آخرین خبرهای «میگنا»

چگونه می‌توان خطاهای پزشکی را مدیریت کرد؟میگنا ، 1 ساعت پیش بروز خطاهای پزشکی اجتناب‌ناپذیر است. گاهی این خطا‌ها ناشی از عدم قطعیت ذاتی پزشکی هستند و گاهی در نتیجه اشتباه پزشکان رخ می‌دهند. در هر دو مورد، پزشک با موقعیت‌هایی مواجه خواهد شد که باید اشتباهات را با بیمار در میان بگذارد.

روان شناسان از ازدواج کودک چه می گویند؟میگنا ، 4 ساعت پیش برای قبل از 15 سالگی باید یک‌سری مهارت‌های خویشتنداری را به شیوه آموزشی در مدارس گسترش دهیم و حتی از کارشناسان و اساتید درخواست کنیم که جزوه‌ها و کتب آموزشی مدونی را در این خصوص تدوین کنند و فضا را برای توانمندی افراد ایجاد کنیم تا این‌که در این ارتباطات آزاد به آسانی درگیر روابط ناسالم نشوند.

عصبانیت لحظه ای عامل بسیاری از قتل های ایرانمیگنا ، 5 ساعت پیش یک روانشناس گفت: معمولا بسیاری از زندانیان و محکومان به قتل مهمترین عامل وقوع جرم خود را کنترل نکردن لحظه‌ای خشم دانسته و آن را عامل اصلی تباهی زندگی خود و دیگران میدانند.

مشاوران وزیر بهداشت منصوب شدند/ عكسمیگنا ، 6 ساعت پیش وزیر بهداشت با صدور احکامی جداگانه، دکتر علی اکبر سیاری و دکتر رسول دیناروند را به عنوان مشاوران خود منصوب کرد.

زني همسرش را به خاطر چت کردن با مشت و لگد کشتمیگنا ، 22 ساعت پیش زن میانسالی که از تماس‌های پنهانی همسرموقت‌اش درشبکه اجتماعی تلگرام به ستوه آمده بود، پس از درگیری و مشاجره شدید، او را هدف ضربات مشت ولگد قرارداد که دقایقی بعد شوهرش نقش برزمین شد وجان سپرد.

ترویج فرهنگ غلط در ازدواجمیگنا ، 23 ساعت پیش ترویج عادت های غلط در ازدواج، نشات گرفته از عوامل فردی، خانوادگی، اجتماعی و فرهنگی است.

وزير بهداشت اولین سرپرست زن دانشگاه های علوم پزشکی را منصوب کردمیگنا ، 1 روز پیش وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اولین انتصاب خود دکتر طاهره چنگیز را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان منصوب کرد.

تاثیر مطالعه بر سلامت روان و احساساتمیگنا ، 1 روز پیش مطالعه فعالیتی است بسیار مفید که بر توانائی های ذهنی، روحیات و احساسات تاثیرات شگفت انگیزی دارد.

یاد بگیریم بدون احساس گناه نه بگوئیممیگنا ، 1 روز پیش ملاحظه‌کاری و توجه به دیگران از ویژگی‌های مثبت و ارزشمند در فرهنگ ایرانیان است که موجب شده تا حد زیادی از صراحت کلام از جمله "نه" گفتن در برخورد‌های روزمره و تعاملات اجتماعی کاسته شود.

آموزش و مدیریت راهکارهای کنترل خشممیگنا ، 1 روز پیش خشم یکی از هیجان‌های غریزی و پاسخی به احساس ناکامی و ترس در انسان است که در صورت افسارگسیختگی، به رفتارهای انفجاری، پرخاشگری و آسیب به دیگران تبدیل می‌شود، شناخت عوامل شکل‌گیری و ریشه‌های اصلی آن بهترین مسیر برای کنترل خشم و جلوگیری از پرخاشگری است.

از دلایل بوی بد دهانمیگنا ، 1 روز پیش سرطان های معده و مری هر دو می توانند دلیل شکل گیری بوی بد دهان باشند.

استفاده از روانشناس تربیتی برای حل مشکلات سلامت روان دانشجویانمیگنا ، 1 روز پیش معاون مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت گفت: ادارات مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی باید برای حل مشکلات دانشجویان در حوزه مشاوره و سلامت روان، از یک روانشناس تربیتی استفاده کنند.

مرگ آنقدرها هم که فکر می‌کنید ترسناک نیستمیگنا ، 2 روز پیش آیا فکر مردن شما را می‌هراساند؟ مطالعه جدیدی اطمینان خاطر می‌دهد که این ترس‌ها غلو شده‌اند.

استاد پیشکسوت روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران درگذشت +عكسمیگنا ، 2 روز پیش دکتر مهدی بیگدلی، استاد پیشکسوت گروه روانپزشکی دانشگاه، روز جمعه بر اثر بیماری سرطان خون، دار فانی را وداع گفت.

نقش خانواده‌ در گرایش کودکان و نوجوانان به مواد مخدرمیگنا ، 2 روز پیش ‌یک روانشناس معتقد است روابط سرد و سطحی حاکم بر خانواده‌ها نقش زیادی در گرایش افراد به مواد مخدر از سنین پایین دارد

انتخاب رشته مجدد دانشگاه آزاد آغاز شد/ اعلام اصلاحات گروه پزشکیمیگنا ، 2 روز پیش انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه آغاز شد.

تصاوير/ با فشار این نقطه از بدن میگرن و دندان درد را درمان کنیدمیگنا ، 2 روز پیش برخی دردهای شایع مانند دندان درد و میگرن سراغ هر فردی می آید که اغلب از مسکن استفاده می کنند اما در طب فشاری تنها با فشار یک نقطه می توان این دردها را تسکین بخشید.

او «سرطان» را اوت کردمیگنا ، 2 روز پیش هشت سالش بود که به او گفتند درمان نمی‌شوی؛ نمی‌دانست قرار است چه چیزی در تن او درمان شود، فقط می‌دانست از امروز به بعد زندگی مثل قبل نخواهد بود و روزهای سختی در راه است؛ روزهایی بدون مدرسه و فوتبال...

جزییات آزمون صلاحیت حرفه‌ای رشته‌های دستیاری زنان و روانپزشکیمیگنا ، 2 روز پیش رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی جزییات آزمون صلاحیت حرفه‌ای برای رشته‌های دستیاری زنان و روانپزشکی را تشریح کرد.

۱۹هزار مدرسه در کشور مروج سلامت شدندمیگنا ، 2 روز پیش مدیر کل دفتر سلامت خانواده و مدارس وزارت بهداشت، گفت: پوشش خدمت مشاوره ژنتیک در کشور در حال حاضر ۸۵ درصد است.