدن مو و پرت کردن است. با توجه به تعداد تماس‌ها مشخص می‌شود که 61 درصد کودکان تنبیه می‌شوند.

روز جهانی اسکیزوفرنیمیگنا ، 9 ساعت پیش ۲۴ می (سوم خرداد) در تقویم جهانی روز «اسکیزوفرنی» که برخی آن را شدیدترین اختلال روانی می نامند، نام گذاری شده است تا به این طریق توجه جوامع مختلف به این بیماری و حمایت بیشتر از بیماران مبتلا به آن جلب شود. روان‌گسیختگی، اسکیزوفرنی یا شیزوفرنی یک اختلال روانی است که مشخصهٔ آن ازکارافتادگی فرایندهای فکری و پاسخگویی عاطفی ضعیف است. این بیماری که در میان بیماری‌های عمده روان‌شناختی از همه وخیم‌تر است، معمولاً خود را به صورت توهم شنیداری، توهم‌های جنون آمیز یا عجیب و غریب، یا تکلم و تفکر آشفته

مدیرکل جدید سازمان جهانی بهداشت انتخاب شد+عكسمیگنا ، 15 ساعت پیش تدرو آدانوم از کشور اتیوپی عصر روز سه شنبه و در جریان هفتادمین نشست مجمع جهانی بهداشت در ژنو سوئیس، با رای اعضاء سازمان بهداشت جهانی برای یک دوره 5ساله مدیر کل این نهاد بین المللی شد.

رئیس سازمان نظام روانشناسی: برنده اصلی این انتخابات ملت ایران استمیگنا ، 15 ساعت پیش رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره در پیامی با اشاره به برگزاری پرشور انتخابات ریاست جمهوری گفت: تداوم شادی انتخاباتی در جامعه، نیازمند رفع مشکلات مردم است.

جوان‌ترین فارغ‌التحصیلی که قبل از دیپلم، کارشناسی ارشد گرفت+عکسمیگنا ، 1 روز پیش این دختر علاقمند به ریاضی قرار است قبل از اینکه دوران دبیرستان را در مدرسه به پایان برساند، جشن مدرک ارشد خود را با دانشجویان بگیرد.

اوتیسمی‌ها 3 برابر خیال‌پردازتر از افراد عادی هستندمیگنا ، 1 روز پیش آیا شده صداهایی را بشنوید که هیچ منشا خارجی نداشته‌اند؟ یا حس کردید یک نفر کنار شماست در حالی که کاملا تنهایید و کسی آن دور و بر نیست؟ برخی افراد تجربه‌های زیادی از این دست دارند. برخی دیگر تقریبا هیچ وقت چنین وهم و خیالاتی را تجربه نمی‌کنند. شرایط ذهنی خاصی همچون شیزوفرنی می‌تواند باعث بروز این حالات شود، اما حتی افرادی هم که هیچ مشکل ذهنی خاصی ندارند این طور چیزها را تجربه می‌کنند.

پرداخت‌های چند ده میلیون تومانی برای کسب رتبه‌ چهار رقمی!میگنا ، 1 روز پیش در سال‌های اخیر با توجه به موج مدرک‌گرایی خانواده‌ها هزینه‌های سرسام آوری را برای ورود فرزندان‌شان به دانشگاه صرف می‌کنند که به نظر می‌رسد ورود این دانشجویان به جامعه علمی تغییری در رتبه علمی کشور نداشته و رتبه علمی کشور نیز رو به سقوط است.

ثبت درخواست فرهنگیان متقاضی نقل‌ وانتقالمیگنا ، 1 روز پیش سامانه نقل و انتقال فرهنگیان از امروز (اول خرداد ۹۶) فعال می‌شود.

8 نشانه عمده اختلال اضطرابمیگنا ، 1 روز پیش برخی افراد در محیط های اجتماعی، مانند مهمانی های اداری، یا مکان هایی که افراد زیادی گرد هم می آیند، مانند پارک های تفریحی، مراکز خرید یا فروشگاه ها دچار اضطراب می شوند. این می تواند شکلی ناتوان کننده از اضطراب باشد زیرا اثر منفی بر زندگی روزانه فرد می گذارد.

