آخرین خبرهای «میگنا»

۵ بیماری نادر که باعث قدرت‌های عجیب در انسان می‌شود!میگنا ، 2 ساعت پیشوقتی اسم بیماری می آید همه به یک چیز یا شرایط بد و ناخوشایند فکر می کنند که اغلب نیز خطرناک است. البته این موضوع کاملاً منطقی بوده و دلایل و شواهد کافی برای بجا بودن چنین تفکری وجود دارد زیرا بیماری ها همواره با خود درد و رنج و سختی را به همراه می آورند که همه برای دوری از آن ها هر کاری می کنند.

آموزش جذب مردان با حرف زدن درست!میگنا ، 2 ساعت پیشمردها هنگامی بهتر ارتباط برقرار می‌كنند كه بتوانند روی مكالمه خود با شما تمركز كنند. در واقع آنها هنگامی احساس عملكرد بهتری دارند كه از قبل حدود مكالمه را بشناسند و اطلاعات كافی را در دست داشته باشند.

اعضای هیئت علمی بیشتر کارمندند تا استادمیگنا ، 3 ساعت پیشدانشیار پژوهشگاه علوم‌انسانی و مطالعات‌فرهنگی از نامناسب بودن ارزیابی کیفی استادان و نظام قدیمی آموزش عالی انتقاد کرد و گفت: رساله‌ها به پایان‌نامه و پایان‌نامه‌ها به مقاله پژوهشی تقلیل پیدا کرده‌اند و استادان فقط دنبال حفظ جایگاه شغلی خود هستند، مبنای نظام آموزش عالی پرورش انسان نیست، بلکه ارتقای شاخص‌های تجاری، اداری و سیاسی است.

برگزاری نشست گروه‌های آموزشی واحد اراک با پدر علم روانشناسی حوزه علمیه قممیگنا ، 3 ساعت پیشسومین نشست تخصصی گروه های روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی اراک با پژوهشکده علوم رفتاری و روانشناسی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در شهر قم به ریاست آیت‌الله حسن‌آقا نظری شاهرودی برگزارشد.

وقتی زنان در نتیجه خودخاموشی دچار افسردگی می‌شوندمیگنا ، 4 ساعت پیشتحقیقات تجربی نشان دادند که در آمریکای شمالی افرادی که در تهیدستی و ناامنی زندگی می‌کردند میزان بالایی از افسردگی را نداشتند و به این صورت تبیین شده که در آن فرهنگ زنان خودابرازی بالایی داشته‌اند یعنی هماهنگ بودن و همنوا بودن یک ارزش اجتماعی برای آن‌ها محسوب نمی‌شد. درواقع، عدم اجازه اعتراض، میزان کنترل فرد بر زندگیش را کاهش می‌دهد و نوعی فقدان خویشتن از آن به‌وجود می‌آید.

عدم دسترسی نیمی از جمعیت جهان به خدمات مراقبتیمیگنا ، 6 ساعت پیشسازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد: حداقل نیمی از جمعیت جهان به خدمات سلامت ضروری دسترسی ندارند

بدون تعارف بایک مرد روستایی با درآمد میلیاردی!!میگنا ، 11 ساعت پیشعباس برزگر، زاده و ساکن یک روستای بسیار کوچک به نام «بزم» شهرستان بوانات در استان فارس است؛ روستایی که نه آنقدرها حاصلخیز است و نه جاذبه خاصی دارد اما با موقعیت‌شناسی درست این جوان روستایی توانسته در کتاب راهنمای گردشگری یونسکو، عنوان شگفت‌انگیزترین تجربه گردشگری ایران را از آن خود کند.

طرح پلیس فتا برای حضور کودکان در فضای مجازیمیگنا ، 22 ساعت پیشسرپرست مرکز مبارزه با جرائم ملی سازمان‌یافته پلیس فتا با تشریح جزئیات طرح «کوا» که درباره حضور کودکان در فضای مجازی است، گفت: والدین همانطور که در فضای واقعی مراقب فرزند خود هستند در فضای مجازی هم باید مراقب باشند و از نرم افزارهای کنترل کودک استفاده کنند.

علل شیوع خودشیفتگی در فرزندان امروزیمیگنا ، 1 روز پیشافراد خودشیفته نیاز مفرطی به تحسین شدن دارند لذا ممکن است به صورت دائمی به این موضوع اشتغال ذهنی داشته باشند که تا چه اندازه کارهای خود را خوب و درست انجام می دهند و تا چه اندازه دیگران نظر مساعدی نسبت به آن ها دارند.

چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟!میگنا ، 1 روز پیشرابطه‌ نامزدی كه به قصد ازدواج شروع شده ممكن است به ازدواج ختم نشود، در این میان زمان فرد باید رابطه‌اش را فراموش كند این كار ساده‌ای نیست، راهكار ما به شما كمك می‌كند كه از این مقطع سخت بگذرید.

راه‌اندازی بخش روان شناسی در بهشت زهرامیگنا ، 2 روز پیشرئیس شورای استان تهران با اشاره به فضای حاکم بر بهشت زهرا، گفت:باید شرایطی فراهم شود که از یک روانشناس یا مشاور استفاده شود و راه‌اندازی بخش روانشناسی در آرامستان تصمیم ارزنده ای است.

«فاضل نظری» مدیریت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را تحویل گرفتمیگنا ، 2 روز پیشآئین تکریم علیرضا حاجیان زاده و معارفه فاضل نظری به عنوان مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش و همکاران کانون و تعدادی از هنرمندان برگزار شد.

فعالیت 790 هزار معلم در مدارسمیگنا ، 2 روز پیشرئیس مرکز برنامه‌ریزی، نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش با بیان اینکه از مجموع 940 هزار نیرو در این وزارتخانه 790 هزار نفر در مدارس حضور دارند، تأکید کرد، باید سالی 55 تا 60 هزار نیرو جذب آموزش و پرورش شود.

تمام دلایل کسانی که به ازدواج سفید تن می‌دهندمیگنا ، 2 روز پیشیافته‌های یک تحقیق علمی درباره ازدواج سفید یا هم‌بالینی نشان می‌دهد داشتن رابطه جنسی، یکی از فاکتورهای اصلی در چنین روابطی است. هرچند سنت‌گریزی، امنیت اقتصادی و سودمندی رابطه، شراکت مالی، تعهدگریزی، ترس از بی‌خانمانی، گسست از خانواده و موارد دیگر در انتخاب این رابطه موثر هستند.

افزایش عصبانیت بین مردم نتیجه نارضایتی از شرایطِ زندگی‌میگنا ، 2 روز پیشرییس هیات مدیره انجمن روانشناسان ایران با بیان اینکه عصبانیت نمادی از خشونت است و خشونت نمادی از ناکامی است، گفت: متاسفانه میزان عصبانیت در میان ایرانیان، بالاتر از میانگین جهانی است که این نشان می‌دهد، از شرایط زندگی‌مان خوشحال نیستیم.

تفاوت خرید کردن در زنان ونوسی و مردان مریخیمیگنا ، 3 روز پیشجان گری در سال 1992 در کتابی با نام مردان مریخی و زنان ونوسی، تفاوت های میان دو جنس مرد و زنان را تصدیق کرده و می گوید که مردان و زنان در مسائلی مانند انگیزه ها، دیدگاه های عقلایی و در نتیجه اعمالشان با یکدیگر بسیار فرق دارند. خواه این تفاوت ها فطری باشند، خواه تربیتی بحث های زیادی را به وجود آورده اند که همچنان ادامه دارند؛ اما تمام این مطالعات به نتایج تقریبا مشابهی می رسند.

آرم یکصدمین سال تاسیس دانشگاه خوارزمی طراحی شدمیگنا ، 3 روز پیشآرم یکصدمین سال تاسیس دانشگاه خوارزمی توسط یکی از اساتید این دانشگاه طراحی شد

مهلت ثبت نام در کنکور ارشد ۹۷ تا ۲۶ آذر تمدید شدمیگنا ، 3 روز پیشمشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد تا ساعت ۲۴ یکشنبه ۲۶ آذر تمدید شد.

سرپرست دانشگاه پیام نور منصوب شدمیگنا ، 3 روز پیشسرپرست دانشگاه پیام نور با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شد.

جزئیات میهمانی دائم دانشجویان دختر به محل سکونت اعلام شدمیگنا ، 3 روز پیشبخشنامه «ماده ۱۶ شیوه نامه نقل و انتقالات دانشجویی – ماده الحاقی میهمانی دائم دانشجویان دختر در مقاطع کاردانی و کارشناسی به محل سکونت والدین یا همسر» دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.