منابع خبری

آخرین خبرهای «میگنا»

جزئیات مرحله دوم کنکور دکتری/ مجوز به دانشگاهها برای آزمون تخصصیمیگنا ، 14 ساعت پیش جزئیات مرحله دوم آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۶ شامل مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی اعلام شد و دانشگاه ها مجاز به برگزاری آزمون تخصصی نیز هستند.

لطفا اسکیزوفرن نباشید...میگنا ، 15 ساعت پیش نويسنده: دریا محیط - دانشجوی کارشناسی ارشد روان شناسی

چگونه با همسر رفیق باز رفتار کنیم؟میگنا ، 1 روز پیش مزیت‌های داشتن دوست خوب بر هیچ کسی پوشیده نیست اما جایگاه همین دوستی و رفاقت باید در زندگی مشترک زوجین تعریف شود به‌گونه‌ای که مسلط بر زندگی نشده و زندگی را تحت‌الشعاع خویش قرار ندهد.

از هر ٥ نفر، ٤ نفر به ترس دورماندن از تلفن‌همراه دچارندمیگنا ، 1 روز پیش نوموفوبیا می‌تواند علامتی از یک اعتیاد بالقوه باشد. کاربران وقتی گوشی را به همراه دارند، شادند و زمان خوبی را سپری می‌کنند و بدون گوشی با استرس شدید و نگرانی مواجه می‌شوند و این زمانی است که یک اعتیاد به تهدید مبدل می‌شود.

گزارش تصويري دیدار نوروزی اعضای انجمن روانشناسی ایرانمیگنا ، 1 روز پیش مطابق سنت سال های گذشته، دیدار نوروزی اعضای انجمن روانشناسی ایران، صبح روز پنجشنبه 31 فروردین ماه، در خانه اندیشمندان (سالن حافظ ) برگزار شد.

ارائه خدمات مشاوره‌ای در بسته تعهدات بیمه‌ای یکی از اولویت‌های بهزیستیمیگنا ، 1 روز پیش وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در نخستین جشنواره روز روانشناسی و مشاوره ارائه خدمات مشاوره‌ای در بسته تعهدات بیمه‌ای را از اولویت‌های بهزیستی عنوان کرد و گفت: بهزیستی تخصصی‌ترین نهادی است که در رابطه با آسیب‌های اجتماعی فعالیت می‌کند و در حمایت‌های رفاهی و اجتماعی در رفع دغدغه در خانواده‌ها و آحاد جامعه در برزو شیوع اختلالات روحی و روانی نقش موثری دارد.

سخنان وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در جشنواره روانشناسی و مشاورهمیگنا ، 1 روز پیش وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت : بحث اختلالات روانی و آسیب های اجتماعی به اندازه خود با اهمیت است . اینها موضوعاتی هستند که هیچ کس نمی تواند بگوید که من از این مساله متاثر نیستم.

ارائه واحد درسی به جای پایان نامه در دانشگاه آزاد!میگنا ، 1 روز پیش معاون پژوهشی دانشگاه آزاد گفت: بخشنامه مربوط به دوره های آموزش محور ابلاغ شده است و دانشجویان دوره کارشناسی ارشد می توانند به جای پایان نامه واحد درسی بگذرانند.

وزیر بهداشت در نماز جمعه تهران: 16 درصد خانم‌ها و 10 درصد آقایان دچار افسردگی هستندمیگنا ، 2 روز پیش وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 10 میلیون نفر حاشیه‌نشین داریم که به مراتب خدمات بهداشتی آنها کمتر از روستاها است.

دانشگاه آزادکارخانه تولید مدرک شده استمیگنا ، 2 روز پیش نماینده مجلس نهم شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد به کارخانه تولید مدرک تبدیل شده است که محصول آن جز افسردگی دانش آموختگان نیست، زیرا آنان شغلی ندارند و هزینه‌ای که صرف کرده‌اند را هدر رفته می‌بینند.

گزارش تصویری برگزاری نخستین جشنواره روان‌شناسی و مشاورهمیگنا ، 2 روز پیش همزمان با دهمین سال بزرگداشت روز روان‌شناسی در سازمان ملل متحد(سایکولوژی دی)،نخستین جشنواره روان‌شناسی و مشاوره در ایران با حضور علی ربیعی وزیر تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی و با همکاری سازمان بهزیستی کشور در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

چگونه با خیانت همسرمان برخورد کنیم؟میگنا ، 3 روز پیش خیانت یکی از رفتارهایی است که رابطه عاطفی را ویران می کند. شاید از بسیاری مشکلات بتوان گذشت اما خیانت غیر قابل جبران است.

دستورات غذایی برای آنهایی که کلسترول خون دارندمیگنا ، 3 روز پیش کاهش کلسترول خون بزرگ‌ترین لطفی است که فرد می‌تواند برای کاهش این خطر در حق خود انجام دهد.

جزئیات نرخ کتاب‌های درسی مقاطع مختلف تحصیلیمیگنا ، 3 روز پیش مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی با اعلام جزئیات قیمت کتاب‌های درسی دانش‌آموزان «ابتدایی» و «پیش دانشگاهی» در سال تحصیلی آینده، از افزایش میانگین ۷ درصدی قیمت کتاب‌های درسی خبر داد.

معلمان کودکان را از امتحان نترسانندمیگنا ، 3 روز پیش برخی از کودکان به دلیل عوامل محیطی ممکن است دچار اختلالاتی شوند که باید با راهکار‌های درمان آن آشنا شد.

زنانی که همپای مردان می‌دوند/ دو راهی شاغل‌بودن یا مادرشدن!میگنا ، 3 روز پیش با مروری بر زحمات چندین ساله و دوندگی‌های بیش از توان خود در نگه داشتن شغلی هر چند کم درآمد، ترس از فرزندآوری و تبعات احتمالی آن بیشتر می‌شود.

ویدیو/ سایه ای که غول می شود!میگنا ، 3 روز پیش در این ویدئو این کودک معصوم با خیال اینکه چیزی عجیب و ترسناک در تعقیبش است مدام از سایه اش فرار می کند.

وقتی همه خواب‌اند، بیدار و سرحال‌اید؟ شاید ژن «جغد شب» دارید!میگنا ، 4 روز پیش «شب‌ها مثل جغد بیدارم»؛ شاید این جمله را از خیلی‌ها که شب‌ها بر خلاف صبح کاملا سرحال و پرانرژی هستند شنیده باشید. تحقیقات جدید حالا‌ نشان داده که این مسئله می‌تواند به خاطر یک نوع جهش ژنتیکی باشد!

روز روانشناسي در سازمان ملل متحد 2017میگنا ، 4 روز پیش ارتقاي بهزيستي در قرن21، مشاركت روانشناختي براي چالش ها و آسيب هاي اجتماعي،اقتصادي و محيطي

روزشمار هفته سلامت سال 96 اعلام شدمیگنا ، 4 روز پیش روزشمار هفته سلامت با شعار « زندگی سالم ، با نشاط و امید» اعلام شد.