ایران هشتمین کشور از نظر تعداد زندانیمیگنا ، 1 روز پیش معاون رئیس قوه قضائیه از زندانی بودن ۲۲۵ هزار نفر در زندان‌های کشور خبر داد و گفت: از نظر تعداد زندانی، هشتم جهان هستیم که این آمار زیبنده کشور نیست.

پاسخ سوالاتي در زمینه «بیماری‌های مغز و اعصاب»میگنا ، 2 روز پیش سوالاتی که کاربران باشگاه خبرنگاران در قسمت «کلینیک آنلاین» مطرح کرده بودند، توسط متخصص مربوطه پاسخ داده شد.

نگاهی روانشناختی به مسئولیت هایمان بعد از انتخاباتمیگنا ، 3 روز پیش آنچه لازم است همه ما، به ویژه رای اولی های ارجمند، مدنظر داشته باشیم.

مردم برای اولین بار «یارانه سلامت» گرفتندمیگنا ، 3 روز پیش معاون درمان وزارت بهداشت، از اجرای طرح تحول سلامت به عنوان «یارانه سلامت» نام برد که برای اولین بار در دولت یازدهم کلید خورد.

سایکوپات ها چه تیپ شخصیتی دارند؟میگنا ، 3 روز پیش سایکوپات‌ها داراى نشانه‌هایى مانند رفتار‌هاى تکانشى، نداشتن حس همدلى، فقدان احساس ترس، بى‌قیدى، عدم مسوولیت‌پذیرى، عدم درک احساس گناه، شرم و پشیمانى هستند و حتى توان زیادى در متقاعدسازى و مجاب کردن سایرین دارند.

پیام تبریک وزیر بهداشت؛ مسئولان قدردان مردم باشندمیگنا ، 3 روز پیش وزیر بهداشت در پیامی ضمن تبریک به ملت شریف ایران که بار دیگر بر آرمان‌های بلند انقلاب پای فشردند، گفت: اردیبهشت سال ۱۳۹۶ در خاطره‌ها ماندگار شد.

افسردگی در سالمندانمیگنا ، 3 روز پیش افسردگی شایع‌ ترین اختلال روان ‌پزشکی در سالمندان است، به طوری که بیش از 15درصد سالمندان از آن رنج می ‌برند.

بیماری خانمان براندازی به نام وسواسمیگنا ، 4 روز پیش موضوع مشکلات بهداشت روان و بیماری‌های روانپزشکی اخیرا با همت متخصصان این حوزه و حمایت وزیر محترم بهداشت مورد توجه قرار گرفته است.

اسکیزوفرنی یا جنون جوانیمیگنا ، 4 روز پیش عضو هیأت علمی دانشگاه علوم‌پزشکی گفت: توهم ذهنی علامت بارز بیماری اسکیزوفرنی یا جنون جوانی است.

بی‌اشتهایی عصبی بیماری نوظهوری که در کمین زنان و دختران جوان استمیگنا ، 4 روز پیش داشتن بدنی لاغر ارزشی است که افراد بویژه زنان برای داشتن آن الگوهای غلطی را در پیش می‌گیرند و همین امر سبب شیوع بی‌اشتهایی عصبی در جامعه شده است.

در فضاي مجازي با همسرتان اينگونه باشيدمیگنا ، 4 روز پیش فرض کنید صبح از خواب بیدار می‌شوید و متاسفانه چشم‌هایتان را هنوز درست و حسابی باز نکرده دستتان را به سمت گوشی می‌برید. از آن طرف همسرتان بی‌صبرانه منتظر پیام صبح بخیر شماست. وارد هزار تا شبکه اجتماعی می‌شوید و برای ۵۰ نفر کامنت و بوس و قلب می‌گذارید اما به او پیام نمی‌دهید. شما جای همسرتان باشید چه حالی می‌شوید؟ همانطور که هر روز صبح اول به همسرتان صبح بخیر می‌گویید نه همسایه طبقه بالایی در دنیای مجازی هم اولویت اول با همسر است.